[x]
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Blahovcová Monika (CC LEDOBORCI - Icebreakers)
datum | čas | zápas | dráha | soutěž |
---|---|---|---|---|
14.3.2020 | 11:30 | Tee Party | dráha 4. | Ženy divize :Nastavba (spodních 5) |
Metla Kladno | ||||
23.2.2020 | 11:30 | RPK Brno 10 | dráha A | Ženy divize :Nastavba (spodních 5) |
Tee Party 4 | ||||
22.2.2020 | 15:00 | Tee Party 1 | dráha A | Ženy divize :Nastavba (spodních 5) |
PLC 2 11 | ||||
22.2.2020 | 8:30 | Tee Party 2 | dráha B | Ženy divize :Nastavba (spodních 5) |
Zlatá Praha 10 | ||||
18.1.2020 | 18:30 | PLC 2 5 | dráha 4. | Ženy divize :Základní část |
Tee Party 7 | ||||
18.1.2020 | 11:30 | Tee Party 1 | dráha 2. | Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha 10 | ||||
15.12.2019 | 18:00 | Tee Party 3 | dráha A | Ženy divize :Základní část |
Dion XX 7 | ||||
14.12.2019 | 15:00 | Tee Party 9 | dráha B | Ženy divize :Základní část |
Metla Kladno 10 | ||||
14.12.2019 | 8:30 | Tee Party 3 | dráha A | Ženy divize :Základní část |
Ledoborky 3 6 | ||||
8.12.2019 | 18:30 | Dion 7D 5 | dráha 4. | Ženy divize :Základní část |
Tee Party 8 | ||||
8.12.2019 | 11:30 | Dion SG1 6 | dráha 2. | Ženy divize :Základní část |
Tee Party 5 | ||||
13.10.2019 | 11:30 | RPK Brno 9 | dráha A | Ženy divize :Základní část |
Tee Party 2 | ||||
12.10.2019 | 15:00 | Valící se šutráky 1 | dráha B | Ženy divize :Základní část |
Tee Party 0 | ||||
12.10.2019 | 8:30 | Tee Party 9 | dráha B | Ženy divize :Základní část |
Kolibris 7 3 | ||||
17.3.2019 | 18:30 | Zlatá Praha 4 | dráha 1. | Ženy divize :Základní část |
Tee Party 7 | ||||
17.3.2019 | 11:30 | Tee Party 7 | dráha 4. | Ženy divize :Základní část |
Ledoborky 3 6 | ||||
16.3.2019 | 18:30 | Liboc 5 1 | dráha 3. | Ženy divize :Základní část |
Tee Party 0 | ||||
16.3.2019 | 11:30 | Tee Party 3 | dráha 4. | Ženy divize :Základní část |
Metla Kladno 9 | ||||
9.2.2019 | 19:30 | RPK Brno 9 | dráha 1. | Ženy divize :Základní část |
Tee Party 6 | ||||
9.2.2019 | 12:00 | Savona I 3 | dráha 3. | Ženy divize :Základní část |
Tee Party 10 | ||||
12.1.2019 | 15:30 | Tee Party 3 | dráha A | Ženy divize :Základní část |
Dion SG1 5 | ||||
12.1.2019 | 11:30 | Tee Party 8 | dráha B | Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha 7 | ||||
9.12.2018 | 18:30 | Ledoborky 3 11 | dráha B | Ženy divize :Základní část |
Tee Party 5 | ||||
9.12.2018 | 8:30 | Tee Party 16 | dráha A | Ženy divize :Základní část |
Liboc 5 0 | ||||
21.10.2018 | 18:30 | Metla Kladno 7 | dráha 4. | Ženy divize :Základní část |
Tee Party 8 | ||||
21.10.2018 | 11:30 | Tee Party 8 | dráha 1. | Ženy divize :Základní část |
RPK Brno 2 | ||||
20.10.2018 | 18:30 | Tee Party 2 | dráha 3. | Ženy divize :Základní část |
Savona I 8 | ||||
20.10.2018 | 11:30 | Dion SG1 7 | dráha 2. | Ženy divize :Základní část |
Tee Party 6 | ||||
21.1.2018 | 15:30 | Tee Party 8 | dráha A | Ženy divize :Skupina 2 |
Ledoborky 3 4 | ||||
21.1.2018 | 8:30 | Tee Party 1 | dráha A | Ženy divize :Skupina 2 |
Dion RUM 0 | ||||
20.1.2018 | 17:30 | Tee Party 0 | dráha B | Ženy divize :Skupina 2 |
Zlatá Praha 10 | ||||
20.1.2018 | 11:15 | Tee Party 5 | dráha A | Ženy divize :Skupina 2 |
RPK Brno 9 | ||||
7.1.2018 | 15:30 | CC RIPER 4 | dráha B | Ženy divize :Základní část |
Tee Party 7 | ||||
6.1.2018 | 15:30 | Tee Party 2 | dráha B | Ženy divize :Základní část |
Zbraslav TP 11 | ||||
6.1.2018 | 8:30 | Tee Party 4 | dráha A | Ženy divize :Základní část |
Dion RUM 6 | ||||
12.11.2017 | 15:30 | Tee Party 2 | dráha 2. | Ženy divize :Základní část |
Metla Kladno 11 | ||||
11.11.2017 | 17:30 | Tee Party 5 | dráha 3. | Ženy divize :Základní část |
Savona I 11 | ||||
29.10.2017 | 15:30 | Tee Party 3 | dráha A | Ženy divize :Základní část |
Dion SG1 9 | ||||
29.10.2017 | 8:30 | Zlatá Praha 8 | dráha A | Ženy divize :Základní část |
Tee Party 3 | ||||
22.10.2017 | 15:30 | Ledoborky 3 1 | dráha B | Ženy divize :Základní část |
Tee Party 0 | ||||
21.10.2017 | 18:30 | RPK Brno 1 | dráha B | Ženy divize :Základní část |
Tee Party 0 | ||||
21.10.2017 | 11:30 | Valící se šutráky 1 | dráha B | Ženy divize :Základní část |
Tee Party 0 | ||||
15.4.2017 | 16:00 | Tee Party 3 | dráha 1. | Barážový turnaj - Divize/1.liga - ženy : |
Dion ICE 13 | ||||
26.2.2017 | 11:30 | Tee Party 9 | dráha B | Ženy divize :Základní část |
Dion RUM 3 | ||||
25.2.2017 | 19:30 | Tee Party 4 | dráha 3. | Ženy divize :Základní část |
Valící se šutráky 10 | ||||
25.2.2017 | 12:00 | Tee Party 1 | dráha 2. | Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha 10 | ||||
5.2.2017 | 15:30 | Tee Party 6 | dráha 1. | Ženy divize :Základní část |
Savona I 4 | ||||
4.2.2017 | 15:30 | PLC SHOOLANCE 4 | dráha 1. | Ženy divize :Základní část |
Tee Party 9 | ||||
4.2.2017 | 8:30 | CC RIPER 0 | dráha 2. | Ženy divize :Základní část |
Tee Party 12 | ||||
13.11.2016 | 16:00 | Ledolamky 4 | dráha 3. | Ženy divize :Základní část |
Tee Party 7 | ||||
13.11.2016 | 8:30 | Ice Cats 4 | dráha 4. | Ženy divize :Základní část |
Tee Party 10 | ||||
12.11.2016 | 16:00 | Třešňovka D 6 | dráha A | Ženy divize :Základní část |
Tee Party 11 | ||||
12.11.2016 | 8:30 | Ledoborky 3 6 | dráha B | Ženy divize :Základní část |
Tee Party 8 | ||||
23.10.2016 | 11:30 | Tee Party 2 | dráha 3. | Ženy divize :Základní část |
RPK Brno 7 | ||||
22.10.2016 | 11:30 | Tee Party 9 | dráha 4. | Ženy divize :Základní část |
Metla Kladno 3 | ||||
2.4.2016 | 14:00 | Dion ICE 4 | dráha 3. | Baráž o 1.ligu 2016/17 - ženy : |
Ledoborky 1 3 | ||||
2.4.2016 | 8:30 | Zbraslav TP 7 | dráha 2. | Baráž o 1.ligu 2016/17 - ženy : |
Ledoborky 1 3 | ||||
20.2.2016 | 15:30 | Ledoborky 1 5 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Sokolky 8 | ||||
20.2.2016 | 8:30 | Savona I 6 | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Ledoborky 1 4 | ||||
24.1.2016 | 19:00 | Ledoborky 1 3 | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Kolibris 1 10 | ||||
24.1.2016 | 12:00 | Ledoborky 1 6 | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
PLC 5 | ||||
23.1.2016 | 19:00 | Falcon Praha 4 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Ledoborky 1 7 | ||||
23.1.2016 | 12:00 | Ledoborky 1 3 | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Trutnov 2 9 | ||||
8.11.2015 | 15:30 | Letící kameny 3 | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Ledoborky 1 6 | ||||
8.11.2015 | 8:30 | Sokolky 10 | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Ledoborky 1 7 | ||||
7.11.2015 | 15:30 | Ledoborky 1 4 | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Savona I 6 | ||||
7.11.2015 | 8:30 | Kolibris 1 6 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Ledoborky 1 3 | ||||
4.10.2015 | 19:00 | PLC 10 | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Ledoborky 1 4 | ||||
4.10.2015 | 12:00 | Ledoborky 1 5 | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Falcon Praha 6 | ||||
3.10.2015 | 19:00 | Trutnov 2 8 | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Ledoborky 1 3 | ||||
3.10.2015 | 12:00 | Ledoborky 1 4 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Letící kameny 11 | ||||
22.2.2015 | 9:30 | Ledoborky 1 7 | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Savona I 10 | ||||
21.2.2015 | 15:30 | Ledoborky 1 8 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Sokolky 6 | ||||
21.2.2015 | 8:30 | Letící kameny 7 | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Ledoborky 1 9 | ||||
1.2.2015 | 19:00 | Ledoborky 2 8 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Ledoborky 1 3 | ||||
1.2.2015 | 12:00 | Ledoborky 1 5 | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Trutnov 2 4 | ||||
31.1.2015 | 19:00 | PLC MARTIN 1 | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Ledoborky 1 9 | ||||
31.1.2015 | 12:00 | Ledoborky 1 5 | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Savona I 9 | ||||
9.11.2014 | 15:30 | Zbraslav TP 4 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Ledoborky 1 6 | ||||
9.11.2014 | 8:30 | Ledoborky 1 4 | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Ledoborky 2 8 | ||||
8.11.2014 | 15:30 | Ledoborky 1 5 | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Letící kameny 4 | ||||
8.11.2014 | 8:30 | Sokolky 11 | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Ledoborky 1 0 | ||||
19.10.2014 | 19:00 | Trutnov 2 4 | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Ledoborky 1 5 | ||||
19.10.2014 | 12:00 | Ledoborky 1 5 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
PLC MARTIN 9 | ||||
18.10.2014 | 19:00 | Savona I 7 | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Ledoborky 1 5 | ||||
18.10.2014 | 12:00 | Ledoborky 1 8 | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Zbraslav TP 7 | ||||
29.3.2014 | 16:00 | Savona I 10 | dráha 3. | 1.liga - ženy :Základní část |
Ledoborky 1 3 | ||||
29.3.2014 | 8:30 | Ledoborky 1 2 | dráha 4. | 1.liga - ženy :Základní část |
Liboc 1 7 | ||||
26.1.2014 | 19:30 | Ledoborky 1 5 | dráha 1. | 1.liga - ženy :Základní část |
Sokolky 3 | ||||
26.1.2014 | 12:00 | Ledoborky 1 8 | dráha 2. | 1.liga - ženy :Základní část |
Zbraslav TP 5 | ||||
25.1.2014 | 19:30 | Ledoborky 1 5 | dráha 4. | 1.liga - ženy :Základní část |
CC Kladno 4 | ||||
25.1.2014 | 12:00 | Zbraslav SK 8 | dráha 3. | 1.liga - ženy :Základní část |
Ledoborky 1 10 | ||||
10.11.2013 | 16:00 | Ledoborky 1 8 | dráha 4. | 1.liga - ženy :Základní část |
Ledoborky 2 4 | ||||
10.11.2013 | 8:30 | Ledoborky 1 4 | dráha 2. | 1.liga - ženy :Základní část |
Savona I 7 | ||||
9.11.2013 | 16:00 | Liboc 1 11 | dráha 1. | 1.liga - ženy :Základní část |
Ledoborky 1 2 | ||||
9.11.2013 | 8:30 | Sokolky 10 | dráha 2. | 1.liga - ženy :Základní část |
Ledoborky 1 2 | ||||
6.10.2013 | 19:30 | Zbraslav TP 6 | dráha 3. | 1.liga - ženy :Základní část |
Ledoborky 1 4 | ||||
6.10.2013 | 12:00 | CC Kladno 2 | dráha 1. | 1.liga - ženy :Základní část |
Ledoborky 1 8 | ||||
5.10.2013 | 19:30 | Ledoborky 1 5 | dráha 2. | 1.liga - ženy :Základní část |
Zbraslav SK 4 | ||||
5.10.2013 | 12:00 | Ledoborky 2 5 | dráha 1. | 1.liga - ženy :Základní část |
Ledoborky 1 7 |