datum |
čas |
zápas |
dráha |
soutěž |
20.3.2021 |
15:30 |
Letící kameny
|
dráha 3. |
1.liga – ženy :Základní část |
Savona I
|
20.3.2021 |
9:00 |
Savona I
|
dráha 2. |
1.liga – ženy :Základní část |
Dion XX
|
14.2.2021 |
15:30 |
Citadela
|
dráha 4. |
1.liga – ženy :Základní část |
Savona I
|
14.2.2021 |
9:00 |
Savona I
|
dráha 3. |
1.liga – ženy :Základní část |
Sokolky
|
13.2.2021 |
15:30 |
Savona I
|
dráha 2. |
1.liga – ženy :Základní část |
Kolibris 1
|
13.2.2021 |
9:00 |
Ledoborky 3
|
dráha 4. |
1.liga – ženy :Základní část |
Savona I
|
6.12.2020 |
15:30 |
Savona I
|
dráha 4. |
1.liga – ženy :Základní část |
Trutnov 2
|
6.12.2020 |
9:00 |
Savona I
|
dráha 3. |
1.liga – ženy :Základní část |
Citadela
|
5.12.2020 |
15:30 |
Dion XX
|
dráha 3. |
1.liga – ženy :Základní část |
Savona I
|
5.12.2020 |
9:00 |
Sokolky
|
dráha 1. |
1.liga – ženy :Základní část |
Savona I
|
11.10.2020 |
15:30 |
Savona I
2
|
dráha 1. |
1.liga – ženy :Základní část |
Letící kameny
8
|
11.10.2020 |
9:00 |
Kolibris 1
11
|
dráha 2. |
1.liga – ženy :Základní část |
Savona I
1
|
10.10.2020 |
15:30 |
Savona I
3
|
dráha 4. |
1.liga – ženy :Základní část |
Ledoborky 3
10
|
10.10.2020 |
9:00 |
Trutnov 2
10
|
dráha 1. |
1.liga – ženy :Základní část |
Savona I
6
|
15.3.2020 |
15:30 |
Letící kameny
|
dráha 2. |
1.liga – ženy :Základní část |
Savona I
|
15.3.2020 |
8:30 |
Savona I
|
dráha 3. |
1.liga – ženy :Základní část |
Citadela
|
14.3.2020 |
15:30 |
Kolibris 2
|
dráha 2. |
1.liga – ženy :Základní část |
Savona I
|
14.3.2020 |
8:30 |
Savona I
|
dráha 1. |
1.liga – ženy :Základní část |
Kolibris 1
|
19.1.2020 |
15:30 |
Trutnov 2
7
|
dráha 3. |
1.liga – ženy :Základní část |
Savona I
2
|
19.1.2020 |
8:30 |
Savona I
7
|
dráha 4. |
1.liga – ženy :Základní část |
Zbraslav TP
6
|
18.1.2020 |
15:30 |
Liboc 4
4
|
dráha 2. |
1.liga – ženy :Základní část |
Savona I
9
|
18.1.2020 |
8:30 |
Savona I
1
|
dráha 4. |
1.liga – ženy :Základní část |
Kolibris 2
0
|
8.12.2019 |
15:30 |
Citadela
7
|
dráha 1. |
1.liga – ženy :Základní část |
Savona I
3
|
8.12.2019 |
8:30 |
Kolibris 1
9
|
dráha 3. |
1.liga – ženy :Základní část |
Savona I
8
|
13.10.2019 |
15:30 |
Savona I
2
|
dráha 4. |
1.liga – ženy :Základní část |
Letící kameny
7
|
13.10.2019 |
8:30 |
Savona I
6
|
dráha 3. |
1.liga – ženy :Základní část |
Trutnov 2
3
|
12.10.2019 |
15:30 |
Zbraslav TP
10
|
dráha 4. |
1.liga – ženy :Základní část |
Savona I
3
|
12.10.2019 |
8:30 |
Savona I
2
|
dráha 2. |
1.liga – ženy :Základní část |
Liboc 4
8
|
5.5.2019 |
10:15 |
Citadela
4
|
dráha 3. |
MČR 2019 – seniorky :Semifinále |
Liboc 1
5
|
4.5.2019 |
17:15 |
Citadela
3
|
dráha 4. |
MČR 2019 – seniorky :Základní část |
Sokolky
5
|
4.5.2019 |
11:15 |
Liboc 1
11
|
dráha 2. |
MČR 2019 – seniorky :Základní část |
Citadela
2
|
17.3.2019 |
18:30 |
Dion SG1
5
|
dráha 3. |
Ženy divize :Základní část |
Savona I
4
|
17.3.2019 |
11:30 |
Savona I
11
|
dráha 1. |
Ženy divize :Základní část |
Metla Kladno
3
|
16.3.2019 |
18:30 |
Zlatá Praha
6
|
dráha 4. |
Ženy divize :Základní část |
Savona I
7
|
16.3.2019 |
11:30 |
Savona I
11
|
dráha 2. |
Ženy divize :Základní část |
RPK Brno
6
|
9.2.2019 |
19:30 |
Ledoborky 3
4
|
dráha 2. |
Ženy divize :Základní část |
Savona I
9
|
9.2.2019 |
12:00 |
Savona I
3
|
dráha 3. |
Ženy divize :Základní část |
Tee Party
10
|
12.1.2019 |
18:30 |
Liboc 5
3
|
dráha A |
Ženy divize :Základní část |
Savona I
10
|
12.1.2019 |
8:30 |
Savona I
8
|
dráha B |
Ženy divize :Základní část |
Dion SG1
4
|
9.12.2018 |
15:30 |
Metla Kladno
3
|
dráha A |
Ženy divize :Základní část |
Savona I
11
|
9.12.2018 |
8:30 |
Savona I
11
|
dráha B |
Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha
3
|
21.10.2018 |
18:30 |
RPK Brno
2
|
dráha 2. |
Ženy divize :Základní část |
Savona I
8
|
21.10.2018 |
11:30 |
Savona I
6
|
dráha 2. |
Ženy divize :Základní část |
Ledoborky 3
5
|
20.10.2018 |
18:30 |
Tee Party
2
|
dráha 3. |
Ženy divize :Základní část |
Savona I
8
|
20.10.2018 |
11:30 |
Savona I
6
|
dráha 1. |
Ženy divize :Základní část |
Liboc 5
3
|
12.5.2018 |
19:15 |
Savona I
0
|
dráha 1. |
MČR 2018 – seniorky :Základní část |
Sokolky
1
|
12.5.2018 |
14:15 |
LEDO PRAHA
0
|
dráha 3. |
MČR 2018 – seniorky :Základní část |
Savona I
11
|
12.5.2018 |
8:45 |
Citadela
11
|
dráha 2. |
MČR 2018 – seniorky :Základní část |
Savona I
2
|
11.5.2018 |
19:15 |
Savona I
0
|
dráha 3. |
MČR 2018 – seniorky :Základní část |
Falcon Praha
1
|
7.4.2018 |
15:00 |
CC RIPER
1
|
dráha B |
Ženy divize :Skupina 1 |
Savona I
12
|
21.1.2018 |
18:30 |
Savona I
8
|
dráha B |
Ženy divize :Skupina 1 |
Zbraslav TP
9
|
21.1.2018 |
11:30 |
Savona I
4
|
dráha A |
Ženy divize :Skupina 1 |
Valící se šutráky
8
|
20.1.2018 |
20:15 |
Dion SG1
0
|
dráha A |
Ženy divize :Skupina 1 |
Savona I
1
|
20.1.2018 |
8:30 |
Metla Kladno
7
|
dráha A |
Ženy divize :Skupina 1 |
Savona I
5
|
7.1.2018 |
15:30 |
Savona I
6
|
dráha A |
Ženy divize :Základní část |
Dion RUM
3
|
7.1.2018 |
8:30 |
Savona I
10
|
dráha B |
Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha
3
|
6.1.2018 |
11:30 |
Metla Kladno
6
|
dráha A |
Ženy divize :Základní část |
Savona I
10
|
11.11.2017 |
17:30 |
Tee Party
5
|
dráha 3. |
Ženy divize :Základní část |
Savona I
11
|
29.10.2017 |
18:30 |
Savona I
3
|
dráha B |
Ženy divize :Základní část |
Zbraslav TP
7
|
29.10.2017 |
11:30 |
Ledoborky 3
3
|
dráha B |
Ženy divize :Základní část |
Savona I
7
|
22.10.2017 |
18:30 |
RPK Brno
4
|
dráha B |
Ženy divize :Základní část |
Savona I
7
|
22.10.2017 |
11:30 |
Savona I
6
|
dráha A |
Ženy divize :Základní část |
Valící se šutráky
8
|
21.10.2017 |
15:30 |
Dion SG1
1
|
dráha B |
Ženy divize :Základní část |
Savona I
12
|
21.10.2017 |
8:30 |
Savona I
12
|
dráha B |
Ženy divize :Základní část |
CC RIPER
2
|
28.5.2017 |
14:00 |
Savona I
2
|
dráha 4. |
MČR 2017 – seniorky :Finále |
Falcon Praha
9
|
28.5.2017 |
10:00 |
Savona I
9
|
dráha 2. |
MČR 2017 – seniorky :Základní část |
LEDO PRAHA
4
|
27.5.2017 |
14:30 |
Savona I
3
|
dráha 2. |
MČR 2017 – seniorky :Základní část |
Falcon Praha
8
|
27.5.2017 |
8:30 |
LEDO PRAHA
1
|
dráha 4. |
MČR 2017 – seniorky :Základní část |
Savona I
11
|
26.5.2017 |
15:30 |
Falcon Praha
2
|
dráha 3. |
MČR 2017 – seniorky :Základní část |
Savona I
7
|
25.2.2017 |
19:30 |
Savona I
13
|
dráha 1. |
Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha
3
|
5.2.2017 |
15:30 |
Tee Party
6
|
dráha 1. |
Ženy divize :Základní část |
Savona I
4
|
5.2.2017 |
8:30 |
PLC SHOOLANCE
9
|
dráha 2. |
Ženy divize :Základní část |
Savona I
5
|
4.2.2017 |
15:30 |
CC RIPER
4
|
dráha 3. |
Ženy divize :Základní část |
Savona I
9
|
4.2.2017 |
8:30 |
Ledolamky
6
|
dráha 4. |
Ženy divize :Základní část |
Savona I
4
|
13.11.2016 |
16:00 |
Ice Cats
2
|
dráha A |
Ženy divize :Základní část |
Savona I
12
|
13.11.2016 |
8:30 |
Třešňovka D
6
|
dráha B |
Ženy divize :Základní část |
Savona I
12
|
12.11.2016 |
16:00 |
Savona I
11
|
dráha B |
Ženy divize :Základní část |
Ledoborky 3
2
|
12.11.2016 |
8:30 |
Savona I
7
|
dráha A |
Ženy divize :Základní část |
Dion RUM
5
|
23.10.2016 |
18:30 |
Savona I
8
|
dráha 4. |
Ženy divize :Základní část |
RPK Brno
6
|
23.10.2016 |
11:30 |
Savona I
6
|
dráha 1. |
Ženy divize :Základní část |
Metla Kladno
3
|
22.10.2016 |
11:30 |
Savona I
3
|
dráha 2. |
Ženy divize :Základní část |
Valící se šutráky
10
|
10.9.2016 |
17:45 |
Ledoborci 3
4
|
dráha 3. |
Pohár ČSC 2016 :Skupina C |
Savona I
5
|
10.9.2016 |
10:15 |
Savona I
5
|
dráha 1. |
Pohár ČSC 2016 :Skupina C |
Letící kameny
6
|
9.9.2016 |
15:30 |
Sem Tam Brno
9
|
dráha 1. |
Pohár ČSC 2016 :Skupina C |
Savona I
2
|
9.9.2016 |
10:15 |
Savona I
2
|
dráha 4. |
Pohár ČSC 2016 :Skupina C |
Zbraslav W
6
|
8.5.2016 |
10:00 |
Falcon Praha
8
|
dráha 4. |
MČR 2016 – seniorky :Semifinále |
Liboc 1
6
|
7.5.2016 |
18:00 |
Liboc 1
2
|
dráha 2. |
MČR 2016 – seniorky : |
Citadela
8
|
7.5.2016 |
11:30 |
Falcon Praha
7
|
dráha 3. |
MČR 2016 – seniorky : |
Liboc 1
4
|
6.5.2016 |
16:00 |
Liboc 1
13
|
dráha 3. |
MČR 2016 – seniorky : |
LEDO PRAHA
2
|
3.4.2016 |
17:15 |
Citadela
6
|
dráha 2. |
Baráž o 1.ligu 2016/17 - ženy : |
Savona I
1
|
2.4.2016 |
14:00 |
Zbraslav TP
8
|
dráha 1. |
Baráž o 1.ligu 2016/17 - ženy : |
Savona I
2
|
2.4.2016 |
8:30 |
Metla Kladno
5
|
dráha 3. |
Baráž o 1.ligu 2016/17 - ženy : |
Savona I
8
|
21.2.2016 |
10:30 |
Savona I
4
|
dráha 2. |
1.liga – ženy :Základní část |
PLC
7
|
20.2.2016 |
15:30 |
Savona I
3
|
dráha 3. |
1.liga – ženy :Základní část |
Kolibris 1
10
|
20.2.2016 |
8:30 |
Savona I
6
|
dráha 4. |
1.liga – ženy :Základní část |
Ledoborky 1
4
|
24.1.2016 |
19:00 |
Sokolky
8
|
dráha 1. |
1.liga – ženy :Základní část |
Savona I
6
|
24.1.2016 |
12:00 |
Savona I
10
|
dráha 3. |
1.liga – ženy :Základní část |
Trutnov 2
7
|
23.1.2016 |
19:00 |
Letící kameny
4
|
dráha 2. |
1.liga – ženy :Základní část |
Savona I
5
|
23.1.2016 |
12:00 |
Savona I
2
|
dráha 1. |
1.liga – ženy :Základní část |
PLC
5
|
8.11.2015 |
15:30 |
Falcon Praha
1
|
dráha 2. |
1.liga – ženy :Základní část |
Savona I
11
|
8.11.2015 |
8:30 |
Kolibris 1
8
|
dráha 1. |
1.liga – ženy :Základní část |
Savona I
2
|
7.11.2015 |
15:30 |
Ledoborky 1
4
|
dráha 2. |
1.liga – ženy :Základní část |
Savona I
6
|
7.11.2015 |
8:30 |
Savona I
3
|
dráha 4. |
1.liga – ženy :Základní část |
Sokolky
6
|
4.10.2015 |
19:00 |
Trutnov 2
6
|
dráha 1. |
1.liga – ženy :Základní část |
Savona I
4
|
4.10.2015 |
12:00 |
Savona I
5
|
dráha 3. |
1.liga – ženy :Základní část |
Letící kameny
7
|
3.10.2015 |
19:00 |
PLC
6
|
dráha 4. |
1.liga – ženy :Základní část |
Savona I
5
|
3.10.2015 |
12:00 |
Savona I
2
|
dráha 3. |
1.liga – ženy :Základní část |
Falcon Praha
11
|
22.2.2015 |
16:30 |
Savona I
1
|
dráha 3. |
Baráž o extraligu 2015/16 - ženy : |
PLC LEDO
6
|
22.2.2015 |
13:00 |
Savona I
6
|
dráha 2. |
1.liga – ženy :Základní část |
Sokolky
3
|
22.2.2015 |
9:30 |
Ledoborky 1
7
|
dráha 3. |
1.liga – ženy :Základní část |
Savona I
10
|
21.2.2015 |
15:30 |
Savona I
6
|
dráha 2. |
1.liga – ženy :Základní část |
Trutnov 2
5
|
21.2.2015 |
8:30 |
PLC MARTIN
5
|
dráha 3. |
1.liga – ženy :Základní část |
Savona I
7
|
1.2.2015 |
19:00 |
Savona I
9
|
dráha 4. |
1.liga – ženy :Základní část |
Zbraslav TP
2
|
1.2.2015 |
12:00 |
Letící kameny
8
|
dráha 1. |
1.liga – ženy :Základní část |
Savona I
5
|
31.1.2015 |
19:00 |
Savona I
7
|
dráha 2. |
1.liga – ženy :Základní část |
Sokolky
4
|
31.1.2015 |
12:00 |
Ledoborky 1
5
|
dráha 4. |
1.liga – ženy :Základní část |
Savona I
9
|
9.11.2014 |
15:30 |
Savona I
7
|
dráha 3. |
1.liga – ženy :Základní část |
Ledoborky 2
3
|
9.11.2014 |
8:30 |
Zbraslav TP
2
|
dráha 2. |
1.liga – ženy :Základní část |
Savona I
8
|
8.11.2014 |
15:30 |
Savona I
6
|
dráha 1. |
1.liga – ženy :Základní část |
PLC MARTIN
8
|
8.11.2014 |
8:30 |
Trutnov 2
6
|
dráha 3. |
1.liga – ženy :Základní část |
Savona I
5
|
19.10.2014 |
19:00 |
Savona I
3
|
dráha 4. |
1.liga – ženy :Základní část |
Letící kameny
7
|
19.10.2014 |
12:00 |
Sokolky
7
|
dráha 3. |
1.liga – ženy :Základní část |
Savona I
3
|
18.10.2014 |
19:00 |
Savona I
7
|
dráha 2. |
1.liga – ženy :Základní část |
Ledoborky 1
5
|
18.10.2014 |
12:00 |
Ledoborky 2
11
|
dráha 1. |
1.liga – ženy :Základní část |
Savona I
6
|
14.9.2014 |
15:00 |
Savona I
7
|
dráha 2. |
Pohár ČSC 2014 :Nadstavba (17.-24.) |
Loupežníci Jičín
4
|
13.9.2014 |
19:30 |
Savona I
2
|
dráha 2. |
Pohár ČSC 2014 :Skupina G |
PLC LEDO
10
|
13.9.2014 |
15:00 |
RIPER Hradec Králové
8
|
dráha 4. |
Pohár ČSC 2014 :Skupina G |
Savona I
6
|
11.5.2014 |
16:00 |
Savona I
4
|
dráha 2. |
MČR 2014 – seniorky :Finále |
Falcon Praha
8
|
11.5.2014 |
10:30 |
Savona I
8
|
dráha 3. |
MČR 2014 – seniorky :Základní část |
Demionky
4
|
10.5.2014 |
15:45 |
Liboc 1
4
|
dráha 1. |
MČR 2014 – seniorky :Základní část |
Savona I
5
|
10.5.2014 |
10:30 |
Falcon Praha
6
|
dráha 4. |
MČR 2014 – seniorky :Základní část |
Savona I
7
|
29.3.2014 |
16:00 |
Savona I
10
|
dráha 3. |
1.liga - ženy :Základní část |
Ledoborky 1
3
|
29.3.2014 |
8:30 |
Zbraslav SK
5
|
dráha 2. |
1.liga - ženy :Základní část |
Savona I
10
|
26.1.2014 |
19:30 |
Ledoborky 2
9
|
dráha 4. |
1.liga - ženy :Základní část |
Savona I
5
|
26.1.2014 |
12:00 |
Liboc 1
5
|
dráha 1. |
1.liga - ženy :Základní část |
Savona I
4
|
25.1.2014 |
19:30 |
Sokolky
5
|
dráha 2. |
1.liga - ženy :Základní část |
Savona I
6
|
25.1.2014 |
12:00 |
Savona I
11
|
dráha 1. |
1.liga - ženy :Základní část |
CC Kladno
7
|
10.11.2013 |
16:00 |
Savona I
4
|
dráha 3. |
1.liga - ženy :Základní část |
Zbraslav TP
6
|
10.11.2013 |
8:30 |
Ledoborky 1
4
|
dráha 2. |
1.liga - ženy :Základní část |
Savona I
7
|
9.11.2013 |
16:00 |
Savona I
6
|
dráha 3. |
1.liga - ženy :Základní část |
Zbraslav SK
9
|
9.11.2013 |
8:30 |
Savona I
4
|
dráha 1. |
1.liga - ženy :Základní část |
Ledoborky 2
6
|
6.10.2013 |
19:30 |
Savona I
6
|
dráha 4. |
1.liga - ženy :Základní část |
Liboc 1
7
|
6.10.2013 |
12:00 |
Savona I
5
|
dráha 3. |
1.liga - ženy :Základní část |
Sokolky
7
|
5.10.2013 |
19:30 |
CC Kladno
2
|
dráha 4. |
1.liga - ženy :Základní část |
Savona I
13
|
5.10.2013 |
12:00 |
Zbraslav TP
5
|
dráha 2. |
1.liga - ženy :Základní část |
Savona I
7
|
12.5.2013 |
10:15 |
Falcon Praha
7
|
dráha 1. |
MČR 2013 – seniorky :Semifinále |
Savona I
3
|
11.5.2013 |
20:15 |
CC Ledoborky
3
|
dráha 3. |
MČR 2013 – seniorky :Základní část |
Savona I
8
|
11.5.2013 |
15:15 |
Savona I
3
|
dráha 1. |
MČR 2013 – seniorky :Základní část |
Falcon Praha
8
|
11.5.2013 |
10:15 |
Savona I
4
|
dráha 4. |
MČR 2013 – seniorky :Základní část |
Liboc 1
5
|
31.3.2013 |
9:00 |
Savona I
0
|
dráha 1. |
1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Sokolky
1
|
30.3.2013 |
16:00 |
Letící kameny
1
|
dráha 3. |
1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Savona I
0
|
30.3.2013 |
8:30 |
Valící se šutráky
1
|
dráha 4. |
1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Savona I
0
|
10.2.2013 |
19:30 |
Savona I
8
|
dráha 4. |
1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Trutnov 2
4
|
10.2.2013 |
12:00 |
Savona I
7
|
dráha 2. |
1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Sokolky
11
|
9.2.2013 |
19:30 |
Liboc 1
5
|
dráha 2. |
1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Savona I
7
|
9.2.2013 |
12:00 |
Zbraslav SK
3
|
dráha 3. |
1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Savona I
9
|
11.11.2012 |
16:00 |
Savona I
5
|
dráha 1. |
1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Tee Party
4
|
11.11.2012 |
8:30 |
Savona I
4
|
dráha 2. |
1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Letící kameny
7
|
10.11.2012 |
16:00 |
Savona I
8
|
dráha 3. |
1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Valící se šutráky
5
|
10.11.2012 |
8:30 |
Trutnov 2
11
|
dráha 4. |
1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Savona I
4
|
21.10.2012 |
19:30 |
Sokolky
1
|
dráha 4. |
1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Savona I
7
|
21.10.2012 |
12:00 |
Savona I
5
|
dráha 1. |
1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Liboc 1
14
|
20.10.2012 |
19:30 |
Tee Party
7
|
dráha 2. |
1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Savona I
9
|
20.10.2012 |
12:00 |
Savona I
3
|
dráha 3. |
1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Zbraslav SK
6
|
1.4.2012 |
13:00 |
Savona I
3
|
dráha 2. |
Baráž o extraligu 2012 - ženy :Baráž o účast v extralize žen |
Ledo TP
8
|
1.4.2012 |
9:00 |
Savona I
3
|
dráha 3. |
1.liga - ženy :Tie break |
Dion DJ
8
|
31.3.2012 |
16:00 |
Savona I
9
|
dráha 1. |
1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Citadela
5
|
31.3.2012 |
8:30 |
Savona I
5
|
dráha 4. |
1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Dion DJ
4
|
25.3.2012 |
11:45 |
Demion
8
|
dráha 1. |
MČR 2012 – seniorky :MČR seniorek 2012 |
Savona I
2
|
24.3.2012 |
16:45 |
Demion
4
|
dráha 2. |
MČR 2012 – seniorky :MČR seniorek 2012 |
Savona I
7
|
24.3.2012 |
10:45 |
Savona I
5
|
dráha 3. |
MČR 2012 – seniorky :MČR seniorek 2012 |
Demion
7
|
12.2.2012 |
19:30 |
Savona I
6
|
dráha 2. |
1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Aritma 1
4
|
12.2.2012 |
12:00 |
Zbraslav SK
7
|
dráha 3. |
1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Savona I
8
|
11.2.2012 |
19:30 |
Aritma 5
8
|
dráha 1. |
1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Savona I
3
|
11.2.2012 |
12:00 |
Trutnov 2
6
|
dráha 3. |
1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Savona I
9
|
13.11.2011 |
16:00 |
Zbraslav D
1
|
dráha 4. |
1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Savona I
7
|
13.11.2011 |
8:30 |
Citadela
2
|
dráha 3. |
1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Savona I
8
|
12.11.2011 |
16:00 |
Dion DJ
7
|
dráha 1. |
1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Savona I
3
|
12.11.2011 |
8:30 |
Aritma 1
7
|
dráha 3. |
1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Savona I
8
|
16.10.2011 |
19:30 |
Savona I
3
|
dráha 1. |
1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Zbraslav SK
8
|
16.10.2011 |
12:00 |
Savona I
3
|
dráha 4. |
1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Aritma 5
12
|
15.10.2011 |
19:30 |
Savona I
5
|
dráha 2. |
1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Trutnov 2
4
|
15.10.2011 |
12:00 |
Savona I
9
|
dráha 1. |
1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Zbraslav D
5
|
2.4.2011 |
15:30 |
Zbraslav TP
7
|
dráha 1. |
1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Savona I
9
|
2.4.2011 |
9:00 |
Ledoborky 1
4
|
dráha 3. |
1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Savona I
7
|
23.1.2011 |
19:00 |
Dion DJ
2
|
dráha 3. |
1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Savona I
7
|
23.1.2011 |
12:30 |
Savona I
9
|
dráha 4. |
1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Kolibris 1
6
|
22.1.2011 |
19:00 |
Savona I
6
|
dráha 4. |
1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Zbraslav D
2
|
22.1.2011 |
12:30 |
Ledo TP
10
|
dráha 2. |
1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Savona I
3
|
21.11.2010 |
15:30 |
Savona I
3
|
dráha 4. |
1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Citadela
4
|
21.11.2010 |
9:00 |
Savona I
6
|
dráha 2. |
1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Dion DJ
5
|
20.11.2010 |
15:30 |
Savona I
9
|
dráha 2. |
1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Ledoborky 1
5
|
20.11.2010 |
9:00 |
Savona I
10
|
dráha 4. |
1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Zbraslav TP
2
|
24.10.2010 |
19:00 |
Kolibris 1
6
|
dráha 2. |
1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Savona I
4
|
24.10.2010 |
12:30 |
Zbraslav D
7
|
dráha 1. |
1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Savona I
9
|
23.10.2010 |
19:00 |
Savona I
6
|
dráha 3. |
1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Ledo TP
7
|
23.10.2010 |
12:30 |
Citadela
9
|
dráha 1. |
1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Savona I
5
|
6.2.2010 |
15:00 |
Savona I
6
|
dráha 2. |
1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Ledoborky 1
5
|
6.2.2010 |
8:30 |
Aritma 5
5
|
dráha 1. |
1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Savona I
6
|
24.1.2010 |
18:30 |
Citadela
10
|
dráha 3. |
1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Savona I
4
|
24.1.2010 |
12:00 |
Savona I
2
|
dráha 2. |
1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Ledo TP
8
|
23.1.2010 |
18:30 |
Kolibris 1
7
|
dráha 1. |
1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Savona I
4
|
23.1.2010 |
12:00 |
Savona I
5
|
dráha 3. |
1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Trutnov 2
7
|
15.11.2009 |
15:00 |
Savona I
9
|
dráha 1. |
1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Valící se šutráky
2
|
15.11.2009 |
8:30 |
Ledoborky 1
7
|
dráha 2. |
1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Savona I
6
|
14.11.2009 |
15:00 |
Savona I
9
|
dráha 4. |
1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Aritma 5
7
|
14.11.2009 |
8:30 |
Savona I
7
|
dráha 3. |
1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Citadela
1
|
25.10.2009 |
18:30 |
Ledo TP
8
|
dráha 1. |
1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Savona I
3
|
25.10.2009 |
12:00 |
Savona I
4
|
dráha 4. |
1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Kolibris 1
7
|
24.10.2009 |
18:30 |
Trutnov 2
7
|
dráha 2. |
1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Savona I
1
|
24.10.2009 |
12:00 |
Valící se šutráky
5
|
dráha 4. |
1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Savona I
6
|
24.1.2009 |
18:30 |
Toxic RKC
9
|
dráha 1. |
1.liga - ženy :základní část |
Savona I
7
|
24.1.2009 |
12:00 |
1.CC Bratislava
7
|
dráha 3. |
1.liga - ženy :základní část |
Savona I
5
|
11.1.2009 |
15:00 |
Savona I
6
|
dráha 2. |
1.liga - ženy :základní část |
Ledoborky 1
4
|
11.1.2009 |
8:30 |
Savona I
5
|
dráha 1. |
1.liga - ženy :základní část |
Savona M
10
|
10.1.2009 |
15:00 |
Trutnov 1
0
|
dráha 4. |
1.liga - ženy :základní část |
Savona I
0
|
10.1.2009 |
8:30 |
Savona I
3
|
dráha 2. |
1.liga - ženy :základní část |
Valící se šutráky
5
|
9.11.2008 |
18:30 |
Kolibris 1
9
|
dráha 1. |
1.liga - ženy :základní část |
Savona I
1
|
9.11.2008 |
12:00 |
Savona I
6
|
dráha 3. |
1.liga - ženy :základní část |
Toxic RKC
5
|
8.11.2008 |
18:30 |
Savona I
12
|
dráha 2. |
1.liga - ženy :základní část |
1.CC Bratislava
5
|
8.11.2008 |
12:00 |
Ledoborky 1
4
|
dráha 1. |
1.liga - ženy :základní část |
Savona I
9
|
5.10.2008 |
15:00 |
Savona M
7
|
dráha 4. |
1.liga - ženy :základní část |
Savona I
2
|
5.10.2008 |
8:30 |
Savona I
10
|
dráha 2. |
1.liga - ženy :základní část |
Trutnov 1
2
|
4.10.2008 |
15:00 |
Valící se šutráky
5
|
dráha 1. |
1.liga - ženy :základní část |
Savona I
7
|
4.10.2008 |
8:30 |
Savona I
6
|
dráha 4. |
1.liga - ženy :základní část |
Kolibris 1
7
|
10.2.2008 |
15:25 |
Savona I
8
|
dráha 1. |
1.liga - ženy :Tie breaky |
Kolibris 1
2
|
9.2.2008 |
15:25 |
Kolibris 1
5
|
dráha 4. |
1.liga - ženy :základní část |
Savona I
9
|
9.2.2008 |
8:55 |
Letící kameny
6
|
dráha 2. |
1.liga - ženy :základní část |
Savona I
5
|
20.1.2008 |
18:25 |
Savona I
4
|
dráha 4. |
1.liga - ženy :základní část |
Aritma 1
8
|
20.1.2008 |
11:55 |
Savona I
8
|
dráha 3. |
1.liga - ženy :základní část |
Kolibris 3Ž
5
|
19.1.2008 |
18:25 |
Valící se šutráky
8
|
dráha 1. |
1.liga - ženy :základní část |
Savona I
4
|
19.1.2008 |
11:55 |
Savona I
4
|
dráha 2. |
1.liga - ženy :základní část |
Trutnov 2
8
|
11.11.2007 |
15:25 |
Zlatá Praha Ž
10
|
dráha 4. |
1.liga - ženy :základní část |
Savona I
5
|
11.11.2007 |
8:55 |
Savona I
6
|
dráha 1. |
1.liga - ženy :základní část |
Kolibris 1
3
|
10.11.2007 |
15:25 |
Savona I
5
|
dráha 1. |
1.liga - ženy :základní část |
Letící kameny
8
|
10.11.2007 |
8:55 |
Aritma 1
9
|
dráha 2. |
1.liga - ženy :základní část |
Savona I
1
|
28.10.2007 |
18:25 |
Kolibris 3Ž
2
|
dráha 3. |
1.liga - ženy :základní část |
Savona I
11
|
28.10.2007 |
11:55 |
Savona I
7
|
dráha 4. |
1.liga - ženy :základní část |
Valící se šutráky
6
|
27.10.2007 |
18:25 |
Trutnov 2
7
|
dráha 1. |
1.liga - ženy :základní část |
Savona I
6
|
27.10.2007 |
11:55 |
Savona I
11
|
dráha 3. |
1.liga - ženy :základní část |
Zlatá Praha Ž
4
|
11.2.2007 |
18:55 |
Savona I
0
|
dráha 2. |
1.liga - ženy :2.kolo |
Zlatá Praha Ž
0
|
11.2.2007 |
12:25 |
Savona I
12
|
dráha 4. |
1.liga - ženy :2.kolo |
Smazat
3
|
10.2.2007 |
18:55 |
Savona I
2
|
dráha 2. |
1.liga - ženy :2.kolo |
Savona K
10
|
10.2.2007 |
12:25 |
Citadela
11
|
dráha 4. |
1.liga - ženy :2.kolo |
Savona I
4
|
21.1.2007 |
15:25 |
1.CC Bratislava
6
|
dráha 3. |
1.liga - ženy :2.kolo |
Savona I
7
|
20.1.2007 |
15:25 |
Valící se šutráky
3
|
dráha 1. |
1.liga - ženy :2.kolo |
Savona I
11
|
20.1.2007 |
8:55 |
Savona I
0
|
dráha 3. |
1.liga - ženy :2.kolo |
Trutnov 2
0
|
19.11.2006 |
12:25 |
Valící se šutráky
8
|
dráha 4. |
1.liga - ženy :1.kolo |
Savona I
10
|
18.11.2006 |
18:55 |
Zlatá Praha Ž
2
|
dráha 2. |
1.liga - ženy :1.kolo |
Savona I
7
|
18.11.2006 |
12:25 |
Savona I
11
|
dráha 1. |
1.liga - ženy :1.kolo |
Kolibris 3Ž
3
|
29.10.2006 |
15:25 |
Savona I
6
|
dráha 4. |
1.liga - ženy :1.kolo |
Trutnov 2
5
|
29.10.2006 |
8:55 |
Citadela
7
|
dráha 2. |
1.liga - ženy :1.kolo |
Savona I
6
|
28.10.2006 |
15:25 |
Savona I
6
|
dráha 1. |
1.liga - ženy :1.kolo |
Savona K
10
|
28.10.2006 |
8:55 |
Zbraslav D
7
|
dráha 4. |
1.liga - ženy :1.kolo |
Savona I
4
|
9.4.2006 |
9:00 |
1.CK Brno (M.Dirhan)
1
|
dráha 4. |
MČR mixy 2007 :Nadstavbová část sk.modrá |
Savona (J.Šulc)
16
|
8.4.2006 |
12:45 |
Zlatá Praha (D.Jurčík)
8
|
dráha 2. |
MČR mixy 2007 :Nadstavbová část sk.modrá |
Savona (J.Šulc)
8
|
8.4.2006 |
8:00 |
Savona (J.Šulc)
3
|
dráha 3. |
MČR mixy 2007 :Základní část sk.B |
1.CK Brno (R.Adámková)
9
|
7.4.2006 |
15:15 |
Savona (J.Šulc)
5
|
dráha A |
MČR mixy 2007 :Základní část sk.B |
Zbraslav (R.Klíma)
6
|
11.3.2006 |
20:55 |
Savona I
14
|
dráha 2. |
1.liga - ženy :PKT "B" |
1.CC Bratislava
0
|
11.3.2006 |
17:55 |
Savona I
10
|
dráha 3. |
1.liga - ženy :PKT "B" |
Kolibris 3Ž
9
|
11.3.2006 |
11:55 |
Savona I
6
|
dráha 1. |
1.liga - ženy :PKT "B" |
Frozens Kladno
3
|
18.2.2006 |
20:55 |
Savona I
9
|
dráha 1. |
1.liga - ženy :PKT "A" |
RPK Brno
0
|
18.2.2006 |
14:55 |
Savona I
3
|
dráha 2. |
1.liga - ženy :PKT "A" |
Zbraslav D
6
|
18.2.2006 |
8:55 |
Savona I
7
|
dráha 3. |
1.liga - ženy :PKT "A" |
CC Aritma 2Ž
5
|
28.1.2006 |
17:55 |
Citadela
7
|
dráha 3. |
1.liga - ženy :Základní část |
Savona I
6
|
28.1.2006 |
11:55 |
Savona I
4
|
dráha 4. |
1.liga - ženy :Základní část |
Aritma 3
8
|
11.12.2005 |
17:55 |
Savona I
9
|
dráha 4. |
1.liga - ženy :Základní část |
CC Aritma 2Ž
6
|
11.12.2005 |
11:55 |
Zlatá Praha Ž
7
|
dráha 2. |
1.liga - ženy :Základní část |
Savona I
6
|
10.12.2005 |
20:55 |
Savona I
7
|
dráha 4. |
1.liga - ženy :Základní část |
Valící se šutráky
8
|
10.12.2005 |
14:55 |
Savona D
1
|
dráha 1. |
1.liga - ženy :Základní část |
Savona I
11
|
10.12.2005 |
8:55 |
Savona I
8
|
dráha 3. |
1.liga - ženy :Základní část |
Kolibris 3Ž
5
|
13.11.2005 |
12:30 |
Klub z Viktorky
8
|
dráha 2. |
Pohár ČSC 2005 :Utkání o 1.- 20.místo |
Savona I
4
|
12.11.2005 |
21:30 |
Valící se šutráky
5
|
dráha 1. |
Pohár ČSC 2005 :Utkání o 1.- 20.místo |
Savona I
6
|
12.11.2005 |
14:45 |
Savona I
3
|
dráha 4. |
Pohár ČSC 2005 :Základní část |
Zbraslav H
6
|
12.11.2005 |
8:00 |
Savona I
6
|
dráha 2. |
Pohár ČSC 2005 :Základní část |
Citadela
9
|
24.4.2005 |
20:55 |
Trutnov 2
7
|
dráha 4. |
Extraliga - ženy :EKT "B" |
Savona I
5
|
24.4.2005 |
14:55 |
Savona I
3
|
dráha 2. |
Extraliga - ženy :EKT "B" |
Hungary Ž
5
|
24.4.2005 |
8:55 |
Aritma 1
5
|
dráha 3. |
Extraliga - ženy :EKT "B" |
Savona I
6
|
13.3.2005 |
17:55 |
Savona I
4
|
dráha 1. |
Extraliga - ženy :EKT "A" |
Trutnov 2
5
|
13.3.2005 |
11:55 |
Dion SJ
7
|
dráha 3. |
Extraliga - ženy :EKT "A" |
Savona I
3
|
6.2.2005 |
14:55 |
Savona I
4
|
dráha 1. |
Extraliga - ženy :Základní část |
Aritma 1
5
|
6.2.2005 |
8:55 |
Dion SJ
7
|
dráha 4. |
Extraliga - ženy :Základní část |
Savona I
3
|
16.1.2005 |
20:55 |
Savona H
9
|
dráha 3. |
Extraliga - ženy :Základní část |
Savona I
3
|
16.1.2005 |
14:55 |
Letící kameny
9
|
dráha 1. |
Extraliga - ženy :Základní část |
Savona I
5
|
16.1.2005 |
8:55 |
Savona I
11
|
dráha 2. |
Extraliga - ženy :Základní část |
Citadela
6
|
15.1.2005 |
17:55 |
Savona I
5
|
dráha 2. |
Extraliga - ženy :Základní část |
Kolibris 2
9
|
15.1.2005 |
11:55 |
Savona I
2
|
dráha 4. |
Extraliga - ženy :Základní část |
Kolibris 1
11
|
14.11.2004 |
17:20 |
RSC Zbraslav
0
|
dráha 1. |
Pohár ČSC 2004 :Utkání o 5. - 8.místo |
Savona I
9
|
14.11.2004 |
12:40 |
Savona I
3
|
dráha 4. |
Pohár ČSC 2004 :Utkání o 5. - 8.místo |
Savona 2
11
|
14.11.2004 |
8:00 |
Aritma 3
11
|
dráha 3. |
Pohár ČSC 2004 :Utkání o 1. - 8.místo |
Savona I
4
|
13.11.2004 |
18:50 |
Savona I
2
|
dráha 1. |
Pohár ČSC 2004 :Skupina B |
CC Aritma
8
|
13.11.2004 |
12:20 |
Savona I
15
|
dráha 2. |
Pohár ČSC 2004 :Skupina B |
Frozens Kladno
1
|
3.10.2004 |
20:55 |
Letící kameny
0
|
dráha 4. |
Extraliga - ženy :EKT "B" |
Savona I
9
|
3.10.2004 |
14:55 |
Dion SJ
9
|
dráha 4. |
Extraliga - ženy :EKT "B" |
Savona I
5
|
3.10.2004 |
8:55 |
Savona I
6
|
dráha 2. |
Extraliga - ženy :EKT "B" |
Savona M
5
|
14.3.2004 |
17:55 |
Savona M
2
|
dráha 4. |
Extraliga - ženy :EKT "A" |
Savona I
8
|
14.3.2004 |
11:55 |
Kolibris 1
7
|
dráha 1. |
Extraliga - ženy :EKT "A" |
Savona I
4
|
14.2.2004 |
14:55 |
Savona I
7
|
dráha 2. |
1.liga - ženy :Základní část |
Trutnov 2
8
|
14.2.2004 |
8:55 |
Savona I
9
|
dráha 4. |
1.liga - ženy :Základní část |
Valící se šutráky
4
|
25.1.2004 |
20:55 |
Dion SJ
5
|
dráha 4. |
1.liga - ženy :Základní část |
Savona I
11
|
25.1.2004 |
14:55 |
Savona I
5
|
dráha 3. |
1.liga - ženy :Základní část |
Klub z Viktorky Ž
6
|
25.1.2004 |
8:55 |
Kolibris 3Ž
4
|
dráha 1. |
1.liga - ženy :Základní část |
Savona I
9
|
24.1.2004 |
17:55 |
CK Zlatá Praha 2
3
|
dráha 2. |
1.liga - ženy :Základní část |
Savona I
9
|
24.1.2004 |
11:55 |
Savona I
14
|
dráha 1. |
1.liga - ženy :Základní část |
1.CK Brno juniorky
3
|
16.11.2003 |
16:00 |
CC Savona 3
14
|
dráha 4. |
Pohár ČSC 2003 :Skupina o 9. - 30.místo |
Savona I
0
|
15.11.2003 |
17:50 |
El Greco
4
|
dráha 2. |
Pohár ČSC 2003 :Skupina C |
Savona I
9
|
15.11.2003 |
13:40 |
Citadela
6
|
dráha 1. |
Pohár ČSC 2003 :Skupina C |
Savona I
3
|
2.11.2003 |
11:00 |
Savona 1
8
|
dráha 2. |
1.liga - ženy :3.hrací den |
1.CK Brno juniorky
2
|
2.11.2003 |
8:15 |
Savona M
8
|
dráha 1. |
1.liga - ženy :3.hrací den |
Savona 1
6
|
30.3.2003 |
9:45 |
Savona 1
1
|
dráha 4. |
Baráž o extraligu - ženy :Baráž o extraligu |
Aritma 1
11
|
29.3.2003 |
17:15 |
Savona 1
6
|
dráha 2. |
Baráž o extraligu - ženy :Baráž o extraligu |
Aritma 1
7
|
29.3.2003 |
11:15 |
Savona 1
7
|
dráha 1. |
Baráž o extraligu - ženy :Baráž o extraligu |
Aritma 1
4
|
16.2.2003 |
8:15 |
Dion SJ
0
|
dráha 1. |
1.liga - ženy :8.hrací den |
Savona 1
9
|
8.2.2003 |
18:45 |
Savona 1
8
|
dráha 3. |
1.liga - ženy :7.hrací den |
Valící se šutráky
6
|
8.2.2003 |
16:00 |
Savona 1
5
|
dráha 1. |
1.liga - ženy :7.hrací den |
CK Zlatá Praha 2
8
|
8.2.2003 |
10:50 |
Savona 1
4
|
dráha 1. |
1.liga - ženy :7.hrací den |
Trutnov 2
9
|
1.2.2003 |
11:00 |
Savona 1
8
|
dráha 2. |
1.liga - ženy :6.hrací den |
1.CK Brno juniorky
1
|
1.2.2003 |
8:15 |
Savona M
6
|
dráha 1. |
1.liga - ženy :6.hrací den |
Savona 1
5
|
11.1.2003 |
21:30 |
Klub z Viktorky Ž
5
|
dráha 3. |
1.liga - ženy :5.hrací den |
Savona 1
7
|
11.1.2003 |
13:35 |
Savona 1
10
|
dráha 4. |
1.liga - ženy :5.hrací den |
CC Dion DK
5
|
16.11.2002 |
21:30 |
Savona 1
12
|
dráha 1. |
1.liga - ženy :4.hrací den |
CSC Sušice Ž
2
|
16.11.2002 |
18:45 |
CK Zlatá Praha 2
3
|
dráha 4. |
1.liga - ženy :4.hrací den |
Savona 1
12
|
16.11.2002 |
13:35 |
Trutnov 2
4
|
dráha 1. |
1.liga - ženy :4.hrací den |
Savona 1
8
|
27.10.2002 |
16:10 |
Klub z Viktorky Ž
3
|
dráha 3. |
1.liga - ženy :2.hrací den |
Savona 1
14
|
27.10.2002 |
8:15 |
Savona 1
8
|
dráha 4. |
1.liga - ženy :2.hrací den |
CC Dion DK
5
|
5.10.2002 |
21:30 |
CSC Sušice Ž
1
|
dráha 1. |
1.liga - ženy :1.hrací den |
Savona 1
23
|
5.10.2002 |
18:45 |
Savona 1
12
|
dráha 2. |
1.liga - ženy :1.hrací den |
Valící se šutráky
5
|
5.10.2002 |
13:45 |
Dion SJ
5
|
dráha 3. |
1.liga - ženy :1.hrací den |
Savona 1
7
|
10.2.2001 |
18:00 |
Kolibris 3Ž
9
|
dráha 2. |
1.liga - ženy :6.hrací den |
CC Savona 3
0
|
10.2.2001 |
15:15 |
CC Savona 3
9
|
dráha 3. |
1.liga - ženy :6.hrací den |
1.CK Brno juniorky
0
|
20.1.2001 |
15:40 |
Savona 4
12
|
dráha 3. |
1.liga - ženy :5.hrací den |
CC Savona 3
2
|
20.1.2001 |
11:00 |
CC Savona 3
9
|
dráha 4. |
1.liga - ženy :5.hrací den |
Trutnov 2
4
|
20.1.2001 |
8:15 |
CK Zlatá Praha 2
5
|
dráha 3. |
1.liga - ženy :5.hrací den |
CC Savona 3
2
|
18.11.2000 |
20:45 |
CC Savona 3
4
|
dráha 2. |
1.liga - ženy :4.hrací den |
CC Dion Ž
6
|
18.11.2000 |
18:00 |
CC Savona 3
2
|
dráha 3. |
1.liga - ženy :4.hrací den |
Savona 2
10
|
18.11.2000 |
13:20 |
CC Savona 3
6
|
dráha 1. |
1.liga - ženy :4.hrací den |
Valící se šutráky
5
|
4.11.2000 |
15:40 |
Kolibris 3Ž
9
|
dráha 1. |
1.liga - ženy :3.hrací den |
CC Savona 3
3
|
4.11.2000 |
11:00 |
CC Savona 3
12
|
dráha 4. |
1.liga - ženy :3.hrací den |
1.CK Brno juniorky
6
|
4.11.2000 |
8:15 |
Savona 4
6
|
dráha 3. |
1.liga - ženy :3.hrací den |
CC Savona 3
5
|
7.10.2000 |
20:45 |
CK Zlatá Praha 2
6
|
dráha 4. |
1.liga - ženy :2.hrací den |
CC Savona 3
2
|
7.10.2000 |
18:00 |
CC Savona 3
8
|
dráha 3. |
1.liga - ženy :2.hrací den |
Trutnov 2
6
|
30.9.2000 |
17:00 |
CC Savona 3
4
|
dráha 1. |
1.liga - ženy :1.hrací den |
CC Dion Ž
6
|
30.9.2000 |
14:20 |
CC Savona 3
4
|
dráha 4. |
1.liga - ženy :1.hrací den |
Savona 2
10
|
30.9.2000 |
8:00 |
CC Savona 3
11
|
dráha 2. |
1.liga - ženy :1.hrací den |
Valící se šutráky
3
|
1.4.2000 |
20:20 |
TJ Junior 1Ž
7
|
dráha 2. |
Baráž o extraligu - ženy :Bráž o extraligu |
Kolibris 1
8
|
1.4.2000 |
15:30 |
TJ Junior 1Ž
7
|
dráha 3. |
Baráž o extraligu - ženy :Bráž o extraligu |
Kolibris 1
5
|
1.4.2000 |
10:40 |
TJ Junior 1Ž
4
|
dráha 4. |
Baráž o extraligu - ženy :Bráž o extraligu |
Kolibris 1
7
|
19.2.2000 |
15:40 |
Aritma 1
5
|
dráha 1. |
1.liga - ženy :5.hrací den |
TJ Junior 1Ž
6
|
19.2.2000 |
8:15 |
TJ Junior 1Ž
6
|
dráha 1. |
1.liga - ženy :5.hrací den |
Savona 2
0
|
5.2.2000 |
20:45 |
TJ Junior 1Ž
13
|
dráha 4. |
1.liga - ženy :4.hrací den |
Trutnov 2
3
|
5.2.2000 |
18:00 |
TJ Junior 1Ž
4
|
dráha 2. |
1.liga - ženy :4.hrací den |
CC Dion Ž
7
|
5.2.2000 |
13:20 |
TJ Junior 1Ž
5
|
dráha 3. |
1.liga - ženy :4.hrací den |
1.CK Brno juniorky
6
|
22.1.2000 |
15:50 |
TJ Junior 1Ž
5
|
dráha 1. |
1.liga - ženy :3.hrací den |
Savona 2
5
|
22.1.2000 |
11:00 |
TJ Junior 1Ž
8
|
dráha 2. |
1.liga - ženy :3.hrací den |
Valící se šutráky
6
|
22.1.2000 |
8:15 |
Aritma 1
6
|
dráha 3. |
1.liga - ženy :3.hrací den |
TJ Junior 1Ž
3
|
6.11.1999 |
20:45 |
TJ Junior 1Ž
13
|
dráha 4. |
1.liga - ženy :2.hrací den |
Trutnov 2
6
|
6.11.1999 |
18:00 |
TJ Junior 1Ž
4
|
dráha 1. |
1.liga - ženy :2.hrací den |
CC Dion Ž
10
|
6.11.1999 |
13:20 |
TJ Junior 1Ž
7
|
dráha 3. |
1.liga - ženy :2.hrací den |
1.CK Brno juniorky
3
|
31.10.1999 |
12:30 |
CC TJ Junior Praha Ž
3
|
dráha 4. |
Pohár ČSC 1999 :Skupina A |
CC Kolibris 4M
3
|
31.10.1999 |
7:30 |
CC Aritma
8
|
dráha 1. |
Pohár ČSC 1999 :Skupina A |
CC TJ Junior Praha Ž
3
|
25.9.1999 |
8:15 |
TJ Junior 1Ž
8
|
dráha 2. |
1.liga - ženy :1.hrací den |
Valící se šutráky
3
|
13.3.1999 |
8:15 |
TJ Junior 1Ž
10
|
dráha 3. |
2.liga - ženy :Dohrávka |
Savona M
4
|
30.1.1999 |
12:30 |
TJ Junior 1Ž
2
|
dráha 1. |
Pohár ČSC 1998 :Pohár ČSC |
Kolibris 1
8
|
23.1.1999 |
11:00 |
Kolibris 3Ž
9
|
dráha 4. |
2.liga - ženy :4.kolo |
TJ Junior 1Ž
2
|
24.10.1998 |
15:40 |
TJ Junior 2Ž
8
|
dráha 2. |
2.liga - ženy :2.kolo |
TJ Junior 1Ž
9
|
24.10.1998 |
11:00 |
CC Letící kameny 2Ž
4
|
dráha 1. |
2.liga - ženy :2.kolo |
TJ Junior 1Ž
6
|
24.10.1998 |
8:15 |
TJ Junior 1Ž
4
|
dráha 4. |
2.liga - ženy :2.kolo |
Kolibris 1
8
|
3.10.1998 |
20:45 |
TJ Junior 1Ž
9
|
dráha 2. |
2.liga - ženy :1.kolo |
CC Dion Ž
2
|
3.10.1998 |
18:00 |
TJ Junior 1Ž
9
|
dráha 3. |
2.liga - ženy :1.kolo |
1.CK Brno juniorky
7
|
28.3.1998 |
10:40 |
TJ Junior 1Ž
8
|
dráha 4. |
2.liga - ženy "A" a "B" :Play off |
Savona M
10
|
7.3.1998 |
18:20 |
Kolibris 3Ž
5
|
dráha 4. |
2.liga - ženy "A" a "B" :Dohrávka |
TJ Junior 1Ž
11
|
7.3.1998 |
15:45 |
TJ Junior 2
9
|
dráha 2. |
2.liga - ženy "A" a "B" :Dohrávka |
TJ Junior 1Ž
7
|
7.3.1998 |
13:10 |
TJ Junior 1Ž
9
|
dráha 3. |
2.liga - ženy "A" a "B" :Dohrávka |
Savona M
8
|
7.2.1998 |
11:00 |
Kolibris 1
6
|
dráha 1. |
2.liga - ženy "A" a "B" :5.kolo |
TJ Junior 1Ž
5
|
7.2.1998 |
8:15 |
Kolibris 2
10
|
dráha 2. |
2.liga - ženy "A" a "B" :5.kolo |
TJ Junior 1Ž
6
|
17.1.1998 |
18:00 |
Kolibris 2
7
|
dráha 1. |
2.liga - ženy "A" a "B" :4.kolo |
TJ Junior 1Ž
12
|
17.1.1998 |
13:20 |
TJ Junior 1Ž
9
|
dráha 3. |
2.liga - ženy "A" a "B" :4.kolo |
Kolibris 3Ž
7
|
1.11.1997 |
11:00 |
TJ Junior 1Ž
4
|
dráha 3. |
2.liga - ženy "A" a "B" :3.kolo |
Kolibris 3Ž
6
|
1.11.1997 |
8:15 |
Kolibris 2
11
|
dráha 2. |
2.liga - ženy "A" a "B" :3.kolo |
TJ Junior 1Ž
4
|
18.10.1997 |
20:45 |
Kolibris 1
4
|
dráha 2. |
2.liga - ženy "A" a "B" :2.kolo |
TJ Junior 1Ž
5
|
18.10.1997 |
18:00 |
Savona M
4
|
dráha 4. |
2.liga - ženy "A" a "B" :2.kolo |
TJ Junior 1Ž
10
|
18.10.1997 |
13:20 |
TJ Junior 1Ž
10
|
dráha 3. |
2.liga - ženy "A" a "B" :2.kolo |
TJ Junior 2
7
|
27.9.1997 |
15:40 |
TJ Junior 1Ž
15
|
dráha 1. |
2.liga - ženy "A" a "B" :1.kolo |
TJ Junior 2
1
|
27.9.1997 |
11:00 |
Savona M
7
|
dráha 4. |
2.liga - ženy "A" a "B" :1.kolo |
TJ Junior 1Ž
5
|
27.9.1997 |
8:15 |
Kolibris 1
8
|
dráha 3. |
2.liga - ženy "A" a "B" :1.kolo |
TJ Junior 1Ž
11
|
27.4.1997 |
12:50 |
M Zlatá Praha 2
9
|
dráha 4. |
MČR mixy 1997 :2.kolo |
M Junior A
2
|
26.4.1997 |
11:50 |
CC Aritma
12
|
dráha 4. |
MČR mixy 1997 :1.kolo |
M Junior A
5
|
26.4.1997 |
8:00 |
M Junior A
12
|
dráha 3. |
MČR mixy 1997 :1.kolo |
M BCC 3
6
|
1.3.1997 |
17:35 |
TJ Junior 1Ž
10
|
dráha 1. |
2.liga - ženy "A" a "B" :Dohrávka |
Zlatá Praha Ž
4
|
1.3.1997 |
12:55 |
TJ Junior 1Ž
5
|
dráha 3. |
2.liga - ženy "A" a "B" :Dohrávka |
CC Savona V
16
|
1.3.1997 |
8:15 |
Savona M
10
|
dráha 4. |
2.liga - ženy "A" a "B" :Dohrávka |
TJ Junior 1Ž
4
|
9.2.1997 |
11:00 |
Kolibris 2
11
|
dráha 3. |
2.liga - ženy "A" a "B" :5.kolo |
TJ Junior 1Ž
5
|
9.2.1997 |
8:15 |
Zlatá Praha Ž
10
|
dráha 4. |
2.liga - ženy "A" a "B" :5.kolo |
TJ Junior 1Ž
5
|
11.1.1997 |
18:00 |
Kolibris 3Ž
7
|
dráha 4. |
2.liga - ženy "A" a "B" :4.kolo |
TJ Junior 1Ž
5
|
11.1.1997 |
13:20 |
TJ Junior 1Ž
4
|
dráha 3. |
2.liga - ženy "A" a "B" :4.kolo |
CC Savona V
9
|
11.1.1997 |
13:20 |
TJ Junior 1Ž
9
|
dráha 4. |
2.liga - ženy "A" a "B" :4.kolo |
Savona M
0
|
15.12.1996 |
15:40 |
Kolibris 1
6
|
dráha 3. |
2.liga - ženy "A" a "B" :3.kolo |
TJ Junior 1Ž
6
|
15.12.1996 |
11:00 |
TJ Junior 1Ž
9
|
dráha 1. |
2.liga - ženy "A" a "B" :3.kolo |
TJ Junior 2Ž
3
|
15.12.1996 |
8:15 |
Kolibris 1
2
|
dráha 2. |
2.liga - ženy "A" a "B" :3.kolo |
TJ Junior 1Ž
13
|
13.10.1996 |
15:40 |
Kolibris 2
7
|
dráha 4. |
2.liga - ženy "A" a "B" :1.kolo |
TJ Junior 1Ž
4
|
13.10.1996 |
11:00 |
TJ Junior 1Ž
3
|
dráha 3. |
2.liga - ženy "A" a "B" :1.kolo |
TJ Junior 2Ž
9
|
13.10.1996 |
8:15 |
Kolibris 3Ž
3
|
dráha 4. |
2.liga - ženy "A" a "B" :1.kolo |
TJ Junior 1Ž
10
|
21.4.1996 |
9:00 |
M Zlatá Praha
3
|
dráha 2. |
MČR mixy 1996 :Mixy |
M Junior 2
6
|
20.4.1996 |
15:55 |
M Junior 2
4
|
dráha 4. |
MČR mixy 1996 :Mixy |
M BCC 5
10
|
20.4.1996 |
9:55 |
M Savona P
7
|
dráha 4. |
MČR mixy 1996 :Mixy |
M Junior 2
5
|
3.3.1996 |
13:20 |
CC Savona Ž
7
|
dráha 3. |
2.liga - ženy :Dohrávka |
CC TJ Junior Praha Ž
7
|
3.3.1996 |
10:40 |
CC Aritma 2Ž
12
|
dráha 4. |
2.liga - ženy :Dohrávka |
CC TJ Junior Praha Ž
10
|
11.2.1996 |
18:40 |
CC Savona Ž
3
|
dráha 3. |
2.liga - ženy :5.kolo |
CC TJ Junior Praha Ž
7
|
11.2.1996 |
13:35 |
CC TJ Junior Praha Ž
7
|
dráha 2. |
2.liga - ženy :5.kolo |
CK Kolín Ž
7
|
11.2.1996 |
8:15 |
BCC K
11
|
dráha 4. |
2.liga - ženy :5.kolo |
CC TJ Junior Praha Ž
6
|
27.1.1996 |
16:55 |
Savona 2
16
|
dráha 1. |
Pohár ČSC 1995 :Pohár ČSC |
CC TJ Junior Praha Ž
0
|
27.1.1996 |
11:30 |
CK Kolín
11
|
dráha 2. |
Pohár ČSC 1995 :Pohár ČSC |
CC TJ Junior Praha Ž
1
|
27.1.1996 |
9:45 |
Savona 2
5
|
dráha 2. |
Pohár ČSC 1995 :Pohár ČSC |
CC TJ Junior Praha Ž
5
|
3.12.1995 |
13:35 |
BCC K
7
|
dráha 3. |
2.liga - ženy :3.kolo |
CC TJ Junior Praha Ž
6
|
3.12.1995 |
11:10 |
CC TJ Junior Praha Ž
7
|
dráha 2. |
2.liga - ženy :3.kolo |
CK Kolín Ž
2
|
11.11.1995 |
13:35 |
CC Aritma 2Ž
5
|
dráha 2. |
2.liga - ženy :2.kolo |
CC TJ Junior Praha Ž
5
|
11.11.1995 |
11:10 |
CC Savona Ž
9
|
dráha 1. |
2.liga - ženy :2.kolo |
CC TJ Junior Praha Ž
4
|
11.11.1995 |
8:15 |
CC TJ Junior Praha Ž
0
|
dráha 4. |
2.liga - ženy :2.kolo |
CK Kolín Ž
9
|
15.10.1995 |
18:40 |
BCC K
13
|
dráha 4. |
2.liga - ženy :1.kolo |
CC TJ Junior Praha Ž
1
|
15.10.1995 |
13:35 |
CC Aritma 2Ž
4
|
dráha 3. |
2.liga - ženy :1.kolo |
CC TJ Junior Praha Ž
6
|
23.4.1995 |
11:50 |
M BCC 4
8
|
dráha 3. |
MČR mixy 1995 :Mixy |
M Junior D
6
|
23.4.1995 |
8:00 |
M Aritma - Citadela
5
|
dráha 4. |
MČR mixy 1995 :Mixy |
M Junior D
8
|
22.4.1995 |
15:45 |
M BCC 3
5
|
dráha 3. |
MČR mixy 1995 :Mixy |
M Junior D
8
|
22.4.1995 |
9:45 |
M Junior D
4
|
dráha 1. |
MČR mixy 1995 :Mixy |
Savona 2
6
|
5.3.1995 |
15:15 |
BCC K
0
|
dráha 1. |
2.liga - ženy :Dohrávka |
CC TJ Junior Praha Ž
9
|
4.3.1995 |
16:00 |
CK Kolín Ž
8
|
dráha 1. |
2.liga - ženy :Dohrávka |
CC TJ Junior Praha Ž
8
|
4.3.1995 |
13:00 |
CK Kolín Ž
9
|
dráha 2. |
2.liga - ženy :Dohrávka |
CC TJ Junior Praha Ž
1
|
4.3.1995 |
8:00 |
Aritma 1
12
|
dráha 1. |
2.liga - ženy :Dohrávka |
CC TJ Junior Praha Ž
2
|
12.2.1995 |
17:10 |
BCC K
6
|
dráha 4. |
2.liga - ženy :5.kolo |
CC TJ Junior Praha Ž
10
|
12.2.1995 |
13:00 |
CC Aritma 2Ž
9
|
dráha 2. |
2.liga - ženy :5.kolo |
CC TJ Junior Praha Ž
6
|
13.11.1994 |
8:00 |
CC Aritma 2Ž
7
|
dráha 2. |
2.liga - ženy :3.kolo |
CC TJ Junior Praha Ž
3
|
22.10.1994 |
15:30 |
Aritma 1
9
|
dráha 2. |
2.liga - ženy :2.kolo |
CC TJ Junior Praha Ž
2
|
22.10.1994 |
10:35 |
BCC K
15
|
dráha 3. |
2.liga - ženy :2.kolo |
CC TJ Junior Praha Ž
8
|
22.10.1994 |
8:05 |
CC Aritma 2Ž
9
|
dráha 4. |
2.liga - ženy :2.kolo |
CC TJ Junior Praha Ž
6
|
25.9.1994 |
17:10 |
Aritma 1
7
|
dráha 3. |
2.liga - ženy :1.kolo |
CC TJ Junior Praha Ž
4
|
25.9.1994 |
11:10 |
CK Kolín Ž
6
|
dráha 1. |
2.liga - ženy :1.kolo |
CC TJ Junior Praha Ž
10
|
19.2.1994 |
16:15 |
CC TJ ÚDDM Ž
5
|
dráha 4. |
2.liga - ženy :5.kolo |
Zlatá Praha Ž
7
|
12.2.1994 |
14:00 |
CC TJ ÚDDM Ž
13
|
dráha A |
2.liga - ženy :4.kolo |
BCC H
1
|
12.2.1994 |
11:00 |
CC TJ ÚDDM Ž
3
|
dráha 4. |
2.liga - ženy :4.kolo |
CK Kolín Ž
5
|
15.1.1994 |
14:00 |
CC TJ ÚDDM Ž
6
|
dráha 3. |
2.liga - ženy :3.kolo |
BCC H
11
|
15.1.1994 |
8:00 |
CC TJ ÚDDM Ž
4
|
dráha A |
2.liga - ženy :3.kolo |
CK Kolín Ž
4
|
18.12.1993 |
14:00 |
CC TJ ÚDDM Ž
11
|
dráha 2. |
2.liga - ženy :2.kolo |
BCC H
4
|
18.12.1993 |
11:00 |
CC TJ ÚDDM Ž
4
|
dráha 2. |
2.liga - ženy :2.kolo |
Zlatá Praha Ž
7
|
21.11.1993 |
10:15 |
M ÚDDM 1
0
|
dráha 4. |
MČR mixy 1993 :Mixy |
Aritma 1
9
|
21.11.1993 |
8:00 |
M ÚDDM 1
9
|
dráha 4. |
MČR mixy 1993 :Mixy |
M BCC 3
3
|
20.11.1993 |
17:30 |
M ÚDDM 1
7
|
dráha 4. |
MČR mixy 1993 :Mixy |
M Montáž
9
|
20.11.1993 |
10:15 |
M ÚDDM 1
7
|
dráha 2. |
MČR mixy 1993 :Mixy |
M BCC 1
5
|
16.10.1993 |
14:00 |
CC TJ ÚDDM Ž
8
|
dráha 1. |
2.liga - ženy :1.kolo |
CK Kolín Ž
4
|
16.10.1993 |
8:00 |
CC TJ ÚDDM Ž
2
|
dráha 3. |
2.liga - ženy :1.kolo |
Zlatá Praha Ž
11
|