horni

Zelenková Marie (CC DION)

datum čas zápas dráha soutěž
19.1.2020 18:30 Dion SG1 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Metla Kladno
19.1.2020 11:30 Ledoborky 3 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Dion SG1
18.1.2020 18:30 Dion SG1 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky
18.1.2020 11:30 Dion SG1 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Dion 7D
14.12.2019 15:00 Dion SG1 3 dráha A Ženy divize :Základní část
Dion XX 8
8.12.2019 18:30 Kolibris 7 7 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Dion SG1 6
8.12.2019 11:30 Dion SG1 6 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Tee Party 5
13.10.2019 15:00 PLC 2 10 dráha B Ženy divize :Základní část
Dion SG1 9
12.10.2019 18:00 Zlatá Praha 7 dráha B Ženy divize :Základní část
Dion SG1 6
12.10.2019 11:30 RPK Brno 4 dráha B Ženy divize :Základní část
Dion SG1 9
27.4.2019 10:30 Dion SG1 4 dráha 4. Barážový turnaj - Divize/1.liga - ženy :
Kolibris 1 8
30.3.2019 17:30 Ledoborci 7 (M.Dolejší) 1 dráha 3. MČR mixy 2019 :Skupina B (modrá)
Ledoborci 37 (O.Hálek) 8
30.3.2019 13:45 Zbraslav (J.Candra) 12 dráha 4. MČR mixy 2019 :Skupina B (modrá)
Ledoborci 37 (O.Hálek) 1
30.3.2019 8:15 Ledoborci 37 (O.Hálek) 2 dráha 5. MČR mixy 2019 :Skupina B (modrá)
Kolibris (O.Mihola) 9
29.3.2019 17:30 Ledoborci 37 (O.Hálek) 9 dráha 1. MČR mixy 2019 :Skupina B (modrá)
Loupežníci Jičín (O.Bodlák) 6
29.3.2019 14:45 Ledoborci 37 (O.Hálek) 2 dráha 3. MČR mixy 2019 :Skupina B (modrá)
Dion YB (J.Vedral) 10
17.3.2019 18:30 Dion SG1 5 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Savona I 4
17.3.2019 11:30 Dion SG1 4 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 7
16.3.2019 18:30 Ledoborky 3 2 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Dion SG1 8
16.3.2019 11:30 Dion SG1 6 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Liboc 5 8
9.2.2019 19:30 Metla Kladno 2 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Dion SG1 8
9.2.2019 12:00 Dion SG1 8 dráha 4. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 2
12.1.2019 15:30 Tee Party 3 dráha A Ženy divize :Základní část
Dion SG1 5
12.1.2019 8:30 Savona I 8 dráha B Ženy divize :Základní část
Dion SG1 4
9.12.2018 18:30 Zlatá Praha 5 dráha A Ženy divize :Základní část
Dion SG1 6
9.12.2018 11:30 Dion SG1 7 dráha A Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 0
2.12.2018 10:30 Ledoborci Z 0 dráha 2. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina B
Vometáci z Brna 10
1.12.2018 18:30 Savona M 10 dráha 1. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina B
Ledoborci Z 1
1.12.2018 10:30 Ledoborci Z 2 dráha 2. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina B
Liboc MANA 13
30.11.2018 18:30 Zbraslav Z 11 dráha 3. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina B
Ledoborci Z 1
30.11.2018 8:00 Ledoborci Z 1 dráha 4. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina B
1.CK Brno 0
21.10.2018 18:30 Liboc 5 2 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Dion SG1 8
21.10.2018 11:30 Dion SG1 1 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 7
20.10.2018 18:30 RPK Brno 9 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Dion SG1 4
20.10.2018 11:30 Dion SG1 7 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Tee Party 6
30.9.2018 13:00 Ledoborci Z 4 dráha 1. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina D
Liboc YB 13
29.9.2018 20:45 Morning star Přírodověda 11 dráha 3. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina D
Ledoborci Z 9
29.9.2018 13:00 Ledoborci Z 1 dráha 4. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina D
Trutnov 10
28.9.2018 20:45 Liboc 7 8 dráha 3. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina D
Ledoborci Z 7
28.9.2018 13:00 Ledoborci Z 1 dráha 1. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina D
Zbraslav Z 11
7.4.2018 18:00 Dion SG1 9 dráha A Ženy divize :Skupina 1
Metla Kladno 0
7.4.2018 8:00 Dion SG1 7 dráha B Ženy divize :Skupina 1
Valící se šutráky 5
24.3.2018 17:30 Ledoborci 3 (M.Votava) 2 dráha 4. MČR mixy 2018 :Kvalifikační kolo
Ledoborci Juniors (K.Podrábská) 6
24.3.2018 14:15 Dion VIP (V.Černovský) 10 dráha 3. MČR mixy 2018 :Skupina C (krémová)
Ledoborci 3 (M.Votava) 3
24.3.2018 11:15 Ledoborci 3 (M.Votava) 4 dráha 1. MČR mixy 2018 :Skupina C (krémová)
Savona 1 (L.Klíma) 7
20.1.2018 20:15 Dion SG1 0 dráha A Ženy divize :Skupina 1
Savona I 1
20.1.2018 14:00 Dion SG1 4 dráha A Ženy divize :Skupina 1
Zbraslav TP 10
20.1.2018 8:30 Dion SG1 7 dráha B Ženy divize :Skupina 1
CC RIPER 8
7.1.2018 18:30 Metla Kladno 10 dráha A Ženy divize :Základní část
Dion SG1 4
7.1.2018 11:30 Valící se šutráky 8 dráha B Ženy divize :Základní část
Dion SG1 3
6.1.2018 15:30 RPK Brno 4 dráha A Ženy divize :Základní část
Dion SG1 9
12.11.2017 15:30 Ledoborky 3 12 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Dion SG1 4
11.11.2017 11:15 Dion SG1 5 dráha 1. Ženy divize :Základní část
CC RIPER 7
29.10.2017 15:30 Tee Party 3 dráha A Ženy divize :Základní část
Dion SG1 9
22.10.2017 15:30 Dion SG1 7 dráha A Ženy divize :Základní část
Dion RUM 4
22.10.2017 8:30 Dion SG1 7 dráha A Ženy divize :Základní část
Zbraslav TP 10
21.10.2017 15:30 Dion SG1 1 dráha B Ženy divize :Základní část
Savona I 12
21.10.2017 8:30 Dion SG1 8 dráha A Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 2
16.4.2017 8:30 Dion ICE 6 dráha 1. Barážový turnaj - Divize/1.liga - ženy :
Ledolamky 8
15.4.2017 16:00 Tee Party 3 dráha 1. Barážový turnaj - Divize/1.liga - ženy :
Dion ICE 13
15.4.2017 8:30 PLC SHOOLANCE 8 dráha 4. Barážový turnaj - Divize/1.liga - ženy :
Dion ICE 7
8.4.2017 16:00 Sokolky 9 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Dion ICE 6
8.4.2017 8:30 Dion ICE 1 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 10
4.3.2017 17:05 1.CK Brno (R.Podlena) 4 dráha 1. MČR mixy 2017 :Skupina D
Ledoborci 2 (O.Hálek) 6
4.3.2017 11:05 Ledoborci 2 (O.Hálek) 1 dráha 2. MČR mixy 2017 :Skupina D
Savona 1 (M.Strnadová) 15
3.3.2017 17:35 M Dion Céline (K.Krupanský) 8 dráha 2. MČR mixy 2017 :Skupina D
Ledoborci 2 (O.Hálek) 4
29.1.2017 19:30 Kolibris 2 10 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Dion ICE 2
29.1.2017 12:00 Dion ICE 4 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela 7
28.1.2017 19:30 Kolibris 1 10 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Dion ICE 3
28.1.2017 12:00 Dion ICE 2 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Falcon Praha 15
3.12.2016 10:00 Ledoborci 7 4 dráha 4. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina D
Ledoborci 2 6
2.12.2016 19:00 Ledoborci 7 3 dráha 1. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina D
Zbraslav SK 4
2.12.2016 10:00 Zbraslav Tabery 8 dráha 3. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina D
Ledoborci 7 0
6.11.2016 16:00 Zbraslav TP 5 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Dion ICE 6
6.11.2016 8:30 Dion ICE 5 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 2 8
5.11.2016 16:00 Letící kameny 8 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Dion ICE 3
5.11.2016 8:30 Citadela 11 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Dion ICE 2
2.10.2016 19:30 Dion ICE 1 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 10
2.10.2016 12:00 Dion ICE 1 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 12
1.10.2016 19:30 Falcon Praha 11 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Dion ICE 1
1.10.2016 12:00 Dion ICE 2 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 7
30.4.2016 12:00 Savona 3 (M.Zdenka) 8 dráha 4. MČR Mixy 2016 :Skupina B
Ledoborci 3 (M.Votava) 2
29.4.2016 20:00 Ledoborci 3 (M.Votava) 0 dráha 2. MČR Mixy 2016 :Skupina B
Trutnov (I.Dykes) 9
29.4.2016 13:00 Ledoborci 3 (M.Votava) 2 dráha 4. MČR Mixy 2016 :Skupina B
Liboc (J.Candra) 8
2.4.2016 14:00 Dion ICE 4 dráha 3. Baráž o 1.ligu 2016/17 - ženy :
Ledoborky 1 3
2.4.2016 8:30 Zbraslav TP 7 dráha 2. Baráž o 1.ligu 2016/17 - ženy :
Ledoborky 1 3
20.2.2016 15:30 Ledoborky 1 5 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 8
20.2.2016 8:30 Savona I 6 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 4
24.1.2016 19:00 Ledoborky 1 3 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 10
24.1.2016 12:00 Ledoborky 1 6 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
PLC 5
23.1.2016 19:00 Falcon Praha 4 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 7
23.1.2016 12:00 Ledoborky 1 3 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 9
5.12.2015 12:15 Dion X 10 dráha 1. MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina E
Ledoborci 7 0
4.12.2015 19:00 Ledoborci 7 1 dráha 4. MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina E
Savona 4 12
4.12.2015 12:15 CK Zlatá Praha 1 1 dráha 2. MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina E
Ledoborci 7 9
8.11.2015 15:30 Letící kameny 3 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 6
8.11.2015 8:30 Sokolky 10 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 7
7.11.2015 15:30 Ledoborky 1 4 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I 6
7.11.2015 8:30 Kolibris 1 6 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 3
4.10.2015 19:00 PLC 10 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 4
4.10.2015 12:00 Ledoborky 1 5 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Falcon Praha 6
3.10.2015 19:00 Trutnov 2 8 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 3
3.10.2015 12:00 Ledoborky 1 4 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 11
2.5.2015 11:25 Ledoborci 2 (O.Hálek) 3 dráha 3. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Dion RUM (A.Pokorná) 5
1.5.2015 15:25 Ledoborci 7 (M.Bukovský) 5 dráha 2. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Ledoborci 2 (O.Hálek) 2
1.5.2015 11:25 Ledoborci 2 (O.Hálek) 3 dráha 3. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Dion 1 (K.Krupanský) 5
22.2.2015 9:30 Ledoborky 1 7 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I 10
21.2.2015 15:30 Ledoborky 1 8 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 6
21.2.2015 8:30 Letící kameny 7 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 9
1.2.2015 19:00 Ledoborky 2 8 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 3
1.2.2015 12:00 Ledoborky 1 5 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 4
31.1.2015 19:00 PLC MARTIN 1 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 9
31.1.2015 12:00 Ledoborky 1 5 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I 9
13.12.2014 11:30 Ledoborci 7 7 dráha 2. MČR mixed doubles 2014 :2. kolo
CK Zlatá Praha 8
12.12.2014 17:00 Savona 3 11 dráha 3. MČR mixed doubles 2014 :Skupina A
Ledoborci 7 0
12.12.2014 8:00 Ledoborci 7 8 dráha 1. MČR mixed doubles 2014 :Skupina A
Zbraslav M 6
9.11.2014 15:30 Zbraslav TP 4 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 6
9.11.2014 8:30 Ledoborky 1 4 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 8
8.11.2014 15:30 Ledoborky 1 5 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 4
8.11.2014 8:30 Sokolky 11 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 0
19.10.2014 19:00 Trutnov 2 4 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 5
19.10.2014 12:00 Ledoborky 1 5 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
PLC MARTIN 9
18.10.2014 19:00 Savona I 7 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 5
18.10.2014 12:00 Ledoborky 1 8 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 7
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo