horni

Zelenka Vladimír (CC LEDOBORCI - Icebreakers)

datum čas zápas dráha soutěž
1.3.2020 18:30 CC RIPER dráha 3. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3
1.3.2020 11:30 Ledoborci 8 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3
29.2.2020 18:30 Ledoborci 3 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Loupežníci Jičín Juniors
29.2.2020 11:30 Ledoborci 4 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3
23.2.2020 18:30 Ledoborci 3 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Loupežníci Jičín
22.2.2020 18:30 Savona 6 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3
22.2.2020 11:30 Ledoborci 3 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Wheelchair team
12.1.2020 18:30 Ledoborci 3 dráha 3. Muži divize A :Základní část
CC RIPER
12.1.2020 11:30 Ledoborci 3 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 8
11.1.2020 18:30 Loupežníci Jičín Juniors dráha 3. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3
11.1.2020 11:30 Ledoborci 3 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4
7.12.2019 18:00 Ledoborci 3 11 dráha B Muži divize A :Základní část
Karviná 2
7.12.2019 11:30 Karviná 5 dráha B Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3 9
13.10.2019 18:30 Loupežníci Jičín 4 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3 5
12.10.2019 18:30 Ledoborci 3 5 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Savona 6 2
12.10.2019 11:30 Wheelchair team 2 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3 8
5.5.2019 13:45 Demion 5 dráha 3. MČR 2019 – senioři :Finále
Ledoborci 3
5.5.2019 10:15 Kolibris 1 dráha 2. MČR 2019 – senioři :Semifinále
Ledoborci 8
4.5.2019 14:45 Ledoborci 5 dráha 1. MČR 2019 – senioři :Skupina D
CC RIPER 3
4.5.2019 11:15 Kolibris 4 dráha 4. MČR 2019 – senioři :Skupina D
Ledoborci 7
14.4.2019 18:30 PLC 0 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3 1
14.4.2019 11:30 Ledoborci 3 5 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Zbraslav M 11
13.4.2019 8:30 Ledoborci Army 7 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3 4
30.3.2019 17:30 Ledoborci 7 (M.Dolejší) 1 dráha 3. MČR mixy 2019 :Skupina B (modrá)
Ledoborci 37 (O.Hálek) 8
30.3.2019 13:45 Zbraslav (J.Candra) 12 dráha 4. MČR mixy 2019 :Skupina B (modrá)
Ledoborci 37 (O.Hálek) 1
30.3.2019 8:15 Ledoborci 37 (O.Hálek) 2 dráha 5. MČR mixy 2019 :Skupina B (modrá)
Kolibris (O.Mihola) 9
29.3.2019 17:30 Ledoborci 37 (O.Hálek) 9 dráha 1. MČR mixy 2019 :Skupina B (modrá)
Loupežníci Jičín (O.Bodlák) 6
29.3.2019 14:45 Ledoborci 37 (O.Hálek) 2 dráha 3. MČR mixy 2019 :Skupina B (modrá)
Dion YB (J.Vedral) 10
24.2.2019 18:30 Brno - Východ 9 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3 3
24.2.2019 11:30 Ledoborci 3 15 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Troublemakers 2
23.2.2019 18:30 Ledoborci 3 8 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Kolibris 3 2
23.2.2019 11:30 Karviná 9 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3 3
13.1.2019 18:30 Ledoborci 3 7 dráha 2. Muži divize A :Základní část
PLC 3
13.1.2019 11:30 Zbraslav M 6 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3 10
12.1.2019 11:30 Ledoborci 3 3 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci Army 4
8.12.2018 18:00 Ledoborci 3 11 dráha B Muži divize A :Základní část
Kamenný Újezd 3
8.12.2018 11:30 Kamenný Újezd 0 dráha A Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3 12
2.12.2018 10:30 Ledoborci Z 0 dráha 2. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina B
Vometáci z Brna 10
1.12.2018 18:30 Savona M 10 dráha 1. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina B
Ledoborci Z 1
1.12.2018 10:30 Ledoborci Z 2 dráha 2. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina B
Liboc MANA 13
30.11.2018 18:30 Zbraslav Z 11 dráha 3. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina B
Ledoborci Z 1
30.11.2018 8:00 Ledoborci Z 1 dráha 4. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina B
1.CK Brno 0
14.10.2018 15:00 Ledoborci 3 6 dráha A Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 4
14.10.2018 11:30 Troublemakers 6 dráha B Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3 14
13.10.2018 18:00 Kolibris 3 5 dráha B Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3 9
13.10.2018 11:30 Ledoborci 3 4 dráha B Muži divize A :Základní část
Karviná 6
30.9.2018 13:00 Ledoborci Z 4 dráha 1. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina D
Liboc YB 13
29.9.2018 20:45 Morning star Přírodověda 11 dráha 3. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina D
Ledoborci Z 9
29.9.2018 13:00 Ledoborci Z 1 dráha 4. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina D
Trutnov 10
28.9.2018 20:45 Liboc 7 8 dráha 3. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina D
Ledoborci Z 7
28.9.2018 13:00 Ledoborci Z 1 dráha 1. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina D
Zbraslav Z 11
13.5.2018 17:15 CC Ledoborci 3 dráha 3. MČR 2018 – senioři :Finále
Zbraslav S 4
13.5.2018 13:15 Dion VIP 2 dráha 2. MČR 2018 – senioři :Semifinále
CC Ledoborci 7
12.5.2018 14:15 CC Ledoborci 8 dráha 1. MČR 2018 – senioři :Skupina E
1.CK Brno 4
12.5.2018 8:45 Demion 5 dráha 4. MČR 2018 – senioři :Skupina E
CC Ledoborci 6
24.3.2018 17:30 Ledoborci 3 (M.Votava) 2 dráha 4. MČR mixy 2018 :Kvalifikační kolo
Ledoborci Juniors (K.Podrábská) 6
24.3.2018 14:15 Dion VIP (V.Černovský) 10 dráha 3. MČR mixy 2018 :Skupina C (krémová)
Ledoborci 3 (M.Votava) 3
24.3.2018 11:15 Ledoborci 3 (M.Votava) 4 dráha 1. MČR mixy 2018 :Skupina C (krémová)
Savona 1 (L.Klíma) 7
11.3.2018 18:30 Ledoborci 3 0 dráha A Muži divize B :Základní část
Zbraslav M 1
10.3.2018 11:30 Ledoborci 3 5 dráha A Muži divize B :Základní část
Loupežníci Jičín 9
4.3.2018 8:30 Kamenný Újezd 5 dráha A Muži divize B :Základní část
Ledoborci 3 10
3.3.2018 15:30 Ledoborci 3 13 dráha A Muži divize B :Základní část
Kolibris 3 6
3.3.2018 8:30 Liboc 2 4 dráha B Muži divize B :Základní část
Ledoborci 3 5
11.2.2018 15:30 CC RIPER 5 dráha B Muži divize B :Základní část
Ledoborci 3 9
11.2.2018 8:30 Ledoborci 3 12 dráha B Muži divize B :Základní část
Ledoborci NG 2
10.2.2018 18:30 Ledoborci Juniors 8 dráha B Muži divize B :Základní část
Ledoborci 3 2
10.2.2018 11:30 Ledoborci 3 7 dráha B Muži divize B :Základní část
Ledoborci Juniors 8
12.11.2017 15:30 Kolibris 3 9 dráha A Muži divize B :Základní část
Ledoborci 3 5
12.11.2017 8:30 Ledoborci 3 9 dráha A Muži divize B :Základní část
Kamenný Újezd 5
11.11.2017 20:15 Ledoborci 3 4 dráha 2. Muži divize B :Základní část
CC RIPER 7
11.11.2017 14:00 Loupežníci Jičín 5 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 3 2
11.11.2017 8:30 Ledoborci NG 4 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 3 5
28.10.2017 16:00 Zbraslav M 10 dráha A Muži divize B :Základní část
Ledoborci 3 6
28.10.2017 8:30 Ledoborci 3 5 dráha B Muži divize B :Základní část
Liboc 2 4
27.5.2017 21:00 1.CK Brno 5 dráha 2. MČR 2017 – senioři :1/4 finále
CC Ledoborci 3
27.5.2017 14:30 CC Ledoborci 5 dráha 4. MČR 2017 – senioři :Senioři B
Dion VIP 7
27.5.2017 8:30 Kolibris 5 2 dráha 2. MČR 2017 – senioři :Senioři B
CC Ledoborci 6
18.3.2017 15:30 Ledoborci 4 6 dráha B Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3 8
4.3.2017 17:05 1.CK Brno (R.Podlena) 4 dráha 1. MČR mixy 2017 :Skupina D
Ledoborci 2 (O.Hálek) 6
4.3.2017 11:05 Ledoborci 2 (O.Hálek) 1 dráha 2. MČR mixy 2017 :Skupina D
Savona 1 (M.Strnadová) 15
3.3.2017 17:35 M Dion Céline (K.Krupanský) 8 dráha 2. MČR mixy 2017 :Skupina D
Ledoborci 2 (O.Hálek) 4
25.2.2017 15:30 Dion 1 6 dráha B Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3 2
25.2.2017 8:30 Ledoborci 3 8 dráha A Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4 7
11.12.2016 18:30 Karviná 0 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3 1
11.12.2016 11:30 Ledoborci 3 3 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Kolibris 5 4
10.12.2016 18:30 Ledoborci 3 8 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Kamenný Újezd 7
10.12.2016 11:30 Ledoborci 3 5 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Dion 1 3
3.12.2016 10:00 Ledoborci 7 4 dráha 4. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina D
Ledoborci 2 6
2.12.2016 19:00 Ledoborci 7 3 dráha 1. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina D
Zbraslav SK 4
2.12.2016 10:00 Zbraslav Tabery 8 dráha 3. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina D
Ledoborci 7 0
13.11.2016 11:30 Ledoborci 3 3 dráha A Muži divize A :Základní část
Liboc 2 6
12.11.2016 19:00 Ledoborci 3 8 dráha A Muži divize A :Základní část
Troublemakers 4
12.11.2016 11:30 Klub z Viktorky 6 dráha A Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3 9
23.10.2016 8:30 Kolibris 5 6 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3 2
22.10.2016 15:30 Kamenný Újezd 0 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3 14
22.10.2016 8:30 Ledoborci 3 3 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Karviná 5
9.10.2016 8:30 Liboc 2 3 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3 5
8.10.2016 16:00 Troublemakers 5 dráha B Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3 10
8.10.2016 8:30 Ledoborci 3 6 dráha B Muži divize A :Základní část
Klub z Viktorky 5
10.9.2016 17:45 Ledoborci 3 4 dráha 3. Pohár ČSC 2016 :Skupina C
Savona I 5
9.9.2016 20:00 Zbraslav W 5 dráha 1. Pohár ČSC 2016 :Skupina C
Ledoborci 3 4
9.9.2016 15:30 Ledoborci 3 1 dráha 4. Pohár ČSC 2016 :Skupina C
Letící kameny 12
9.9.2016 10:15 Sem Tam Brno 12 dráha 3. Pohár ČSC 2016 :Skupina C
Ledoborci 3 5
30.4.2016 12:00 Savona 3 (M.Zdenka) 8 dráha 4. MČR Mixy 2016 :Skupina B
Ledoborci 3 (M.Votava) 2
29.4.2016 20:00 Ledoborci 3 (M.Votava) 0 dráha 2. MČR Mixy 2016 :Skupina B
Trutnov (I.Dykes) 9
29.4.2016 13:00 Ledoborci 3 (M.Votava) 2 dráha 4. MČR Mixy 2016 :Skupina B
Liboc (J.Candra) 8
17.1.2016 20:00 Ledoborci 3 4 dráha 2. Muži divize D :
Klub z Viktorky 5
17.1.2016 14:00 Ledoborci 3 7 dráha 1. Muži divize D :
Dion VIP 6
16.1.2016 17:15 Ledoborci 3 3 dráha 1. Muži divize D :
Klub z Viktorky 7
16.1.2016 11:15 Ledoborci 3 10 dráha 2. Muži divize D :
Brno - Západ 5
3.1.2016 20:00 Ledoborci 3 3 dráha A Muži divize D :
Ledoborci 7 9
3.1.2016 8:30 PLC ICEBREAKERS 3 dráha B Muži divize D :
Ledoborci 3 8
2.1.2016 20:00 Morning star Přírodověda 12 dráha 4. Muži divize D :
Ledoborci 3 3
2.1.2016 14:00 Ledoborci 3 4 dráha 3. Muži divize D :
RIPER Hradec Králové 7
2.1.2016 8:30 Ledoborci 3 10 dráha 2. Muži divize D :
Zbraslav M 6
5.12.2015 12:15 Dion X 10 dráha 1. MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina E
Ledoborci 7 0
4.12.2015 19:00 Ledoborci 7 1 dráha 4. MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina E
Savona 4 12
4.12.2015 12:15 CK Zlatá Praha 1 1 dráha 2. MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina E
Ledoborci 7 9
22.11.2015 11:15 Loupežníci Jičín 5 dráha B Muži divize B :Základní část
Ledoborci 3 8
21.11.2015 17:15 Karviná 5 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 3 13
21.11.2015 8:30 Demion 10 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 3 9
28.9.2015 14:30 Ledoborci 3 6 dráha B Muži divize B :Základní část
PLC GUERERA 7
27.9.2015 11:15 Ledoborci 3 5 dráha A Muži divize B :Základní část
Kolibris 3 4
26.9.2015 20:00 Ledoborci 3 7 dráha 4. Muži divize B :Základní část
RIPER Hradec Králové 8
26.9.2015 11:15 Ledoborci 3 4 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 7 7
9.5.2015 18:30 Ledoborci 3 6 dráha 3. MČR 2015 – senioři :1/4 finále
Dion 1 8
9.5.2015 13:00 Dion VIP 4 dráha 1. MČR 2015 – senioři :Skupina E
Ledoborci 3 3
8.5.2015 15:00 Ledoborci 3 9 dráha 3. MČR 2015 – senioři :Skupina E
Kolibris 5 3
2.5.2015 11:25 Ledoborci 2 (O.Hálek) 3 dráha 3. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Dion RUM (A.Pokorná) 5
1.5.2015 15:25 Ledoborci 7 (M.Bukovský) 5 dráha 2. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Ledoborci 2 (O.Hálek) 2
1.5.2015 11:25 Ledoborci 2 (O.Hálek) 3 dráha 3. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Dion 1 (K.Krupanský) 5
8.2.2015 15:00 Loupežníci Jičín 5 dráha 3. Muži divize C :Základní část
Ledoborci 3 6
8.2.2015 8:30 Ledoborci 3 11 dráha 4. Muži divize C :Základní část
RIPER Hradec Králové HD 2
7.2.2015 17:15 Savona 3 5 dráha 4. Muži divize C :Základní část
Ledoborci 3 6
7.2.2015 10:45 Karviná 8 dráha 2. Muži divize C :Základní část
Ledoborci 3 4
13.12.2014 11:30 Ledoborci 7 7 dráha 2. MČR mixed doubles 2014 :2. kolo
CK Zlatá Praha 8
12.12.2014 17:00 Savona 3 11 dráha 3. MČR mixed doubles 2014 :Skupina A
Ledoborci 7 0
12.12.2014 8:00 Ledoborci 7 8 dráha 1. MČR mixed doubles 2014 :Skupina A
Zbraslav M 6
23.11.2014 17:15 Ledoborci 3 5 dráha 3. Muži divize C :Základní část
Demion 4
23.11.2014 10:45 Ledoborci 3 1 dráha 1. Muži divize C :Základní část
Kolibris 3 0
22.11.2014 19:00 Ledoborci 3 2 dráha 4. Muži divize C :Základní část
Klub z Viktorky 11
22.11.2014 13:00 Ledoborci 3 3 dráha 1. Muži divize C :Základní část
Savona 3 5
22.11.2014 8:00 Ledoborci 3 10 dráha 2. Muži divize C :Základní část
Loupežníci Jičín 3
28.9.2014 19:00 Klub z Viktorky 7 dráha 4. Muži divize C :Základní část
Ledoborci 3 6
28.9.2014 13:00 Ledoborci 3 7 dráha 3. Muži divize C :Základní část
Karviná 5
28.9.2014 8:00 Demion 7 dráha 2. Muži divize C :Základní část
Ledoborci 3 8
27.9.2014 16:30 Kolibris 3 0 dráha 3. Muži divize C :Základní část
Ledoborci 3 1
27.9.2014 10:30 RIPER Hradec Králové HD 10 dráha 1. Muži divize C :Základní část
Ledoborci 3 5
14.9.2014 7:30 Ledoborci 3 2 dráha 1. Pohár ČSC 2014 :Osmifinále
Dion X 5
13.9.2014 15:00 Ledoborci 3 6 dráha 1. Pohár ČSC 2014 :Skupina F
Dion YB 2
13.9.2014 9:45 Duh.jedn. 12 dráha 2. Pohár ČSC 2014 :Skupina F
Ledoborci 3 2
11.5.2014 19:00 1.CK Brno 4 dráha 3. MČR 2014 – senioři :Finále
Ledoborci 3 7
11.5.2014 13:15 Ledoborci 3 7 dráha 3. MČR 2014 – senioři :Semifinále
Kolibris 5
11.5.2014 10:30 Demion 3 dráha 1. MČR 2014 – senioři :Čtvrtfinále
Ledoborci 3 8
10.5.2014 21:00 1.CK Brno 6 dráha 2. MČR 2014 – senioři :Skupina D
Ledoborci 3 5
10.5.2014 15:45 Ledoborci 3 8 dráha 3. MČR 2014 – senioři :Skupina D
Dion 1 7
6.4.2014 14:00 Ledoborci 3 0 dráha 1. Finálový turnaj divizí :Finále divize
Guerera TP 0
6.4.2014 8:00 RPK Brno 6 dráha 2. Finálový turnaj divizí :Finále divize
Ledoborci 3 4
5.4.2014 17:00 Dion YB 7 dráha 4. Finálový turnaj divizí :Finále divize
Ledoborci 3 2
5.4.2014 11:00 Ledoborci 3 2 dráha 3. Finálový turnaj divizí :Finále divize
Zlatá Praha 3 9
23.3.2014 20:00 Ledoborci 3 7 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Dion 1 4
23.3.2014 14:00 Ledoborci 3 2 dráha 2. Muži divize B :Základní část
S&K Tee Party 8
23.3.2014 8:00 Ledoborci 3 5 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Brno - Západ 8
22.3.2014 17:00 Ledoborci 3 7 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Savona 3 1
16.2.2014 20:00 Ledoborci 3 6 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 5 1
16.2.2014 14:00 RIPER Hradec Králové 6 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 3 7
16.2.2014 8:00 Ledoborci 3 7 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Kolibris 5 3
15.2.2014 17:00 Dion 1 1 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 3 9
15.2.2014 11:00 S&K Tee Party 6 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 3 11
17.11.2013 17:00 Brno - Západ 3 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 3 11
17.11.2013 11:00 Savona 3 3 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 3 6
16.11.2013 20:00 Ledoborci 5 7 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 3 3
16.11.2013 14:00 Ledoborci 3 12 dráha 1. Muži divize B :Základní část
RIPER Hradec Králové 3
16.11.2013 8:00 Kolibris 5 6 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 3 8
12.5.2013 18:00 Demion 3 dráha 3. MČR 2013 – senioři :Bronz
CC Ledoborci 8
12.5.2013 10:15 Dion VIP 8 dráha 3. MČR 2013 – senioři :Základní část
CC Ledoborci 5
11.5.2013 20:15 CC Ledoborci 6 dráha 2. MČR 2013 – senioři :Základní část
Kolibris 5 2
11.5.2013 15:15 CC Ledoborci 4 dráha 4. MČR 2013 – senioři :Základní část
1.CK Brno 7
11.5.2013 10:15 Demion 5 dráha 1. MČR 2013 – senioři :Základní část
CC Ledoborci 4
7.4.2013 11:00 Karviná 8 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 3 7
6.4.2013 8:00 Ledoborci 3 3 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 2 6
20.1.2013 14:00 Ledoborci 3 8 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Tee Party M 6
19.1.2013 17:00 Ledoborci 5 4 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 3 5
18.1.2013 20:00 Ledoborci 3 7 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Kolibris 3 9
18.1.2013 14:00 Zbraslav L 3 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 3 8
9.12.2012 14:00 Ledoborci 3 10 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
RIPER Hradec Králové 0
8.12.2012 17:00 Grey Wolves Team 5 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 3 9
28.10.2012 20:00 Ledoborci 3 5 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
RIPER Hradec Králové HD 7
28.10.2012 8:00 Kolibris 5 8 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 3 7
27.10.2012 11:00 Ledoborci 3 1 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Loupežníci Jičín 0
30.9.2012 17:00 Dion 1 1 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 3 7
30.9.2012 8:00 Ledoborci 3 5 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Savona 3 7
29.9.2012 17:00 Klub z Viktorky 8 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 3 5
29.9.2012 8:00 Ledoborci 3 12 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 4 1
23.9.2012 11:00 WHEELCHAIR 9 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 3 4
22.9.2012 8:00 Ledoborci 3 1 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav ING 0
12.5.2012 20:45 Ledoborci 3 5 dráha 4. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Skupina B
Aritma 4 8
12.5.2012 13:30 Ledoborci 3 2 dráha 3. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Skupina B
Aritma 1 13
12.5.2012 8:30 Ledoborci 3 5 dráha 4. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Skupina B
Zbraslav H 10
8.4.2012 11:30 Ledoborci 3 0 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav L 9
25.3.2012 14:15 Dion 1 5 dráha 4. MČR 2012 – senioři :MČR senioři 2012 - Hra o bronz
Ledoborci 3 7
25.3.2012 9:15 Ledoborci 3 6 dráha 3. MČR 2012 – senioři :MČR seniorů 2012
Kolibris 5 9
24.3.2012 19:15 Ledoborci 3 2 dráha 1. MČR 2012 – senioři :MČR seniorů 2012
Kolibris 5 5
24.3.2012 13:15 Dion 1 1 dráha 4. MČR 2012 – senioři :MČR seniorů 2012
Ledoborci 3 0
