horni

Žďárský Radek (CC LETÍCÍ KAMENY PRAHA)

datum čas zápas dráha soutěž
29.2.2020 15:30 Kolibris 5 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Letící kameny
29.2.2020 8:30 Letící kameny dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Ledoborci Juniors
23.2.2020 15:30 PLC GUERERA dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Letící kameny
23.2.2020 8:30 Trutnov 1 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Letící kameny
22.2.2020 15:30 Brno - Východ dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Letící kameny
22.2.2020 8:30 Letící kameny dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Ledoborci 1
15.12.2019 15:30 Letící kameny 7 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Ledoborci NG 5
15.12.2019 8:30 Ledoborci Juniors 0 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Letící kameny 1
14.12.2019 15:30 Letící kameny 4 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Trutnov 1 3
14.12.2019 8:30 Letící kameny 8 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
PLC GUERERA 5
3.11.2019 18:30 Letící kameny 13 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Kolibris 5 3
3.11.2019 11:30 Letící kameny 11 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Brno - Východ 2
2.11.2019 18:30 Ledoborci 1 1 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Letící kameny 7
2.11.2019 11:30 Ledoborci NG 4 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Letící kameny 10
27.4.2019 15:30 Dion CÉLINE 9 dráha 3. 1.liga – muži :Zápas o Baráž o Extraligu
Letící kameny 5
27.4.2019 10:30 Kolibris 2 7 dráha 1. 1.liga – muži :O vítěze skupin (1. z A v 1. z B)
Letící kameny 4
9.3.2019 15:30 Morning star Přírodověda 4 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina B
Letící kameny 6
9.3.2019 8:30 Letící kameny 7 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina B
Dion 1 5
24.2.2019 15:30 Kolibris 5 3 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina B
Letící kameny 7
24.2.2019 8:30 Cherry Stones 7 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina B
Letící kameny 5
23.2.2019 15:30 Ledoborci Juniors 2 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina B
Letící kameny 6
23.2.2019 8:30 Letící kameny 2 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina B
Ledoborci 1 8
11.11.2018 15:30 Letící kameny 7 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina B
Klub z Viktorky 4
11.11.2018 8:30 Dion 1 5 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina B
Letící kameny 6
10.11.2018 15:30 Letící kameny 5 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina B
Cherry Stones 6
10.11.2018 8:30 Letící kameny 6 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina B
Kolibris 5 8
14.10.2018 18:30 Letící kameny 6 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina B
Morning star Přírodověda 2
14.10.2018 11:30 Letící kameny 6 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina B
Ledoborci Juniors 4
13.10.2018 18:30 Ledoborci 1 4 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina B
Letící kameny 6
13.10.2018 11:30 Klub z Viktorky 7 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina B
Letící kameny 3
22.9.2018 12:30 Dion YB 6 dráha 3. Pohár ČSC 2018 :Skupina C
Letící kameny 4
22.9.2018 8:00 Kolibris 5 6 dráha 2. Pohár ČSC 2018 :Skupina C
Letící kameny 5
21.9.2018 17:45 Letící kameny 4 dráha 3. Pohár ČSC 2018 :Skupina C
Trutnov 2 3
21.9.2018 12:30 Letící kameny 13 dráha 1. Pohár ČSC 2018 :Skupina C
Savona 6 2
14.4.2018 10:30 Cherry Stones 6 dráha 2. 1.liga – muži :O 3. místo (2. z A vs 2. z B)
Letící kameny 2
30.3.2018 15:30 Brno - Západ 3 dráha 4. 1.liga – muži :skupina B
Letící kameny 6
30.3.2018 8:30 Letící kameny 5 dráha 3. 1.liga – muži :skupina B
Ledoborci 2 4
21.1.2018 18:30 Morning star Přírodověda 5 dráha 2. 1.liga – muži :skupina B
Letící kameny 9
21.1.2018 11:30 PLC S&K 7 dráha 4. 1.liga – muži :skupina B
Letící kameny 6
20.1.2018 18:30 Brno - Východ 4 dráha 2. 1.liga – muži :skupina B
Letící kameny 9
20.1.2018 11:30 Letící kameny 7 dráha 1. 1.liga – muži :skupina B
Dion 1 4
5.11.2017 15:30 Letící kameny 3 dráha 2. 1.liga – muži :skupina B
Zbraslav OH 4
5.11.2017 8:30 Letící kameny 2 dráha 1. 1.liga – muži :skupina B
Morning star Přírodověda 5
4.11.2017 15:30 Letící kameny 8 dráha 1. 1.liga – muži :skupina B
PLC S&K 7
4.11.2017 8:30 Ledoborci 2 1 dráha 2. 1.liga – muži :skupina B
Letící kameny 6
1.10.2017 18:30 Letící kameny 8 dráha 2. 1.liga – muži :skupina B
Brno - Západ 2
1.10.2017 11:30 Letící kameny 7 dráha 3. 1.liga – muži :skupina B
Brno - Východ 2
30.9.2017 18:30 Dion 1 7 dráha 4. 1.liga – muži :skupina B
Letící kameny 3
30.9.2017 11:30 Zbraslav OH 5 dráha 3. 1.liga – muži :skupina B
Letící kameny 3
16.9.2017 20:00 Zbraslav L 3 dráha 1. Pohár ČSC 2017 :Skupina A
Letící kameny 4
16.9.2017 15:30 Letící kameny 2 dráha 3. Pohár ČSC 2017 :Skupina A
Dion YB 5
16.9.2017 10:15 Letící kameny 3 dráha 2. Pohár ČSC 2017 :Skupina A
Tabery - Zbraslav 6
15.9.2017 14:45 Sokolky 1 dráha 2. Pohár ČSC 2017 :Skupina A
Letící kameny 0
2.4.2017 11:30 Letící kameny 0 dráha 3. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
PLC GUERERA 1
1.4.2017 18:30 Cherry Stones 8 dráha 3. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Letící kameny 7
1.4.2017 11:30 Zbraslav R 7 dráha 1. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Letící kameny 3
22.1.2017 15:30 Letící kameny 4 dráha 1. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Dion YB 6
22.1.2017 8:30 Dion CÉLINE 10 dráha 2. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Letící kameny 5
21.1.2017 15:30 Letící kameny 7 dráha 4. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Morning star Přírodověda 3
21.1.2017 8:30 PLC S&K 7 dráha 1. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Letící kameny 10
20.11.2016 8:30 Letící kameny 0 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
PLC S&K 1
19.11.2016 15:30 Zbraslav R 1 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Letící kameny 5
19.11.2016 8:30 Letící kameny 10 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Zbraslav L 4
25.9.2016 18:30 Brno - Východ 2 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Letící kameny 6
25.9.2016 11:30 Letící kameny 8 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Zbraslav M 5
24.9.2016 18:30 Savona 6 2 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Letící kameny 8
24.9.2016 11:30 Letící kameny 8 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Morning star Přírodověda 2
10.9.2016 17:45 Letící kameny 2 dráha 2. Pohár ČSC 2016 :Skupina C
Zbraslav W 9
10.9.2016 10:15 Savona I 5 dráha 1. Pohár ČSC 2016 :Skupina C
Letící kameny 6
9.9.2016 20:00 Letící kameny 1 dráha 2. Pohár ČSC 2016 :Skupina C
Sem Tam Brno 6
9.9.2016 15:30 Ledoborci 3 1 dráha 4. Pohár ČSC 2016 :Skupina C
Letící kameny 12
13.3.2016 8:30 Zbraslav OH 4 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Letící kameny 3
12.3.2016 15:30 Letící kameny 13 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Savona 6 2
12.3.2016 8:30 Zbraslav OH 0 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Letící kameny 8
31.1.2016 19:00 Letící kameny 3 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Trutnov 1 6
31.1.2016 12:00 Letící kameny 6 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Dion CÉLINE 4
30.1.2016 19:00 PLC S&K 3 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Letící kameny 6
30.1.2016 12:00 Letící kameny 6 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Ledoborci 1 7
1.11.2015 15:30 Zlatá Praha 1 1 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Letící kameny 11
1.11.2015 8:30 Savona 6 3 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Letící kameny 5
31.10.2015 15:30 Letící kameny 2 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Zbraslav OH 7
31.10.2015 8:30 Trutnov 1 4 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Letící kameny 3
11.10.2015 19:00 Dion CÉLINE 2 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Letící kameny 4
11.10.2015 12:00 Letící kameny 7 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
PLC S&K 6
10.10.2015 19:00 Ledoborci 1 6 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Letící kameny 7
10.10.2015 12:00 Letící kameny 5 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 1 4
13.9.2015 9:15 Liboc 5 dráha 4. Pohár ČSC 2015 :Čtvrtfinále
Letící kameny 3
12.9.2015 17:15 Letící kameny 12 dráha 1. Pohár ČSC 2015 :Skupina B
Savona 6 3
12.9.2015 11:15 Duhoví Jednorožci 4 dráha 1. Pohár ČSC 2015 :Skupina B
Letící kameny 2
11.9.2015 19:30 Falcon Praha 2 dráha 3. Pohár ČSC 2015 :Skupina B
Letící kameny 11
11.9.2015 13:45 Letící kameny 7 dráha 3. Pohár ČSC 2015 :Skupina B
PLC LEDO 4
14.3.2015 15:30 Ledoborci 1 7 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část
Letící kameny 3
14.3.2015 8:30 Savona 4 8 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část
Letící kameny 6
18.1.2015 19:00 Letící kameny 6 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část
Dion X 2
18.1.2015 12:00 Letící kameny 11 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část
Ledo Dion 2
17.1.2015 19:00 Dion YB 7 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část
Letící kameny 6
17.1.2015 12:00 Letící kameny 6 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část
Zbraslav OH 3
2.11.2014 15:30 Zlatá Praha 1 3 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část
Letící kameny 6
2.11.2014 8:30 Letící kameny 5 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část
Ledoborci 1 1
1.11.2014 15:30 Letící kameny 3 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část
Savona 4 7
1.11.2014 8:30 Dion X 1 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část
Letící kameny 4
12.10.2014 19:00 Ledo Dion 1 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část
Letící kameny 8
12.10.2014 12:00 Letící kameny 3 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část
Dion YB 4
11.10.2014 19:00 Zbraslav OH 7 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část
Letící kameny 4
11.10.2014 12:00 Letící kameny 6 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část
Zlatá Praha 1 5
14.9.2014 17:15 Savona 4 0 dráha 3. Pohár ČSC 2014 :O 3. místo
Letící kameny 0
14.9.2014 15:00 Letící kameny 4 dráha 4. Pohár ČSC 2014 :Semifinále
Zbraslav W 6
14.9.2014 12:15 Letící kameny 7 dráha 3. Pohár ČSC 2014 :Čtvrtfinále
Savona H 1
14.9.2014 9:45 Zlatá Praha 1 2 dráha 4. Pohár ČSC 2014 :Osmifinále
Letící kameny 4
13.9.2014 19:30 Letící kameny 6 dráha 4. Pohár ČSC 2014 :Skupina E
Liboc 4
13.9.2014 15:00 Kolibris 3 0 dráha 2. Pohár ČSC 2014 :Skupina E
Letící kameny 10
1.2.2014 16:00 Zbraslav M 2 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Letící kameny 6
1.2.2014 8:30 Zlatá Praha 1 9 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Letící kameny 12
19.1.2014 19:30 Letící kameny 1 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Zbraslav OH 6
19.1.2014 12:00 Letící kameny 4 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Ledoborci 1 5
18.1.2014 19:30 Letící kameny 5 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Trutnov 1 6
