horni

Žďárský Kryštof (CC LOUPEŽNÍCI JIČÍN)

datum čas zápas dráha soutěž
1.3.2020 11:30 Loupežníci Jičín Juniors dráha 2. Muži divize A :Základní část
Loupežníci Jičín
29.2.2020 18:30 Ledoborci 3 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Loupežníci Jičín Juniors
29.2.2020 11:30 Loupežníci Jičín Juniors dráha 4. Muži divize A :Základní část
Savona 6
23.2.2020 18:30 Wheelchair team dráha 4. Muži divize A :Základní část
Loupežníci Jičín Juniors
23.2.2020 11:30 Loupežníci Jičín Juniors dráha 3. Muži divize A :Základní část
CC RIPER
22.2.2020 18:30 Karviná dráha 2. Muži divize A :Základní část
Loupežníci Jičín Juniors
22.2.2020 11:30 Loupežníci Jičín Juniors dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 8
12.1.2020 11:30 Loupežníci Jičín dráha 2. Muži divize A :Základní část
Loupežníci Jičín Juniors
11.1.2020 18:30 Loupežníci Jičín Juniors dráha 3. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3
11.1.2020 11:30 Savona 6 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Loupežníci Jičín Juniors
7.12.2019 15:00 Ledoborci 4 5 dráha A Muži divize A :Základní část
Loupežníci Jičín Juniors 10
7.12.2019 8:30 Loupežníci Jičín Juniors 7 dráha A Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4 2
17.11.2019 16:15 Zbraslav Polární lišky 0 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2019 :Pohár ČSC junioři 2019 - SF
Loupežníci Jičín Juniors 11
17.11.2019 10:30 Loupežníci Jičín Juniors 11 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2019 :Skupina B
Savona 6 2
16.11.2019 16:15 Loupežníci Jičín Juniors 7 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2019 :Skupina B
Třešňovka D 2
16.11.2019 10:30 Dion XX 7 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2019 :Skupina B
Loupežníci Jičín Juniors 6
13.10.2019 18:30 Loupežníci Jičín Juniors 9 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Wheelchair team 2
13.10.2019 11:30 CC RIPER 7 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Loupežníci Jičín Juniors 9
12.10.2019 18:30 Loupežníci Jičín Juniors 8 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Karviná 6
12.10.2019 11:30 Ledoborci 8 0 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Loupežníci Jičín Juniors 8
12.5.2019 15:00 Ledoborci Juniors 10 dráha 3. MČRJ 2019 - junioři (finálový turnaj) :Finále
Loupežníci Jičín 4
12.5.2019 10:00 Dion XY 6 dráha 2. MČRJ 2019 - junioři (finálový turnaj) :Semifinále
Loupežníci Jičín 10
11.5.2019 18:00 Zbraslav Sobi 1 dráha 1. MČRJ 2019 – junioři :Základní část
Loupežníci Jičín 13
11.5.2019 11:30 Dion XY 7 dráha 4. MČRJ 2019 – junioři :Základní část
Loupežníci Jičín 6
27.4.2019 15:30 Dion CÉLINE 9 dráha 3. 1.liga – muži :Zápas o Baráž o Extraligu
Letící kameny 5
27.4.2019 10:30 Kolibris 2 7 dráha 1. 1.liga – muži :O vítěze skupin (1. z A v 1. z B)
Letící kameny 4
7.4.2019 19:20 Dion DJ 12 dráha 2. Juniorská liga :Skupina A+B
Loupežníci Jičín 1
7.4.2019 12:20 Loupežníci Jičín 5 dráha 3. Juniorská liga :Skupina A+B
PLC 2 3
9.3.2019 15:30 Morning star Přírodověda 4 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina B
Letící kameny 6
9.3.2019 8:30 Letící kameny 7 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina B
Dion 1 5
3.3.2019 18:00 Loupežníci Jičín 12 dráha 1. MČRJ 2019 – junioři :Základní část
Ledoborci NG 9
3.3.2019 11:30 Savona 6 dráha 3. MČRJ 2019 – junioři :Základní část
Loupežníci Jičín 5
2.3.2019 18:00 Loupežníci Jičín 5 dráha 2. MČRJ 2019 – junioři :Základní část
Ledoborci Juniors 10
2.3.2019 11:30 Loupežníci Jičín 11 dráha 2. MČRJ 2019 – junioři :Základní část
Zbraslav Tučňáci 3
1.3.2019 15:00 Ledoborci Army 5 dráha 4. MČRJ 2019 – junioři :Základní část
Loupežníci Jičín 6
24.2.2019 15:30 Kolibris 5 3 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina B
Letící kameny 7
24.2.2019 8:30 Cherry Stones 7 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina B
Letící kameny 5
23.2.2019 15:30 Ledoborci Juniors 2 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina B
Letící kameny 6
23.2.2019 8:30 Letící kameny 2 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina B
Ledoborci 1 8
16.2.2019 17:50 Loupežníci Jičín 9 dráha B Juniorská liga :Skupina A+B
Slovenia 7
16.2.2019 12:50 Zbraslav Sobi 7 dráha A Juniorská liga :Skupina A+B
Loupežníci Jičín 6
16.2.2019 8:20 Loupežníci Jičín 5 dráha A Juniorská liga :Skupina A+B
Savona 4
20.1.2019 13:20 Loupežníci Jičín 1 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2018 :o 11. místo
Ledoborci NG 16
20.1.2019 8:20 Loupežníci Jičín 7 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2018 :12 vs. 13
PLC 2 5
19.1.2019 19:20 Loupežníci Jičín 4 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2018 :Junioři A - 2. kolo
Liboc 2 7
19.1.2019 10:50 Loupežníci Jičín 4 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2018 :Junioři A
PLC 1 8
11.11.2018 15:30 Letící kameny 7 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina B
Klub z Viktorky 4
11.11.2018 13:50 Loupežníci Jičín 2 dráha B Juniorská liga :Skupina A+B
Ledoborci NG 13
11.11.2018 8:30 Dion 1 5 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina B
Letící kameny 6
11.11.2018 8:20 Liboc 2 8 dráha B Juniorská liga :Skupina A+B
Loupežníci Jičín 3
10.11.2018 15:30 Letící kameny 5 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina B
Cherry Stones 6
10.11.2018 8:30 Letící kameny 6 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina B
Kolibris 5 8
3.11.2018 17:50 Slovenia 6 dráha A Juniorská liga :Skupina A+B
Loupežníci Jičín 3
3.11.2018 12:50 Loupežníci Jičín 6 dráha B Juniorská liga :Skupina A+B
Zbraslav Sobi 5
3.11.2018 8:20 Savona 6 dráha A Juniorská liga :Skupina A+B
Loupežníci Jičín 3
14.10.2018 18:30 Letící kameny 6 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina B
Morning star Přírodověda 2
14.10.2018 11:30 Letící kameny 6 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina B
Ledoborci Juniors 4
13.10.2018 18:30 Ledoborci 1 4 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina B
Letící kameny 6
13.10.2018 11:30 Klub z Viktorky 7 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina B
Letící kameny 3
22.9.2018 12:30 Dion YB 6 dráha 3. Pohár ČSC 2018 :Skupina C
Letící kameny 4
22.9.2018 8:00 Kolibris 5 6 dráha 2. Pohár ČSC 2018 :Skupina C
Letící kameny 5
21.9.2018 17:45 Letící kameny 4 dráha 3. Pohár ČSC 2018 :Skupina C
Trutnov 2 3
21.9.2018 12:30 Letící kameny 13 dráha 1. Pohár ČSC 2018 :Skupina C
Savona 6 2
22.4.2018 15:00 Lední medvědi 6 dráha 1. MČR žáků 2018 :Finále
Loupežníci Jičín 2
21.4.2018 18:00 Ledoborci Army 7 dráha 4. MČRJ 2018 – junioři :Základní část
Loupežníci Jičín 6
25.2.2018 18:00 Dion HJ 10 dráha 4. MČRJ 2018 – junioři :Základní část
Loupežníci Jičín 6
25.2.2018 15:00 Kolibris 4 2 dráha 4. MČR žáků 2018 :Základní část
Loupežníci Jičín 5
25.2.2018 11:30 Loupežníci Jičín 4 dráha 1. MČRJ 2018 – junioři :Základní část
Ledoborci NG 6
25.2.2018 8:30 Lední medvědi 4 dráha 3. MČR žáků 2018 :Základní část
Loupežníci Jičín 5
24.2.2018 18:00 Ledoborci Juniors 7 dráha 3. MČRJ 2018 – junioři :Základní část
Loupežníci Jičín 3
24.2.2018 11:30 Loupežníci Jičín 4 dráha 2. MČRJ 2018 – junioři :Základní část
Savona 9
24.2.2018 8:30 Loupežníci Jičín 6 dráha 1. MČR žáků 2018 :Základní část
Tučňáci 1
23.2.2018 18:00 Loupežníci Jičín 3 dráha 2. MČRJ 2018 – junioři :Základní část
Sobi 5
23.2.2018 15:00 Loupežníci Jičín 10 dráha 4. MČR žáků 2018 :Základní část
Lachtani 0
23.2.2018 11:30 Kolibris 3 8 dráha 4. MČRJ 2018 – junioři :Základní část
Loupežníci Jičín 5
23.2.2018 8:30 Polární lišky 6 dráha 1. MČR žáků 2018 :Základní část
Loupežníci Jičín 0
7.10.2017 18:00 Loupežníci Jičín 9 dráha B Pohár ČSC junioři 2017 :Nadstavba
Dion HJ 10
7.10.2017 15:00 Loupežníci Jičín 3 dráha A Pohár ČSC junioři 2017 :Nadstavba
Sobi 9
30.9.2017 17:30 Ledoborci Army 5 dráha B Pohár ČSC junioři 2017 :Junioři A
Loupežníci Jičín 4
30.9.2017 11:30 Dion YB 12 dráha A Pohár ČSC junioři 2017 :Junioři A
Loupežníci Jičín 2
26.3.2017 14:55 Loupežníci Jičín 1 dráha 1. MČR žáků 2017 :Základní část
Lední medvědi 8
26.3.2017 11:25 Loupežníci Jičín 2 dráha 3. MČRJ 2017 – junioři :Skupina B
Ledoborci Juniors 11
26.3.2017 8:30 Polární lišky 4 dráha 3. MČR žáků 2017 :Základní část
Loupežníci Jičín 3
25.3.2017 18:25 Dion HJ 6 dráha 2. MČRJ 2017 – junioři :Skupina B
Loupežníci Jičín 8
25.3.2017 14:55 PLC 2 6 dráha 4. MČR žáků 2017 :Základní část
Loupežníci Jičín 2
25.3.2017 11:25 Kolibris 3 11 dráha 3. MČRJ 2017 – junioři :Skupina B
Loupežníci Jičín 2
25.3.2017 8:25 Loupežníci Jičín 4 dráha 2. MČR žáků 2017 :Základní část
Tučňáci 2
24.3.2017 19:25 Loupežníci Jičín 2 dráha 2. MČR žáků 2017 :Základní část
Dion DJ 15
24.3.2017 15:55 Loupežníci Jičín 3 dráha 4. MČRJ 2017 – junioři :Skupina B
Savona 6 8
12.3.2017 12:00 Fijan 2 dráha 4. Olympic Hopes Prague 2017 :5th place
Jičín 7
12.3.2017 8:30 CZE 2 2 dráha 2. Olympic Hopes Prague 2017 :Group E
Jičín 9
11.3.2017 14:30 Jičín 5 dráha 2. Olympic Hopes Prague 2017 :Group D
Adamant 1 6
11.3.2017 11:00 Jičín 4 dráha 1. Olympic Hopes Prague 2017 :Group A
HUN 1 7
10.3.2017 18:30 Jičín 10 dráha 3. Olympic Hopes Prague 2017 :Group A
Adamant 2 3
Ledoborci OS 6 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2019 :Pohár ČSC junioři 2019 - F
Loupežníci Jičín Juniors 2
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo