horni

Zapletalová Anna (CC SOKOL LIBOC)

datum čas zápas dráha soutěž
26.1.2020 16:30 Sokolky dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Ledolamky
26.1.2020 8:15 Zbraslav W dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky
25.1.2020 16:30 Sokolky dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO
25.1.2020 8:15 Liboc 1 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky
7.12.2019 16:30 Sokolky 1 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 10
7.12.2019 8:15 Savona M 13 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky 5
6.12.2019 8:15 PLC LEDO 10 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky 4
28.10.2019 20:15 Sokolky 1 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 12
28.10.2019 12:00 Sokolky 5 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1 9
27.10.2019 20:15 Ledolamky 5 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky 6
27.10.2019 12:00 Savona H 10 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky 4
26.10.2019 20:15 Sokolky 6 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 7
27.4.2019 10:30 Letící kameny 0 dráha 3. Barážový turnaj - 1.liga/Extraliga - ženy :
Sokolky 1
10.2.2019 16:00 Kolibris 2 0 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky 1
10.2.2019 8:30 PLC LEDO 9 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky 4
27.1.2019 16:30 Zbraslav W 12 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky 5
27.1.2019 8:15 Sokolky 7 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 2
26.1.2019 16:30 Sokolky 5 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 12
26.1.2019 8:15 Savona H 10 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky 5
16.12.2018 16:00 Sokolky 9 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Ledolamky 5
16.12.2018 8:30 Sokolky 6 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 10
15.12.2018 16:00 Sokolky 9 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 10
15.12.2018 8:30 Liboc 3 10 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky 2
28.10.2018 20:15 Sokolky 9 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 2
28.10.2018 12:00 Savona M 11 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky 2
27.10.2018 20:15 Sokolky 5 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 8
27.10.2018 12:00 Ledolamky 12 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky 1
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo