horni

Adámková Radka (VALÍCÍ SE ŠUTRÁKY)

datum čas zápas dráha soutěž
7.1.2018 11:30 Valící se šutráky dráha B Ženy divize :Základní část
Dion SG1
6.1.2018 18:30 Metla Kladno dráha A Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky
6.1.2018 11:30 Valící se šutráky dráha B Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3
12.11.2017 15:30 Valící se šutráky 9 dráha 4. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 3
12.11.2017 8:30 CC RIPER 0 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 1
11.11.2017 17:30 Zlatá Praha 3 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 10
11.11.2017 11:15 Valící se šutráky 7 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Zbraslav TP 6
22.10.2017 11:30 Savona I 6 dráha A Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 8
21.10.2017 18:30 Dion RUM 3 dráha A Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 14
21.10.2017 11:30 Valící se šutráky 1 dráha B Ženy divize :Základní část
Tee Party 0
25.2.2017 19:30 Tee Party 4 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 10
25.2.2017 12:00 PLC SHOOLANCE 1 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 0
5.2.2017 15:30 CC RIPER 3 dráha A Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 11
5.2.2017 8:30 Ledolamky 8 dráha B Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 3
4.2.2017 15:30 Valící se šutráky 1 dráha B Ženy divize :Základní část
Ice Cats 0
4.2.2017 8:30 Valící se šutráky 4 dráha A Ženy divize :Základní část
Třešňovka D 6
13.11.2016 16:00 Valící se šutráky 1 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 0
13.11.2016 8:30 Valící se šutráky 7 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Dion RUM 4
12.11.2016 16:00 Valící se šutráky 8 dráha 2. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 7
12.11.2016 8:30 Valící se šutráky 12 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 5
22.10.2016 18:30 Zlatá Praha 7 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 12
22.10.2016 11:30 Savona I 3 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 10
17.1.2016 20:00 Valící se šutráky 0 dráha 1. Ženy divize Q :
Dion ICE 1
16.1.2016 20:00 Valící se šutráky 5 dráha 3. Ženy divize Q :
Citadela 6
16.1.2016 14:00 Zlatá Praha 7 dráha 4. Ženy divize Q :
Valící se šutráky 6
16.1.2016 8:30 Metla Kladno 9 dráha 2. Ženy divize Q :
Valící se šutráky 3
3.1.2016 17:15 Tee Party 5 dráha 4. Ženy divize Q :
Valící se šutráky 7
3.1.2016 11:15 Dion ICE 7 dráha 3. Ženy divize Q :
Valící se šutráky 8
2.1.2016 17:15 Valící se šutráky 8 dráha A Ženy divize Q :
Zbraslav TP 9
2.1.2016 11:15 VSK Přírodověda 2 dráha B Ženy divize Q :
Valící se šutráky 9
22.11.2015 14:00 Citadela 6 dráha 2. Ženy divize Y :Základní část
Valící se šutráky 5
22.11.2015 8:30 Dion ICE 4 dráha 4. Ženy divize Y :Základní část
Valící se šutráky 10
21.11.2015 14:00 Tee Party 4 dráha 1. Ženy divize Y :Základní část
Valící se šutráky 7
28.9.2015 11:15 Valící se šutráky 9 dráha 4. Ženy divize Y :Základní část
Třešňovka D 1
27.9.2015 20:00 Valící se šutráky 5 dráha 3. Ženy divize Y :Základní část
PLC SHOOLANCE 10
27.9.2015 8:30 Valící se šutráky 6 dráha 2. Ženy divize Y :Základní část
Dion RUM 4
26.9.2015 14:00 Valící se šutráky 16 dráha 1. Ženy divize Y :Základní část
RIPER Hradec Králové 1
5.4.2015 8:00 Valící se šutráky 4 dráha 4. Divize - finálový turnaj (ženy) :3. vs 4.
PLC 11
22.3.2015 18:00 RPK Brno 6 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 7
22.3.2015 11:30 Dion RUM 8 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 7
21.3.2015 8:00 Valící se šutráky 9 dráha 4. Ženy divize :Základní část
VSK Přírodověda 2
23.11.2014 20:00 Valící se šutráky 10 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Dion ICE 4
23.11.2014 13:30 Citadela 5 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 4
22.11.2014 17:15 PLC 7 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 5
16.11.2014 20:00 Valící se šutráky 9 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Tee Party Z 3
15.11.2014 17:15 Ledoborky 3 4 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 11
15.11.2014 10:45 Valící se šutráky 9 dráha 1. Ženy divize :Základní část
RIPER Hradec Králové 4
5.10.2014 19:00 Valící se šutráky 7 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 1
5.10.2014 12:00 Zlatá Praha 4 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 9
4.10.2014 13:00 Valící se šutráky 7 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Falcon Praha 3
6.4.2014 17:00 Tee Party Z 0 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 1
6.4.2014 11:00 Steel TP 1 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 8
5.4.2014 20:00 Valící se šutráky 8 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Martin TP 2
5.4.2014 14:00 RPK Brno 4 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 6
5.4.2014 8:00 Zlatá Praha 7 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 6
16.3.2014 20:00 Trutnov 2 7 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 5
16.3.2014 14:00 RIPER Hradec Králové 5 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 12
16.3.2014 8:00 Valící se šutráky 7 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Falcon Praha 6
15.12.2013 14:00 Valící se šutráky 3 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Steel TP 6
15.12.2013 8:00 Valící se šutráky 6 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 11
14.12.2013 17:00 Valící se šutráky 10 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Tee Party Z 1
14.12.2013 11:00 Valící se šutráky 7 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Trutnov 2 4
27.10.2013 11:00 Valící se šutráky 10 dráha 2. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 3
26.10.2013 20:00 Valící se šutráky 11 dráha 4. Ženy divize :Základní část
RIPER Hradec Králové 1
26.10.2013 14:00 Martin TP 6 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 5
26.10.2013 8:00 Falcon Praha 3 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 8
8.5.2013 13:30 Ledoborky 1 7 dráha 2. MČR Baráže 2013 :Baráž o 1. ligu žen
Valící se šutráky 4
31.3.2013 9:00 Liboc 1 11 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Valící se šutráky 7
30.3.2013 16:00 Valící se šutráky 3 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Sokolky 10
30.3.2013 8:30 Valící se šutráky 1 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Savona I 0
10.2.2013 19:30 Liboc 1 2 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Valící se šutráky 6
10.2.2013 12:00 Letící kameny 12 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Valící se šutráky 4
9.2.2013 19:30 Valící se šutráky 4 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Tee Party 5
9.2.2013 12:00 Trutnov 2 2 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Valící se šutráky 5
11.11.2012 16:00 Valící se šutráky 3 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav SK 7
11.11.2012 8:30 Sokolky 2 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Valící se šutráky 4
10.11.2012 16:00 Savona I 8 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Valící se šutráky 5
10.11.2012 8:30 Valící se šutráky 6 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Liboc 1 10
21.10.2012 19:30 Valící se šutráky 1 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Letící kameny 8
21.10.2012 12:00 Tee Party 5 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Valící se šutráky 7
20.10.2012 19:30 Zbraslav SK 2 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Valící se šutráky 11
20.10.2012 12:00 Valící se šutráky 5 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Trutnov 2 8
14.4.2012 8:30 Citadela 0 dráha 2. Baráže 2012 :Baráž o 1. žen mužů 2012/13
Valící se šutráky 1
7.4.2012 14:30 Valící se šutráky 6 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
RPK Brno J 7
7.4.2012 8:30 Valící se šutráky 8 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Tee Party Z 1
18.3.2012 14:30 RPK Brno 0 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Valící se šutráky 1
18.3.2012 8:30 Valící se šutráky 6 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
RIPER Hradec Králové 4
17.3.2012 14:30 Ledoborky 1 0 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Valící se šutráky 10
17.3.2012 8:30 Valící se šutráky 9 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav TP 6
4.12.2011 17:30 Aritma 4 4 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Valící se šutráky 3
4.12.2011 11:30 Valící se šutráky 9 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Tee Party 3
3.12.2011 11:30 RPK Brno J 7 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Valící se šutráky 6
23.10.2011 17:30 Tee Party Z 9 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Valící se šutráky 3
23.10.2011 11:30 Valící se šutráky 2 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
RPK Brno 7
22.10.2011 17:30 RIPER Hradec Králové 8 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Valící se šutráky 10
22.10.2011 11:30 Valící se šutráky 9 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Ledoborky 1 1
25.9.2011 14:30 Zbraslav TP 5 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Valící se šutráky 7
25.9.2011 8:30 Valící se šutráky 13 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 4 2
24.9.2011 14:30 Tee Party 4 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Valící se šutráky 10
10.4.2011 11:30 Aritma 5 7 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Valící se šutráky 6
9.4.2011 8:30 Valící se šutráky 12 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
RPK Brno 3
30.1.2011 17:30 Aritma 5 7 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Valící se šutráky 5
30.1.2011 11:30 Valící se šutráky 10 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Tee Party Z 1
29.1.2011 20:30 Zbraslav SK 2 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Valící se šutráky 7
29.1.2011 14:30 RPK Brno J 0 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Valící se šutráky 12
29.1.2011 8:30 Valící se šutráky 10 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Demion 5
28.11.2010 17:30 Aritma 4 4 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Valící se šutráky 5
28.11.2010 11:30 Tee Party Z 5 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Valící se šutráky 7
27.11.2010 17:30 Aritma 5 8 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Valící se šutráky 7
27.11.2010 11:30 RPK Brno 1 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Valící se šutráky 10
17.10.2010 14:30 Valící se šutráky 5 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Zbraslav SK 6
17.10.2010 8:30 Valící se šutráky 9 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
RPK Brno J 3
16.10.2010 17:30 Demion 4 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Valící se šutráky 9
16.10.2010 11:30 Valící se šutráky 10 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 4 2
18.4.2010 8:30 Dion DJ 6 dráha 1. Baráž o 1. ligu - ženy :baráž o 1. ligu
Valící se šutráky 4
17.4.2010 18:30 Valící se šutráky 7 dráha 3. Baráž o 1. ligu - ženy :baráž o 1. ligu
Dion DJ 1
17.4.2010 12:00 Dion DJ 10 dráha 2. Baráž o 1. ligu - ženy :baráž o 1. ligu
Valící se šutráky 4
6.2.2010 15:00 Trutnov 2 9 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Valící se šutráky 7
6.2.2010 8:30 Ledoborky 1 5 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Valící se šutráky 7
24.1.2010 18:30 Valící se šutráky 5 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 5 9
24.1.2010 12:00 Valící se šutráky 6 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Citadela 3
23.1.2010 18:30 Ledo TP 7 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Valící se šutráky 3
23.1.2010 12:00 Valící se šutráky 7 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Kolibris 1 4
15.11.2009 15:00 Savona I 9 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Valící se šutráky 2
15.11.2009 8:30 Valící se šutráky 7 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Trutnov 2 6
14.11.2009 15:00 Valící se šutráky 9 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Ledoborky 1 10
14.11.2009 8:30 Aritma 5 5 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Valící se šutráky 4
25.10.2009 18:30 Citadela 12 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Valící se šutráky 5
25.10.2009 12:00 Valící se šutráky 4 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Ledo TP 6
24.10.2009 18:30 Kolibris 1 3 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Valící se šutráky 5
24.10.2009 12:00 Valící se šutráky 5 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Savona I 6
3.5.2009 8:30 1.CK Brno (R.Adámková) 1 dráha 1. MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Dion (J.Halad) 7
2.5.2009 8:00 1.CK Brno (R.Adámková) 5 dráha A MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
RPK Brno (L.Merta) 5
1.5.2009 20:00 1.CK Brno (R.Adámková) 6 dráha B MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina C
Zbraslav (V.Reitmajer) 7
1.5.2009 13:00 1.CK Brno (R.Adámková) 9 dráha 4. MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina C
1.CK Brno (B.Henzlová) 3
24.1.2009 18:30 Valící se šutráky 6 dráha 4. 1.liga - ženy :základní část
Ledoborky 1 5
24.1.2009 12:00 Valící se šutráky 3 dráha 2. 1.liga - ženy :základní část
Savona M 13
11.1.2009 15:00 Trutnov 1 0 dráha 4. 1.liga - ženy :základní část
Valící se šutráky 8
11.1.2009 8:30 Toxic RKC 0 dráha 3. 1.liga - ženy :základní část
Valící se šutráky 12
10.1.2009 15:00 Valící se šutráky 5 dráha 1. 1.liga - ženy :základní část
Kolibris 1 4
10.1.2009 8:30 Savona I 3 dráha 2. 1.liga - ženy :základní část
Valící se šutráky 5
9.11.2008 18:30 Valící se šutráky 2 dráha 4. 1.liga - ženy :základní část
1.CC Bratislava 7
9.11.2008 12:00 Ledoborky 1 2 dráha 1. 1.liga - ženy :základní část
Valící se šutráky 7
8.11.2008 18:30 Savona M 7 dráha 1. 1.liga - ženy :základní část
Valící se šutráky 3
8.11.2008 12:00 Valící se šutráky 8 dráha 2. 1.liga - ženy :základní část
Trutnov 1 9
5.10.2008 15:00 Valící se šutráky 6 dráha 3. 1.liga - ženy :základní část
Toxic RKC 5
5.10.2008 8:30 Kolibris 1 8 dráha 4. 1.liga - ženy :základní část
Valící se šutráky 6
4.10.2008 15:00 Valící se šutráky 5 dráha 1. 1.liga - ženy :základní část
Savona I 7
4.10.2008 8:30 1.CC Bratislava 8 dráha 3. 1.liga - ženy :základní část
Valící se šutráky 4
9.2.2008 15:25 Zlatá Praha Ž 0 dráha 2. 1.liga - ženy :základní část
Valící se šutráky 9
9.2.2008 8:55 Valící se šutráky 9 dráha 1. 1.liga - ženy :základní část
Kolibris 1 4
20.1.2008 18:25 Valící se šutráky 6 dráha 3. 1.liga - ženy :základní část
Letící kameny 8
20.1.2008 11:55 Aritma 1 6 dráha 2. 1.liga - ženy :základní část
Valící se šutráky 7
19.1.2008 18:25 Valící se šutráky 8 dráha 1. 1.liga - ženy :základní část
Savona I 4
19.1.2008 11:55 Kolibris 3Ž 12 dráha 3. 1.liga - ženy :základní část
Valící se šutráky 4
11.11.2007 15:25 Trutnov 2 7 dráha 1. 1.liga - ženy :základní část
Valící se šutráky 4
11.11.2007 8:55 Valící se šutráky 9 dráha 2. 1.liga - ženy :základní část
Zlatá Praha Ž 6
10.11.2007 15:25 Kolibris 1 5 dráha 4. 1.liga - ženy :základní část
Valící se šutráky 4
10.11.2007 8:55 Letící kameny 10 dráha 3. 1.liga - ženy :základní část
Valící se šutráky 3
28.10.2007 18:25 Valící se šutráky 8 dráha 1. 1.liga - ženy :základní část
Aritma 1 9
28.10.2007 11:55 Savona I 7 dráha 4. 1.liga - ženy :základní část
Valící se šutráky 6
27.10.2007 18:25 Valící se šutráky 11 dráha 2. 1.liga - ženy :základní část
Kolibris 3Ž 7
27.10.2007 11:55 Valící se šutráky 9 dráha 4. 1.liga - ženy :základní část
Trutnov 2 5
8.4.2007 14:55 Demion 4 dráha 2. 2.liga - ženy :2.kolo
RPK Brno 5
8.4.2007 8:55 RPK Brno 9 dráha 3. 2.liga - ženy :2.kolo
Ledoborky 1 1
7.4.2007 11:55 Aritma 4 3 dráha 4. 2.liga - ženy :2.kolo
RPK Brno 5
18.3.2007 8:55 RPK Brno 0 dráha 1. 2.liga - ženy :2.kolo
Ledo TP 0
17.3.2007 11:55 Aritma 5 7 dráha 4. 2.liga - ženy :2.kolo
RPK Brno 8
4.2.2007 8:55 RPK Brno 4 dráha 3. 2.liga - ženy :2.kolo
Kolibris 1 8
3.2.2007 8:55 Kolibris 3Ž 7 dráha 2. 2.liga - ženy :2.kolo
RPK Brno 4
16.12.2006 14:55 RPK Brno 3 dráha 2. 2.liga - ženy :1.kolo
1.CC Bratislava 5
26.11.2006 14:55 Smazat 11 dráha 1. 2.liga - ženy :1.kolo
RPK Brno 4
26.11.2006 8:55 RPK Brno 0 dráha 3. 2.liga - ženy :1.kolo
Demion 7
25.11.2006 14:55 Ledoborky 1 3 dráha 4. 2.liga - ženy :1.kolo
RPK Brno 7
8.10.2006 14:55 RPK Brno 4 dráha 2. 2.liga - ženy :1.kolo
Ledo TP 6
7.10.2006 17:55 Aritma 4 15 dráha 3. 2.liga - ženy :1.kolo
RPK Brno 1
7.10.2006 8:55 RPK Brno 14 dráha 1. 2.liga - ženy :1.kolo
Aritma 5 4
9.4.2006 13:30 Dion (V.Černovský) 11 dráha A MČR mixy 2007 :Nadstavbová část sk.červená
1.CK Brno (R.Adámková) 3
8.4.2006 15:00 1.CK Brno (R.Adámková) 9 dráha 2. MČR mixy 2007 :Nadstavbová část sk.červená
RPK Brno (L.Plachý) 4
8.4.2006 8:00 Savona (J.Šulc) 3 dráha 3. MČR mixy 2007 :Základní část sk.B
1.CK Brno (R.Adámková) 9
7.4.2006 15:15 Kolibris (J.Candra) 8 dráha 4. MČR mixy 2007 :Základní část sk.B
1.CK Brno (R.Adámková) 6
11.3.2006 17:55 RPK Brno 9 dráha 1. 1.liga - ženy :PKT "B"
CC Aritma 2Ž 0
11.3.2006 11:55 RPK Brno 3 dráha 4. 1.liga - ženy :PKT "B"
1.CC Bratislava 6
18.2.2006 20:55 Savona I 9 dráha 1. 1.liga - ženy :PKT "A"
RPK Brno 0
18.2.2006 14:55 Savona D 10 dráha 3. 1.liga - ženy :PKT "A"
RPK Brno 2
18.2.2006 8:55 Zlatá Praha Ž 5 dráha 1. 1.liga - ženy :PKT "A"
RPK Brno 12
22.1.2006 14:55 Frozens Kladno 1 dráha 2. 2.liga - ženy :Základní část
RPK Brno 10
21.1.2006 17:55 RPK Brno 2 dráha 3. 2.liga - ženy :Základní část
Zbraslav D 11
21.1.2006 11:55 RPK Brno 9 dráha 4. 2.liga - ženy :Základní část
1.CC Bratislava 8
27.11.2005 14:55 1.CC Bratislava 3 dráha 4. 2.liga - ženy :Základní část
RPK Brno 13
26.11.2005 20:55 Zbraslav D 12 dráha 2. 2.liga - ženy :Základní část
RPK Brno 4
26.11.2005 14:55 RPK Brno 6 dráha 3. 2.liga - ženy :Základní část
Frozens Kladno 7
10.4.2005 9:00 CC Poprad 2 dráha 3. MČR mixy 2006 :4.kolo
1.CK Brno B 11
9.4.2005 12:45 M Bratislava 2 6 dráha 4. MČR mixy 2006 :3.kolo
1.CK Brno B 4
8.4.2005 20:00 Kolitma 11 dráha A MČR mixy 2006 :2.kolo
1.CK Brno B 7
8.4.2005 13:00 Kolibris XP 11 dráha 2. MČR mixy 2006 :1.kolo
1.CK Brno B 0
20.3.2005 17:55 Frozens Kladno 6 dráha 3. 2.liga - ženy :DKT "A"
1.CK Brno juniorky 5
20.3.2005 11:55 1.CK Brno juniorky 15 dráha 2. 2.liga - ženy :DKT "A"
CSC Sušice Ž 1
12.2.2005 20:55 1.CK Brno juniorky 9 dráha 3. 2.liga - ženy :Základní část
Frozens Kladno 7
12.2.2005 20:55 CSC Sušice Ž 0 dráha 1. 2.liga - ženy :Základní část
1.CK Brno juniorky 9
12.2.2005 14:55 1.CK Brno juniorky 2 dráha 1. 2.liga - ženy :Základní část
Hungary Ž 15
12.2.2005 8:55 N.E.W. Trutnov 5 dráha 2. 2.liga - ženy :Základní část
1.CK Brno juniorky 4
30.1.2005 11:55 Frozens Kladno 8 dráha 1. 2.liga - ženy :Základní část
1.CK Brno juniorky 7
29.1.2005 20:55 1.CK Brno juniorky 8 dráha 3. 2.liga - ženy :Základní část
CSC Sušice Ž 3
29.1.2005 14:55 Hungary Ž 12 dráha 1. 2.liga - ženy :Základní část
1.CK Brno juniorky 2
29.1.2005 8:55 1.CK Brno juniorky 4 dráha 2. 2.liga - ženy :Základní část
N.E.W. Trutnov 11
2.10.2004 14:55 1.CK Brno juniorky 9 dráha 1. 1.liga - ženy :PKT "B"
CC Dion DK 0
2.10.2004 8:55 CK Zlatá Praha 2 10 dráha 3. 1.liga - ženy :PKT "B"
1.CK Brno juniorky 3
13.3.2004 17:55 1.CK Brno juniorky 7 dráha 4. 1.liga - ženy :PKT "A"
Nord Star 11
13.3.2004 11:55 Valící se šutráky 6 dráha 2. 1.liga - ženy :PKT "A"
1.CK Brno juniorky 4
14.2.2004 14:55 1.CK Brno juniorky 2 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Dion SJ 16
14.2.2004 8:55 CK Zlatá Praha 2 5 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
1.CK Brno juniorky 9
25.1.2004 20:55 Klub z Viktorky Ž 4 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
1.CK Brno juniorky 7
25.1.2004 14:55 1.CK Brno juniorky 1 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Kolibris 3Ž 8
25.1.2004 8:55 Valící se šutráky 7 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
1.CK Brno juniorky 3
24.1.2004 17:55 1.CK Brno juniorky 2 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Trutnov 2 8
24.1.2004 11:55 Savona I 14 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
1.CK Brno juniorky 3
2.11.2003 16:10 1.CK Brno juniorky 5 dráha 1. 1.liga - ženy :3.hrací den
Valící se šutráky 7
2.11.2003 11:00 Savona 1 8 dráha 2. 1.liga - ženy :3.hrací den
1.CK Brno juniorky 2
2.11.2003 8:15 Klub z Viktorky Ž 2 dráha 4. 1.liga - ženy :3.hrací den
1.CK Brno juniorky 12
16.2.2003 11:00 Dion SJ 4 dráha 2. 1.liga - ženy :8.hrací den
1.CK Brno juniorky 12
16.2.2003 8:15 CK Zlatá Praha 2 4 dráha 3. 1.liga - ženy :8.hrací den
1.CK Brno juniorky 9
8.2.2003 16:00 1.CK Brno juniorky 0 dráha 4. 1.liga - ženy :7.hrací den
Savona M 9
1.2.2003 16:10 1.CK Brno juniorky 7 dráha 1. 1.liga - ženy :6.hrací den
Valící se šutráky 7
1.2.2003 11:00 Savona 1 8 dráha 2. 1.liga - ženy :6.hrací den
1.CK Brno juniorky 1
1.2.2003 8:15 Klub z Viktorky Ž 6 dráha 4. 1.liga - ženy :6.hrací den
1.CK Brno juniorky 3
11.1.2003 18:45 1.CK Brno juniorky 5 dráha 1. 1.liga - ženy :5.hrací den
Trutnov 2 7
11.1.2003 13:35 CSC Sušice Ž 5 dráha 3. 1.liga - ženy :5.hrací den
1.CK Brno juniorky 7
16.11.2002 21:30 CC Dion DK 4 dráha 4. 1.liga - ženy :4.hrací den
1.CK Brno juniorky 5
16.11.2002 18:45 Savona M 13 dráha 1. 1.liga - ženy :4.hrací den
1.CK Brno juniorky 3
16.11.2002 13:35 Dion SJ 8 dráha 2. 1.liga - ženy :4.hrací den
1.CK Brno juniorky 10
27.10.2002 11:00 1.CK Brno juniorky 4 dráha 1. 1.liga - ženy :2.hrací den
Trutnov 2 13
27.10.2002 8:15 CSC Sušice Ž 1 dráha 3. 1.liga - ženy :2.hrací den
1.CK Brno juniorky 20
5.10.2002 21:30 CK Zlatá Praha 2 5 dráha 2. 1.liga - ženy :1.hrací den
1.CK Brno juniorky 6
5.10.2002 18:45 CC Dion DK 7 dráha 4. 1.liga - ženy :1.hrací den
1.CK Brno juniorky 4
9.2.2002 11:00 Trutnov 2 7 dráha 4. 1.liga - ženy :5.hrací den
1.CK Brno juniorky 5
9.2.2002 8:15 CK Zlatá Praha 3 10 dráha 2. 1.liga - ženy :5.hrací den
1.CK Brno juniorky 3
19.1.2002 20:45 CC Dion Ž 7 dráha 1. 1.liga - ženy :4.hrací den
1.CK Brno juniorky 9
19.1.2002 18:00 1.CK Brno juniorky 5 dráha 3. 1.liga - ženy :4.hrací den
Valící se šutráky 9
19.1.2002 13:20 Savona M 10 dráha 4. 1.liga - ženy :4.hrací den
1.CK Brno juniorky 2
17.11.2001 11:00 Aritma 1 15 dráha 2. 1.liga - ženy :3.hrací den
1.CK Brno juniorky 4
17.11.2001 8:15 Trutnov 2 5 dráha 4. 1.liga - ženy :3.hrací den
1.CK Brno juniorky 4
3.11.2001 20:45 CC Dion Ž 11 dráha 2. 1.liga - ženy :2.hrací den
1.CK Brno juniorky 7
3.11.2001 18:00 1.CK Brno juniorky 6 dráha 3. 1.liga - ženy :2.hrací den
Valící se šutráky 7
3.11.2001 13:20 Savona M 0 dráha 1. 1.liga - ženy :2.hrací den
1.CK Brno juniorky 9
6.10.2001 11:00 CK Zlatá Praha 3 2 dráha 3. 1.liga - ženy :1.hrací den
1.CK Brno juniorky 9
6.10.2001 8:15 Aritma 1 19 dráha 2. 1.liga - ženy :1.hrací den
1.CK Brno juniorky 2
10.2.2001 18:00 1.CK Brno juniorky 4 dráha 4. 1.liga - ženy :6.hrací den
Savona 2 18
10.2.2001 15:15 CC Savona 3 9 dráha 3. 1.liga - ženy :6.hrací den
1.CK Brno juniorky 0
10.2.2001 10:35 CC Dion Ž 9 dráha 2. 1.liga - ženy :6.hrací den
1.CK Brno juniorky 7
20.1.2001 15:40 Trutnov 2 9 dráha 4. 1.liga - ženy :5.hrací den
1.CK Brno juniorky 0
20.1.2001 8:15 Kolibris 3Ž 9 dráha 4. 1.liga - ženy :5.hrací den
1.CK Brno juniorky 0
18.11.2000 20:45 CK Zlatá Praha 2 6 dráha 3. 1.liga - ženy :4.hrací den
1.CK Brno juniorky 3
18.11.2000 18:00 1.CK Brno juniorky 8 dráha 2. 1.liga - ženy :4.hrací den
Valící se šutráky 3
18.11.2000 13:20 Savona 4 11 dráha 4. 1.liga - ženy :4.hrací den
1.CK Brno juniorky 2
4.11.2000 15:40 1.CK Brno juniorky 5 dráha 3. 1.liga - ženy :3.hrací den
Savona 2 7
4.11.2000 11:00 CC Savona 3 12 dráha 4. 1.liga - ženy :3.hrací den
1.CK Brno juniorky 6
4.11.2000 8:15 Trutnov 2 9 dráha 2. 1.liga - ženy :3.hrací den
1.CK Brno juniorky 1
7.10.2000 20:45 Kolibris 3Ž 10 dráha 3. 1.liga - ženy :2.hrací den
1.CK Brno juniorky 5
7.10.2000 13:20 CC Dion Ž 3 dráha 2. 1.liga - ženy :2.hrací den
1.CK Brno juniorky 8
30.9.2000 17:00 CK Zlatá Praha 2 15 dráha 4. 1.liga - ženy :1.hrací den
1.CK Brno juniorky 1
30.9.2000 14:20 1.CK Brno juniorky 6 dráha 1. 1.liga - ženy :1.hrací den
Valící se šutráky 5
30.9.2000 8:00 Savona 4 11 dráha 3. 1.liga - ženy :1.hrací den
1.CK Brno juniorky 6
19.2.2000 15:40 Savona 2 0 dráha 2. 1.liga - ženy :5.hrací den
1.CK Brno juniorky 6
19.2.2000 11:00 1.CK Brno juniorky 12 dráha 1. 1.liga - ženy :5.hrací den
CC Dion Ž 4
19.2.2000 8:15 1.CK Brno juniorky 4 dráha 3. 1.liga - ženy :5.hrací den
Trutnov 2 5
5.2.2000 20:45 1.CK Brno juniorky 3 dráha 1. 1.liga - ženy :4.hrací den
Valící se šutráky 8
5.2.2000 18:00 Aritma 1 6 dráha 4. 1.liga - ženy :4.hrací den
1.CK Brno juniorky 4
5.2.2000 13:20 TJ Junior 1Ž 5 dráha 3. 1.liga - ženy :4.hrací den
1.CK Brno juniorky 6
22.1.2000 15:50 1.CK Brno juniorky 5 dráha 3. 1.liga - ženy :3.hrací den
Trutnov 2 4
22.1.2000 8:15 Savona 2 8 dráha 2. 1.liga - ženy :3.hrací den
1.CK Brno juniorky 3
6.11.1999 20:45 1.CK Brno juniorky 8 dráha 2. 1.liga - ženy :2.hrací den
Valící se šutráky 4
6.11.1999 18:00 Aritma 1 8 dráha 4. 1.liga - ženy :2.hrací den
1.CK Brno juniorky 4
6.11.1999 13:20 TJ Junior 1Ž 7 dráha 3. 1.liga - ženy :2.hrací den
1.CK Brno juniorky 3
31.10.1999 15:50 Kolibris 2 6 dráha 1. Pohár ČSC 1999 :Skupina C
1.CK Brno Ž 5
31.10.1999 10:50 1.CK Brno Ž 0 dráha 3. Pohár ČSC 1999 :Skupina C
CC Dion Ž 14
25.9.1999 11:00 1.CK Brno juniorky 7 dráha 1. 1.liga - ženy :1.hrací den
CC Dion Ž 6
30.1.1999 15:50 CK Montáž Ž 7 dráha 4. Pohár ČSC 1998 :Pohár ČSC
1.CK Brno Ž 4
30.1.1999 10:50 Savona 2 13 dráha 2. Pohár ČSC 1998 :Pohár ČSC
1.CK Brno Ž 2
23.1.1999 15:40 1.CK Brno juniorky 9 dráha 4. 2.liga - ženy :4.kolo
CC Dion Ž 2
23.1.1999 11:00 TJ Junior 2Ž 9 dráha 2. 2.liga - ženy :4.kolo
1.CK Brno juniorky 0
7.11.1998 20:45 Savona M 10 dráha 2. 2.liga - ženy :3.kolo
1.CK Brno juniorky 4
7.11.1998 13:20 Kolibris 1 11 dráha 4. 2.liga - ženy :3.kolo
1.CK Brno juniorky 3
24.10.1998 11:00 Kolibris 3Ž 7 dráha 3. 2.liga - ženy :2.kolo
1.CK Brno juniorky 7
3.10.1998 18:00 TJ Junior 1Ž 9 dráha 3. 2.liga - ženy :1.kolo
1.CK Brno juniorky 7
3.10.1998 13:20 1.CK Brno juniorky 3 dráha 1. 2.liga - ženy :1.kolo
CC Savona Y 16
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo