horni

Zeman Filip (CC ZBRASLAV)

datum čas zápas dráha soutěž
17.1.2016 17:15 Zbraslav L 10 dráha 3. Muži divize E :
Kolibris 5 3
17.1.2016 11:15 Zbraslav L 5 dráha 2. Muži divize E :
Dion 1 2
16.1.2016 17:15 Karviná 5 dráha A Muži divize E :
Zbraslav L 8
3.1.2016 20:00 Zbraslav L 2 dráha 4. Muži divize E :
PLC GUERERA 9
3.1.2016 14:00 Brno - Východ 8 dráha 1. Muži divize E :
Zbraslav L 7
3.1.2016 8:30 Ledoborci 2 5 dráha 3. Muži divize E :
Zbraslav L 2
2.1.2016 17:15 Ledoborci Juniors 4 dráha 1. Muži divize E :
Zbraslav L 5
2.1.2016 11:15 Zbraslav L 6 dráha 4. Muži divize E :
Demion 3
22.11.2015 17:15 Troublemakers 7 dráha 2. Muži divize C :Základní část
Zbraslav L 8
21.11.2015 20:00 Zlatá Praha 3 10 dráha A Muži divize C :Základní část
Zbraslav L 8
21.11.2015 11:15 Zbraslav L 9 dráha B Muži divize C :Základní část
Klub z Viktorky 5
28.9.2015 14:30 Zbraslav L 6 dráha 3. Muži divize C :Základní část
Zbraslav M 8
28.9.2015 8:30 Zbraslav L 5 dráha 4. Muži divize C :Základní část
Ledoborci 2 4
26.9.2015 20:00 Zbraslav L 6 dráha A Muži divize C :Základní část
PLC ICEBREAKERS 13
26.9.2015 8:30 Kolibris 5 6 dráha B Muži divize C :Základní část
Zbraslav L 8
4.4.2015 15:00 Zbraslav L 7 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 5 8
4.4.2015 8:30 Brno - Východ 9 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Zbraslav L 4
8.2.2015 18:00 Kolibris 5 7 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Zbraslav L 2
8.2.2015 11:30 Zbraslav M 7 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Zbraslav L 5
7.2.2015 20:00 Zbraslav L 8 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 7 6
7.2.2015 13:30 Zbraslav L 3 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Dion VIP 8
7.2.2015 8:00 Zbraslav L 2 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Zbraslav ONI 12
17.11.2014 13:30 Ledoborci Juniors 9 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Zbraslav L 1
17.11.2014 8:00 Ledoborci 5 4 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Zbraslav L 7
15.11.2014 20:00 Zbraslav L 8 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Kolibris 5 2
15.11.2014 13:30 Dion VIP 3 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Zbraslav L 7
15.11.2014 8:00 Zbraslav ONI 2 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Zbraslav L 8
28.9.2014 16:30 Zbraslav L 6 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Zbraslav M 7
28.9.2014 10:30 Ledoborci 7 8 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Zbraslav L 7
27.9.2014 19:00 Zbraslav L 2 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 11
27.9.2014 13:00 Zbraslav L 7 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Ledoborci Juniors 6
22.3.2014 14:00 Zbraslav L 4 dráha 3. Muži divize C :Základní část
Loupežníci Jičín 5
22.3.2014 8:00 RPK Brno 10 dráha 2. Muži divize C :Základní část
Zbraslav L 5
15.3.2014 17:00 Klub z Viktorky 1 dráha 3. Muži divize C :Základní část
Zbraslav L 8
15.3.2014 11:00 Zbraslav L 6 dráha 2. Muži divize C :Základní část
Ledoborci 2 5
16.2.2014 17:00 Zbraslav L 6 dráha 1. Muži divize C :Základní část
Kolibris 3 4
16.2.2014 11:00 Demion 5 dráha 4. Muži divize C :Základní část
Zbraslav L 6
15.2.2014 20:00 Zlatá Praha 3 3 dráha 2. Muži divize C :Základní část
Zbraslav L 7
15.2.2014 14:00 Loupežníci Jičín 8 dráha 4. Muži divize C :Základní část
Zbraslav L 7
15.2.2014 8:00 Zbraslav L 11 dráha 1. Muži divize C :Základní část
RPK Brno 2
17.11.2013 20:00 Zbraslav L 5 dráha 4. Muži divize C :Základní část
Klub z Viktorky 6
17.11.2013 14:00 Ledoborci 2 9 dráha 1. Muži divize C :Základní část
Zbraslav L 3
17.11.2013 8:00 Kolibris 3 8 dráha 4. Muži divize C :Základní část
Zbraslav L 5
16.11.2013 17:00 Zbraslav L 4 dráha 1. Muži divize C :Základní část
Demion 6
16.11.2013 11:00 Zbraslav L 5 dráha 3. Muži divize C :Základní část
Zlatá Praha 3 6
6.4.2013 20:00 Zbraslav L 11 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 4 3
6.4.2013 8:00 WHEELCHAIR 4 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav L 11
20.1.2013 8:00 Zbraslav L 10 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav ING 2
19.1.2013 11:00 Karviná 10 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav L 5
18.1.2013 20:00 Klub z Viktorky 9 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav L 8
18.1.2013 14:00 Zbraslav L 3 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 3 8
9.12.2012 14:00 Tee Party M 6 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav L 8
8.12.2012 11:00 Zbraslav L 12 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 5 4
28.10.2012 14:00 Kolibris 3 4 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav L 5
27.10.2012 11:00 Zbraslav L 6 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 2 5
30.9.2012 17:00 Zbraslav L 7 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
RIPER Hradec Králové 5
30.9.2012 11:00 Grey Wolves Team 6 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav L 3
29.9.2012 20:00 Zbraslav L 8 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
RIPER Hradec Králové HD 3
29.9.2012 14:00 Kolibris 5 7 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav L 1
29.9.2012 8:00 Zbraslav L 6 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Loupežníci Jičín 5
23.9.2012 11:00 Dion 1 7 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav L 4
22.9.2012 14:00 Zbraslav L 4 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Savona 3 7
8.4.2012 11:30 Ledoborci 3 0 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav L 9
18.3.2012 17:30 Zbraslav M 8 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav L 3
18.3.2012 11:30 Zbraslav L 8 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledoborci 4 6
4.12.2011 14:30 Grey Wolves Team 6 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav L 3
4.12.2011 8:30 Zbraslav L 3 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Klub z Viktorky 6
3.12.2011 14:30 Dion 1 3 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav L 7
3.12.2011 8:30 Zbraslav L 8 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
RIPER Hradec Králové 10
6.11.2011 17:30 Ledo Dion 12 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav L 4
6.11.2011 11:30 Zbraslav L 8 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Karviná 6
5.11.2011 17:30 Kolibris 5 6 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav L 5
5.11.2011 11:30 Zbraslav L 6 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zlatá Praha 2 5
2.10.2011 14:30 RIPER Hradec Králové HD 5 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav L 7
2.10.2011 8:30 Zbraslav L 2 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledoborci 2 7
1.10.2011 14:30 Zbraslav L 3 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Modřany TP 7
1.10.2011 8:30 Zbraslav L 10 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav ING 4
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo