[x]
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Baudyšová Michaela (CC SOKOL LIBOC)
datum | čas | zápas | dráha | soutěž |
---|---|---|---|---|
28.9.2020 | 18:00 | Savona H 5 | dráha 3. | Finálový turnaj MČR 2019/20 – ženy :Finále (na 2 výhry) |
Liboc 3 7 | ||||
28.9.2020 | 11:00 | Liboc 3 10 | dráha 2. | Finálový turnaj MČR 2019/20 – ženy :Finále (na 2 výhry) |
Savona H 2 | ||||
27.9.2020 | 12:30 | Liboc 3 1 | dráha 3. | Finálový turnaj MČR 2019/20 – ženy :Základní část |
Zbraslav W 0 | ||||
26.9.2020 | 20:30 | Savona M 0 | dráha 2. | Finálový turnaj MČR 2019/20 – ženy :Základní část |
Liboc 3 1 | ||||
26.9.2020 | 12:30 | Liboc 3 1 | dráha 4. | Finálový turnaj MČR 2019/20 – ženy :Základní část |
Savona H 0 | ||||
25.9.2020 | 19:00 | Zbraslav W 0 | dráha 4. | Finálový turnaj MČR 2019/20 – ženy :Základní část |
Liboc 3 1 | ||||
25.9.2020 | 12:30 | Liboc 3 6 | dráha 1. | Finálový turnaj MČR 2019/20 – ženy :Základní část |
Savona M 1 | ||||
24.9.2020 | 19:00 | Savona H 1 | dráha 3. | Finálový turnaj MČR 2019/20 – ženy :Základní část |
Liboc 3 7 | ||||
16.2.2020 | 9:15 | Liboc 3 5 | dráha 2. | Pohár ČSC 2019 :Čtvrtfinále |
Zbraslav Klíma 6 | ||||
15.2.2020 | 19:25 | Lucky Stones 5 | dráha 1. | Pohár ČSC 2019 :Skupina C |
Liboc 3 7 | ||||
15.2.2020 | 15:05 | Liboc 3 5 | dráha 2. | Pohár ČSC 2019 :Skupina C |
Liboc 7 | ||||
15.2.2020 | 10:15 | Cherry Stones 5 | dráha 1. | Pohár ČSC 2019 :Skupina C |
Liboc 3 8 | ||||
7.4.2019 | 9:00 | Savona H 7 | dráha 3. | Finálový turnaj MČR 2018/19 – ženy :Základní část |
Savona M 4 | ||||
6.4.2019 | 16:00 | Liboc 3 8 | dráha 2. | Finálový turnaj MČR 2018/19 – ženy :Základní část |
Savona M 9 | ||||
6.4.2019 | 9:00 | Savona M 1 | dráha 2. | Finálový turnaj MČR 2018/19 – ženy :Základní část |
Zbraslav W 8 | ||||
5.4.2019 | 16:00 | Savona M 9 | dráha 2. | Finálový turnaj MČR 2018/19 – ženy :Základní část |
Savona H 2 | ||||
5.4.2019 | 10:00 | Savona M 3 | dráha 3. | Finálový turnaj MČR 2018/19 – ženy :Základní část |
Liboc 3 9 | ||||
4.4.2019 | 19:00 | Zbraslav W 7 | dráha 3. | Finálový turnaj MČR 2018/19 – ženy :Základní část |
Savona M 5 | ||||
31.3.2019 | 15:45 | Savona 1 (L.Klíma) 8 | dráha 1. | MČR mixy 2019 :Finále |
Savona M (D.Miklík) 1 | ||||
31.3.2019 | 11:45 | Savona 1 (L.Klíma) 8 | dráha 1. | MČR mixy 2019 :Semifinále 1 |
Ledoborci Juniors (K.Podrábská) 1 | ||||
31.3.2019 | 8:45 | Zbraslav (J.Candra) 2 | dráha 1. | MČR mixy 2019 :Čtvrtfinále |
Savona 1 (L.Klíma) 7 | ||||
30.3.2019 | 17:30 | RPK Brno H (T.Horák) 2 | dráha 4. | MČR mixy 2019 :Skupina A (zelená) |
Savona 1 (L.Klíma) 6 | ||||
30.3.2019 | 13:45 | Savona 1 (L.Klíma) 6 | dráha 3. | MČR mixy 2019 :Skupina A (zelená) |
1.CK Brno (J.Bareš) 8 | ||||
30.3.2019 | 8:15 | Ledo Savona (M.Strnadová) 4 | dráha 1. | MČR mixy 2019 :Skupina A (zelená) |
Savona 1 (L.Klíma) 8 | ||||
29.3.2019 | 17:30 | Savona 1 (L.Klíma) 15 | dráha 4. | MČR mixy 2019 :Skupina A (zelená) |
Ledofast (J.Rychlý) 2 | ||||
10.2.2019 | 16:00 | Savona M 7 | dráha 2. | Extraliga – ženy :Základní část |
Ledolamky 10 | ||||
10.2.2019 | 8:30 | Savona M 6 | dráha 4. | Extraliga – ženy :Základní část |
Liboc 3 11 | ||||
2.2.2019 | 13:00 | Dion JB 3 | dráha 3. | MČR mixed doubles 2018/19 :Finálový turnaj - základní část |
Dion CÉLINE 9 | ||||
2.2.2019 | 9:00 | Dion CÉLINE 5 | dráha 1. | MČR mixed doubles 2018/19 :Finálový turnaj - základní část |
Savona M 7 | ||||
1.2.2019 | 17:00 | Zbraslav H 8 | dráha 3. | MČR mixed doubles 2018/19 :Finálový turnaj - základní část |
Dion CÉLINE 1 | ||||
1.2.2019 | 13:00 | Savona 1 6 | dráha 1. | MČR mixed doubles 2018/19 :Finálový turnaj - základní část |
Dion CÉLINE 5 | ||||
1.2.2019 | 9:00 | Dion CÉLINE 4 | dráha 2. | MČR mixed doubles 2018/19 :Finálový turnaj - základní část |
1.CK Brno 9 | ||||
27.1.2019 | 16:30 | Savona H 2 | dráha 1. | Extraliga – ženy :Základní část |
Savona M 9 | ||||
27.1.2019 | 8:15 | PLC LEDO 4 | dráha 3. | Extraliga – ženy :Základní část |
Savona M 11 | ||||
26.1.2019 | 16:30 | Sokolky 5 | dráha 1. | Extraliga – ženy :Základní část |
Savona M 12 | ||||
26.1.2019 | 8:15 | Savona M 8 | dráha 2. | Extraliga – ženy :Základní část |
Kolibris 2 3 | ||||
16.12.2018 | 16:00 | Zbraslav W 9 | dráha 3. | Extraliga – ženy :Základní část |
Savona M 4 | ||||
16.12.2018 | 8:30 | Savona M 9 | dráha 2. | Extraliga – ženy :Základní část |
Savona H 4 | ||||
15.12.2018 | 16:00 | Liboc 3 4 | dráha 2. | Extraliga – ženy :Základní část |
Savona M 6 | ||||
15.12.2018 | 8:30 | Savona M 6 | dráha 1. | Extraliga – ženy :Základní část |
PLC LEDO 3 | ||||
2.12.2018 | 21:00 | Dion CÉLINE 0 | dráha 2. | MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Finále |
Savona 1 1 | ||||
2.12.2018 | 18:30 | Dion CÉLINE 9 | dráha 4. | MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Semifinále 1 |
Dion JB 4 | ||||
2.12.2018 | 16:00 | Dion CÉLINE 6 | dráha 3. | MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Čtvrtfinále |
Liboc YB 4 | ||||
2.12.2018 | 13:00 | Kolibris 99 6 | dráha 4. | MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina D |
Dion CÉLINE 8 | ||||
1.12.2018 | 21:00 | Trutnov 2 | dráha 1. | MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina D |
Dion CÉLINE 6 | ||||
1.12.2018 | 13:00 | Dion CÉLINE 5 | dráha 2. | MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina D |
Zbraslav H 10 | ||||
30.11.2018 | 21:00 | Dion CÉLINE 6 | dráha 3. | MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina D |
Blues Turtle 5 | ||||
30.11.2018 | 13:00 | Liboc 7 6 | dráha 3. | MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina D |
Dion CÉLINE 5 | ||||
18.11.2018 | 14:00 | Zelingrova (CZE) 6 | dráha 1. | 4th EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :O 3. místo |
Klimova (CZE) 7 | ||||
18.11.2018 | 11:00 | Muller (SUI) 7 | dráha 4. | 4th EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Semifinále |
Klimova (CZE) 2 | ||||
18.11.2018 | 8:00 | Klimova (CZE) 10 | dráha 2. | 4th EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Kvalifikace juniorky |
Ruiz (ESP) 3 | ||||
17.11.2018 | 16:00 | Klimova (CZE) 3 | dráha 3. | 4th EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Girls Group B |
Muller (SUI) 9 | ||||
16.11.2018 | 21:15 | Klimova (CZE) 6 | dráha 4. | 4th EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Girls Group B |
Sitkiewicz (POL) 3 | ||||
16.11.2018 | 16:00 | Klimova (CZE) 13 | dráha 1. | 4th EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Girls Group B |
Summerova (SVK) 2 | ||||
16.11.2018 | 10:30 | Klimova (CZE) 5 | dráha 3. | 4th EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Girls Group B |
Messenzehl (GER) 3 | ||||
28.10.2018 | 20:15 | Ledolamky 4 | dráha 4. | Extraliga – ženy :Základní část |
Savona M 7 | ||||
28.10.2018 | 12:00 | Savona M 11 | dráha 1. | Extraliga – ženy :Základní část |
Sokolky 2 | ||||
27.10.2018 | 20:15 | Kolibris 2 5 | dráha 2. | Extraliga – ženy :Základní část |
Savona M 8 | ||||
27.10.2018 | 12:00 | Savona M 4 | dráha 4. | Extraliga – ženy :Základní část |
Zbraslav W 10 | ||||
30.9.2018 | 8:30 | Rolling Stones 7 | dráha 2. | MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A |
Dion CÉLINE 6 | ||||
29.9.2018 | 16:15 | Zbraslav H 4 | dráha 4. | MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A |
Dion CÉLINE 6 | ||||
29.9.2018 | 8:30 | Dion CÉLINE 6 | dráha 4. | MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A |
Liboc MANA 4 | ||||
28.9.2018 | 16:15 | Kolibris 99 2 | dráha 1. | MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A |
Dion CÉLINE 9 | ||||
28.9.2018 | 8:30 | Dion CÉLINE 4 | dráha 3. | MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A |
Liboc YB 2 5 | ||||
22.9.2018 | 20:00 | Lucky Stones 5 | dráha 2. | Pohár ČSC 2018 :Skupina D |
CZE 1 juniorky 6 | ||||
22.9.2018 | 10:15 | CZE 1 juniorky 5 | dráha 1. | Pohár ČSC 2018 :Skupina D |
Trutnov 1 7 | ||||
21.9.2018 | 20:00 | Liboc 9 | dráha 3. | Pohár ČSC 2018 :Skupina D |
CZE 1 juniorky 4 | ||||
21.9.2018 | 14:45 | CZE 1 juniorky 4 | dráha 2. | Pohár ČSC 2018 :Skupina D |
Morning star Přírodověda 6 | ||||
13.5.2018 | 13:15 | UK 2 2 | dráha 4. | Otevřený curlingový turnaj curlerů - akademiků 2018 :O 3. místo |
CZE UNI Ladies 9 | ||||
13.5.2018 | 9:15 | CZE UNI Ladies 2 | dráha 4. | Otevřený curlingový turnaj curlerů - akademiků 2018 :Semifinále |
Dion 7 | ||||
12.5.2018 | 16:45 | UK 3 1 | dráha 4. | Otevřený curlingový turnaj curlerů - akademiků 2018 :Skupina B |
CZE UNI Ladies 13 | ||||
12.5.2018 | 11:15 | CZE UNI Ladies 4 | dráha 1. | Otevřený curlingový turnaj curlerů - akademiků 2018 :Skupina B |
Ledoborci 7 6 | ||||
11.5.2018 | 16:45 | ČVUT 2 1 | dráha 3. | Otevřený curlingový turnaj curlerů - akademiků 2018 :Skupina B |
CZE UNI Ladies 18 | ||||
6.5.2018 | 13:50 | PLC 1 2 | dráha 4. | Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Junioři nadstavba |
Sobi 7 | ||||
6.5.2018 | 8:20 | Ledolamky 11 | dráha 4. | Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Junioři nadstavba |
PLC 1 6 | ||||
5.5.2018 | 16:20 | Ledoborci NG 8 | dráha 2. | Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Skupina C |
PLC 1 5 | ||||
5.5.2018 | 10:50 | PLC 1 7 | dráha 2. | Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Skupina C |
Savona 6 3 | ||||
22.4.2018 | 10:00 | Dion DJ 9 | dráha 3. | MČRJ 2018 - juniorky (finálový turnaj) :Semifinále |
Ledolamky 7 | ||||
21.4.2018 | 15:00 | PLC 1 3 | dráha 2. | MČRJ 2018 – juniorky :Základní část |
Ledolamky 16 | ||||
8.4.2018 | 9:30 | Savona M 6 | dráha 2. | Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Finále |
Liboc 3 7 | ||||
7.4.2018 | 16:00 | Savona M 1 | dráha 3. | Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Finále |
Liboc 3 6 | ||||
7.4.2018 | 9:30 | Savona M 8 | dráha 2. | Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Semifinále |
Savona H 3 | ||||
6.4.2018 | 16:00 | Savona H 11 | dráha 2. | Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Základní část |
Savona M 8 | ||||
6.4.2018 | 10:00 | Savona M 5 | dráha 2. | Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Základní část |
Liboc 3 7 | ||||
5.4.2018 | 16:00 | Zbraslav W 6 | dráha 3. | Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Základní část |
Savona M 11 | ||||
5.4.2018 | 10:00 | Savona M 4 | dráha 3. | Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Základní část |
Savona H 9 | ||||
4.4.2018 | 16:00 | Liboc 3 11 | dráha 3. | Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Základní část |
Savona M 4 | ||||
4.4.2018 | 10:00 | Savona M 9 | dráha 2. | Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Základní část |
Zbraslav W 6 | ||||
31.3.2018 | 15:30 | PLC LEDO 5 | dráha 3. | Extraliga – ženy :Základní část |
Savona M 6 | ||||
31.3.2018 | 9:30 | Savona M 9 | dráha 2. | Extraliga – ženy :Základní část |
Liboc 1 4 | ||||
25.3.2018 | 15:55 | Dion YB (J.Vedral) 4 | dráha 4. | MČR mixy 2018 :Finále |
Savona 1 (L.Klíma) 10 | ||||
25.3.2018 | 12:30 | Ledoborci Juniors (K.Podrábská) 3 | dráha 5. | MČR mixy 2018 :Semifinále |
Savona 1 (L.Klíma) 9 | ||||
25.3.2018 | 9:15 | Ledoborci 7 (L.Hronová) 6 | dráha 3. | MČR mixy 2018 :Čtvrtfinále |
Savona 1 (L.Klíma) 7 | ||||
24.3.2018 | 11:15 | Ledoborci 3 (M.Votava) 4 | dráha 1. | MČR mixy 2018 :Skupina C (krémová) |
Savona 1 (L.Klíma) 7 | ||||
24.3.2018 | 8:15 | Savona 1 (L.Klíma) 7 | dráha 5. | MČR mixy 2018 :Skupina C (krémová) |
Dion VIP (V.Černovský) 2 | ||||
25.2.2018 | 15:00 | Ledolamky 10 | dráha 2. | MČRJ 2018 – juniorky :Základní část |
Dion DJ 4 | ||||
24.2.2018 | 15:00 | Ledolamky 15 | dráha 1. | MČRJ 2018 – juniorky :Základní část |
PLC 2 0 | ||||
24.2.2018 | 8:30 | Třešňovka D 7 | dráha 3. | MČRJ 2018 – juniorky :Základní část |
Ledolamky 0 | ||||
4.2.2018 | 15:30 | Trutnov 2 5 | dráha 4. | Extraliga – ženy :Základní část |
Savona M 9 | ||||
4.2.2018 | 9:30 | Savona M 8 | dráha 3. | Extraliga – ženy :Základní část |
Savona H 6 | ||||
3.2.2018 | 16:30 | Savona M 7 | dráha 2. | Extraliga – ženy :Základní část |
Liboc 3 9 | ||||
3.2.2018 | 8:15 | Sokolky 4 | dráha 4. | Extraliga – ženy :Základní část |
Savona M 5 | ||||
17.12.2017 | 20:15 | Savona M 7 | dráha 4. | Extraliga – ženy :Základní část |
Zbraslav W 6 | ||||
17.12.2017 | 12:00 | Savona M 9 | dráha 3. | Extraliga – ženy :Základní část |
Trutnov 2 2 | ||||
16.12.2017 | 20:15 | Liboc 1 4 | dráha 3. | Extraliga – ženy :Základní část |
Savona M 8 | ||||
16.12.2017 | 12:00 | Savona H 7 | dráha 1. | Extraliga – ženy :Základní část |
Savona M 9 | ||||
2.12.2017 | 16:15 | Dion CÉLINE 7 | dráha 1. | MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C |
Ledoborci 2 8 | ||||
2.12.2017 | 8:30 | Zbraslav H 11 | dráha 3. | MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C |
Dion CÉLINE 4 | ||||
1.12.2017 | 20:45 | Dion CÉLINE 3 | dráha 1. | MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C |
Zbraslav KO 6 | ||||
1.12.2017 | 13:00 | Trutnov 2 9 | dráha 2. | MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C |
Dion CÉLINE 5 | ||||
19.11.2017 | 16:40 | GER 2 9 | dráha 3. | 3rd EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :EJCT Women |
CZE 3 | ||||
19.11.2017 | 13:30 | CZE 7 | dráha 1. | 3rd EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :EJCT Women |
SVK 2 2 | ||||
18.11.2017 | 16:15 | CZE 6 | dráha 2. | 3rd EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :EJCT Women |
POL 2 3 | ||||
18.11.2017 | 10:45 | CZE 5 | dráha 1. | 3rd EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :EJCT Women |
ITA 2 4 | ||||
17.11.2017 | 14:15 | ESP 2 6 | dráha 3. | 3rd EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :EJCT Women |
CZE 4 | ||||
17.11.2017 | 8:15 | CZE 7 | dráha 1. | 3rd EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :EJCT Women |
HUN 2 3 | ||||
22.10.2017 | 16:00 | Savona M 7 | dráha 1. | Extraliga – ženy :Základní část |
PLC LEDO 8 | ||||
22.10.2017 | 8:30 | Liboc 3 6 | dráha 2. | Extraliga – ženy :Základní část |
Savona M 7 | ||||
21.10.2017 | 16:00 | Savona M 10 | dráha 4. | Extraliga – ženy :Základní část |
Sokolky 4 | ||||
21.10.2017 | 8:30 | Zbraslav W 2 | dráha 1. | Extraliga – ženy :Základní část |
Savona M 10 | ||||
14.10.2017 | 18:30 | Savona 5 8 | dráha 4. | MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A |
Dion CÉLINE 4 | ||||
14.10.2017 | 13:00 | Savona M 9 | dráha 3. | MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A |
Dion CÉLINE 6 | ||||
14.10.2017 | 8:30 | Dion CÉLINE 6 | dráha 1. | MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A |
PLC LEDO 7 | ||||
13.10.2017 | 18:30 | 1.CK Brno 5 | dráha 2. | MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A |
Dion CÉLINE 7 | ||||
13.10.2017 | 13:00 | Dion CÉLINE 7 | dráha 1. | MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A |
Trutnov 1 8 | ||||
8.10.2017 | 15:00 | Ledoborci NG 4 | dráha A | Pohár ČSC junioři 2017 :Finále |
Ledolamky 7 | ||||
8.10.2017 | 8:30 | Ledoborci Juniors 3 | dráha A | Pohár ČSC junioři 2017 :Nadstavba |
Ledolamky 15 | ||||
7.10.2017 | 11:30 | Dion YB 0 | dráha A | Pohár ČSC junioři 2017 :Nadstavba |
Ledolamky 9 | ||||
1.10.2017 | 15:00 | Ledolamky 15 | dráha B | Pohár ČSC junioři 2017 :Junioři B |
Dion DJ 4 | ||||
1.10.2017 | 8:30 | Ledolamky 9 | dráha A | Pohár ČSC junioři 2017 :Junioři B |
Kolibris 3 5 | ||||
9.4.2017 | 8:30 | PLC LEDO 10 | dráha 1. | Extraliga – ženy :Základní část |
Savona M 6 | ||||
8.4.2017 | 19:00 | Savona M 4 | dráha 3. | Extraliga – ženy :Základní část |
Zbraslav W 6 | ||||
8.4.2017 | 11:30 | Savona M 7 | dráha 1. | Extraliga – ženy :Základní část |
Ledoborky 2 1 | ||||
5.3.2017 | 11:05 | Zbraslav Tabery (K.Tabery) 0 | dráha 2. | MČR mixy 2017 :O 5.-8. místo |
M Dion Céline (K.Krupanský) 1 | ||||
5.3.2017 | 8:20 | Dion YB (J.Vedral) 9 | dráha 1. | MČR mixy 2017 :Čtvrtfinále |
M Dion Céline (K.Krupanský) 3 | ||||
4.3.2017 | 17:05 | M Dion Céline (K.Krupanský) 7 | dráha 4. | MČR mixy 2017 :Skupina D |
Savona 1 (M.Strnadová) 6 | ||||
4.3.2017 | 11:05 | 1.CK Brno (R.Podlena) 7 | dráha 3. | MČR mixy 2017 :Skupina D |
M Dion Céline (K.Krupanský) 8 | ||||
3.3.2017 | 17:35 | M Dion Céline (K.Krupanský) 8 | dráha 2. | MČR mixy 2017 :Skupina D |
Ledoborci 2 (O.Hálek) 4 | ||||
29.1.2017 | 16:00 | Savona M 7 | dráha 3. | Extraliga – ženy :Základní část |
Liboc 1 4 | ||||
29.1.2017 | 8:30 | Savona H 8 | dráha 2. | Extraliga – ženy :Základní část |
Savona M 0 | ||||
28.1.2017 | 16:00 | Savona M 7 | dráha 3. | Extraliga – ženy :Základní část |
Trutnov 2 8 | ||||
28.1.2017 | 8:30 | Liboc 3 2 | dráha 1. | Extraliga – ženy :Základní část |
Savona M 7 | ||||
15.1.2017 | 10:00 | Savona M 4 | dráha 2. | Kvalifikace MS 2017 – ženy :Finále |
Liboc 3 10 | ||||
14.1.2017 | 16:00 | Liboc 3 10 | dráha 3. | Kvalifikace MS 2017 – ženy :Finále |
Savona M 3 | ||||
13.1.2017 | 16:00 | Liboc 3 2 | dráha 4. | Kvalifikace MS 2017 – ženy :Základní část |
Savona M 10 | ||||
13.1.2017 | 10:00 | Savona M 3 | dráha 2. | Kvalifikace MS 2017 – ženy :Základní část |
Savona H 8 | ||||
12.1.2017 | 16:00 | PLC LEDO 6 | dráha 4. | Kvalifikace MS 2017 – ženy :Základní část |
Savona M 7 | ||||
12.1.2017 | 10:00 | Savona M 9 | dráha 2. | Kvalifikace MS 2017 – ženy :Základní část |
Liboc 3 8 | ||||
11.1.2017 | 16:00 | Savona H 0 | dráha 4. | Kvalifikace MS 2017 – ženy :Základní část |
Savona M 1 | ||||
11.1.2017 | 10:00 | Savona M 1 | dráha 2. | Kvalifikace MS 2017 – ženy :Základní část |
PLC LEDO 8 | ||||
6.11.2016 | 19:00 | Savona M 7 | dráha 3. | Extraliga – ženy :Základní část |
PLC LEDO 1 | ||||
6.11.2016 | 11:30 | Liboc 1 8 | dráha 1. | Extraliga – ženy :Základní část |
Savona M 7 | ||||
5.11.2016 | 19:00 | Ledoborky 2 9 | dráha 4. | Extraliga – ženy :Základní část |
Savona M 15 | ||||
5.11.2016 | 11:30 | Savona M 2 | dráha 2. | Extraliga – ženy :Základní část |
Savona H 10 | ||||
29.10.2016 | 16:45 | CZE 2 4 | dráha 3. | 2st EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Women A |
SUI W1 9 | ||||
28.10.2016 | 20:15 | GER 2 5 | dráha 2. | 2st EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Women A |
CZE 2 4 | ||||
28.10.2016 | 14:45 | ESP 2 0 | dráha 1. | 2st EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Women A |
CZE 2 15 | ||||
28.10.2016 | 8:45 | CZE 2 5 | dráha 2. | 2st EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Women A |
ITA 4 | ||||
2.10.2016 | 16:00 | Zbraslav W 6 | dráha 1. | Extraliga – ženy :Základní část |
Savona M 7 | ||||
2.10.2016 | 8:30 | Trutnov 2 3 | dráha 3. | Extraliga – ženy :Základní část |
Savona M 8 | ||||
1.10.2016 | 16:00 | Savona M 5 | dráha 1. | Extraliga – ženy :Základní část |
Liboc 3 6 | ||||
1.10.2016 | 8:30 | PLC LEDO 3 | dráha 4. | Extraliga – ženy :Základní část |
Savona M 9 | ||||
22.5.2016 | 18:00 | Savona 5 3 | dráha 2. | Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Juniorská liga - Finále |
Ledoborci Juniors 8 | ||||
22.5.2016 | 11:30 | Ledoborci Juniors 7 | dráha 4. | Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Juniorská liga - Semifinále |
Třešňovka D 4 | ||||
21.5.2016 | 17:30 | Ledoborci Juniors 4 | dráha 1. | Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Juniorská liga A |
Savona 16 7 | ||||
21.5.2016 | 11:30 | Kolibris 3 2 | dráha 3. | Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Juniorská liga A |
Ledoborci Juniors 13 | ||||
24.4.2016 | 15:30 | Ledolamky 6 | dráha 1. | MČRJ 2016 - juniorky (finálový turnaj) : |
PLC 1 2 | ||||
24.4.2016 | 10:00 | PLC 1 14 | dráha 3. | MČRJ 2016 - juniorky (finálový turnaj) : |
PLC 2 3 | ||||
23.4.2016 | 15:30 | PLC 1 4 | dráha 2. | MČRJ 2016 - juniorky (finálový turnaj) : |
Ledolamky 10 | ||||
20.3.2016 | 11:25 | PLC 1 7 | dráha 1. | MČRJ 2016 – juniorky :Základní část |
Ledolamky 6 | ||||
19.3.2016 | 17:55 | Třešňovka D 4 | dráha 3. | MČRJ 2016 – juniorky :Základní část |
PLC 1 9 | ||||
19.3.2016 | 11:25 | PLC 1 8 | dráha 2. | MČRJ 2016 – juniorky :Základní část |
PLC 2 3 | ||||
21.2.2016 | 10:30 | Savona I 4 | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
PLC 7 | ||||
20.2.2016 | 15:30 | Falcon Praha 7 | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
PLC 8 | ||||
20.2.2016 | 8:30 | PLC 2 | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Letící kameny 9 | ||||
14.2.2016 | 16:00 | Liboc 1 | dráha 1. | Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Juniorská liga C |
PLC 1 10 | ||||
14.2.2016 | 9:00 | Kolibris 3 5 | dráha 2. | Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Juniorská liga C |
PLC 1 7 | ||||
13.2.2016 | 17:30 | PLC 1 3 | dráha 1. | Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Juniorská liga B |
Ledolamky 5 | ||||
13.2.2016 | 11:00 | Savona 16 4 | dráha 4. | Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Juniorská liga B |
PLC 1 9 | ||||
24.1.2016 | 19:00 | Trutnov 2 7 | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
PLC 4 | ||||
24.1.2016 | 12:00 | Ledoborky 1 6 | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
PLC 5 | ||||
23.1.2016 | 19:00 | PLC 4 | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Sokolky 6 | ||||
23.1.2016 | 12:00 | Savona I 2 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
PLC 5 | ||||
15.11.2015 | 8:30 | SLO 2 4 | dráha 3. | 1st EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Women |
CZE 2 6 | ||||
14.11.2015 | 10:30 | CZE 2 5 | dráha 1. | 1st EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Women |
GER 2 4 | ||||
13.11.2015 | 20:20 | CZE 2 2 | dráha 3. | 1st EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Women |
RUS 2 10 | ||||
13.11.2015 | 14:20 | ESP 2 4 | dráha 2. | 1st EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Women |
CZE 2 9 | ||||
13.11.2015 | 8:20 | CC Füssen 10 | dráha 4. | 1st EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Women |
CZE 2 9 | ||||
8.11.2015 | 15:30 | PLC 6 | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Kolibris 1 9 | ||||
8.11.2015 | 8:30 | PLC 2 | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Falcon Praha 6 | ||||
7.11.2015 | 15:30 | Letící kameny 6 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
PLC 2 | ||||
7.11.2015 | 8:30 | PLC 2 | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Trutnov 2 14 | ||||
18.10.2015 | 18:30 | Savona 16 5 | dráha B | Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Juniorská liga |
Ledoborci Juniors 10 | ||||
18.10.2015 | 13:00 | Ledoborci Juniors 8 | dráha B | Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Juniorská liga |
Ledničky 5 | ||||
18.10.2015 | 8:30 | Ledoborci Juniors 9 | dráha A | Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Juniorská liga |
Třešňovka D 3 | ||||
17.10.2015 | 10:30 | Kolibris 3 2 | dráha A | Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Juniorská liga |
Ledoborci Juniors 8 | ||||
4.10.2015 | 19:00 | PLC 10 | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Ledoborky 1 4 | ||||
4.10.2015 | 12:00 | Sokolky 7 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
PLC 9 | ||||
3.10.2015 | 19:00 | PLC 6 | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Savona I 5 | ||||
3.10.2015 | 12:00 | Kolibris 1 7 | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
PLC 5 | ||||
2.5.2015 | 11:25 | Ledoborci Juniors (D.Verner) 6 | dráha 1. | MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.) |
Dion YB (J.Vedral) 1 | ||||
2.5.2015 | 8:25 | Dion YB (J.Vedral) 3 | dráha 4. | MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.) |
Liboc (K.Kubeška) 5 | ||||
1.5.2015 | 15:25 | Dion YB (J.Vedral) 5 | dráha 1. | MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.) |
Přírodověda 2 (R.Janhuba) 2 | ||||
1.5.2015 | 8:25 | Dion VIP (V.Černovský) 6 | dráha 3. | MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.) |
Dion YB (J.Vedral) 4 | ||||
11.4.2015 | 11:25 | PLC 1 | dráha 3. | Baráže :Baráž o 1. ligu (ženy) |
PLC MARTIN 0 | ||||
5.4.2015 | 20:00 | PLC 3 | dráha 2. | Divize - finálový turnaj (ženy) :Finále |
Falcon Praha 6 | ||||
5.4.2015 | 14:00 | PLC 10 | dráha 1. | Divize - finálový turnaj (ženy) :Semifinále |
Citadela 7 | ||||
5.4.2015 | 8:00 | Valící se šutráky 4 | dráha 4. | Divize - finálový turnaj (ženy) :3. vs 4. |
PLC 11 | ||||
29.3.2015 | 15:30 | CC Ledoborky 4 | dráha 3. | MČRJ 2015 - juniorky (finálový turnaj) :Finále |
Dion DJ 8 | ||||
22.3.2015 | 11:30 | RIPER Hradec Králové 2 | dráha 3. | Ženy divize :Základní část |
PLC 5 | ||||
21.3.2015 | 13:30 | VSK Přírodověda 2 | dráha 3. | Ženy divize :Základní část |
PLC 9 | ||||
21.3.2015 | 8:00 | Falcon Praha 6 | dráha 2. | Ženy divize :Základní část |
PLC 2 | ||||
25.1.2015 | 17:35 | CC Ledoborky 7 | dráha 4. | MČRJ 2015 – juniorky : |
Dion DJ 4 | ||||
25.1.2015 | 8:30 | Dion DJ 1 | dráha 3. | MČRJ 2015 – juniorky : |
PLC 1 0 | ||||
24.1.2015 | 13:25 | Dion DJ 10 | dráha 1. | MČRJ 2015 – juniorky : |
CC Ledoborky 5 | ||||
24.1.2015 | 8:30 | PLC 1 2 | dráha 4. | MČRJ 2015 – juniorky : |
Dion DJ 6 | ||||
21.12.2014 | 14:00 | PLC 1 2 | dráha 3. | Pohár ČSC junioři 2014 : |
Ledoborci Juniors 11 | ||||
21.12.2014 | 9:00 | PLC 1 1 | dráha 4. | Pohár ČSC junioři 2014 : |
Dion YB 9 | ||||
20.12.2014 | 13:30 | PLC 1 6 | dráha 4. | Pohár ČSC junioři 2014 :Junioři A |
SVK Juniorky 5 | ||||
20.12.2014 | 8:30 | CC Ledoborky 6 | dráha 2. | Pohár ČSC junioři 2014 :Junioři A |
PLC 1 5 | ||||
23.11.2014 | 20:00 | PLC 10 | dráha 4. | Ženy divize :Základní část |
Metla Kladno 1 | ||||
23.11.2014 | 13:30 | Ledoborky 3 1 | dráha 2. | Ženy divize :Základní část |
PLC 10 | ||||
22.11.2014 | 17:15 | PLC 7 | dráha 1. | Ženy divize :Základní část |
Valící se šutráky 5 | ||||
16.11.2014 | 13:30 | PLC 6 | dráha 1. | Ženy divize :Základní část |
Dion RUM 3 | ||||
16.11.2014 | 8:00 | PLC 3 | dráha 4. | Ženy divize :Základní část |
Citadela 10 | ||||
5.10.2014 | 19:00 | Tee Party Z 4 | dráha 1. | Ženy divize :Základní část |
PLC 8 | ||||
5.10.2014 | 12:00 | Dion ICE 4 | dráha 3. | Ženy divize :Základní část |
PLC 15 | ||||
4.10.2014 | 19:00 | PLC 6 | dráha 1. | Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha 9 | ||||
4.10.2014 | 13:00 | PLC 11 | dráha 2. | Ženy divize :Základní část |
RPK Brno 8 |