[x] A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Adamčíková Štěpánka Adámek Jan Adámková Radka
Al - Kaysy Jaroslava Albrecht Karel Aliapuliu (Nekovářová) Lenka
Amlerová Lenka Antal Stanislav Antoš Václav
Axamitová Elena Axamítová Zuzana Babiš Milan
Babišová (Dvořáková) Eva Balážová Lenka Balíková (Novotná) Gabriela
Balogh David Bareš Jakub Barkmanová (Hájková) Helena
Bárta David Barta Michal Barták Milan
Barták Vojtěch Bartáková Ivana Bartáková Karolína
Bartošová Alžběta Bartošová Martina Bartošová Štěpánka
Bartůněk Milan Baudyšová Alžběta Baudyšová Michaela
předchozí další

Baudyšová Michaela (CC SAVONA)

datum čas zápas dráha soutěž
13.5.2018 13:15 UK 2 2 dráha 4. Otevřený curlingový turnaj curlerů - akademiků 2018 :O 3. místo
CZE UNI Ladies 9
13.5.2018 9:15 CZE UNI Ladies 2 dráha 4. Otevřený curlingový turnaj curlerů - akademiků 2018 :Semifinále
Dion 7
12.5.2018 16:45 UK 3 1 dráha 4. Otevřený curlingový turnaj curlerů - akademiků 2018 :Skupina B
CZE UNI Ladies 13
12.5.2018 11:15 CZE UNI Ladies 4 dráha 1. Otevřený curlingový turnaj curlerů - akademiků 2018 :Skupina B
Ledoborci 7 6
11.5.2018 16:45 ČVUT 2 1 dráha 3. Otevřený curlingový turnaj curlerů - akademiků 2018 :Skupina B
CZE UNI Ladies 18
6.5.2018 13:50 PLC 1 2 dráha 4. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Junioři nadstavba
Sobi 7
6.5.2018 8:20 Ledolamky 11 dráha 4. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Junioři nadstavba
PLC 1 6
5.5.2018 16:20 Ledoborci NG 8 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Skupina C
PLC 1 5
5.5.2018 10:50 PLC 1 7 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Skupina C
Savona 6 3
22.4.2018 10:00 Dion DJ 9 dráha 3. MČRJ 2018 - juniorky (finálový turnaj) :Semifinále
Ledolamky 7
21.4.2018 15:00 PLC 1 3 dráha 2. MČRJ 2018 – juniorky :Základní část
Ledolamky 16
8.4.2018 9:30 Savona M 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Finále
Liboc 3 7
7.4.2018 16:00 Savona M 1 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Finále
Liboc 3 6
7.4.2018 9:30 Savona M 8 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Semifinále
Savona H 3
6.4.2018 16:00 Savona H 11 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Základní část
Savona M 8
6.4.2018 10:00 Savona M 5 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Základní část
Liboc 3 7
5.4.2018 16:00 Zbraslav W 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Základní část
Savona M 11
5.4.2018 10:00 Savona M 4 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Základní část
Savona H 9
4.4.2018 16:00 Liboc 3 11 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Základní část
Savona M 4
4.4.2018 10:00 Savona M 9 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Základní část
Zbraslav W 6
31.3.2018 15:30 PLC LEDO 5 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 6
31.3.2018 9:30 Savona M 9 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1 4
25.3.2018 15:55 Dion YB (J.Vedral) 4 dráha 4. MČR mixy 2018 :Finále
Savona 1 (L.Klíma) 10
25.3.2018 12:30 Ledoborci Juniors (K.Podrábská) 3 dráha 5. MČR mixy 2018 :Semifinále
Savona 1 (L.Klíma) 9
25.3.2018 9:15 Ledoborci 7 (L.Hronová) 6 dráha 3. MČR mixy 2018 :Čtvrtfinále
Savona 1 (L.Klíma) 7
24.3.2018 11:15 Ledoborci 3 (M.Votava) 4 dráha 1. MČR mixy 2018 :Skupina C (krémová)
Savona 1 (L.Klíma) 7
24.3.2018 8:15 Savona 1 (L.Klíma) 7 dráha 5. MČR mixy 2018 :Skupina C (krémová)
Dion VIP (V.Černovský) 2
25.2.2018 15:00 Ledolamky 10 dráha 2. MČRJ 2018 – juniorky :Základní část
Dion DJ 4
24.2.2018 15:00 Ledolamky 15 dráha 1. MČRJ 2018 – juniorky :Základní část
PLC 2 0
24.2.2018 8:30 Třešňovka D 7 dráha 3. MČRJ 2018 – juniorky :Základní část
Ledolamky 0
4.2.2018 15:30 Trutnov 2 5 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 9
4.2.2018 9:30 Savona M 8 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 6
3.2.2018 16:30 Savona M 7 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 9
3.2.2018 8:15 Sokolky 4 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 5
17.12.2017 20:15 Savona M 7 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 6
17.12.2017 12:00 Savona M 9 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Trutnov 2 2
16.12.2017 20:15 Liboc 1 4 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 8
16.12.2017 12:00 Savona H 7 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 9
2.12.2017 16:15 Dion CÉLINE 7 dráha 1. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C
Ledoborci 2 8
2.12.2017 8:30 Zbraslav H 11 dráha 3. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C
Dion CÉLINE 4
1.12.2017 20:45 Dion CÉLINE 3 dráha 1. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C
Zbraslav KO 6
1.12.2017 13:00 Trutnov 2 9 dráha 2. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C
Dion CÉLINE 5
19.11.2017 16:40 GER 2 9 dráha 3. 3rd EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :EJCT Women
CZE 3
19.11.2017 13:30 CZE 7 dráha 1. 3rd EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :EJCT Women
SVK 2 2
18.11.2017 16:15 CZE 6 dráha 2. 3rd EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :EJCT Women
POL 2 3
18.11.2017 10:45 CZE 5 dráha 1. 3rd EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :EJCT Women
ITA 2 4
17.11.2017 14:15 ESP 2 6 dráha 3. 3rd EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :EJCT Women
CZE 4
17.11.2017 8:15 CZE 7 dráha 1. 3rd EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :EJCT Women
HUN 2 3
22.10.2017 16:00 Savona M 7 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 8
22.10.2017 8:30 Liboc 3 6 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 7
21.10.2017 16:00 Savona M 10 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky 4
21.10.2017 8:30 Zbraslav W 2 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 10
14.10.2017 18:30 Savona 5 8 dráha 4. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
Dion CÉLINE 4
14.10.2017 13:00 Savona M 9 dráha 3. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
Dion CÉLINE 6
14.10.2017 8:30 Dion CÉLINE 6 dráha 1. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
PLC LEDO 7
13.10.2017 18:30 1.CK Brno 5 dráha 2. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
Dion CÉLINE 7
13.10.2017 13:00 Dion CÉLINE 7 dráha 1. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
Trutnov 1 8
8.10.2017 15:00 Ledoborci NG 4 dráha A Pohár ČSC junioři 2017 :Finále
Ledolamky 7
8.10.2017 8:30 Ledoborci Juniors 3 dráha A Pohár ČSC junioři 2017 :Nadstavba
Ledolamky 15
7.10.2017 11:30 Dion YB 0 dráha A Pohár ČSC junioři 2017 :Nadstavba
Ledolamky 9
1.10.2017 15:00 Ledolamky 15 dráha B Pohár ČSC junioři 2017 :Junioři B
Dion DJ 4
1.10.2017 8:30 Ledolamky 9 dráha A Pohár ČSC junioři 2017 :Junioři B
Kolibris 3 5
9.4.2017 8:30 PLC LEDO 10 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 6
8.4.2017 19:00 Savona M 4 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 6
8.4.2017 11:30 Savona M 7 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 1
5.3.2017 11:05 Zbraslav Tabery (K.Tabery) 0 dráha 2. MČR mixy 2017 :O 5.-8. místo
M Dion Céline (K.Krupanský) 1
5.3.2017 8:20 Dion YB (J.Vedral) 9 dráha 1. MČR mixy 2017 :Čtvrtfinále
M Dion Céline (K.Krupanský) 3
4.3.2017 17:05 M Dion Céline (K.Krupanský) 7 dráha 4. MČR mixy 2017 :Skupina D
Savona 1 (M.Strnadová) 6
4.3.2017 11:05 1.CK Brno (R.Podlena) 7 dráha 3. MČR mixy 2017 :Skupina D
M Dion Céline (K.Krupanský) 8
3.3.2017 17:35 M Dion Céline (K.Krupanský) 8 dráha 2. MČR mixy 2017 :Skupina D
Ledoborci 2 (O.Hálek) 4
29.1.2017 16:00 Savona M 7 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1 4
29.1.2017 8:30 Savona H 8 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 0
28.1.2017 16:00 Savona M 7 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Trutnov 2 8
28.1.2017 8:30 Liboc 3 2 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 7
15.1.2017 10:00 Savona M 4 dráha 2. Kvalifikace MS 2017 – ženy :Finále
Liboc 3 10
14.1.2017 16:00 Liboc 3 10 dráha 3. Kvalifikace MS 2017 – ženy :Finále
Savona M 3
13.1.2017 16:00 Liboc 3 2 dráha 4. Kvalifikace MS 2017 – ženy :Základní část
Savona M 10
13.1.2017 10:00 Savona M 3 dráha 2. Kvalifikace MS 2017 – ženy :Základní část
Savona H 8
12.1.2017 16:00 PLC LEDO 6 dráha 4. Kvalifikace MS 2017 – ženy :Základní část
Savona M 7
12.1.2017 10:00 Savona M 9 dráha 2. Kvalifikace MS 2017 – ženy :Základní část
Liboc 3 8
11.1.2017 16:00 Savona H 0 dráha 4. Kvalifikace MS 2017 – ženy :Základní část
Savona M 1
11.1.2017 10:00 Savona M 1 dráha 2. Kvalifikace MS 2017 – ženy :Základní část
PLC LEDO 8
6.11.2016 19:00 Savona M 7 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 1
6.11.2016 11:30 Liboc 1 8 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 7
5.11.2016 19:00 Ledoborky 2 9 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 15
5.11.2016 11:30 Savona M 2 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 10
29.10.2016 16:45 CZE 2 4 dráha 3. 2st EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Women A
SUI W1 9
28.10.2016 20:15 GER 2 5 dráha 2. 2st EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Women A
CZE 2 4
28.10.2016 14:45 ESP 2 0 dráha 1. 2st EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Women A
CZE 2 15
28.10.2016 8:45 CZE 2 5 dráha 2. 2st EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Women A
ITA 4
2.10.2016 16:00 Zbraslav W 6 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 7
2.10.2016 8:30 Trutnov 2 3 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 8
1.10.2016 16:00 Savona M 5 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 6
1.10.2016 8:30 PLC LEDO 3 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 9
22.5.2016 18:00 Savona 5 3 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Juniorská liga - Finále
Ledoborci Juniors 8
22.5.2016 11:30 Ledoborci Juniors 7 dráha 4. Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Juniorská liga - Semifinále
Třešňovka D 4
21.5.2016 17:30 Ledoborci Juniors 4 dráha 1. Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Juniorská liga A
Savona 16 7
21.5.2016 11:30 Kolibris 3 2 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Juniorská liga A
Ledoborci Juniors 13
24.4.2016 15:30 Ledolamky 6 dráha 1. MČRJ 2016 - juniorky (finálový turnaj) :
PLC 1 2
24.4.2016 10:00 PLC 1 14 dráha 3. MČRJ 2016 - juniorky (finálový turnaj) :
PLC 2 3
23.4.2016 15:30 PLC 1 4 dráha 2. MČRJ 2016 - juniorky (finálový turnaj) :
Ledolamky 10
20.3.2016 11:25 PLC 1 7 dráha 1. MČRJ 2016 – juniorky :Základní část
Ledolamky 6
19.3.2016 17:55 Třešňovka D 4 dráha 3. MČRJ 2016 – juniorky :Základní část
PLC 1 9
19.3.2016 11:25 PLC 1 8 dráha 2. MČRJ 2016 – juniorky :Základní část
PLC 2 3
21.2.2016 10:30 Savona I 4 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
PLC 7
20.2.2016 15:30 Falcon Praha 7 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
PLC 8
20.2.2016 8:30 PLC 2 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 9
14.2.2016 16:00 Liboc 1 dráha 1. Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Juniorská liga C
PLC 1 10
14.2.2016 9:00 Kolibris 3 5 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Juniorská liga C
PLC 1 7
13.2.2016 17:30 PLC 1 3 dráha 1. Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Juniorská liga B
Ledolamky 5
13.2.2016 11:00 Savona 16 4 dráha 4. Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Juniorská liga B
PLC 1 9
24.1.2016 19:00 Trutnov 2 7 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
PLC 4
24.1.2016 12:00 Ledoborky 1 6 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
PLC 5
23.1.2016 19:00 PLC 4 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 6
23.1.2016 12:00 Savona I 2 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
PLC 5
15.11.2015 8:30 SLO 2 4 dráha 3. 1st EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Women
CZE 2 6
14.11.2015 10:30 CZE 2 5 dráha 1. 1st EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Women
GER 2 4
13.11.2015 20:20 CZE 2 2 dráha 3. 1st EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Women
RUS 2 10
13.11.2015 14:20 ESP 2 4 dráha 2. 1st EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Women
CZE 2 9
13.11.2015 8:20 CC Füssen 10 dráha 4. 1st EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Women
CZE 2 9
8.11.2015 15:30 PLC 6 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 9
8.11.2015 8:30 PLC 2 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Falcon Praha 6
7.11.2015 15:30 Letící kameny 6 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
PLC 2
7.11.2015 8:30 PLC 2 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 14
18.10.2015 18:30 Savona 16 5 dráha B Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Juniorská liga
Ledoborci Juniors 10
18.10.2015 13:00 Ledoborci Juniors 8 dráha B Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Juniorská liga
Ledničky 5
18.10.2015 8:30 Ledoborci Juniors 9 dráha A Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Juniorská liga
Třešňovka D 3
17.10.2015 10:30 Kolibris 3 2 dráha A Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Juniorská liga
Ledoborci Juniors 8
4.10.2015 19:00 PLC 10 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 4
4.10.2015 12:00 Sokolky 7 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
PLC 9
3.10.2015 19:00 PLC 6 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I 5
3.10.2015 12:00 Kolibris 1 7 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
PLC 5
2.5.2015 11:25 Ledoborci Juniors (D.Verner) 6 dráha 1. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Dion YB (J.Vedral) 1
2.5.2015 8:25 Dion YB (J.Vedral) 3 dráha 4. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Liboc (K.Kubeška) 5
1.5.2015 15:25 Dion YB (J.Vedral) 5 dráha 1. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Přírodověda 2 (R.Janhuba) 2
1.5.2015 8:25 Dion VIP (V.Černovský) 6 dráha 3. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Dion YB (J.Vedral) 4
11.4.2015 11:25 PLC 1 dráha 3. Baráže :Baráž o 1. ligu (ženy)
PLC MARTIN 0
5.4.2015 20:00 PLC 3 dráha 2. Divize - finálový turnaj (ženy) :Finále
Falcon Praha 6
5.4.2015 14:00 PLC 10 dráha 1. Divize - finálový turnaj (ženy) :Semifinále
Citadela 7
5.4.2015 8:00 Valící se šutráky 4 dráha 4. Divize - finálový turnaj (ženy) :3. vs 4.
PLC 11
29.3.2015 15:30 CC Ledoborky 4 dráha 3. MČRJ 2015 - juniorky (finálový turnaj) :Finále
Dion DJ 8
22.3.2015 11:30 RIPER Hradec Králové 2 dráha 3. Ženy divize :Základní část
PLC 5
21.3.2015 13:30 VSK Přírodověda 2 dráha 3. Ženy divize :Základní část
PLC 9
21.3.2015 8:00 Falcon Praha 6 dráha 2. Ženy divize :Základní část
PLC 2
25.1.2015 17:35 CC Ledoborky 7 dráha 4. MČRJ 2015 – juniorky :
Dion DJ 4
25.1.2015 8:30 Dion DJ 1 dráha 3. MČRJ 2015 – juniorky :
PLC 1 0
24.1.2015 13:25 Dion DJ 10 dráha 1. MČRJ 2015 – juniorky :
CC Ledoborky 5
24.1.2015 8:30 PLC 1 2 dráha 4. MČRJ 2015 – juniorky :
Dion DJ 6
21.12.2014 14:00 PLC 1 2 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2014 :
Ledoborci Juniors 11
21.12.2014 9:00 PLC 1 1 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2014 :
Dion YB 9
20.12.2014 13:30 PLC 1 6 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2014 :Junioři A
SVK Juniorky 5
20.12.2014 8:30 CC Ledoborky 6 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2014 :Junioři A
PLC 1 5
23.11.2014 20:00 PLC 10 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 1
23.11.2014 13:30 Ledoborky 3 1 dráha 2. Ženy divize :Základní část
PLC 10
22.11.2014 17:15 PLC 7 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 5
16.11.2014 13:30 PLC 6 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Dion RUM 3
16.11.2014 8:00 PLC 3 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Citadela 10
5.10.2014 19:00 Tee Party Z 4 dráha 1. Ženy divize :Základní část
PLC 8
5.10.2014 12:00 Dion ICE 4 dráha 3. Ženy divize :Základní část
PLC 15
4.10.2014 19:00 PLC 6 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 9
4.10.2014 13:00 PLC 11 dráha 2. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 8