[x] A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Adamčíková Štěpánka Adámek Jan Adámková Radka
Al - Kaysy Jaroslava Albrecht Karel Aliapuliu (Nekovářová) Lenka
Amlerová Lenka Antal Stanislav Antoš Václav
Axamitová Elena Axamítová Zuzana Babiš Milan
Babišová (Dvořáková) Eva Balážová Lenka Balíková (Novotná) Gabriela
Balogh David Bareš Jakub Barkmanová (Hájková) Helena
Bárta David Barta Michal Barták Milan
Barták Vojtěch Bartáková Ivana Bartáková Karolína
Bartošová Alžběta Bartošová Martina Bartošová Štěpánka
Bartůněk Milan Baudyšová Alžběta Baudyšová Michaela
předchozí další

Babišová (Dvořáková) Eva (CC LETÍCÍ KAMENY PRAHA)

datum čas zápas dráha soutěž
17.3.2019 15:30 Zbraslav TP dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny
17.3.2019 8:30 Liboc 4 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny
16.3.2019 15:30 Kolibris 1 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny
16.3.2019 8:30 Letící kameny dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2
12.2.2019 19:30 Letící kameny dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Liboc 1
12.2.2019 12:00 Citadela dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny
16.12.2018 19:30 Letící kameny dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Valící se šutráky
16.12.2018 12:00 Letící kameny dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1
15.12.2018 19:30 Letící kameny dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Liboc 4
15.12.2018 12:00 Trutnov 2 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny
21.10.2018 15:30 Letící kameny dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP
21.10.2018 8:30 Liboc 1 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny
20.10.2018 15:30 Letící kameny dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela
20.10.2018 8:30 Valící se šutráky dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny
8.4.2018 13:00 Citadela 4 dráha 3. 1.liga – ženy :základní část
Letící kameny 8
7.4.2018 13:00 Letící kameny 4 dráha 2. 1.liga – ženy :základní část
Falcon Praha 7
11.2.2018 16:00 PLC SHOOLANCE 3 dráha 4. 1.liga – ženy :základní část
Letící kameny 7
11.2.2018 8:30 Letící kameny 2 dráha 3. 1.liga – ženy :základní část
Kolibris 1 8
10.2.2018 16:00 Letící kameny 12 dráha 2. 1.liga – ženy :základní část
Ledoborky 2 2
10.2.2018 8:30 Ledolamky 10 dráha 4. 1.liga – ženy :základní část
Letící kameny 4
10.12.2017 15:30 Letící kameny 5 dráha 4. 1.liga – ženy :základní část
Kolibris 2 7
10.12.2017 8:30 Letící kameny 6 dráha 3. 1.liga – ženy :základní část
PLC SHOOLANCE 4
9.12.2017 15:30 Falcon Praha 0 dráha 3. 1.liga – ženy :základní část
Letící kameny 10
9.12.2017 8:30 Kolibris 1 7 dráha 1. 1.liga – ženy :základní část
Letící kameny 2
22.10.2017 19:30 Letící kameny 2 dráha 1. 1.liga – ženy :základní část
Citadela 5
22.10.2017 12:00 Ledoborky 2 3 dráha 2. 1.liga – ženy :základní část
Letící kameny 11
21.10.2017 19:30 Letící kameny 2 dráha 4. 1.liga – ženy :základní část
Ledolamky 8
21.10.2017 12:00 Kolibris 2 6 dráha 1. 1.liga – ženy :základní část
Letící kameny 3
8.4.2017 16:00 Kolibris 2 9 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 6
8.4.2017 8:30 Dion ICE 1 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 10
29.1.2017 19:30 Letící kameny 3 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 6
29.1.2017 12:00 Letící kameny 4 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 6
28.1.2017 19:30 Citadela 10 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 6
28.1.2017 12:00 Letící kameny 14 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 6
6.11.2016 16:00 Falcon Praha 4 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 6
6.11.2016 8:30 Sokolky 7 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 9
5.11.2016 16:00 Letící kameny 8 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Dion ICE 3
5.11.2016 8:30 Kolibris 1 5 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 8
2.10.2016 19:30 Letící kameny 2 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 2 11
2.10.2016 12:00 Letící kameny 5 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela 7
1.10.2016 19:30 Zbraslav TP 3 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 5
1.10.2016 12:00 Letící kameny 8 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Falcon Praha 4
20.2.2016 15:30 Letící kameny 4 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 7
20.2.2016 8:30 PLC 2 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 9
24.1.2016 19:00 Letící kameny 2 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Falcon Praha 9
24.1.2016 12:00 Kolibris 1 5 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 6
23.1.2016 19:00 Letící kameny 4 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I 5
23.1.2016 12:00 Sokolky 7 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 5
8.11.2015 15:30 Letící kameny 3 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 6
8.11.2015 8:30 Trutnov 2 8 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 4
7.11.2015 15:30 Letící kameny 6 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
PLC 2
7.11.2015 8:30 Falcon Praha 10 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 2
4.10.2015 19:00 Letící kameny 9 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 8
4.10.2015 12:00 Savona I 5 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 7
3.10.2015 19:00 Letící kameny 13 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 3
3.10.2015 12:00 Ledoborky 1 4 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 11
22.2.2015 9:30 Letící kameny 0 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 1
21.2.2015 15:30 Ledoborky 2 1 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 0
21.2.2015 8:30 Letící kameny 7 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 9
1.2.2015 19:00 Sokolky 8 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 2
1.2.2015 12:00 Letící kameny 8 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I 5
31.1.2015 19:00 Zbraslav TP 2 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 8
31.1.2015 12:00 Letící kameny 7 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 4
9.11.2014 15:30 PLC MARTIN 4 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 8
9.11.2014 8:30 Letící kameny 5 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 4
8.11.2014 15:30 Ledoborky 1 5 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 4
8.11.2014 8:30 Letící kameny 7 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 3
19.10.2014 19:00 Savona I 3 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 7
19.10.2014 12:00 Letící kameny 7 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 4
18.10.2014 19:00 Trutnov 2 3 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 9
18.10.2014 12:00 Letící kameny 3 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
PLC MARTIN 7
29.3.2014 19:00 Kolibris 1 6 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Letící kameny 8
29.3.2014 11:30 Liboc 3 8 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Letící kameny 4
26.1.2014 16:00 Savona H 10 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Letící kameny 0
26.1.2014 8:30 Kolibris 2 8 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Letící kameny 2
25.1.2014 16:00 Letící kameny 2 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Zbraslav W 12
25.1.2014 8:30 Letící kameny 8 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Ledo TP 10
10.11.2013 19:00 Letící kameny 3 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Savona M 10
10.11.2013 11:30 Letící kameny 1 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 1 9
9.11.2013 19:00 Letící kameny 6 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Liboc 3 8
9.11.2013 11:30 Letící kameny 4 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Savona H 9
6.10.2013 16:00 Letící kameny 11 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 2 5
6.10.2013 8:30 Zbraslav W 9 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Letící kameny 7
5.10.2013 16:00 Ledo TP 9 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Letící kameny 2
5.10.2013 8:30 Savona M 10 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Letící kameny 3
31.3.2013 13:00 Kolibris 2 0 dráha 3. Baráž o extraligu 2013/14 - ženy :Baráž o extraligu 2012/13
Letící kameny 0
30.3.2013 16:00 Letící kameny 1 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Savona I 0
30.3.2013 8:30 Letící kameny 1 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Sokolky 8
10.2.2013 19:30 Tee Party 7 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Letící kameny 6
10.2.2013 12:00 Letící kameny 12 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Valící se šutráky 4
9.2.2013 19:30 Zbraslav SK 8 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Letící kameny 7
9.2.2013 12:00 Liboc 1 1 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Letící kameny 9
11.11.2012 16:00 Letící kameny 8 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Trutnov 2 2
11.11.2012 8:30 Savona I 4 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Letící kameny 7
10.11.2012 16:00 Sokolky 8 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Letící kameny 4
10.11.2012 8:30 Letící kameny 5 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Tee Party 4
21.10.2012 19:30 Valící se šutráky 1 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Letící kameny 8
21.10.2012 12:00 Letící kameny 5 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav SK 7
20.10.2012 19:30 Trutnov 2 3 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Letící kameny 11
20.10.2012 12:00 Letící kameny 4 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Liboc 1 10
31.3.2012 19:00 Kolibris 1 6 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Letící kameny 3
31.3.2012 11:30 Ledo TP 6 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Letící kameny 11
12.2.2012 16:00 Savona H 14 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Letící kameny 2
12.2.2012 8:30 Letící kameny 1 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 3 9
11.2.2012 16:00 Letící kameny 0 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Dion SJ 1
11.2.2012 8:30 Savona M 1 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Letící kameny 0
13.11.2011 19:00 Letící kameny 4 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Kolibris 2 9
13.11.2011 11:30 Letící kameny 5 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Kolibris 1 9
12.11.2011 19:00 Letící kameny 4 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Savona H 10
12.11.2011 11:30 Letící kameny 4 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Ledo TP 8
16.10.2011 16:00 Aritma 3 8 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Letící kameny 7
16.10.2011 8:30 Dion SJ 8 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Letící kameny 5
15.10.2011 16:00 Letící kameny 7 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Savona M 6
15.10.2011 8:30 Kolibris 2 7 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Letící kameny 4
3.4.2011 14:00 Letící kameny 0 dráha 3. Baráž o extraligu - ženy :Baráž o Playoff 2011
Ledo TP 0
2.4.2011 18:30 Aritma 3 5 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Letící kameny 4
2.4.2011 12:00 Letící kameny 1 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Savona M 7
23.1.2011 15:30 Letící kameny 5 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Trutnov 2 7
23.1.2011 9:00 Letící kameny 2 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Kolibris 2 7
22.1.2011 15:30 Letící kameny 8 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Dion SJ 6
22.1.2011 9:00 Savona H 8 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Letící kameny 3
21.11.2010 18:30 Aritma 1 10 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Letící kameny 13
21.11.2010 12:00 Letící kameny 3 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 3 6
20.11.2010 18:30 Trutnov 2 4 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Letící kameny 5
20.11.2010 12:00 Kolibris 2 10 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Letící kameny 6
24.10.2010 15:30 Savona M 7 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Letící kameny 5
24.10.2010 9:00 Dion SJ 5 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Letící kameny 7
23.10.2010 15:30 Letící kameny 4 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Savona H 9
23.10.2010 9:00 Letící kameny 9 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 1 7
7.2.2010 17:00 Letící kameny 6 dráha 1. Baráž o extraligu - ženy :Baráz o Extraligu
Citadela 5
7.2.2010 13:30 Citadela 2 dráha 3. Baráž o extraligu - ženy :Baráz o Extraligu
Letící kameny 9
6.2.2010 18:00 Letící kameny 2 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Savona M 12
6.2.2010 11:30 Aritma 1 5 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Letící kameny 12
24.1.2010 15:00 Zbraslav D 2 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Letící kameny 9
24.1.2010 8:30 Letící kameny 2 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Kolibris 2 11
23.1.2010 15:00 Savona H 8 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Letící kameny 7
23.1.2010 8:30 Letící kameny 2 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 3 10
15.11.2009 18:00 Dion SJ 7 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Letící kameny 4
15.11.2009 11:30 Letící kameny 10 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Zbraslav D 4
14.11.2009 18:00 Kolibris 2 13 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Letící kameny 10
14.11.2009 11:30 Savona M 9 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Letící kameny 4
25.10.2009 15:00 Letící kameny 7 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 1 8
25.10.2009 8:30 Letící kameny 7 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Savona H 8
24.10.2009 15:00 Aritma 3 8 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Letící kameny 4
24.10.2009 8:30 Letící kameny 5 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Dion SJ 6
12.2.2009 18:00 Letící kameny 3 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Tie breaky - o postup
Zbraslav D 6
12.2.2009 12:00 Aritma 3 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Letící kameny 3
11.2.2009 20:00 Letící kameny 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona H 10
11.2.2009 12:00 Kolibris 2 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Letící kameny 4
10.2.2009 20:00 Letící kameny 5 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Dion SJ 4
10.2.2009 12:00 Zbraslav D 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Letící kameny 8
24.1.2009 15:00 Aritma 3 11 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Letící kameny 4
24.1.2009 8:30 Letící kameny 8 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Citadela 5
11.1.2009 18:00 Zbraslav D 0 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Letící kameny 0
11.1.2009 11:30 Letící kameny 9 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Kolibris 2 6
10.1.2009 18:00 Aritma 1 8 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Letící kameny 2
10.1.2009 11:30 Letící kameny 6 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Dion SJ 10
9.11.2008 15:00 Savona H 8 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Letící kameny 9
9.11.2008 8:30 Letící kameny 4 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Zbraslav D 7
8.11.2008 15:00 Kolibris 2 4 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Letící kameny 11
8.11.2008 8:30 Letící kameny 9 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 3 6
5.10.2008 18:00 Citadela 1 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Letící kameny 10
5.10.2008 11:30 Letící kameny 9 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 1 2
4.10.2008 18:00 Dion SJ 9 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Letící kameny 4
4.10.2008 11:30 Letící kameny 7 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Savona H 6
9.2.2008 15:25 Aritma 1 5 dráha 3. 1.liga - ženy :základní část
Letící kameny 2
9.2.2008 8:55 Letící kameny 6 dráha 2. 1.liga - ženy :základní část
Savona I 5
20.1.2008 18:25 Valící se šutráky 6 dráha 3. 1.liga - ženy :základní část
Letící kameny 8
20.1.2008 11:55 Letící kameny 5 dráha 1. 1.liga - ženy :základní část
Trutnov 2 7
19.1.2008 18:25 Zlatá Praha Ž 3 dráha 3. 1.liga - ženy :základní část
Letící kameny 10
19.1.2008 11:55 Letící kameny 9 dráha 4. 1.liga - ženy :základní část
Kolibris 1 4
11.11.2007 15:25 Kolibris 3Ž 6 dráha 2. 1.liga - ženy :základní část
Letící kameny 5
11.11.2007 8:55 Letící kameny 6 dráha 4. 1.liga - ženy :základní část
Aritma 1 5
10.11.2007 15:25 Savona I 5 dráha 1. 1.liga - ženy :základní část
Letící kameny 8
10.11.2007 8:55 Letící kameny 10 dráha 3. 1.liga - ženy :základní část
Valící se šutráky 3
28.10.2007 18:25 Trutnov 2 4 dráha 4. 1.liga - ženy :základní část
Letící kameny 7
28.10.2007 11:55 Letící kameny 8 dráha 3. 1.liga - ženy :základní část
Zlatá Praha Ž 5
27.10.2007 18:25 Kolibris 1 3 dráha 3. 1.liga - ženy :základní část
Letící kameny 6
27.10.2007 11:55 Letící kameny 12 dráha 1. 1.liga - ženy :základní část
Kolibris 3Ž 7
11.2.2007 15:25 Dion SJ 9 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Letící kameny 8
11.2.2007 8:55 Aritma 3 7 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Letící kameny 4
10.2.2007 15:25 Letící kameny 5 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Wallis 6
10.2.2007 8:55 Aritma 1 3 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Letící kameny 8
21.1.2007 18:25 Zbraslav D 7 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Letící kameny 4
20.1.2007 18:25 Letící kameny 9 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Kolibris 2 13
20.1.2007 11:55 Savona H 8 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Letící kameny 12
18.11.2006 15:25 Wallis 9 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Letící kameny 5
18.11.2006 8:55 Letící kameny 11 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Kolibris 2 2
29.10.2006 18:25 Letící kameny 5 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Savona H 7
29.10.2006 11:55 Dion SJ 9 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Letící kameny 5
28.10.2006 18:25 Letící kameny 9 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Aritma 3 5
28.10.2006 11:55 Aritma 1 10 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Letící kameny 3
21.4.2006 8:25 Letící kameny 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Aritma 3 7
20.4.2006 16:25 Savona H 9 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Letící kameny 5
20.4.2006 8:25 Letící kameny 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Aritma 1 7
19.4.2006 16:25 Dion SJ 12 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Letící kameny 6
19.4.2006 8:25 Letící kameny 9 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Hungary Ž 7
19.2.2006 14:55 Letící kameny 8 dráha 3. Extraliga - ženy :EKT "A"
Kolibris 1 1
19.2.2006 8:55 Letící kameny 9 dráha 1. Extraliga - ženy :EKT "A"
Citadela 7
5.2.2006 8:55 Letící kameny 4 dráha 2. Extraliga - ženy :Tie break o 2.místo
Savona H 7
29.1.2006 17:55 Trutnov 2 1 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Letící kameny 6
29.1.2006 11:55 Aritma 1 8 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Letící kameny 5
15.1.2006 17:55 Letící kameny 4 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Dion SJ 9
15.1.2006 11:55 Letící kameny 4 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Savona H 3
14.1.2006 20:55 Hungary Ž 5 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Letící kameny 8
14.1.2006 14:55 Letící kameny 8 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 2 7
14.1.2006 8:55 Kolibris 1 4 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Letící kameny 9
28.10.2005 18:25 Hungary Ž 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Tie break
Letící kameny 4
28.10.2005 8:25 Kolibris 2 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Letící kameny 4
27.10.2005 16:25 Hungary Ž 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Letící kameny 8
27.10.2005 8:25 Letící kameny 5 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona H 11
26.10.2005 16:25 Letící kameny 12 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Dion SJ 3
26.10.2005 8:25 Kolibris 1 9 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Letící kameny 7
13.3.2005 17:55 Letící kameny 6 dráha 3. Extraliga - ženy :EKT "A"
Aritma 3 0
13.3.2005 11:55 Citadela 7 dráha 2. Extraliga - ženy :EKT "A"
Letící kameny 8
6.2.2005 14:55 Letící kameny 2 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 2 7
6.2.2005 8:55 Aritma 1 6 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Letící kameny 5
16.1.2005 20:55 Kolibris 1 1 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Letící kameny 8
16.1.2005 14:55 Letící kameny 9 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Savona I 5
16.1.2005 8:55 Dion SJ 6 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Letící kameny 5
15.1.2005 17:55 Letící kameny 7 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Savona H 8
15.1.2005 11:55 Citadela 9 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Letící kameny 2
13.11.2004 21:00 Letící kameny 10 dráha 1. Pohár ČSC 2004 :Skupina o 17. - 22.místo
Dion 1 3
13.11.2004 18:50 CC Savona L 6 dráha 3. Pohár ČSC 2004 :Skupina B
Letící kameny 5
13.11.2004 10:10 Letící kameny 5 dráha 4. Pohár ČSC 2004 :Skupina B
Savona 4 5
3.10.2004 20:55 Letící kameny 0 dráha 4. Extraliga - ženy :EKT "B"
Savona I 9
3.10.2004 14:55 CC Aritma 2Ž 10 dráha 3. Extraliga - ženy :EKT "B"
Letící kameny 4
3.10.2004 8:55 Letící kameny 9 dráha 3. Extraliga - ženy :EKT "B"
Aritma 1 5
14.3.2004 17:55 Letící kameny 6 dráha 1. Extraliga - ženy :EKT "A"
Aritma 1 5
14.3.2004 11:55 Letící kameny 2 dráha 4. Extraliga - ženy :EKT "A"
Dion SJ 9
7.2.2004 14:55 Kolibris 2 6 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Letící kameny 2
7.2.2004 8:55 Aritma 1 4 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Letící kameny 9
18.1.2004 20:55 Kolibris 1 8 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Letící kameny 3
18.1.2004 14:55 Letící kameny 11 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Savona M 0
18.1.2004 8:55 CC Aritma 2Ž 10 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Letící kameny 2
17.1.2004 17:55 Letící kameny 6 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
CC Savona L 8
17.1.2004 11:55 Citadela 2 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Letící kameny 13
16.11.2003 11:45 Letící kameny 9 dráha 1. Pohár ČSC 2003 :Skupina o 9. - 30.místo
Aritma 1 5
15.11.2003 17:50 Citadela 7 dráha 4. Pohár ČSC 2003 :Skupina C
Letící kameny 4
15.11.2003 13:40 Letící kameny 6 dráha 2. Pohár ČSC 2003 :Skupina C
Dion RM 7
9.2.2003 16:20 Letící kameny 8 dráha 3. Extraliga - ženy :5.hrací den
CK Zlatá Praha 1 7
9.2.2003 13:35 Letící kameny 8 dráha 1. Extraliga - ženy :5.hrací den
CC Savona L 5
2.2.2003 16:10 Letící kameny 4 dráha 2. Extraliga - ženy :4.hrací den
CC Aritma 2Ž 6
2.2.2003 11:00 Letící kameny 4 dráha 3. Extraliga - ženy :4.hrací den
Kolibris 2 8
2.2.2003 8:15 Letící kameny 5 dráha 1. Extraliga - ženy :4.hrací den
Aritma 1 11
17.11.2002 21:30 Kolibris 1 3 dráha 3. Extraliga - ženy :3.hrací den
Letící kameny 7
17.11.2002 18:45 Letící kameny 5 dráha 4. Extraliga - ženy :3.hrací den
Citadela 11
17.11.2002 13:35 Letící kameny 14 dráha 3. Extraliga - ženy :3.hrací den
CK Zlatá Praha 1 6
3.11.2002 16:10 Letící kameny 8 dráha 1. Extraliga - ženy :2.hrací den
Citadela 1
3.11.2002 11:00 Letící kameny 9 dráha 2. Extraliga - ženy :2.hrací den
Kolibris 2 9
3.11.2002 8:15 Letící kameny 7 dráha 4. Extraliga - ženy :2.hrací den
CC Aritma 2Ž 9
6.10.2002 21:30 Letící kameny 10 dráha 3. Extraliga - ženy :1.hrací den
Kolibris 1 6
6.10.2002 18:45 Letící kameny 8 dráha 1. Extraliga - ženy :1.hrací den
Aritma 1 6
6.10.2002 13:35 Letící kameny 2 dráha 4. Extraliga - ženy :1.hrací den
CC Savona L 10
29.9.2002 21:00 Letící kameny 0 dráha 4. Pohár ČSC 2002 :Pohár ČSC
Dion 1 9
29.9.2002 19:00 CC Aritma 8 dráha 1. Pohár ČSC 2002 :Pohár ČSC
Letící kameny 1
29.9.2002 15:20 Letící kameny 8 dráha 2. Pohár ČSC 2002 :Pohár ČSC
Savona I 4
29.9.2002 9:50 Letící kameny 6 dráha 4. Pohár ČSC 2002 :Pohár ČSC
Zlatá Praha 1 4
10.2.2002 11:00 Kolibris 2 11 dráha 2. Extraliga - ženy :5.hrací den
Letící kameny 1
10.2.2002 8:15 Letící kameny 9 dráha 1. Extraliga - ženy :5.hrací den
CC Aritma 2Ž 5
20.1.2002 20:45 CK Zlatá Praha 2 8 dráha 1. Extraliga - ženy :4.hrací den
Letící kameny 2
20.1.2002 18:00 Letící kameny 5 dráha 2. Extraliga - ženy :4.hrací den
CC Savona L 7
20.1.2002 13:20 Letící kameny 9 dráha 4. Extraliga - ženy :4.hrací den
Kolibris 1 0
18.11.2001 15:40 Citadela 7 dráha 2. Extraliga - ženy :3.hrací den
Letící kameny 2
18.11.2001 11:00 Kolibris 3Ž 4 dráha 3. Extraliga - ženy :3.hrací den
Letící kameny 10
18.11.2001 8:15 Kolibris 2 8 dráha 1. Extraliga - ženy :3.hrací den
Letící kameny 2
4.11.2001 20:45 Kolibris 3Ž 10 dráha 2. Extraliga - ženy :2.hrací den
Letící kameny 7
4.11.2001 18:00 Citadela 9 dráha 4. Extraliga - ženy :2.hrací den
Letící kameny 0
4.11.2001 13:20 Letící kameny 8 dráha 1. Extraliga - ženy :2.hrací den
CC Savona L 5
7.10.2001 15:40 Letící kameny 9 dráha 2. Extraliga - ženy :1.hrací den
Kolibris 1 4
7.10.2001 11:00 CK Zlatá Praha 2 7 dráha 3. Extraliga - ženy :1.hrací den
Letící kameny 3
7.10.2001 8:15 CC Aritma 2Ž 2 dráha 4. Extraliga - ženy :1.hrací den
Letící kameny 7
1.4.2001 14:25 Kolibris 2 9 dráha 2. Extraliga - ženy :Utkání o 3.místo
Letící kameny 7
1.4.2001 10:55 Kolibris 2 5 dráha 1. Extraliga - ženy :Utkání o 3.místo
Letící kameny 4
31.3.2001 20:05 Savona 1 6 dráha 4. Extraliga - ženy :Semifinále
Letící kameny 5
31.3.2001 14:10 Savona 1 6 dráha 3. Extraliga - ženy :Semifinále
Letící kameny 4
31.3.2001 8:15 Savona 1 8 dráha 4. Extraliga - ženy :Semifinále
Letící kameny 11
11.2.2001 16:05 Kolibris 2 10 dráha 4. Extraliga - ženy :5.hrací den
Letící kameny 6
11.2.2001 13:20 Aritma 1 6 dráha 2. Extraliga - ženy :5.hrací den
Letící kameny 9
21.1.2001 15:40 Citadela 9 dráha 4. Extraliga - ženy :4.hrací den
Letící kameny 9
21.1.2001 11:00 CC Aritma 2Ž 4 dráha 2. Extraliga - ženy :4.hrací den
Letící kameny 6
21.1.2001 8:15 Letící kameny 6 dráha 3. Extraliga - ženy :4.hrací den
Savona 1 9
19.11.2000 20:45 Zlatá Praha Ž 3 dráha 3. Extraliga - ženy :3.hrací den
Letící kameny 10
19.11.2000 18:00 Letící kameny 12 dráha 1. Extraliga - ženy :3.hrací den
Kolibris 1 4
19.11.2000 13:20 Kolibris 2 9 dráha 2. Extraliga - ženy :3.hrací den
Letící kameny 4
5.11.2000 15:40 Letící kameny 3 dráha 4. Extraliga - ženy :2.hrací den
Savona 1 7
5.11.2000 11:00 Aritma 1 7 dráha 3. Extraliga - ženy :2.hrací den
Letící kameny 8
5.11.2000 8:15 CC Aritma 2Ž 5 dráha 1. Extraliga - ženy :2.hrací den
Letící kameny 8
8.10.2000 20:45 Zlatá Praha Ž 1 dráha 3. Extraliga - ženy :1.hrací den
Letící kameny 9
8.10.2000 18:00 Citadela 4 dráha 4. Extraliga - ženy :1.hrací den
Letící kameny 10
8.10.2000 13:20 Letící kameny 6 dráha 2. Extraliga - ženy :1.hrací den
Kolibris 1 7
1.10.2000 19:40 Kolibris 2 5 dráha 4. Pohár ČSC 2000 :Pohár ČSC
Letící kameny 7
1.10.2000 17:30 Savona 4 4 dráha 2. Pohár ČSC 2000 :Pohár ČSC
Letící kameny 3
1.10.2000 13:40 Letící kameny 8 dráha 4. Pohár ČSC 2000 :Pohár ČSC
Kolibris 2 5
1.10.2000 9:50 Letící kameny 9 dráha 1. Pohár ČSC 2000 :Pohár ČSC
CC Kolibris 4M 2
2.4.2000 15:00 Letící kameny 4 dráha 1. Extraliga - ženy :Finálový turnaj
CC Aritma 2Ž 6
2.4.2000 12:00 Kolibris 2 13 dráha 3. Extraliga - ženy :Finálový turnaj
Letící kameny 3
2.4.2000 9:00 Savona 1 5 dráha 2. Extraliga - ženy :Finálový turnaj
Letící kameny 7
1.4.2000 17:55 Letící kameny 7 dráha 3. Extraliga - ženy :Finálový turnaj
CC Aritma 2Ž 3
1.4.2000 13:05 Kolibris 2 4 dráha 1. Extraliga - ženy :Finálový turnaj
Letící kameny 9
1.4.2000 8:15 Savona 1 1 dráha 4. Extraliga - ženy :Finálový turnaj
Letící kameny 14
20.2.2000 18:00 Kolibris 2 6 dráha 2. Extraliga - ženy :5.hrací den
Letící kameny 4
20.2.2000 13:20 Zlatá Praha Ž 7 dráha 1. Extraliga - ženy :5.hrací den
Letící kameny 5
6.2.2000 20:45 Letící kameny 10 dráha 2. Extraliga - ženy :4.hrací den
Savona 1 3
6.2.2000 18:00 Letící kameny 6 dráha 3. Extraliga - ženy :4.hrací den
Kolibris 3Ž 5
6.2.2000 13:20 Letící kameny 6 dráha 1. Extraliga - ženy :4.hrací den
Kolibris 1 5
23.1.2000 15:40 CC Aritma 2Ž 7 dráha 2. Extraliga - ženy :3.hrací den
Letící kameny 7
23.1.2000 11:00 Citadela 7 dráha 4. Extraliga - ženy :3.hrací den
Letící kameny 8
23.1.2000 8:15 Letící kameny 2 dráha 3. Extraliga - ženy :3.hrací den
Savona 1 10
16.1.2000 12:55 CC Aritma 2Ž 6 dráha 3. Extraliga - ženy :Dohrávky z 26.9.1999
Letící kameny 6
16.1.2000 8:15 Letící kameny 5 dráha 1. Extraliga - ženy :Dohrávky z 26.9.1999
Kolibris 1 6
7.11.1999 20:45 Citadela 8 dráha 1. Extraliga - ženy :2.hrací den
Letící kameny 9
7.11.1999 18:00 Letící kameny 4 dráha 2. Extraliga - ženy :2.hrací den
Kolibris 3Ž 7
7.11.1999 13:20 Kolibris 2 5 dráha 4. Extraliga - ženy :2.hrací den
Letící kameny 9
26.9.1999 8:15 Zlatá Praha Ž 4 dráha 4. Extraliga - ženy :1.hrací den
Letící kameny 6
14.2.1999 16:05 CK Montáž Ž 5 dráha 4. 1.liga - ženy :5.kolo
CC Letící kameny 1 8
14.2.1999 13:20 CC Letící kameny 1 5 dráha 2. 1.liga - ženy :5.kolo
Kolibris 2 11
13.2.1999 13:20 CC Letící kameny 1 7 dráha 2. 1.liga - ženy :Dohrávka
Kolibris 2 8
30.1.1999 19:20 Letící kameny 3 dráha 1. Pohár ČSC 1998 :Pohár ČSC
CK Montáž 4
30.1.1999 14:10 Letící kameny 5 dráha 1. Pohár ČSC 1998 :Pohár ČSC
CC Savona V 4
30.1.1999 9:10 Letící kameny 8 dráha 2. Pohár ČSC 1998 :Pohár ČSC
Trutnov 1 4
24.1.1999 15:40 CC Letící kameny 1 7 dráha 4. 1.liga - ženy :4.kolo
Citadela 13
24.1.1999 11:00 CC Letící kameny 1 4 dráha 2. 1.liga - ženy :4.kolo
CC Savona V 7
24.1.1999 8:15 CC Letící kameny 1 4 dráha 3. 1.liga - ženy :4.kolo
CC Aritma 2Ž 15
8.11.1998 20:45 CC Letící kameny 1 15 dráha 3. 1.liga - ženy :3.kolo
Aritma 1 6
8.11.1998 18:00 CC Letící kameny 1 5 dráha 1. 1.liga - ženy :3.kolo
Zlatá Praha Ž 8
8.11.1998 13:20 CK Montáž Ž 3 dráha 2. 1.liga - ženy :3.kolo
CC Letící kameny 1 6
25.10.1998 15:40 CC Letící kameny 1 6 dráha 4. 1.liga - ženy :2.kolo
CC Aritma 2Ž 13
25.10.1998 8:15 CC Letící kameny 1 10 dráha 1. 1.liga - ženy :2.kolo
CC Savona V 5
4.10.1998 20:45 CC Letící kameny 1 5 dráha 3. 1.liga - ženy :1.kolo
Aritma 1 5
4.10.1998 18:00 CC Letící kameny 1 8 dráha 4. 1.liga - ženy :1.kolo
Citadela 9
4.10.1998 13:20 CC Letící kameny 1 8 dráha 2. 1.liga - ženy :1.kolo
Zlatá Praha Ž 2
29.3.1998 17:55 CC Aritma 2Ž 0 dráha 2. 1.liga - ženy :Finále
CC Letící kameny 1 9
29.3.1998 13:05 CC Savona V 1 dráha 4. 1.liga - ženy :Finále
CC Letící kameny 1 10
29.3.1998 8:15 CK Montáž Ž 6 dráha 1. 1.liga - ženy :Finále
CC Letící kameny 1 11
28.3.1998 17:55 CC Aritma 2Ž 5 dráha 3. 1.liga - ženy :Finále
CC Letící kameny 1 10
28.3.1998 13:05 CC Savona V 9 dráha 2. 1.liga - ženy :Finále
CC Letící kameny 1 12
28.3.1998 8:15 CK Montáž Ž 7 dráha 3. 1.liga - ženy :Finále
CC Letící kameny 1 4
8.2.1998 11:00 CC Letící kameny 1 4 dráha 2. 1.liga - ženy :5.kolo
CK Montáž Ž 9
8.2.1998 8:15 Citadela 8 dráha 3. 1.liga - ženy :5.kolo
CC Letící kameny 1 6
18.1.1998 20:45 CC Letící kameny 1 11 dráha 2. 1.liga - ženy :4.kolo
Aritma 1 7
18.1.1998 18:00 CC Letící kameny 1 4 dráha 4. 1.liga - ženy :4.kolo
Zlatá Praha Ž 7
18.1.1998 13:20 CC Aritma 2Ž 3 dráha 3. 1.liga - ženy :4.kolo
CC Letící kameny 1 8
2.11.1997 15:40 CC Letící kameny 1 11 dráha 4. 1.liga - ženy :3.kolo
CC Savona V 4
2.11.1997 11:00 CC Letící kameny 1 9 dráha 2. 1.liga - ženy :3.kolo
CC Letící kameny 2Ž 0
2.11.1997 8:15 CC Letící kameny 1 7 dráha 1. 1.liga - ženy :3.kolo
CK Montáž Ž 7
19.10.1997 20:45 CC Aritma 2Ž 9 dráha 4. 1.liga - ženy :2.kolo
CC Letící kameny 1 3
19.10.1997 18:00 CC Letící kameny 1 11 dráha 1. 1.liga - ženy :2.kolo
CC Letící kameny 2Ž 4
19.10.1997 13:20 CC Letící kameny 1 4 dráha 4. 1.liga - ženy :2.kolo
Aritma 1 7
28.9.1997 15:40 CC Letící kameny 1 4 dráha 1. 1.liga - ženy :1.kolo
CC Savona V 9
28.9.1997 11:00 Citadela 8 dráha 2. 1.liga - ženy :1.kolo
CC Letící kameny 1 9
28.9.1997 8:15 CC Letící kameny 1 11 dráha 3. 1.liga - ženy :1.kolo
Zlatá Praha Ž 6
30.3.1997 17:55 CK Montáž Ž 7 dráha 2. 1.liga - ženy :Finále
BCC H 5
30.3.1997 13:05 CC Aritma 2Ž 9 dráha 3. 1.liga - ženy :Finále
BCC H 8
30.3.1997 8:15 Citadela 5 dráha 2. 1.liga - ženy :Finále
BCC H 9
29.3.1997 17:55 BCC H 10 dráha 3. 1.liga - ženy :Finále
CK Montáž Ž 1
29.3.1997 13:05 CC Aritma 2Ž 3 dráha 1. 1.liga - ženy :Finále
BCC H 13
29.3.1997 8:15 Citadela 8 dráha 4. 1.liga - ženy :Finále
BCC H 6
2.3.1997 15:15 BCC H 9 dráha 4. 1.liga - ženy :Dohrávka
Aritma 1 0
2.3.1997 10:35 BCC S 5 dráha 3. 1.liga - ženy :Dohrávka
BCC H 4
1.3.1997 17:35 Citadela 7 dráha 2. 1.liga - ženy :Dohrávka
BCC H 2
1.3.1997 12:55 BCC S 1 dráha 1. 1.liga - ženy :Dohrávka
BCC H 11
1.3.1997 8:15 BCC H 6 dráha 2. 1.liga - ženy :Dohrávka
CK Montáž Ž 5
25.1.1997 15:00 BCC H 3 dráha 3. Pohár ČSC 1996 :Pohár ČSC
CC Aritma 5
25.1.1997 11:30 BCC H 2 dráha 1. Pohár ČSC 1996 :Pohár ČSC
CC Aritma 2Ž 9
25.1.1997 8:00 BCC H 6 dráha 4. Pohár ČSC 1996 :Pohár ČSC
Zlatá Praha 5
12.1.1997 15:40 Citadela 4 dráha 2. 1.liga - ženy :4.kolo
BCC H 7
12.1.1997 11:00 BCC H 6 dráha 3. 1.liga - ženy :4.kolo
CC Aritma 2Ž 10
12.1.1997 8:15 BCC S 0 dráha 1. 1.liga - ženy :4.kolo
BCC H 9
14.12.1996 20:45 BCC H 8 dráha 3. 1.liga - ženy :3.kolo
Aritma 1 3
14.12.1996 18:00 Citadela 6 dráha 1. 1.liga - ženy :3.kolo
BCC H 6
14.12.1996 13:20 BCC H 6 dráha 2. 1.liga - ženy :3.kolo
CC Aritma 2Ž 5
3.11.1996 15:40 BCC H 12 dráha 4. 1.liga - ženy :2.kolo
CK Montáž Ž 5
3.11.1996 8:15 BCC H 7 dráha 1. 1.liga - ženy :2.kolo
CC Aritma 2Ž 10
12.10.1996 20:45 BCC H 9 dráha 4. 1.liga - ženy :1.kolo
CK Montáž Ž 11
12.10.1996 18:00 BCC H 6 dráha 2. 1.liga - ženy :1.kolo
Aritma 1 4
31.3.1996 17:55 BCC H 5 dráha 2. 1.liga - ženy :Finále
CK Montáž Ž 5
31.3.1996 13:05 Citadela 2 dráha 3. 1.liga - ženy :Finále
BCC H 12
31.3.1996 8:15 Aritma 1 11 dráha 2. 1.liga - ženy :Finále
BCC H 8
30.3.1996 17:55 BCC H 8 dráha 3. 1.liga - ženy :Finále
CK Montáž Ž 5
30.3.1996 13:05 Citadela 7 dráha 1. 1.liga - ženy :Finále
BCC H 8
30.3.1996 8:15 Aritma 1 5 dráha 4. 1.liga - ženy :Finále
BCC H 8
10.2.1996 16:15 Zlatá Praha Ž 4 dráha 1. 1.liga - ženy :5.kolo
BCC H 13
10.2.1996 11:10 CK Montáž Ž 5 dráha 3. 1.liga - ženy :5.kolo
BCC H 5
10.2.1996 11:10 Aritma 1 3 dráha 2. 1.liga - ženy :5.kolo
BCC H 8
10.2.1996 8:15 BCC H 9 dráha 2. 1.liga - ženy :5.kolo
Citadela 4
27.1.1996 16:55 CK Montáž Ž 5 dráha 3. Pohár ČSC 1995 :Pohár ČSC
BCC H 5
27.1.1996 11:30 CK Kolín T 8 dráha A Pohár ČSC 1995 :Pohár ČSC
BCC H 3
27.1.1996 9:45 BCC H 4 dráha 4. Pohár ČSC 1995 :Pohár ČSC
CK Kolín T 7
14.1.1996 13:35 BCC H 3 dráha 4. 1.liga - ženy :4.kolo
Aritma 1 8
14.1.1996 11:10 BCC S 8 dráha 1. 1.liga - ženy :4.kolo
BCC H 5
14.1.1996 8:15 CK Montáž Ž 4 dráha 3. 1.liga - ženy :4.kolo
BCC H 7
2.12.1995 16:15 Zlatá Praha Ž 6 dráha 3. 1.liga - ženy :3.kolo
BCC H 6
2.12.1995 11:10 BCC S 5 dráha 4. 1.liga - ženy :3.kolo
BCC H 7
2.12.1995 8:15 BCC H 6 dráha 1. 1.liga - ženy :3.kolo
Citadela 9
12.11.1995 16:15 BCC H 12 dráha 3. 1.liga - ženy :2.kolo
Aritma 1 3
12.11.1995 11:10 BCC H 3 dráha 4. 1.liga - ženy :2.kolo
Citadela 13
12.11.1995 8:15 CK Montáž Ž 9 dráha 2. 1.liga - ženy :2.kolo
BCC H 2
14.10.1995 11:10 Zlatá Praha Ž 8 dráha 2. 1.liga - ženy :1.kolo
BCC H 5
14.10.1995 8:15 BCC S 3 dráha 1. 1.liga - ženy :1.kolo
BCC H 12
23.4.1995 15:40 M BCC 3 6 dráha 1. MČR mixy 1995 :Mixy
M Montáž 2 2
23.4.1995 9:55 M BCC 3 9 dráha 4. MČR mixy 1995 :Mixy
M Junior H 0
22.4.1995 15:45 M BCC 3 5 dráha 3. MČR mixy 1995 :Mixy
M Junior D 8
22.4.1995 13:45 M Citadela 1 14 dráha 1. MČR mixy 1995 :Mixy
M BCC 3 4
22.4.1995 9:45 M Aritma - Savona 0 dráha 2. MČR mixy 1995 :Mixy
M BCC 3 9
27.3.1994 16:45 BCC M 5 dráha 1. 1.liga - ženy :Finále
CC Savona Ž 5
27.3.1994 10:45 BCC M 6 dráha 1. 1.liga - ženy :Finále
Citadela 9
27.3.1994 8:00 CK Montáž Ž 5 dráha 2. 1.liga - ženy :Finále
BCC M 9
26.3.1994 18:15 CK Montáž Ž 12 dráha 2. 1.liga - ženy :Finále
BCC M 6
26.3.1994 15:30 BCC M 8 dráha 3. 1.liga - ženy :Finále
CC Savona Ž 7
26.3.1994 10:15 BCC M 3 dráha 2. 1.liga - ženy :Finále
Citadela 11
19.2.1994 16:15 BCC M 8 dráha 3. 1.liga - ženy :5.kolo
CK Montáž Ž 4
19.2.1994 11:00 BCC S 5 dráha 3. 1.liga - ženy :5.kolo
BCC M 11
19.2.1994 8:00 BCC M 8 dráha 4. 1.liga - ženy :5.kolo
Citadela 8
5.2.1994 16:15 BCC M 6 dráha 1. 1.liga - ženy :4.kolo
CC Savona Ž 4
5.2.1994 11:00 CC Aritma Ž 4 dráha 4. 1.liga - ženy :4.kolo
BCC M 10
5.2.1994 8:00 BCC M 8 dráha 3. 1.liga - ženy :4.kolo
BCC S 3
8.1.1994 14:00 Citadela 5 dráha 4. 1.liga - ženy :3.kolo
BCC M 5
8.1.1994 11:00 BCC M 0 dráha A 1.liga - ženy :3.kolo
CK Montáž Ž 12
8.1.1994 8:00 CC Savona Ž 4 dráha 3. 1.liga - ženy :3.kolo
BCC M 10
27.11.1993 16:15 CC Aritma Ž 4 dráha 2. 1.liga - ženy :2.kolo
BCC M 7
27.11.1993 11:00 BCC S 2 dráha A 1.liga - ženy :2.kolo
BCC M 7
27.11.1993 8:00 CC Savona Ž 2 dráha 3. 1.liga - ženy :2.kolo
BCC M 8
21.11.1993 8:00 M ÚDDM 1 9 dráha 4. MČR mixy 1993 :Mixy
M BCC 3 3
20.11.1993 15:00 Aritma 2 2 dráha 2. MČR mixy 1993 :Mixy
M BCC 3 9
20.11.1993 12:45 M ÚDDM 2 6 dráha 4. MČR mixy 1993 :Mixy
M BCC 3 7
20.11.1993 8:00 M BCC 3 4 dráha 4. MČR mixy 1993 :Mixy
M Aritma - Citadela 13
9.10.1993 16:15 Citadela 11 dráha 3. 1.liga - ženy :1.kolo
BCC M 3
9.10.1993 11:00 BCC M 7 dráha 2. 1.liga - ženy :1.kolo
CK Montáž Ž 8
9.10.1993 8:00 CC Aritma Ž 6 dráha 2. 1.liga - ženy :1.kolo
BCC M 7