horni

Zelingr Jan (CC DION)

datum čas zápas dráha soutěž
26.1.2020 20:15 Lucky Stones dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Dion CÉLINE
26.1.2020 12:00 Dion CÉLINE dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Liboc
25.1.2020 20:15 Zbraslav OH dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Dion CÉLINE
25.1.2020 12:00 Dion CÉLINE dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1
7.12.2019 20:15 Dion CÉLINE 3 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Dion YB 8
7.12.2019 12:00 Kolibris 2 3 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Dion CÉLINE 9
6.12.2019 12:00 Dion CÉLINE 12 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Lucky Stones 4
28.10.2019 16:30 Liboc 10 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Dion CÉLINE 3
28.10.2019 8:15 Kolibris 1 8 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Dion CÉLINE 1
27.10.2019 16:30 Dion CÉLINE 6 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav OH 7
27.10.2019 8:15 Dion YB 7 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Dion CÉLINE 8
26.10.2019 16:30 Dion CÉLINE 8 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 2 9
28.4.2019 10:30 Dion CÉLINE 10 dráha 2. Barážový turnaj - 1.liga/Extraliga - muži :Baráž
Ledoborci 7 3
27.4.2019 15:30 Dion CÉLINE 9 dráha 3. 1.liga – muži :Zápas o Baráž o Extraligu
Letící kameny 5
27.4.2019 10:30 Dion 1 5 dráha 2. 1.liga – muži :O 3. místo (2. z A vs 2. z B)
Dion CÉLINE 7
10.3.2019 15:30 Dion CÉLINE 4 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina A
Savona 6 10
10.3.2019 8:30 Brno - Západ 8 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina A
Dion CÉLINE 11
2.2.2019 13:00 Dion JB 3 dráha 3. MČR mixed doubles 2018/19 :Finálový turnaj - základní část
Dion CÉLINE 9
2.2.2019 9:00 1.CK Brno 8 dráha 3. MČR mixed doubles 2018/19 :Finálový turnaj - základní část
Dion JB 3
1.2.2019 17:00 Dion JB 5 dráha 2. MČR mixed doubles 2018/19 :Finálový turnaj - základní část
Savona 1 11
1.2.2019 13:00 Dion JB 0 dráha 2. MČR mixed doubles 2018/19 :Finálový turnaj - základní část
Savona M 1
1.2.2019 9:00 Zbraslav H 7 dráha 1. MČR mixed doubles 2018/19 :Finálový turnaj - základní část
Dion JB 1
13.1.2019 15:30 Zbraslav R 6 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina A
Dion CÉLINE 5
13.1.2019 8:30 Ledoborci 2 7 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina A
Dion CÉLINE 11
12.1.2019 15:30 PLC S&K 3 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina A
Dion CÉLINE 8
12.1.2019 8:30 Dion CÉLINE 0 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina A
PLC GUERERA 9
2.12.2018 21:00 Savona M 13 dráha 3. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - O 3. místo
Dion JB 4
2.12.2018 18:30 Dion CÉLINE 9 dráha 4. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Semifinále 1
Dion JB 4
2.12.2018 16:00 Dion JB 10 dráha 1. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Čtvrtfinále
Liboc MANA 8
2.12.2018 8:00 PLC LEDO 9 dráha 4. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina A
Dion JB 4
1.12.2018 16:00 Dion JB 9 dráha 4. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina A
Liboc YB 2 4
1.12.2018 8:00 Liboc 1 8 dráha 2. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina A
Dion JB 9
30.11.2018 16:00 Dion JB 9 dráha 3. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina A
Morning star Přírodověda 6
30.11.2018 8:00 Rolling Stones 2 dráha 1. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina A
Dion JB 9
11.11.2018 18:30 Dion CÉLINE 1 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina A
Kolibris 2 7
11.11.2018 11:30 Dion CÉLINE 9 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina A
Brno - Západ 7
10.11.2018 18:30 Dion CÉLINE 9 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina A
Zbraslav R 6
10.11.2018 11:30 Savona 6 3 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina A
Dion CÉLINE 6
14.10.2018 15:30 Dion CÉLINE 7 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina A
Ledoborci 2 5
14.10.2018 8:30 Dion CÉLINE 5 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina A
PLC S&K 10
13.10.2018 15:30 PLC GUERERA 3 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina A
Dion CÉLINE 7
13.10.2018 8:30 Kolibris 2 12 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina A
Dion CÉLINE 3
30.9.2018 20:45 Dion JB 0 dráha 3. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - O 3. místo
Zbraslav H 1
30.9.2018 18:30 Dion JB 5 dráha 1. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Semifinále 1
1.CK Brno 8
30.9.2018 16:15 Dion JB 7 dráha 1. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Čtvrtfinále
Liboc MANA 5
30.9.2018 10:45 Dion JB 8 dráha 3. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
Dion XY 6
29.9.2018 18:30 Dion JB 11 dráha 1. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
Voks Stones 2
29.9.2018 10:45 Red Panda Zbraslav 5 dráha 4. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
Dion JB 8
28.9.2018 16:15 PLC LEDO 10 dráha 2. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
Dion JB 4
28.9.2018 10:45 Dion JB 2 dráha 4. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
Ledoborci 6
30.3.2018 18:30 Cherry Stones 6 dráha 2. 1.liga – muži :skupina A
Dion CÉLINE 3
30.3.2018 11:30 Dion CÉLINE 9 dráha 4. 1.liga – muži :skupina A
PLC GUERERA 5
25.3.2018 12:30 Dion Elišky (E.Srnská) 5 dráha 3. MČR mixy 2018 :O 5. místo
1.CK Brno (R.Podlena) 4
25.3.2018 12:00 Dion Elišky (E.Srnská) 1 dráha 2. MČR mixy 2018 :Semifinále 2
Ledoborci 7 (L.Hronová) 0
25.3.2018 9:15 Ledoborci Juniors (K.Podrábská) 6 dráha 4. MČR mixy 2018 :Čtvrtfinále
Dion Elišky (E.Srnská) 3
24.3.2018 11:15 Dion Elišky (E.Srnská) 5 dráha 4. MČR mixy 2018 :Skupina D (žlutá)
RPK Brno H (T.Horák) 4
24.3.2018 8:15 Ledoborci NG (J. Rychlý) 4 dráha 2. MČR mixy 2018 :Skupina D (žlutá)
Dion Elišky (E.Srnská) 10
23.3.2018 20:30 Ledoborci 7 (L.Hronová) 2 dráha 4. MČR mixy 2018 :Skupina D (žlutá)
Dion Elišky (E.Srnská) 7
21.1.2018 15:30 Zbraslav R 1 dráha 4. 1.liga – muži :skupina A
Dion CÉLINE 7
21.1.2018 8:30 Ledoborci 1 2 dráha 1. 1.liga – muži :skupina A
Dion CÉLINE 7
20.1.2018 15:30 Ledoborci 7 8 dráha 3. 1.liga – muži :skupina A
Dion CÉLINE 7
20.1.2018 8:30 Dion CÉLINE 7 dráha 2. 1.liga – muži :skupina A
Dion VIP 5
5.11.2017 18:30 Dion CÉLINE 7 dráha 3. 1.liga – muži :skupina A
Kolibris 5 8
5.11.2017 11:30 PLC GUERERA 1 dráha 1. 1.liga – muži :skupina A
Dion CÉLINE 7
4.11.2017 18:30 Dion CÉLINE 2 dráha 4. 1.liga – muži :skupina A
Zbraslav R 6
4.11.2017 11:30 Dion CÉLINE 4 dráha 3. 1.liga – muži :skupina A
Cherry Stones 5
1.10.2017 15:30 Dion CÉLINE 7 dráha 4. 1.liga – muži :skupina A
Ledoborci 1 6
1.10.2017 8:30 Dion CÉLINE 6 dráha 2. 1.liga – muži :skupina A
Ledoborci 7 7
30.9.2017 15:30 Dion VIP 1 dráha 3. 1.liga – muži :skupina A
Dion CÉLINE 8
30.9.2017 8:30 Kolibris 5 9 dráha 4. 1.liga – muži :skupina A
Dion CÉLINE 3
15.4.2017 8:30 Dion CÉLINE 0 dráha 1. Barážový turnaj - 1.liga/Extraliga - muži :
Savona 5 1
2.4.2017 11:30 Morning star Přírodověda 6 dráha 4. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Dion CÉLINE 2
1.4.2017 18:30 Dion CÉLINE 10 dráha 2. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Zbraslav R 6
1.4.2017 11:30 Dion CÉLINE 12 dráha 4. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Cherry Stones 7
5.3.2017 11:05 Zbraslav Tabery (K.Tabery) 0 dráha 2. MČR mixy 2017 :O 5.-8. místo
M Dion Céline (K.Krupanský) 1
5.3.2017 8:20 Dion YB (J.Vedral) 9 dráha 1. MČR mixy 2017 :Čtvrtfinále
M Dion Céline (K.Krupanský) 3
4.3.2017 17:05 M Dion Céline (K.Krupanský) 7 dráha 4. MČR mixy 2017 :Skupina D
Savona 1 (M.Strnadová) 6
4.3.2017 11:05 1.CK Brno (R.Podlena) 7 dráha 3. MČR mixy 2017 :Skupina D
M Dion Céline (K.Krupanský) 8
3.3.2017 17:35 M Dion Céline (K.Krupanský) 8 dráha 2. MČR mixy 2017 :Skupina D
Ledoborci 2 (O.Hálek) 4
22.1.2017 15:30 PLC S&K 2 dráha 3. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Dion CÉLINE 11
22.1.2017 8:30 Dion CÉLINE 10 dráha 2. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Letící kameny 5
21.1.2017 15:30 Dion YB 7 dráha 1. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Dion CÉLINE 3
21.1.2017 8:30 Dion CÉLINE 6 dráha 3. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
PLC GUERERA 5
4.12.2016 10:00 Dion CÉLINE 9 dráha 2. MČR Mixed Doubles 2016 :Čtvrtfinále
Savona 1 11
3.12.2016 20:15 Liboc 1 1 dráha 1. MČR Mixed Doubles 2016 :Osmifinále
Dion CÉLINE 5
3.12.2016 10:00 Dion CÉLINE 5 dráha 1. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina C
Ledoborci 3 8
2.12.2016 17:00 Dion CÉLINE 6 dráha 3. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina C
Savona 2 5
2.12.2016 10:00 Zbraslav R 3 dráha 1. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina C
Dion CÉLINE 7
20.11.2016 11:30 Dion CÉLINE 5 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Cherry Stones 6
19.11.2016 18:30 Dion YB 4 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Dion CÉLINE 7
19.11.2016 11:30 Dion CÉLINE 8 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Dion VIP 2
25.9.2016 15:30 Brno - Západ 3 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Dion CÉLINE 7
25.9.2016 8:30 Dion CÉLINE 6 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Ledoborci 2 3
24.9.2016 15:30 Ledoborci 1 1 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Dion CÉLINE 8
24.9.2016 8:30 Dion CÉLINE 5 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
PLC GUERERA 3
1.5.2016 16:00 Dion YB (J.Vedral) 4 dráha 1. MČR Mixy 2016 :O 3. místo
Savona 2 (S.Mokriš) 6
1.5.2016 12:00 Savona 2 (S.Mokriš) 1 dráha 4. MČR Mixy 2016 :Semifinále
Savona 1 (J.Bareš) 9
1.5.2016 9:00 Savona 2 (S.Mokriš) 8 dráha 2. MČR Mixy 2016 :1/4 finále
Liboc 3 (A.Kubešková) 4
30.4.2016 20:00 Trutnov (I.Dykes) 4 dráha 4. MČR Mixy 2016 :1/8 finále
Savona 2 (S.Mokriš) 6
30.4.2016 12:00 Savona 2 (S.Mokriš) 4 dráha 2. MČR Mixy 2016 :Skupina A
Dion RUM (A.Pokorná) 3
29.4.2016 20:00 Savona 2 (S.Mokriš) 1 dráha 3. MČR Mixy 2016 :Skupina A
Savona 1 (J.Bareš) 8
29.4.2016 13:00 Zbraslav H (T.Válek) 8 dráha 1. MČR Mixy 2016 :Skupina A
Savona 2 (S.Mokriš) 3
12.3.2016 15:30 PLC S&K 10 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Dion CÉLINE 9
12.3.2016 8:30 Dion CÉLINE 7 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 1 4
31.1.2016 19:00 Ledoborci 1 6 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Dion CÉLINE 7
31.1.2016 12:00 Letící kameny 6 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Dion CÉLINE 4
30.1.2016 19:00 Dion CÉLINE 16 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Savona 6 1
30.1.2016 12:00 Zbraslav OH 8 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Dion CÉLINE 6
1.11.2015 15:30 Dion CÉLINE 5 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Trutnov 1 6
1.11.2015 8:30 Dion CÉLINE 3 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
PLC S&K 6
31.10.2015 15:30 Zlatá Praha 1 5 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Dion CÉLINE 8
31.10.2015 8:30 Dion CÉLINE 6 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Ledoborci 1 4
11.10.2015 19:00 Dion CÉLINE 2 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Letící kameny 4
11.10.2015 12:00 Savona 6 6 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Dion CÉLINE 9
10.10.2015 19:00 Dion CÉLINE 5 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Zbraslav OH 7
10.10.2015 12:00 Trutnov 1 3 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Dion CÉLINE 9
3.5.2015 15:25 Přírodověda 1 (T.Zelenka) 1 dráha 2. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Dion 1 (K.Krupanský) 0
3.5.2015 8:25 Liboc (K.Kubeška) 7 dráha 3. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Dion 1 (K.Krupanský) 2
2.5.2015 18:25 Kolibris (P.Štěpánek) 7 dráha 2. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Dion 1 (K.Krupanský) 3
2.5.2015 15:25 Savona 2 (L.Klíma) 2 dráha 4. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Dion 1 (K.Krupanský) 4
2.5.2015 8:25 Ledoborci 1 (M.Votava) 3 dráha 3. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Dion 1 (K.Krupanský) 7
1.5.2015 18:25 Savona 1 (M.Strnadová) 6 dráha 2. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Dion 1 (K.Krupanský) 3
1.5.2015 11:25 Ledoborci 2 (O.Hálek) 3 dráha 3. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Dion 1 (K.Krupanský) 5
25.4.2015 12:00 Sem Tam Brno 10 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2015 – muži :Semifinále
Duh.jedn. 7
24.4.2015 16:00 Kolibris 2 3 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2015 – muži :Základní část
Duh.jedn. 7
24.4.2015 8:00 Kolibris 1 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2015 – muži :Základní část
Duh.jedn. 3
23.4.2015 16:00 Duh.jedn. 8 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2015 – muži :Základní část
Liboc 12
23.4.2015 8:00 Kolibris 2 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2015 – muži :Základní část
Duh.jedn. 8
22.4.2015 16:00 Duh.jedn. 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2015 – muži :Základní část
Savona 5 3
22.4.2015 8:00 Sem Tam Brno 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2015 – muži :Základní část
Duh.jedn. 6
15.3.2015 9:00 Zbraslav R 2 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Duh.jedn. 7
14.3.2015 19:00 Kolibris 2 5 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Duh.jedn. 4
14.3.2015 12:00 Kolibris 1 4 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Duh.jedn. 5
18.1.2015 15:30 Duh.jedn. 4 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 5
18.1.2015 8:30 Duh.jedn. 3 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 5
17.1.2015 15:30 Trutnov 1 9 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Duh.jedn. 6
17.1.2015 8:30 Duh.jedn. 1 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Savona 5 8
14.12.2014 17:00 Liboc 1 4 dráha 2. MČR mixed doubles 2014 :Finále
Liboc 3 7
14.12.2014 13:30 Liboc 1 6 dráha 1. MČR mixed doubles 2014 :Semifinále
Trutnov 1 5
14.12.2014 10:00 CK Zlatá Praha 4 dráha 2. MČR mixed doubles 2014 :Čtvrtfinále
Liboc 1 9
13.12.2014 19:00 Liboc 1 9 dráha 3. MČR mixed doubles 2014 :Osmifinále 19:00
Trutnov 3 2
13.12.2014 13:30 Liboc 1 4 dráha 2. MČR mixed doubles 2014 :2. kolo
Dion X 1
13.12.2014 9:30 Ledoborci 2 4 dráha 4. MČR mixed doubles 2014 :1. kolo
Liboc 1 8
12.12.2014 19:00 Liboc 1 4 dráha 3. MČR mixed doubles 2014 :Skupina E
Liboc 2 9
12.12.2014 14:15 Trutnov 3 9 dráha 2. MČR mixed doubles 2014 :Skupina E
Liboc 1 7
2.11.2014 18:30 Zbraslav R 2 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Duh.jedn. 7
2.11.2014 12:00 Duh.jedn. 1 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 2 9
1.11.2014 18:30 Duh.jedn. 7 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 8
1.11.2014 12:00 Sem Tam Brno 8 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Duh.jedn. 2
12.10.2014 15:30 Liboc 6 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Duh.jedn. 4
12.10.2014 8:30 Duh.jedn. 6 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 5
11.10.2014 15:30 Savona 5 6 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Duh.jedn. 3
11.10.2014 8:30 Duh.jedn. 8 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav R 5
14.9.2014 12:15 Duh.jedn. 1 dráha 1. Pohár ČSC 2014 :Čtvrtfinále
Zbraslav W 7
14.9.2014 9:45 PLC S&K 1 dráha 2. Pohár ČSC 2014 :Osmifinále
Duh.jedn. 6
13.9.2014 19:30 Dion YB 3 dráha 3. Pohár ČSC 2014 :Skupina F
Duh.jedn. 10
13.9.2014 9:45 Duh.jedn. 12 dráha 2. Pohár ČSC 2014 :Skupina F
Ledoborci 3 2
11.5.2014 8:00 ČVUT 1 3 dráha 1. Akademické MČR 2014 :Čtvrtfinále
UK 1 9
10.5.2014 21:00 UK 3 6 dráha 3. Akademické MČR 2014 :Skupina C
ČVUT 1 3
10.5.2014 13:15 ČVUT 1 16 dráha 1. Akademické MČR 2014 :Skupina C
ČVUT 4 2
9.5.2014 19:45 ČVUT 1 6 dráha 3. Akademické MČR 2014 :Skupina C
UK 6 3
3.5.2014 20:25 Savona 2 (J.Splavec) 3 dráha 3. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav OH (K.Klíma) 8
3.5.2014 14:25 Savona 2 (J.Splavec) 2 dráha 4. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona 4 (J.Kováč) 7
3.5.2014 8:25 Savona 2 (J.Splavec) 5 dráha 3. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Duh.jednorožci (K.Chaloupek) 2
2.5.2014 15:25 Zbraslav ONI (M.Tomíšek) 4 dráha 4. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona 2 (J.Splavec) 7
2.5.2014 11:25 Savona 2 (J.Splavec) 4 dráha 2. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona 1 (H.Synáčková) 10
1.2.2014 19:00 Dion X 2 dráha 2. Extraliga - muži :Základní část
Kolibris 1 7
1.2.2014 11:30 Dion X 7 dráha 1. Extraliga - muži :Základní část
Zbraslav R 8
19.1.2014 16:00 Duh.jedn. 9 dráha 2. Extraliga - muži :Základní část
Dion X 2
19.1.2014 8:30 Sem Tam Brno 9 dráha 3. Extraliga - muži :Základní část
Dion X 3
18.1.2014 16:00 Savona 5 4 dráha 4. Extraliga - muži :Základní část
Dion X 2
18.1.2014 8:30 Savona 4 7 dráha 2. Extraliga - muži :Základní část
Dion X 5
22.12.2013 16:30 Dion X 6 dráha 3. Pohár ČSC 2013 :Bronz game
Kolibris 2 2
22.12.2013 13:15 Savona 5 5 dráha 1. Pohár ČSC 2013 :Semifinále
Dion X 4
22.12.2013 10:00 Trutnov 1 3 dráha 4. Pohár ČSC 2013 :Čtvrtfinále
Dion X 9
21.12.2013 21:15 Trutnov 1 3 dráha 1. Pohár ČSC 2013 :Skupina C
Dion X 6
21.12.2013 16:15 Dion X 6 dráha 3. Pohár ČSC 2013 :Skupina C
S&K Tee Party 3
21.12.2013 10:30 Dion X 7 dráha 1. Pohár ČSC 2013 :Skupina C
Zbraslav ONI 1
3.11.2013 19:00 Kolibris 2 9 dráha 4. Extraliga - muži :Základní část
Dion X 5
3.11.2013 11:30 Kolibris 1 8 dráha 3. Extraliga - muži :Základní část
Dion X 4
2.11.2013 19:00 Zbraslav R 6 dráha 2. Extraliga - muži :Základní část
Dion X 7
2.11.2013 11:30 Dion X 4 dráha 3. Extraliga - muži :Základní část
Duh.jedn. 10
13.10.2013 16:00 Dion X 4 dráha 4. Extraliga - muži :Základní část
Sem Tam Brno 7
13.10.2013 8:30 Dion X 8 dráha 1. Extraliga - muži :Základní část
Savona 5 3
12.10.2013 16:00 Dion X 5 dráha 3. Extraliga - muži :Základní část
Savona 4 6
12.10.2013 8:30 Dion X 8 dráha 1. Extraliga - muži :Základní část
Kolibris 2 3
15.9.2013 17:00 Dion X 9 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2013 :Finále
RIPER Hradec Králové 3
15.9.2013 13:00 Dion X 6 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2013 :Základní část
ČSC 1 5
15.9.2013 9:00 ČSC 2 2 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2013 :Základní část
Dion X 12
14.9.2013 17:00 Dion X 11 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2013 :Základní část
Kolibris 3 1
14.9.2013 13:00 RIPER Hradec Králové 2 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2013 :Základní část
Dion X 12
14.9.2013 9:00 Dion X 6 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2013 :Základní část
ČSC 3 4
12.5.2013 18:00 ČVUT 4 dráha 4. Akademické MČR 2013 – muži :Bronz
Aritma 1 5
12.5.2013 13:00 Aritma 1 3 dráha 4. Akademické MČR 2013 – muži :Základní část
ČVUT 10
12.5.2013 8:00 Ledo Dion 5 dráha 1. Akademické MČR 2013 – muži :Základní část
Aritma 1 7
11.5.2013 18:00 Duh.jedn. 9 dráha 2. Akademické MČR 2013 – muži :Základní část
Aritma 1 6
11.5.2013 13:00 Aritma 1 8 dráha 4. Akademické MČR 2013 – muži :Základní část
Savona 1 1
21.4.2013 10:00 Sem Tam Brno 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Finálový turnaj MČR 2012/13 - muži FINÁLE (hraje se na dvě vítězství)
Dion X 1
20.4.2013 18:00 Sem Tam Brno 5 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Finálový turnaj MČR 2012/13 - muži FINÁLE (hraje se na dvě vítězství)
Dion X 4
20.4.2013 12:00 Kolibris 1 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Finálový turnaj MČR - muži 2012/13 SEMIFINÁLE
Dion X 7
19.4.2013 8:00 Kolibris 1 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Dion X 5
18.4.2013 16:00 Savona 4 3 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Dion X 8
18.4.2013 8:00 Dion X 3 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Sem Tam Brno 7
17.4.2013 16:00 Dion X 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Duhoví jednorožci 6
17.4.2013 8:00 Zbraslav R 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Dion X 5
23.2.2013 19:00 Savona 4 4 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Dion X 5
23.2.2013 11:30 Kolibris 1 5 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Dion X 4
16.2.2013 15:30 Savona 1 4 dráha 2. MČRJ 2013 - junioři (finálový turnaj) :Finále
Dion X 7
3.2.2013 16:00 Dion X 5 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav R 2
3.2.2013 8:30 Letící kameny 9 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Dion X 1
2.2.2013 16:00 Dion X 2 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Sem Tam Brno 8
2.2.2013 8:30 Aritma 1 7 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Dion X 1
27.1.2013 17:00 Kolibris 3 2 dráha 1. MČRJ 2013 - junioři :MČR junioři
Dion X 9
27.1.2013 9:00 RIPER Hradec Králové 3 dráha 2. MČRJ 2013 - junioři :MČR junioři
Dion X 10
26.1.2013 17:00 Dion X 13 dráha 4. MČRJ 2013 - junioři :MČR junioři
ČSC 1
26.1.2013 13:00 Dion X 7 dráha 3. MČRJ 2013 - junioři :MČR junioři
Savona 1 4
18.11.2012 19:00 Dion X 4 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Duhoví jednorožci 6
18.11.2012 11:30 Dion X 9 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Savona 4 4
17.11.2012 19:00 Dion X 4 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Kolibris 1 5
17.11.2012 11:30 Zbraslav R 3 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Dion X 5
4.11.2012 16:00 Dion X 3 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Letící kameny 6
4.11.2012 8:30 Sem Tam Brno 2 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Dion X 7
3.11.2012 16:00 Duhoví jednorožci 3 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Dion X 8
3.11.2012 8:30 Dion X 7 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Aritma 1 5
3.6.2012 14:00 Dion HJ 9 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2012 :Finále
Kolibris 3 2
2.6.2012 16:00 Dion HJ 5 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2012 :Základní část
Kolibris 3 5
2.6.2012 12:30 RIPER Hradec Králové 1 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2012 :Základní část
Dion HJ 9
20.4.2012 12:00 Sem Tam Brno 10 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Dion X 2
19.4.2012 20:00 Dion X 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Aritma 2 8
19.4.2012 12:00 Kolibris 1 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Dion X 3
18.4.2012 20:00 Dion X 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Letící kameny 9
18.4.2012 12:00 Aritma 1 5 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Dion X 3
26.2.2012 9:00 Zbraslav R 6 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Dion X 7
25.2.2012 19:00 Savona 5 3 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Dion X 5
25.2.2012 11:30 Letící kameny 4 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Dion X 5
19.2.2012 14:25 Dion X 11 dráha 2. MČRJ 2012 - junioři (finálový turnaj) :Finále
Dion HJ 5
19.2.2012 8:25 RIPER Hradec Králové 5 dráha 3. MČRJ 2012 - junioři (finálový turnaj) :Semifinále
Dion X 8
5.2.2012 16:00 Aritma 2 5 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Dion X 7
5.2.2012 8:30 Dion X 0 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Kolibris 1 7
4.2.2012 16:00 Dion X 2 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Sem Tam Brno 4
4.2.2012 8:30 Zbraslav R 11 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Dion X 1
28.1.2012 17:00 Aritma 0 dráha 3. MČRJ 2012 - junioři :Základní část
Dion X 26
28.1.2012 11:30 Dion X 5 dráha 1. MČRJ 2012 - junioři :Základní část
Dion HJ 6
20.11.2011 19:00 Dion X 4 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Savona 4 6
20.11.2011 11:30 Dion X 8 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Savona 5 4
19.11.2011 19:00 Dion X 3 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Aritma 2 7
19.11.2011 11:30 Dion X 1 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Letící kameny 7
30.10.2011 16:00 Kolibris 1 9 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Dion X 2
30.10.2011 8:30 Sem Tam Brno 10 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Dion X 1
29.10.2011 16:00 Dion X 5 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav R 8
29.10.2011 8:30 Savona 4 5 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Dion X 8
19.3.2011 15:30 Kolibris 2 0 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část)
Dion RM 0
19.3.2011 9:00 Dion RM 7 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část)
RPK Brno 5
13.2.2011 19:00 Dion RM 5 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část)
Zlatá Praha 1 8
13.2.2011 12:30 Dion RM 0 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 1 7
12.2.2011 19:00 Dion RM 6 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část)
Savona 5 7
12.2.2011 12:30 Letící kameny 9 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část)
Dion RM 5
6.2.2011 14:25 Dion HJ 3 dráha 2. MČRJ 2011 - junioři (finálový turnaj) :Finále
Dion RM 12
29.1.2011 11:30 Dion X 9 dráha 2. MČRJ 2012 - junioři :Základní část
RIPER Hradec Králové 3
16.1.2011 11:30 Kolibris 3 0 dráha 3. MČRJ 2011 - junioři :Hlavní část
Dion RM 10
15.1.2011 17:00 Dion RM 7 dráha 1. MČRJ 2011 - junioři :Hlavní část
Dion HJ 2
15.1.2011 11:30 Dion RM 9 dráha 4. MČRJ 2011 - junioři :Hlavní část
RIPER Hradec Králové 3
14.1.2011 20:30 GML Brno 1 0 dráha 1. MČRJ 2011 - junioři :Hlavní část
Dion RM 0
7.11.2010 15:30 Kolibris 3 9 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část)
Dion RM 3
7.11.2010 9:00 Dion RM 4 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část)
Kolibris 2 6
6.11.2010 15:30 RPK Brno 1 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část)
Dion RM 8
6.11.2010 9:00 Zlatá Praha 1 5 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část)
Dion RM 4
10.10.2010 19:00 Dion RM 7 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 1 4
10.10.2010 12:30 Dion RM 2 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část)
Savona 5 6
9.10.2010 19:00 Letící kameny 7 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část)
Dion RM 2
9.10.2010 12:30 Kolibris 3 2 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část)
Dion RM 10
10.4.2010 20:00 Dion RM 7 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Klub z Viktorky 3
10.4.2010 11:00 Kolibris 5 4 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Dion RM 6
3.4.2010 16:00 Dion RM 3 dráha 1. MČRJ 2010 - junioři (finálový turnaj) :MČRJ - junioři (1. semifinále)
Dion HJ 9
21.3.2010 17:00 Dion RM 11 dráha 2. MČRJ 2010 - junioři :Hlavní část
1.CK Brno 3
21.3.2010 8:00 Kolibris 3 0 dráha 3. MČRJ 2010 - junioři :Hlavní část
Dion RM 0
20.3.2010 15:00 Dion RM 0 dráha 4. MČRJ 2010 - junioři :Hlavní část
Zbraslav H 0
20.3.2010 10:00 Dion HJ 7 dráha 1. MČRJ 2010 - junioři :Hlavní část
Dion RM 4
6.3.2010 17:00 Dion RM 7 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Brno - Východ 3
6.3.2010 11:00 RPK Brno 6 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Dion RM 5
10.1.2010 14:00 Zlatá Praha 3 4 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Dion RM 5
10.1.2010 8:00 Dion RM 6 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Zbraslav H 5
6.12.2009 14:00 Dion RM 6 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Demion 5
6.12.2009 8:00 Klub z Viktorky 6 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Dion RM 7
5.12.2009 17:00 Brno - Východ 8 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Dion RM 13
5.12.2009 11:00 Dion RM 7 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Kolibris 5 3
31.10.2009 17:00 Dion RM 5 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
RPK Brno 6
31.10.2009 11:00 Dion RM 10 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Zlatá Praha 3 1
18.10.2009 12:45 Dion HJ 2 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2009 :pohár ČSC junioři 2009
Dion RM 13
18.10.2009 9:15 Dion RM 4 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2009 :pohár ČSC junioři 2009
Kolibris 3 3
17.10.2009 15:45 Dion DJ 2 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2009 :pohár ČSC junioři 2009
Dion RM 9
17.10.2009 12:15 Zbraslav H 7 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2009 :pohár ČSC junioři 2009
Dion RM 1
17.10.2009 9:15 Aritma 3 4 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2009 :pohár ČSC junioři 2009
Dion RM 6
13.9.2009 17:00 Zbraslav H 6 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Dion RM 9
13.9.2009 11:00 Demion 6 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Dion RM 2
23.5.2009 17:00 Demion 1 dráha 3. Pohár ČSC 2009 Construct :Skupina 9.-12.
Dion RM 10
23.5.2009 12:00 Dion RM 2 dráha 2. Pohár ČSC 2009 Construct :Skupina A
Zbraslav R 10
23.5.2009 10:00 Dion RM 6 dráha 3. Pohár ČSC 2009 Construct :Skupina A
Kolibris 3 6
19.4.2009 14:00 Zbraslav OH 7 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :TTM - duben '09 - skupina F
Dion RM 1
19.4.2009 11:00 Dion RM 2 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :TTM - duben '09 - skupina F
Dion HJ 8
18.4.2009 14:00 Dion RM 6 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :TTM - duben '09 - skupina C
Zlatá Praha 5
18.4.2009 8:30 Savona M 7 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :TTM - duben '09 - skupina C
Dion RM 1
11.4.2009 16:00 Kolibris 3 16 dráha 3. MČRJ 2009 - junioři (finálový turnaj) :MČR junioři - 2. semifinále
Zbraslav H 5
11.4.2009 10:00 Dion HJ 2 dráha 4. MČRJ 2009 - junioři (finálový turnaj) :MČR junioři - 1. semifinále
Kolibris 3 15
11.4.2009 10:00 Zbraslav H 1 dráha 2. MČRJ 2009 - junioři (finálový turnaj) :MČR junioři - 1. semifinále
Savona 1 9
4.4.2009 20:00 Dion RM 3 dráha 3. 2.liga - muži :základní část
Kolibris 3 9
4.4.2009 11:00 Demion 6 dráha 2. 2.liga - muži :základní část
Dion RM 5
22.3.2009 10:00 Zbraslav H 5 dráha 1. MČRJ 2009 - junioři :MČRJ junioři - základní část
Dion HJ 6
21.3.2009 16:00 Savona 1 8 dráha 2. MČRJ 2009 - junioři :MČRJ junioři - základní část
Zbraslav H 2
21.3.2009 10:00 Kolibris 3 1 dráha 3. MČRJ 2009 - junioři :MČRJ junioři - základní část
Zbraslav H 7
8.3.2009 11:00 Dion RM 15 dráha 3. 2.liga - muži :základní část
Dion 1 4
7.3.2009 17:00 Ledoborci 1 5 dráha 1. 2.liga - muži :základní část
Dion RM 6
7.3.2009 8:00 Dion RM 7 dráha 3. 2.liga - muži :základní část
Brno - Východ 6
22.2.2009 17:00 Kolibris 5 4 dráha 4. 2.liga - muži :základní část
Dion RM 10
22.2.2009 8:00 Dion RM 10 dráha 2. 2.liga - muži :základní část
Klub z Viktorky 5
21.2.2009 14:00 Kolibris 3 8 dráha 4. 2.liga - muži :základní část
Dion RM 5
23.11.2008 14:00 Dion RM 6 dráha 1. 2.liga - muži :základní část
Demion 4
22.11.2008 20:00 Dion 1 3 dráha 3. 2.liga - muži :základní část
Dion RM 8
22.11.2008 11:00 Dion RM 7 dráha 4. 2.liga - muži :základní část
Ledoborci 1 8
21.11.2008 17:00 Brno - Východ 3 dráha 1. 2.liga - muži :základní část
Dion RM 10
18.10.2008 15:00 Savona 4 7 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2008 (základní část) :základní část
Dion HJ 4
18.10.2008 9:00 Dion DJ 3 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2008 (základní část) :základní část
Dion HJ 5
27.9.2008 17:00 Dion RM 6 dráha 3. 2.liga - muži :základní část
Kolibris 5 5
27.9.2008 8:00 Klub z Viktorky 7 dráha 1. 2.liga - muži :základní část
Dion RM 2
3.5.2008 14:15 Dion DJ 9 dráha 2. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :2.turnaj
Kolibris 3 0
3.5.2008 11:30 Dion DJ 4 dráha 2. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :2.turnaj
Dion HJ 8
3.5.2008 9:00 Dion DJ 13 dráha 1. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :2.turnaj
Zbraslav O 3
19.4.2008 18:55 Dion RM 3 dráha 2. Baráž o 1.a 2.ligu - muži :Baráž o 1.ligu
Zlatá Praha 1 8
19.4.2008 12:25 Zlatá Praha 1 6 dráha 1. Baráž o 1.a 2.ligu - muži :Baráž o 1.ligu
Dion RM 3
12.4.2008 15:25 Zbraslav H 11 dráha 3. MČRJ 2008 - junioři (finálový turnaj) :1.kolo
Dion HJ 7
12.4.2008 9:25 Dion HJ 7 dráha 3. MČRJ 2008 - junioři :Tie breaky
CC Aritma 3
6.4.2008 13:15 Dion RM 6 dráha 2. 2.liga - muži :Tie breaky
Kolibris 3 5
24.3.2008 14:55 Dion HJ 2 dráha 2. MČRJ 2008 - junioři :Základní část
Savona 5 5
24.3.2008 8:55 Zbraslav H 8 dráha 4. MČRJ 2008 - junioři :Základní část
Dion HJ 3
23.3.2008 14:55 Dion HJ 8 dráha 1. MČRJ 2008 - junioři :Základní část
Kolibris 3 4
23.3.2008 8:55 Zlatá Praha 2 dráha 3. MČRJ 2008 - junioři :Základní část
Dion HJ 13
22.3.2008 17:55 Dion HJ 15 dráha 1. MČRJ 2008 - junioři :Základní část
Dion RM 3
22.3.2008 11:55 Savona 4 5 dráha 2. MČRJ 2008 - junioři :Základní část
Dion HJ 4
21.3.2008 18:25 CC Aritma 5 dráha 1. MČRJ 2008 - junioři :Základní část
Dion HJ 9
16.3.2008 15:45 Zlatá Praha 2 0 dráha 4. 2.liga - muži :2.liga A - 2.část
Dion RM 0
15.3.2008 20:45 Demion 2 dráha 3. 2.liga - muži :2.liga A - 2.část
Dion RM 5
15.3.2008 13:15 Brno - Východ 6 dráha 1. 2.liga - muži :2.liga A - 2.část
Dion RM 7
24.2.2008 11:55 Dion HJ 10 dráha 1. MČRJ 2008 - junioři :Kvalifikace
Zlatá Praha 1
24.2.2008 8:25 Dion RM 2 dráha 1. MČRJ 2008 - junioři :Kvalifikace
Dion HJ 9
23.2.2008 11:55 Zlatá Praha 0 dráha 1. MČRJ 2008 - junioři :Kvalifikace
Dion HJ 20
23.2.2008 8:25 Dion HJ 4 dráha 1. MČRJ 2008 - junioři :Kvalifikace
Dion RM 5
27.1.2008 15:45 Dion RM 10 dráha 2. 2.liga - muži :2.liga A - 2.část
Ledoborci 1 2
27.1.2008 8:15 Dion RM 4 dráha 2. 2.liga - muži :2.liga A - 2.část
Dion 1 5
26.1.2008 18:15 Dion RM 8 dráha 3. 2.liga - muži :2.liga A - 2.část
Kolibris 3 2
26.1.2008 10:45 Zlatá Praha 3 6 dráha 1. 2.liga - muži :2.liga A - 2.část
Dion RM 5
2.12.2007 14:00 Dion HJ 6 dráha 1. Turnaj talentované mládeže (1.turnaj) :1.turnaj
Kolibris 3 6
2.12.2007 11:00 Dion HJ 5 dráha 2. Turnaj talentované mládeže (1.turnaj) :1.turnaj
SCM Team 3
2.12.2007 8:30 Dion HJ 17 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (1.turnaj) :1.turnaj
Zlatá Praha 0
25.11.2007 15:45 Dion RM 0 dráha 2. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 2.turnaj
Kladno The Bush 0
25.11.2007 8:15 Dion RM 3 dráha 3. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 2.turnaj
Demion 5
24.11.2007 15:45 Dion RM 6 dráha 4. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 2.turnaj
Klub z Viktorky 3
24.11.2007 8:15 Dion RM 19 dráha 1. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 2.turnaj
Ledoborci 2 1
30.9.2007 15:45 Klub z Viktorky 2 dráha 2. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj
Dion RM 10
30.9.2007 8:15 Dion RM 5 dráha 4. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj
Zlatá Praha 3 6
29.9.2007 13:15 Kladno The Bush 2 dráha 3. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj
Dion RM 7
28.9.2007 20:45 Dion RM 9 dráha 2. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj
Demion 10
28.9.2007 10:45 Dion RM 16 dráha 1. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj
Guerera TP 0
9.9.2007 15:00 Kolibris 3 14 dráha 1. 3.Přebor Prahy junioři - finále :Junioři
Dion HJ 1
9.9.2007 12:00 Zbraslav H 7 dráha 3. 3.Přebor Prahy junioři - finále :Junioři
Dion HJ 4
9.9.2007 9:00 Dion HJ 2 dráha 2. 3.Přebor Prahy junioři :Junioři
Savona 4 5
8.9.2007 16:30 Zbraslav H 8 dráha 3. 3.Přebor Prahy junioři :Junioři
Dion HJ 0
8.9.2007 11:30 Dion HJ 5 dráha 4. 3.Přebor Prahy junioři :Junioři
Savona 5 4
8.9.2007 9:00 Kolibris 3 6 dráha 1. 3.Přebor Prahy junioři :Junioři
Dion HJ 4
12.5.2007 14:00 1.CK Brno juniorky 7 dráha 4. Turnaj talentované mládeže (3.turnaj) :3.turnaj
Dion HJ 1
12.5.2007 11:00 Kolibris 3 8 dráha 2. Turnaj talentované mládeže (3.turnaj) :3.turnaj
Dion HJ 3
12.5.2007 8:30 Zbraslav 1 1 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (3.turnaj) :3.turnaj
Dion HJ 7
5.5.2007 19:00 Kolibris 3 7 dráha 1. Pohár ČSC 2007 :Pohár ČSC 2007
Dion RM 6
5.5.2007 15:00 Dion Silver 11 dráha 3. Pohár ČSC 2007 :Pohár ČSC 2007
Dion RM 1
5.5.2007 10:00 Dion RM 11 dráha 2. Pohár ČSC 2007 :Pohár ČSC 2007
Ledoborky 1 2
5.5.2007 8:00 Dion RM 6 dráha 3. Pohár ČSC 2007 :Pohár ČSC 2007
Demion 6
13.4.2007 17:55 Savona 4 13 dráha 3. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
Dion HJ 0
13.4.2007 11:55 1.KCK Trutnov 1 11 dráha 1. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
Dion HJ 2
25.3.2007 17:55 Dion HJ 2 dráha 3. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
Zbraslav H 7
25.3.2007 11:55 Savona 5 9 dráha 2. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
Dion HJ 3
24.3.2007 17:55 Dion HJ 8 dráha 3. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
Kolibris 3 9
24.3.2007 11:55 Dion HJ 4 dráha 4. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
Zlatá Praha 9
23.3.2007 20:55 1.CC Bratislava 1 dráha 1. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
Dion HJ 8
28.1.2007 8:25 1.CK Brno juniorky 4 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Základní část
Dion HJ 2
27.1.2007 16:55 Dion HJ 5 dráha 2. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Základní část
Zlatá Praha 6
27.1.2007 12:55 Dion DJ 6 dráha 2. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Základní část
Dion HJ 3
27.1.2007 8:55 Dion HJ 5 dráha 1. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Základní část
Kolibris 3 8
12.11.2006 15:30 Dion HJ 2 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2006 :Skupina o 5.- 8.místo
Savona K 13
12.11.2006 10:30 Dion HJ 3 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2006 :Skupina o 5.- 8.místo
Kolibris 3 4
11.11.2006 11:30 Dion HJ 5 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2006 :Základní část
Trutnov 2 4
11.11.2006 9:00 Aritma 2 8 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2006 :Základní část
Dion HJ 4
24.9.2006 14:55 Dion 1 6 dráha 1. Turnaj talentované mládeže (1.turnaj) :Utkání o 3.-8.místo
1.CK Brno M 6
24.9.2006 8:55 Dion 1 1 dráha 1. Turnaj talentované mládeže (1.turnaj) :Základní část
1.CK Brno juniorky 12
23.9.2006 14:55 Kolibris 3 10 dráha 4. Turnaj talentované mládeže (1.turnaj) :Základní část
Dion 1 7
23.9.2006 8:55 Trutnov 1 3 dráha 1. Turnaj talentované mládeže (1.turnaj) :Základní část
Dion 1 10
30.4.2006 15:55 Dion HJ 12 dráha 4. Turnaj talentované mládeže (4.turnaj) :Utkání o 3.- 8.místo
Trutnov 1 5
30.4.2006 12:40 Dion HJ 5 dráha 2. Turnaj talentované mládeže (4.turnaj) :Utkání o 1.- 8.místo
Savona Z 9
30.4.2006 12:40 Dion SJ 6 dráha 1. Turnaj talentované mládeže (4.turnaj) :Utkání o 9.- 10.místo
Dion DJ 4
29.4.2006 16:55 Trutnov 1 4 dráha 1. Turnaj talentované mládeže (4.turnaj) :Základní část
Dion HJ 8
29.4.2006 16:55 Kolibris 3 15 dráha 4. Turnaj talentované mládeže (4.turnaj) :Základní část
Dion DJ 2
29.4.2006 9:55 Dion HJ 3 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (4.turnaj) :Základní část
Zbraslav D 14
29.4.2006 9:55 Zbraslav H 18 dráha 1. Turnaj talentované mládeže (4.turnaj) :Základní část
Dion DJ 1
18.12.2005 14:15 Naďa team 14 dráha 4. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Utkání o 3.- 8.místo
Dion HJ 6
18.12.2005 11:30 Savona Z 7 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Utkání o 1.- 8.místo
Dion HJ 2
17.12.2005 14:15 Dion HJ 7 dráha 4. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Základní část
CK Zlatá Praha 1 4
17.12.2005 9:00 Zbraslav D 15 dráha 1. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Základní část
Dion HJ 1
6.11.2005 11:00 Dion DJ 5 dráha 1. Turnaj talentované mládeže (1.turnaj) :Utkání o 9.- 11.místo
Dion HJ 7
5.11.2005 14:00 Savona Z 9 dráha 2. Turnaj talentované mládeže (1.turnaj) :Základní část
Dion HJ 3
5.11.2005 11:00 Dion HJ 2 dráha 1. Turnaj talentované mládeže (1.turnaj) :Základní část
Forma roste 12
16.10.2005 8:25 Kolibris 3 9 dráha 3. MČRJ 2005 - junioři :Finálová část
Dion HJ 3
15.10.2005 14:55 Dion HJ 3 dráha 1. MČRJ 2005 - junioři :Základní část
Kolibris 3 9
15.10.2005 8:55 Zlatá Praha 21 dráha 2. MČRJ 2005 - junioři :Základní část
Dion HJ 0
14.10.2005 15:55 Dion HJ 1 dráha 2. MČRJ 2005 - junioři :Základní část
Kolibris 2 20
9.10.2005 14:55 1.KCK Trutnov 1 7 dráha 2. MČRJ 2005 - junioři :Základní část
Dion HJ 5
8.10.2005 14:55 Dion HJ 3 dráha 2. MČRJ 2005 - junioři :Základní část
Zbraslav H 14
8.10.2005 8:55 Savona 4 11 dráha 1. MČRJ 2005 - junioři :Základní část
Dion HJ 5
25.9.2005 11:00 Zbraslav H 8 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2005 :Skupina o 9.- 11.místo
Dion HJ 2
24.9.2005 16:00 CC Kladno Ž 5 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2005 :Základní část
Dion HJ 6
24.9.2005 11:00 Kolibris 2 14 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2005 :Základní část
Dion HJ 1
7.5.2005 14:10 Savona D 8 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :6.hrací den
Dion HJ 4
7.5.2005 9:00 Dion HJ 12 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :6.hrací den
1.CK Brno 1 5
19.3.2005 14:10 Savona Z 12 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
Dion HJ 3
19.3.2005 9:00 Dion HJ 10 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
Zbraslav H 5
9.1.2005 16:45 Zlatá Praha 13 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Dion HJ 4
9.1.2005 11:35 1.KCK Trutnov 1 11 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Dion HJ 1
11.12.2004 14:10 Dion HJ 9 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
1.CK Brno 2 1
11.12.2004 9:00 Dion HJ 14 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
1.CK Brno 4 1
25.9.2004 14:10 CC Kolibris 4 6 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
Dion HJ 6
25.9.2004 9:00 Kolibris 3 5 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
Dion HJ 4
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo