horni

Barkmanová (Hájková) Helena (CC ZBRASLAV)

datum čas zápas dráha soutěž
31.3.2018 15:30 Liboc 3 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W
31.3.2018 9:30 Sokolky dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W
4.2.2018 15:30 Zbraslav W dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H
4.2.2018 9:30 Zbraslav W dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO
3.2.2018 16:30 Trutnov 2 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W
3.2.2018 8:15 Zbraslav W dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1
17.12.2017 20:15 Savona M dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W
17.12.2017 12:00 Savona H dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W
16.12.2017 20:15 Zbraslav W dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky
16.12.2017 12:00 PLC LEDO dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W
22.10.2017 16:00 Zbraslav W 7 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 9
22.10.2017 8:30 Zbraslav W 9 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Trutnov 2 3
21.10.2017 16:00 Liboc 1 2 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 7
21.10.2017 8:30 Zbraslav W 2 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 10
13.5.2017 11:00 Savona H 10 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2016/17 – ženy :Semifinále
Zbraslav W 3
12.5.2017 11:00 Zbraslav W 6 dráha 4. Finálový turnaj MČR 2016/17 – ženy :Základní část
Liboc 3 11
11.5.2017 17:00 Zbraslav W 10 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2016/17 – ženy :Základní část
PLC LEDO 8
11.5.2017 11:00 Savona H 10 dráha 4. Finálový turnaj MČR 2016/17 – ženy :Základní část
Zbraslav W 6
10.5.2017 17:00 Liboc 3 10 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2016/17 – ženy :Základní část
Zbraslav W 5
10.5.2017 11:00 PLC LEDO 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2016/17 – ženy :Základní část
Zbraslav W 9
9.5.2017 19:00 Zbraslav W 9 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2016/17 – ženy :Základní část
Savona H 8
8.4.2017 19:00 Savona M 4 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 6
8.4.2017 11:30 Zbraslav W 9 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1 3
29.1.2017 16:00 Ledoborky 2 2 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 9
29.1.2017 8:30 Zbraslav W 7 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 2
28.1.2017 16:00 Zbraslav W 8 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 4
28.1.2017 8:30 Trutnov 2 5 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 9
6.11.2016 19:00 Zbraslav W 6 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 5
6.11.2016 11:30 Zbraslav W 8 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 1
5.11.2016 19:00 Liboc 1 2 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 9
5.11.2016 11:30 PLC LEDO 10 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 6
2.10.2016 16:00 Zbraslav W 6 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 7
2.10.2016 8:30 Liboc 3 6 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 5
1.10.2016 16:00 Zbraslav W 13 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Trutnov 2 6
1.10.2016 8:30 Savona H 5 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 6
11.9.2016 10:15 Kolibris 1 9 dráha 2. Pohár ČSC 2016 :1/4 finále
Zbraslav W 3
10.9.2016 17:45 Letící kameny 2 dráha 2. Pohár ČSC 2016 :Skupina C
Zbraslav W 9
10.9.2016 10:15 Zbraslav W 3 dráha 4. Pohár ČSC 2016 :Skupina C
Sem Tam Brno 9
9.9.2016 20:00 Zbraslav W 5 dráha 1. Pohár ČSC 2016 :Skupina C
Ledoborci 3 4
9.9.2016 10:15 Savona I 2 dráha 4. Pohár ČSC 2016 :Skupina C
Zbraslav W 6
30.4.2016 12:00 Savona 1 (J.Bareš) 9 dráha 1. MČR Mixy 2016 :Skupina A
Zbraslav H (T.Válek) 5
29.4.2016 20:00 Dion RUM (A.Pokorná) 6 dráha 4. MČR Mixy 2016 :Skupina A
Zbraslav H (T.Válek) 4
29.4.2016 13:00 Zbraslav H (T.Válek) 8 dráha 1. MČR Mixy 2016 :Skupina A
Savona 2 (S.Mokriš) 3
11.4.2016 8:00 Zbraslav W 8 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2016 – ženy :
PLC LEDO 4
10.4.2016 16:00 Liboc 1 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2016 – ženy :
Zbraslav W 6
10.4.2016 8:00 Savona M 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2016 – ženy :
Zbraslav W 4
9.4.2016 16:00 Zbraslav W 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2016 – ženy :
Liboc 3 12
9.4.2016 8:00 Savona H 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2016 – ženy :
Zbraslav W 2
20.2.2016 19:00 Liboc 1 3 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 6
20.2.2016 12:00 Liboc 3 6 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 5
14.2.2016 16:00 Ledolamky 7 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Juniorská liga C
Ledoborci Juniors 6
14.2.2016 9:00 Ledolamky 5 dráha 4. Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Juniorská liga C
Ledoborci Juniors 7
13.2.2016 17:30 PLC 1 3 dráha 1. Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Juniorská liga B
Ledolamky 5
13.2.2016 11:00 Ledolamky 9 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Juniorská liga B
Liboc 3
24.1.2016 15:30 Zbraslav W 4 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 11
24.1.2016 8:30 Zbraslav W 6 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 8
23.1.2016 15:30 Ledoborky 2 1 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 7
23.1.2016 8:30 Zbraslav W 9 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 4
8.11.2015 18:30 Kolibris 2 3 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 10
8.11.2015 12:00 Zbraslav W 6 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1 5
7.11.2015 18:30 Zbraslav W 3 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 8
7.11.2015 12:00 Savona M 5 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 7
17.10.2015 10:00 Liboc 3 10 dráha 2. Kvalifikace ME 2015 – ženy :Semifinále
Zbraslav W 7
16.10.2015 10:00 Liboc 3 7 dráha 2. Kvalifikace ME 2015 – ženy :Základní část
Zbraslav W 6
15.10.2015 18:00 Zbraslav W 4 dráha 3. Kvalifikace ME 2015 – ženy :Základní část
Savona M 6
4.10.2015 15:30 PLC LEDO 7 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 5
4.10.2015 8:30 Zbraslav W 10 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 3
3.10.2015 15:30 Savona H 10 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 9
3.10.2015 8:30 Zbraslav W 11 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 6
3.5.2015 18:25 Zbraslav H (T.Paul) 1 dráha 2. MČR Mixy 2015 :Finále
Savona 2 (L.Klíma) 5
3.5.2015 15:25 Savona 1 (M.Strnadová) 4 dráha 4. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav H (T.Paul) 5
3.5.2015 11:25 Zbraslav H (T.Paul) 6 dráha 2. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Liboc (K.Kubeška) 5
2.5.2015 18:25 Zbraslav H (T.Paul) 9 dráha 3. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Přírodověda 1 (T.Zelenka) 3
2.5.2015 15:25 Zbraslav H (T.Paul) 7 dráha 1. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Liboc (K.Kubeška) 6
2.5.2015 8:25 Dion RUM (A.Pokorná) 0 dráha 2. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav H (T.Paul) 8
1.5.2015 18:25 Zbraslav H (T.Paul) 7 dráha 1. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Dion VIP (V.Černovský) 8
1.5.2015 8:25 Zbraslav H (T.Paul) 11 dráha 4. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Přírodověda 2 (R.Janhuba) 2
29.3.2015 15:30 CC Ledoborky 4 dráha 3. MČRJ 2015 - juniorky (finálový turnaj) :Finále
Dion DJ 8
21.2.2015 15:30 Ledoborky 2 1 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 0
21.2.2015 8:30 Sokolky 8 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 4
1.2.2015 19:00 Ledoborky 2 8 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 3
1.2.2015 12:00 Ledoborky 2 5 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
PLC MARTIN 2
31.1.2015 19:00 Trutnov 2 7 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 3
31.1.2015 12:00 Ledoborky 2 10 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 4
25.1.2015 17:35 CC Ledoborky 7 dráha 4. MČRJ 2015 – juniorky :
Dion DJ 4
25.1.2015 8:30 Dion DJ 1 dráha 3. MČRJ 2015 – juniorky :
PLC 1 0
24.1.2015 13:25 Dion DJ 10 dráha 1. MČRJ 2015 – juniorky :
CC Ledoborky 5
24.1.2015 8:30 PLC 1 2 dráha 4. MČRJ 2015 – juniorky :
Dion DJ 6
21.12.2014 17:00 Dion X 5 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2014 :Finále
Dion DJ 2
21.12.2014 14:00 CC Ledoborky 2 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2014 :
Dion DJ 9
21.12.2014 9:00 SVK Juniorky 3 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2014 :
Dion DJ 12
20.12.2014 17:00 SVK Junioři 3 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2014 :Junioři B
Dion DJ 7
20.12.2014 13:30 Dion DJ 13 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2014 :Junioři B
Ledoborci Juniors 0
13.12.2014 19:00 Trutnov 1 8 dráha 1. MČR mixed doubles 2014 :Osmifinále 19:00
Savona 2 4
12.12.2014 21:00 Dion X 6 dráha 3. MČR mixed doubles 2014 :Skupina I
Savona 2 8
12.12.2014 12:15 Savona 2 8 dráha 1. MČR mixed doubles 2014 :Skupina I
CC RIPER 3
9.11.2014 15:30 Savona I 7 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 3
9.11.2014 8:30 Ledoborky 1 4 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 8
8.11.2014 15:30 Ledoborky 2 9 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 3
8.11.2014 8:30 Letící kameny 7 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 3
19.10.2014 19:00 PLC MARTIN 3 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 6
19.10.2014 12:00 Ledoborky 2 2 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 7
18.10.2014 19:00 Zbraslav TP 3 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 8
18.10.2014 12:00 Ledoborky 2 11 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I 6
3.5.2014 20:25 Savona 2 (J.Splavec) 3 dráha 3. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav OH (K.Klíma) 8
3.5.2014 14:25 Savona 2 (J.Splavec) 2 dráha 4. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona 4 (J.Kováč) 7
3.5.2014 8:25 Savona 2 (J.Splavec) 5 dráha 3. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Duh.jednorožci (K.Chaloupek) 2
2.5.2014 15:25 Zbraslav ONI (M.Tomíšek) 4 dráha 4. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona 2 (J.Splavec) 7
2.5.2014 11:25 Savona 2 (J.Splavec) 4 dráha 2. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona 1 (H.Synáčková) 10
13.4.2014 15:30 Dion DJ 7 dráha 3. MČRJ 2014 - juniorky (finálový turnaj) :Finále
ČSC 1 4
29.3.2014 16:00 Ledoborky 2 2 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Sokolky 7
29.3.2014 8:30 Zbraslav TP 3 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Ledoborky 2 9
9.2.2014 10:55 Dion DJ 6 dráha 2. MČRJ 2014 – juniorky :Základní část
ČSC 2 5
8.2.2014 20:00 ČSC 1 3 dráha 4. MČRJ 2014 – juniorky :Základní část
Dion DJ 7
26.1.2014 19:30 Ledoborky 2 9 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Savona I 5
26.1.2014 12:00 Ledoborky 2 10 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
CC Kladno 2
25.1.2014 19:30 Ledoborky 2 5 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Zbraslav SK 4
25.1.2014 12:00 Ledoborky 2 1 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Liboc 1 7
22.12.2013 16:30 Savona H 2 dráha 2. Pohár ČSC 2013 :Finále
Savona 5 6
22.12.2013 13:15 Savona H 8 dráha 4. Pohár ČSC 2013 :Semifinále
Kolibris 2 3
22.12.2013 10:00 Savona H 7 dráha 1. Pohár ČSC 2013 :Čtvrtfinále
Zbraslav OH 2
21.12.2013 18:45 Kolibris 2 11 dráha 3. Pohár ČSC 2013 :Skupina B
Savona H 1
21.12.2013 13:00 Savona H 9 dráha 1. Pohár ČSC 2013 :Skupina B
Zlatá Praha 1 4
21.12.2013 8:00 Savona H 7 dráha 3. Pohár ČSC 2013 :Skupina B
Kolibris 3 6
10.11.2013 16:00 Ledoborky 1 8 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Ledoborky 2 4
10.11.2013 8:30 Sokolky 5 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Ledoborky 2 7
9.11.2013 16:00 Ledoborky 2 11 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Zbraslav TP 5
9.11.2013 8:30 Savona I 4 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Ledoborky 2 6
6.10.2013 19:30 CC Kladno 3 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Ledoborky 2 8
6.10.2013 12:00 Zbraslav SK 10 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Ledoborky 2 4
5.10.2013 19:30 Liboc 1 11 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Ledoborky 2 4
5.10.2013 12:00 Ledoborky 2 5 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Ledoborky 1 7
30.3.2013 19:00 Dion DJ 1 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Aritma 3 13
30.3.2013 11:30 Dion DJ 6 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Savona M 7
16.2.2013 15:30 Savona Z 14 dráha 3. MČRJ 2013 - juniorky (finálový turnaj) :Finále
Dion DJ 7
16.2.2013 10:00 Trutnov 1 dráha 1. MČRJ 2013 - juniorky (finálový turnaj) :Semifinále
Savona Z 18
10.2.2013 16:00 Zbraslav W 14 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Dion DJ 7
10.2.2013 8:30 Ledo TP 9 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Dion DJ 1
9.2.2013 16:00 Kolibris 2 11 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Dion DJ 7
9.2.2013 8:30 Dion DJ 4 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Savona H 9
27.1.2013 13:00 Savona Z 10 dráha 4. MČRJ 2013 - juniorky :MČR juniorky
Trutnov 4
26.1.2013 17:00 Dion DJ 6 dráha 3. MČRJ 2013 - juniorky :MČR juniorky
Savona Z 3
11.11.2012 19:00 Kolibris 1 10 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Dion DJ 6
11.11.2012 11:30 Dion DJ 1 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav W 12
10.11.2012 19:00 Dion DJ 1 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Ledo TP 10
10.11.2012 11:30 Savona M 10 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Dion DJ 4
21.10.2012 16:00 Aritma 3 8 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Dion DJ 5
21.10.2012 8:30 Dion DJ 10 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Kolibris 2 4
20.10.2012 16:00 Dion DJ 5 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Kolibris 1 12
20.10.2012 8:30 Savona H 11 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Dion DJ 4
19.2.2012 8:25 ČSC 5 1 dráha 2. Žákovské MČR 2012 :Semifinále
ČSC 3 7
29.1.2012 14:30 ČSC 4 2 dráha 1. Žákovské MČR 2012 :Žákovské MČR - základní část
ČSC 5 7
29.1.2012 9:00 ČSC 3 9 dráha 3. Žákovské MČR 2012 :Žákovské MČR - základní část
ČSC 5 0
28.1.2012 14:30 ČSC 5 8 dráha 4. Žákovské MČR 2012 :Žákovské MČR - základní část
ČSC 1 4
28.1.2012 9:00 ČSC 5 2 dráha 2. Žákovské MČR 2012 :Žákovské MČR - základní část
ČSC 2 12
5.6.2011 15:40 ČSC 2 9 dráha 2. Pohár ČSC žáci 2011 :Pohár žáci - 2011
ČSC 1 4
5.6.2011 9:00 ČSC 5 0 dráha 2. Pohár ČSC žáci 2011 :Pohár žáci - 2011
ČSC 1 7
4.6.2011 15:40 ČSC 4 2 dráha 2. Pohár ČSC žáci 2011 :Pohár žáci - 2011
ČSC 1 6
4.6.2011 12:20 ČSC 1 7 dráha 3. Pohár ČSC žáci 2011 :Pohár žáci - 2011
ČSC 2 4
4.6.2011 9:00 ČSC 1 8 dráha 1. Pohár ČSC žáci 2011 :Pohár žáci - 2011
ČSC 3 2
6.2.2011 14:25 ČSC 4 6 dráha 1. Žákovské MČR 2011 :Finále
ČSC 5 3
16.1.2011 14:30 ČSC 1 4 dráha 3. Žákovské MČR 2011 :Žáci 2011 - základní část
ČSC 5 7
16.1.2011 9:00 ČSC 5 7 dráha 1. Žákovské MČR 2011 :Žáci 2011 - základní část
ČSC 3 1
15.1.2011 14:30 ČSC 5 7 dráha 2. Žákovské MČR 2011 :Žáci 2011 - základní část
ČSC 2 1
15.1.2011 9:00 ČSC 6 2 dráha 3. Žákovské MČR 2011 :Žáci 2011 - základní část
ČSC 5 8
14.1.2011 18:00 ČSC 4 4 dráha 2. Žákovské MČR 2011 :Žáci 2011 - základní část
ČSC 5 6
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo