horni

Zdenka Michal (CC SAVONA)

datum čas zápas dráha soutěž
26.1.2020 20:15 Dion YB dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 2
25.1.2020 20:15 Kolibris 1 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 2
25.1.2020 12:00 Kolibris 2 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Lucky Stones
7.12.2019 20:15 Zbraslav OH 7 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 2 5
7.12.2019 12:00 Kolibris 2 3 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Dion CÉLINE 9
6.12.2019 20:15 Liboc 12 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 2 6
6.12.2019 12:00 Kolibris 2 5 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Dion YB 11
28.10.2019 8:15 Lucky Stones 3 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 2 9
27.10.2019 16:30 Kolibris 2 4 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 14
27.10.2019 8:15 Kolibris 2 11 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav OH 6
26.10.2019 16:30 Dion CÉLINE 8 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 2 9
26.10.2019 8:15 Kolibris 2 4 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 9
27.4.2019 10:30 Kolibris 2 7 dráha 1. 1.liga – muži :O vítěze skupin (1. z A v 1. z B)
Letící kameny 4
10.3.2019 15:30 Kolibris 2 9 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina A
PLC S&K 4
10.3.2019 8:30 Kolibris 2 8 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina A
PLC GUERERA 6
13.1.2019 15:30 Kolibris 2 9 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina A
Brno - Západ 3
13.1.2019 8:30 Savona 6 2 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina A
Kolibris 2 8
12.1.2019 15:30 Ledoborci 2 2 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina A
Kolibris 2 10
12.1.2019 8:30 Kolibris 2 7 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina A
Zbraslav R 2
11.11.2018 18:30 Dion CÉLINE 1 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina A
Kolibris 2 7
11.11.2018 11:30 PLC GUERERA 2 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina A
Kolibris 2 5
10.11.2018 18:30 Brno - Západ 8 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina A
Kolibris 2 6
10.11.2018 11:30 PLC S&K 5 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina A
Kolibris 2 9
14.10.2018 15:30 Kolibris 2 7 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina A
Savona 6 4
14.10.2018 8:30 Kolibris 2 9 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina A
Ledoborci 2 5
13.10.2018 15:30 Zbraslav R 1 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina A
Kolibris 2 9
13.10.2018 8:30 Kolibris 2 12 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina A
Dion CÉLINE 3
23.9.2018 8:55 Kolibris 2 3 dráha 4. Pohár ČSC 2018 :Nadstavba Pohár ČSC 018
Tabery - Zbraslav 4
22.9.2018 12:30 Kolibris 2 8 dráha 2. Pohár ČSC 2018 :Skupina A
Ledoborci 8 2
22.9.2018 8:00 Sem Tam Brno 6 dráha 3. Pohár ČSC 2018 :Skupina A
Kolibris 2 4
21.9.2018 17:45 Kolibris 2 11 dráha 1. Pohár ČSC 2018 :Skupina A
Liboc 4 1
3.2.2018 20:15 Tabery - Zbraslav 11 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Savona 5 6
3.2.2018 12:00 Savona 5 4 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 9
14.1.2018 16:00 Sem Tam Brno 7 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Savona 5 1
14.1.2018 8:30 Savona 5 5 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Dion YB 7
13.1.2018 16:00 Liboc 4 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Savona 5 10
13.1.2018 8:30 Savona 5 5 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 2 7
17.12.2017 16:30 Trutnov 1 7 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Savona 5 4
17.12.2017 8:15 Savona 5 1 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 8
16.12.2017 16:30 Kolibris 1 8 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Savona 5 2
16.12.2017 8:15 Dion YB 10 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Savona 5 4
29.10.2017 16:00 Savona 5 2 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 8
29.10.2017 8:30 Savona 5 1 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 6
28.10.2017 16:00 Kolibris 2 4 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Savona 5 3
28.10.2017 8:30 Savona 5 8 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 5
17.9.2017 15:00 Kolibris 1 7 dráha 3. Pohár ČSC 2017 :O 3. místo
Savona 5 3
17.9.2017 12:00 Dion YB 8 dráha 4. Pohár ČSC 2017 :Semifinále
Savona 5 1
17.9.2017 9:00 Ledoborci 7 3 dráha 2. Pohár ČSC 2017 :Čtvrtfinále
Savona 5 4
16.9.2017 12:30 Falcon Praha 2 dráha 2. Pohár ČSC 2017 :Skupina D
Savona 5 5
16.9.2017 8:00 Savona 5 12 dráha 4. Pohár ČSC 2017 :Skupina D
Ledoborci 8 0
15.9.2017 17:45 Kolibris 2 4 dráha 1. Pohár ČSC 2017 :Skupina D
Savona 5 4
16.4.2017 16:30 Zbraslav R 0 dráha 2. Barážový turnaj - 1.liga/Extraliga - muži :
Savona 5 10
16.4.2017 8:30 Dion YB 8 dráha 3. Barážový turnaj - 1.liga/Extraliga - muži :
Savona 5 7
15.4.2017 8:30 Dion CÉLINE 0 dráha 1. Barážový turnaj - 1.liga/Extraliga - muži :
Savona 5 1
18.3.2017 19:00 Kolibris 1 11 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Savona 5 3
18.3.2017 11:30 Savona 5 11 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 2 8
5.3.2017 11:05 Dion VIP (V.Černovský) 0 dráha 3. MČR mixy 2017 :O 5.-8. místo
Savona 1 (M.Strnadová) 1
5.3.2017 8:20 Savona 1 (M.Strnadová) 1 dráha 3. MČR mixy 2017 :Čtvrtfinále
1.CK Brno (J.Bareš) 8
4.3.2017 17:05 M Dion Céline (K.Krupanský) 7 dráha 4. MČR mixy 2017 :Skupina D
Savona 1 (M.Strnadová) 6
4.3.2017 11:05 Ledoborci 2 (O.Hálek) 1 dráha 2. MČR mixy 2017 :Skupina D
Savona 1 (M.Strnadová) 15
3.3.2017 17:35 Savona 1 (M.Strnadová) 3 dráha 1. MČR mixy 2017 :Skupina D
1.CK Brno (R.Podlena) 9
26.2.2017 16:00 Zbraslav OH 8 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Savona 5 7
26.2.2017 8:30 Savona 5 1 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 8
25.2.2017 16:00 Savona 5 6 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 8
25.2.2017 8:30 Trutnov 1 9 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Savona 5 5
3.12.2016 20:15 Savona 2 5 dráha 3. MČR Mixed Doubles 2016 :Osmifinále
Savona 4 6
3.12.2016 10:00 Zbraslav R 4 dráha 2. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina C
Savona 2 7
2.12.2016 17:00 Dion CÉLINE 6 dráha 3. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina C
Savona 2 5
2.12.2016 10:00 Savona 2 8 dráha 2. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina C
Ledoborci 3 3
13.11.2016 19:00 Savona 5 4 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 11
13.11.2016 11:30 Savona 5 7 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav OH 4
12.11.2016 19:00 Kolibris 2 6 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Savona 5 9
12.11.2016 11:30 Tabery - Zbraslav 5 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Savona 5 4
9.10.2016 16:00 Savona 5 5 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 9
9.10.2016 8:30 Liboc 9 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Savona 5 2
8.10.2016 16:00 Savona 5 5 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 8
8.10.2016 8:30 Sem Tam Brno 9 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Savona 5 4
11.9.2016 10:15 Sem Tam Brno 6 dráha 3. Pohár ČSC 2016 :1/4 finále
Savona 5 2
10.9.2016 17:45 Sokolky 0 dráha 4. Pohár ČSC 2016 :Skupina D
Savona 5 8
10.9.2016 10:15 Savona 5 2 dráha 2. Pohár ČSC 2016 :Skupina D
Kolibris 1 6
9.9.2016 20:00 Savona 5 9 dráha 3. Pohár ČSC 2016 :Skupina D
Savona 6 2
9.9.2016 10:15 Cherry Stones 4 dráha 2. Pohár ČSC 2016 :Skupina D
Savona 5 6
1.5.2016 9:00 Dion YB (J.Vedral) 7 dráha 4. MČR Mixy 2016 :1/4 finále
Savona 3 (M.Zdenka) 3
30.4.2016 12:00 Savona 3 (M.Zdenka) 8 dráha 4. MČR Mixy 2016 :Skupina B
Ledoborci 3 (M.Votava) 2
29.4.2016 20:00 Savona 3 (M.Zdenka) 8 dráha 1. MČR Mixy 2016 :Skupina B
Liboc (J.Candra) 6
29.4.2016 13:00 Trutnov (I.Dykes) 2 dráha 3. MČR Mixy 2016 :Skupina B
Savona 3 (M.Zdenka) 12
11.4.2016 12:00 Savona 5 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2016 – muži :
Kolibris 1 8
10.4.2016 20:00 Sem Tam Brno 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2016 – muži :
Savona 5 3
10.4.2016 12:00 Duhoví Jednorožci 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2016 – muži :
Savona 5 5
9.4.2016 20:00 Liboc 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2016 – muži :
Savona 5 5
9.4.2016 12:00 Savona 5 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2016 – muži :
Kolibris 2 0
12.3.2016 19:00 Savona 5 7 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 2
12.3.2016 12:00 Duhoví Jednorožci 5 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Savona 5 4
31.1.2016 15:30 Savona 5 6 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav R 5
31.1.2016 8:30 Sem Tam Brno 7 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Savona 5 4
30.1.2016 15:30 Savona 5 8 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 7
30.1.2016 8:30 Dion YB 7 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Savona 5 5
6.12.2015 17:00 Savona 2 3 dráha 3. MČR Mixed Doubles 2015 :Bronz
Savona 1 9
6.12.2015 13:30 Liboc 3 6 dráha 1. MČR Mixed Doubles 2015 :Semifinále
Savona 2 4
6.12.2015 10:00 Dion YB 6 dráha 4. MČR Mixed Doubles 2015 :Čtvrtfinále
Savona 2 7
5.12.2015 18:15 Liboc 1 5 dráha 1. MČR Mixed Doubles 2015 :Osmifinále
Savona 2 8
5.12.2015 8:00 Zbraslav R 6 dráha 3. MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina B
Savona 2 9
4.12.2015 17:00 CK Zlatá Praha 2 1 dráha 2. MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina B
Savona 2 9
4.12.2015 8:00 Savona 2 7 dráha 3. MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina B
Dion 1 6
1.11.2015 18:30 Savona 5 6 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 2 5
1.11.2015 12:00 Liboc 6 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Savona 5 4
31.10.2015 18:30 Savona 5 9 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Dion YB 3
31.10.2015 12:00 Zbraslav R 4 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Savona 5 5
11.10.2015 15:30 Savona 5 2 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 5
11.10.2015 8:30 Kolibris 1 4 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Savona 5 7
10.10.2015 15:30 Savona 5 4 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Duhoví Jednorožci 7
10.10.2015 8:30 Kolibris 2 5 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Savona 5 7
13.9.2015 16:15 Trutnov 1 3 dráha 2. Pohár ČSC 2015 :Finále
Savona 5 7
13.9.2015 13:15 Duhoví Jednorožci 3 dráha 4. Pohár ČSC 2015 :Semifinále
Savona 5 7
13.9.2015 9:15 Ledoborci 1 3 dráha 3. Pohár ČSC 2015 :Čtvrtfinále
Savona 5 6
12.9.2015 11:15 Savona H 2 dráha 3. Pohár ČSC 2015 :Skupina D
Savona 5 9
11.9.2015 17:00 Dion YB 2 dráha 2. Pohár ČSC 2015 :Skupina D
Savona 5 10
11.9.2015 11:15 Ledoborci 1 2 dráha 3. Pohár ČSC 2015 :Skupina D
Savona 5 10
3.5.2015 18:25 Savona 1 (M.Strnadová) 5 dráha 3. MČR Mixy 2015 :Bronz
Dion VIP (V.Černovský) 1
3.5.2015 15:25 Savona 1 (M.Strnadová) 4 dráha 4. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav H (T.Paul) 5
2.5.2015 15:25 Savona 1 (M.Strnadová) 6 dráha 3. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Kolibris (P.Štěpánek) 1
1.5.2015 18:25 Savona 1 (M.Strnadová) 6 dráha 2. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Dion 1 (K.Krupanský) 3
1.5.2015 11:25 Ledoborci 7 (M.Bukovský) 4 dráha 4. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona 1 (M.Strnadová) 5
24.4.2015 8:00 Savona 5 4 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2015 – muži :Základní část
Sem Tam Brno 7
23.4.2015 16:00 Savona 5 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2015 – muži :Základní část
Kolibris 1 7
23.4.2015 8:00 Savona 5 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2015 – muži :Základní část
Liboc 5
22.4.2015 16:00 Duh.jedn. 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2015 – muži :Základní část
Savona 5 3
22.4.2015 8:00 Kolibris 2 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2015 – muži :Základní část
Savona 5 6
14.3.2015 19:00 Savona 5 5 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav R 4
14.3.2015 12:00 Trutnov 1 2 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Savona 5 6
18.1.2015 15:30 Savona 5 4 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 3
18.1.2015 8:30 Kolibris 1 7 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Savona 5 5
17.1.2015 15:30 Savona 5 2 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 3
17.1.2015 8:30 Duh.jedn. 1 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Savona 5 8
14.12.2014 17:00 Trutnov 1 2 dráha 3. MČR mixed doubles 2014 :Bronz
Savona 3 9
14.12.2014 13:30 Savona 3 6 dráha 4. MČR mixed doubles 2014 :Semifinále
Liboc 3 7
14.12.2014 10:00 Ledoborci 4 2 dráha 1. MČR mixed doubles 2014 :Čtvrtfinále
Savona 3 9
13.12.2014 17:00 Zbraslav OH 2 dráha 1. MČR mixed doubles 2014 :Osmifinále 17:00
Savona 3 8
12.12.2014 17:00 Savona 3 11 dráha 3. MČR mixed doubles 2014 :Skupina A
Ledoborci 7 0
12.12.2014 12:15 Zbraslav M 0 dráha 2. MČR mixed doubles 2014 :Skupina A
Savona 3 10
2.11.2014 18:30 Savona 5 6 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 2 5
2.11.2014 12:00 Zbraslav R 4 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Savona 5 6
1.11.2014 18:30 Savona 5 6 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 2
1.11.2014 12:00 Liboc 4 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Savona 5 9
12.10.2014 15:30 Savona 5 3 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 10
12.10.2014 8:30 Sem Tam Brno 6 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Savona 5 2
11.10.2014 15:30 Savona 5 6 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Duh.jedn. 3
11.10.2014 8:30 Kolibris 2 4 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Savona 5 9
14.9.2014 15:00 Ledoborci Juniors 4 dráha 3. Pohár ČSC 2014 :Nadstavba (17.-24.)
Savona 5 7
13.9.2014 19:30 Dion X 7 dráha 1. Pohár ČSC 2014 :Skupina H
Savona 5 5
13.9.2014 9:45 Savona 5 5 dráha 4. Pohár ČSC 2014 :Skupina H
PLC S&K 6
4.5.2014 15:25 Savona 1 (H.Synáčková) 1 dráha 2. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Ledoborci 1 (J. Marša) 0
4.5.2014 8:25 Savona 4 (J.Kováč) 4 dráha 3. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona 1 (H.Synáčková) 2
3.5.2014 20:25 Zbraslav R (T.Válek) 1 dráha 2. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona 1 (H.Synáčková) 8
3.5.2014 17:25 Duh.jednorožci (K.Chaloupek) 4 dráha 1. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona 1 (H.Synáčková) 7
3.5.2014 11:25 Loupežníci Jičín (M.Miškovský) 1 dráha 2. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona 1 (H.Synáčková) 16
3.5.2014 8:25 Savona 1 (H.Synáčková) 2 dráha 1. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona 4 (J.Kováč) 9
2.5.2014 18:25 Kolibris (D.Šik) 7 dráha 4. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona 1 (H.Synáčková) 4
2.5.2014 11:25 Savona 2 (J.Splavec) 4 dráha 2. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona 1 (H.Synáčková) 10
19.4.2014 12:00 Sem Tam Brno 5 dráha 2. Finálový turnaj MČR – muži :Základní část
Savona 5 3
18.4.2014 20:00 Duh.jedn. 5 dráha 1. Finálový turnaj MČR – muži :Základní část
Savona 5 1
18.4.2014 12:00 Savona 5 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR – muži :Základní část
Liboc 7
17.4.2014 20:00 Savona 5 5 dráha 1. Finálový turnaj MČR – muži :Základní část
Kolibris 2 8
17.4.2014 12:00 Savona 5 3 dráha 3. Finálový turnaj MČR – muži :Základní část
Kolibris 1 4
1.2.2014 19:00 Duh.jedn. 9 dráha 3. Extraliga - muži :Základní část
Savona 5 4
1.2.2014 11:30 Sem Tam Brno 7 dráha 2. Extraliga - muži :Základní část
Savona 5 3
19.1.2014 16:00 Savona 5 7 dráha 1. Extraliga - muži :Základní část
Savona 4 3
19.1.2014 8:30 Savona 5 7 dráha 2. Extraliga - muži :Základní část
Zbraslav R 3
18.1.2014 16:00 Savona 5 4 dráha 4. Extraliga - muži :Základní část
Dion X 2
18.1.2014 8:30 Savona 5 8 dráha 3. Extraliga - muži :Základní část
Kolibris 2 10
22.12.2013 16:30 Savona H 2 dráha 2. Pohár ČSC 2013 :Finále
Savona 5 6
22.12.2013 13:15 Savona 5 5 dráha 1. Pohár ČSC 2013 :Semifinále
Dion X 4
22.12.2013 10:00 Dion YB 0 dráha 2. Pohár ČSC 2013 :Čtvrtfinále
Savona 5 10
21.12.2013 18:45 Savona 5 8 dráha 1. Pohár ČSC 2013 :Skupina A
Duh.jedn. 4
21.12.2013 13:00 Dion YB 1 dráha 4. Pohár ČSC 2013 :Skupina A
Savona 5 10
21.12.2013 8:00 Savona 5 5 dráha 2. Pohár ČSC 2013 :Skupina A
Zbraslav OH 4
8.12.2013 16:30 Zbraslav H 9 dráha 2. MČR mixed doubles 2013 :Finále
Savona 1 3
8.12.2013 13:00 1.CK Brno 7 dráha 4. MČR mixed doubles 2013 :Semifinále
Savona 1 10
8.12.2013 10:00 Savona 1 6 dráha 1. MČR mixed doubles 2013 :Čtvrtfinále
Savona 3 2
7.12.2013 18:00 Dion VIP 2 dráha 4. MČR mixed doubles 2013 :Osmifinále
Savona 1 8
7.12.2013 14:30 Ledoborci 0 dráha 1. MČR mixed doubles 2013 :Skupina G
Savona 1 9
6.12.2013 21:00 Savona 1 12 dráha 3. MČR mixed doubles 2013 :Skupina G
Savona 4 4
6.12.2013 14:00 Savona 1 11 dráha 1. MČR mixed doubles 2013 :Skupina G
CC RIPER HD 9
3.11.2013 19:00 Savona 5 11 dráha 1. Extraliga - muži :Základní část
Kolibris 1 10
3.11.2013 11:30 Savona 5 8 dráha 4. Extraliga - muži :Základní část
Duh.jedn. 4
2.11.2013 19:00 Savona 5 8 dráha 3. Extraliga - muži :Základní část
Sem Tam Brno 2
2.11.2013 11:30 Savona 4 6 dráha 2. Extraliga - muži :Základní část
Savona 5 8
13.10.2013 16:00 Zbraslav R 7 dráha 3. Extraliga - muži :Základní část
Savona 5 6
13.10.2013 8:30 Dion X 8 dráha 1. Extraliga - muži :Základní část
Savona 5 3
12.10.2013 16:00 Kolibris 2 3 dráha 4. Extraliga - muži :Základní část
Savona 5 8
12.10.2013 8:30 Kolibris 1 8 dráha 2. Extraliga - muži :Základní část
Savona 5 3
12.5.2013 13:00 Savona 1 11 dráha 2. Akademické MČR 2013 – muži :Základní část
VSK Přírodověda M 2
12.5.2013 8:00 Duh.jedn. 4 dráha 4. Akademické MČR 2013 – muži :Základní část
Savona 1 2
11.5.2013 13:00 Aritma 1 8 dráha 4. Akademické MČR 2013 – muži :Základní část
Savona 1 1
11.5.2013 8:00 Savona 1 8 dráha 3. Akademické MČR 2013 – muži :Základní část
Zbraslav OH 2
24.2.2013 17:00 Savona 4 6 dráha 1. Baráž o extraligu 2013/14 - muži :Baráž o Playoff 2013
Savona 5 5
24.2.2013 13:00 Kolibris 2 2 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Savona 5 4
23.2.2013 16:00 Savona 5 5 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
S&K Tee Party 2
23.2.2013 8:30 Savona 5 6 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Guerera TP 1
3.2.2013 19:30 Zbraslav OH 6 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Savona 5 5
3.2.2013 12:00 Kolibris 2 5 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Savona 5 4
2.2.2013 19:30 Savona 5 5 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 1 6
2.2.2013 12:00 Trutnov 1 5 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Savona 5 6
15.12.2012 16:00 Trutnov 2 2 dráha 2. MČR mixed doubles 2012 :Skupina E (šedá)
Savona 5 9
14.12.2012 20:00 Savona 5 8 dráha 4. MČR mixed doubles 2012 :Skupina E (šedá)
Ledoborci 2 2
14.12.2012 13:00 Zbraslav H 8 dráha 1. MČR mixed doubles 2012 :Skupina E (šedá)
Savona 5 3
18.11.2012 16:00 Savona 5 5 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav M 4
18.11.2012 8:30 S&K Tee Party 1 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Savona 5 8
17.11.2012 16:00 Guerera TP 8 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Savona 5 9
17.11.2012 8:30 Savona 5 8 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav OH 7
4.11.2012 19:30 Savona 5 5 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Kolibris 2 3
4.11.2012 12:00 Ledoborci 1 3 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Savona 5 7
3.11.2012 19:30 Zbraslav M 4 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Savona 5 10
3.11.2012 12:00 Savona 5 5 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Trutnov 1 3
13.5.2012 15:00 Savona 5 5 dráha 2. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Finále
Aritma 1 3
13.5.2012 11:45 Savona 5 6 dráha 1. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Semifinále
Trutnov 1 3
13.5.2012 8:30 Savona 5 7 dráha 3. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Čtvrtfinále
Dion 1 1
12.5.2012 20:45 Savona 5 5 dráha 3. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Skupina C
Ledo Dion 4
12.5.2012 10:45 Savona 5 7 dráha 1. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Skupina C
Zbraslav OH 1
6.5.2012 20:25 Savona Z 2 dráha 3. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Trutnov 7
6.5.2012 17:25 Savona M 2 dráha 4. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona Z 5
6.5.2012 11:25 Zbraslav M 5 dráha 3. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona Z 7
6.5.2012 8:25 Aritma 3 6 dráha 2. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona Z 3
5.5.2012 17:25 Zbraslav H 6 dráha 1. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona Z 5
5.5.2012 8:25 Savona M 4 dráha 4. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona Z 7
25.3.2012 14:15 Zbraslav A 6 dráha 3. Akademické MČR 2012 – muži :AMČR 2012 - Finále
Savona 4 7
25.3.2012 9:15 Zbraslav OH 0 dráha 2. Akademické MČR 2012 – muži :AMČR 2012 - Semifinále
Savona 4 7
24.3.2012 19:15 Savona 4 6 dráha 4. Akademické MČR 2012 – muži :AMČR 2012 - skupina A
Praha B 1
24.3.2012 8:15 Zbraslav H 2 dráha 3. Akademické MČR 2012 – muži :AMČR 2012 - skupina A
Savona 4 5
26.2.2012 9:00 Savona 4 9 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Savona 5 8
25.2.2012 19:00 Savona 5 3 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Dion X 5
25.2.2012 11:30 Kolibris 1 10 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Savona 5 1
5.2.2012 16:00 Letící kameny 8 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Savona 5 4
5.2.2012 8:30 Savona 5 3 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Sem Tam Brno 8
4.2.2012 16:00 Savona 5 7 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Savona 4 9
4.2.2012 8:30 Aritma 2 8 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Savona 5 2
20.11.2011 19:00 Zbraslav R 5 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Savona 5 7
20.11.2011 11:30 Dion X 8 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Savona 5 4
19.11.2011 19:00 Savona 5 2 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Letící kameny 5
19.11.2011 11:30 Savona 5 4 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Kolibris 1 7
30.10.2011 16:00 Sem Tam Brno 9 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Savona 5 3
30.10.2011 8:30 Savona 4 5 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Savona 5 6
29.10.2011 16:00 Savona 5 6 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Aritma 2 5
29.10.2011 8:30 Savona 5 0 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav R 9
22.5.2011 14:30 Trutnov 1 8 dráha 3. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Bronze game
Savona 5 4
22.5.2011 11:30 Savona 5 6 dráha 3. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Semifinále
Zbraslav R 7
22.5.2011 8:30 Zbraslav OH 7 dráha 1. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Čtvrtfinále
Savona 5 8
21.5.2011 17:40 Savona 5 9 dráha 2. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Zelená skupina
Zbraslav H 1
21.5.2011 12:20 Savona 5 5 dráha 4. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Zelená skupina
Ledoborci 3 4
21.5.2011 8:00 Dion SJ 6 dráha 1. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Zelená skupina
Savona 5 7
20.3.2011 14:00 Savona 5 9 dráha 2. Baráž o extraligu - muži :Baráž o Extraligu 2011/12
Trutnov 1 7
19.3.2011 15:30 Savona 5 5 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část)
Letící kameny 4
19.3.2011 9:00 Kolibris 2 0 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část)
Savona 5 0
13.2.2011 19:00 Ledoborci 1 6 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část)
Savona 5 8
13.2.2011 12:30 Kolibris 3 3 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část)
Savona 5 8
12.2.2011 19:00 Dion RM 6 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část)
Savona 5 7
12.2.2011 12:30 Savona 5 4 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část)
Zlatá Praha 1 5
7.11.2010 15:30 Savona 5 7 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část)
RPK Brno 5
7.11.2010 9:00 Letící kameny 7 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část)
Savona 5 1
6.11.2010 15:30 Savona 5 8 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část)
Kolibris 2 6
6.11.2010 9:00 Savona 5 6 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 1 7
10.10.2010 19:00 Kolibris 3 1 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část)
Savona 5 11
10.10.2010 12:30 Dion RM 2 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část)
Savona 5 6
9.10.2010 19:00 Savona 5 5 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část)
Zlatá Praha 1 6
9.10.2010 12:30 Savona 5 10 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část)
RPK Brno 2
1.5.2010 15:00 Savona (J.Kováč) 6 dráha 4. MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá
Ledoborci (K.Jiralová) 3
1.5.2010 13:15 Aritma 1 9 dráha 4. MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá
Savona (J.Kováč) 6
30.4.2010 20:00 Savona (J.Kováč) 7 dráha 1. MČR mixy 2010 :Skupina C
Zbraslav (L.Klímová) 4
30.4.2010 13:15 Savona (J.Kováč) 5 dráha A MČR mixy 2010 :Skupina C
Zlatá Praha (Z.Vyjídáček) 5
28.3.2010 16:00 Savona 4 6 dráha 2. Akademické MČR 2010 - muži :Finále
Aritma 2 5
28.3.2010 12:30 Savona 4 4 dráha 1. Akademické MČR 2010 - muži :Akademici - základní skupina
Praha A 5
28.3.2010 9:00 Zbraslav H 2 dráha 2. Akademické MČR 2010 - muži :Akademici - základní skupina
Savona 4 9
27.3.2010 20:30 Savona 4 9 dráha 3. Akademické MČR 2010 - muži :Akademici - základní skupina
Aritma 2 2
27.3.2010 15:30 Zbraslav OH 2 dráha 4. Akademické MČR 2010 - muži :Akademici - základní skupina
Savona 4 6
27.3.2010 10:30 Savona 4 9 dráha 3. Akademické MČR 2010 - muži :Akademici - základní skupina
RPK Brno 1
15.2.2010 18:00 Savona 5 3 dráha 3. Baráž o extraligu - muži :Baráž o Extraligu 2010/11
Aritma 1 10
14.2.2010 18:40 Aritma 1 8 dráha 2. Baráž o extraligu - muži :Baráž o Extraligu 2010/11
Savona 5 4
14.2.2010 14:00 Savona 5 6 dráha 3. Baráž o extraligu - muži :Baráž o Extraligu 2010/11
Aritma 1 5
14.2.2010 10:00 Savona 5 4 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Aritma 2 6
13.2.2010 15:00 Savona 5 5 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Zlatá Praha 1 7
13.2.2010 8:30 Kolibris 3 5 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Savona 5 7
17.1.2010 18:30 Letící kameny 3 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Savona 5 6
17.1.2010 12:00 Savona 5 8 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Westbay 5
16.1.2010 18:30 Aritma 2 4 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Savona 5 9
16.1.2010 12:00 Savona 5 7 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Ledoborci 1 8
8.11.2009 15:00 Savona 5 8 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
S&K Tee Party 4
8.11.2009 8:30 Zlatá Praha 1 4 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Savona 5 11
7.11.2009 15:00 Savona 5 3 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Kolibris 3 8
7.11.2009 8:30 Savona 5 10 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Letící kameny 3
11.10.2009 18:30 Westbay 3 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Savona 5 7
11.10.2009 12:00 Savona 5 0 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Aritma 2 8
10.10.2009 18:30 Ledoborci 1 4 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Savona 5 10
10.10.2009 12:00 S&K Tee Party 4 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Savona 5 10
12.4.2009 10:25 Kolibris 3 6 dráha 2. MČRJ 2009 - junioři (finálový turnaj) :Finále
Savona 1 8
11.4.2009 10:00 Zbraslav H 1 dráha 2. MČRJ 2009 - junioři (finálový turnaj) :MČR junioři - 1. semifinále
Savona 1 9
22.3.2009 10:00 Kolibris 3 3 dráha 3. MČRJ 2009 - junioři :MČRJ junioři - základní část
Savona 1 4
21.3.2009 16:00 Savona 1 8 dráha 2. MČRJ 2009 - junioři :MČRJ junioři - základní část
Zbraslav H 2
21.3.2009 10:00 Savona 1 12 dráha 1. MČRJ 2009 - junioři :MČRJ junioři - základní část
Dion HJ 3
8.2.2009 8:00 Aritma 2 6 dráha 4. 1.liga - muži :Tie break
Savona 5 5
7.2.2009 18:30 Zlatá Praha 3 0 dráha 1. 1.liga - muži :základní část
Savona 5 0
7.2.2009 12:00 S&K Tee Party 7 dráha 3. 1.liga - muži :základní část
Savona 5 3
18.1.2009 15:15 Savona 5 9 dráha 2. 1.liga - muži :základní část
Zlatá Praha 1 5
18.1.2009 8:30 Savona 5 7 dráha 1. 1.liga - muži :základní část
Aritma 2 6
17.1.2009 15:00 Zbraslav H 2 dráha 4. 1.liga - muži :základní část
Savona 5 9
17.1.2009 8:30 Savona 5 5 dráha 2. 1.liga - muži :základní část
Savona 4 6
2.11.2008 18:30 Wallis M 6 dráha 1. 1.liga - muži :základní část
Savona 5 1
2.11.2008 12:00 Savona 5 8 dráha 3. 1.liga - muži :základní část
Zlatá Praha 3 3
1.11.2008 18:30 Savona 5 8 dráha 2. 1.liga - muži :základní část
S&K Tee Party 5
1.11.2008 12:00 Savona 5 6 dráha 1. 1.liga - muži :základní část
Zlatá Praha 1 8
18.10.2008 15:00 Savona M 2 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2008 (základní část) :základní část
Savona 5 5
18.10.2008 9:00 Savona 5 5 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2008 (základní část) :základní část
Zbraslav H 5
12.10.2008 15:00 Aritma 2 4 dráha 4. 1.liga - muži :základní část
Savona 5 3
12.10.2008 8:30 Savona 5 7 dráha 2. 1.liga - muži :základní část
Zbraslav H 1
11.10.2008 15:00 Savona 4 6 dráha 1. 1.liga - muži :základní část
Savona 5 5
11.10.2008 8:30 Savona 5 8 dráha 4. 1.liga - muži :základní část
Wallis M 3
13.4.2008 15:25 Savona 4 8 dráha 2. MČRJ 2008 - junioři (finálový turnaj) :Finále
Savona 5 3
13.4.2008 9:25 Savona 5 6 dráha 3. MČRJ 2008 - junioři (finálový turnaj) :Semifinále
Zbraslav H 4
12.4.2008 15:25 Savona 4 7 dráha 2. MČRJ 2008 - junioři (finálový turnaj) :1.kolo
Savona 5 0
24.3.2008 14:55 Dion HJ 2 dráha 2. MČRJ 2008 - junioři :Základní část
Savona 5 5
24.3.2008 8:55 Savona 5 0 dráha 3. MČRJ 2008 - junioři :Základní část
CC Aritma 7
23.3.2008 14:55 Zbraslav H 7 dráha 3. MČRJ 2008 - junioři :Základní část
Savona 5 3
23.3.2008 8:55 Savona 5 16 dráha 2. MČRJ 2008 - junioři :Základní část
Dion RM 5
22.3.2008 17:55 Savona 5 6 dráha 4. MČRJ 2008 - junioři :Základní část
Savona 4 5
22.3.2008 11:55 Kolibris 3 3 dráha 1. MČRJ 2008 - junioři :Základní část
Savona 5 7
21.3.2008 18:25 Savona 5 19 dráha 3. MČRJ 2008 - junioři :Základní část
Zlatá Praha 0
16.2.2008 15:25 Savona 5 5 dráha 2. 1.liga - muži :základní část
Zbraslav H 3
16.2.2008 8:55 Zlatá Praha 1 4 dráha 3. 1.liga - muži :základní část
Savona 5 8
13.1.2008 18:25 KCK Piechowice 0 dráha 1. 1.liga - muži :základní část
Savona 5 9
13.1.2008 11:55 Savona 5 2 dráha 4. 1.liga - muži :základní část
Prague TP M 5
12.1.2008 18:25 Savona 5 6 dráha 3. 1.liga - muži :základní část
Letící kameny 3
12.1.2008 11:55 Savona 4 4 dráha 1. 1.liga - muži :základní část
Savona 5 7
18.11.2007 10:30 Dion HJ 1 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2007 :Pohár ČSC - junioři 2007
Savona 5 18
18.11.2007 8:00 Savona 5 0 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2007 :Pohár ČSC - junioři 2007
Aritma 3 5
17.11.2007 14:30 Savona M 2 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2007 :Pohár ČSC - junioři 2007
Savona 5 7
17.11.2007 9:00 Zbraslav D 4 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2007 :Pohár ČSC - junioři 2007
Savona 5 3
4.11.2007 15:25 Savona 5 7 dráha 4. 1.liga - muži :základní část
Wallis M 4
4.11.2007 8:55 Zbraslav H 5 dráha 2. 1.liga - muži :základní část
Savona 5 4
3.11.2007 15:25 Savona 5 13 dráha 2. 1.liga - muži :základní část
Zlatá Praha 1 2
3.11.2007 8:55 Savona 5 8 dráha 4. 1.liga - muži :základní část
KCK Piechowice 5
14.10.2007 18:25 Prague TP M 7 dráha 2. 1.liga - muži :základní část
Savona 5 2
14.10.2007 11:55 Letící kameny 8 dráha 3. 1.liga - muži :základní část
Savona 5 6
13.10.2007 18:25 Savona 5 3 dráha 4. 1.liga - muži :základní část
Savona 4 6
13.10.2007 11:55 Wallis M 10 dráha 3. 1.liga - muži :základní část
Savona 5 2
8.9.2007 16:30 Savona 4 8 dráha 1. 3.Přebor Prahy junioři :Junioři
Savona 5 1
8.9.2007 14:00 Savona 5 2 dráha 2. 3.Přebor Prahy junioři :Junioři
Kolibris 3 5
8.9.2007 11:30 Dion HJ 5 dráha 4. 3.Přebor Prahy junioři :Junioři
Savona 5 4
8.9.2007 9:00 Savona 5 1 dráha 2. 3.Přebor Prahy junioři :Junioři
Zbraslav H 6
15.4.2007 9:25 Zlatá Praha 12 dráha 3. MČRJ 2007 - junioři (finálový turnaj) :Semifinále
Savona 5 6
14.4.2007 15:55 Savona 5 7 dráha 4. MČRJ 2007 - junioři (finálový turnaj) :1.kolo
Savona 4 6
13.4.2007 17:55 1.CC Bratislava 4 dráha 1. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
Savona 5 11
13.4.2007 11:55 Zlatá Praha 7 dráha 3. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
Savona 5 6
25.3.2007 17:55 Savona 5 6 dráha 1. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
Savona 4 5
25.3.2007 11:55 Savona 5 9 dráha 2. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
Dion HJ 3
24.3.2007 17:55 Savona 5 3 dráha 2. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
1.KCK Trutnov 1 7
24.3.2007 11:55 Kolibris 3 6 dráha 1. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
Savona 5 10
23.3.2007 20:55 Savona 5 2 dráha 4. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
Zbraslav H 9
18.2.2007 18:55 Savona 5 5 dráha 4. 1.liga - muži :Tie breaky
Dion RM 4
18.2.2007 12:25 Wallis M 10 dráha 1. 1.liga - muži :2.kolo
Savona 5 4
17.2.2007 18:55 Savona 5 8 dráha 4. 1.liga - muži :2.kolo
Dion RM 1
17.2.2007 12:25 Savona 5 3 dráha 3. 1.liga - muži :2.kolo
Zbraslav H 6
14.1.2007 15:25 Brno - Východ 6 dráha 1. 1.liga - muži :2.kolo
Savona 5 8
14.1.2007 8:55 Aritma 2 8 dráha 2. 1.liga - muži :2.kolo
Savona 5 6
13.1.2007 15:25 Savona 5 3 dráha 4. 1.liga - muži :2.kolo
Trutnov 1 13
13.1.2007 8:55 Zlatá Praha 1 4 dráha 3. 1.liga - muži :2.kolo
Savona 5 9
12.11.2006 13:00 Trutnov 2 3 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2006 :Skupina o 9.- 13.místo
Savona 5 10
12.11.2006 8:00 Trutnov 2 8 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2006 :Skupina o 9.- 13.místo
Savona 5 6
11.11.2006 16:30 Aritma 3 15 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2006 :Základní část
Savona 5 3
11.11.2006 14:00 Savona 5 5 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2006 :Základní část
Kolibris 3 7
5.11.2006 12:25 Savona 5 2 dráha 4. 1.liga - muži :1. kolo
Dion RM 8
4.11.2006 18:55 Aritma 2 4 dráha 4. 1.liga - muži :1. kolo
Savona 5 2
4.11.2006 12:25 Zlatá Praha 1 12 dráha 1. 1.liga - muži :1. kolo
Savona 5 6
15.10.2006 15:25 Savona 5 6 dráha 2. 1.liga - muži :1. kolo
Dion 1 3
15.10.2006 8:55 Kolibris 5 4 dráha 1. 1.liga - muži :1. kolo
Savona 5 8
14.10.2006 15:25 Savona 5 4 dráha 3. 1.liga - muži :1. kolo
Kolibris 2 9
14.10.2006 8:55 Wallis M 10 dráha 2. 1.liga - muži :1. kolo
Savona 5 2
20.5.2006 15:25 Zbraslav H 12 dráha 4. MČRJ 2006 - junioři (finálový turnaj) :1.kolo
Savona Z 4
30.4.2006 15:55 Zlatá Praha 2 10 dráha 1. Turnaj talentované mládeže (4.turnaj) :Utkání o 3.- 8.místo
Savona Z 6
30.4.2006 12:40 Dion HJ 5 dráha 2. Turnaj talentované mládeže (4.turnaj) :Utkání o 1.- 8.místo
Savona Z 9
29.4.2006 16:55 Savona D 9 dráha 2. Turnaj talentované mládeže (4.turnaj) :Základní část
Savona Z 2
29.4.2006 9:55 Dion SJ 4 dráha 4. Turnaj talentované mládeže (4.turnaj) :Základní část
Savona Z 14
26.2.2006 15:55 Zbraslav H 7 dráha 2. Turnaj talentované mládeže (3.turnaj) :Utkání o 3.- 8.místo
Savona Z 6
26.2.2006 12:40 Savona Z 13 dráha 2. Turnaj talentované mládeže (3.turnaj) :Utkání o 1.- 8.místo
Dion DJ 5
25.2.2006 13:25 Savona Z 5 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (3.turnaj) :Základní část
Dion SJ 4
18.12.2005 14:15 Savona Z 8 dráha 1. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Utkání o 3.- 8.místo
Zlatá Praha 2 5
18.12.2005 11:30 Savona Z 7 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Utkání o 1.- 8.místo
Dion HJ 2
17.12.2005 14:15 Zbraslav D 11 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Základní část
Savona Z 2
17.12.2005 9:00 Savona Z 6 dráha 2. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Základní část
CK Zlatá Praha 1 5
6.11.2005 14:00 Kolibris 3 5 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (1.turnaj) :Finále
Savona Z 3
6.11.2005 8:30 Savona Z 6 dráha 1. Turnaj talentované mládeže (1.turnaj) :Utkání o 1.- 8.místo
Naďa team 2
5.11.2005 14:00 Savona Z 9 dráha 2. Turnaj talentované mládeže (1.turnaj) :Základní část
Dion HJ 3
5.11.2005 8:30 Forma roste 3 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (1.turnaj) :Základní část
Savona Z 10
7.5.2005 16:45 Aritma 3 5 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :6.hrací den
Savona 4 11
7.5.2005 16:45 Savona Z 9 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :6.hrací den
Kolibris 2 0
7.5.2005 11:35 1.KCK Trutnov 1 3 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :6.hrací den
Savona 4 7
7.5.2005 11:35 Savona Z 3 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :6.hrací den
Zbraslav D 8
19.3.2005 16:45 Savona 4 12 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
Dion DJ 5
19.3.2005 14:10 Savona Z 12 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
Dion HJ 3
19.3.2005 11:35 Savona 4 9 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
1.CK Brno 3 0
19.3.2005 9:00 Savona Z 9 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
1.CK Brno 4 0
25.2.2005 9:55 Savona Z 4 dráha 4. Turnaj talentované mládeže (3.turnaj) :Základní část
Kolibris 3 12
9.1.2005 14:10 Kolibris 2 2 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Savona 4 9
9.1.2005 11:35 CC Kolibris 4 4 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Savona Z 8
11.12.2004 16:45 Savona D 2 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
Savona 4 14
11.12.2004 14:10 Kolibris 3 13 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
Savona Z 1
11.12.2004 11:35 Savona 4 9 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
1.CK Brno 1 0
11.12.2004 9:00 Savona Z 6 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
1.CK Brno 2 2
23.10.2004 14:45 Savona Z 4 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
Zbraslav H 4
23.10.2004 9:00 Savona 4 15 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
Zbraslav D 2
25.9.2004 16:45 Savona 4 12 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
Aritma 3 1
25.9.2004 14:10 Savona Z 7 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
Zlatá Praha 5
25.9.2004 11:35 Savona 4 20 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
Trutnov 2 2
25.9.2004 9:00 Savona Z 4 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
1.KCK Trutnov 1 7
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo