[x] A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Adamčíková Štěpánka Adámek Jan Adámková Radka
Al - Kaysy Jaroslava Albrecht Karel Aliapuliu (Nekovářová) Lenka
Amlerová Lenka Antal Stanislav Antoš Václav
Axamitová Elena Axamítová Zuzana Babiš Milan
Babišová (Dvořáková) Eva Balážová Lenka Balíková (Novotná) Gabriela
Balogh David Bareš Jakub Barkmanová (Hájková) Helena
Bárta David Barta Michal Barták Milan
Barták Vojtěch Bartáková Ivana Bartošová Alžběta
Bartošová Martina Bartošová Štěpánka Bartůněk Milan
Baudyšová Alžběta Baudyšová Michaela Baudyšová Tereza
předchozí další

Baudyšová Alžběta (CC SOKOL LIBOC)

datum čas zápas dráha soutěž
13.5.2018 13:15 UK 2 2 dráha 4. Otevřený curlingový turnaj curlerů - akademiků 2018 :O 3. místo
CZE UNI Ladies 9
13.5.2018 9:15 CZE UNI Ladies 2 dráha 4. Otevřený curlingový turnaj curlerů - akademiků 2018 :Semifinále
Dion 7
12.5.2018 16:45 UK 3 1 dráha 4. Otevřený curlingový turnaj curlerů - akademiků 2018 :Skupina B
CZE UNI Ladies 13
12.5.2018 11:15 CZE UNI Ladies 4 dráha 1. Otevřený curlingový turnaj curlerů - akademiků 2018 :Skupina B
Ledoborci 7 6
11.5.2018 16:45 ČVUT 2 1 dráha 3. Otevřený curlingový turnaj curlerů - akademiků 2018 :Skupina B
CZE UNI Ladies 18
8.4.2018 9:30 Savona M 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Finále
Liboc 3 7
7.4.2018 16:00 Savona M 1 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Finále
Liboc 3 6
6.4.2018 16:00 Zbraslav W 0 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Základní část
Liboc 3 1
6.4.2018 10:00 Savona M 5 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Základní část
Liboc 3 7
5.4.2018 16:00 Liboc 3 9 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Základní část
Savona H 3
5.4.2018 10:00 Liboc 3 8 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Základní část
Zbraslav W 3
4.4.2018 16:00 Liboc 3 11 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Základní část
Savona M 4
4.4.2018 10:00 Savona H 2 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Základní část
Liboc 3 11
31.3.2018 15:30 Liboc 3 11 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 8
31.3.2018 9:30 Savona H 9 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 1
4.2.2018 15:30 Liboc 3 9 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky 3
4.2.2018 9:30 Liboc 1 2 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 8
3.2.2018 16:30 Savona M 7 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 9
3.2.2018 8:15 Liboc 3 5 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 7
28.1.2018 14:30 Zbraslav W 5 dráha 2. Kvalifikace MS 2018 – ženy :Finále (na 2 výhry)
Liboc 3 11
28.1.2018 9:30 Zbraslav W 7 dráha 1. Kvalifikace MS 2018 – ženy :Finále (na 2 výhry)
Liboc 3 4
27.1.2018 14:30 Zbraslav W 4 dráha 2. Kvalifikace MS 2018 – ženy :Finále (na 2 výhry)
Liboc 3 5
26.1.2018 14:30 Savona H 4 dráha 1. Kvalifikace MS 2018 – ženy :Základní část
Liboc 3 8
26.1.2018 9:30 Liboc 3 9 dráha 2. Kvalifikace MS 2018 – ženy :Základní část
Zbraslav W 5
25.1.2018 14:30 Liboc 3 9 dráha 2. Kvalifikace MS 2018 – ženy :Základní část
Savona H 2
25.1.2018 9:30 Zbraslav W 9 dráha 1. Kvalifikace MS 2018 – ženy :Základní část
Liboc 3 8
17.12.2017 20:15 Trutnov 2 5 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 12
17.12.2017 12:00 Sokolky 3 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 8
16.12.2017 20:15 Liboc 3 6 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 9
16.12.2017 12:00 Liboc 3 9 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1 2
22.10.2017 16:00 Zbraslav W 7 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 9
22.10.2017 8:30 Liboc 3 6 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 7
21.10.2017 16:00 PLC LEDO 1 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 6
21.10.2017 8:30 Liboc 3 9 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Trutnov 2 7
14.5.2017 9:30 Liboc 3 10 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2016/17 – ženy :Finále
Savona H 2
13.5.2017 17:00 Savona H 4 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2016/17 – ženy :Finále
Liboc 3 7
12.5.2017 11:00 Zbraslav W 6 dráha 4. Finálový turnaj MČR 2016/17 – ženy :Základní část
Liboc 3 11
11.5.2017 17:00 Liboc 3 8 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2016/17 – ženy :Základní část
Savona H 4
11.5.2017 11:00 PLC LEDO 2 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2016/17 – ženy :Základní část
Liboc 3 8
10.5.2017 17:00 Liboc 3 10 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2016/17 – ženy :Základní část
Zbraslav W 5
10.5.2017 11:00 Savona H 2 dráha 4. Finálový turnaj MČR 2016/17 – ženy :Základní část
Liboc 3 8
9.5.2017 19:00 Liboc 3 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2016/17 – ženy :Základní část
PLC LEDO 3
8.4.2017 19:00 Liboc 3 7 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 6
8.4.2017 11:30 PLC LEDO 3 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 10
5.3.2017 11:05 Zbraslav Tabery (K.Tabery) 0 dráha 2. MČR mixy 2017 :O 5.-8. místo
M Dion Céline (K.Krupanský) 1
5.3.2017 8:20 Dion YB (J.Vedral) 9 dráha 1. MČR mixy 2017 :Čtvrtfinále
M Dion Céline (K.Krupanský) 3
4.3.2017 17:05 M Dion Céline (K.Krupanský) 7 dráha 4. MČR mixy 2017 :Skupina D
Savona 1 (M.Strnadová) 6
4.3.2017 11:05 1.CK Brno (R.Podlena) 7 dráha 3. MČR mixy 2017 :Skupina D
M Dion Céline (K.Krupanský) 8
3.3.2017 17:35 M Dion Céline (K.Krupanský) 8 dráha 2. MČR mixy 2017 :Skupina D
Ledoborci 2 (O.Hálek) 4
29.1.2017 16:00 Liboc 3 10 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Trutnov 2 3
29.1.2017 8:30 Liboc 1 5 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 7
28.1.2017 16:00 Zbraslav W 8 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 4
28.1.2017 8:30 Liboc 3 2 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 7
15.1.2017 10:00 Savona M 4 dráha 2. Kvalifikace MS 2017 – ženy :Finále
Liboc 3 10
14.1.2017 16:00 Liboc 3 10 dráha 3. Kvalifikace MS 2017 – ženy :Finále
Savona M 3
14.1.2017 10:00 Savona H 3 dráha 2. Kvalifikace MS 2017 – ženy :Semifinále
Liboc 3 8
13.1.2017 16:00 Liboc 3 2 dráha 4. Kvalifikace MS 2017 – ženy :Základní část
Savona M 10
13.1.2017 10:00 PLC LEDO 5 dráha 1. Kvalifikace MS 2017 – ženy :Základní část
Liboc 3 7
12.1.2017 16:00 Liboc 3 8 dráha 3. Kvalifikace MS 2017 – ženy :Základní část
Savona H 6
12.1.2017 10:00 Savona M 9 dráha 2. Kvalifikace MS 2017 – ženy :Základní část
Liboc 3 8
11.1.2017 16:00 Liboc 3 8 dráha 3. Kvalifikace MS 2017 – ženy :Základní část
PLC LEDO 2
11.1.2017 10:00 Savona H 3 dráha 1. Kvalifikace MS 2017 – ženy :Základní část
Liboc 3 5
4.12.2016 10:00 Dion CÉLINE 9 dráha 2. MČR Mixed Doubles 2016 :Čtvrtfinále
Savona 1 11
3.12.2016 20:15 Liboc 1 1 dráha 1. MČR Mixed Doubles 2016 :Osmifinále
Dion CÉLINE 5
3.12.2016 10:00 Dion CÉLINE 5 dráha 1. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina C
Ledoborci 3 8
2.12.2016 17:00 Dion CÉLINE 6 dráha 3. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina C
Savona 2 5
2.12.2016 10:00 Zbraslav R 3 dráha 1. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina C
Dion CÉLINE 7
6.11.2016 19:00 Ledoborky 2 2 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 9
6.11.2016 11:30 Trutnov 2 4 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 7
5.11.2016 19:00 Liboc 3 4 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 10
5.11.2016 11:30 Liboc 3 8 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1 4
2.10.2016 16:00 Savona H 1 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 8
2.10.2016 8:30 Liboc 3 6 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 5
1.10.2016 16:00 Savona M 5 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 6
1.10.2016 8:30 Liboc 3 9 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 2
1.5.2016 16:00 Dion YB (J.Vedral) 4 dráha 1. MČR Mixy 2016 :O 3. místo
Savona 2 (S.Mokriš) 6
1.5.2016 12:00 Savona 2 (S.Mokriš) 1 dráha 4. MČR Mixy 2016 :Semifinále
Savona 1 (J.Bareš) 9
1.5.2016 9:00 Savona 2 (S.Mokriš) 8 dráha 2. MČR Mixy 2016 :1/4 finále
Liboc 3 (A.Kubešková) 4
30.4.2016 20:00 Trutnov (I.Dykes) 4 dráha 4. MČR Mixy 2016 :1/8 finále
Savona 2 (S.Mokriš) 6
30.4.2016 12:00 Savona 2 (S.Mokriš) 4 dráha 2. MČR Mixy 2016 :Skupina A
Dion RUM (A.Pokorná) 3
29.4.2016 20:00 Savona 2 (S.Mokriš) 1 dráha 3. MČR Mixy 2016 :Skupina A
Savona 1 (J.Bareš) 8
29.4.2016 13:00 Zbraslav H (T.Válek) 8 dráha 1. MČR Mixy 2016 :Skupina A
Savona 2 (S.Mokriš) 3
13.4.2016 8:30 Liboc 3 12 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2016 – ženy :Finále
PLC LEDO 3
12.4.2016 18:00 Liboc 3 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2016 – ženy :Finále
PLC LEDO 2
11.4.2016 8:00 Savona M 1 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2016 – ženy :
Liboc 3 9
10.4.2016 16:00 Liboc 3 8 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2016 – ženy :
PLC LEDO 5
10.4.2016 8:00 Savona H 0 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2016 – ženy :
Liboc 3 1
9.4.2016 16:00 Zbraslav W 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2016 – ženy :
Liboc 3 12
9.4.2016 8:00 Liboc 3 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2016 – ženy :
Liboc 1 2
20.2.2016 19:00 Savona M 1 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 6
20.2.2016 12:00 Liboc 3 6 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 5
24.1.2016 15:30 Liboc 1 6 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 1
24.1.2016 8:30 Liboc 3 8 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 3
23.1.2016 15:30 Kolibris 2 7 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 2
23.1.2016 8:30 Liboc 3 9 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 3
8.11.2015 18:30 Ledoborky 2 2 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 12
8.11.2015 12:00 Liboc 3 7 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 4
7.11.2015 18:30 Zbraslav W 3 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 8
7.11.2015 12:00 Liboc 3 10 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1 6
18.10.2015 10:00 Liboc 3 9 dráha 2. Kvalifikace ME 2015 – ženy :Finále
Savona M 3
17.10.2015 16:00 Savona M 3 dráha 3. Kvalifikace ME 2015 – ženy :Finále
Liboc 3 11
17.10.2015 10:00 Liboc 3 10 dráha 2. Kvalifikace ME 2015 – ženy :Semifinále
Zbraslav W 7
16.10.2015 16:00 Savona M 6 dráha 3. Kvalifikace ME 2015 – ženy :Základní část
Liboc 3 5
16.10.2015 10:00 Liboc 3 7 dráha 2. Kvalifikace ME 2015 – ženy :Základní část
Zbraslav W 6
4.10.2015 15:30 Savona H 2 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 9
4.10.2015 8:30 Liboc 3 6 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 2
3.10.2015 15:30 PLC LEDO 3 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 5
3.10.2015 8:30 Liboc 3 11 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 1
13.9.2015 9:15 Liboc 3 4 dráha 2. Pohár ČSC 2015 :Čtvrtfinále
Trutnov 1 5
12.9.2015 13:45 Trutnov 1 6 dráha 4. Pohár ČSC 2015 :Skupina A
Liboc 3 4
12.9.2015 8:45 Liboc 3 6 dráha 2. Pohár ČSC 2015 :Skupina A
Zlatá Praha 1 5
11.9.2015 13:45 Ledoborci Juniors 2 dráha 4. Pohár ČSC 2015 :Skupina A
Liboc 3 7
11.9.2015 8:45 Liboc 3 5 dráha 1. Pohár ČSC 2015 :Skupina A
Morning star Přírodověda 4
3.5.2015 15:25 Přírodověda 1 (T.Zelenka) 1 dráha 2. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Dion 1 (K.Krupanský) 0
3.5.2015 8:25 Liboc (K.Kubeška) 7 dráha 3. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Dion 1 (K.Krupanský) 2
2.5.2015 18:25 Kolibris (P.Štěpánek) 7 dráha 2. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Dion 1 (K.Krupanský) 3
2.5.2015 15:25 Savona 2 (L.Klíma) 2 dráha 4. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Dion 1 (K.Krupanský) 4
2.5.2015 8:25 Ledoborci 1 (M.Votava) 3 dráha 3. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Dion 1 (K.Krupanský) 7
1.5.2015 18:25 Savona 1 (M.Strnadová) 6 dráha 2. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Dion 1 (K.Krupanský) 3
1.5.2015 11:25 Ledoborci 2 (O.Hálek) 3 dráha 3. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Dion 1 (K.Krupanský) 5
26.4.2015 8:30 Savona M 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2015 – ženy :Finále
Liboc 3 6
25.4.2015 18:00 Savona M 4 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2015 – ženy :Finále
Liboc 3 6
24.4.2015 12:00 Zbraslav W 1 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2015 – ženy :Základní část
Liboc 3 10
23.4.2015 20:00 Liboc 3 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2015 – ženy :Základní část
Liboc 1 5
23.4.2015 12:00 Savona H 8 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2015 – ženy :Základní část
Liboc 3 5
22.4.2015 20:00 Savona M 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2015 – ženy :Základní část
Liboc 3 6
22.4.2015 12:00 Liboc 3 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2015 – ženy :Základní část
Kolibris 2 6
29.3.2015 15:30 CC Ledoborky 4 dráha 3. MČRJ 2015 - juniorky (finálový turnaj) :Finále
Dion DJ 8
21.2.2015 19:00 Savona H 4 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 5
21.2.2015 12:00 Liboc 3 6 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 5
1.2.2015 15:30 Liboc 3 6 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 3
1.2.2015 8:30 Liboc 3 8 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 5
31.1.2015 15:30 Kolibris 1 2 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 8
31.1.2015 8:30 Liboc 3 3 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1 7
25.1.2015 17:35 CC Ledoborky 7 dráha 4. MČRJ 2015 – juniorky :
Dion DJ 4
25.1.2015 8:30 Dion DJ 1 dráha 3. MČRJ 2015 – juniorky :
PLC 1 0
24.1.2015 13:25 Dion DJ 10 dráha 1. MČRJ 2015 – juniorky :
CC Ledoborky 5
24.1.2015 8:30 PLC 1 2 dráha 4. MČRJ 2015 – juniorky :
Dion DJ 6
21.12.2014 17:00 Dion X 5 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2014 :Finále
Dion DJ 2
21.12.2014 14:00 CC Ledoborky 2 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2014 :
Dion DJ 9
21.12.2014 9:00 SVK Juniorky 3 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2014 :
Dion DJ 12
20.12.2014 17:00 SVK Junioři 3 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2014 :Junioři B
Dion DJ 7
20.12.2014 13:30 Dion DJ 13 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2014 :Junioři B
Ledoborci Juniors 0
14.12.2014 17:00 Liboc 1 4 dráha 2. MČR mixed doubles 2014 :Finále
Liboc 3 7
14.12.2014 13:30 Liboc 1 6 dráha 1. MČR mixed doubles 2014 :Semifinále
Trutnov 1 5
14.12.2014 10:00 CK Zlatá Praha 4 dráha 2. MČR mixed doubles 2014 :Čtvrtfinále
Liboc 1 9
13.12.2014 19:00 Liboc 1 9 dráha 3. MČR mixed doubles 2014 :Osmifinále 19:00
Trutnov 3 2
13.12.2014 13:30 Liboc 1 4 dráha 2. MČR mixed doubles 2014 :2. kolo
Dion X 1
13.12.2014 9:30 Ledoborci 2 4 dráha 4. MČR mixed doubles 2014 :1. kolo
Liboc 1 8
12.12.2014 19:00 Liboc 1 4 dráha 3. MČR mixed doubles 2014 :Skupina E
Liboc 2 9
12.12.2014 14:15 Trutnov 3 9 dráha 2. MČR mixed doubles 2014 :Skupina E
Liboc 1 7
9.11.2014 19:00 PLC LEDO 3 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 5
9.11.2014 12:00 Zbraslav W 4 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 6
8.11.2014 19:00 Savona M 6 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 3
8.11.2014 12:00 Liboc 3 6 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 5
19.10.2014 15:30 Kolibris 2 4 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 5
19.10.2014 8:30 Liboc 3 8 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 1 3
18.10.2014 15:30 Liboc 1 6 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 3
18.10.2014 8:30 Liboc 3 6 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 3
14.9.2014 12:15 Liboc 3 4 dráha 2. Pohár ČSC 2014 :Čtvrtfinále
Savona 4 9
14.9.2014 9:45 Trutnov 2 3 dráha 1. Pohár ČSC 2014 :Osmifinále
Liboc 3 7
13.9.2014 17:15 Trutnov 1 4 dráha 3. Pohár ČSC 2014 :Skupina B
Liboc 3 5
13.9.2014 7:30 Liboc 3 19 dráha 2. Pohár ČSC 2014 :Skupina B
Falcon Praha 2
3.5.2014 20:25 Savona 2 (J.Splavec) 3 dráha 3. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav OH (K.Klíma) 8
3.5.2014 14:25 Savona 2 (J.Splavec) 2 dráha 4. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona 4 (J.Kováč) 7
3.5.2014 8:25 Savona 2 (J.Splavec) 5 dráha 3. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Duh.jednorožci (K.Chaloupek) 2
2.5.2014 15:25 Zbraslav ONI (M.Tomíšek) 4 dráha 4. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona 2 (J.Splavec) 7
2.5.2014 11:25 Savona 2 (J.Splavec) 4 dráha 2. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona 1 (H.Synáčková) 10
21.4.2014 8:30 Liboc 3 5 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Finále
Zbraslav W 8
20.4.2014 18:00 Zbraslav W 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Finále
Liboc 3 6
20.4.2014 12:00 Savona H 6 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Semifinále
Liboc 3 8
19.4.2014 16:00 Savona M 4 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Liboc 3 5
19.4.2014 8:00 Liboc 3 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Zbraslav W 3
18.4.2014 16:00 Liboc 3 3 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona H 9
18.4.2014 8:00 Liboc 3 2 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona M 6
17.4.2014 16:00 Kolibris 1 2 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Liboc 3 11
17.4.2014 8:00 Kolibris 2 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Liboc 3 7
13.4.2014 15:30 Dion DJ 7 dráha 3. MČRJ 2014 - juniorky (finálový turnaj) :Finále
ČSC 1 4
29.3.2014 19:00 Liboc 3 11 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Savona H 7
29.3.2014 11:30 Liboc 3 8 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Letící kameny 4
9.2.2014 10:55 Dion DJ 6 dráha 2. MČRJ 2014 – juniorky :Základní část
ČSC 2 5
8.2.2014 20:00 ČSC 1 3 dráha 4. MČRJ 2014 – juniorky :Základní část
Dion DJ 7
26.1.2014 16:00 Liboc 3 9 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 1 3
26.1.2014 8:30 Liboc 3 11 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Savona M 4
25.1.2014 16:00 Ledo TP 3 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Liboc 3 8
25.1.2014 8:30 Liboc 3 6 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Zbraslav W 7
22.12.2013 16:30 Savona H 2 dráha 2. Pohár ČSC 2013 :Finále
Savona 5 6
22.12.2013 13:15 Savona H 8 dráha 4. Pohár ČSC 2013 :Semifinále
Kolibris 2 3
22.12.2013 10:00 Savona H 7 dráha 1. Pohár ČSC 2013 :Čtvrtfinále
Zbraslav OH 2
21.12.2013 18:45 Kolibris 2 11 dráha 3. Pohár ČSC 2013 :Skupina B
Savona H 1
21.12.2013 13:00 Savona H 9 dráha 1. Pohár ČSC 2013 :Skupina B
Zlatá Praha 1 4
21.12.2013 8:00 Savona H 7 dráha 3. Pohár ČSC 2013 :Skupina B
Kolibris 3 6
10.11.2013 19:00 Kolibris 2 2 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Liboc 3 9
10.11.2013 11:30 Savona H 11 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Liboc 3 7
9.11.2013 19:00 Letící kameny 6 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Liboc 3 8
9.11.2013 11:30 Kolibris 1 3 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Liboc 3 12
20.10.2013 19:30 Liboc 3 8 dráha 2. Národní kvalifikace ZOH 2014 – ženy :
Zbraslav W 6
20.10.2013 14:00 Liboc 3 7 dráha 3. Národní kvalifikace ZOH 2014 – ženy :
Zbraslav W 6
20.10.2013 8:30 Zbraslav W 7 dráha 2. Národní kvalifikace ZOH 2014 – ženy :
Liboc 3 5
19.10.2013 16:00 Liboc 3 9 dráha 3. Národní kvalifikace ZOH 2014 – ženy :
Zbraslav W 8
19.10.2013 10:00 Zbraslav W 9 dráha 2. Národní kvalifikace ZOH 2014 – ženy :
Liboc 3 2
6.10.2013 16:00 Savona M 5 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Liboc 3 6
6.10.2013 8:30 Liboc 3 8 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Ledo TP 2
5.10.2013 16:00 Zbraslav W 10 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Liboc 3 9
5.10.2013 8:30 Liboc 3 7 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 2 5
4.5.2013 19:00 Zbraslav H (R.Boháč) 4 dráha 2. MČR Mixy 2013 :Play Off (1. kolo)
Duhoví jednorožci (L.Klíma) 3
4.5.2013 13:00 Citadela (J.Kováč) 3 dráha 3. MČR Mixy 2013 :Skupina A (červená)
Duhoví jednorožci (L.Klíma) 8
4.5.2013 8:00 Duhoví jednorožci (L.Klíma) 6 dráha 1. MČR Mixy 2013 :Skupina A (červená)
RIPER HK (V.Hubálek) 4
3.5.2013 18:00 Duhoví jednorožci (L.Klíma) 4 dráha 4. MČR Mixy 2013 :Skupina A (červená)
Savona 1 (J.Bareš) 5
3.5.2013 13:00 Zbraslav M (O.Kotouč) 3 dráha 2. MČR Mixy 2013 :Skupina A (červená)
Duhoví jednorožci (L.Klíma) 10
30.3.2013 19:00 Dion DJ 1 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Aritma 3 13
30.3.2013 11:30 Dion DJ 6 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Savona M 7
16.2.2013 15:30 Savona Z 14 dráha 3. MČRJ 2013 - juniorky (finálový turnaj) :Finále
Dion DJ 7
10.2.2013 16:00 Zbraslav W 14 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Dion DJ 7
10.2.2013 8:30 Ledo TP 9 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Dion DJ 1
9.2.2013 16:00 Kolibris 2 11 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Dion DJ 7
9.2.2013 8:30 Dion DJ 4 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Savona H 9
27.1.2013 9:00 Trutnov 0 dráha 1. MČRJ 2013 - juniorky :MČR juniorky
Dion DJ 14
26.1.2013 17:00 Dion DJ 6 dráha 3. MČRJ 2013 - juniorky :MČR juniorky
Savona Z 3
16.12.2012 16:30 Zbraslav R 8 dráha 4. MČR mixed doubles 2012 :Hra o 5. místo
Dion X 5
16.12.2012 13:00 Liboc 1 1 dráha 3. MČR mixed doubles 2012 :Poražení ze čtvrtfinále
Dion X 9
16.12.2012 10:00 Dion X 3 dráha 2. MČR mixed doubles 2012 :Čtvrtfinále
Kolibris 1 10
15.12.2012 11:00 Dion X 10 dráha 1. MČR mixed doubles 2012 :Skupina C (modrá)
CC RIPER HD 3
14.12.2012 18:00 Citadela 5 dráha 3. MČR mixed doubles 2012 :Skupina C (modrá)
Dion X 8
14.12.2012 11:00 Dion X 6 dráha 1. MČR mixed doubles 2012 :Skupina C (modrá)
Savona 2 3
11.11.2012 19:00 Kolibris 1 10 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Dion DJ 6
11.11.2012 11:30 Dion DJ 1 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav W 12
10.11.2012 19:00 Dion DJ 1 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Ledo TP 10
10.11.2012 11:30 Savona M 10 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Dion DJ 4
21.10.2012 16:00 Aritma 3 8 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Dion DJ 5
21.10.2012 8:30 Dion DJ 10 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Kolibris 2 4
20.10.2012 16:00 Dion DJ 5 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Kolibris 1 12
20.10.2012 8:30 Savona H 11 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Dion DJ 4
12.5.2012 18:30 Aritma 3 4 dráha 4. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Skupina D
Trutnov 1 8
12.5.2012 15:45 Kolibris 3 6 dráha 1. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Skupina D
Aritma 3 5
12.5.2012 10:45 Aritma 3 5 dráha 2. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Skupina D
Dion 1 6
6.5.2012 20:25 Savona Z 2 dráha 3. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Trutnov 7
6.5.2012 17:25 Savona M 2 dráha 4. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona Z 5
6.5.2012 11:25 Zbraslav M 5 dráha 3. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona Z 7
6.5.2012 8:25 Aritma 3 6 dráha 2. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona Z 3
5.5.2012 17:25 Zbraslav H 6 dráha 1. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona Z 5
5.5.2012 8:25 Savona M 4 dráha 4. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona Z 7
1.4.2012 13:00 Kolibris 1 0 dráha 3. Baráž o extraligu 2012 - ženy :Baráž o playoff 2011/12
Dion DJ 1
1.4.2012 9:00 Savona I 3 dráha 3. 1.liga - ženy :Tie break
Dion DJ 8
31.3.2012 16:00 Aritma 1 1 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Dion DJ 8
31.3.2012 8:30 Savona I 5 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Dion DJ 4
19.2.2012 14:25 Dion DJ 4 dráha 3. MČRJ 2012 - juniorky (finálový turnaj) :Finále
Savona Z 8
19.2.2012 8:25 Trutnov 4 dráha 1. MČRJ 2012 - juniorky (finálový turnaj) :Semifinále
Dion DJ 17
12.2.2012 19:30 Dion DJ 4 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 5 8
12.2.2012 12:00 Zbraslav D 0 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Dion DJ 1
11.2.2012 19:30 Citadela 5 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Dion DJ 6
11.2.2012 12:00 Dion DJ 2 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav SK 11
29.1.2012 11:30 Dion DJ 1 dráha 2. MČRJ 2012 - juniorky :Základní část
Savona Z 7
28.1.2012 11:30 Trutnov 1 dráha 1. MČRJ 2012 - juniorky :Základní část
Dion DJ 11
13.11.2011 16:00 Dion DJ 7 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Trutnov 2 6
13.11.2011 8:30 Dion DJ 4 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 1 9
12.11.2011 16:00 Dion DJ 7 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Savona I 3
12.11.2011 8:30 Aritma 5 4 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Dion DJ 9
16.10.2011 19:30 Dion DJ 7 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav D 2
16.10.2011 12:00 Dion DJ 8 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Citadela 3
15.10.2011 19:30 Zbraslav SK 3 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Dion DJ 9
15.10.2011 12:00 Trutnov 2 4 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Dion DJ 7
5.6.2011 12:20 Dion RM 0 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2011 :Pohár junioři - 2011
Kolibris 3 0
5.6.2011 9:00 RPK Brno 7 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2011 :Pohár junioři - 2011
Dion RM 9
4.6.2011 12:20 Kolibris 3 10 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2011 :Pohár junioři - 2011
Dion RM 5
4.6.2011 9:00 Dion DJ 5 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2011 :Pohár junioři - 2011
Dion RM 6
7.5.2011 17:40 Dion RM 5 dráha 2. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Zelená skupina
Ledoborci 3 5
7.5.2011 15:30 Dion RM 6 dráha 3. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Zelená skupina
Aritma 1 11
6.5.2011 15:30 Savona M 10 dráha 2. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Zelená skupina
Dion RM 6
6.5.2011 10:10 Savona 2 7 dráha 2. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Zelená skupina
Dion RM 4
2.4.2011 15:30 Kolibris 1 2 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Dion DJ 9
2.4.2011 9:00 Zbraslav TP 2 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Dion DJ 8
6.2.2011 14:25 Dion DJ 2 dráha 3. MČRJ 2011 - juniorky (finálový turnaj) :finále
Savona Z 10
6.2.2011 8:25 Trutnov 3 dráha 1. MČRJ 2011 - juniorky (finálový turnaj) :Semifinále
Dion DJ 13
23.1.2011 19:00 Dion DJ 2 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Savona I 7
23.1.2011 12:30 Dion DJ 6 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Zbraslav D 5
22.1.2011 19:00 Dion DJ 7 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Citadela 6
22.1.2011 12:30 Ledoborky 1 5 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Dion DJ 9
16.1.2011 11:30 Dion DJ 3 dráha 4. MČRJ 2011 - juniorky :Hlavní část
Savona Z 6
15.1.2011 17:00 Trutnov 2 dráha 2. MČRJ 2011 - juniorky :Hlavní část
Dion DJ 13
15.1.2011 11:30 GML Brno 2 1 dráha 3. MČRJ 2011 - juniorky :Hlavní část
Dion DJ 16
21.11.2010 15:30 Ledo TP 5 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Dion DJ 2
21.11.2010 9:00 Savona I 6 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Dion DJ 5
20.11.2010 15:30 Dion DJ 13 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Zbraslav TP 1
20.11.2010 9:00 Dion DJ 4 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Kolibris 1 6
24.10.2010 19:00 Zbraslav D 9 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Dion DJ 10
24.10.2010 12:30 Citadela 2 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Dion DJ 5
23.10.2010 19:00 Dion DJ 11 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Ledoborky 1 1
23.10.2010 12:30 Dion DJ 4 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Ledo TP 6