horni

Zbytek Ondřej (CC LEDOBORCI - Icebreakers)

datum čas zápas dráha soutěž
1.3.2020 18:30 Ledoborci 8 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4
1.3.2020 11:30 Ledoborci 8 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3
29.2.2020 18:30 Savona 6 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 8
29.2.2020 11:30 Ledoborci 8 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Wheelchair team
23.2.2020 18:30 CC RIPER dráha 2. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 8
23.2.2020 11:30 Ledoborci 8 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Karviná
22.2.2020 11:30 Loupežníci Jičín Juniors dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 8
12.1.2020 18:30 Ledoborci 4 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 8
12.1.2020 11:30 Ledoborci 3 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 8
11.1.2020 18:30 Ledoborci 8 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Savona 6
11.1.2020 11:30 Wheelchair team dráha 3. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 8
7.12.2019 18:00 Loupežníci Jičín 5 dráha A Muži divize A :Základní část
Ledoborci 8 7
7.12.2019 11:30 Ledoborci 8 5 dráha A Muži divize A :Základní část
Loupežníci Jičín 8
13.10.2019 18:30 Ledoborci 8 0 dráha 2. Muži divize A :Základní část
CC RIPER 1
13.10.2019 11:30 Karviná 6 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 8 1
12.10.2019 11:30 Ledoborci 8 0 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Loupežníci Jičín Juniors 8
5.5.2019 13:45 Liboc 2 6 dráha 2. Otevřený curlingový turnaj curlerů - akademiků 2019 :Finále
Ledoborci 8 4
4.5.2019 19:45 Liboc 5 3 dráha 2. Otevřený curlingový turnaj curlerů - akademiků 2019 :Semifinále
Ledoborci 8 6
4.5.2019 14:45 Ledoborci 8 9 dráha 4. Otevřený curlingový turnaj curlerů - akademiků 2019 :Základní část
UK BioDemo 2
4.5.2019 8:45 Ledoborci 8 4 dráha 1. Otevřený curlingový turnaj curlerů - akademiků 2019 :Základní část
Liboc 2 5
3.5.2019 17:15 Ledoborci 8 9 dráha 2. Otevřený curlingový turnaj curlerů - akademiků 2019 :Základní část
Liboc 5 6
14.4.2019 15:30 Dion VIP 0 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 8 1
14.4.2019 8:30 Ledoborci NG 6 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 8 2
13.4.2019 18:30 Ledoborci 8 1 dráha 3. Muži divize B :Základní část
CC RIPER 0
13.4.2019 11:30 Ledoborci 8 8 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Loupežníci Jičín 5
10.3.2019 11:30 Ledoborci 4 3 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 8 8
9.3.2019 18:30 Ledoborci 8 1 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Lucky Stones 8
13.1.2019 15:00 Zbraslav L 6 dráha B Muži divize B :Základní část
Ledoborci 8 7
13.1.2019 8:30 Ledoborci 8 4 dráha A Muži divize B :Základní část
Zbraslav L 7
9.12.2018 19:30 Ledoborci 8 7 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Ledoborci NG 6
9.12.2018 12:00 CC RIPER 6 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 8 4
8.12.2018 20:15 Loupežníci Jičín 5 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 8 6
8.12.2018 12:00 Ledoborci 8 6 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Dion VIP 3
21.10.2018 11:30 Ledoborci 8 7 dráha A Muži divize B :Základní část
Ledoborci 4 5
20.10.2018 15:00 Lucky Stones 10 dráha A Muži divize B :Základní část
Ledoborci 8 1
22.9.2018 17:45 Liboc 4 4 dráha 3. Pohár ČSC 2018 :Skupina A
Ledoborci 8 6
22.9.2018 12:30 Kolibris 2 8 dráha 2. Pohár ČSC 2018 :Skupina A
Ledoborci 8 2
22.9.2018 8:00 Ledoborci 8 3 dráha 4. Pohár ČSC 2018 :Skupina A
Liboc 4 6
21.9.2018 17:45 Sem Tam Brno 6 dráha 2. Pohár ČSC 2018 :Skupina A
Ledoborci 8 3
13.5.2018 9:15 ČVUT 1 10 dráha 1. Otevřený curlingový turnaj curlerů - akademiků 2018 :O 7. místo
UK 3 7
12.5.2018 16:45 UK 3 1 dráha 4. Otevřený curlingový turnaj curlerů - akademiků 2018 :Skupina B
CZE UNI Ladies 13
12.5.2018 11:15 ČVUT 2 7 dráha 2. Otevřený curlingový turnaj curlerů - akademiků 2018 :Skupina B
UK 3 6
11.5.2018 16:45 UK 3 2 dráha 4. Otevřený curlingový turnaj curlerů - akademiků 2018 :Skupina B
Ledoborci 7 13
11.2.2018 18:30 Savona 6 7 dráha A Muži divize A :Základní část
Ledoborci 8 2
11.2.2018 12:00 Ledoborci 8 10 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4 6
10.2.2018 19:30 WHEELCHAIR 5 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 8 6
10.2.2018 11:45 Ledoborci 8 7 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Karviná 2
14.1.2018 19:30 Zbraslav L 5 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 8 3
14.1.2018 12:00 Troublemakers 3 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 8 6
13.1.2018 19:30 Ledoborci 8 7 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Ledoborci Army 6
10.12.2017 18:30 Ledoborci 8 6 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Demion 7
10.12.2017 11:30 Ledoborci 8 7 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Savona 6 6
9.12.2017 18:30 Ledoborci 4 5 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 8 6
9.12.2017 11:30 Ledoborci 8 8 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Zbraslav L 7
12.11.2017 18:30 Karviná 6 dráha A Muži divize A :Základní část
Ledoborci 8 4
12.11.2017 11:30 Ledoborci 8 10 dráha 2. Muži divize A :Základní část
WHEELCHAIR 8
11.11.2017 14:00 Klub z Viktorky 8 dráha A Muži divize A :Základní část
Ledoborci 8 3
29.10.2017 19:30 Ledoborci 8 12 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Troublemakers 1
29.10.2017 12:00 Ledoborci Army 8 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 8 1
28.10.2017 18:30 Ledoborci 8 2 dráha A Muži divize A :Základní část
Klub z Viktorky 10
28.10.2017 12:00 Demion 7 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 8 4
16.9.2017 17:45 Ledoborci 8 7 dráha 3. Pohár ČSC 2017 :Skupina D
Falcon Praha 6
16.9.2017 12:30 Ledoborci 8 2 dráha 1. Pohár ČSC 2017 :Skupina D
Kolibris 2 10
16.9.2017 8:00 Savona 5 12 dráha 4. Pohár ČSC 2017 :Skupina D
Ledoborci 8 0
15.9.2017 17:45 Falcon Praha 9 dráha 2. Pohár ČSC 2017 :Skupina D
Ledoborci 8 1
28.5.2017 14:00 ČVUT 2 dráha 1. Otevřený curlingový turnaj curlerů – akademiků 2017 :Finále
Ledomakers W 7
28.5.2017 10:00 UK Praha 2 dráha 3. Otevřený curlingový turnaj curlerů – akademiků 2017 :Semifinále
ČVUT 11
27.5.2017 18:00 ČVUT 3 dráha 1. Otevřený curlingový turnaj curlerů – akademiků 2017 :Základní část
Ledomakers W 9
27.5.2017 11:30 UK Praha 2 dráha 4. Otevřený curlingový turnaj curlerů – akademiků 2017 :Základní část
ČVUT 12
26.5.2017 15:30 ČVUT 5 dráha 1. Otevřený curlingový turnaj curlerů – akademiků 2017 :Základní část
ČSC 3
19.3.2017 16:00 Ledoborci 8 1 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Loupežníci Jičín 9
19.3.2017 8:30 Ledoborci 8 3 dráha 2. Muži divize B :Základní část
PLC ICEBREAKERS 8
18.3.2017 16:00 Ledoborci 8 9 dráha 1. Muži divize B :Základní část
CC RIPER 2
18.3.2017 8:30 Demion 4 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 8 8
26.2.2017 19:30 Ledoborci Juniors 7 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 8 4
26.2.2017 12:00 Kolibris 3 9 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 8 4
5.2.2017 18:30 WHEELCHAIR 3 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 8 8
4.2.2017 18:30 Ledoborci 8 4 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 7 10
4.2.2017 11:30 Loupežníci Jičín 1 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 8 11
11.12.2016 15:30 PLC ICEBREAKERS 8 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 8 7
11.12.2016 8:30 CC RIPER 6 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 8 7
10.12.2016 15:30 Ledoborci 8 4 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Demion 6
10.12.2016 8:30 Ledoborci 8 2 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Ledoborci Juniors 8
9.10.2016 19:30 Ledoborci 8 11 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Kolibris 3 4
9.10.2016 12:00 Ledoborci 8 4 dráha 1. Muži divize B :Základní část
WHEELCHAIR 8
8.10.2016 12:00 Ledoborci 7 8 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 8 6
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo