[x] A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Adamčíková Štěpánka Adámek Jan Adámková Radka
Al - Kaysy Jaroslava Albrecht Karel Aliapuliu (Nekovářová) Lenka
Amilibia Marina Amlerová Lenka Antal Stanislav
Antoš Václav Axamitová Elena Axamítová Zuzana
Babiš Milan Babišová (Dvořáková) Eva Balážová Lenka
Balíková (Novotná) Gabriela Balogh David Bareš Jakub
Barkmanová (Hájková) Helena Bárta David Barta Michal
Barták Milan Barták Vojtěch Bartáková Ivana
Bartáková Karolína Bartošová Alžběta Bartošová Martina
Bartošová Štěpánka Bartůněk Milan Baudyš Pavel
předchozí další

Barkmanová (Hájková) Helena (CC ZBRASLAV)

datum čas zápas dráha soutěž
10.2.2019 16:00 Kolibris 2 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky
10.2.2019 8:30 Zbraslav W dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2
27.1.2019 16:30 Kolibris 2 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO
27.1.2019 12:00 Ledolamky dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2
26.1.2019 16:30 Kolibris 2 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H
26.1.2019 8:15 Savona M dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2
16.12.2018 16:00 Kolibris 2 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3
16.12.2018 8:30 PLC LEDO dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2
15.12.2018 16:00 Kolibris 2 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W
15.12.2018 8:30 Kolibris 2 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Ledolamky
28.10.2018 20:15 Sokolky dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2
28.10.2018 12:00 Savona H dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2
27.10.2018 20:15 Kolibris 2 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M
27.10.2018 12:00 Liboc 3 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2
13.5.2018 13:15 UK 2 2 dráha 4. Otevřený curlingový turnaj curlerů - akademiků 2018 :O 3. místo
CZE UNI Ladies 9
13.5.2018 9:15 CZE UNI Ladies 2 dráha 4. Otevřený curlingový turnaj curlerů - akademiků 2018 :Semifinále
Dion 7
12.5.2018 16:45 UK 3 1 dráha 4. Otevřený curlingový turnaj curlerů - akademiků 2018 :Skupina B
CZE UNI Ladies 13
12.5.2018 11:15 CZE UNI Ladies 4 dráha 1. Otevřený curlingový turnaj curlerů - akademiků 2018 :Skupina B
Ledoborci 7 6
11.5.2018 16:45 ČVUT 2 1 dráha 3. Otevřený curlingový turnaj curlerů - akademiků 2018 :Skupina B
CZE UNI Ladies 18
6.4.2018 16:00 Zbraslav W 0 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Základní část
Liboc 3 1
6.4.2018 10:00 Savona H 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Základní část
Zbraslav W 2
5.4.2018 16:00 Zbraslav W 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Základní část
Savona M 11
5.4.2018 10:00 Liboc 3 8 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Základní část
Zbraslav W 3
4.4.2018 16:00 Zbraslav W 3 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Základní část
Savona H 6
4.4.2018 10:00 Savona M 9 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Základní část
Zbraslav W 6
31.3.2018 15:30 Liboc 3 11 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 8
31.3.2018 9:30 Sokolky 0 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 1
25.3.2018 15:30 Ledoborci 1 (M.Strnadová) dráha 1. MČR mixy 2018 :O 7. místo
Ledoborci 7 (L.Hronová)
25.3.2018 12:00 1.CK Brno (R.Podlena) 1 dráha 1. MČR mixy 2018 :Semifinále 2
Ledoborci 1 (M.Strnadová) 0
25.3.2018 9:15 Ledoborci 1 (M.Strnadová) 6 dráha 1. MČR mixy 2018 :Čtvrtfinále
Dion YB (J.Vedral) 10
24.3.2018 17:30 RPK Brno H (T.Horák) 7 dráha 3. MČR mixy 2018 :Kvalifikační kolo
Ledoborci 1 (M.Strnadová) 10
24.3.2018 11:15 Loupežníci Jičín (K.Karásek) 1 dráha 2. MČR mixy 2018 :Skupina B (modrá)
Ledoborci 1 (M.Strnadová) 13
24.3.2018 8:15 Ledoborci 1 (M.Strnadová) 7 dráha 4. MČR mixy 2018 :Skupina B (modrá)
1.CK Brno (R.Podlena) 11
4.2.2018 15:30 Zbraslav W 3 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 12
4.2.2018 9:30 Zbraslav W 8 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 2
3.2.2018 16:30 Trutnov 2 1 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 10
3.2.2018 8:15 Zbraslav W 10 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1 2
28.1.2018 14:30 Zbraslav W 5 dráha 2. Kvalifikace MS 2018 – ženy :Finále (na 2 výhry)
Liboc 3 11
28.1.2018 9:30 Zbraslav W 7 dráha 1. Kvalifikace MS 2018 – ženy :Finále (na 2 výhry)
Liboc 3 4
27.1.2018 14:30 Zbraslav W 4 dráha 2. Kvalifikace MS 2018 – ženy :Finále (na 2 výhry)
Liboc 3 5
27.1.2018 9:30 Zbraslav W 8 dráha 1. Kvalifikace MS 2018 – ženy :Semifinále
Savona H 6
26.1.2018 19:30 Zbraslav W 2 dráha 2. Kvalifikace MS 2018 – ženy :Základní část
Savona H 7
26.1.2018 9:30 Liboc 3 9 dráha 2. Kvalifikace MS 2018 – ženy :Základní část
Zbraslav W 5
25.1.2018 19:30 Savona H 5 dráha 1. Kvalifikace MS 2018 – ženy :Základní část
Zbraslav W 6
25.1.2018 9:30 Zbraslav W 9 dráha 1. Kvalifikace MS 2018 – ženy :Základní část
Liboc 3 8
17.12.2017 20:15 Savona M 7 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 6
17.12.2017 12:00 Savona H 7 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 6
16.12.2017 20:15 Zbraslav W 11 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky 7
16.12.2017 12:00 PLC LEDO 11 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 8
22.10.2017 16:00 Zbraslav W 7 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 9
22.10.2017 8:30 Zbraslav W 9 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Trutnov 2 3
21.10.2017 16:00 Liboc 1 2 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 7
21.10.2017 8:30 Zbraslav W 2 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 10
13.5.2017 11:00 Savona H 10 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2016/17 – ženy :Semifinále
Zbraslav W 3
12.5.2017 11:00 Zbraslav W 6 dráha 4. Finálový turnaj MČR 2016/17 – ženy :Základní část
Liboc 3 11
11.5.2017 17:00 Zbraslav W 10 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2016/17 – ženy :Základní část
PLC LEDO 8
11.5.2017 11:00 Savona H 10 dráha 4. Finálový turnaj MČR 2016/17 – ženy :Základní část
Zbraslav W 6
10.5.2017 17:00 Liboc 3 10 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2016/17 – ženy :Základní část
Zbraslav W 5
10.5.2017 11:00 PLC LEDO 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2016/17 – ženy :Základní část
Zbraslav W 9
9.5.2017 19:00 Zbraslav W 9 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2016/17 – ženy :Základní část
Savona H 8
8.4.2017 19:00 Savona M 4 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 6
8.4.2017 11:30 Zbraslav W 9 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1 3
29.1.2017 16:00 Ledoborky 2 2 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 9
29.1.2017 8:30 Zbraslav W 7 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 2
28.1.2017 16:00 Zbraslav W 8 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 4
28.1.2017 8:30 Trutnov 2 5 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 9
6.11.2016 19:00 Zbraslav W 6 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 5
6.11.2016 11:30 Zbraslav W 8 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 1
5.11.2016 19:00 Liboc 1 2 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 9
5.11.2016 11:30 PLC LEDO 10 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 6
2.10.2016 16:00 Zbraslav W 6 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 7
2.10.2016 8:30 Liboc 3 6 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 5
1.10.2016 16:00 Zbraslav W 13 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Trutnov 2 6
1.10.2016 8:30 Savona H 5 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 6
11.9.2016 10:15 Kolibris 1 9 dráha 2. Pohár ČSC 2016 :1/4 finále
Zbraslav W 3
10.9.2016 17:45 Letící kameny 2 dráha 2. Pohár ČSC 2016 :Skupina C
Zbraslav W 9
10.9.2016 10:15 Zbraslav W 3 dráha 4. Pohár ČSC 2016 :Skupina C
Sem Tam Brno 9
9.9.2016 20:00 Zbraslav W 5 dráha 1. Pohár ČSC 2016 :Skupina C
Ledoborci 3 4
9.9.2016 10:15 Savona I 2 dráha 4. Pohár ČSC 2016 :Skupina C
Zbraslav W 6
30.4.2016 12:00 Savona 1 (J.Bareš) 9 dráha 1. MČR Mixy 2016 :Skupina A
Zbraslav H (T.Válek) 5
29.4.2016 20:00 Dion RUM (A.Pokorná) 6 dráha 4. MČR Mixy 2016 :Skupina A
Zbraslav H (T.Válek) 4
29.4.2016 13:00 Zbraslav H (T.Válek) 8 dráha 1. MČR Mixy 2016 :Skupina A
Savona 2 (S.Mokriš) 3
11.4.2016 8:00 Zbraslav W 8 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2016 – ženy :
PLC LEDO 4
10.4.2016 16:00 Liboc 1 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2016 – ženy :
Zbraslav W 6
10.4.2016 8:00 Savona M 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2016 – ženy :
Zbraslav W 4
9.4.2016 16:00 Zbraslav W 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2016 – ženy :
Liboc 3 12
9.4.2016 8:00 Savona H 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2016 – ženy :
Zbraslav W 2
20.2.2016 19:00 Liboc 1 3 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 6
20.2.2016 12:00 Liboc 3 6 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 5
14.2.2016 16:00 Ledolamky 7 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Juniorská liga C
Ledoborci Juniors 6
14.2.2016 9:00 Ledolamky 5 dráha 4. Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Juniorská liga C
Ledoborci Juniors 7
13.2.2016 17:30 PLC 1 3 dráha 1. Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Juniorská liga B
Ledolamky 5
13.2.2016 11:00 Ledolamky 9 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Juniorská liga B
Liboc 3
24.1.2016 15:30 Zbraslav W 4 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 11
24.1.2016 8:30 Zbraslav W 6 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 8
23.1.2016 15:30 Ledoborky 2 1 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 7
23.1.2016 8:30 Zbraslav W 9 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 4
8.11.2015 18:30 Kolibris 2 3 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 10
8.11.2015 12:00 Zbraslav W 6 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1 5
7.11.2015 18:30 Zbraslav W 3 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 8
7.11.2015 12:00 Savona M 5 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 7
17.10.2015 10:00 Liboc 3 10 dráha 2. Kvalifikace ME 2015 – ženy :Semifinále
Zbraslav W 7
16.10.2015 10:00 Liboc 3 7 dráha 2. Kvalifikace ME 2015 – ženy :Základní část
Zbraslav W 6
15.10.2015 18:00 Zbraslav W 4 dráha 3. Kvalifikace ME 2015 – ženy :Základní část
Savona M 6
4.10.2015 15:30 PLC LEDO 7 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 5
4.10.2015 8:30 Zbraslav W 10 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 3
3.10.2015 15:30 Savona H 10 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 9
3.10.2015 8:30 Zbraslav W 11 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 6
3.5.2015 18:25 Zbraslav H (T.Paul) 1 dráha 2. MČR Mixy 2015 :Finále
Savona 2 (L.Klíma) 5
3.5.2015 15:25 Savona 1 (M.Strnadová) 4 dráha 4. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav H (T.Paul) 5
3.5.2015 11:25 Zbraslav H (T.Paul) 6 dráha 2. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Liboc (K.Kubeška) 5
2.5.2015 18:25 Zbraslav H (T.Paul) 9 dráha 3. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Přírodověda 1 (T.Zelenka) 3
2.5.2015 15:25 Zbraslav H (T.Paul) 7 dráha 1. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Liboc (K.Kubeška) 6
2.5.2015 8:25 Dion RUM (A.Pokorná) 0 dráha 2. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav H (T.Paul) 8
1.5.2015 18:25 Zbraslav H (T.Paul) 7 dráha 1. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Dion VIP (V.Černovský) 8
1.5.2015 8:25 Zbraslav H (T.Paul) 11 dráha 4. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Přírodověda 2 (R.Janhuba) 2
29.3.2015 15:30 CC Ledoborky 4 dráha 3. MČRJ 2015 - juniorky (finálový turnaj) :Finále
Dion DJ 8
21.2.2015 15:30 Ledoborky 2 1 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 0
21.2.2015 8:30 Sokolky 8 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 4
1.2.2015 19:00 Ledoborky 2 8 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 3
1.2.2015 12:00 Ledoborky 2 5 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
PLC MARTIN 2
31.1.2015 19:00 Trutnov 2 7 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 3
31.1.2015 12:00 Ledoborky 2 10 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 4
25.1.2015 17:35 CC Ledoborky 7 dráha 4. MČRJ 2015 – juniorky :
Dion DJ 4
25.1.2015 8:30 Dion DJ 1 dráha 3. MČRJ 2015 – juniorky :
PLC 1 0
24.1.2015 13:25 Dion DJ 10 dráha 1. MČRJ 2015 – juniorky :
CC Ledoborky 5
24.1.2015 8:30 PLC 1 2 dráha 4. MČRJ 2015 – juniorky :
Dion DJ 6
21.12.2014 17:00 Dion X 5 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2014 :Finále
Dion DJ 2
21.12.2014 14:00 CC Ledoborky 2 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2014 :
Dion DJ 9
21.12.2014 9:00 SVK Juniorky 3 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2014 :
Dion DJ 12
20.12.2014 17:00 SVK Junioři 3 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2014 :Junioři B
Dion DJ 7
20.12.2014 13:30 Dion DJ 13 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2014 :Junioři B
Ledoborci Juniors 0
13.12.2014 19:00 Trutnov 1 8 dráha 1. MČR mixed doubles 2014 :Osmifinále 19:00
Savona 2 4
12.12.2014 21:00 Dion X 6 dráha 3. MČR mixed doubles 2014 :Skupina I
Savona 2 8
12.12.2014 12:15 Savona 2 8 dráha 1. MČR mixed doubles 2014 :Skupina I
CC RIPER 3
9.11.2014 15:30 Savona I 7 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 3
9.11.2014 8:30 Ledoborky 1 4 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 8
8.11.2014 15:30 Ledoborky 2 9 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 3
8.11.2014 8:30 Letící kameny 7 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 3
19.10.2014 19:00 PLC MARTIN 3 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 6
19.10.2014 12:00 Ledoborky 2 2 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 7
18.10.2014 19:00 Zbraslav TP 3 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 8
18.10.2014 12:00 Ledoborky 2 11 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I 6
3.5.2014 20:25 Savona 2 (J.Splavec) 3 dráha 3. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav OH (K.Klíma) 8
3.5.2014 14:25 Savona 2 (J.Splavec) 2 dráha 4. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona 4 (J.Kováč) 7
3.5.2014 8:25 Savona 2 (J.Splavec) 5 dráha 3. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Duh.jednorožci (K.Chaloupek) 2
2.5.2014 15:25 Zbraslav ONI (M.Tomíšek) 4 dráha 4. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona 2 (J.Splavec) 7
2.5.2014 11:25 Savona 2 (J.Splavec) 4 dráha 2. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona 1 (H.Synáčková) 10
13.4.2014 15:30 Dion DJ 7 dráha 3. MČRJ 2014 - juniorky (finálový turnaj) :Finále
ČSC 1 4
29.3.2014 16:00 Ledoborky 2 2 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Sokolky 7
29.3.2014 8:30 Zbraslav TP 3 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Ledoborky 2 9
9.2.2014 10:55 Dion DJ 6 dráha 2. MČRJ 2014 – juniorky :Základní část
ČSC 2 5
8.2.2014 20:00 ČSC 1 3 dráha 4. MČRJ 2014 – juniorky :Základní část
Dion DJ 7
26.1.2014 19:30 Ledoborky 2 9 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Savona I 5
26.1.2014 12:00 Ledoborky 2 10 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
CC Kladno 2
25.1.2014 19:30 Ledoborky 2 5 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Zbraslav SK 4
25.1.2014 12:00 Ledoborky 2 1 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Liboc 1 7
22.12.2013 16:30 Savona H 2 dráha 2. Pohár ČSC 2013 :Finále
Savona 5 6
22.12.2013 13:15 Savona H 8 dráha 4. Pohár ČSC 2013 :Semifinále
Kolibris 2 3
22.12.2013 10:00 Savona H 7 dráha 1. Pohár ČSC 2013 :Čtvrtfinále
Zbraslav OH 2
21.12.2013 18:45 Kolibris 2 11 dráha 3. Pohár ČSC 2013 :Skupina B
Savona H 1
21.12.2013 13:00 Savona H 9 dráha 1. Pohár ČSC 2013 :Skupina B
Zlatá Praha 1 4
21.12.2013 8:00 Savona H 7 dráha 3. Pohár ČSC 2013 :Skupina B
Kolibris 3 6
10.11.2013 16:00 Ledoborky 1 8 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Ledoborky 2 4
10.11.2013 8:30 Sokolky 5 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Ledoborky 2 7
9.11.2013 16:00 Ledoborky 2 11 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Zbraslav TP 5
9.11.2013 8:30 Savona I 4 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Ledoborky 2 6
6.10.2013 19:30 CC Kladno 3 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Ledoborky 2 8
6.10.2013 12:00 Zbraslav SK 10 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Ledoborky 2 4
5.10.2013 19:30 Liboc 1 11 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Ledoborky 2 4
5.10.2013 12:00 Ledoborky 2 5 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Ledoborky 1 7
30.3.2013 19:00 Dion DJ 1 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Aritma 3 13
30.3.2013 11:30 Dion DJ 6 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Savona M 7
16.2.2013 15:30 Savona Z 14 dráha 3. MČRJ 2013 - juniorky (finálový turnaj) :Finále
Dion DJ 7
16.2.2013 10:00 Trutnov 1 dráha 1. MČRJ 2013 - juniorky (finálový turnaj) :Semifinále
Savona Z 18
10.2.2013 16:00 Zbraslav W 14 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Dion DJ 7
10.2.2013 8:30 Ledo TP 9 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Dion DJ 1
9.2.2013 16:00 Kolibris 2 11 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Dion DJ 7
9.2.2013 8:30 Dion DJ 4 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Savona H 9
27.1.2013 13:00 Savona Z 10 dráha 4. MČRJ 2013 - juniorky :MČR juniorky
Trutnov 4
26.1.2013 17:00 Dion DJ 6 dráha 3. MČRJ 2013 - juniorky :MČR juniorky
Savona Z 3
11.11.2012 19:00 Kolibris 1 10 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Dion DJ 6
11.11.2012 11:30 Dion DJ 1 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav W 12
10.11.2012 19:00 Dion DJ 1 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Ledo TP 10
10.11.2012 11:30 Savona M 10 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Dion DJ 4
21.10.2012 16:00 Aritma 3 8 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Dion DJ 5
21.10.2012 8:30 Dion DJ 10 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Kolibris 2 4
20.10.2012 16:00 Dion DJ 5 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Kolibris 1 12
20.10.2012 8:30 Savona H 11 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Dion DJ 4
19.2.2012 8:25 ČSC 5 1 dráha 2. Žákovské MČR 2012 :Semifinále
ČSC 3 7
29.1.2012 14:30 ČSC 4 2 dráha 1. Žákovské MČR 2012 :Žákovské MČR - základní část
ČSC 5 7
29.1.2012 9:00 ČSC 3 9 dráha 3. Žákovské MČR 2012 :Žákovské MČR - základní část
ČSC 5 0
28.1.2012 14:30 ČSC 5 8 dráha 4. Žákovské MČR 2012 :Žákovské MČR - základní část
ČSC 1 4
28.1.2012 9:00 ČSC 5 2 dráha 2. Žákovské MČR 2012 :Žákovské MČR - základní část
ČSC 2 12
5.6.2011 15:40 ČSC 2 9 dráha 2. Pohár ČSC žáci 2011 :Pohár žáci - 2011
ČSC 1 4
5.6.2011 9:00 ČSC 5 0 dráha 2. Pohár ČSC žáci 2011 :Pohár žáci - 2011
ČSC 1 7
4.6.2011 15:40 ČSC 4 2 dráha 2. Pohár ČSC žáci 2011 :Pohár žáci - 2011
ČSC 1 6
4.6.2011 12:20 ČSC 1 7 dráha 3. Pohár ČSC žáci 2011 :Pohár žáci - 2011
ČSC 2 4
4.6.2011 9:00 ČSC 1 8 dráha 1. Pohár ČSC žáci 2011 :Pohár žáci - 2011
ČSC 3 2
6.2.2011 14:25 ČSC 4 6 dráha 1. Žákovské MČR 2011 :Finále
ČSC 5 3
16.1.2011 14:30 ČSC 1 4 dráha 3. Žákovské MČR 2011 :Žáci 2011 - základní část
ČSC 5 7
16.1.2011 9:00 ČSC 5 7 dráha 1. Žákovské MČR 2011 :Žáci 2011 - základní část
ČSC 3 1
15.1.2011 14:30 ČSC 5 7 dráha 2. Žákovské MČR 2011 :Žáci 2011 - základní část
ČSC 2 1
15.1.2011 9:00 ČSC 6 2 dráha 3. Žákovské MČR 2011 :Žáci 2011 - základní část
ČSC 5 8
14.1.2011 18:00 ČSC 4 4 dráha 2. Žákovské MČR 2011 :Žáci 2011 - základní část
ČSC 5 6