24.3.2012 8:15 Ledoborci 3 4 dráha 1. MČR 2012 – senioři :MČR seniorů 2012
Demion 7
18.3.2012 17:30 Ledoborci 2 6 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledoborci 3 7
18.3.2012 11:30 Ledoborci 3 8 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
RIPER Hradec Králové HD 4
4.12.2011 14:30 RIPER Hradec Králové 7 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledoborci 3 6
4.12.2011 8:30 Ledoborci 3 3 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Grey Wolves Team 5
3.12.2011 14:30 Klub z Viktorky 3 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledoborci 3 7
3.12.2011 8:30 Ledoborci 3 2 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Dion 1 8
6.11.2011 17:30 Zlatá Praha 2 5 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledoborci 3 7
6.11.2011 11:30 Ledoborci 3 6 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledo Dion 4
5.11.2011 17:30 Karviná 5 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledoborci 3 6
5.11.2011 11:30 Ledoborci 3 4 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Kolibris 5 6
2.10.2011 14:30 Ledoborci 4 2 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledoborci 3 7
2.10.2011 8:30 Ledoborci 3 5 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav M 6
1.10.2011 14:30 Zbraslav ING 1 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledoborci 3 8
1.10.2011 8:30 Modřany TP 8 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledoborci 3 3
21.5.2011 17:40 Dion SJ 10 dráha 1. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Zelená skupina
Ledoborci 3 4
21.5.2011 12:20 Savona 5 5 dráha 4. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Zelená skupina
Ledoborci 3 4
21.5.2011 8:00 Zbraslav H 11 dráha 2. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Zelená skupina
Ledoborci 3 2
10.4.2011 14:30 Zlatá Praha 2 6 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 4 4
10.4.2011 8:30 Ledoborci 4 1 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Brno - Západ 13
27.3.2011 16:15 Dion 1 7 dráha 4. MČR 2011 - senioři :MČR senioři 2011 - Bronze game
Demion 5
27.3.2011 9:15 Dion 1 2 dráha 3. MČR 2011 - senioři :MČR senioři 2011 - semifinále
Kolibris 5 7
26.3.2011 18:15 Demion 7 dráha 2. MČR 2011 - senioři :MČR senioři 2011 - základní část
Dion 1 6
26.3.2011 13:15 Dion 1 2 dráha 4. MČR 2011 - senioři :MČR senioři 2011 - základní část
Dion VIP 7
26.3.2011 8:15 Kolibris 5 6 dráha 2. MČR 2011 - senioři :MČR senioři 2011 - základní část
Dion 1 3
5.12.2010 14:30 Zbraslav L 10 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 4 7
5.12.2010 8:30 Ledoborci 4 2 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Kolibris 5 7
4.12.2010 14:30 Dion 1 11 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 4 1
4.12.2010 8:30 Ledoborci 4 8 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
RIPER Hradec Králové 5
28.11.2010 14:30 Zbraslav M 12 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 4 2
28.11.2010 8:30 Ledoborci 4 4 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Karviná 11
27.11.2010 14:30 Modřany TP 10 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 4 4
27.11.2010 8:30 Ledoborci 4 9 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 2 5
17.10.2010 17:30 Zbraslav ING 4 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 4 6
17.10.2010 11:30 Ledoborci 4 1 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 3 10
16.10.2010 20:30 Aritma 3 13 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 4 4
16.10.2010 14:30 Ledoborci 4 0 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Dion VIP 13
16.10.2010 8:30 Ledoborci 4 0 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav SK 15
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo