[x]
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Beneš Štěpán (SPORTOVNÍ KLUB JEDLIČKOVA ÚSTAVU PRAHA)
datum | čas | zápas | dráha | soutěž |
---|---|---|---|---|
1.3.2020 | 18:30 | Wheelchair team 3 | dráha 1. | Muži divize A :Základní část |
Savona 6 6 | ||||
1.3.2020 | 11:30 | CC RIPER 1 | dráha 1. | Muži divize A :Základní část |
Wheelchair team 0 | ||||
29.2.2020 | 18:30 | Wheelchair team 0 | dráha 2. | Muži divize A :Základní část |
Karviná 1 | ||||
29.2.2020 | 11:30 | Ledoborci 8 1 | dráha 3. | Muži divize A :Základní část |
Wheelchair team 0 | ||||
23.2.2020 | 18:30 | Wheelchair team 4 | dráha 4. | Muži divize A :Základní část |
Loupežníci Jičín Juniors 7 | ||||
23.2.2020 | 11:30 | Ledoborci 4 0 | dráha 4. | Muži divize A :Základní část |
Wheelchair team 1 | ||||
22.2.2020 | 18:30 | Wheelchair team 1 | dráha 3. | Muži divize A :Základní část |
Loupežníci Jičín 9 | ||||
22.2.2020 | 11:30 | Ledoborci 3 7 | dráha 2. | Muži divize A :Základní část |
Wheelchair team 1 | ||||
12.1.2020 | 18:30 | Savona 6 5 | dráha 1. | Muži divize A :Základní část |
Wheelchair team 6 | ||||
12.1.2020 | 11:30 | Wheelchair team 8 | dráha 1. | Muži divize A :Základní část |
CC RIPER 2 | ||||
11.1.2020 | 18:30 | Karviná 10 | dráha 2. | Muži divize A :Základní část |
Wheelchair team 6 | ||||
11.1.2020 | 11:30 | Wheelchair team 10 | dráha 3. | Muži divize A :Základní část |
Ledoborci 8 1 | ||||
20.10.2019 | 9:30 | ITA 6 | dráha 3. | 14th Open Czech Wheelchair Curling Tournament 2019 :Základní část |
CZE 1 8 | ||||
19.10.2019 | 14:00 | CZE 1 6 | dráha 1. | 14th Open Czech Wheelchair Curling Tournament 2019 :Základní část |
POL 5 | ||||
19.10.2019 | 9:30 | SVK 4 | dráha 2. | 14th Open Czech Wheelchair Curling Tournament 2019 :Základní část |
CZE 1 7 | ||||
18.10.2019 | 14:00 | CZE 1 8 | dráha 4. | 14th Open Czech Wheelchair Curling Tournament 2019 :Základní část |
DEN 4 | ||||
18.10.2019 | 9:30 | CZE 1 5 | dráha 2. | 14th Open Czech Wheelchair Curling Tournament 2019 :Základní část |
CZE 2 3 | ||||
13.10.2019 | 18:30 | Loupežníci Jičín Juniors 9 | dráha 4. | Muži divize A :Základní část |
Wheelchair team 2 | ||||
13.10.2019 | 11:30 | Wheelchair team 2 | dráha 4. | Muži divize A :Základní část |
Ledoborci 4 6 | ||||
12.10.2019 | 18:30 | Loupežníci Jičín 7 | dráha 3. | Muži divize A :Základní část |
Wheelchair team 4 | ||||
12.10.2019 | 11:30 | Wheelchair team 2 | dráha 2. | Muži divize A :Základní část |
Ledoborci 3 8 | ||||
25.11.2018 | 13:10 | CZE 1 6 | dráha 1. | 13th Open Czech Wheelchair Curling Tournament 2018 : |
NOR 7 | ||||
25.11.2018 | 9:15 | CZE 1 3 | dráha 4. | 13th Open Czech Wheelchair Curling Tournament 2018 : |
SUI 10 | ||||
24.11.2018 | 16:10 | CZE 1 4 | dráha 3. | 13th Open Czech Wheelchair Curling Tournament 2018 : |
RUS 6 | ||||
24.11.2018 | 13:10 | GER 6 | dráha 2. | 13th Open Czech Wheelchair Curling Tournament 2018 : |
CZE 1 5 | ||||
24.11.2018 | 9:15 | ITA 6 | dráha 4. | 13th Open Czech Wheelchair Curling Tournament 2018 : |
CZE 1 5 | ||||
23.11.2018 | 16:10 | HUN 8 | dráha 2. | 13th Open Czech Wheelchair Curling Tournament 2018 : |
CZE 1 7 | ||||
23.11.2018 | 13:10 | CZE 1 2 | dráha 4. | 13th Open Czech Wheelchair Curling Tournament 2018 : |
CZE 2 9 | ||||
11.2.2018 | 19:30 | WHEELCHAIR 0 | dráha 1. | Muži divize A :Základní část |
Zbraslav L 1 | ||||
11.2.2018 | 12:00 | Klub z Viktorky 17 | dráha 3. | Muži divize A :Základní část |
WHEELCHAIR 2 | ||||
10.2.2018 | 19:30 | WHEELCHAIR 5 | dráha 1. | Muži divize A :Základní část |
Ledoborci 8 6 | ||||
10.2.2018 | 11:45 | Demion 5 | dráha 2. | Muži divize A :Základní část |
WHEELCHAIR 8 | ||||
14.1.2018 | 19:30 | WHEELCHAIR 0 | dráha 4. | Muži divize A :Základní část |
Karviná 1 | ||||
14.1.2018 | 12:00 | WHEELCHAIR 4 | dráha 2. | Muži divize A :Základní část |
Savona 6 8 | ||||
13.1.2018 | 19:30 | WHEELCHAIR 10 | dráha 3. | Muži divize A :Základní část |
Troublemakers 3 | ||||
13.1.2018 | 12:00 | Ledoborci 4 6 | dráha 2. | Muži divize A :Základní část |
WHEELCHAIR 5 | ||||
10.12.2017 | 18:30 | WHEELCHAIR 0 | dráha 3. | Muži divize A :Základní část |
Ledoborci Army 1 | ||||
10.12.2017 | 11:30 | Zbraslav L 7 | dráha 1. | Muži divize A :Základní část |
WHEELCHAIR 5 | ||||
9.12.2017 | 18:30 | WHEELCHAIR 2 | dráha 4. | Muži divize A :Základní část |
Klub z Viktorky 11 | ||||
9.12.2017 | 11:30 | Karviná 8 | dráha 3. | Muži divize A :Základní část |
WHEELCHAIR 5 | ||||
12.11.2017 | 18:30 | WHEELCHAIR 1 | dráha 1. | Muži divize A :Základní část |
Demion 8 | ||||
12.11.2017 | 11:30 | Ledoborci 8 10 | dráha 2. | Muži divize A :Základní část |
WHEELCHAIR 8 | ||||
29.10.2017 | 19:30 | Savona 6 11 | dráha 3. | Muži divize A :Základní část |
WHEELCHAIR 2 | ||||
29.10.2017 | 12:00 | Troublemakers 2 | dráha 4. | Muži divize A :Základní část |
WHEELCHAIR 13 | ||||
28.10.2017 | 19:30 | WHEELCHAIR 3 | dráha 3. | Muži divize A :Základní část |
Ledoborci 4 8 | ||||
28.10.2017 | 12:00 | Ledoborci Army 7 | dráha 1. | Muži divize A :Základní část |
WHEELCHAIR 5 | ||||
19.3.2017 | 16:00 | WHEELCHAIR 7 | dráha 1. | Muži divize B :Základní část |
PLC ICEBREAKERS 4 | ||||
19.3.2017 | 8:30 | CC RIPER 8 | dráha 4. | Muži divize B :Základní část |
WHEELCHAIR 6 | ||||
18.3.2017 | 16:00 | Demion 4 | dráha 2. | Muži divize B :Základní část |
WHEELCHAIR 10 | ||||
18.3.2017 | 8:30 | Ledoborci Juniors 5 | dráha 3. | Muži divize B :Základní část |
WHEELCHAIR 8 | ||||
26.2.2017 | 19:30 | Kolibris 3 3 | dráha 4. | Muži divize B :Základní část |
WHEELCHAIR 10 | ||||
5.2.2017 | 18:30 | WHEELCHAIR 3 | dráha 4. | Muži divize B :Základní část |
Ledoborci 8 8 | ||||
5.2.2017 | 11:30 | WHEELCHAIR 2 | dráha 3. | Muži divize B :Základní část |
Ledoborci 7 13 | ||||
4.2.2017 | 18:30 | WHEELCHAIR 0 | dráha 3. | Muži divize B :Základní část |
Loupežníci Jičín 1 | ||||
4.2.2017 | 11:30 | PLC ICEBREAKERS 8 | dráha 4. | Muži divize B :Základní část |
WHEELCHAIR 2 | ||||
11.12.2016 | 15:30 | WHEELCHAIR 4 | dráha 1. | Muži divize B :Základní část |
CC RIPER 15 | ||||
11.12.2016 | 8:30 | WHEELCHAIR 7 | dráha 3. | Muži divize B :Základní část |
Demion 4 | ||||
10.12.2016 | 15:30 | WHEELCHAIR 4 | dráha 2. | Muži divize B :Základní část |
Ledoborci Juniors 8 | ||||
10.12.2016 | 8:30 | WHEELCHAIR 6 | dráha 1. | Muži divize B :Základní část |
Kolibris 3 8 | ||||
9.10.2016 | 12:00 | Ledoborci 8 4 | dráha 1. | Muži divize B :Základní část |
WHEELCHAIR 8 | ||||
8.10.2016 | 19:30 | Ledoborci 7 10 | dráha 2. | Muži divize B :Základní část |
WHEELCHAIR 2 | ||||
8.10.2016 | 12:00 | Loupežníci Jičín 6 | dráha 3. | Muži divize B :Základní část |
WHEELCHAIR 5 | ||||
3.4.2016 | 20:00 | Zlatá Praha 3 0 | dráha 3. | Muži divize F : |
WHEELCHAIR 1 | ||||
3.4.2016 | 14:00 | WHEELCHAIR 7 | dráha 1. | Muži divize F : |
Troublemakers 9 | ||||
3.4.2016 | 8:30 | Loupežníci Jičín 9 | dráha 2. | Muži divize F : |
WHEELCHAIR 5 | ||||
2.4.2016 | 20:00 | WHEELCHAIR 7 | dráha 3. | Muži divize F : |
Kolibris 3 6 | ||||
17.1.2016 | 11:15 | Ledoborci 4 8 | dráha 4. | Muži divize F : |
WHEELCHAIR 3 | ||||
22.11.2015 | 11:15 | Ledoborci 4 4 | dráha 2. | Muži divize A :Základní část |
WHEELCHAIR 6 | ||||
21.11.2015 | 20:00 | Dion VIP 15 | dráha 3. | Muži divize A :Základní část |
WHEELCHAIR 6 | ||||
21.11.2015 | 11:15 | WHEELCHAIR 6 | dráha 4. | Muži divize A :Základní část |
Dion 1 7 | ||||
27.9.2015 | 17:15 | WHEELCHAIR 4 | dráha 1. | Muži divize A :Základní část |
Brno - Západ 9 | ||||
27.9.2015 | 11:15 | WHEELCHAIR 5 | dráha 4. | Muži divize A :Základní část |
Ledoborci Juniors 6 | ||||
26.9.2015 | 17:15 | WHEELCHAIR 5 | dráha 3. | Muži divize A :Základní část |
Morning star Přírodověda 9 | ||||
26.9.2015 | 8:30 | Brno - Východ 5 | dráha 2. | Muži divize A :Základní část |
WHEELCHAIR 4 | ||||
4.4.2015 | 18:00 | WHEELCHAIR 5 | dráha 2. | Muži divize B :Základní část |
Brno - Západ 8 | ||||
4.4.2015 | 11:30 | WHEELCHAIR 6 | dráha 4. | Muži divize B :Základní část |
Zlatá Praha 3 8 | ||||
22.3.2015 | 15:00 | WHEELCHAIR 10 | dráha 4. | Muži divize B :Základní část |
RIPER Hradec Králové 5 | ||||
22.3.2015 | 8:30 | Dion 1 4 | dráha 1. | Muži divize B :Základní část |
WHEELCHAIR 6 | ||||
21.3.2015 | 17:15 | WHEELCHAIR 4 | dráha 3. | Muži divize B :Základní část |
Ledoborci 2 7 | ||||
21.3.2015 | 10:45 | Ledoborci 4 7 | dráha 2. | Muži divize B :Základní část |
WHEELCHAIR 9 | ||||
17.11.2014 | 17:15 | PLC S&K 10 | dráha 1. | Muži divize B :Základní část |
WHEELCHAIR 5 | ||||
17.11.2014 | 10:45 | WHEELCHAIR 9 | dráha 2. | Muži divize B :Základní část |
Dion 1 2 | ||||
16.11.2014 | 17:15 | Ledoborci 2 5 | dráha 1. | Muži divize B :Základní část |
WHEELCHAIR 7 | ||||
16.11.2014 | 10:45 | Zlatá Praha 3 5 | dráha 3. | Muži divize B :Základní část |
WHEELCHAIR 3 | ||||
5.10.2014 | 15:30 | WHEELCHAIR 1 | dráha 4. | Muži divize B :Základní část |
PLC S&K 7 | ||||
5.10.2014 | 8:30 | Brno - Západ 7 | dráha 1. | Muži divize B :Základní část |
WHEELCHAIR 2 | ||||
4.10.2014 | 16:30 | RIPER Hradec Králové 9 | dráha 2. | Muži divize B :Základní část |
WHEELCHAIR 4 | ||||
4.10.2014 | 10:30 | WHEELCHAIR 10 | dráha 4. | Muži divize B :Základní část |
Ledoborci 4 2 | ||||
23.3.2014 | 17:00 | Dion VIP 7 | dráha 2. | Muži divize A :Základní část |
WHEELCHAIR 11 | ||||
23.3.2014 | 11:00 | WHEELCHAIR 5 | dráha 4. | Muži divize A :Základní část |
Dion YB 9 | ||||
22.3.2014 | 20:00 | Zbraslav ONI 9 | dráha 2. | Muži divize A :Základní část |
WHEELCHAIR 5 | ||||
22.3.2014 | 11:00 | RIPER Hradec Králové HD 12 | dráha 1. | Muži divize A :Základní část |
WHEELCHAIR 6 | ||||
16.3.2014 | 17:00 | Ledoborci 4 0 | dráha 2. | Muži divize A :Základní část |
WHEELCHAIR 1 | ||||
16.3.2014 | 11:00 | WHEELCHAIR 5 | dráha 3. | Muži divize A :Základní část |
Brno - Východ 6 | ||||
15.3.2014 | 20:00 | Guerera TP 5 | dráha 2. | Muži divize A :Základní část |
WHEELCHAIR 9 | ||||
15.3.2014 | 14:00 | WHEELCHAIR 8 | dráha 1. | Muži divize A :Základní část |
Zbraslav ONI 4 | ||||
15.12.2013 | 17:00 | WHEELCHAIR 7 | dráha 3. | Muži divize A :Základní část |
RIPER Hradec Králové HD 8 | ||||
15.12.2013 | 11:00 | Karviná 5 | dráha 4. | Muži divize A :Základní část |
WHEELCHAIR 9 | ||||
14.12.2013 | 20:00 | Brno - Východ 12 | dráha 3. | Muži divize A :Základní část |
WHEELCHAIR 6 | ||||
14.12.2013 | 8:00 | Dion YB 9 | dráha 1. | Muži divize A :Základní část |
WHEELCHAIR 3 | ||||
27.10.2013 | 20:00 | WHEELCHAIR 0 | dráha 4. | Muži divize A :Základní část |
Dion VIP 1 | ||||
27.10.2013 | 8:00 | WHEELCHAIR 1 | dráha 3. | Muži divize A :Základní část |
Karviná 14 | ||||
26.10.2013 | 17:00 | WHEELCHAIR 1 | dráha 1. | Muži divize A :Základní část |
Ledoborci 4 0 | ||||
26.10.2013 | 11:00 | WHEELCHAIR 6 | dráha 4. | Muži divize A :Základní část |
Guerera TP 9 | ||||
7.4.2013 | 17:00 | WHEELCHAIR 6 | dráha 4. | 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část) |
Ledoborci 5 5 | ||||
6.4.2013 | 20:00 | Kolibris 3 10 | dráha 3. | 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část) |
WHEELCHAIR 3 | ||||
6.4.2013 | 8:00 | WHEELCHAIR 4 | dráha 1. | 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část) |
Zbraslav L 11 | ||||
20.1.2013 | 14:00 | RIPER Hradec Králové 1 | dráha 4. | 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část) |
WHEELCHAIR 11 | ||||
19.1.2013 | 17:00 | WHEELCHAIR 9 | dráha 1. | 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část) |
Grey Wolves Team 5 | ||||
18.1.2013 | 17:00 | RIPER Hradec Králové HD 9 | dráha 4. | 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část) |
WHEELCHAIR 5 | ||||
9.12.2012 | 20:00 | WHEELCHAIR 2 | dráha 2. | 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část) |
Kolibris 5 11 | ||||
8.12.2012 | 17:00 | Loupežníci Jičín 0 | dráha 3. | 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část) |
WHEELCHAIR 1 | ||||
28.10.2012 | 20:00 | WHEELCHAIR 3 | dráha 4. | 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část) |
Dion 1 8 | ||||
27.10.2012 | 17:00 | Savona 3 13 | dráha 2. | 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část) |
WHEELCHAIR 2 | ||||
30.9.2012 | 20:00 | WHEELCHAIR 4 | dráha 1. | 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část) |
Klub z Viktorky 10 | ||||
30.9.2012 | 11:00 | Ledoborci 4 2 | dráha 4. | 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část) |
WHEELCHAIR 7 | ||||
29.9.2012 | 20:00 | Ledoborci 2 7 | dráha 3. | 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část) |
WHEELCHAIR 5 | ||||
29.9.2012 | 14:00 | WHEELCHAIR 9 | dráha 2. | 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část) |
Zbraslav ING 2 | ||||
29.9.2012 | 8:00 | Karviná 9 | dráha 1. | 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část) |
WHEELCHAIR 7 | ||||
23.9.2012 | 11:00 | WHEELCHAIR 9 | dráha 4. | 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část) |
Ledoborci 3 4 | ||||
22.9.2012 | 14:00 | Tee Party M 1 | dráha 1. | 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část) |
WHEELCHAIR 7 | ||||
20.10.0019 | 13:45 | DEN 5 | dráha 2. | 14th Open Czech Wheelchair Curling Tournament 2019 :Finále |
CZE 1 8 |