18.1.2014 12:00 Liboc 7 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Letící kameny 4
3.11.2013 16:00 Ledo Dion 5 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Letící kameny 4
3.11.2013 8:30 Letící kameny 6 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Zbraslav M 1
2.11.2013 16:00 Letící kameny 6 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 1 4
2.11.2013 8:30 Zbraslav OH 5 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Letící kameny 8
13.10.2013 19:30 Ledoborci 1 4 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Letící kameny 7
13.10.2013 12:00 Trutnov 1 7 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Letící kameny 5
12.10.2013 19:30 Letící kameny 2 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Liboc 7
12.10.2013 12:00 Letící kameny 8 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Ledo Dion 2
24.2.2013 17:00 Kolibris 2 9 dráha 2. Baráž o extraligu 2013/14 - muži :Baráž o Extraligu 2013/14
Letící kameny 0
24.2.2013 9:00 Aritma 1 7 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Letící kameny 10
23.2.2013 19:00 Kolibris 1 10 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Letící kameny 5
23.2.2013 11:30 Savona 4 7 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Letící kameny 3
3.2.2013 16:00 Letící kameny 8 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Sem Tam Brno 11
3.2.2013 8:30 Letící kameny 9 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Dion X 1
2.2.2013 16:00 Duhoví jednorožci 6 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Letící kameny 4
2.2.2013 8:30 Zbraslav R 10 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Letící kameny 5
18.11.2012 19:00 Letící kameny 4 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Aritma 1 10
18.11.2012 11:30 Letící kameny 2 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Kolibris 1 10
17.11.2012 19:00 Letící kameny 8 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Savona 4 2
17.11.2012 11:30 Sem Tam Brno 8 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Letící kameny 9
4.11.2012 16:00 Dion X 3 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Letící kameny 6
4.11.2012 8:30 Letící kameny 6 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Duhoví jednorožci 9
3.11.2012 16:00 Aritma 1 11 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Letící kameny 4
3.11.2012 8:30 Letící kameny 3 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav R 11
20.4.2012 12:00 Letící kameny 0 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Aritma 2 1
19.4.2012 20:00 Letící kameny 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Kolibris 1 7
19.4.2012 12:00 Letící kameny 3 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Aritma 1 6
18.4.2012 20:00 Dion X 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Letící kameny 9
18.4.2012 12:00 Sem Tam Brno 10 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Letící kameny 3
25.2.2012 19:00 Sem Tam Brno 6 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Letící kameny 2
25.2.2012 11:30 Letící kameny 4 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Dion X 5
5.2.2012 16:00 Letící kameny 8 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Savona 5 4
5.2.2012 8:30 Letící kameny 8 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Savona 4 3
4.2.2012 16:00 Letící kameny 8 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav R 7
4.2.2012 8:30 Kolibris 1 4 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Letící kameny 6
20.11.2011 19:00 Aritma 2 9 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Letící kameny 5
20.11.2011 11:30 Letící kameny 5 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Sem Tam Brno 4
19.11.2011 19:00 Savona 5 2 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Letící kameny 5
19.11.2011 11:30 Dion X 1 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Letící kameny 7
30.10.2011 16:00 Savona 4 2 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Letící kameny 3
30.10.2011 8:30 Zbraslav R 6 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Letící kameny 8
29.10.2011 16:00 Letící kameny 2 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Kolibris 1 13
29.10.2011 8:30 Letící kameny 7 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Aritma 2 6
20.3.2011 14:00 Aritma 2 0 dráha 1. Baráž o extraligu - muži :Baráž o Playoff 2011
Letící kameny 0
19.3.2011 15:30 Savona 5 5 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část)
Letící kameny 4
19.3.2011 9:00 Ledoborci 1 4 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část)
Letící kameny 7
13.2.2011 19:00 Letící kameny 10 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část)
RPK Brno 1
13.2.2011 12:30 Zlatá Praha 1 3 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část)
Letící kameny 9
12.2.2011 19:00 Kolibris 3 7 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část)
Letící kameny 6
12.2.2011 12:30 Letící kameny 9 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část)
Dion RM 5
19.12.2010 17:00 Zbraslav OH 7 dráha 2. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Finále
CC Letící kameny 6
19.12.2010 14:00 Savona 2 0 dráha 4. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - 1/2 finále
CC Letící kameny 7
19.12.2010 10:45 Zbraslav D 4 dráha 2. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - 1/4 finále
CC Letící kameny 5
18.12.2010 16:00 Zbraslav H 7 dráha 2. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Žlutá skupina
CC Letící kameny 5
18.12.2010 8:00 CC Letící kameny 7 dráha 3. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Žlutá skupina
Ledoborci 3 6
17.12.2010 16:00 CC Letící kameny 8 dráha 1. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Žlutá skupina
Zbraslav OH 7
17.12.2010 8:00 1.CK Brno - východ 5 dráha 2. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Žlutá skupina
CC Letící kameny 10
7.11.2010 15:30 Letící kameny 3 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část)
Kolibris 2 4
7.11.2010 9:00 Letící kameny 7 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část)
Savona 5 1
6.11.2010 15:30 Letící kameny 6 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 1 4
6.11.2010 9:00 RPK Brno 5 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část)
Letící kameny 9
10.10.2010 19:00 Zlatá Praha 1 5 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část)
Letící kameny 6
10.10.2010 12:30 Kolibris 3 4 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část)
Letící kameny 6
9.10.2010 19:00 Letící kameny 7 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část)
Dion RM 2
9.10.2010 12:30 Letící kameny 12 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část)
Kolibris 2 5
13.2.2010 15:00 Letící kameny 4 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Westbay 8
13.2.2010 8:30 Aritma 2 7 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Letící kameny 2
17.1.2010 18:30 Letící kameny 3 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Savona 5 6
17.1.2010 12:00 S&K Tee Party 1 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Letící kameny 11
16.1.2010 18:30 Letící kameny 5 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Zlatá Praha 1 3
16.1.2010 12:00 Kolibris 3 0 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Letící kameny 9
8.11.2009 15:00 Letící kameny 9 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Ledoborci 1 2
8.11.2009 8:30 Westbay 5 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Letící kameny 4
7.11.2009 15:00 Letící kameny 4 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Aritma 2 8
7.11.2009 8:30 Savona 5 10 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Letící kameny 3
11.10.2009 18:30 Letící kameny 7 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
S&K Tee Party 3
11.10.2009 12:00 Zlatá Praha 1 3 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Letící kameny 8
10.10.2009 18:30 Letící kameny 2 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Kolibris 3 4
10.10.2009 12:00 Ledoborci 1 6 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Letící kameny 5
23.5.2009 19:00 Dion SJ 9 dráha 1. Pohár ČSC 2009 Construct :O 5. místo
Letící kameny 5
23.5.2009 15:00 Letící kameny 5 dráha 4. Pohár ČSC 2009 Construct :Skupina 5.-8.
Kolibris 3 4
23.5.2009 10:00 Demion 3 dráha 4. Pohár ČSC 2009 Construct :Skupina B
Letící kameny 12
23.5.2009 8:00 Letící kameny 3 dráha 2. Pohár ČSC 2009 Construct :Skupina B
Aritma 1 4
7.2.2009 15:00 Letící kameny 5 dráha 1. Extraliga - muži :základní část
Dion X 4
7.2.2009 8:30 Kolibris 1 6 dráha 4. Extraliga - muži :základní část
Letící kameny 8
18.1.2009 18:15 Kolibris 2 13 dráha 1. Extraliga - muži :základní část
Letící kameny 2
18.1.2009 11:30 Letící kameny 2 dráha 3. Extraliga - muži :základní část
Zbraslav R 7
17.1.2009 18:15 Letící kameny 8 dráha 2. Extraliga - muži :základní část
Aritma 1 11
17.1.2009 11:45 Trutnov 1 6 dráha 3. Extraliga - muži :základní část
Letící kameny 5
2.11.2008 15:00 Sem Tam Brno 7 dráha 2. Extraliga - muži :základní část
Letící kameny 5
2.11.2008 8:30 Dion X 10 dráha 3. Extraliga - muži :základní část
Letící kameny 3
1.11.2008 15:00 Letící kameny 5 dráha 3. Extraliga - muži :základní část
Kolibris 1 9
1.11.2008 8:30 Letící kameny 5 dráha 4. Extraliga - muži :základní část
Kolibris 2 7
12.10.2008 18:00 Zbraslav R 6 dráha 3. Extraliga - muži :základní část
Letící kameny 5
12.10.2008 11:30 Aritma 1 4 dráha 1. Extraliga - muži :základní část
Letící kameny 7
11.10.2008 18:00 Letící kameny 5 dráha 2. Extraliga - muži :základní část
Trutnov 1 4
11.10.2008 11:30 Letící kameny 3 dráha 1. Extraliga - muži :základní část
Sem Tam Brno 12
19.4.2008 15:25 Letící kameny 2 dráha 2. Baráž o extraligu a finálový turnaj - muži :Baráž o finálový turnaj
Zbraslav R 4
19.4.2008 8:55 Zbraslav R 10 dráha 1. Baráž o extraligu a finálový turnaj - muži :Baráž o finálový turnaj
Letící kameny 2
17.2.2008 9:30 Zbraslav H 1 dráha 1. 1.liga - muži :Tie breaky
Letící kameny 5
16.2.2008 15:25 Savona 4 3 dráha 3. 1.liga - muži :základní část
Letící kameny 4
16.2.2008 8:55 Letící kameny 4 dráha 2. 1.liga - muži :základní část
Wallis M 3
13.1.2008 18:25 Zbraslav H 6 dráha 3. 1.liga - muži :základní část
Letící kameny 4
13.1.2008 11:55 Letící kameny 8 dráha 1. 1.liga - muži :základní část
Zlatá Praha 1 4
12.1.2008 18:25 Savona 5 6 dráha 3. 1.liga - muži :základní část
Letící kameny 3
12.1.2008 11:55 Letící kameny 5 dráha 4. 1.liga - muži :základní část
Prague TP M 0
23.12.2007 15:15 Aritma 1 2 dráha 2. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
CC Letící kameny 6
23.12.2007 12:15 MD CC Savona 3 5 dráha 3. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
CC Letící kameny 8
23.12.2007 9:15 CC Letící kameny 6 dráha 2. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
Kolibris 1 1
22.12.2007 18:15 CC Letící kameny 9 dráha 2. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
Savona 4 4
22.12.2007 12:15 CC Letící kameny 6 dráha 3. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
Trutnov 4
21.12.2007 20:15 CC Letící kameny 9 dráha 2. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
Aritma 3 6
21.12.2007 14:15 Zbraslav R 11 dráha 4. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
CC Letící kameny 5
21.12.2007 8:15 MD CC Aritma 4 4 dráha 4. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
CC Letící kameny 9
4.11.2007 15:25 KCK Piechowice 2 dráha 2. 1.liga - muži :základní část
Letící kameny 8
4.11.2007 8:55 Letící kameny 1 dráha 4. 1.liga - muži :základní část
Savona 4 3
3.11.2007 15:25 Wallis M 3 dráha 1. 1.liga - muži :základní část
Letící kameny 4
3.11.2007 8:55 Letící kameny 4 dráha 3. 1.liga - muži :základní část
Zbraslav H 5
14.10.2007 18:25 Zlatá Praha 1 4 dráha 4. 1.liga - muži :základní část
Letící kameny 8
14.10.2007 11:55 Letící kameny 8 dráha 3. 1.liga - muži :základní část
Savona 5 6
13.10.2007 18:25 Prague TP M 2 dráha 3. 1.liga - muži :základní část
Letící kameny 9
13.10.2007 11:55 Letící kameny 4 dráha 1. 1.liga - muži :základní část
KCK Piechowice 3
18.2.2007 15:25 Letící kameny 4 dráha 3. Extraliga - muži :Tie breaky
Kolibris 2 8
18.2.2007 8:55 Letící kameny 5 dráha 1. Extraliga - muži :základní část 2.kolo
Zbraslav R 6
17.2.2007 15:25 Dion Silver 7 dráha 3. Extraliga - muži :základní část 2.kolo
Letící kameny 4
17.2.2007 8:55 Sem Tam Brno 15 dráha 1. Extraliga - muži :základní část 2.kolo
Letící kameny 0
14.1.2007 18:25 Letící kameny 2 dráha 2. Extraliga - muži :základní část 2.kolo
Aritma 1 9
14.1.2007 11:55 Kolibris 1 9 dráha 1. Extraliga - muži :základní část 2.kolo
Letící kameny 6
13.1.2007 18:25 Letící kameny 9 dráha 2. Extraliga - muži :základní část 2.kolo
Kolibris 2 5
13.1.2007 11:55 Letící kameny 7 dráha 4. Extraliga - muži :základní část 2.kolo
Savona 4 4
5.11.2006 8:55 Aritma 1 7 dráha 1. Extraliga - muži :základní část 1.kolo
Letící kameny 2
4.11.2006 15:25 Letící kameny 9 dráha 2. Extraliga - muži :základní část 1.kolo
Zbraslav R 8
4.11.2006 8:55 Letící kameny 3 dráha 4. Extraliga - muži :základní část 1.kolo
Trutnov 1 6
15.10.2006 18:25 Savona 4 3 dráha 2. Extraliga - muži :základní část 1.kolo
Letící kameny 5
15.10.2006 11:55 Sem Tam Brno 9 dráha 3. Extraliga - muži :základní část 1.kolo
Letící kameny 4
14.10.2006 18:25 Letící kameny 8 dráha 4. Extraliga - muži :základní část 1.kolo
Dion Silver 7
14.10.2006 11:55 Kolibris 1 4 dráha 3. Extraliga - muži :základní část 1.kolo
Letící kameny 2
1.10.2006 14:30 Aritma 1 3 dráha 2. Pohár ČSC 2006 :Utkání o 3.- 8.místo
Letící kameny 5
1.10.2006 8:55 Letící kameny 9 dráha 4. Pohár ČSC 2006 :Základní část
Demion 0
30.9.2006 15:00 Kolibris 2 5 dráha 3. Pohár ČSC 2006 :Základní část
Letící kameny 9
30.9.2006 11:55 Letící kameny 4 dráha 4. Pohár ČSC 2006 :Základní část
Zbraslav H 5
21.4.2006 12:25 Aritma 1 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Letící kameny 7
20.4.2006 20:25 RSC Zbraslav 8 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Letící kameny 7
20.4.2006 12:25 Letící kameny 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Sem Tam Brno 8
19.4.2006 20:25 Letící kameny 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Kolibris 1 8
19.4.2006 12:25 Savona 2 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Letící kameny 4
19.2.2006 17:55 CC Savona 3 4 dráha 2. Extraliga - muži :EKT "A"
Letící kameny 5
19.2.2006 11:55 Kolibris 3 6 dráha 4. Extraliga - muži :EKT "A"
Letící kameny 8
28.1.2006 14:55 Zlatá Praha 1 4 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Letící kameny 5
28.1.2006 8:55 Letící kameny 5 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
CC Kolibris 6 3
11.12.2005 20:55 Dion 1 3 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Letící kameny 8
11.12.2005 14:55 Letící kameny 9 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Trutnov 1 2
11.12.2005 8:55 Brno - Východ 2 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Letící kameny 8
10.12.2005 17:55 Letící kameny 8 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Hungary 3
10.12.2005 11:55 Letící kameny 6 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Kolibris 5 4
24.4.2005 17:55 Letící kameny 0 dráha 4. Extraliga - muži :EKT "B"
CC Kolibris 6 9
24.4.2005 11:55 CC Savona 3 6 dráha 2. Extraliga - muži :EKT "B"
Letící kameny 4
13.3.2005 14:55 Letící kameny 2 dráha 1. Extraliga - muži :EKT "A"
Kolibris 2 6
13.3.2005 8:55 Savona 2 4 dráha 4. Extraliga - muži :EKT "A"
Letící kameny 2
30.3.2003 13:45 CC Kolibris 4M 5 dráha 2. Extraliga - muži :Finále
Letící kameny 3
30.3.2003 9:45 CC Kolibris 4M 8 dráha 3. Extraliga - muži :Finále
Letící kameny 1
29.3.2003 14:15 Letící kameny 9 dráha 1. Extraliga - muži :Semifinále
CC Aritma 4
29.3.2003 8:15 Letící kameny 6 dráha 2. Extraliga - muži :Semifinále
CC Aritma 5
9.2.2003 11:00 Letící kameny 6 dráha 4. Extraliga - muži :5.hrací den
Kolibris 1 5
9.2.2003 8:15 Letící kameny 7 dráha 2. Extraliga - muži :5.hrací den
Zlatá Praha 1 8
2.2.2003 21:30 CC Kolibris 4M 7 dráha 4. Extraliga - muži :4.hrací den
Letící kameny 4
2.2.2003 18:45 Kolibris 2 5 dráha 2. Extraliga - muži :4.hrací den
Letící kameny 9
2.2.2003 13:35 CC Aritma 7 dráha 3. Extraliga - muži :4.hrací den
Letící kameny 7
17.11.2002 16:10 RSC Zbraslav 6 dráha 3. Extraliga - muži :3.hrací den
Letící kameny 7
17.11.2002 11:00 CC Savona 3 4 dráha 1. Extraliga - muži :3.hrací den
Letící kameny 5
17.11.2002 8:15 Kolibris 1 6 dráha 2. Extraliga - muži :3.hrací den
Letící kameny 10
3.11.2002 21:30 CC Aritma 4 dráha 4. Extraliga - muži :2.hrací den
Letící kameny 7
3.11.2002 18:45 Zlatá Praha 1 2 dráha 3. Extraliga - muži :2.hrací den
Letící kameny 9
3.11.2002 13:35 Kolibris 2 7 dráha 1. Extraliga - muži :2.hrací den
Letící kameny 9
6.10.2002 16:10 RSC Zbraslav 5 dráha 3. Extraliga - muži :1.hrací den
Letící kameny 8
6.10.2002 11:00 CC Kolibris 4M 6 dráha 4. Extraliga - muži :1.hrací den
Letící kameny 3
6.10.2002 8:15 CC Savona 3 2 dráha 2. Extraliga - muži :1.hrací den
Letící kameny 9
29.9.2002 21:00 Letící kameny 7 dráha 2. Pohár ČSC 2002 :Pohár ČSC
Trutnov 1 2
29.9.2002 17:10 Letící kameny 6 dráha 1. Pohár ČSC 2002 :Pohár ČSC
CC Savona L 3
29.9.2002 13:30 Letící kameny 12 dráha 2. Pohár ČSC 2002 :Pohár ČSC
Dion SJ 4
29.9.2002 8:00 Letící kameny 5 dráha 4. Pohár ČSC 2002 :Pohár ČSC
Trutnov 1 4
31.3.2002 14:25 Kolibris 1 4 dráha 4. Extraliga - muži :Finále
Letící kameny 3
31.3.2002 10:55 Kolibris 1 7 dráha 3. Extraliga - muži :Finále
Letící kameny 3
30.3.2002 20:05 Letící kameny 10 dráha 1. Extraliga - muži :Semifinále
CC Aritma 3
30.3.2002 14:10 Letící kameny 2 dráha 2. Extraliga - muži :Semifinále
CC Aritma 8
30.3.2002 8:15 Letící kameny 6 dráha 1. Extraliga - muži :Semifinále
CC Aritma 5
10.2.2002 16:05 Kolibris 1 7 dráha 4. Extraliga - muži :5.hrací den
Letící kameny 4
10.2.2002 13:20 Letící kameny 7 dráha 1. Extraliga - muži :5.hrací den
CC Kolibris 4M 5
20.1.2002 15:40 Letící kameny 9 dráha 2. Extraliga - muži :4.hrací den
Kolibris 2 1
20.1.2002 11:00 Letící kameny 10 dráha 3. Extraliga - muži :4.hrací den
CC Savona 3 1
20.1.2002 8:15 CC Aritma 5 dráha 1. Extraliga - muži :4.hrací den
Letící kameny 2
18.11.2001 20:45 Letící kameny 7 dráha 3. Extraliga - muži :3.hrací den
Zlatá Praha 2 5
18.11.2001 18:00 Letící kameny 4 dráha 4. Extraliga - muži :3.hrací den
Savona 2 4
18.11.2001 13:20 Letící kameny 8 dráha 3. Extraliga - muži :3.hrací den
CC Savona 3 2
4.11.2001 15:40 Letící kameny 3 dráha 1. Extraliga - muži :2.hrací den
Savona 2 7
4.11.2001 11:00 Letící kameny 7 dráha 2. Extraliga - muži :2.hrací den
Kolibris 2 5
4.11.2001 8:45 Kolibris 1 4 dráha 4. Extraliga - muži :2.hrací den
Letící kameny 7
7.10.2001 20:45 Letící kameny 10 dráha 3. Extraliga - muži :1.hrací den
Zlatá Praha 2 0
7.10.2001 18:00 Letící kameny 5 dráha 1. Extraliga - muži :1.hrací den
CC Kolibris 4M 6
7.10.2001 13:20 CC Aritma 4 dráha 4. Extraliga - muži :1.hrací den
Letící kameny 6
11.2.2001 11:00 Letící kameny 10 dráha 1. Extraliga - muži :5.hrací den
Zlatá Praha 2 3
11.2.2001 8:15 Letící kameny 4 dráha 4. Extraliga - muži :5.hrací den
Zlatá Praha 1 5
21.1.2001 20:45 Letící kameny 7 dráha 3. Extraliga - muži :4.hrací den
Savona 2 6
21.1.2001 18:00 Kolibris 1 8 dráha 2. Extraliga - muži :4.hrací den
Letící kameny 4
21.1.2001 13:20 Letící kameny 12 dráha 1. Extraliga - muži :4.hrací den
CC Savona 3 6
19.11.2000 15:40 CC Aritma 7 dráha 2. Extraliga - muži :3.hrací den
Letící kameny 3
19.11.2000 11:00 Letící kameny 7 dráha 3. Extraliga - muži :3.hrací den
Kolibris 2 9
19.11.2000 8:15 Kolibris 1 6 dráha 1. Extraliga - muži :3.hrací den
Letící kameny 4
5.11.2000 20:45 Letící kameny 12 dráha 2. Extraliga - muži :2.hrací den
Kolibris 2 5
5.11.2000 18:00 CC Aritma 6 dráha 4. Extraliga - muži :2.hrací den
Letící kameny 0
5.11.2000 13:20 Letící kameny 5 dráha 1. Extraliga - muži :2.hrací den
Savona 2 10
8.10.2000 15:40 Letící kameny 9 dráha 2. Extraliga - muži :1.hrací den
Zlatá Praha 1 8
8.10.2000 11:00 Letící kameny 3 dráha 3. Extraliga - muži :1.hrací den
Zlatá Praha 2 6
8.10.2000 8:15 Letící kameny 6 dráha 4. Extraliga - muži :1.hrací den
CC Savona 3 5
16.4.2000 16:45 Letící kameny (M.Plzák) 4 dráha 3. MČR mixy 2000 :Mixy
1.KCK Trutnov 6
16.4.2000 14:10 Letící kameny (M.Plzák) 5 dráha 1. MČR mixy 2000 :Mixy
Kolibris 1 7
16.4.2000 9:30 M Kolibris 3 3 dráha 3. MČR mixy 2000 :Mixy
Letící kameny (M.Plzák) 8
15.4.2000 15:25 Letící kameny (M.Plzák) 6 dráha 3. MČR mixy 2000 :Mixy
M Gilldas 5
15.4.2000 11:05 Letící kameny (M.Plzák) 8 dráha 1. MČR mixy 2000 :Mixy
Savona 1 5
2.4.2000 15:00 Letící kameny 2 dráha 4. Extraliga - muži :Finálová turnaj
Kolibris 1 10
2.4.2000 12:00 CC Aritma 4 dráha 1. Extraliga - muži :Finálová turnaj
Letící kameny 5
2.4.2000 9:00 Savona 2 6 dráha 4. Extraliga - muži :Finálová turnaj
Letící kameny 4
1.4.2000 17:55 Letící kameny 5 dráha 1. Extraliga - muži :Finálová turnaj
Kolibris 1 4
1.4.2000 13:05 CC Aritma 8 dráha 3. Extraliga - muži :Finálová turnaj
Letící kameny 5
1.4.2000 8:15 Savona 2 4 dráha 2. Extraliga - muži :Finálová turnaj
Letící kameny 4
20.2.2000 15:40 Letící kameny 12 dráha 2. Extraliga - muži :5.hrací den
Zlatá Praha 1 5
20.2.2000 11:00 CC Aritma 9 dráha 3. Extraliga - muži :5.hrací den
Letící kameny 4
20.2.2000 8:15 Letící kameny 8 dráha 4. Extraliga - muži :5.hrací den
CC Savona 3 5
6.2.2000 15:40 Letící kameny 8 dráha 2. Extraliga - muži :4.hrací den
Savona 2 2
6.2.2000 11:00 Letící kameny 5 dráha 4. Extraliga - muži :4.hrací den
CC Savona 3 10
6.2.2000 8:15 Kolibris 1 4 dráha 3. Extraliga - muži :4.hrací den
Letící kameny 5
23.1.2000 20:45 Letící kameny 11 dráha 4. Extraliga - muži :3.hrací den
Zlatá Praha 2 7
23.1.2000 18:00 Letící kameny 14 dráha 2. Extraliga - muži :3.hrací den
Kolibris 2 3
23.1.2000 13:20 Letící kameny 9 dráha 1. Extraliga - muži :3.hrací den
Zlatá Praha 1 3
16.1.2000 15:15 Letící kameny 13 dráha 1. Extraliga - muži :Dohrávky z 26.9.1999
Zlatá Praha 2 2
16.1.2000 10:35 CC Aritma 8 dráha 2. Extraliga - muži :Dohrávky z 26.9.1999
Letící kameny 5
7.11.1999 15:40 Kolibris 1 7 dráha 4. Extraliga - muži :2.hrací den
Letící kameny 3
7.11.1999 11:00 Letící kameny 5 dráha 1. Extraliga - muži :2.hrací den
Kolibris 2 4
7.11.1999 8:15 Letící kameny 3 dráha 4. Extraliga - muži :2.hrací den
Savona 2 11
25.4.1999 16:40 M Letící kameny 10 dráha 4. MČR mixy 1999 :2.hrací den
M Savona - Junior 5
25.4.1999 14:20 M Letící kameny 9 dráha 2. MČR mixy 1999 :2.hrací den
M Kolibris 3 2
25.4.1999 10:00 M Letící kameny 8 dráha A MČR mixy 1999 :2.hrací den
M Trutnov 2
24.4.1999 16:00 M Letící kameny 7 dráha 3. MČR mixy 1999 :1.hrací den
M Kolibris 2 9
24.4.1999 10:00 M Letící kameny 9 dráha 2. MČR mixy 1999 :1.hrací den
M Dion C 0
24.4.1999 8:00 M Letící kameny 0 dráha 4. MČR mixy 1999 :1.hrací den
M Kolibris 3 9
28.3.1999 15:00 Letící kameny 8 dráha 4. 1.liga - muži :Finále
Zlatá Praha 1 2
28.3.1999 12:00 CC Aritma 4 dráha 1. 1.liga - muži :Finále
Letící kameny 6
28.3.1999 9:00 Kolibris 1 8 dráha 4. 1.liga - muži :Finále
Letící kameny 3
27.3.1999 17:55 Letící kameny 6 dráha 1. 1.liga - muži :Finále
Zlatá Praha 1 7
27.3.1999 13:05 CC Aritma 8 dráha 3. 1.liga - muži :Finále
Letící kameny 7
27.3.1999 8:15 Kolibris 1 5 dráha 2. 1.liga - muži :Finále
Letící kameny 8
14.2.1999 11:00 Zlatá Praha 3 8 dráha 1. 1.liga - muži :5.kolo
Letící kameny 9
14.2.1999 8:15 Zlatá Praha 2 2 dráha 2. 1.liga - muži :5.kolo
Letící kameny 9
24.1.1999 20:45 Kolibris 1 4 dráha 3. 1.liga - muži :4.kolo
Letící kameny 7
24.1.1999 18:00 Zlatá Praha 1 6 dráha 4. 1.liga - muži :4.kolo
Letící kameny 6
24.1.1999 13:20 Kolibris 2 4 dráha 1. 1.liga - muži :4.kolo
Letící kameny 6
8.11.1998 15:40 Savona 2 8 dráha 1. 1.liga - muži :3.kolo
Letící kameny 4
8.11.1998 11:00 CC Aritma 10 dráha 3. 1.liga - muži :3.kolo
Letící kameny 4
8.11.1998 8:15 Zlatá Praha 3 5 dráha 4. 1.liga - muži :3.kolo
Letící kameny 10
25.10.1998 20:45 CC Aritma 9 dráha 2. 1.liga - muži :2.kolo
Letící kameny 1
25.10.1998 18:00 Zlatá Praha 2 6 dráha 3. 1.liga - muži :2.kolo
Letící kameny 6
25.10.1998 13:20 Savona 2 9 dráha 2. 1.liga - muži :2.kolo
Letící kameny 4
4.10.1998 15:40 Kolibris 1 2 dráha 4. 1.liga - muži :1.kolo
Letící kameny 8
4.10.1998 11:00 Kolibris 2 2 dráha 1. 1.liga - muži :1.kolo
Letící kameny 17
4.10.1998 8:15 Zlatá Praha 1 3 dráha 3. 1.liga - muži :1.kolo
Letící kameny 8
28.3.1998 15:30 Savona 5 1 dráha 2. 2.liga - muži A + B :Play off
Letící kameny 8
28.3.1998 10:40 Letící kameny 9 dráha 1. 2.liga - muži A + B :Play off
Kolibris 3 4
7.2.1998 18:00 Letící kameny 8 dráha 1. 2.liga - muži A + B :5.kolo
Savona 4 4
7.2.1998 13:20 Letící kameny 6 dráha 3. 2.liga - muži A + B :5.kolo
Kolibris 3 5
17.1.1998 11:00 Letící kameny 9 dráha 3. 2.liga - muži A + B :4.kolo
CK Montáž 5
17.1.1998 8:15 Letící kameny 9 dráha 4. 2.liga - muži A + B :4.kolo
1.CK Brno M 0
1.11.1997 18:00 Letící kameny 9 dráha 4. 2.liga - muži A + B :3.kolo
Kolibris 5 0
1.11.1997 13:20 TJ Junior 2 2 dráha 2. 2.liga - muži A + B :3.kolo
Letící kameny 13
18.10.1997 15:40 Letící kameny 15 dráha 2. 2.liga - muži A + B :2.kolo
CC Kolibris 4M 3
18.10.1997 11:00 Letící kameny 16 dráha 4. 2.liga - muži A + B :2.kolo
TJ Junior 1
27.9.1997 18:00 CC Savona 3 3 dráha 1. 2.liga - muži A + B :1.kolo
Letící kameny 10
27.9.1997 13:20 Letící kameny 12 dráha 4. 2.liga - muži A + B :1.kolo
Savona 5 0
27.4.1997 15:00 M BCC 2 9 dráha 4. MČR mixy 1997 :2.kolo
Savona 3 0
27.4.1997 10:55 M Aritma - Citadela 9 dráha 3. MČR mixy 1997 :2.kolo
M BCC 2 3
26.4.1997 15:55 M BCC 2 8 dráha 1. MČR mixy 1997 :1.kolo
M Kolibris 3 4
26.4.1997 8:00 M BCC 2 9 dráha 4. MČR mixy 1997 :1.kolo
M Savona 4 0
30.3.1997 13:05 BCC R 8 dráha 2. 1.liga - muži :Finále
CC Aritma 7
30.3.1997 8:15 BCC R 9 dráha 4. 1.liga - muži :Finále
Zlatá Praha 1 2
29.3.1997 17:55 Kolibris 1 7 dráha 2. 1.liga - muži :Finále
BCC R 7
29.3.1997 13:05 BCC R 5 dráha 4. 1.liga - muži :Finále
CC Aritma 4
29.3.1997 8:15 BCC R 7 dráha 2. 1.liga - muži :Finále
Zlatá Praha 1 9
1.3.1997 15:15 BCC R 12 dráha 3. 1.liga - muži :Dohrávka
Savona 2 6
1.3.1997 10:35 BCC R 8 dráha 4. 1.liga - muži :Dohrávka
CC Aritma 5
9.2.1997 20:45 BCC R 1 dráha 4. 1.liga - muži :5.kolo
Kolibris 1 12
9.2.1997 18:00 BCC R 6 dráha 3. 1.liga - muži :5.kolo
CC Aritma 11
9.2.1997 13:20 BCC R 10 dráha 1. 1.liga - muži :5.kolo
Savona 2 1
25.1.1997 20:50 Kolibris 1 8 dráha 4. Pohár ČSC 1996 :Pohár ČSC
BCC R 6
25.1.1997 18:50 BCC R 3 dráha 4. Pohár ČSC 1996 :Pohár ČSC
CC Aritma 5
25.1.1997 15:00 BCC R 9 dráha A Pohár ČSC 1996 :Pohár ČSC
TJ Junior 2Ž 3
25.1.1997 11:30 BCC R 8 dráha 3. Pohár ČSC 1996 :Pohár ČSC
Savona M 5
25.1.1997 8:00 BCC R 10 dráha 1. Pohár ČSC 1996 :Pohár ČSC
Zlatá Praha 2 2
11.1.1997 15:40 Zlatá Praha 1 7 dráha 2. 1.liga - muži :4.kolo
BCC R 4
11.1.1997 11:00 BCC R 7 dráha 1. 1.liga - muži :4.kolo
Savona 2 5
11.1.1997 8:15 BCC R 6 dráha 3. 1.liga - muži :4.kolo
CC Aritma 8
15.12.1996 20:45 BCC R 8 dráha 4. 1.liga - muži :3.kolo
Zlatá Praha 2 3
15.12.1996 18:00 BCC R 7 dráha 1. 1.liga - muži :3.kolo
Zlatá Praha 1 5
15.12.1996 13:20 BCC R 6 dráha 3. 1.liga - muži :3.kolo
Kolibris 1 4
2.11.1996 15:40 BCC R 14 dráha 1. 1.liga - muži :2.kolo
Savona 2 2
2.11.1996 11:00 BCC R 5 dráha 3. 1.liga - muži :2.kolo
Zlatá Praha 1 9
13.10.1996 18:00 BCC R 6 dráha 3. 1.liga - muži :1.kolo
Kolibris 1 11
13.10.1996 13:20 BCC R 7 dráha 2. 1.liga - muži :1.kolo
Zlatá Praha 2 2
21.4.1996 15:00 M BCC 2 4 dráha 2. MČR mixy 1996 :Mixy
CC Aritma 7
21.4.1996 10:55 M BCC 2 8 dráha 2. MČR mixy 1996 :Mixy
M Aritma - Savona 5
20.4.1996 15:55 M BCC 2 11 dráha 2. MČR mixy 1996 :Mixy
M Montáž 2
20.4.1996 9:55 M BCC 2 11 dráha 1. MČR mixy 1996 :Mixy
M Savona J 4
31.3.1996 17:55 BCC R 2 dráha 4. 1.liga - muži :Finále
CC Aritma 12
31.3.1996 13:05 BCC D 5 dráha 1. 1.liga - muži :Finále
BCC R 8
31.3.1996 8:15 CK Kolín 4 dráha 4. 1.liga - muži :Finále
BCC R 15
30.3.1996 17:55 BCC R 16 dráha 1. 1.liga - muži :Finále
CC Aritma 0
30.3.1996 13:05 BCC D 6 dráha 3. 1.liga - muži :Finále
BCC R 6
30.3.1996 8:15 CK Kolín 4 dráha 2. 1.liga - muži :Finále
BCC R 9
2.3.1996 16:15 BCC R 7 dráha 2. 1.liga - muži :Dohrávka
Savona 2 3
2.3.1996 13:20 BCC R 4 dráha 3. 1.liga - muži :Dohrávka
BCC D 8
2.3.1996 8:15 BCC R 2 dráha 4. 1.liga - muži :Dohrávka
CC Aritma 12
11.2.1996 16:15 BCC R 7 dráha 1. 1.liga - muži :5.kolo
Savona 2 8
11.2.1996 11:10 BCC R 10 dráha 4. 1.liga - muži :5.kolo
CC Aritma 6
11.2.1996 8:15 BCC R 16 dráha 3. 1.liga - muži :5.kolo
CK Kolín 4
27.1.1996 15:10 CC Aritma 2Ž 1 dráha A Pohár ČSC 1995 :Pohár ČSC
BCC R 7
27.1.1996 11:30 BCC D 6 dráha 3. Pohár ČSC 1995 :Pohár ČSC
BCC R 3
27.1.1996 8:00 BCC R 3 dráha A Pohár ČSC 1995 :Pohár ČSC
CC Aritma 2Ž 3
13.1.1996 16:15 BCC D 5 dráha 1. 1.liga - muži :4.kolo
BCC R 6
13.1.1996 8:15 BCC R 5 dráha 1. 1.liga - muži :4.kolo
CC Aritma 8
3.12.1995 16:15 BCC R 4 dráha 3. 1.liga - muži :3.kolo
Savona 2 7
3.12.1995 8:15 BCC R 8 dráha 2. 1.liga - muži :3.kolo
Savona 1 3
11.11.1995 16:15 BCC R 6 dráha 4. 1.liga - muži :2.kolo
CK Kolín 6
11.11.1995 11:10 BCC D 5 dráha 3. 1.liga - muži :2.kolo
BCC R 10
11.11.1995 8:15 BCC R 10 dráha 1. 1.liga - muži :2.kolo
Savona 1 3
15.10.1995 16:15 BCC R 7 dráha 2. 1.liga - muži :1.kolo
CK Kolín 7
15.10.1995 11:10 BCC R 12 dráha 1. 1.liga - muži :1.kolo
Savona 1 9
23.4.1995 15:40 Aritma 1 3 dráha 2. MČR mixy 1995 :Mixy
M BCC 2 9
23.4.1995 9:55 Savona 2 4 dráha 1. MČR mixy 1995 :Mixy
M BCC 2 7
22.4.1995 15:45 M Citadela 1 1 dráha 4. MČR mixy 1995 :Mixy
M BCC 2 11
22.4.1995 9:45 M Junior L 0 dráha 3. MČR mixy 1995 :Mixy
M BCC 2 12
26.3.1995 16:15 BCC R 7 dráha 2. 1.liga - muži :Finále
BCC D 8
26.3.1995 13:30 BCC R 6 dráha 3. 1.liga - muži :Finále
Savona 2 3
26.3.1995 8:00 CK Kolín 1 9 dráha 1. 1.liga - muži :Finále
BCC R 2
25.3.1995 15:03 BCC R 10 dráha 3. 1.liga - muži :Finále
Savona 2 7
25.3.1995 10:45 BCC R 7 dráha 2. 1.liga - muži :Finále
BCC D 5
25.3.1995 8:00 CK Kolín 1 7 dráha 3. 1.liga - muži :Finále
BCC R 8
5.3.1995 10:30 BCC R 6 dráha 2. 1.liga - muži :Dohrávka
BCC D 4
5.3.1995 8:00 BCC R 9 dráha 1. 1.liga - muži :Dohrávka
CK Kolín 1 3
4.3.1995 10:40 CK Kolín 1 7 dráha 2. 1.liga - muži :Dohrávka
BCC R 3
4.3.1995 8:00 CC Citadela 2 dráha 3. 1.liga - muži :Dohrávka
BCC R 11
12.2.1995 15:05 BCC R 5 dráha 4. 1.liga - muži :5.kolo
CC Aritma 6
12.2.1995 10:30 BCC R 12 dráha 3. 1.liga - muži :5.kolo
CC Citadela 1
12.2.1995 8:00 BCC R 3 dráha 1. 1.liga - muži :5.kolo
Savona 2 9
13.11.1994 14:00 BCC R 12 dráha 4. 1.liga - muži :3.kolo
Savona 2 3
13.11.1994 8:00 BCC R 8 dráha 3. 1.liga - muži :3.kolo
CC Aritma 4
22.10.1994 15:30 BCC R 8 dráha 1. 1.liga - muži :2.kolo
BCC D 5
22.10.1994 10:35 BCC R 3 dráha 3. 1.liga - muži :2.kolo
CK Kolín 1 11
22.10.1994 8:05 BCC R 10 dráha 2. 1.liga - muži :2.kolo
CC Citadela 4
25.9.1994 16:10 BCC R 4 dráha 1. 1.liga - muži :1.kolo
BCC D 6
25.9.1994 11:10 BCC R 3 dráha 3. 1.liga - muži :1.kolo
CC Aritma 12
25.9.1994 9:00 BCC R 7 dráha 2. 1.liga - muži :1.kolo
Savona 2 3
27.3.1994 14:00 BCC R 7 dráha 1. 1.liga - muži :Finále
CC Aritma 4
27.3.1994 10:45 BCC R 9 dráha 2. 1.liga - muži :Finále
CC Citadela 1
27.3.1994 8:00 CK Kolín 3 dráha 2. 1.liga - muži :Finále
BCC R 8
26.3.1994 17:45 BCC R 4 dráha 3. 1.liga - muži :Finále
CC Aritma 3
26.3.1994 12:30 BCC R 7 dráha 3. 1.liga - muži :Finále
CC Citadela 4
26.3.1994 8:00 CK Kolín 2 dráha 1. 1.liga - muži :Finále
BCC R 9
12.3.1994 14:30 CC Aritma 8 dráha 1. 1.liga - muži :Dohrávka
BCC R 4
26.2.1994 16:15 BCC R 5 dráha A 1.liga - muži :5.kolo
CC Aritma 7
26.2.1994 11:00 BCC R 9 dráha A 1.liga - muži :5.kolo
Armabeton 0
26.2.1994 8:00 Zlatá Praha 1 dráha 4. 1.liga - muži :5.kolo
BCC R 13
12.2.1994 16:45 BCC R 6 dráha 3. 1.liga - muži :4.kolo
CC Citadela 5
12.2.1994 11:00 BCC R 11 dráha A 1.liga - muži :4.kolo
CK Kolín 3
12.2.1994 8:00 BCC R 14 dráha A 1.liga - muži :4.kolo
Armabeton 1
15.1.1994 16:15 BCC R 7 dráha 2. 1.liga - muži :3.kolo
Zlatá Praha 5
15.1.1994 11:00 BCC R 5 dráha A 1.liga - muži :3.kolo
CK Kolín 6
15.1.1994 8:00 BCC R 9 dráha 3. 1.liga - muži :3.kolo
CC Aritma 3
18.12.1993 16:15 BCC R 8 dráha 4. 1.liga - muži :2.kolo
CC Citadela 7
18.12.1993 11:00 BCC R 5 dráha 3. 1.liga - muži :2.kolo
CK Kolín 9
18.12.1993 8:00 BCC R 6 dráha 3. 1.liga - muži :2.kolo
Armabeton 7
21.11.1993 15:00 M BCC 2 8 dráha 4. MČR mixy 1993 :Mixy
M Montáž 7
21.11.1993 12:45 M BCC 2 8 dráha 2. MČR mixy 1993 :Mixy
Aritma 1 7
21.11.1993 8:00 M Aritma - Citadela 6 dráha 1. MČR mixy 1993 :Mixy
M BCC 2 5
20.11.1993 15:00 M Citadela 2 7 dráha 3. MČR mixy 1993 :Mixy
M BCC 2 9
20.11.1993 10:15 M BCC 4 4 dráha 1. MČR mixy 1993 :Mixy
M BCC 2 12
16.10.1993 16:15 BCC R 13 dráha 3. 1.liga - muži :1.kolo
Zlatá Praha 4
16.10.1993 8:00 CC Citadela 1 dráha 2. 1.liga - muži :1.kolo
BCC R 11
25.10.1992 14:10 ÚDDM 1 dráha 3. 1.liga - muži :MČR muži
BCC 12
25.10.1992 13:00 CC Savona A 7 dráha 1. 1.liga - muži :MČR muži
BCC 10
25.10.1992 11:10 CC Savona B 8 dráha 1. 1.liga - muži :MČR muži
BCC 10
24.10.1992 15:00 Zbraslav 5 dráha 1. 1.liga - muži :MČR muži
BCC 3
24.10.1992 11:10 BCC 8 dráha 2. 1.liga - muži :MČR muži
CSC 6
24.10.1992 9:00 BCC 6 dráha 1. 1.liga - muži :MČR muži
Armabeton 3
28.10.1991 8:00 BCC 18 dráha 2. 1.liga - muži :Finále
Zbraslav 0
27.10.1991 18:00 BCC 8 dráha 1. 1.liga - muži :2.kolo
CC Savona 3
26.10.1991 12:00 CK Kolín 7 dráha 1. 1.liga - muži :1.kolo
BCC 7
26.10.1991 8:00 CC Savona 6 dráha 1. 1.liga - muži :1.kolo
BCC 10
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo