[x]
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Babišová (Dvořáková) Eva (CC LETÍCÍ KAMENY PRAHA)
datum | čas | zápas | dráha | soutěž |
---|---|---|---|---|
20.3.2021 | 15:30 | Letící kameny | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Savona I | ||||
20.3.2021 | 9:00 | Letící kameny | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Citadela | ||||
14.2.2021 | 15:30 | Letící kameny | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Dion XX | ||||
14.2.2021 | 9:00 | Trutnov 2 | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Letící kameny | ||||
13.2.2021 | 15:30 | Letící kameny | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Ledoborky 3 | ||||
13.2.2021 | 9:00 | Kolibris 1 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Letící kameny | ||||
6.12.2020 | 15:30 | Letící kameny | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Sokolky | ||||
6.12.2020 | 9:00 | Dion XX | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Letící kameny | ||||
5.12.2020 | 15:30 | Citadela | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Letící kameny | ||||
5.12.2020 | 9:00 | Letící kameny | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Trutnov 2 | ||||
11.10.2020 | 15:30 | Savona I 2 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Letící kameny 8 | ||||
11.10.2020 | 9:00 | Ledoborky 3 1 | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Letící kameny 7 | ||||
10.10.2020 | 15:30 | Letící kameny 7 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Kolibris 1 9 | ||||
10.10.2020 | 9:00 | Sokolky 5 | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Letící kameny 7 | ||||
15.3.2020 | 15:30 | Letící kameny | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Savona I | ||||
15.3.2020 | 8:30 | Letící kameny | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Kolibris 2 | ||||
14.3.2020 | 15:30 | Citadela | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Letící kameny | ||||
14.3.2020 | 8:30 | Zbraslav TP | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Letící kameny | ||||
19.1.2020 | 15:30 | Liboc 4 7 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Letící kameny 3 | ||||
19.1.2020 | 8:30 | Letící kameny 9 | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Kolibris 1 5 | ||||
18.1.2020 | 15:30 | Trutnov 2 7 | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Letící kameny 3 | ||||
18.1.2020 | 8:30 | Letící kameny 7 | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Citadela 6 | ||||
8.12.2019 | 15:30 | Kolibris 2 3 | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Letící kameny 4 | ||||
8.12.2019 | 8:30 | Letící kameny 11 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Zbraslav TP 5 | ||||
13.10.2019 | 15:30 | Savona I 2 | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Letící kameny 7 | ||||
13.10.2019 | 8:30 | Letící kameny 8 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Liboc 4 3 | ||||
12.10.2019 | 15:30 | Kolibris 1 8 | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Letící kameny 7 | ||||
12.10.2019 | 8:30 | Letící kameny 3 | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Trutnov 2 8 | ||||
27.4.2019 | 10:30 | Letící kameny 0 | dráha 3. | Barážový turnaj - 1.liga/Extraliga - ženy : |
Sokolky 1 | ||||
17.3.2019 | 15:30 | Zbraslav TP 3 | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Letící kameny 6 | ||||
17.3.2019 | 8:30 | Liboc 4 6 | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Letící kameny 3 | ||||
16.3.2019 | 15:30 | Kolibris 1 8 | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Letící kameny 5 | ||||
16.3.2019 | 8:30 | Letící kameny 8 | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Trutnov 2 4 | ||||
10.2.2019 | 19:30 | Letící kameny 3 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Liboc 1 8 | ||||
10.2.2019 | 12:00 | Citadela 3 | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Letící kameny 8 | ||||
16.12.2018 | 19:30 | Letící kameny 9 | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Valící se šutráky 1 | ||||
16.12.2018 | 12:00 | Letící kameny 7 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Kolibris 1 1 | ||||
15.12.2018 | 19:30 | Letící kameny 11 | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Liboc 4 0 | ||||
15.12.2018 | 12:00 | Trutnov 2 2 | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Letící kameny 11 | ||||
21.10.2018 | 15:30 | Letící kameny 9 | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Zbraslav TP 1 | ||||
21.10.2018 | 8:30 | Liboc 1 7 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Letící kameny 5 | ||||
20.10.2018 | 15:30 | Letící kameny 3 | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Citadela 8 | ||||
20.10.2018 | 8:30 | Valící se šutráky 4 | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Letící kameny 8 | ||||
8.4.2018 | 13:00 | Citadela 4 | dráha 3. | 1.liga – ženy :základní část |
Letící kameny 8 | ||||
7.4.2018 | 13:00 | Letící kameny 4 | dráha 2. | 1.liga – ženy :základní část |
Falcon Praha 7 | ||||
11.2.2018 | 16:00 | PLC SHOOLANCE 3 | dráha 4. | 1.liga – ženy :základní část |
Letící kameny 7 | ||||
11.2.2018 | 8:30 | Letící kameny 2 | dráha 3. | 1.liga – ženy :základní část |
Kolibris 1 8 | ||||
10.2.2018 | 16:00 | Letící kameny 12 | dráha 2. | 1.liga – ženy :základní část |
Ledoborky 2 2 | ||||
10.2.2018 | 8:30 | Ledolamky 10 | dráha 4. | 1.liga – ženy :základní část |
Letící kameny 4 | ||||
10.12.2017 | 15:30 | Letící kameny 5 | dráha 4. | 1.liga – ženy :základní část |
Kolibris 2 7 | ||||
10.12.2017 | 8:30 | Letící kameny 6 | dráha 3. | 1.liga – ženy :základní část |
PLC SHOOLANCE 4 | ||||
9.12.2017 | 15:30 | Falcon Praha 0 | dráha 3. | 1.liga – ženy :základní část |
Letící kameny 10 | ||||
9.12.2017 | 8:30 | Kolibris 1 7 | dráha 1. | 1.liga – ženy :základní část |
Letící kameny 2 | ||||
22.10.2017 | 19:30 | Letící kameny 2 | dráha 1. | 1.liga – ženy :základní část |
Citadela 5 | ||||
22.10.2017 | 12:00 | Ledoborky 2 3 | dráha 2. | 1.liga – ženy :základní část |
Letící kameny 11 | ||||
21.10.2017 | 19:30 | Letící kameny 2 | dráha 4. | 1.liga – ženy :základní část |
Ledolamky 8 | ||||
21.10.2017 | 12:00 | Kolibris 2 6 | dráha 1. | 1.liga – ženy :základní část |
Letící kameny 3 | ||||
8.4.2017 | 16:00 | Kolibris 2 9 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Letící kameny 6 | ||||
8.4.2017 | 8:30 | Dion ICE 1 | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Letící kameny 10 | ||||
29.1.2017 | 19:30 | Letící kameny 3 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Sokolky 6 | ||||
29.1.2017 | 12:00 | Letící kameny 4 | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Kolibris 1 6 | ||||
28.1.2017 | 19:30 | Citadela 10 | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Letící kameny 6 | ||||
28.1.2017 | 12:00 | Letící kameny 14 | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Zbraslav TP 6 | ||||
6.11.2016 | 16:00 | Falcon Praha 4 | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Letící kameny 6 | ||||
6.11.2016 | 8:30 | Sokolky 7 | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Letící kameny 9 | ||||
5.11.2016 | 16:00 | Letící kameny 8 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Dion ICE 3 | ||||
5.11.2016 | 8:30 | Kolibris 1 5 | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Letící kameny 8 | ||||
2.10.2016 | 19:30 | Letící kameny 2 | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Kolibris 2 11 | ||||
2.10.2016 | 12:00 | Letící kameny 5 | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Citadela 7 | ||||
1.10.2016 | 19:30 | Zbraslav TP 3 | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Letící kameny 5 | ||||
1.10.2016 | 12:00 | Letící kameny 8 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Falcon Praha 4 | ||||
20.2.2016 | 15:30 | Letící kameny 4 | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Trutnov 2 7 | ||||
20.2.2016 | 8:30 | PLC 2 | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Letící kameny 9 | ||||
24.1.2016 | 19:00 | Letící kameny 2 | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Falcon Praha 9 | ||||
24.1.2016 | 12:00 | Kolibris 1 5 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Letící kameny 6 | ||||
23.1.2016 | 19:00 | Letící kameny 4 | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Savona I 5 | ||||
23.1.2016 | 12:00 | Sokolky 7 | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Letící kameny 5 | ||||
8.11.2015 | 15:30 | Letící kameny 3 | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Ledoborky 1 6 | ||||
8.11.2015 | 8:30 | Trutnov 2 8 | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Letící kameny 4 | ||||
7.11.2015 | 15:30 | Letící kameny 6 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
PLC 2 | ||||
7.11.2015 | 8:30 | Falcon Praha 10 | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Letící kameny 2 | ||||
4.10.2015 | 19:00 | Letící kameny 9 | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Kolibris 1 8 | ||||
4.10.2015 | 12:00 | Savona I 5 | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Letící kameny 7 | ||||
3.10.2015 | 19:00 | Letící kameny 13 | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Sokolky 3 | ||||
3.10.2015 | 12:00 | Ledoborky 1 4 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Letící kameny 11 | ||||
22.2.2015 | 9:30 | Letící kameny 0 | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Sokolky 1 | ||||
21.2.2015 | 15:30 | Ledoborky 2 1 | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Letící kameny 0 | ||||
21.2.2015 | 8:30 | Letící kameny 7 | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Ledoborky 1 9 | ||||
1.2.2015 | 19:00 | Sokolky 8 | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Letící kameny 2 | ||||
1.2.2015 | 12:00 | Letící kameny 8 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Savona I 5 | ||||
31.1.2015 | 19:00 | Zbraslav TP 2 | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Letící kameny 8 | ||||
31.1.2015 | 12:00 | Letící kameny 7 | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Trutnov 2 4 | ||||
9.11.2014 | 15:30 | PLC MARTIN 4 | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Letící kameny 8 | ||||
9.11.2014 | 8:30 | Letící kameny 5 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Sokolky 4 | ||||
8.11.2014 | 15:30 | Ledoborky 1 5 | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Letící kameny 4 | ||||
8.11.2014 | 8:30 | Letící kameny 7 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Ledoborky 2 3 | ||||
19.10.2014 | 19:00 | Savona I 3 | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Letící kameny 7 | ||||
19.10.2014 | 12:00 | Letící kameny 7 | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Zbraslav TP 4 | ||||
18.10.2014 | 19:00 | Trutnov 2 3 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Letící kameny 9 | ||||
18.10.2014 | 12:00 | Letící kameny 3 | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
PLC MARTIN 7 | ||||
29.3.2014 | 19:00 | Kolibris 1 6 | dráha 1. | Extraliga - ženy :Základní část |
Letící kameny 8 | ||||
29.3.2014 | 11:30 | Liboc 3 8 | dráha 3. | Extraliga - ženy :Základní část |
Letící kameny 4 | ||||
26.1.2014 | 16:00 | Savona H 10 | dráha 1. | Extraliga - ženy :Základní část |
Letící kameny 0 | ||||
26.1.2014 | 8:30 | Kolibris 2 8 | dráha 4. | Extraliga - ženy :Základní část |
Letící kameny 2 | ||||
25.1.2014 | 16:00 | Letící kameny 2 | dráha 3. | Extraliga - ženy :Základní část |
Zbraslav W 12 | ||||
25.1.2014 | 8:30 | Letící kameny 8 | dráha 1. | Extraliga - ženy :Základní část |
Ledo TP 10 | ||||
10.11.2013 | 19:00 | Letící kameny 3 | dráha 2. | Extraliga - ženy :Základní část |
Savona M 10 | ||||
10.11.2013 | 11:30 | Letící kameny 1 | dráha 3. | Extraliga - ženy :Základní část |
Kolibris 1 9 | ||||
9.11.2013 | 19:00 | Letící kameny 6 | dráha 1. | Extraliga - ženy :Základní část |
Liboc 3 8 | ||||
9.11.2013 | 11:30 | Letící kameny 4 | dráha 4. | Extraliga - ženy :Základní část |
Savona H 9 | ||||
6.10.2013 | 16:00 | Letící kameny 11 | dráha 2. | Extraliga - ženy :Základní část |
Kolibris 2 5 | ||||
6.10.2013 | 8:30 | Zbraslav W 9 | dráha 4. | Extraliga - ženy :Základní část |
Letící kameny 7 | ||||
5.10.2013 | 16:00 | Ledo TP 9 | dráha 2. | Extraliga - ženy :Základní část |
Letící kameny 2 | ||||
5.10.2013 | 8:30 | Savona M 10 | dráha 3. | Extraliga - ženy :Základní část |
Letící kameny 3 | ||||
31.3.2013 | 13:00 | Kolibris 2 0 | dráha 3. | Baráž o extraligu 2013/14 - ženy :Baráž o extraligu 2012/13 |
Letící kameny 0 | ||||
30.3.2013 | 16:00 | Letící kameny 1 | dráha 3. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Savona I 0 | ||||
30.3.2013 | 8:30 | Letící kameny 1 | dráha 1. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Sokolky 8 | ||||
10.2.2013 | 19:30 | Tee Party 7 | dráha 2. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Letící kameny 6 | ||||
10.2.2013 | 12:00 | Letící kameny 12 | dráha 3. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Valící se šutráky 4 | ||||
9.2.2013 | 19:30 | Zbraslav SK 8 | dráha 1. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Letící kameny 7 | ||||
9.2.2013 | 12:00 | Liboc 1 1 | dráha 4. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Letící kameny 9 | ||||
11.11.2012 | 16:00 | Letící kameny 8 | dráha 3. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Trutnov 2 2 | ||||
11.11.2012 | 8:30 | Savona I 4 | dráha 2. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Letící kameny 7 | ||||
10.11.2012 | 16:00 | Sokolky 8 | dráha 4. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Letící kameny 4 | ||||
10.11.2012 | 8:30 | Letící kameny 5 | dráha 2. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Tee Party 4 | ||||
21.10.2012 | 19:30 | Valící se šutráky 1 | dráha 2. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Letící kameny 8 | ||||
21.10.2012 | 12:00 | Letící kameny 5 | dráha 4. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Zbraslav SK 7 | ||||
20.10.2012 | 19:30 | Trutnov 2 3 | dráha 3. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Letící kameny 11 | ||||
20.10.2012 | 12:00 | Letící kameny 4 | dráha 2. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Liboc 1 10 | ||||
31.3.2012 | 19:00 | Kolibris 1 6 | dráha 2. | Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část) |
Letící kameny 3 | ||||
31.3.2012 | 11:30 | Ledo TP 6 | dráha 1. | Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část) |
Letící kameny 11 | ||||
12.2.2012 | 16:00 | Savona H 14 | dráha 3. | Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část) |
Letící kameny 2 | ||||
12.2.2012 | 8:30 | Letící kameny 1 | dráha 4. | Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část) |
Aritma 3 9 | ||||
11.2.2012 | 16:00 | Letící kameny 0 | dráha 4. | Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část) |
Dion SJ 1 | ||||
11.2.2012 | 8:30 | Savona M 1 | dráha 2. | Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část) |
Letící kameny 0 | ||||
13.11.2011 | 19:00 | Letící kameny 4 | dráha 4. | Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část) |
Kolibris 2 9 | ||||
13.11.2011 | 11:30 | Letící kameny 5 | dráha 2. | Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část) |
Kolibris 1 9 | ||||
12.11.2011 | 19:00 | Letící kameny 4 | dráha 2. | Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část) |
Savona H 10 | ||||
12.11.2011 | 11:30 | Letící kameny 4 | dráha 4. | Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část) |
Ledo TP 8 | ||||
16.10.2011 | 16:00 | Aritma 3 8 | dráha 2. | Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část) |
Letící kameny 7 | ||||
16.10.2011 | 8:30 | Dion SJ 8 | dráha 1. | Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část) |
Letící kameny 5 | ||||
15.10.2011 | 16:00 | Letící kameny 7 | dráha 3. | Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část) |
Savona M 6 | ||||
15.10.2011 | 8:30 | Kolibris 2 7 | dráha 1. | Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část) |
Letící kameny 4 | ||||
3.4.2011 | 14:00 | Letící kameny 0 | dráha 3. | Baráž o extraligu - ženy :Baráž o Playoff 2011 |
Ledo TP 0 | ||||
2.4.2011 | 18:30 | Aritma 3 5 | dráha 1. | Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část) |
Letící kameny 4 | ||||
2.4.2011 | 12:00 | Letící kameny 1 | dráha 4. | Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část) |
Savona M 7 | ||||
23.1.2011 | 15:30 | Letící kameny 5 | dráha 2. | Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část) |
Trutnov 2 7 | ||||
23.1.2011 | 9:00 | Letící kameny 2 | dráha 1. | Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část) |
Kolibris 2 7 | ||||
22.1.2011 | 15:30 | Letící kameny 8 | dráha 3. | Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část) |
Dion SJ 6 | ||||
22.1.2011 | 9:00 | Savona H 8 | dráha 1. | Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část) |
Letící kameny 3 | ||||
21.11.2010 | 18:30 | Aritma 1 10 | dráha 1. | Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část) |
Letící kameny 13 | ||||
21.11.2010 | 12:00 | Letící kameny 3 | dráha 4. | Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část) |
Aritma 3 6 | ||||
20.11.2010 | 18:30 | Trutnov 2 4 | dráha 3. | Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část) |
Letící kameny 5 | ||||
20.11.2010 | 12:00 | Kolibris 2 10 | dráha 4. | Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část) |
Letící kameny 6 | ||||
24.10.2010 | 15:30 | Savona M 7 | dráha 1. | Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část) |
Letící kameny 5 | ||||
24.10.2010 | 9:00 | Dion SJ 5 | dráha 2. | Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část) |
Letící kameny 7 | ||||
23.10.2010 | 15:30 | Letící kameny 4 | dráha 4. | Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část) |
Savona H 9 | ||||
23.10.2010 | 9:00 | Letící kameny 9 | dráha 2. | Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část) |
Aritma 1 7 | ||||
7.2.2010 | 17:00 | Letící kameny 6 | dráha 1. | Baráž o extraligu - ženy :Baráz o Extraligu |
Citadela 5 | ||||
7.2.2010 | 13:30 | Citadela 2 | dráha 3. | Baráž o extraligu - ženy :Baráz o Extraligu |
Letící kameny 9 | ||||
6.2.2010 | 18:00 | Letící kameny 2 | dráha 1. | Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část) |
Savona M 12 | ||||
6.2.2010 | 11:30 | Aritma 1 5 | dráha 4. | Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část) |
Letící kameny 12 | ||||
24.1.2010 | 15:00 | Zbraslav D 2 | dráha 2. | Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část) |
Letící kameny 9 | ||||
24.1.2010 | 8:30 | Letící kameny 2 | dráha 3. | Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část) |
Kolibris 2 11 | ||||
23.1.2010 | 15:00 | Savona H 8 | dráha 3. | Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část) |
Letící kameny 7 | ||||
23.1.2010 | 8:30 | Letící kameny 2 | dráha 1. | Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část) |
Aritma 3 10 | ||||
15.11.2009 | 18:00 | Dion SJ 7 | dráha 4. | Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část) |
Letící kameny 4 | ||||
15.11.2009 | 11:30 | Letící kameny 10 | dráha 2. | Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část) |
Zbraslav D 4 | ||||
14.11.2009 | 18:00 | Kolibris 2 13 | dráha 2. | Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část) |
Letící kameny 10 | ||||
14.11.2009 | 11:30 | Savona M 9 | dráha 4. | Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část) |
Letící kameny 4 | ||||
25.10.2009 | 15:00 | Letící kameny 7 | dráha 2. | Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část) |
Aritma 1 8 | ||||
25.10.2009 | 8:30 | Letící kameny 7 | dráha 3. | Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část) |
Savona H 8 | ||||
24.10.2009 | 15:00 | Aritma 3 8 | dráha 4. | Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část) |
Letící kameny 4 | ||||
24.10.2009 | 8:30 | Letící kameny 5 | dráha 3. | Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část) |
Dion SJ 6 | ||||
12.2.2009 | 18:00 | Letící kameny 3 | dráha 1. | Finálový turnaj MČR - ženy :Tie breaky - o postup |
Zbraslav D 6 | ||||
12.2.2009 | 12:00 | Aritma 3 7 | dráha 2. | Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část |
Letící kameny 3 | ||||
11.2.2009 | 20:00 | Letící kameny 4 | dráha 2. | Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část |
Savona H 10 | ||||
11.2.2009 | 12:00 | Kolibris 2 9 | dráha 3. | Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část |
Letící kameny 4 | ||||
10.2.2009 | 20:00 | Letící kameny 5 | dráha 1. | Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část |
Dion SJ 4 | ||||
10.2.2009 | 12:00 | Zbraslav D 4 | dráha 2. | Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část |
Letící kameny 8 | ||||
24.1.2009 | 15:00 | Aritma 3 11 | dráha 2. | Extraliga - ženy :základní část |
Letící kameny 4 | ||||
24.1.2009 | 8:30 | Letící kameny 8 | dráha 4. | Extraliga - ženy :základní část |
Citadela 5 | ||||
11.1.2009 | 18:00 | Zbraslav D 0 | dráha 4. | Extraliga - ženy :základní část |
Letící kameny 0 | ||||
11.1.2009 | 11:30 | Letící kameny 9 | dráha 1. | Extraliga - ženy :základní část |
Kolibris 2 6 | ||||
10.1.2009 | 18:00 | Aritma 1 8 | dráha 2. | Extraliga - ženy :základní část |
Letící kameny 2 | ||||
10.1.2009 | 11:30 | Letící kameny 6 | dráha 4. | Extraliga - ženy :základní část |
Dion SJ 10 | ||||
9.11.2008 | 15:00 | Savona H 8 | dráha 3. | Extraliga - ženy :základní část |
Letící kameny 9 | ||||
9.11.2008 | 8:30 | Letící kameny 4 | dráha 1. | Extraliga - ženy :základní část |
Zbraslav D 7 | ||||
8.11.2008 | 15:00 | Kolibris 2 4 | dráha 4. | Extraliga - ženy :základní část |
Letící kameny 11 | ||||
8.11.2008 | 8:30 | Letící kameny 9 | dráha 1. | Extraliga - ženy :základní část |
Aritma 3 6 | ||||
5.10.2008 | 18:00 | Citadela 1 | dráha 2. | Extraliga - ženy :základní část |
Letící kameny 10 | ||||
5.10.2008 | 11:30 | Letící kameny 9 | dráha 1. | Extraliga - ženy :základní část |
Aritma 1 2 | ||||
4.10.2008 | 18:00 | Dion SJ 9 | dráha 3. | Extraliga - ženy :základní část |
Letící kameny 4 | ||||
4.10.2008 | 11:30 | Letící kameny 7 | dráha 2. | Extraliga - ženy :základní část |
Savona H 6 | ||||
9.2.2008 | 15:25 | Aritma 1 5 | dráha 3. | 1.liga - ženy :základní část |
Letící kameny 2 | ||||
9.2.2008 | 8:55 | Letící kameny 6 | dráha 2. | 1.liga - ženy :základní část |
Savona I 5 | ||||
20.1.2008 | 18:25 | Valící se šutráky 6 | dráha 3. | 1.liga - ženy :základní část |
Letící kameny 8 | ||||
20.1.2008 | 11:55 | Letící kameny 5 | dráha 1. | 1.liga - ženy :základní část |
Trutnov 2 7 | ||||
19.1.2008 | 18:25 | Zlatá Praha Ž 3 | dráha 3. | 1.liga - ženy :základní část |
Letící kameny 10 | ||||
19.1.2008 | 11:55 | Letící kameny 9 | dráha 4. | 1.liga - ženy :základní část |
Kolibris 1 4 | ||||
11.11.2007 | 15:25 | Kolibris 3Ž 6 | dráha 2. | 1.liga - ženy :základní část |
Letící kameny 5 | ||||
11.11.2007 | 8:55 | Letící kameny 6 | dráha 4. | 1.liga - ženy :základní část |
Aritma 1 5 | ||||
10.11.2007 | 15:25 | Savona I 5 | dráha 1. | 1.liga - ženy :základní část |
Letící kameny 8 | ||||
10.11.2007 | 8:55 | Letící kameny 10 | dráha 3. | 1.liga - ženy :základní část |
Valící se šutráky 3 | ||||
28.10.2007 | 18:25 | Trutnov 2 4 | dráha 4. | 1.liga - ženy :základní část |
Letící kameny 7 | ||||
28.10.2007 | 11:55 | Letící kameny 8 | dráha 3. | 1.liga - ženy :základní část |
Zlatá Praha Ž 5 | ||||
27.10.2007 | 18:25 | Kolibris 1 3 | dráha 3. | 1.liga - ženy :základní část |
Letící kameny 6 | ||||
27.10.2007 | 11:55 | Letící kameny 12 | dráha 1. | 1.liga - ženy :základní část |
Kolibris 3Ž 7 | ||||
11.2.2007 | 15:25 | Dion SJ 9 | dráha 2. | Extraliga - ženy :základní část 2.kolo |
Letící kameny 8 | ||||
11.2.2007 | 8:55 | Aritma 3 7 | dráha 1. | Extraliga - ženy :základní část 2.kolo |
Letící kameny 4 | ||||
10.2.2007 | 15:25 | Letící kameny 5 | dráha 4. | Extraliga - ženy :základní část 2.kolo |
Wallis 6 | ||||
10.2.2007 | 8:55 | Aritma 1 3 | dráha 3. | Extraliga - ženy :základní část 2.kolo |
Letící kameny 8 | ||||
21.1.2007 | 18:25 | Zbraslav D 7 | dráha 1. | Extraliga - ženy :základní část 2.kolo |
Letící kameny 4 | ||||
20.1.2007 | 18:25 | Letící kameny 9 | dráha 4. | Extraliga - ženy :základní část 2.kolo |
Kolibris 2 13 | ||||
20.1.2007 | 11:55 | Savona H 8 | dráha 3. | Extraliga - ženy :základní část 2.kolo |
Letící kameny 12 | ||||
18.11.2006 | 15:25 | Wallis 9 | dráha 2. | Extraliga - ženy :základní část 1.kolo |
Letící kameny 5 | ||||
18.11.2006 | 8:55 | Letící kameny 11 | dráha 1. | Extraliga - ženy :základní část 1.kolo |
Kolibris 2 2 | ||||
29.10.2006 | 18:25 | Letící kameny 5 | dráha 4. | Extraliga - ženy :základní část 1.kolo |
Savona H 7 | ||||
29.10.2006 | 11:55 | Dion SJ 9 | dráha 2. | Extraliga - ženy :základní část 1.kolo |
Letící kameny 5 | ||||
28.10.2006 | 18:25 | Letící kameny 9 | dráha 1. | Extraliga - ženy :základní část 1.kolo |
Aritma 3 5 | ||||
28.10.2006 | 11:55 | Aritma 1 10 | dráha 4. | Extraliga - ženy :základní část 1.kolo |
Letící kameny 3 | ||||
21.4.2006 | 8:25 | Letící kameny 4 | dráha 2. | Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část |
Aritma 3 7 | ||||
20.4.2006 | 16:25 | Savona H 9 | dráha 2. | Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část |
Letící kameny 5 | ||||
20.4.2006 | 8:25 | Letící kameny 5 | dráha 3. | Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část |
Aritma 1 7 | ||||
19.4.2006 | 16:25 | Dion SJ 12 | dráha 1. | Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část |
Letící kameny 6 | ||||
19.4.2006 | 8:25 | Letící kameny 9 | dráha 2. | Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část |
Hungary Ž 7 | ||||
19.2.2006 | 14:55 | Letící kameny 8 | dráha 3. | Extraliga - ženy :EKT "A" |
Kolibris 1 1 | ||||
19.2.2006 | 8:55 | Letící kameny 9 | dráha 1. | Extraliga - ženy :EKT "A" |
Citadela 7 | ||||
5.2.2006 | 8:55 | Letící kameny 4 | dráha 2. | Extraliga - ženy :Tie break o 2.místo |
Savona H 7 | ||||
29.1.2006 | 17:55 | Trutnov 2 1 | dráha 4. | Extraliga - ženy :Základní část |
Letící kameny 6 | ||||
29.1.2006 | 11:55 | Aritma 1 8 | dráha 3. | Extraliga - ženy :Základní část |
Letící kameny 5 | ||||
15.1.2006 | 17:55 | Letící kameny 4 | dráha 3. | Extraliga - ženy :Základní část |
Dion SJ 9 | ||||
15.1.2006 | 11:55 | Letící kameny 4 | dráha 2. | Extraliga - ženy :Základní část |
Savona H 3 | ||||
14.1.2006 | 20:55 | Hungary Ž 5 | dráha 3. | Extraliga - ženy :Základní část |
Letící kameny 8 | ||||
14.1.2006 | 14:55 | Letící kameny 8 | dráha 1. | Extraliga - ženy :Základní část |
Kolibris 2 7 | ||||
14.1.2006 | 8:55 | Kolibris 1 4 | dráha 4. | Extraliga - ženy :Základní část |
Letící kameny 9 | ||||
28.10.2005 | 18:25 | Hungary Ž 8 | dráha 3. | Finálový turnaj MČR - ženy :Tie break |
Letící kameny 4 | ||||
28.10.2005 | 8:25 | Kolibris 2 9 | dráha 3. | Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část |
Letící kameny 4 | ||||
27.10.2005 | 16:25 | Hungary Ž 9 | dráha 1. | Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část |
Letící kameny 8 | ||||
27.10.2005 | 8:25 | Letící kameny 5 | dráha 2. | Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část |
Savona H 11 | ||||
26.10.2005 | 16:25 | Letící kameny 12 | dráha 3. | Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část |
Dion SJ 3 | ||||
26.10.2005 | 8:25 | Kolibris 1 9 | dráha 2. | Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část |
Letící kameny 7 | ||||
13.3.2005 | 17:55 | Letící kameny 6 | dráha 3. | Extraliga - ženy :EKT "A" |
Aritma 3 0 | ||||
13.3.2005 | 11:55 | Citadela 7 | dráha 2. | Extraliga - ženy :EKT "A" |
Letící kameny 8 | ||||
6.2.2005 | 14:55 | Letící kameny 2 | dráha 4. | Extraliga - ženy :Základní část |
Kolibris 2 7 | ||||
6.2.2005 | 8:55 | Aritma 1 6 | dráha 2. | Extraliga - ženy :Základní část |
Letící kameny 5 | ||||
16.1.2005 | 20:55 | Kolibris 1 1 | dráha 4. | Extraliga - ženy :Základní část |
Letící kameny 8 | ||||
16.1.2005 | 14:55 | Letící kameny 9 | dráha 1. | Extraliga - ženy :Základní část |
Savona I 5 | ||||
16.1.2005 | 8:55 | Dion SJ 6 | dráha 3. | Extraliga - ženy :Základní část |
Letící kameny 5 | ||||
15.1.2005 | 17:55 | Letící kameny 7 | dráha 1. | Extraliga - ženy :Základní část |
Savona H 8 | ||||
15.1.2005 | 11:55 | Citadela 9 | dráha 2. | Extraliga - ženy :Základní část |
Letící kameny 2 | ||||
13.11.2004 | 21:00 | Letící kameny 10 | dráha 1. | Pohár ČSC 2004 :Skupina o 17. - 22.místo |
Dion 1 3 | ||||
13.11.2004 | 18:50 | CC Savona L 6 | dráha 3. | Pohár ČSC 2004 :Skupina B |
Letící kameny 5 | ||||
13.11.2004 | 10:10 | Letící kameny 5 | dráha 4. | Pohár ČSC 2004 :Skupina B |
Savona 4 5 | ||||
3.10.2004 | 20:55 | Letící kameny 0 | dráha 4. | Extraliga - ženy :EKT "B" |
Savona I 9 | ||||
3.10.2004 | 14:55 | CC Aritma 2Ž 10 | dráha 3. | Extraliga - ženy :EKT "B" |
Letící kameny 4 | ||||
3.10.2004 | 8:55 | Letící kameny 9 | dráha 3. | Extraliga - ženy :EKT "B" |
Aritma 1 5 | ||||
14.3.2004 | 17:55 | Letící kameny 6 | dráha 1. | Extraliga - ženy :EKT "A" |
Aritma 1 5 | ||||
14.3.2004 | 11:55 | Letící kameny 2 | dráha 4. | Extraliga - ženy :EKT "A" |
Dion SJ 9 | ||||
7.2.2004 | 14:55 | Kolibris 2 6 | dráha 3. | Extraliga - ženy :Základní část |
Letící kameny 2 | ||||
7.2.2004 | 8:55 | Aritma 1 4 | dráha 1. | Extraliga - ženy :Základní část |
Letící kameny 9 | ||||
18.1.2004 | 20:55 | Kolibris 1 8 | dráha 3. | Extraliga - ženy :Základní část |
Letící kameny 3 | ||||
18.1.2004 | 14:55 | Letící kameny 11 | dráha 4. | Extraliga - ženy :Základní část |
Savona M 0 | ||||
18.1.2004 | 8:55 | CC Aritma 2Ž 10 | dráha 2. | Extraliga - ženy :Základní část |
Letící kameny 2 | ||||
17.1.2004 | 17:55 | Letící kameny 6 | dráha 4. | Extraliga - ženy :Základní část |
CC Savona L 8 | ||||
17.1.2004 | 11:55 | Citadela 2 | dráha 1. | Extraliga - ženy :Základní část |
Letící kameny 13 | ||||
16.11.2003 | 11:45 | Letící kameny 9 | dráha 1. | Pohár ČSC 2003 :Skupina o 9. - 30.místo |
Aritma 1 5 | ||||
15.11.2003 | 17:50 | Citadela 7 | dráha 4. | Pohár ČSC 2003 :Skupina C |
Letící kameny 4 | ||||
15.11.2003 | 13:40 | Letící kameny 6 | dráha 2. | Pohár ČSC 2003 :Skupina C |
Dion RM 7 | ||||
9.2.2003 | 16:20 | Letící kameny 8 | dráha 3. | Extraliga - ženy :5.hrací den |
CK Zlatá Praha 1 7 | ||||
9.2.2003 | 13:35 | Letící kameny 8 | dráha 1. | Extraliga - ženy :5.hrací den |
CC Savona L 5 | ||||
2.2.2003 | 16:10 | Letící kameny 4 | dráha 2. | Extraliga - ženy :4.hrací den |
CC Aritma 2Ž 6 | ||||
2.2.2003 | 11:00 | Letící kameny 4 | dráha 3. | Extraliga - ženy :4.hrací den |
Kolibris 2 8 | ||||
2.2.2003 | 8:15 | Letící kameny 5 | dráha 1. | Extraliga - ženy :4.hrací den |
Aritma 1 11 | ||||
17.11.2002 | 21:30 | Kolibris 1 3 | dráha 3. | Extraliga - ženy :3.hrací den |
Letící kameny 7 | ||||
17.11.2002 | 18:45 | Letící kameny 5 | dráha 4. | Extraliga - ženy :3.hrací den |
Citadela 11 | ||||
17.11.2002 | 13:35 | Letící kameny 14 | dráha 3. | Extraliga - ženy :3.hrací den |
CK Zlatá Praha 1 6 | ||||
3.11.2002 | 16:10 | Letící kameny 8 | dráha 1. | Extraliga - ženy :2.hrací den |
Citadela 1 | ||||
3.11.2002 | 11:00 | Letící kameny 9 | dráha 2. | Extraliga - ženy :2.hrací den |
Kolibris 2 9 | ||||
3.11.2002 | 8:15 | Letící kameny 7 | dráha 4. | Extraliga - ženy :2.hrací den |
CC Aritma 2Ž 9 | ||||
6.10.2002 | 21:30 | Letící kameny 10 | dráha 3. | Extraliga - ženy :1.hrací den |
Kolibris 1 6 | ||||
6.10.2002 | 18:45 | Letící kameny 8 | dráha 1. | Extraliga - ženy :1.hrací den |
Aritma 1 6 | ||||
6.10.2002 | 13:35 | Letící kameny 2 | dráha 4. | Extraliga - ženy :1.hrací den |
CC Savona L 10 | ||||
29.9.2002 | 21:00 | Letící kameny 0 | dráha 4. | Pohár ČSC 2002 :Pohár ČSC |
Dion 1 9 | ||||
29.9.2002 | 19:00 | CC Aritma 8 | dráha 1. | Pohár ČSC 2002 :Pohár ČSC |
Letící kameny 1 | ||||
29.9.2002 | 15:20 | Letící kameny 8 | dráha 2. | Pohár ČSC 2002 :Pohár ČSC |
Savona I 4 | ||||
29.9.2002 | 9:50 | Letící kameny 6 | dráha 4. | Pohár ČSC 2002 :Pohár ČSC |
Zlatá Praha 1 4 | ||||
10.2.2002 | 11:00 | Kolibris 2 11 | dráha 2. | Extraliga - ženy :5.hrací den |
Letící kameny 1 | ||||
10.2.2002 | 8:15 | Letící kameny 9 | dráha 1. | Extraliga - ženy :5.hrací den |
CC Aritma 2Ž 5 | ||||
20.1.2002 | 20:45 | CK Zlatá Praha 2 8 | dráha 1. | Extraliga - ženy :4.hrací den |
Letící kameny 2 | ||||
20.1.2002 | 18:00 | Letící kameny 5 | dráha 2. | Extraliga - ženy :4.hrací den |
CC Savona L 7 | ||||
20.1.2002 | 13:20 | Letící kameny 9 | dráha 4. | Extraliga - ženy :4.hrací den |
Kolibris 1 0 | ||||
18.11.2001 | 15:40 | Citadela 7 | dráha 2. | Extraliga - ženy :3.hrací den |
Letící kameny 2 | ||||
18.11.2001 | 11:00 | Kolibris 3Ž 4 | dráha 3. | Extraliga - ženy :3.hrací den |
Letící kameny 10 | ||||
18.11.2001 | 8:15 | Kolibris 2 8 | dráha 1. | Extraliga - ženy :3.hrací den |
Letící kameny 2 | ||||
4.11.2001 | 20:45 | Kolibris 3Ž 10 | dráha 2. | Extraliga - ženy :2.hrací den |
Letící kameny 7 | ||||
4.11.2001 | 18:00 | Citadela 9 | dráha 4. | Extraliga - ženy :2.hrací den |
Letící kameny 0 | ||||
4.11.2001 | 13:20 | Letící kameny 8 | dráha 1. | Extraliga - ženy :2.hrací den |
CC Savona L 5 | ||||
7.10.2001 | 15:40 | Letící kameny 9 | dráha 2. | Extraliga - ženy :1.hrací den |
Kolibris 1 4 | ||||
7.10.2001 | 11:00 | CK Zlatá Praha 2 7 | dráha 3. | Extraliga - ženy :1.hrací den |
Letící kameny 3 | ||||
7.10.2001 | 8:15 | CC Aritma 2Ž 2 | dráha 4. | Extraliga - ženy :1.hrací den |
Letící kameny 7 | ||||
1.4.2001 | 14:25 | Kolibris 2 9 | dráha 2. | Extraliga - ženy :Utkání o 3.místo |
Letící kameny 7 | ||||
1.4.2001 | 10:55 | Kolibris 2 5 | dráha 1. | Extraliga - ženy :Utkání o 3.místo |
Letící kameny 4 | ||||
31.3.2001 | 20:05 | Savona 1 6 | dráha 4. | Extraliga - ženy :Semifinále |
Letící kameny 5 | ||||
31.3.2001 | 14:10 | Savona 1 6 | dráha 3. | Extraliga - ženy :Semifinále |
Letící kameny 4 | ||||
31.3.2001 | 8:15 | Savona 1 8 | dráha 4. | Extraliga - ženy :Semifinále |
Letící kameny 11 | ||||
11.2.2001 | 16:05 | Kolibris 2 10 | dráha 4. | Extraliga - ženy :5.hrací den |
Letící kameny 6 | ||||
11.2.2001 | 13:20 | Aritma 1 6 | dráha 2. | Extraliga - ženy :5.hrací den |
Letící kameny 9 | ||||
21.1.2001 | 15:40 | Citadela 9 | dráha 4. | Extraliga - ženy :4.hrací den |
Letící kameny 9 | ||||
21.1.2001 | 11:00 | CC Aritma 2Ž 4 | dráha 2. | Extraliga - ženy :4.hrací den |
Letící kameny 6 | ||||
21.1.2001 | 8:15 | Letící kameny 6 | dráha 3. | Extraliga - ženy :4.hrací den |
Savona 1 9 | ||||
19.11.2000 | 20:45 | Zlatá Praha Ž 3 | dráha 3. | Extraliga - ženy :3.hrací den |
Letící kameny 10 | ||||
19.11.2000 | 18:00 | Letící kameny 12 | dráha 1. | Extraliga - ženy :3.hrací den |
Kolibris 1 4 | ||||
19.11.2000 | 13:20 | Kolibris 2 9 | dráha 2. | Extraliga - ženy :3.hrací den |
Letící kameny 4 | ||||
5.11.2000 | 15:40 | Letící kameny 3 | dráha 4. | Extraliga - ženy :2.hrací den |
Savona 1 7 | ||||
5.11.2000 | 11:00 | Aritma 1 7 | dráha 3. | Extraliga - ženy :2.hrací den |
Letící kameny 8 | ||||
5.11.2000 | 8:15 | CC Aritma 2Ž 5 | dráha 1. | Extraliga - ženy :2.hrací den |
Letící kameny 8 | ||||
8.10.2000 | 20:45 | Zlatá Praha Ž 1 | dráha 3. | Extraliga - ženy :1.hrací den |
Letící kameny 9 | ||||
8.10.2000 | 18:00 | Citadela 4 | dráha 4. | Extraliga - ženy :1.hrací den |
Letící kameny 10 | ||||
8.10.2000 | 13:20 | Letící kameny 6 | dráha 2. | Extraliga - ženy :1.hrací den |
Kolibris 1 7 | ||||
1.10.2000 | 19:40 | Kolibris 2 5 | dráha 4. | Pohár ČSC 2000 :Pohár ČSC |
Letící kameny 7 | ||||
1.10.2000 | 17:30 | Savona 4 4 | dráha 2. | Pohár ČSC 2000 :Pohár ČSC |
Letící kameny 3 | ||||
1.10.2000 | 13:40 | Letící kameny 8 | dráha 4. | Pohár ČSC 2000 :Pohár ČSC |
Kolibris 2 5 | ||||
1.10.2000 | 9:50 | Letící kameny 9 | dráha 1. | Pohár ČSC 2000 :Pohár ČSC |
CC Kolibris 4M 2 | ||||
2.4.2000 | 15:00 | Letící kameny 4 | dráha 1. | Extraliga - ženy :Finálový turnaj |
CC Aritma 2Ž 6 | ||||
2.4.2000 | 12:00 | Kolibris 2 13 | dráha 3. | Extraliga - ženy :Finálový turnaj |
Letící kameny 3 | ||||
2.4.2000 | 9:00 | Savona 1 5 | dráha 2. | Extraliga - ženy :Finálový turnaj |
Letící kameny 7 | ||||
1.4.2000 | 17:55 | Letící kameny 7 | dráha 3. | Extraliga - ženy :Finálový turnaj |
CC Aritma 2Ž 3 | ||||
1.4.2000 | 13:05 | Kolibris 2 4 | dráha 1. | Extraliga - ženy :Finálový turnaj |
Letící kameny 9 | ||||
1.4.2000 | 8:15 | Savona 1 1 | dráha 4. | Extraliga - ženy :Finálový turnaj |
Letící kameny 14 | ||||
20.2.2000 | 18:00 | Kolibris 2 6 | dráha 2. | Extraliga - ženy :5.hrací den |
Letící kameny 4 | ||||
20.2.2000 | 13:20 | Zlatá Praha Ž 7 | dráha 1. | Extraliga - ženy :5.hrací den |
Letící kameny 5 | ||||
6.2.2000 | 20:45 | Letící kameny 10 | dráha 2. | Extraliga - ženy :4.hrací den |
Savona 1 3 | ||||
6.2.2000 | 18:00 | Letící kameny 6 | dráha 3. | Extraliga - ženy :4.hrací den |
Kolibris 3Ž 5 | ||||
6.2.2000 | 13:20 | Letící kameny 6 | dráha 1. | Extraliga - ženy :4.hrací den |
Kolibris 1 5 | ||||
23.1.2000 | 15:40 | CC Aritma 2Ž 7 | dráha 2. | Extraliga - ženy :3.hrací den |
Letící kameny 7 | ||||
23.1.2000 | 11:00 | Citadela 7 | dráha 4. | Extraliga - ženy :3.hrací den |
Letící kameny 8 | ||||
23.1.2000 | 8:15 | Letící kameny 2 | dráha 3. | Extraliga - ženy :3.hrací den |
Savona 1 10 | ||||
16.1.2000 | 12:55 | CC Aritma 2Ž 6 | dráha 3. | Extraliga - ženy :Dohrávky z 26.9.1999 |
Letící kameny 6 | ||||
16.1.2000 | 8:15 | Letící kameny 5 | dráha 1. | Extraliga - ženy :Dohrávky z 26.9.1999 |
Kolibris 1 6 | ||||
7.11.1999 | 20:45 | Citadela 8 | dráha 1. | Extraliga - ženy :2.hrací den |
Letící kameny 9 | ||||
7.11.1999 | 18:00 | Letící kameny 4 | dráha 2. | Extraliga - ženy :2.hrací den |
Kolibris 3Ž 7 | ||||
7.11.1999 | 13:20 | Kolibris 2 5 | dráha 4. | Extraliga - ženy :2.hrací den |
Letící kameny 9 | ||||
26.9.1999 | 8:15 | Zlatá Praha Ž 4 | dráha 4. | Extraliga - ženy :1.hrací den |
Letící kameny 6 | ||||
14.2.1999 | 16:05 | CK Montáž Ž 5 | dráha 4. | 1.liga - ženy :5.kolo |
CC Letící kameny 1 8 | ||||
14.2.1999 | 13:20 | CC Letící kameny 1 5 | dráha 2. | 1.liga - ženy :5.kolo |
Kolibris 2 11 | ||||
13.2.1999 | 13:20 | CC Letící kameny 1 7 | dráha 2. | 1.liga - ženy :Dohrávka |
Kolibris 2 8 | ||||
30.1.1999 | 19:20 | Letící kameny 3 | dráha 1. | Pohár ČSC 1998 :Pohár ČSC |
CK Montáž 4 | ||||
30.1.1999 | 14:10 | Letící kameny 5 | dráha 1. | Pohár ČSC 1998 :Pohár ČSC |
CC Savona V 4 | ||||
30.1.1999 | 9:10 | Letící kameny 8 | dráha 2. | Pohár ČSC 1998 :Pohár ČSC |
Trutnov 1 4 | ||||
24.1.1999 | 15:40 | CC Letící kameny 1 7 | dráha 4. | 1.liga - ženy :4.kolo |
Citadela 13 | ||||
24.1.1999 | 11:00 | CC Letící kameny 1 4 | dráha 2. | 1.liga - ženy :4.kolo |
CC Savona V 7 | ||||
24.1.1999 | 8:15 | CC Letící kameny 1 4 | dráha 3. | 1.liga - ženy :4.kolo |
CC Aritma 2Ž 15 | ||||
8.11.1998 | 20:45 | CC Letící kameny 1 15 | dráha 3. | 1.liga - ženy :3.kolo |
Aritma 1 6 | ||||
8.11.1998 | 18:00 | CC Letící kameny 1 5 | dráha 1. | 1.liga - ženy :3.kolo |
Zlatá Praha Ž 8 | ||||
8.11.1998 | 13:20 | CK Montáž Ž 3 | dráha 2. | 1.liga - ženy :3.kolo |
CC Letící kameny 1 6 | ||||
25.10.1998 | 15:40 | CC Letící kameny 1 6 | dráha 4. | 1.liga - ženy :2.kolo |
CC Aritma 2Ž 13 | ||||
25.10.1998 | 8:15 | CC Letící kameny 1 10 | dráha 1. | 1.liga - ženy :2.kolo |
CC Savona V 5 | ||||
4.10.1998 | 20:45 | CC Letící kameny 1 5 | dráha 3. | 1.liga - ženy :1.kolo |
Aritma 1 5 | ||||
4.10.1998 | 18:00 | CC Letící kameny 1 8 | dráha 4. | 1.liga - ženy :1.kolo |
Citadela 9 | ||||
4.10.1998 | 13:20 | CC Letící kameny 1 8 | dráha 2. | 1.liga - ženy :1.kolo |
Zlatá Praha Ž 2 | ||||
29.3.1998 | 17:55 | CC Aritma 2Ž 0 | dráha 2. | 1.liga - ženy :Finále |
CC Letící kameny 1 9 | ||||
29.3.1998 | 13:05 | CC Savona V 1 | dráha 4. | 1.liga - ženy :Finále |
CC Letící kameny 1 10 | ||||
29.3.1998 | 8:15 | CK Montáž Ž 6 | dráha 1. | 1.liga - ženy :Finále |
CC Letící kameny 1 11 | ||||
28.3.1998 | 17:55 | CC Aritma 2Ž 5 | dráha 3. | 1.liga - ženy :Finále |
CC Letící kameny 1 10 | ||||
28.3.1998 | 13:05 | CC Savona V 9 | dráha 2. | 1.liga - ženy :Finále |
CC Letící kameny 1 12 | ||||
28.3.1998 | 8:15 | CK Montáž Ž 7 | dráha 3. | 1.liga - ženy :Finále |
CC Letící kameny 1 4 | ||||
8.2.1998 | 11:00 | CC Letící kameny 1 4 | dráha 2. | 1.liga - ženy :5.kolo |
CK Montáž Ž 9 | ||||
8.2.1998 | 8:15 | Citadela 8 | dráha 3. | 1.liga - ženy :5.kolo |
CC Letící kameny 1 6 | ||||
18.1.1998 | 20:45 | CC Letící kameny 1 11 | dráha 2. | 1.liga - ženy :4.kolo |
Aritma 1 7 | ||||
18.1.1998 | 18:00 | CC Letící kameny 1 4 | dráha 4. | 1.liga - ženy :4.kolo |
Zlatá Praha Ž 7 | ||||
18.1.1998 | 13:20 | CC Aritma 2Ž 3 | dráha 3. | 1.liga - ženy :4.kolo |
CC Letící kameny 1 8 | ||||
2.11.1997 | 15:40 | CC Letící kameny 1 11 | dráha 4. | 1.liga - ženy :3.kolo |
CC Savona V 4 | ||||
2.11.1997 | 11:00 | CC Letící kameny 1 9 | dráha 2. | 1.liga - ženy :3.kolo |
CC Letící kameny 2Ž 0 | ||||
2.11.1997 | 8:15 | CC Letící kameny 1 7 | dráha 1. | 1.liga - ženy :3.kolo |
CK Montáž Ž 7 | ||||
19.10.1997 | 20:45 | CC Aritma 2Ž 9 | dráha 4. | 1.liga - ženy :2.kolo |
CC Letící kameny 1 3 | ||||
19.10.1997 | 18:00 | CC Letící kameny 1 11 | dráha 1. | 1.liga - ženy :2.kolo |
CC Letící kameny 2Ž 4 | ||||
19.10.1997 | 13:20 | CC Letící kameny 1 4 | dráha 4. | 1.liga - ženy :2.kolo |
Aritma 1 7 | ||||
28.9.1997 | 15:40 | CC Letící kameny 1 4 | dráha 1. | 1.liga - ženy :1.kolo |
CC Savona V 9 | ||||
28.9.1997 | 11:00 | Citadela 8 | dráha 2. | 1.liga - ženy :1.kolo |
CC Letící kameny 1 9 | ||||
28.9.1997 | 8:15 | CC Letící kameny 1 11 | dráha 3. | 1.liga - ženy :1.kolo |
Zlatá Praha Ž 6 | ||||
30.3.1997 | 17:55 | CK Montáž Ž 7 | dráha 2. | 1.liga - ženy :Finále |
BCC H 5 | ||||
30.3.1997 | 13:05 | CC Aritma 2Ž 9 | dráha 3. | 1.liga - ženy :Finále |
BCC H 8 | ||||
30.3.1997 | 8:15 | Citadela 5 | dráha 2. | 1.liga - ženy :Finále |
BCC H 9 | ||||
29.3.1997 | 17:55 | BCC H 10 | dráha 3. | 1.liga - ženy :Finále |
CK Montáž Ž 1 | ||||
29.3.1997 | 13:05 | CC Aritma 2Ž 3 | dráha 1. | 1.liga - ženy :Finále |
BCC H 13 | ||||
29.3.1997 | 8:15 | Citadela 8 | dráha 4. | 1.liga - ženy :Finále |
BCC H 6 | ||||
2.3.1997 | 15:15 | BCC H 9 | dráha 4. | 1.liga - ženy :Dohrávka |
Aritma 1 0 | ||||
2.3.1997 | 10:35 | BCC S 5 | dráha 3. | 1.liga - ženy :Dohrávka |
BCC H 4 | ||||
1.3.1997 | 17:35 | Citadela 7 | dráha 2. | 1.liga - ženy :Dohrávka |
BCC H 2 | ||||
1.3.1997 | 12:55 | BCC S 1 | dráha 1. | 1.liga - ženy :Dohrávka |
BCC H 11 | ||||
1.3.1997 | 8:15 | BCC H 6 | dráha 2. | 1.liga - ženy :Dohrávka |
CK Montáž Ž 5 | ||||
25.1.1997 | 15:00 | BCC H 3 | dráha 3. | Pohár ČSC 1996 :Pohár ČSC |
CC Aritma 5 | ||||
25.1.1997 | 11:30 | BCC H 2 | dráha 1. | Pohár ČSC 1996 :Pohár ČSC |
CC Aritma 2Ž 9 | ||||
25.1.1997 | 8:00 | BCC H 6 | dráha 4. | Pohár ČSC 1996 :Pohár ČSC |
Zlatá Praha 5 | ||||
12.1.1997 | 15:40 | Citadela 4 | dráha 2. | 1.liga - ženy :4.kolo |
BCC H 7 | ||||
12.1.1997 | 11:00 | BCC H 6 | dráha 3. | 1.liga - ženy :4.kolo |
CC Aritma 2Ž 10 | ||||
12.1.1997 | 8:15 | BCC S 0 | dráha 1. | 1.liga - ženy :4.kolo |
BCC H 9 | ||||
14.12.1996 | 20:45 | BCC H 8 | dráha 3. | 1.liga - ženy :3.kolo |
Aritma 1 3 | ||||
14.12.1996 | 18:00 | Citadela 6 | dráha 1. | 1.liga - ženy :3.kolo |
BCC H 6 | ||||
14.12.1996 | 13:20 | BCC H 6 | dráha 2. | 1.liga - ženy :3.kolo |
CC Aritma 2Ž 5 | ||||
3.11.1996 | 15:40 | BCC H 12 | dráha 4. | 1.liga - ženy :2.kolo |
CK Montáž Ž 5 | ||||
3.11.1996 | 8:15 | BCC H 7 | dráha 1. | 1.liga - ženy :2.kolo |
CC Aritma 2Ž 10 | ||||
12.10.1996 | 20:45 | BCC H 9 | dráha 4. | 1.liga - ženy :1.kolo |
CK Montáž Ž 11 | ||||
12.10.1996 | 18:00 | BCC H 6 | dráha 2. | 1.liga - ženy :1.kolo |
Aritma 1 4 | ||||
31.3.1996 | 17:55 | BCC H 5 | dráha 2. | 1.liga - ženy :Finále |
CK Montáž Ž 5 | ||||
31.3.1996 | 13:05 | Citadela 2 | dráha 3. | 1.liga - ženy :Finále |
BCC H 12 | ||||
31.3.1996 | 8:15 | Aritma 1 11 | dráha 2. | 1.liga - ženy :Finále |
BCC H 8 | ||||
30.3.1996 | 17:55 | BCC H 8 | dráha 3. | 1.liga - ženy :Finále |
CK Montáž Ž 5 | ||||
30.3.1996 | 13:05 | Citadela 7 | dráha 1. | 1.liga - ženy :Finále |
BCC H 8 | ||||
30.3.1996 | 8:15 | Aritma 1 5 | dráha 4. | 1.liga - ženy :Finále |
BCC H 8 | ||||
10.2.1996 | 16:15 | Zlatá Praha Ž 4 | dráha 1. | 1.liga - ženy :5.kolo |
BCC H 13 | ||||
10.2.1996 | 11:10 | CK Montáž Ž 5 | dráha 3. | 1.liga - ženy :5.kolo |
BCC H 5 | ||||
10.2.1996 | 11:10 | Aritma 1 3 | dráha 2. | 1.liga - ženy :5.kolo |
BCC H 8 | ||||
10.2.1996 | 8:15 | BCC H 9 | dráha 2. | 1.liga - ženy :5.kolo |
Citadela 4 | ||||
27.1.1996 | 16:55 | CK Montáž Ž 5 | dráha 3. | Pohár ČSC 1995 :Pohár ČSC |
BCC H 5 | ||||
27.1.1996 | 11:30 | CK Kolín T 8 | dráha A | Pohár ČSC 1995 :Pohár ČSC |
BCC H 3 | ||||
27.1.1996 | 9:45 | BCC H 4 | dráha 4. | Pohár ČSC 1995 :Pohár ČSC |
CK Kolín T 7 | ||||
14.1.1996 | 13:35 | BCC H 3 | dráha 4. | 1.liga - ženy :4.kolo |
Aritma 1 8 | ||||
14.1.1996 | 11:10 | BCC S 8 | dráha 1. | 1.liga - ženy :4.kolo |
BCC H 5 | ||||
14.1.1996 | 8:15 | CK Montáž Ž 4 | dráha 3. | 1.liga - ženy :4.kolo |
BCC H 7 | ||||
2.12.1995 | 16:15 | Zlatá Praha Ž 6 | dráha 3. | 1.liga - ženy :3.kolo |
BCC H 6 | ||||
2.12.1995 | 11:10 | BCC S 5 | dráha 4. | 1.liga - ženy :3.kolo |
BCC H 7 | ||||
2.12.1995 | 8:15 | BCC H 6 | dráha 1. | 1.liga - ženy :3.kolo |
Citadela 9 | ||||
12.11.1995 | 16:15 | BCC H 12 | dráha 3. | 1.liga - ženy :2.kolo |
Aritma 1 3 | ||||
12.11.1995 | 11:10 | BCC H 3 | dráha 4. | 1.liga - ženy :2.kolo |
Citadela 13 | ||||
12.11.1995 | 8:15 | CK Montáž Ž 9 | dráha 2. | 1.liga - ženy :2.kolo |
BCC H 2 | ||||
14.10.1995 | 11:10 | Zlatá Praha Ž 8 | dráha 2. | 1.liga - ženy :1.kolo |
BCC H 5 | ||||
14.10.1995 | 8:15 | BCC S 3 | dráha 1. | 1.liga - ženy :1.kolo |
BCC H 12 | ||||
23.4.1995 | 15:40 | M BCC 3 6 | dráha 1. | MČR mixy 1995 :Mixy |
M Montáž 2 2 | ||||
23.4.1995 | 9:55 | M BCC 3 9 | dráha 4. | MČR mixy 1995 :Mixy |
M Junior H 0 | ||||
22.4.1995 | 15:45 | M BCC 3 5 | dráha 3. | MČR mixy 1995 :Mixy |
M Junior D 8 | ||||
22.4.1995 | 13:45 | M Citadela 1 14 | dráha 1. | MČR mixy 1995 :Mixy |
M BCC 3 4 | ||||
22.4.1995 | 9:45 | M Aritma - Savona 0 | dráha 2. | MČR mixy 1995 :Mixy |
M BCC 3 9 | ||||
27.3.1994 | 16:45 | BCC M 5 | dráha 1. | 1.liga - ženy :Finále |
CC Savona Ž 5 | ||||
27.3.1994 | 10:45 | BCC M 6 | dráha 1. | 1.liga - ženy :Finále |
Citadela 9 | ||||
27.3.1994 | 8:00 | CK Montáž Ž 5 | dráha 2. | 1.liga - ženy :Finále |
BCC M 9 | ||||
26.3.1994 | 18:15 | CK Montáž Ž 12 | dráha 2. | 1.liga - ženy :Finále |
BCC M 6 | ||||
26.3.1994 | 15:30 | BCC M 8 | dráha 3. | 1.liga - ženy :Finále |
CC Savona Ž 7 | ||||
26.3.1994 | 10:15 | BCC M 3 | dráha 2. | 1.liga - ženy :Finále |
Citadela 11 | ||||
19.2.1994 | 16:15 | BCC M 8 | dráha 3. | 1.liga - ženy :5.kolo |
CK Montáž Ž 4 | ||||
19.2.1994 | 11:00 | BCC S 5 | dráha 3. | 1.liga - ženy :5.kolo |
BCC M 11 | ||||
19.2.1994 | 8:00 | BCC M 8 | dráha 4. | 1.liga - ženy :5.kolo |
Citadela 8 | ||||
5.2.1994 | 16:15 | BCC M 6 | dráha 1. | 1.liga - ženy :4.kolo |
CC Savona Ž 4 | ||||
5.2.1994 | 11:00 | CC Aritma Ž 4 | dráha 4. | 1.liga - ženy :4.kolo |
BCC M 10 | ||||
5.2.1994 | 8:00 | BCC M 8 | dráha 3. | 1.liga - ženy :4.kolo |
BCC S 3 | ||||
8.1.1994 | 14:00 | Citadela 5 | dráha 4. | 1.liga - ženy :3.kolo |
BCC M 5 | ||||
8.1.1994 | 11:00 | BCC M 0 | dráha A | 1.liga - ženy :3.kolo |
CK Montáž Ž 12 | ||||
8.1.1994 | 8:00 | CC Savona Ž 4 | dráha 3. | 1.liga - ženy :3.kolo |
BCC M 10 | ||||
27.11.1993 | 16:15 | CC Aritma Ž 4 | dráha 2. | 1.liga - ženy :2.kolo |
BCC M 7 | ||||
27.11.1993 | 11:00 | BCC S 2 | dráha A | 1.liga - ženy :2.kolo |
BCC M 7 | ||||
27.11.1993 | 8:00 | CC Savona Ž 2 | dráha 3. | 1.liga - ženy :2.kolo |
BCC M 8 | ||||
21.11.1993 | 8:00 | M ÚDDM 1 9 | dráha 4. | MČR mixy 1993 :Mixy |
M BCC 3 3 | ||||
20.11.1993 | 15:00 | Aritma 2 2 | dráha 2. | MČR mixy 1993 :Mixy |
M BCC 3 9 | ||||
20.11.1993 | 12:45 | M ÚDDM 2 6 | dráha 4. | MČR mixy 1993 :Mixy |
M BCC 3 7 | ||||
20.11.1993 | 8:00 | M BCC 3 4 | dráha 4. | MČR mixy 1993 :Mixy |
M Aritma - Citadela 13 | ||||
9.10.1993 | 16:15 | Citadela 11 | dráha 3. | 1.liga - ženy :1.kolo |
BCC M 3 | ||||
9.10.1993 | 11:00 | BCC M 7 | dráha 2. | 1.liga - ženy :1.kolo |
CK Montáž Ž 8 | ||||
9.10.1993 | 8:00 | CC Aritma Ž 6 | dráha 2. | 1.liga - ženy :1.kolo |
BCC M 7 |