horni

Zajíc Petr (CC SAVONA)

datum čas zápas dráha soutěž
1.3.2020 18:30 Wheelchair team dráha 1. Muži divize A :Základní část
Savona 6
1.3.2020 11:30 Karviná dráha 3. Muži divize A :Základní část
Savona 6
29.2.2020 18:30 Savona 6 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 8
29.2.2020 11:30 Loupežníci Jičín Juniors dráha 4. Muži divize A :Základní část
Savona 6
23.2.2020 18:30 Savona 6 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4
23.2.2020 11:30 Loupežníci Jičín dráha 2. Muži divize A :Základní část
Savona 6
22.2.2020 18:30 Savona 6 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3
12.1.2020 18:30 Savona 6 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Wheelchair team
12.1.2020 11:30 Savona 6 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Karviná
11.1.2020 18:30 Ledoborci 8 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Savona 6
11.1.2020 11:30 Savona 6 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Loupežníci Jičín Juniors
7.12.2019 15:00 Savona 6 12 dráha B Muži divize A :Základní část
CC RIPER 6
7.12.2019 8:30 CC RIPER 1 dráha B Muži divize A :Základní část
Savona 6 8
17.11.2019 10:30 Loupežníci Jičín Juniors 11 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2019 :Skupina B
Savona 6 2
16.11.2019 16:15 Dion XX 10 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2019 :Skupina B
Savona 6 0
16.11.2019 10:30 Savona 6 6 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2019 :Skupina B
Třešňovka D 5
13.10.2019 18:30 Ledoborci 4 3 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Savona 6 8
13.10.2019 11:30 Savona 6 4 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Loupežníci Jičín 8
12.10.2019 18:30 Ledoborci 3 5 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Savona 6 2
22.9.2019 16:50 Zbraslav Polární lišky 5 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Third place
Savona 6 6
22.9.2019 13:20 Savona 6 3 dráha 4. Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Semi Final
Dion XY 4
22.9.2019 8:20 Dion XX 1 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Quarter Final
Savona 6 10
21.9.2019 16:50 Kolibris 7 2 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Juniors U22 (Group A)
Savona 6 9
21.9.2019 8:20 Savona 6 5 dráha 1. Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Juniors U22 (Group A)
Zbraslav Polární lišky 4
26.5.2019 15:20 Ledoborci NG 7 dráha 2. Juniorská liga :Finálová skupina
Savona 3
25.5.2019 17:50 Savona 7 dráha 1. Juniorská liga :Finálová skupina
Ledolamky 6
25.5.2019 12:50 Savona 9 dráha 3. Juniorská liga :Finálová skupina
Ledoborci Army 2
25.5.2019 8:20 Třešňovka D 4 dráha 2. Juniorská liga :Finálová skupina
Savona 6
11.5.2019 18:00 Savona 5 dráha 2. MČRJ 2019 – junioři :Základní část
Dion XY 8
11.5.2019 11:30 Ledoborci NG 9 dráha 2. MČRJ 2019 – junioři :Základní část
Savona 4
27.4.2019 15:30 Ledoborci Army 6 dráha 1. Barážový turnaj - Divize/1.liga - muži :
Savona 6 5
10.3.2019 15:30 Dion CÉLINE 4 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina A
Savona 6 10
10.3.2019 8:30 Savona 6 11 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina A
Ledoborci 2 2
3.3.2019 18:00 Savona 2 dráha 4. MČRJ 2019 – junioři :Základní část
Ledoborci Juniors 8
3.3.2019 11:30 Savona 6 dráha 3. MČRJ 2019 – junioři :Základní část
Loupežníci Jičín 5
2.3.2019 18:00 Zbraslav Tučňáci 2 dráha 4. MČRJ 2019 – junioři :Základní část
Savona 13
2.3.2019 11:30 Savona 7 dráha 1. MČRJ 2019 – junioři :Základní část
Ledoborci Army 6
1.3.2019 15:00 Zbraslav Sobi 0 dráha 3. MČRJ 2019 – junioři :Základní část
Savona 1
17.2.2019 15:20 Ledoborci NG 5 dráha B Juniorská liga :Skupina A+B
Savona 6
17.2.2019 10:20 Savona 9 dráha B Juniorská liga :Skupina A+B
Liboc 2 2
16.2.2019 17:50 Zbraslav Sobi 2 dráha A Juniorská liga :Skupina A+B
Savona 11
16.2.2019 12:50 Savona 8 dráha B Juniorská liga :Skupina A+B
Slovenia 4
16.2.2019 8:20 Loupežníci Jičín 5 dráha A Juniorská liga :Skupina A+B
Savona 4
20.1.2019 19:20 Savona 5 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2018 :Boj o medaile
Ledoborci Juniors 6
20.1.2019 16:50 Savona 8 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2018 :Semifinále
Ledolamky 2
20.1.2019 10:50 Ledoborci Army 4 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2018 :Čtvrtfinále
Savona 6
19.1.2019 19:20 Zbraslav Sobi 3 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2018 :Junioři B
Savona 6
19.1.2019 13:20 Savona 4 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2018 :Junioři B
Dion DJ 4
13.1.2019 15:30 PLC GUERERA 7 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina A
Savona 6 6
13.1.2019 8:30 Savona 6 2 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina A
Kolibris 2 8
12.1.2019 15:30 Savona 6 1 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina A
Zbraslav R 6
12.1.2019 8:30 PLC S&K 7 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina A
Savona 6 3
17.11.2018 13:30 Borecky (CZE) 3 dráha 4. 4th EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Boys Group C
Klossner (SUI) 6
16.11.2018 18:45 Borecky (CZE) 4 dráha 2. 4th EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Boys Group C
Cervenka (SVK) 6
16.11.2018 13:30 Borecky (CZE) 2 dráha 4. 4th EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Boys Group C
Garcia (ESP) 8
16.11.2018 8:00 Podolka (CZE) 6 dráha 1. 4th EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Boys Group C
Borecky (CZE) 7
11.11.2018 18:30 Brno - Západ 7 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina A
Savona 6 3
11.11.2018 11:30 Ledoborci 2 5 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina A
Savona 6 8
10.11.2018 18:30 Savona 6 7 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina A
PLC GUERERA 3
10.11.2018 11:30 Savona 6 3 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina A
Dion CÉLINE 6
4.11.2018 15:50 Savona 6 dráha B Juniorská liga :Skupina A+B
Dion DJ 5
4.11.2018 10:20 PLC 2 3 dráha A Juniorská liga :Skupina A+B
Savona 6
3.11.2018 17:50 Savona 6 dráha B Juniorská liga :Skupina A+B
Zbraslav Sobi 5
3.11.2018 12:50 Slovenia 8 dráha A Juniorská liga :Skupina A+B
Savona 3
3.11.2018 8:20 Savona 6 dráha A Juniorská liga :Skupina A+B
Loupežníci Jičín 3
14.10.2018 15:30 Kolibris 2 7 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina A
Savona 6 4
14.10.2018 8:30 Zbraslav R 6 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina A
Savona 6 3
13.10.2018 15:30 Savona 6 2 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina A
PLC S&K 6
13.10.2018 8:30 Savona 6 7 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina A
Brno - Západ 8
22.9.2018 17:45 Savona 6 8 dráha 2. Pohár ČSC 2018 :Skupina C
Trutnov 2 4
22.9.2018 12:30 Kolibris 5 7 dráha 4. Pohár ČSC 2018 :Skupina C
Savona 6 5
21.9.2018 17:45 Savona 6 3 dráha 4. Pohár ČSC 2018 :Skupina C
Dion YB 5
21.9.2018 12:30 Letící kameny 13 dráha 1. Pohár ČSC 2018 :Skupina C
Savona 6 2
21.4.2018 18:00 Ledoborci NG 7 dráha 3. MČRJ 2018 – junioři :Základní část
Savona 6
25.2.2018 18:00 Savona 7 dráha 1. MČRJ 2018 – junioři :Základní část
Kolibris 3 6
25.2.2018 11:30 Ledoborci Juniors 9 dráha 4. MČRJ 2018 – junioři :Základní část
Savona 3
24.2.2018 18:00 Savona 1 dráha 2. MČRJ 2018 – junioři :Základní část
Ledoborci Army 10
24.2.2018 11:30 Loupežníci Jičín 4 dráha 2. MČRJ 2018 – junioři :Základní část
Savona 9
23.2.2018 18:00 Savona 10 dráha 3. MČRJ 2018 – junioři :Základní část
Dion HJ 2
23.2.2018 11:30 Sobi 2 dráha 1. MČRJ 2018 – junioři :Základní část
Savona 10
11.2.2018 18:30 Savona 6 7 dráha A Muži divize A :Základní část
Ledoborci 8 2
11.2.2018 11:30 Troublemakers 1 dráha A Muži divize A :Základní část
Savona 6 13
10.2.2018 19:30 Savona 6 1 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Demion 0
10.2.2018 11:45 Klub z Viktorky 7 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Savona 6 4
27.1.2018 13:20 Ledoborci Army 8 dráha A Juniorská a žákovská liga – 2. turnaj :Skupina B
Savona 5 5
26.1.2018 17:00 Ledolamky 8 dráha B Juniorská a žákovská liga – 2. turnaj :Skupina B
Savona 5 3
14.1.2018 19:30 Savona 6 5 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci Army 3
14.1.2018 12:00 WHEELCHAIR 4 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Savona 6 8
13.1.2018 19:30 Ledoborci 4 7 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Savona 6 3
13.1.2018 12:00 Savona 6 6 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Zbraslav L 4
10.12.2017 18:30 Karviná 1 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Savona 6 7
10.12.2017 11:30 Ledoborci 8 7 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Savona 6 6
2.12.2017 16:20 Ledoborci Juniors 9 dráha B Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Skupina G
Savona 5 5
2.12.2017 10:50 Savona 5 8 dráha A Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Skupina G
Dion DJ 4
26.11.2017 16:20 Dion HJ 2 dráha A Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Skupina C
Savona 5 8
26.11.2017 10:50 Savona 5 8 dráha B Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Skupina C
Ledoborci NG 3
12.11.2017 18:30 Savona 6 3 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Klub z Viktorky 8
12.11.2017 11:30 Demion 3 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Savona 6 8
11.11.2017 17:30 Ledoborci Army 1 dráha B Muži divize A :Základní část
Savona 6 8
11.11.2017 11:15 Savona 6 11 dráha B Muži divize A :Základní část
Troublemakers 1
29.10.2017 19:30 Savona 6 11 dráha 3. Muži divize A :Základní část
WHEELCHAIR 2
29.10.2017 12:00 Savona 6 10 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4 2
28.10.2017 19:30 Zbraslav L 7 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Savona 6 5
28.10.2017 12:00 Savona 6 6 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Karviná 3
16.9.2017 20:00 Savona 6 6 dráha 3. Pohár ČSC 2017 :Skupina B
Cherry Stones 7
16.9.2017 15:30 Savona 6 1 dráha 2. Pohár ČSC 2017 :Skupina B
Liboc 10
16.9.2017 10:15 PLC LEDO 8 dráha 3. Pohár ČSC 2017 :Skupina B
Savona 6 1
15.9.2017 20:00 Zbraslav R 5 dráha 2. Pohár ČSC 2017 :Skupina B
Savona 6 4
30.4.2017 15:30 Dion YB 7 dráha 3. MČRJ 2017 - junioři (finálový turnaj) :Finále
Savona 6 4
30.4.2017 10:00 Savona 6 10 dráha 1. MČRJ 2017 - junioři (finálový turnaj) :Semifinále
Kolibris 3 9
29.4.2017 8:55 Savona 6 8 dráha 2. MČRJ 2017 – junioři :Skupina B
Ledoborci Juniors 6
16.4.2017 20:00 Ledoborci 2 8 dráha 2. Barážový turnaj - Divize/1.liga - muži :
Savona 6 7
15.4.2017 19:30 Savona 6 6 dráha 1. Barážový turnaj - Divize/1.liga - muži :
Dion 1 9
15.4.2017 12:00 Kolibris 5 1 dráha 4. Barážový turnaj - Divize/1.liga - muži :
Savona 6 12
9.4.2017 17:15 Savona 17 5 dráha B Juniorská a žákovská liga – 4.turnaj :O 3. místo
Ledoborci Army 6
9.4.2017 14:55 Ledolamky 9 dráha B Juniorská a žákovská liga – 4.turnaj :Nadstavba
Savona 17 3
9.4.2017 11:55 Savona 17 9 dráha A Juniorská a žákovská liga – 4.turnaj :Nadstavba
Třešňovka D 2
8.4.2017 9:55 Savona 17 5 dráha B Juniorská a žákovská liga – 4.turnaj :Juniorská liga A
Dion HJ 3
7.4.2017 18:10 Ledoborci NG 2 dráha A Juniorská a žákovská liga – 4.turnaj :Juniorská liga A
Savona 17 7
2.4.2017 8:30 Savona 6 6 dráha 4. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Ledoborci 1 8
1.4.2017 15:30 Zbraslav L 6 dráha 1. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Savona 6 4
1.4.2017 8:30 Zbraslav M 7 dráha 3. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Savona 6 8
26.3.2017 11:25 Savona 6 8 dráha 1. MČRJ 2017 – junioři :Skupina B
Kolibris 3 11
25.3.2017 11:25 Dion HJ 4 dráha 2. MČRJ 2017 – junioři :Skupina B
Savona 6 7
24.3.2017 15:55 Loupežníci Jičín 3 dráha 4. MČRJ 2017 – junioři :Skupina B
Savona 6 8
29.1.2017 15:10 Ledoborci Army 5 dráha A Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Skupina J
Savona 17 8
28.1.2017 15:10 Savona 17 3 dráha B Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Juniorská liga B
Ledolamky 5
28.1.2017 12:10 Dion HJ 5 dráha A Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Juniorská liga B
Savona 17 7
22.1.2017 18:30 Savona 6 5 dráha 4. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Brno - Východ 8
22.1.2017 11:30 Savona 6 1 dráha 3. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Brno - Západ 7
21.1.2017 18:30 Dion VIP 6 dráha 4. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Savona 6 2
21.1.2017 11:30 Ledoborci 2 1 dráha 2. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Savona 6 12
18.12.2016 15:00 Savona 6 1 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2016 :Junioři A
Dion YB 11
17.12.2016 19:00 Loupežníci Jičín 7 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2016 :Junioři A
Savona 6 6
17.12.2016 15:30 Ledoborci Army 0 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2016 :Junioři A
Savona 6 13
17.12.2016 8:30 Savona 6 16 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2016 :Junioři A
Dion HJ 2
20.11.2016 8:30 Zbraslav L 6 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Savona 6 4
19.11.2016 15:30 Savona 6 3 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Morning star Přírodověda 9
19.11.2016 8:30 Savona 6 4 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Brno - Východ 6
6.11.2016 18:50 Savona 17 4 dráha B Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :O 3. místo junioři
Ledolamky 10
6.11.2016 9:50 Dion HJ 5 dráha A Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Juniorská liga A
Savona 17 7
5.11.2016 16:50 Savona 17 1 dráha B Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Juniorská liga A
Ledoborci Juniors 12
5.11.2016 9:50 Savona 17 8 dráha B Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Juniorská liga A
Třešňovka D 4
16.10.2016 16:20 Kolibris 3 4 dráha B Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Nadstavba
Savona 17 8
16.10.2016 8:20 Savona 17 8 dráha B Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Nadstavba
Dion DJ 3
15.10.2016 16:20 PLC 2 2 dráha B Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Juniorská liga C
Savona 17 8
15.10.2016 10:50 Ledoborci Army 6 dráha B Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Juniorská liga C
Savona 17 5
25.9.2016 18:30 Zbraslav M 7 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Savona 6 3
25.9.2016 11:30 PLC S&K 8 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Savona 6 4
24.9.2016 18:30 Savona 6 2 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Letící kameny 8
24.9.2016 11:30 Zbraslav R 11 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Savona 6 0
10.9.2016 17:45 Savona 6 3 dráha 1. Pohár ČSC 2016 :Skupina D
Cherry Stones 7
9.9.2016 20:00 Savona 5 9 dráha 3. Pohár ČSC 2016 :Skupina D
Savona 6 2
9.9.2016 15:30 Savona 6 2 dráha 2. Pohár ČSC 2016 :Skupina D
Sokolky 5
9.9.2016 10:15 Kolibris 1 9 dráha 1. Pohár ČSC 2016 :Skupina D
Savona 6 3
22.5.2016 18:00 Savona 5 3 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Juniorská liga - Finále
Ledoborci Juniors 8
22.5.2016 11:30 Savona 5 7 dráha 1. Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Juniorská liga - Semifinále
Savona 16 1
21.5.2016 17:30 Liboc 4 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Juniorská liga B
Savona 5 5
21.5.2016 11:30 Savona 5 5 dráha 1. Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Juniorská liga B
Ledolamky 8
14.2.2016 12:30 Savona 16 6 dráha 4. Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Juniorská liga C
Třešňovka D 10
14.2.2016 9:00 Savona 16 7 dráha 1. Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Juniorská liga C
PLC 2 3
13.2.2016 17:30 Liboc 13 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Juniorská liga B
Savona 16 2
13.2.2016 11:00 Savona 16 4 dráha 4. Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Juniorská liga B
PLC 1 9
6.12.2015 16:30 Savona 14 9 dráha B Pohár ČSC žáci 2015 :Pohár ČSC žáci 2015
Dion HJ 1
6.12.2015 8:30 Savona 14 10 dráha A Pohár ČSC žáci 2015 :Pohár ČSC žáci 2015
Loupežníci Jičín 0
5.12.2015 14:00 Savona 14 8 dráha B Pohár ČSC žáci 2015 :Pohár ČSC žáci 2015
Ledoborci Army 2
5.12.2015 8:30 Savona 14 2 dráha A Pohár ČSC žáci 2015 :Pohár ČSC žáci 2015
PLC 1 5
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo