horni

Zelenka Tomáš (VSK PŘÍRODNÍ VĚDY)

datum čas zápas dráha soutěž
12.5.2017 17:00 Tabery - Zbraslav 10 dráha 4. Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Tie break
Liboc 9
12.5.2017 11:00 Liboc 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 2
11.5.2017 17:00 Sem Tam Brno 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Základní část
Liboc 2
11.5.2017 11:00 Liboc 4 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Základní část
Kolibris 1 6
10.5.2017 17:00 Tabery - Zbraslav 10 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Základní část
Liboc 5
10.5.2017 11:00 Liboc 4 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Základní část
Sem Tam Brno 9
9.5.2017 19:00 Kolibris 1 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Základní část
Liboc 8
8.3.2017 18:30 Liboc 9 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 8
26.2.2017 16:00 Liboc 7 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 8
26.2.2017 8:30 Kolibris 2 7 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 4
25.2.2017 16:00 Savona 5 6 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 8
25.2.2017 8:30 Liboc 7 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 5
15.2.2017 18:30 Tabery - Zbraslav 8 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 6
13.11.2016 19:00 Zbraslav OH 1 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 9
13.11.2016 11:30 Trutnov 1 7 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 3
12.11.2016 19:00 Liboc 8 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 1
12.11.2016 11:30 Liboc 9 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 2 10
9.10.2016 16:00 Sem Tam Brno 10 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 5
9.10.2016 8:30 Liboc 9 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Savona 5 2
8.10.2016 16:00 Kolibris 1 4 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 10
8.10.2016 8:30 Liboc 5 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav OH 1
11.9.2016 10:15 Liboc 5 dráha 1. Pohár ČSC 2016 :1/4 finále
Tabery - Zbraslav 6
10.9.2016 12:30 Trutnov 2 1 dráha 2. Pohár ČSC 2016 :Skupina A
Liboc 7
10.9.2016 8:00 Ledoborci 1 4 dráha 3. Pohár ČSC 2016 :Skupina A
Liboc 10
9.9.2016 17:45 RIPER Hradec Králové 3 dráha 4. Pohár ČSC 2016 :Skupina A
Liboc 10
9.9.2016 8:00 PLC S&K 5 dráha 1. Pohár ČSC 2016 :Skupina A
Liboc 6
30.4.2016 16:00 Přírodověda (T.Zelenka) 4 dráha 1. MČR Mixy 2016 :Skupina C
Dion YB (J.Vedral) 10
30.4.2016 9:00 Dion VIP (M.Černovský) 8 dráha 3. MČR Mixy 2016 :Skupina C
Přírodověda (T.Zelenka) 7
29.4.2016 16:00 Ledoborci Juniors (A.Podolka) 9 dráha 2. MČR Mixy 2016 :Skupina C
Přírodověda (T.Zelenka) 0
13.4.2016 8:30 Liboc 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2016 – muži :Finále
Duhoví Jednorožci 7
12.4.2016 18:00 Liboc 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2016 – muži :Finále
Duhoví Jednorožci 8
11.4.2016 12:00 Kolibris 2 4 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2016 – muži :
Liboc 10
10.4.2016 20:00 Duhoví Jednorožci 3 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2016 – muži :
Liboc 7
10.4.2016 12:00 Kolibris 1 5 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2016 – muži :
Liboc 8
9.4.2016 20:00 Liboc 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2016 – muži :
Savona 5 5
9.4.2016 12:00 Sem Tam Brno 5 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2016 – muži :
Liboc 7
12.3.2016 19:00 Liboc 4 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 5
12.3.2016 12:00 Kolibris 2 4 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 3
31.1.2016 15:30 Liboc 10 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Dion YB 5
31.1.2016 8:30 Kolibris 1 9 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 8
30.1.2016 15:30 Savona 5 8 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 7
30.1.2016 8:30 Zbraslav R 5 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 6
5.12.2015 12:15 VSS Přírodověda 1 9 dráha 4. MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina F
PLC 1 3
4.12.2015 21:00 VSS Přírodověda 1 4 dráha 1. MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina F
Liboc 2 10
4.12.2015 12:15 Ledoborci 4 12 dráha 3. MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina F
VSS Přírodověda 1 11
1.11.2015 18:30 Liboc 6 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Duhoví Jednorožci 5
1.11.2015 12:00 Liboc 6 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Savona 5 4
31.10.2015 18:30 Liboc 9 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav R 1
31.10.2015 12:00 Dion YB 5 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 6
11.10.2015 15:30 Liboc 6 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 8
11.10.2015 8:30 Sem Tam Brno 7 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 2
10.10.2015 15:30 Liboc 9 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 2 3
10.10.2015 8:30 Duhoví Jednorožci 4 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 3
13.9.2015 16:15 Liboc 0 dráha 3. Pohár ČSC 2015 :O 3. místo
Duhoví Jednorožci 10
13.9.2015 13:15 Liboc 6 dráha 1. Pohár ČSC 2015 :Semifinále
Trutnov 1 7
13.9.2015 9:15 Liboc 5 dráha 4. Pohár ČSC 2015 :Čtvrtfinále
Letící kameny 3
12.9.2015 17:15 Liboc 4 dráha 3. Pohár ČSC 2015 :Skupina C
Kolibris 2 2
12.9.2015 8:45 Ledoborci 7 3 dráha 4. Pohár ČSC 2015 :Skupina C
Liboc 9
11.9.2015 17:00 Sokolky 1 dráha 3. Pohár ČSC 2015 :Skupina C
Liboc 18
11.9.2015 11:15 Liboc 14 dráha 2. Pohár ČSC 2015 :Skupina C
Trutnov 2 3
10.5.2015 16:00 UK 4 4 dráha 3. Akademické MČR 2015 :Bronz
Liboc 1 9
10.5.2015 13:00 UK 4 3 dráha 4. Akademické MČR 2015 :Semifinále
UK 2 8
10.5.2015 8:00 UK 4 6 dráha 2. Akademické MČR 2015 :1/4 finále
ČVUT 0
9.5.2015 16:00 UK 4 3 dráha 4. Akademické MČR 2015 :Skupina B
UK 1 5
9.5.2015 8:00 Dion RUM 2 dráha 2. Akademické MČR 2015 :Skupina B
UK 4 6
8.5.2015 17:30 Liboc 1 6 dráha 3. Akademické MČR 2015 :Skupina B
UK 4 3
3.5.2015 15:25 Přírodověda 1 (T.Zelenka) 1 dráha 2. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Dion 1 (K.Krupanský) 0
3.5.2015 8:25 Savona 2 (L.Klíma) 13 dráha 2. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Přírodověda 1 (T.Zelenka) 1
2.5.2015 18:25 Zbraslav H (T.Paul) 9 dráha 3. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Přírodověda 1 (T.Zelenka) 3
2.5.2015 15:25 Přírodověda 1 (T.Zelenka) 2 dráha 2. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Dion VIP (V.Černovský) 7
1.5.2015 18:25 Liboc (K.Kubeška) 6 dráha 3. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Přírodověda 1 (T.Zelenka) 7
1.5.2015 8:25 Dion RM (L.Klípa) 2 dráha 2. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Přírodověda 1 (T.Zelenka) 8
24.4.2015 8:00 Liboc 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2015 – muži :Základní část
Kolibris 2 9
23.4.2015 16:00 Duh.jedn. 8 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2015 – muži :Základní část
Liboc 12
23.4.2015 8:00 Savona 5 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2015 – muži :Základní část
Liboc 5
22.4.2015 16:00 Liboc 2 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2015 – muži :Základní část
Sem Tam Brno 9
22.4.2015 8:00 Kolibris 1 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2015 – muži :Základní část
Liboc 4
14.3.2015 19:00 Trutnov 1 1 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 7
14.3.2015 12:00 Liboc 7 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav R 2
18.1.2015 15:30 Savona 5 4 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 3
18.1.2015 8:30 Duh.jedn. 3 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 5
17.1.2015 15:30 Liboc 5 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 2 6
17.1.2015 8:30 Kolibris 1 7 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 5
13.12.2014 17:00 Liboc 2 11 dráha 4. MČR mixed doubles 2014 :Osmifinále 17:00
VSK Přírodověda 1 3
12.12.2014 12:15 VSK Přírodověda 1 10 dráha 4. MČR mixed doubles 2014 :Skupina C
Trutnov 1 8
12.12.2014 8:00 Ledoborci 5 4 dráha 3. MČR mixed doubles 2014 :Skupina C
VSK Přírodověda 1 6
2.11.2014 18:30 Liboc 7 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 4
2.11.2014 12:00 Liboc 7 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 5
1.11.2014 18:30 Zbraslav R 2 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 8
1.11.2014 12:00 Liboc 4 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Savona 5 9
12.10.2014 15:30 Liboc 6 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Duh.jedn. 4
12.10.2014 8:30 Kolibris 2 4 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 6
11.10.2014 15:30 Liboc 4 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 9
11.10.2014 8:30 Sem Tam Brno 7 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 2
14.9.2014 7:30 Liboc 4 dráha 4. Pohár ČSC 2014 :Osmifinále
Zbraslav W 5
13.9.2014 19:30 Letící kameny 6 dráha 4. Pohár ČSC 2014 :Skupina E
Liboc 4
13.9.2014 9:45 Liboc 13 dráha 1. Pohár ČSC 2014 :Skupina E
Kolibris 3 0
11.5.2014 8:00 UK 6 1 dráha 3. Akademické MČR 2014 :Čtvrtfinále
Liboc 1 15
10.5.2014 21:00 ČVUT 4 1 dráha 4. Akademické MČR 2014 :Skupina C
UK 6 11
10.5.2014 13:15 UK 6 3 dráha 2. Akademické MČR 2014 :Skupina C
UK 3 7
9.5.2014 19:45 ČVUT 1 6 dráha 3. Akademické MČR 2014 :Skupina C
UK 6 3
19.4.2014 12:00 Kolibris 2 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR – muži :Základní část
Liboc 6
18.4.2014 20:00 Liboc 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR – muži :Základní část
Sem Tam Brno 9
18.4.2014 12:00 Savona 5 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR – muži :Základní část
Liboc 7
17.4.2014 20:00 Liboc 3 dráha 2. Finálový turnaj MČR – muži :Základní část
Kolibris 1 6
17.4.2014 12:00 Duh.jedn. 5 dráha 1. Finálový turnaj MČR – muži :Základní část
Liboc 6
2.2.2014 10:00 Liboc 10 dráha 1. Baráž o extraligu 2014/15 - muži :Baráž o Finále MČR 2013/14
Zbraslav R 3
1.2.2014 16:00 Liboc 7 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Ledoborci 1 3
1.2.2014 8:30 Trutnov 1 1 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Liboc 11
19.1.2014 19:30 Liboc 4 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Ledo Dion 5
19.1.2014 12:00 Zbraslav M 4 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Liboc 5
18.1.2014 19:30 Zlatá Praha 1 9 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Liboc 2
18.1.2014 12:00 Liboc 7 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Letící kameny 4
3.11.2013 16:00 Liboc 7 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Zbraslav OH 6
3.11.2013 8:30 Ledoborci 1 6 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Liboc 3
2.11.2013 16:00 Liboc 7 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Trutnov 1 4
2.11.2013 8:30 Ledo Dion 5 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Liboc 7
13.10.2013 19:30 Liboc 8 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Zbraslav M 4
13.10.2013 12:00 Liboc 10 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 1 2
12.10.2013 19:30 Letící kameny 2 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Liboc 7
12.10.2013 12:00 Zbraslav OH 5 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Liboc 6
12.5.2013 13:00 Savona 1 11 dráha 2. Akademické MČR 2013 – muži :Základní část
VSK Přírodověda M 2
12.5.2013 8:00 ČVUT 9 dráha 3. Akademické MČR 2013 – muži :Základní část
VSK Přírodověda M 0
11.5.2013 18:00 Zbraslav OH 10 dráha 1. Akademické MČR 2013 – muži :Základní část
VSK Přírodověda M 2
11.5.2013 8:00 VSK Přírodověda M 2 dráha 2. Akademické MČR 2013 – muži :Základní část
Ledo Dion 7
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo