[x] A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Adamčíková Štěpánka Adámek Jan Adámková Radka
Al - Kaysy Jaroslava Albrecht Karel Aliapuliu (Nekovářová) Lenka
Amilibia Marina Amlerová Lenka Antal Stanislav
Antoš Václav Axamitová Elena Axamítová Zuzana
Babiš Milan Babišová (Dvořáková) Eva Balážová Lenka
Balíková (Novotná) Gabriela Balogh David Bareš Jakub
Barkmanová (Hájková) Helena Bárta David Barta Michal
Barták Milan Barták Vojtěch Bartáková Ivana
Bartáková Karolína Bartošová Alžběta Bartošová Martina
Bartošová Štěpánka Bartůněk Milan Baudyš Pavel
předchozí další

Adámková Radka (VALÍCÍ SE ŠUTRÁKY)

datum čas zápas dráha soutěž
17.3.2019 15:30 Liboc 1 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Valící se šutráky
17.3.2019 8:30 Valící se šutráky dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela
16.3.2019 15:30 Trutnov 2 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Valící se šutráky
16.3.2019 8:30 Valící se šutráky dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP
10.2.2019 19:30 Kolibris 1 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Valící se šutráky
10.2.2019 12:00 Valící se šutráky dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Liboc 4
16.12.2018 19:30 Letící kameny dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Valící se šutráky
16.12.2018 12:00 Valící se šutráky dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2
15.12.2018 19:30 Citadela dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Valící se šutráky
15.12.2018 12:00 Zbraslav TP dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Valící se šutráky
21.10.2018 15:30 Valící se šutráky dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Liboc 1
21.10.2018 8:30 Valící se šutráky dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1
20.10.2018 15:30 Liboc 4 5 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Valící se šutráky 4
20.10.2018 8:30 Valící se šutráky 4 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 8
14.4.2018 15:30 Valící se šutráky 1 dráha 1. Barážový turnaj - Divize/1.liga - ženy :Baráž
PLC SHOOLANCE 0
7.4.2018 15:00 Valící se šutráky 2 dráha A Ženy divize :Skupina 1
Zbraslav TP 10
7.4.2018 8:00 Dion SG1 7 dráha B Ženy divize :Skupina 1
Valící se šutráky 5
21.1.2018 18:30 CC RIPER 4 dráha A Ženy divize :Skupina 1
Valící se šutráky 6
21.1.2018 11:30 Savona I 4 dráha A Ženy divize :Skupina 1
Valící se šutráky 8
20.1.2018 14:00 Metla Kladno 7 dráha B Ženy divize :Skupina 1
Valící se šutráky 10
7.1.2018 11:30 Valící se šutráky 8 dráha B Ženy divize :Základní část
Dion SG1 3
6.1.2018 18:30 Metla Kladno 7 dráha A Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 4
6.1.2018 11:30 Valící se šutráky 2 dráha B Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 9
12.11.2017 15:30 Valící se šutráky 9 dráha 4. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 3
12.11.2017 8:30 CC RIPER 0 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 1
11.11.2017 17:30 Zlatá Praha 3 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 10
11.11.2017 11:15 Valící se šutráky 7 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Zbraslav TP 6
22.10.2017 11:30 Savona I 6 dráha A Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 8
21.10.2017 18:30 Dion RUM 3 dráha A Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 14
21.10.2017 11:30 Valící se šutráky 1 dráha B Ženy divize :Základní část
Tee Party 0
25.2.2017 19:30 Tee Party 4 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 10
25.2.2017 12:00 PLC SHOOLANCE 1 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 0
5.2.2017 15:30 CC RIPER 3 dráha A Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 11
5.2.2017 8:30 Ledolamky 8 dráha B Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 3
4.2.2017 15:30 Valící se šutráky 1 dráha B Ženy divize :Základní část
Ice Cats 0
4.2.2017 8:30 Valící se šutráky 4 dráha A Ženy divize :Základní část
Třešňovka D 6
13.11.2016 16:00 Valící se šutráky 1 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 0
13.11.2016 8:30 Valící se šutráky 7 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Dion RUM 4
12.11.2016 16:00 Valící se šutráky 8 dráha 2. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 7
12.11.2016 8:30 Valící se šutráky 12 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 5
22.10.2016 18:30 Zlatá Praha 7 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 12
22.10.2016 11:30 Savona I 3 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 10
17.1.2016 20:00 Valící se šutráky 0 dráha 1. Ženy divize Q :
Dion ICE 1
16.1.2016 20:00 Valící se šutráky 5 dráha 3. Ženy divize Q :
Citadela 6
16.1.2016 14:00 Zlatá Praha 7 dráha 4. Ženy divize Q :
Valící se šutráky 6
16.1.2016 8:30 Metla Kladno 9 dráha 2. Ženy divize Q :
Valící se šutráky 3
3.1.2016 17:15 Tee Party 5 dráha 4. Ženy divize Q :
Valící se šutráky 7
3.1.2016 11:15 Dion ICE 7 dráha 3. Ženy divize Q :
Valící se šutráky 8
2.1.2016 17:15 Valící se šutráky 8 dráha A Ženy divize Q :
Zbraslav TP 9
2.1.2016 11:15 VSK Přírodověda 2 dráha B Ženy divize Q :
Valící se šutráky 9
22.11.2015 14:00 Citadela 6 dráha 2. Ženy divize Y :Základní část
Valící se šutráky 5
22.11.2015 8:30 Dion ICE 4 dráha 4. Ženy divize Y :Základní část
Valící se šutráky 10
21.11.2015 14:00 Tee Party 4 dráha 1. Ženy divize Y :Základní část
Valící se šutráky 7
28.9.2015 11:15 Valící se šutráky 9 dráha 4. Ženy divize Y :Základní část
Třešňovka D 1
27.9.2015 20:00 Valící se šutráky 5 dráha 3. Ženy divize Y :Základní část
PLC SHOOLANCE 10
27.9.2015 8:30 Valící se šutráky 6 dráha 2. Ženy divize Y :Základní část
Dion RUM 4
26.9.2015 14:00 Valící se šutráky 16 dráha 1. Ženy divize Y :Základní část
RIPER Hradec Králové 1
5.4.2015 8:00 Valící se šutráky 4 dráha 4. Divize - finálový turnaj (ženy) :3. vs 4.
PLC 11
22.3.2015 18:00 RPK Brno 6 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 7
22.3.2015 11:30 Dion RUM 8 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 7
21.3.2015 8:00 Valící se šutráky 9 dráha 4. Ženy divize :Základní část
VSK Přírodověda 2
23.11.2014 20:00 Valící se šutráky 10 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Dion ICE 4
23.11.2014 13:30 Citadela 5 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 4
22.11.2014 17:15 PLC 7 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 5
16.11.2014 20:00 Valící se šutráky 9 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Tee Party Z 3
15.11.2014 17:15 Ledoborky 3 4 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 11
15.11.2014 10:45 Valící se šutráky 9 dráha 1. Ženy divize :Základní část
RIPER Hradec Králové 4
5.10.2014 19:00 Valící se šutráky 7 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 1
5.10.2014 12:00 Zlatá Praha 4 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 9
4.10.2014 13:00 Valící se šutráky 7 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Falcon Praha 3
6.4.2014 17:00 Tee Party Z 0 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 1
6.4.2014 11:00 Steel TP 1 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 8
5.4.2014 20:00 Valící se šutráky 8 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Martin TP 2
5.4.2014 14:00 RPK Brno 4 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 6
5.4.2014 8:00 Zlatá Praha 7 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 6
16.3.2014 20:00 Trutnov 2 7 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 5
16.3.2014 14:00 RIPER Hradec Králové 5 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 12
16.3.2014 8:00 Valící se šutráky 7 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Falcon Praha 6
15.12.2013 14:00 Valící se šutráky 3 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Steel TP 6
15.12.2013 8:00 Valící se šutráky 6 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 11
14.12.2013 17:00 Valící se šutráky 10 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Tee Party Z 1
14.12.2013 11:00 Valící se šutráky 7 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Trutnov 2 4
27.10.2013 11:00 Valící se šutráky 10 dráha 2. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 3
26.10.2013 20:00 Valící se šutráky 11 dráha 4. Ženy divize :Základní část
RIPER Hradec Králové 1
26.10.2013 14:00 Martin TP 6 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 5
26.10.2013 8:00 Falcon Praha 3 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 8
8.5.2013 13:30 Ledoborky 1 7 dráha 2. MČR Baráže 2013 :Baráž o 1. ligu žen
Valící se šutráky 4
31.3.2013 9:00 Liboc 1 11 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Valící se šutráky 7
30.3.2013 16:00 Valící se šutráky 3 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Sokolky 10
30.3.2013 8:30 Valící se šutráky 1 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Savona I 0
10.2.2013 19:30 Liboc 1 2 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Valící se šutráky 6
10.2.2013 12:00 Letící kameny 12 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Valící se šutráky 4
9.2.2013 19:30 Valící se šutráky 4 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Tee Party 5
9.2.2013 12:00 Trutnov 2 2 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Valící se šutráky 5
11.11.2012 16:00 Valící se šutráky 3 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav SK 7
11.11.2012 8:30 Sokolky 2 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Valící se šutráky 4
10.11.2012 16:00 Savona I 8 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Valící se šutráky 5
10.11.2012 8:30 Valící se šutráky 6 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Liboc 1 10
21.10.2012 19:30 Valící se šutráky 1 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Letící kameny 8
21.10.2012 12:00 Tee Party 5 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Valící se šutráky 7
20.10.2012 19:30 Zbraslav SK 2 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Valící se šutráky 11
20.10.2012 12:00 Valící se šutráky 5 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Trutnov 2 8
14.4.2012 8:30 Citadela 0 dráha 2. Baráže 2012 :Baráž o 1. žen mužů 2012/13
Valící se šutráky 1
7.4.2012 14:30 Valící se šutráky 6 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
RPK Brno J 7
7.4.2012 8:30 Valící se šutráky 8 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Tee Party Z 1
18.3.2012 14:30 RPK Brno 0 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Valící se šutráky 1
18.3.2012 8:30 Valící se šutráky 6 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
RIPER Hradec Králové 4
17.3.2012 14:30 Ledoborky 1 0 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Valící se šutráky 10
17.3.2012 8:30 Valící se šutráky 9 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav TP 6
4.12.2011 17:30 Aritma 4 4 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Valící se šutráky 3
4.12.2011 11:30 Valící se šutráky 9 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Tee Party 3
3.12.2011 11:30 RPK Brno J 7 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Valící se šutráky 6
23.10.2011 17:30 Tee Party Z 9 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Valící se šutráky 3
23.10.2011 11:30 Valící se šutráky 2 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
RPK Brno 7
22.10.2011 17:30 RIPER Hradec Králové 8 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Valící se šutráky 10
22.10.2011 11:30 Valící se šutráky 9 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Ledoborky 1 1
25.9.2011 14:30 Zbraslav TP 5 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Valící se šutráky 7
25.9.2011 8:30 Valící se šutráky 13 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 4 2
24.9.2011 14:30 Tee Party 4 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Valící se šutráky 10
10.4.2011 11:30 Aritma 5 7 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Valící se šutráky 6
9.4.2011 8:30 Valící se šutráky 12 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
RPK Brno 3
30.1.2011 17:30 Aritma 5 7 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Valící se šutráky 5
30.1.2011 11:30 Valící se šutráky 10 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Tee Party Z 1
29.1.2011 20:30 Zbraslav SK 2 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Valící se šutráky 7
29.1.2011 14:30 RPK Brno J 0 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Valící se šutráky 12
29.1.2011 8:30 Valící se šutráky 10 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Demion 5
28.11.2010 17:30 Aritma 4 4 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Valící se šutráky 5
28.11.2010 11:30 Tee Party Z 5 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Valící se šutráky 7
27.11.2010 17:30 Aritma 5 8 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Valící se šutráky 7
27.11.2010 11:30 RPK Brno 1 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Valící se šutráky 10
17.10.2010 14:30 Valící se šutráky 5 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Zbraslav SK 6
17.10.2010 8:30 Valící se šutráky 9 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
RPK Brno J 3
16.10.2010 17:30 Demion 4 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Valící se šutráky 9
16.10.2010 11:30 Valící se šutráky 10 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 4 2
18.4.2010 8:30 Dion DJ 6 dráha 1. Baráž o 1. ligu - ženy :baráž o 1. ligu
Valící se šutráky 4
17.4.2010 18:30 Valící se šutráky 7 dráha 3. Baráž o 1. ligu - ženy :baráž o 1. ligu
Dion DJ 1
17.4.2010 12:00 Dion DJ 10 dráha 2. Baráž o 1. ligu - ženy :baráž o 1. ligu
Valící se šutráky 4
6.2.2010 15:00 Trutnov 2 9 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Valící se šutráky 7
6.2.2010 8:30 Ledoborky 1 5 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Valící se šutráky 7
24.1.2010 18:30 Valící se šutráky 5 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 5 9
24.1.2010 12:00 Valící se šutráky 6 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Citadela 3
23.1.2010 18:30 Ledo TP 7 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Valící se šutráky 3
23.1.2010 12:00 Valící se šutráky 7 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Kolibris 1 4
15.11.2009 15:00 Savona I 9 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Valící se šutráky 2
15.11.2009 8:30 Valící se šutráky 7 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Trutnov 2 6
14.11.2009 15:00 Valící se šutráky 9 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Ledoborky 1 10
14.11.2009 8:30 Aritma 5 5 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Valící se šutráky 4
25.10.2009 18:30 Citadela 12 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Valící se šutráky 5
25.10.2009 12:00 Valící se šutráky 4 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Ledo TP 6
24.10.2009 18:30 Kolibris 1 3 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Valící se šutráky 5
24.10.2009 12:00 Valící se šutráky 5 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Savona I 6
3.5.2009 8:30 1.CK Brno (R.Adámková) 1 dráha 1. MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Dion (J.Halad) 7
2.5.2009 8:00 1.CK Brno (R.Adámková) 5 dráha A MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
RPK Brno (L.Merta) 5
1.5.2009 20:00 1.CK Brno (R.Adámková) 6 dráha B MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina C
Zbraslav (V.Reitmajer) 7
1.5.2009 13:00 1.CK Brno (R.Adámková) 9 dráha 4. MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina C
1.CK Brno (B.Henzlová) 3
24.1.2009 18:30 Valící se šutráky 6 dráha 4. 1.liga - ženy :základní část
Ledoborky 1 5
24.1.2009 12:00 Valící se šutráky 3 dráha 2. 1.liga - ženy :základní část
Savona M 13
11.1.2009 15:00 Trutnov 1 0 dráha 4. 1.liga - ženy :základní část
Valící se šutráky 8
11.1.2009 8:30 Toxic RKC 0 dráha 3. 1.liga - ženy :základní část
Valící se šutráky 12
10.1.2009 15:00 Valící se šutráky 5 dráha 1. 1.liga - ženy :základní část
Kolibris 1 4
10.1.2009 8:30 Savona I 3 dráha 2. 1.liga - ženy :základní část
Valící se šutráky 5
9.11.2008 18:30 Valící se šutráky 2 dráha 4. 1.liga - ženy :základní část
1.CC Bratislava 7
9.11.2008 12:00 Ledoborky 1 2 dráha 1. 1.liga - ženy :základní část
Valící se šutráky 7
8.11.2008 18:30 Savona M 7 dráha 1. 1.liga - ženy :základní část
Valící se šutráky 3
8.11.2008 12:00 Valící se šutráky 8 dráha 2. 1.liga - ženy :základní část
Trutnov 1 9
5.10.2008 15:00 Valící se šutráky 6 dráha 3. 1.liga - ženy :základní část
Toxic RKC 5
5.10.2008 8:30 Kolibris 1 8 dráha 4. 1.liga - ženy :základní část
Valící se šutráky 6
4.10.2008 15:00 Valící se šutráky 5 dráha 1. 1.liga - ženy :základní část
Savona I 7
4.10.2008 8:30 1.CC Bratislava 8 dráha 3. 1.liga - ženy :základní část
Valící se šutráky 4
9.2.2008 15:25 Zlatá Praha Ž 0 dráha 2. 1.liga - ženy :základní část
Valící se šutráky 9
9.2.2008 8:55 Valící se šutráky 9 dráha 1. 1.liga - ženy :základní část
Kolibris 1 4
20.1.2008 18:25 Valící se šutráky 6 dráha 3. 1.liga - ženy :základní část
Letící kameny 8
20.1.2008 11:55 Aritma 1 6 dráha 2. 1.liga - ženy :základní část
Valící se šutráky 7
19.1.2008 18:25 Valící se šutráky 8 dráha 1. 1.liga - ženy :základní část
Savona I 4
19.1.2008 11:55 Kolibris 3Ž 12 dráha 3. 1.liga - ženy :základní část
Valící se šutráky 4
11.11.2007 15:25 Trutnov 2 7 dráha 1. 1.liga - ženy :základní část
Valící se šutráky 4
11.11.2007 8:55 Valící se šutráky 9 dráha 2. 1.liga - ženy :základní část
Zlatá Praha Ž 6
10.11.2007 15:25 Kolibris 1 5 dráha 4. 1.liga - ženy :základní část
Valící se šutráky 4
10.11.2007 8:55 Letící kameny 10 dráha 3. 1.liga - ženy :základní část
Valící se šutráky 3
28.10.2007 18:25 Valící se šutráky 8 dráha 1. 1.liga - ženy :základní část
Aritma 1 9
28.10.2007 11:55 Savona I 7 dráha 4. 1.liga - ženy :základní část
Valící se šutráky 6
27.10.2007 18:25 Valící se šutráky 11 dráha 2. 1.liga - ženy :základní část
Kolibris 3Ž 7
27.10.2007 11:55 Valící se šutráky 9 dráha 4. 1.liga - ženy :základní část
Trutnov 2 5
8.4.2007 14:55 Demion 4 dráha 2. 2.liga - ženy :2.kolo
RPK Brno 5
8.4.2007 8:55 RPK Brno 9 dráha 3. 2.liga - ženy :2.kolo
Ledoborky 1 1
7.4.2007 11:55 Aritma 4 3 dráha 4. 2.liga - ženy :2.kolo
RPK Brno 5
18.3.2007 8:55 RPK Brno 0 dráha 1. 2.liga - ženy :2.kolo
Ledo TP 0
17.3.2007 11:55 Aritma 5 7 dráha 4. 2.liga - ženy :2.kolo
RPK Brno 8
4.2.2007 8:55 RPK Brno 4 dráha 3. 2.liga - ženy :2.kolo
Kolibris 1 8
3.2.2007 8:55 Kolibris 3Ž 7 dráha 2. 2.liga - ženy :2.kolo
RPK Brno 4
16.12.2006 14:55 RPK Brno 3 dráha 2. 2.liga - ženy :1.kolo
1.CC Bratislava 5
26.11.2006 14:55 Smazat 11 dráha 1. 2.liga - ženy :1.kolo
RPK Brno 4
26.11.2006 8:55 RPK Brno 0 dráha 3. 2.liga - ženy :1.kolo
Demion 7
25.11.2006 14:55 Ledoborky 1 3 dráha 4. 2.liga - ženy :1.kolo
RPK Brno 7
8.10.2006 14:55 RPK Brno 4 dráha 2. 2.liga - ženy :1.kolo
Ledo TP 6
7.10.2006 17:55 Aritma 4 15 dráha 3. 2.liga - ženy :1.kolo
RPK Brno 1
7.10.2006 8:55 RPK Brno 14 dráha 1. 2.liga - ženy :1.kolo
Aritma 5 4
9.4.2006 13:30 Dion (V.Černovský) 11 dráha A MČR mixy 2007 :Nadstavbová část sk.červená
1.CK Brno (R.Adámková) 3
8.4.2006 15:00 1.CK Brno (R.Adámková) 9 dráha 2. MČR mixy 2007 :Nadstavbová část sk.červená
RPK Brno (L.Plachý) 4
8.4.2006 8:00 Savona (J.Šulc) 3 dráha 3. MČR mixy 2007 :Základní část sk.B
1.CK Brno (R.Adámková) 9
7.4.2006 15:15 Kolibris (J.Candra) 8 dráha 4. MČR mixy 2007 :Základní část sk.B
1.CK Brno (R.Adámková) 6
11.3.2006 17:55 RPK Brno 9 dráha 1. 1.liga - ženy :PKT "B"
CC Aritma 2Ž 0
11.3.2006 11:55 RPK Brno 3 dráha 4. 1.liga - ženy :PKT "B"
1.CC Bratislava 6
18.2.2006 20:55 Savona I 9 dráha 1. 1.liga - ženy :PKT "A"
RPK Brno 0
18.2.2006 14:55 Savona D 10 dráha 3. 1.liga - ženy :PKT "A"
RPK Brno 2
18.2.2006 8:55 Zlatá Praha Ž 5 dráha 1. 1.liga - ženy :PKT "A"
RPK Brno 12
22.1.2006 14:55 Frozens Kladno 1 dráha 2. 2.liga - ženy :Základní část
RPK Brno 10
21.1.2006 17:55 RPK Brno 2 dráha 3. 2.liga - ženy :Základní část
Zbraslav D 11
21.1.2006 11:55 RPK Brno 9 dráha 4. 2.liga - ženy :Základní část
1.CC Bratislava 8
27.11.2005 14:55 1.CC Bratislava 3 dráha 4. 2.liga - ženy :Základní část
RPK Brno 13
26.11.2005 20:55 Zbraslav D 12 dráha 2. 2.liga - ženy :Základní část
RPK Brno 4
26.11.2005 14:55 RPK Brno 6 dráha 3. 2.liga - ženy :Základní část
Frozens Kladno 7
10.4.2005 9:00 CC Poprad 2 dráha 3. MČR mixy 2006 :4.kolo
1.CK Brno B 11
9.4.2005 12:45 M Bratislava 2 6 dráha 4. MČR mixy 2006 :3.kolo
1.CK Brno B 4
8.4.2005 20:00 Kolitma 11 dráha A MČR mixy 2006 :2.kolo
1.CK Brno B 7
8.4.2005 13:00 Kolibris XP 11 dráha 2. MČR mixy 2006 :1.kolo
1.CK Brno B 0
20.3.2005 17:55 Frozens Kladno 6 dráha 3. 2.liga - ženy :DKT "A"
1.CK Brno juniorky 5
20.3.2005 11:55 1.CK Brno juniorky 15 dráha 2. 2.liga - ženy :DKT "A"
CSC Sušice Ž 1
12.2.2005 20:55 1.CK Brno juniorky 9 dráha 3. 2.liga - ženy :Základní část
Frozens Kladno 7
12.2.2005 20:55 CSC Sušice Ž 0 dráha 1. 2.liga - ženy :Základní část
1.CK Brno juniorky 9
12.2.2005 14:55 1.CK Brno juniorky 2 dráha 1. 2.liga - ženy :Základní část
Hungary Ž 15
12.2.2005 8:55 N.E.W. Trutnov 5 dráha 2. 2.liga - ženy :Základní část
1.CK Brno juniorky 4
30.1.2005 11:55 Frozens Kladno 8 dráha 1. 2.liga - ženy :Základní část
1.CK Brno juniorky 7
29.1.2005 20:55 1.CK Brno juniorky 8 dráha 3. 2.liga - ženy :Základní část
CSC Sušice Ž 3
29.1.2005 14:55 Hungary Ž 12 dráha 1. 2.liga - ženy :Základní část
1.CK Brno juniorky 2
29.1.2005 8:55 1.CK Brno juniorky 4 dráha 2. 2.liga - ženy :Základní část
N.E.W. Trutnov 11
2.10.2004 14:55 1.CK Brno juniorky 9 dráha 1. 1.liga - ženy :PKT "B"
CC Dion DK 0
2.10.2004 8:55 CK Zlatá Praha 2 10 dráha 3. 1.liga - ženy :PKT "B"
1.CK Brno juniorky 3
13.3.2004 17:55 1.CK Brno juniorky 7 dráha 4. 1.liga - ženy :PKT "A"
Nord Star 11
13.3.2004 11:55 Valící se šutráky 6 dráha 2. 1.liga - ženy :PKT "A"
1.CK Brno juniorky 4
14.2.2004 14:55 1.CK Brno juniorky 2 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Dion SJ 16
14.2.2004 8:55 CK Zlatá Praha 2 5 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
1.CK Brno juniorky 9
25.1.2004 20:55 Klub z Viktorky Ž 4 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
1.CK Brno juniorky 7
25.1.2004 14:55 1.CK Brno juniorky 1 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Kolibris 3Ž 8
25.1.2004 8:55 Valící se šutráky 7 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
1.CK Brno juniorky 3
24.1.2004 17:55 1.CK Brno juniorky 2 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Trutnov 2 8
24.1.2004 11:55 Savona I 14 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
1.CK Brno juniorky 3
2.11.2003 16:10 1.CK Brno juniorky 5 dráha 1. 1.liga - ženy :3.hrací den
Valící se šutráky 7
2.11.2003 11:00 Savona 1 8 dráha 2. 1.liga - ženy :3.hrací den
1.CK Brno juniorky 2
2.11.2003 8:15 Klub z Viktorky Ž 2 dráha 4. 1.liga - ženy :3.hrací den
1.CK Brno juniorky 12
16.2.2003 11:00 Dion SJ 4 dráha 2. 1.liga - ženy :8.hrací den
1.CK Brno juniorky 12
16.2.2003 8:15 CK Zlatá Praha 2 4 dráha 3. 1.liga - ženy :8.hrací den
1.CK Brno juniorky 9
8.2.2003 16:00 1.CK Brno juniorky 0 dráha 4. 1.liga - ženy :7.hrací den
Savona M 9
1.2.2003 16:10 1.CK Brno juniorky 7 dráha 1. 1.liga - ženy :6.hrací den
Valící se šutráky 7
1.2.2003 11:00 Savona 1 8 dráha 2. 1.liga - ženy :6.hrací den
1.CK Brno juniorky 1
1.2.2003 8:15 Klub z Viktorky Ž 6 dráha 4. 1.liga - ženy :6.hrací den
1.CK Brno juniorky 3
11.1.2003 18:45 1.CK Brno juniorky 5 dráha 1. 1.liga - ženy :5.hrací den
Trutnov 2 7
11.1.2003 13:35 CSC Sušice Ž 5 dráha 3. 1.liga - ženy :5.hrací den
1.CK Brno juniorky 7
16.11.2002 21:30 CC Dion DK 4 dráha 4. 1.liga - ženy :4.hrací den
1.CK Brno juniorky 5
16.11.2002 18:45 Savona M 13 dráha 1. 1.liga - ženy :4.hrací den
1.CK Brno juniorky 3
16.11.2002 13:35 Dion SJ 8 dráha 2. 1.liga - ženy :4.hrací den
1.CK Brno juniorky 10
27.10.2002 11:00 1.CK Brno juniorky 4 dráha 1. 1.liga - ženy :2.hrací den
Trutnov 2 13
27.10.2002 8:15 CSC Sušice Ž 1 dráha 3. 1.liga - ženy :2.hrací den
1.CK Brno juniorky 20
5.10.2002 21:30 CK Zlatá Praha 2 5 dráha 2. 1.liga - ženy :1.hrací den
1.CK Brno juniorky 6
5.10.2002 18:45 CC Dion DK 7 dráha 4. 1.liga - ženy :1.hrací den
1.CK Brno juniorky 4
9.2.2002 11:00 Trutnov 2 7 dráha 4. 1.liga - ženy :5.hrací den
1.CK Brno juniorky 5
9.2.2002 8:15 CK Zlatá Praha 3 10 dráha 2. 1.liga - ženy :5.hrací den
1.CK Brno juniorky 3
19.1.2002 20:45 CC Dion Ž 7 dráha 1. 1.liga - ženy :4.hrací den
1.CK Brno juniorky 9
19.1.2002 18:00 1.CK Brno juniorky 5 dráha 3. 1.liga - ženy :4.hrací den
Valící se šutráky 9
19.1.2002 13:20 Savona M 10 dráha 4. 1.liga - ženy :4.hrací den
1.CK Brno juniorky 2
17.11.2001 11:00 Aritma 1 15 dráha 2. 1.liga - ženy :3.hrací den
1.CK Brno juniorky 4
17.11.2001 8:15 Trutnov 2 5 dráha 4. 1.liga - ženy :3.hrací den
1.CK Brno juniorky 4
3.11.2001 20:45 CC Dion Ž 11 dráha 2. 1.liga - ženy :2.hrací den
1.CK Brno juniorky 7
3.11.2001 18:00 1.CK Brno juniorky 6 dráha 3. 1.liga - ženy :2.hrací den
Valící se šutráky 7
3.11.2001 13:20 Savona M 0 dráha 1. 1.liga - ženy :2.hrací den
1.CK Brno juniorky 9
6.10.2001 11:00 CK Zlatá Praha 3 2 dráha 3. 1.liga - ženy :1.hrací den
1.CK Brno juniorky 9
6.10.2001 8:15 Aritma 1 19 dráha 2. 1.liga - ženy :1.hrací den
1.CK Brno juniorky 2
10.2.2001 18:00 1.CK Brno juniorky 4 dráha 4. 1.liga - ženy :6.hrací den
Savona 2 18
10.2.2001 15:15 CC Savona 3 9 dráha 3. 1.liga - ženy :6.hrací den
1.CK Brno juniorky 0
10.2.2001 10:35 CC Dion Ž 9 dráha 2. 1.liga - ženy :6.hrací den
1.CK Brno juniorky 7
20.1.2001 15:40 Trutnov 2 9 dráha 4. 1.liga - ženy :5.hrací den
1.CK Brno juniorky 0
20.1.2001 8:15 Kolibris 3Ž 9 dráha 4. 1.liga - ženy :5.hrací den
1.CK Brno juniorky 0
18.11.2000 20:45 CK Zlatá Praha 2 6 dráha 3. 1.liga - ženy :4.hrací den
1.CK Brno juniorky 3
18.11.2000 18:00 1.CK Brno juniorky 8 dráha 2. 1.liga - ženy :4.hrací den
Valící se šutráky 3
18.11.2000 13:20 Savona 4 11 dráha 4. 1.liga - ženy :4.hrací den
1.CK Brno juniorky 2
4.11.2000 15:40 1.CK Brno juniorky 5 dráha 3. 1.liga - ženy :3.hrací den
Savona 2 7
4.11.2000 11:00 CC Savona 3 12 dráha 4. 1.liga - ženy :3.hrací den
1.CK Brno juniorky 6
4.11.2000 8:15 Trutnov 2 9 dráha 2. 1.liga - ženy :3.hrací den
1.CK Brno juniorky 1
7.10.2000 20:45 Kolibris 3Ž 10 dráha 3. 1.liga - ženy :2.hrací den
1.CK Brno juniorky 5
7.10.2000 13:20 CC Dion Ž 3 dráha 2. 1.liga - ženy :2.hrací den
1.CK Brno juniorky 8
30.9.2000 17:00 CK Zlatá Praha 2 15 dráha 4. 1.liga - ženy :1.hrací den
1.CK Brno juniorky 1
30.9.2000 14:20 1.CK Brno juniorky 6 dráha 1. 1.liga - ženy :1.hrací den
Valící se šutráky 5
30.9.2000 8:00 Savona 4 11 dráha 3. 1.liga - ženy :1.hrací den
1.CK Brno juniorky 6
19.2.2000 15:40 Savona 2 0 dráha 2. 1.liga - ženy :5.hrací den
1.CK Brno juniorky 6
19.2.2000 11:00 1.CK Brno juniorky 12 dráha 1. 1.liga - ženy :5.hrací den
CC Dion Ž 4
19.2.2000 8:15 1.CK Brno juniorky 4 dráha 3. 1.liga - ženy :5.hrací den
Trutnov 2 5
5.2.2000 20:45 1.CK Brno juniorky 3 dráha 1. 1.liga - ženy :4.hrací den
Valící se šutráky 8
5.2.2000 18:00 Aritma 1 6 dráha 4. 1.liga - ženy :4.hrací den
1.CK Brno juniorky 4
5.2.2000 13:20 TJ Junior 1Ž 5 dráha 3. 1.liga - ženy :4.hrací den
1.CK Brno juniorky 6
22.1.2000 15:50 1.CK Brno juniorky 5 dráha 3. 1.liga - ženy :3.hrací den
Trutnov 2 4
22.1.2000 8:15 Savona 2 8 dráha 2. 1.liga - ženy :3.hrací den
1.CK Brno juniorky 3
6.11.1999 20:45 1.CK Brno juniorky 8 dráha 2. 1.liga - ženy :2.hrací den
Valící se šutráky 4
6.11.1999 18:00 Aritma 1 8 dráha 4. 1.liga - ženy :2.hrací den
1.CK Brno juniorky 4
6.11.1999 13:20 TJ Junior 1Ž 7 dráha 3. 1.liga - ženy :2.hrací den
1.CK Brno juniorky 3
31.10.1999 15:50 Kolibris 2 6 dráha 1. Pohár ČSC 1999 :Skupina C
1.CK Brno Ž 5
31.10.1999 10:50 1.CK Brno Ž 0 dráha 3. Pohár ČSC 1999 :Skupina C
CC Dion Ž 14
25.9.1999 11:00 1.CK Brno juniorky 7 dráha 1. 1.liga - ženy :1.hrací den
CC Dion Ž 6
30.1.1999 15:50 CK Montáž Ž 7 dráha 4. Pohár ČSC 1998 :Pohár ČSC
1.CK Brno Ž 4
30.1.1999 10:50 Savona 2 13 dráha 2. Pohár ČSC 1998 :Pohár ČSC
1.CK Brno Ž 2
23.1.1999 15:40 1.CK Brno juniorky 9 dráha 4. 2.liga - ženy :4.kolo
CC Dion Ž 2
23.1.1999 11:00 TJ Junior 2Ž 9 dráha 2. 2.liga - ženy :4.kolo
1.CK Brno juniorky 0
7.11.1998 20:45 Savona M 10 dráha 2. 2.liga - ženy :3.kolo
1.CK Brno juniorky 4
7.11.1998 13:20 Kolibris 1 11 dráha 4. 2.liga - ženy :3.kolo
1.CK Brno juniorky 3
24.10.1998 11:00 Kolibris 3Ž 7 dráha 3. 2.liga - ženy :2.kolo
1.CK Brno juniorky 7
3.10.1998 18:00 TJ Junior 1Ž 9 dráha 3. 2.liga - ženy :1.kolo
1.CK Brno juniorky 7
3.10.1998 13:20 1.CK Brno juniorky 3 dráha 1. 2.liga - ženy :1.kolo
CC Savona Y 16