datum |
čas |
zápas |
dráha |
soutěž |
21.2.2016 |
10:30 |
Savona I
4
|
dráha 2. |
1.liga – ženy :Základní část |
PLC
7
|
20.2.2016 |
15:30 |
Falcon Praha
7
|
dráha 2. |
1.liga – ženy :Základní část |
PLC
8
|
20.2.2016 |
8:30 |
PLC
2
|
dráha 3. |
1.liga – ženy :Základní část |
Letící kameny
9
|
24.1.2016 |
19:00 |
Trutnov 2
7
|
dráha 4. |
1.liga – ženy :Základní část |
PLC
4
|
24.1.2016 |
12:00 |
Ledoborky 1
6
|
dráha 2. |
1.liga – ženy :Základní část |
PLC
5
|
23.1.2016 |
19:00 |
PLC
4
|
dráha 3. |
1.liga – ženy :Základní část |
Sokolky
6
|
23.1.2016 |
12:00 |
Savona I
2
|
dráha 1. |
1.liga – ženy :Základní část |
PLC
5
|
5.12.2015 |
14:15 |
PLC 2
2
|
dráha 1. |
MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina G |
Liboc 1
5
|
4.12.2015 |
21:00 |
PLC 2
1
|
dráha 4. |
MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina G |
Zbraslav H
8
|
4.12.2015 |
14:15 |
Duhoví jednorožci
8
|
dráha 2. |
MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina G |
PLC 2
7
|
8.11.2015 |
15:30 |
PLC
6
|
dráha 4. |
1.liga – ženy :Základní část |
Kolibris 1
9
|
8.11.2015 |
8:30 |
PLC
2
|
dráha 3. |
1.liga – ženy :Základní část |
Falcon Praha
6
|
7.11.2015 |
15:30 |
Letící kameny
6
|
dráha 1. |
1.liga – ženy :Základní část |
PLC
2
|
7.11.2015 |
8:30 |
PLC
2
|
dráha 2. |
1.liga – ženy :Základní část |
Trutnov 2
14
|
4.10.2015 |
19:00 |
PLC
10
|
dráha 3. |
1.liga – ženy :Základní část |
Ledoborky 1
4
|
4.10.2015 |
12:00 |
Sokolky
7
|
dráha 1. |
1.liga – ženy :Základní část |
PLC
9
|
3.10.2015 |
19:00 |
PLC
6
|
dráha 4. |
1.liga – ženy :Základní část |
Savona I
5
|
3.10.2015 |
12:00 |
Kolibris 1
7
|
dráha 2. |
1.liga – ženy :Základní část |
PLC
5
|
11.4.2015 |
11:25 |
PLC
1
|
dráha 3. |
Baráže :Baráž o 1. ligu (ženy) |
PLC MARTIN
0
|
5.4.2015 |
20:00 |
PLC
3
|
dráha 2. |
Divize - finálový turnaj (ženy) :Finále |
Falcon Praha
6
|
5.4.2015 |
14:00 |
PLC
10
|
dráha 1. |
Divize - finálový turnaj (ženy) :Semifinále |
Citadela
7
|
5.4.2015 |
8:00 |
Valící se šutráky
4
|
dráha 4. |
Divize - finálový turnaj (ženy) :3. vs 4. |
PLC
11
|
22.3.2015 |
11:30 |
RIPER Hradec Králové
2
|
dráha 3. |
Ženy divize :Základní část |
PLC
5
|
21.3.2015 |
13:30 |
VSK Přírodověda
2
|
dráha 3. |
Ženy divize :Základní část |
PLC
9
|
21.3.2015 |
8:00 |
Falcon Praha
6
|
dráha 2. |
Ženy divize :Základní část |
PLC
2
|
23.11.2014 |
20:00 |
PLC
10
|
dráha 4. |
Ženy divize :Základní část |
Metla Kladno
1
|
23.11.2014 |
13:30 |
Ledoborky 3
1
|
dráha 2. |
Ženy divize :Základní část |
PLC
10
|
22.11.2014 |
17:15 |
PLC
7
|
dráha 1. |
Ženy divize :Základní část |
Valící se šutráky
5
|
16.11.2014 |
13:30 |
PLC
6
|
dráha 1. |
Ženy divize :Základní část |
Dion RUM
3
|
16.11.2014 |
8:00 |
PLC
3
|
dráha 4. |
Ženy divize :Základní část |
Citadela
10
|
5.10.2014 |
19:00 |
Tee Party Z
4
|
dráha 1. |
Ženy divize :Základní část |
PLC
8
|
5.10.2014 |
12:00 |
Dion ICE
4
|
dráha 3. |
Ženy divize :Základní část |
PLC
15
|
4.10.2014 |
19:00 |
PLC
6
|
dráha 1. |
Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha
9
|
4.10.2014 |
13:00 |
PLC
11
|
dráha 2. |
Ženy divize :Základní část |
RPK Brno
8
|