datum |
čas |
zápas |
dráha |
soutěž |
9.1.2021 |
15:30 |
CC RIPER
|
dráha A |
Muži divize B :Základní část |
Dion VIP
|
9.1.2021 |
9:00 |
Troublemakers
|
dráha A |
Muži divize B :Základní část |
CC RIPER
|
6.12.2020 |
15:30 |
Zbraslav M
|
dráha B |
Muži divize B :Základní část |
CC RIPER
|
5.12.2020 |
18:30 |
CC RIPER
|
dráha A |
Muži divize B :Základní část |
Zbraslav L
|
5.12.2020 |
9:00 |
Kolibris 3
|
dráha B |
Muži divize B :Základní část |
CC RIPER
|
1.11.2020 |
18:30 |
CC RIPER
|
dráha B |
Muži divize B :Základní část |
PLC
|
1.11.2020 |
12:00 |
CC RIPER
|
dráha B |
Muži divize B :Základní část |
Ledoborci 2
|
31.10.2020 |
18:30 |
CC RIPER
|
dráha A |
Muži divize B :Základní část |
1.PSKN Praha
|
31.10.2020 |
12:00 |
Loupežníci Jičín
|
dráha B |
Muži divize B :Základní část |
CC RIPER
|
1.3.2020 |
18:30 |
CC RIPER
0
|
dráha 3. |
Muži divize A :Základní část |
Ledoborci 3
1
|
1.3.2020 |
11:30 |
CC RIPER
1
|
dráha 1. |
Muži divize A :Základní část |
Wheelchair team
0
|
29.2.2020 |
11:30 |
Karviná
11
|
dráha 1. |
Muži divize A :Základní část |
CC RIPER
5
|
23.2.2020 |
18:30 |
CC RIPER
0
|
dráha 2. |
Muži divize A :Základní část |
Ledoborci 8
1
|
23.2.2020 |
11:30 |
Loupežníci Jičín Juniors
1
|
dráha 3. |
Muži divize A :Základní část |
CC RIPER
0
|
22.2.2020 |
18:30 |
CC RIPER
7
|
dráha 4. |
Muži divize A :Základní část |
Ledoborci 4
3
|
22.2.2020 |
11:30 |
Loupežníci Jičín
7
|
dráha 4. |
Muži divize A :Základní část |
CC RIPER
4
|
12.1.2020 |
18:30 |
Ledoborci 3
10
|
dráha 3. |
Muži divize A :Základní část |
CC RIPER
2
|
12.1.2020 |
11:30 |
Wheelchair team
8
|
dráha 1. |
Muži divize A :Základní část |
CC RIPER
2
|
11.1.2020 |
11:30 |
CC RIPER
4
|
dráha 1. |
Muži divize A :Základní část |
Karviná
8
|
7.12.2019 |
15:00 |
Savona 6
12
|
dráha B |
Muži divize A :Základní část |
CC RIPER
6
|
7.12.2019 |
8:30 |
CC RIPER
1
|
dráha B |
Muži divize A :Základní část |
Savona 6
8
|
13.10.2019 |
18:30 |
Ledoborci 8
0
|
dráha 2. |
Muži divize A :Základní část |
CC RIPER
1
|
13.10.2019 |
11:30 |
CC RIPER
7
|
dráha 3. |
Muži divize A :Základní část |
Loupežníci Jičín Juniors
9
|
12.10.2019 |
18:30 |
Ledoborci 4
14
|
dráha 4. |
Muži divize A :Základní část |
CC RIPER
0
|
12.10.2019 |
11:30 |
CC RIPER
4
|
dráha 4. |
Muži divize A :Základní část |
Loupežníci Jičín
7
|
14.4.2019 |
15:30 |
CC RIPER
3
|
dráha 4. |
Muži divize B :Základní část |
Ledoborci 4
10
|
14.4.2019 |
8:30 |
CC RIPER
5
|
dráha 2. |
Muži divize B :Základní část |
Loupežníci Jičín
4
|
13.4.2019 |
18:30 |
Ledoborci 8
1
|
dráha 3. |
Muži divize B :Základní část |
CC RIPER
0
|
13.4.2019 |
11:30 |
Lucky Stones
1
|
dráha 4. |
Muži divize B :Základní část |
CC RIPER
0
|
10.3.2019 |
18:30 |
CC RIPER
5
|
dráha 3. |
Muži divize B :Základní část |
Zbraslav L
6
|
9.3.2019 |
18:30 |
CC RIPER
4
|
dráha 1. |
Muži divize B :Základní část |
Ledoborci NG
12
|
9.3.2019 |
11:30 |
Dion VIP
0
|
dráha 1. |
Muži divize B :Základní část |
CC RIPER
1
|
9.12.2018 |
19:30 |
Loupežníci Jičín
9
|
dráha 2. |
Muži divize B :Základní část |
CC RIPER
4
|
9.12.2018 |
12:00 |
CC RIPER
6
|
dráha 3. |
Muži divize B :Základní část |
Ledoborci 8
4
|
8.12.2018 |
20:15 |
CC RIPER
5
|
dráha 4. |
Muži divize B :Základní část |
Lucky Stones
6
|
8.12.2018 |
12:00 |
Ledoborci 4
7
|
dráha 4. |
Muži divize B :Základní část |
CC RIPER
8
|
21.10.2018 |
15:00 |
Zbraslav L
4
|
dráha A |
Muži divize B :Základní část |
CC RIPER
7
|
20.10.2018 |
15:00 |
Ledoborci NG
8
|
dráha B |
Muži divize B :Základní část |
CC RIPER
6
|
20.10.2018 |
8:30 |
CC RIPER
6
|
dráha A |
Muži divize B :Základní část |
Dion VIP
8
|
11.3.2018 |
11:30 |
Ledoborci NG
5
|
dráha B |
Muži divize B :Základní část |
CC RIPER
3
|
10.3.2018 |
18:30 |
CC RIPER
0
|
dráha A |
Muži divize B :Základní část |
Liboc 2
1
|
10.3.2018 |
11:30 |
Zbraslav M
1
|
dráha B |
Muži divize B :Základní část |
CC RIPER
0
|
4.3.2018 |
18:30 |
Kolibris 3
9
|
dráha A |
Muži divize B :Základní část |
CC RIPER
6
|
4.3.2018 |
11:30 |
CC RIPER
3
|
dráha B |
Muži divize B :Základní část |
Ledoborci Juniors
11
|
3.3.2018 |
18:30 |
CC RIPER
0
|
dráha A |
Muži divize B :Základní část |
Kamenný Újezd
1
|
11.2.2018 |
15:30 |
CC RIPER
5
|
dráha B |
Muži divize B :Základní část |
Ledoborci 3
9
|
11.2.2018 |
8:30 |
CC RIPER
5
|
dráha A |
Muži divize B :Základní část |
Loupežníci Jičín
10
|
10.2.2018 |
15:30 |
CC RIPER
5
|
dráha B |
Muži divize B :Základní část |
Ledoborci NG
10
|
10.2.2018 |
8:30 |
CC RIPER
4
|
dráha A |
Muži divize B :Základní část |
Zbraslav M
5
|
11.11.2017 |
20:15 |
Ledoborci 3
4
|
dráha 2. |
Muži divize B :Základní část |
CC RIPER
7
|
11.11.2017 |
14:00 |
Liboc 2
0
|
dráha 3. |
Muži divize B :Základní část |
CC RIPER
1
|
11.11.2017 |
8:30 |
Kamenný Újezd
4
|
dráha 1. |
Muži divize B :Základní část |
CC RIPER
9
|
15.10.2017 |
18:30 |
Loupežníci Jičín
11
|
dráha A |
Muži divize B :Základní část |
CC RIPER
3
|
15.10.2017 |
11:30 |
CC RIPER
6
|
dráha A |
Muži divize B :Základní část |
Kolibris 3
9
|
14.10.2017 |
18:30 |
Ledoborci Juniors
9
|
dráha A |
Muži divize B :Základní část |
CC RIPER
1
|
26.3.2017 |
11:25 |
CC RIPER 2
2
|
dráha 2. |
MČRJ 2017 – junioři :Skupina A |
Ledoborci Army
16
|
25.3.2017 |
18:25 |
CC RIPER 2
1
|
dráha 1. |
MČRJ 2017 – junioři :Skupina A |
Liboc 2
7
|
25.3.2017 |
11:25 |
Ledoborci NG
14
|
dráha 4. |
MČRJ 2017 – junioři :Skupina A |
CC RIPER 2
3
|
24.3.2017 |
15:55 |
Dion YB
22
|
dráha 2. |
MČRJ 2017 – junioři :Skupina A |
CC RIPER 2
1
|
8.2.2015 |
15:00 |
RIPER Hradec Králové HD
8
|
dráha 1. |
Muži divize C :Základní část |
Kolibris 3
5
|
8.2.2015 |
8:30 |
Ledoborci 3
11
|
dráha 4. |
Muži divize C :Základní část |
RIPER Hradec Králové HD
2
|
7.2.2015 |
17:15 |
RIPER Hradec Králové HD
1
|
dráha 3. |
Muži divize C :Základní část |
Karviná
10
|
7.2.2015 |
10:45 |
Klub z Viktorky
11
|
dráha 4. |
Muži divize C :Základní část |
RIPER Hradec Králové HD
2
|
25.1.2015 |
13:25 |
RIPER Hradec Králové 1
5
|
dráha 1. |
MČRJ 2015 – junioři : |
Dion YB
6
|
25.1.2015 |
8:30 |
RIPER Hradec Králové 1
6
|
dráha 2. |
MČRJ 2015 – junioři : |
Ledoborci Juniors
4
|
24.1.2015 |
19:35 |
Dion X
7
|
dráha 1. |
MČRJ 2015 – junioři : |
RIPER Hradec Králové 1
4
|
24.1.2015 |
13:25 |
RIPER Hradec Králové 1
12
|
dráha 3. |
MČRJ 2015 – junioři : |
Loupežníci Jičín 1
3
|
24.1.2015 |
8:30 |
Kolibris 3
3
|
dráha 3. |
MČRJ 2015 – junioři : |
RIPER Hradec Králové 1
7
|
23.11.2014 |
17:15 |
Loupežníci Jičín
7
|
dráha 1. |
Muži divize C :Základní část |
RIPER Hradec Králové HD
2
|
23.11.2014 |
10:45 |
RIPER Hradec Králové HD
8
|
dráha 2. |
Muži divize C :Základní část |
Demion
5
|
22.11.2014 |
19:00 |
Savona 3
9
|
dráha 3. |
Muži divize C :Základní část |
RIPER Hradec Králové HD
6
|
22.11.2014 |
13:00 |
Karviná
9
|
dráha 2. |
Muži divize C :Základní část |
RIPER Hradec Králové HD
1
|
22.11.2014 |
8:00 |
Kolibris 3
5
|
dráha 3. |
Muži divize C :Základní část |
RIPER Hradec Králové HD
6
|
28.9.2014 |
19:00 |
RIPER Hradec Králové HD
8
|
dráha 1. |
Muži divize C :Základní část |
Savona 3
2
|
28.9.2014 |
13:00 |
RIPER Hradec Králové HD
3
|
dráha 2. |
Muži divize C :Základní část |
Klub z Viktorky
8
|
28.9.2014 |
8:00 |
RIPER Hradec Králové HD
10
|
dráha 4. |
Muži divize C :Základní část |
Loupežníci Jičín
5
|
27.9.2014 |
16:30 |
Demion
7
|
dráha 4. |
Muži divize C :Základní část |
RIPER Hradec Králové HD
6
|
27.9.2014 |
10:30 |
RIPER Hradec Králové HD
10
|
dráha 1. |
Muži divize C :Základní část |
Ledoborci 3
5
|
9.2.2014 |
19:15 |
RIPER Hradec Králové
2
|
dráha 4. |
MČRJ 2014 – junioři :Základní část |
Dion X
6
|
9.2.2014 |
15:05 |
Kolibris 3
6
|
dráha 2. |
MČRJ 2014 – junioři :Základní část |
RIPER Hradec Králové
5
|
9.2.2014 |
10:55 |
RIPER Hradec Králové
10
|
dráha 4. |
MČRJ 2014 – junioři :Základní část |
Liboc
3
|
8.2.2014 |
20:00 |
Dion YB
9
|
dráha 3. |
MČRJ 2014 – junioři :Základní část |
RIPER Hradec Králové
1
|
8.2.2014 |
13:50 |
RIPER Hradec Králové
8
|
dráha 1. |
MČRJ 2014 – junioři :Základní část |
ČSC 4
2
|
8.2.0214 |
8:30 |
ČSC 3
7
|
dráha 3. |
MČRJ 2014 – junioři :Základní část |
RIPER Hradec Králové
3
|