[x] A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Adamčíková Štěpánka Adámek Jan Adámková Radka
Al - Kaysy Jaroslava Albrecht Karel Aliapuliu (Nekovářová) Lenka
Amlerová Lenka Antal Stanislav Antoš Václav
Axamitová Elena Axamítová Zuzana Babiš Milan
Babišová (Dvořáková) Eva Balážová Lenka Balíková (Novotná) Gabriela
Balogh David Bareš Jakub Barkmanová (Hájková) Helena
Bárta David Barta Michal Barták Milan
Barták Vojtěch Bartáková Ivana Bartáková Karolína
Bartošová Alžběta Bartošová Martina Bartošová Štěpánka
Bartůněk Milan Baudyš Pavel Baudyš Radek
předchozí další

Axamitová Elena

datum čas zápas dráha soutěž
29.3.2014 16:00 Liboc 1 10 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Zbraslav SK 2
29.3.2014 8:30 Zbraslav SK 5 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Savona I 10
26.1.2014 19:30 Zbraslav TP 1 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Zbraslav SK 7
26.1.2014 12:00 Zbraslav SK 3 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Sokolky 6
25.1.2014 19:30 Ledoborky 2 5 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Zbraslav SK 4
25.1.2014 12:00 Zbraslav SK 8 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Ledoborky 1 10
10.11.2013 16:00 Zbraslav SK 13 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
CC Kladno 1
10.11.2013 8:30 Zbraslav SK 5 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Liboc 1 9
9.11.2013 16:00 Savona I 6 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Zbraslav SK 9
9.11.2013 8:30 Zbraslav SK 14 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Zbraslav TP 6
6.10.2013 19:30 Sokolky 3 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Zbraslav SK 11
6.10.2013 12:00 Zbraslav SK 10 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Ledoborky 2 4
5.10.2013 19:30 Ledoborky 1 5 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Zbraslav SK 4
5.10.2013 12:00 CC Kladno 0 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Zbraslav SK 11
30.3.2013 16:00 Trutnov 2 4 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav SK 5
30.3.2013 8:30 Zbraslav SK 4 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Tee Party 5
10.2.2013 19:30 Sokolky 6 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav SK 4
10.2.2013 12:00 Liboc 1 11 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav SK 3
9.2.2013 19:30 Zbraslav SK 8 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Letící kameny 7
9.2.2013 12:00 Zbraslav SK 3 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Savona I 9
11.11.2012 16:00 Valící se šutráky 3 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav SK 7
11.11.2012 8:30 Zbraslav SK 7 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Trutnov 2 5
10.11.2012 16:00 Tee Party 0 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav SK 16
10.11.2012 8:30 Zbraslav SK 7 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Sokolky 4
21.10.2012 19:30 Zbraslav SK 10 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Liboc 1 6
21.10.2012 12:00 Letící kameny 5 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav SK 7
20.10.2012 19:30 Zbraslav SK 2 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Valící se šutráky 11
20.10.2012 12:00 Savona I 3 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav SK 6
31.3.2012 16:00 Trutnov 2 4 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav SK 14
31.3.2012 8:30 Zbraslav SK 4 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 5 7
12.2.2012 19:30 Zbraslav SK 1 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav D 0
12.2.2012 12:00 Zbraslav SK 7 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Savona I 8
11.2.2012 19:30 Zbraslav SK 6 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 1 3
11.2.2012 12:00 Dion DJ 2 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav SK 11
13.11.2011 16:00 Citadela 1 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav SK 14
13.11.2011 8:30 Zbraslav SK 7 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Trutnov 2 6
12.11.2011 16:00 Aritma 5 5 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav SK 8
12.11.2011 8:30 Zbraslav D 2 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav SK 7
16.10.2011 19:30 Savona I 3 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav SK 8
16.10.2011 12:00 Aritma 1 3 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav SK 8
15.10.2011 19:30 Zbraslav SK 3 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Dion DJ 9
15.10.2011 12:00 Zbraslav SK 1 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Citadela 10
9.4.2011 8:30 Aritma 4 1 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Zbraslav SK 10
30.1.2011 17:30 Zbraslav SK 9 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Tee Party Z 3
30.1.2011 11:30 Zbraslav SK 10 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
RPK Brno J 1
29.1.2011 20:30 Zbraslav SK 2 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Valící se šutráky 7
29.1.2011 14:30 Zbraslav SK 8 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Demion 5
29.1.2011 8:30 RPK Brno 2 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Zbraslav SK 13
28.11.2010 17:30 Aritma 5 0 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Zbraslav SK 10
28.11.2010 11:30 RPK Brno J 2 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Zbraslav SK 17
27.11.2010 17:30 Zbraslav SK 12 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Tee Party Z 3
27.11.2010 11:30 Zbraslav SK 5 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 4 4
17.10.2010 14:30 Valící se šutráky 5 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Zbraslav SK 6
17.10.2010 8:30 Demion 1 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Zbraslav SK 9
16.10.2010 17:30 Zbraslav SK 10 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
RPK Brno 5
16.10.2010 11:30 Zbraslav SK 7 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 5 8