[x]
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Bareš Jakub (1.CK BRNO)
datum | čas | zápas | dráha | soutěž |
---|---|---|---|---|
29.2.2020 | 15:30 | Brno - Východ 9 | dráha 2. | 1.liga – muži :Základní část (skupina B) |
PLC GUERERA 3 | ||||
29.2.2020 | 8:30 | Trutnov 1 3 | dráha 3. | 1.liga – muži :Základní část (skupina B) |
Brno - Východ 7 | ||||
23.2.2020 | 15:30 | Brno - Východ 9 | dráha 1. | 1.liga – muži :Základní část (skupina B) |
Ledoborci 1 3 | ||||
23.2.2020 | 8:30 | Brno - Východ 7 | dráha 2. | 1.liga – muži :Základní část (skupina B) |
Ledoborci NG 2 | ||||
22.2.2020 | 15:30 | Brno - Východ 0 | dráha 3. | 1.liga – muži :Základní část (skupina B) |
Letící kameny 1 | ||||
22.2.2020 | 8:30 | Ledoborci Juniors 1 | dráha 1. | 1.liga – muži :Základní část (skupina B) |
Brno - Východ 0 | ||||
15.12.2019 | 15:30 | Kolibris 5 2 | dráha 1. | 1.liga – muži :Základní část (skupina B) |
Brno - Východ 9 | ||||
15.12.2019 | 8:30 | Brno - Východ 2 | dráha 4. | 1.liga – muži :Základní část (skupina B) |
Trutnov 1 7 | ||||
14.12.2019 | 15:30 | Ledoborci NG 7 | dráha 3. | 1.liga – muži :Základní část (skupina B) |
Brno - Východ 3 | ||||
14.12.2019 | 8:30 | Ledoborci 1 4 | dráha 4. | 1.liga – muži :Základní část (skupina B) |
Brno - Východ 3 | ||||
3.11.2019 | 18:30 | PLC GUERERA 7 | dráha 1. | 1.liga – muži :Základní část (skupina B) |
Brno - Východ 4 | ||||
3.11.2019 | 11:30 | Letící kameny 11 | dráha 2. | 1.liga – muži :Základní část (skupina B) |
Brno - Východ 2 | ||||
2.11.2019 | 18:30 | Brno - Východ 7 | dráha 4. | 1.liga – muži :Základní část (skupina B) |
Ledoborci Juniors 6 | ||||
2.11.2019 | 11:30 | Brno - Východ 2 | dráha 2. | 1.liga – muži :Základní část (skupina B) |
Kolibris 5 11 | ||||
30.3.2019 | 13:45 | Savona 1 (L.Klíma) 6 | dráha 3. | MČR mixy 2019 :Skupina A (zelená) |
1.CK Brno (J.Bareš) 8 | ||||
30.3.2019 | 11:00 | 1.CK Brno (J.Bareš) 5 | dráha 2. | MČR mixy 2019 :Skupina A (zelená) |
Ledo Savona (M.Strnadová) 6 | ||||
29.3.2019 | 20:15 | 1.CK Brno (J.Bareš) 5 | dráha 3. | MČR mixy 2019 :Skupina A (zelená) |
RPK Brno H (T.Horák) 4 | ||||
29.3.2019 | 14:45 | Ledofast (J.Rychlý) 2 | dráha 5. | MČR mixy 2019 :Skupina A (zelená) |
1.CK Brno (J.Bareš) 9 | ||||
26.3.2019 | 19:00 | Kolibris 1 5 | dráha 2. | Finálový turnaj MČR 2018/19 – muži :Finále (na 2 výhry) |
Sem Tam Brno 7 | ||||
25.3.2019 | 16:00 | Kolibris 1 9 | dráha 2. | Finálový turnaj MČR 2018/19 – muži :Finále (na 2 výhry) |
Sem Tam Brno 4 | ||||
25.3.2019 | 10:00 | Kolibris 1 6 | dráha 3. | Finálový turnaj MČR 2018/19 – muži :Finále (na 2 výhry) |
Sem Tam Brno 10 | ||||
24.3.2019 | 9:00 | Kolibris 1 4 | dráha 2. | Finálový turnaj MČR 2018/19 – muži :Základní část |
Sem Tam Brno 8 | ||||
23.3.2019 | 16:00 | Sem Tam Brno 10 | dráha 2. | Finálový turnaj MČR 2018/19 – muži :Základní část |
Tabery - Zbraslav 7 | ||||
23.3.2019 | 9:00 | Dion YB 3 | dráha 3. | Finálový turnaj MČR 2018/19 – muži :Základní část |
Sem Tam Brno 6 | ||||
22.3.2019 | 16:00 | Sem Tam Brno 6 | dráha 3. | Finálový turnaj MČR 2018/19 – muži :Základní část |
Kolibris 1 11 | ||||
22.3.2019 | 10:00 | Tabery - Zbraslav 7 | dráha 3. | Finálový turnaj MČR 2018/19 – muži :Základní část |
Sem Tam Brno 8 | ||||
21.3.2019 | 19:00 | Sem Tam Brno 7 | dráha 2. | Finálový turnaj MČR 2018/19 – muži :Základní část |
Dion YB 8 | ||||
9.2.2019 | 16:00 | Sem Tam Brno 8 | dráha 1. | Extraliga – muži :Základní část |
Kolibris 1 6 | ||||
9.2.2019 | 8:30 | Tabery - Zbraslav 3 | dráha 4. | Extraliga – muži :Základní část |
Sem Tam Brno 6 | ||||
2.2.2019 | 13:00 | 1.CK Brno 2 | dráha 1. | MČR mixed doubles 2018/19 :Finálový turnaj - základní část |
Savona 1 8 | ||||
2.2.2019 | 9:00 | 1.CK Brno 8 | dráha 3. | MČR mixed doubles 2018/19 :Finálový turnaj - základní část |
Dion JB 3 | ||||
1.2.2019 | 17:00 | Savona M 7 | dráha 1. | MČR mixed doubles 2018/19 :Finálový turnaj - základní část |
1.CK Brno 3 | ||||
1.2.2019 | 13:00 | 1.CK Brno 8 | dráha 3. | MČR mixed doubles 2018/19 :Finálový turnaj - základní část |
Zbraslav H 12 | ||||
1.2.2019 | 9:00 | Dion CÉLINE 4 | dráha 2. | MČR mixed doubles 2018/19 :Finálový turnaj - základní část |
1.CK Brno 9 | ||||
27.1.2019 | 20:15 | Sem Tam Brno 10 | dráha 2. | Extraliga – muži :Základní část |
Ledoborci 7 2 | ||||
27.1.2019 | 12:00 | Trutnov 1 7 | dráha 4. | Extraliga – muži :Základní část |
Sem Tam Brno 13 | ||||
26.1.2019 | 20:15 | Zbraslav OH 3 | dráha 2. | Extraliga – muži :Základní část |
Sem Tam Brno 12 | ||||
26.1.2019 | 12:00 | Sem Tam Brno 3 | dráha 1. | Extraliga – muži :Základní část |
Liboc 10 | ||||
9.12.2018 | 16:00 | Dion YB 9 | dráha 1. | Extraliga – muži :Základní část |
Sem Tam Brno 6 | ||||
9.12.2018 | 8:30 | Ledoborci 7 4 | dráha 4. | Extraliga – muži :Základní část |
Sem Tam Brno 5 | ||||
8.12.2018 | 16:00 | Sem Tam Brno 8 | dráha 2. | Extraliga – muži :Základní část |
Tabery - Zbraslav 2 | ||||
8.12.2018 | 8:30 | Sem Tam Brno 9 | dráha 4. | Extraliga – muži :Základní část |
Trutnov 1 6 | ||||
2.12.2018 | 8:00 | Liboc MANA 1 | dráha 3. | MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina B |
1.CK Brno 0 | ||||
1.12.2018 | 16:00 | 1.CK Brno 0 | dráha 3. | MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina B |
Vometáci z Brna 1 | ||||
1.12.2018 | 8:00 | Zbraslav Z 1 | dráha 1. | MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina B |
1.CK Brno 0 | ||||
30.11.2018 | 16:00 | 1.CK Brno 0 | dráha 2. | MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina B |
Savona M 1 | ||||
30.11.2018 | 8:00 | Ledoborci Z 1 | dráha 4. | MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina B |
1.CK Brno 0 | ||||
28.10.2018 | 16:30 | Kolibris 1 9 | dráha 3. | Extraliga – muži :Základní část |
Sem Tam Brno 11 | ||||
28.10.2018 | 8:15 | Sem Tam Brno 10 | dráha 2. | Extraliga – muži :Základní část |
Zbraslav OH 3 | ||||
27.10.2018 | 16:30 | Liboc 10 | dráha 1. | Extraliga – muži :Základní část |
Sem Tam Brno 9 | ||||
27.10.2018 | 8:15 | Sem Tam Brno 3 | dráha 3. | Extraliga – muži :Základní část |
Dion YB 10 | ||||
30.9.2018 | 20:45 | 1.CK Brno 7 | dráha 2. | MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Finále |
Savona 1 4 | ||||
30.9.2018 | 18:30 | Dion JB 5 | dráha 1. | MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Semifinále 1 |
1.CK Brno 8 | ||||
30.9.2018 | 16:15 | 1.CK Brno 7 | dráha 4. | MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Čtvrtfinále |
Trutnov 6 | ||||
30.9.2018 | 10:45 | Savona M 6 | dráha 4. | MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina C |
1.CK Brno 8 | ||||
29.9.2018 | 18:30 | 1.CK Brno 9 | dráha 3. | MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina C |
Liboc 1 4 | ||||
29.9.2018 | 13:00 | Blues Turtle 2 | dráha 3. | MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina C |
1.CK Brno 9 | ||||
28.9.2018 | 20:45 | 1.CK Brno 6 | dráha 2. | MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina C |
Savona 1 10 | ||||
28.9.2018 | 10:45 | Vometáci z Brna 9 | dráha 1. | MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina C |
1.CK Brno 11 | ||||
23.9.2018 | 15:00 | Trutnov 1 8 | dráha 2. | Pohár ČSC 2018 :Nadstavba Pohár ČSC 018 |
Sem Tam Brno 3 | ||||
23.9.2018 | 12:00 | Sem Tam Brno 5 | dráha 4. | Pohár ČSC 2018 :Nadstavba Pohár ČSC 018 |
Liboc 2 | ||||
23.9.2018 | 8:55 | Ledolamky 5 | dráha 1. | Pohár ČSC 2018 :Nadstavba Pohár ČSC 018 |
Sem Tam Brno 6 | ||||
22.9.2018 | 12:30 | Liboc 4 3 | dráha 1. | Pohár ČSC 2018 :Skupina A |
Sem Tam Brno 10 | ||||
22.9.2018 | 8:00 | Sem Tam Brno 6 | dráha 3. | Pohár ČSC 2018 :Skupina A |
Kolibris 2 4 | ||||
21.9.2018 | 17:45 | Sem Tam Brno 6 | dráha 2. | Pohár ČSC 2018 :Skupina A |
Ledoborci 8 3 | ||||
17.3.2018 | 9:30 | Kolibris 1 9 | dráha 2. | Finálový turnaj MČR 2017/18 – muži :Semifinále |
Sem Tam Brno 2 | ||||
16.3.2018 | 16:00 | Sem Tam Brno 7 | dráha 2. | Finálový turnaj MČR 2017/18 – muži :Základní část |
Kolibris 1 2 | ||||
16.3.2018 | 10:00 | Sem Tam Brno 6 | dráha 3. | Finálový turnaj MČR 2017/18 – muži :Základní část |
Tabery - Zbraslav 8 | ||||
15.3.2018 | 16:00 | Dion YB 5 | dráha 2. | Finálový turnaj MČR 2017/18 – muži :Základní část |
Sem Tam Brno 11 | ||||
15.3.2018 | 10:00 | Kolibris 1 3 | dráha 3. | Finálový turnaj MČR 2017/18 – muži :Základní část |
Sem Tam Brno 7 | ||||
14.3.2018 | 16:00 | Tabery - Zbraslav 7 | dráha 2. | Finálový turnaj MČR 2017/18 – muži :Základní část |
Sem Tam Brno 4 | ||||
14.3.2018 | 10:00 | Sem Tam Brno 7 | dráha 3. | Finálový turnaj MČR 2017/18 – muži :Základní část |
Dion YB 6 | ||||
3.2.2018 | 20:15 | Sem Tam Brno 8 | dráha 1. | Extraliga – muži :Základní část |
Kolibris 1 9 | ||||
3.2.2018 | 12:00 | Tabery - Zbraslav 9 | dráha 4. | Extraliga – muži :Základní část |
Sem Tam Brno 8 | ||||
14.1.2018 | 16:00 | Sem Tam Brno 7 | dráha 2. | Extraliga – muži :Základní část |
Savona 5 1 | ||||
14.1.2018 | 8:30 | Trutnov 1 1 | dráha 4. | Extraliga – muži :Základní část |
Sem Tam Brno 7 | ||||
13.1.2018 | 16:00 | Kolibris 2 6 | dráha 2. | Extraliga – muži :Základní část |
Sem Tam Brno 11 | ||||
13.1.2018 | 8:30 | Sem Tam Brno 8 | dráha 1. | Extraliga – muži :Základní část |
Liboc 1 | ||||
17.12.2017 | 16:30 | Dion YB 4 | dráha 1. | Extraliga – muži :Základní část |
Sem Tam Brno 10 | ||||
17.12.2017 | 8:15 | Savona 5 1 | dráha 4. | Extraliga – muži :Základní část |
Sem Tam Brno 8 | ||||
16.12.2017 | 16:30 | Sem Tam Brno 1 | dráha 2. | Extraliga – muži :Základní část |
Tabery - Zbraslav 8 | ||||
16.12.2017 | 8:15 | Sem Tam Brno 7 | dráha 4. | Extraliga – muži :Základní část |
Trutnov 1 8 | ||||
29.10.2017 | 16:00 | Kolibris 1 6 | dráha 3. | Extraliga – muži :Základní část |
Sem Tam Brno 7 | ||||
29.10.2017 | 8:30 | Sem Tam Brno 7 | dráha 2. | Extraliga – muži :Základní část |
Kolibris 2 1 | ||||
28.10.2017 | 16:00 | Liboc 2 | dráha 1. | Extraliga – muži :Základní část |
Sem Tam Brno 7 | ||||
28.10.2017 | 8:30 | Sem Tam Brno 10 | dráha 3. | Extraliga – muži :Základní část |
Dion YB 2 | ||||
14.10.2017 | 18:30 | 1.CK Brno 0 | dráha 1. | MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A |
Savona M 1 | ||||
14.10.2017 | 13:00 | PLC LEDO 9 | dráha 4. | MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A |
1.CK Brno 8 | ||||
14.10.2017 | 8:30 | 1.CK Brno 8 | dráha 4. | MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A |
Trutnov 1 2 | ||||
13.10.2017 | 18:30 | 1.CK Brno 5 | dráha 2. | MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A |
Dion CÉLINE 7 | ||||
13.10.2017 | 13:00 | Savona 5 6 | dráha 3. | MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A |
1.CK Brno 5 | ||||
14.5.2017 | 9:30 | Sem Tam Brno 9 | dráha 3. | Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Finále |
Tabery - Zbraslav 8 | ||||
13.5.2017 | 17:00 | Sem Tam Brno 7 | dráha 1. | Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Finále |
Tabery - Zbraslav 1 | ||||
12.5.2017 | 11:00 | Sem Tam Brno 7 | dráha 2. | Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Základní část |
Kolibris 1 5 | ||||
11.5.2017 | 17:00 | Sem Tam Brno 7 | dráha 3. | Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Základní část |
Liboc 2 | ||||
11.5.2017 | 11:00 | Tabery - Zbraslav 7 | dráha 2. | Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Základní část |
Sem Tam Brno 8 | ||||
10.5.2017 | 17:00 | Kolibris 1 8 | dráha 4. | Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Základní část |
Sem Tam Brno 7 | ||||
10.5.2017 | 11:00 | Liboc 4 | dráha 1. | Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Základní část |
Sem Tam Brno 9 | ||||
9.5.2017 | 19:00 | Sem Tam Brno 9 | dráha 4. | Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Základní část |
Tabery - Zbraslav 3 | ||||
18.3.2017 | 11:30 | Trutnov 1 6 | dráha 3. | Extraliga – muži :Základní část |
Sem Tam Brno 10 | ||||
8.3.2017 | 18:30 | Liboc 9 | dráha 4. | Extraliga – muži :Základní část |
Sem Tam Brno 8 | ||||
5.3.2017 | 15:20 | 1.CK Brno (J.Bareš) 9 | dráha 2. | MČR mixy 2017 :Finále |
Dion YB (J.Vedral) 7 | ||||
5.3.2017 | 11:05 | 1.CK Brno (J.Bareš) 10 | dráha 1. | MČR mixy 2017 :Semifinále |
Savona 2 (L.Klíma) 8 | ||||
5.3.2017 | 8:20 | Savona 1 (M.Strnadová) 1 | dráha 3. | MČR mixy 2017 :Čtvrtfinále |
1.CK Brno (J.Bareš) 8 | ||||
4.3.2017 | 13:50 | Dion YB (J.Vedral) 2 | dráha 4. | MČR mixy 2017 :Skupina A |
1.CK Brno (J.Bareš) 6 | ||||
4.3.2017 | 8:20 | 1.CK Brno (J.Bareš) 6 | dráha 2. | MČR mixy 2017 :Skupina A |
Přírodověda (D.Miklík) 4 | ||||
3.3.2017 | 20:20 | Ledoborci 3 (M.Votava) 2 | dráha 3. | MČR mixy 2017 :Skupina A |
1.CK Brno (J.Bareš) 11 | ||||
3.3.2017 | 14:50 | 1.CK Brno (J.Bareš) 1 | dráha 1. | MČR mixy 2017 :Skupina A |
RPK Brno V (L.Merta) 6 | ||||
26.2.2017 | 16:00 | Sem Tam Brno 9 | dráha 1. | Extraliga – muži :Základní část |
Tabery - Zbraslav 6 | ||||
26.2.2017 | 8:30 | Sem Tam Brno 2 | dráha 2. | Extraliga – muži :Základní část |
Kolibris 1 11 | ||||
25.2.2017 | 16:00 | Zbraslav OH 2 | dráha 4. | Extraliga – muži :Základní část |
Sem Tam Brno 8 | ||||
25.2.2017 | 8:30 | Sem Tam Brno 8 | dráha 3. | Extraliga – muži :Základní část |
Kolibris 2 0 | ||||
4.12.2016 | 17:00 | Zbraslav Tabery 8 | dráha 3. | MČR Mixed Doubles 2016 :O 3. místo |
Savona 1 6 | ||||
4.12.2016 | 13:30 | Savona 4 8 | dráha 1. | MČR Mixed Doubles 2016 :Semifinále |
Savona 1 3 | ||||
4.12.2016 | 10:00 | Dion CÉLINE 9 | dráha 2. | MČR Mixed Doubles 2016 :Čtvrtfinále |
Savona 1 11 | ||||
3.12.2016 | 18:15 | Trutnov 2 0 | dráha 3. | MČR Mixed Doubles 2016 :Osmifinále |
Savona 1 1 | ||||
3.12.2016 | 8:00 | Savona 1 7 | dráha 3. | MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina B |
Liboc 1 1 | ||||
2.12.2016 | 17:00 | Trutnov 3 6 | dráha 2. | MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina B |
Savona 1 7 | ||||
2.12.2016 | 8:00 | Savona 1 9 | dráha 3. | MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina B |
Liboc 3 8 | ||||
13.11.2016 | 19:00 | Savona 5 4 | dráha 4. | Extraliga – muži :Základní část |
Sem Tam Brno 11 | ||||
13.11.2016 | 11:30 | Tabery - Zbraslav 5 | dráha 2. | Extraliga – muži :Základní část |
Sem Tam Brno 6 | ||||
12.11.2016 | 19:00 | Sem Tam Brno 11 | dráha 1. | Extraliga – muži :Základní část |
Trutnov 1 2 | ||||
12.11.2016 | 11:30 | Kolibris 1 9 | dráha 2. | Extraliga – muži :Základní část |
Sem Tam Brno 5 | ||||
9.10.2016 | 16:00 | Sem Tam Brno 10 | dráha 3. | Extraliga – muži :Základní část |
Liboc 5 | ||||
9.10.2016 | 8:30 | Sem Tam Brno 7 | dráha 4. | Extraliga – muži :Základní část |
Zbraslav OH 3 | ||||
8.10.2016 | 16:00 | Kolibris 2 7 | dráha 3. | Extraliga – muži :Základní část |
Sem Tam Brno 8 | ||||
8.10.2016 | 8:30 | Sem Tam Brno 9 | dráha 1. | Extraliga – muži :Základní část |
Savona 5 4 | ||||
1.5.2016 | 16:00 | Dion VIP (M.Černovský) 4 | dráha 3. | MČR Mixy 2016 :Finále |
Savona 1 (J.Bareš) 8 | ||||
1.5.2016 | 12:00 | Savona 2 (S.Mokriš) 1 | dráha 4. | MČR Mixy 2016 :Semifinále |
Savona 1 (J.Bareš) 9 | ||||
1.5.2016 | 9:00 | Kolibris (P.Štěpánek) 3 | dráha 3. | MČR Mixy 2016 :1/4 finále |
Savona 1 (J.Bareš) 6 | ||||
30.4.2016 | 12:00 | Savona 1 (J.Bareš) 9 | dráha 1. | MČR Mixy 2016 :Skupina A |
Zbraslav H (T.Válek) 5 | ||||
29.4.2016 | 20:00 | Savona 2 (S.Mokriš) 1 | dráha 3. | MČR Mixy 2016 :Skupina A |
Savona 1 (J.Bareš) 8 | ||||
29.4.2016 | 13:00 | Dion RUM (A.Pokorná) 1 | dráha 2. | MČR Mixy 2016 :Skupina A |
Savona 1 (J.Bareš) 12 | ||||
12.4.2016 | 12:00 | Sem Tam Brno 5 | dráha 3. | Finálový turnaj MČR 2016 – muži :Semifinále |
Duhoví Jednorožci 6 | ||||
11.4.2016 | 20:00 | Sem Tam Brno 6 | dráha 1. | Finálový turnaj MČR 2016 – muži : |
Kolibris 1 4 | ||||
11.4.2016 | 12:00 | Duhoví Jednorožci 10 | dráha 3. | Finálový turnaj MČR 2016 – muži : |
Sem Tam Brno 3 | ||||
10.4.2016 | 20:00 | Sem Tam Brno 7 | dráha 1. | Finálový turnaj MČR 2016 – muži : |
Savona 5 3 | ||||
10.4.2016 | 12:00 | Kolibris 2 4 | dráha 2. | Finálový turnaj MČR 2016 – muži : |
Sem Tam Brno 9 | ||||
9.4.2016 | 20:00 | Kolibris 1 6 | dráha 3. | Finálový turnaj MČR 2016 – muži : |
Sem Tam Brno 7 | ||||
9.4.2016 | 12:00 | Sem Tam Brno 5 | dráha 1. | Finálový turnaj MČR 2016 – muži : |
Liboc 7 | ||||
12.3.2016 | 19:00 | Liboc 4 | dráha 4. | Extraliga – muži :Základní část |
Sem Tam Brno 5 | ||||
12.3.2016 | 12:00 | Sem Tam Brno 7 | dráha 3. | Extraliga – muži :Základní část |
Zbraslav R 4 | ||||
31.1.2016 | 15:30 | Kolibris 2 4 | dráha 3. | Extraliga – muži :Základní část |
Sem Tam Brno 7 | ||||
31.1.2016 | 8:30 | Sem Tam Brno 7 | dráha 1. | Extraliga – muži :Základní část |
Savona 5 4 | ||||
30.1.2016 | 15:30 | Kolibris 1 5 | dráha 3. | Extraliga – muži :Základní část |
Sem Tam Brno 6 | ||||
30.1.2016 | 8:30 | Sem Tam Brno 7 | dráha 2. | Extraliga – muži :Základní část |
Duhoví Jednorožci 8 | ||||
6.12.2015 | 17:00 | Savona 2 3 | dráha 3. | MČR Mixed Doubles 2015 :Bronz |
Savona 1 9 | ||||
6.12.2015 | 13:30 | Trutnov 1 8 | dráha 4. | MČR Mixed Doubles 2015 :Semifinále |
Savona 1 7 | ||||
6.12.2015 | 10:00 | Savona 4 3 | dráha 3. | MČR Mixed Doubles 2015 :Čtvrtfinále |
Savona 1 8 | ||||
5.12.2015 | 18:15 | Duhoví jednorožci 4 | dráha 2. | MČR Mixed Doubles 2015 :Osmifinále |
Savona 1 9 | ||||
5.12.2015 | 10:00 | Zbraslav M 4 | dráha 3. | MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina D |
Savona 1 5 | ||||
4.12.2015 | 19:00 | Ledoborci 1 1 | dráha 2. | MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina D |
Savona 1 10 | ||||
4.12.2015 | 10:00 | Savona 1 7 | dráha 3. | MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina D |
Ledoborci 3 5 | ||||
1.11.2015 | 18:30 | Dion YB 2 | dráha 4. | Extraliga – muži :Základní část |
Sem Tam Brno 9 | ||||
1.11.2015 | 12:00 | Sem Tam Brno 5 | dráha 1. | Extraliga – muži :Základní část |
Kolibris 1 3 | ||||
31.10.2015 | 18:30 | Duhoví Jednorožci 1 | dráha 3. | Extraliga – muži :Základní část |
Sem Tam Brno 4 | ||||
31.10.2015 | 12:00 | Sem Tam Brno 9 | dráha 1. | Extraliga – muži :Základní část |
Kolibris 2 3 | ||||
11.10.2015 | 15:30 | Savona 5 2 | dráha 4. | Extraliga – muži :Základní část |
Sem Tam Brno 5 | ||||
11.10.2015 | 8:30 | Sem Tam Brno 7 | dráha 2. | Extraliga – muži :Základní část |
Liboc 2 | ||||
10.10.2015 | 15:30 | Zbraslav R 4 | dráha 1. | Extraliga – muži :Základní část |
Sem Tam Brno 8 | ||||
10.10.2015 | 8:30 | Sem Tam Brno 9 | dráha 2. | Extraliga – muži :Základní část |
Dion YB 3 | ||||
26.4.2015 | 8:30 | Sem Tam Brno 6 | dráha 1. | Finálový turnaj MČR 2015 – muži :Finále |
Kolibris 1 5 | ||||
25.4.2015 | 18:00 | Kolibris 1 6 | dráha 3. | Finálový turnaj MČR 2015 – muži :Finále |
Sem Tam Brno 7 | ||||
25.4.2015 | 12:00 | Sem Tam Brno 10 | dráha 1. | Finálový turnaj MČR 2015 – muži :Semifinále |
Duh.jedn. 7 | ||||
24.4.2015 | 8:00 | Savona 5 4 | dráha 3. | Finálový turnaj MČR 2015 – muži :Základní část |
Sem Tam Brno 7 | ||||
23.4.2015 | 16:00 | Sem Tam Brno 10 | dráha 1. | Finálový turnaj MČR 2015 – muži :Základní část |
Kolibris 2 5 | ||||
23.4.2015 | 8:00 | Kolibris 1 6 | dráha 2. | Finálový turnaj MČR 2015 – muži :Základní část |
Sem Tam Brno 5 | ||||
22.4.2015 | 16:00 | Liboc 2 | dráha 3. | Finálový turnaj MČR 2015 – muži :Základní část |
Sem Tam Brno 9 | ||||
22.4.2015 | 8:00 | Sem Tam Brno 7 | dráha 1. | Finálový turnaj MČR 2015 – muži :Základní část |
Duh.jedn. 6 | ||||
14.3.2015 | 19:00 | Sem Tam Brno 5 | dráha 3. | Extraliga – muži :Základní část |
Kolibris 1 3 | ||||
14.3.2015 | 12:00 | Sem Tam Brno 8 | dráha 4. | Extraliga – muži :Základní část |
Kolibris 2 2 | ||||
18.1.2015 | 15:30 | Duh.jedn. 4 | dráha 1. | Extraliga – muži :Základní část |
Sem Tam Brno 5 | ||||
18.1.2015 | 8:30 | Sem Tam Brno 6 | dráha 3. | Extraliga – muži :Základní část |
Zbraslav R 3 | ||||
17.1.2015 | 15:30 | Savona 5 2 | dráha 2. | Extraliga – muži :Základní část |
Sem Tam Brno 3 | ||||
17.1.2015 | 8:30 | Sem Tam Brno 8 | dráha 1. | Extraliga – muži :Základní část |
Trutnov 1 2 | ||||
14.12.2014 | 10:00 | Savona 1 5 | dráha 3. | MČR mixed doubles 2014 :Čtvrtfinále |
Liboc 3 7 | ||||
13.12.2014 | 19:00 | Savona 1 10 | dráha 4. | MČR mixed doubles 2014 :Osmifinále 19:00 |
Ledoborci 3 2 | ||||
13.12.2014 | 13:30 | Zbraslav M 5 | dráha 1. | MČR mixed doubles 2014 :2. kolo |
Savona 1 9 | ||||
12.12.2014 | 19:00 | Savona 1 5 | dráha 2. | MČR mixed doubles 2014 :Skupina D |
Trutnov 2 6 | ||||
12.12.2014 | 14:15 | Ledoborci 2 2 | dráha 1. | MČR mixed doubles 2014 :Skupina D |
Savona 1 8 | ||||
2.11.2014 | 18:30 | Liboc 7 | dráha 2. | Extraliga – muži :Základní část |
Sem Tam Brno 4 | ||||
2.11.2014 | 12:00 | Kolibris 1 5 | dráha 1. | Extraliga – muži :Základní část |
Sem Tam Brno 7 | ||||
1.11.2014 | 18:30 | Kolibris 2 4 | dráha 2. | Extraliga – muži :Základní část |
Sem Tam Brno 9 | ||||
1.11.2014 | 12:00 | Sem Tam Brno 8 | dráha 4. | Extraliga – muži :Základní část |
Duh.jedn. 2 | ||||
12.10.2014 | 15:30 | Zbraslav R 1 | dráha 1. | Extraliga – muži :Základní část |
Sem Tam Brno 7 | ||||
12.10.2014 | 8:30 | Sem Tam Brno 6 | dráha 3. | Extraliga – muži :Základní část |
Savona 5 2 | ||||
11.10.2014 | 15:30 | Trutnov 1 1 | dráha 4. | Extraliga – muži :Základní část |
Sem Tam Brno 7 | ||||
11.10.2014 | 8:30 | Sem Tam Brno 7 | dráha 3. | Extraliga – muži :Základní část |
Liboc 2 | ||||
4.5.2014 | 18:25 | Savona 3 (J.Bareš) 9 | dráha 2. | MČR Mixy 2014 :Finále |
Liboc (K.Kubeška) 1 | ||||
4.5.2014 | 15:25 | Savona 3 (J.Bareš) 9 | dráha 1. | MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.) |
Zbraslav OH (K.Klíma) 3 | ||||
3.5.2014 | 14:25 | Savona 3 (J.Bareš) 5 | dráha 2. | MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.) |
Liboc (K.Kubeška) 2 | ||||
2.5.2014 | 18:25 | Savona 3 (J.Bareš) 7 | dráha 3. | MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.) |
Ledoborci 1 (J. Marša) 4 | ||||
2.5.2014 | 8:25 | Savona 3 (J.Bareš) 14 | dráha 1. | MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.) |
Loupežníci Jičín (M.Miškovský) 3 | ||||
21.4.2014 | 8:30 | Sem Tam Brno 7 | dráha 3. | Finálový turnaj MČR – muži :Finále |
Kolibris 1 6 | ||||
20.4.2014 | 18:00 | Kolibris 1 4 | dráha 1. | Finálový turnaj MČR – muži :Finále |
Sem Tam Brno 6 | ||||
20.4.2014 | 12:00 | Duh.jedn. 2 | dráha 3. | Finálový turnaj MČR – muži :Semifinále |
Sem Tam Brno 5 | ||||
19.4.2014 | 12:00 | Sem Tam Brno 5 | dráha 2. | Finálový turnaj MČR – muži :Základní část |
Savona 5 3 | ||||
18.4.2014 | 20:00 | Liboc 4 | dráha 2. | Finálový turnaj MČR – muži :Základní část |
Sem Tam Brno 9 | ||||
18.4.2014 | 12:00 | Kolibris 1 8 | dráha 1. | Finálový turnaj MČR – muži :Základní část |
Sem Tam Brno 6 | ||||
17.4.2014 | 20:00 | Sem Tam Brno 4 | dráha 3. | Finálový turnaj MČR – muži :Základní část |
Duh.jedn. 8 | ||||
17.4.2014 | 12:00 | Kolibris 2 3 | dráha 2. | Finálový turnaj MČR – muži :Základní část |
Sem Tam Brno 7 | ||||
1.2.2014 | 19:00 | Zbraslav R 1 | dráha 4. | Extraliga - muži :Základní část |
Sem Tam Brno 11 | ||||
1.2.2014 | 11:30 | Sem Tam Brno 7 | dráha 2. | Extraliga - muži :Základní část |
Savona 5 3 | ||||
19.1.2014 | 16:00 | Kolibris 1 6 | dráha 4. | Extraliga - muži :Základní část |
Sem Tam Brno 4 | ||||
19.1.2014 | 8:30 | Sem Tam Brno 9 | dráha 3. | Extraliga - muži :Základní část |
Dion X 3 | ||||
18.1.2014 | 16:00 | Kolibris 2 7 | dráha 2. | Extraliga - muži :Základní část |
Sem Tam Brno 2 | ||||
18.1.2014 | 8:30 | Sem Tam Brno 6 | dráha 1. | Extraliga - muži :Základní část |
Duh.jedn. 8 | ||||
3.11.2013 | 19:00 | Sem Tam Brno 7 | dráha 3. | Extraliga - muži :Základní část |
Savona 4 2 | ||||
3.11.2013 | 11:30 | Sem Tam Brno 7 | dráha 1. | Extraliga - muži :Základní část |
Zbraslav R 5 | ||||
2.11.2013 | 19:00 | Savona 5 8 | dráha 3. | Extraliga - muži :Základní část |
Sem Tam Brno 2 | ||||
2.11.2013 | 11:30 | Sem Tam Brno 4 | dráha 1. | Extraliga - muži :Základní část |
Kolibris 1 7 | ||||
13.10.2013 | 16:00 | Dion X 4 | dráha 4. | Extraliga - muži :Základní část |
Sem Tam Brno 7 | ||||
13.10.2013 | 8:30 | Sem Tam Brno 4 | dráha 3. | Extraliga - muži :Základní část |
Kolibris 2 8 | ||||
12.10.2013 | 16:00 | Duh.jedn. 4 | dráha 2. | Extraliga - muži :Základní část |
Sem Tam Brno 7 | ||||
12.10.2013 | 8:30 | Savona 4 2 | dráha 4. | Extraliga - muži :Základní část |
Sem Tam Brno 9 | ||||
12.5.2013 | 13:00 | Savona 1 11 | dráha 2. | Akademické MČR 2013 – muži :Základní část |
VSK Přírodověda M 2 | ||||
12.5.2013 | 8:00 | Duh.jedn. 4 | dráha 4. | Akademické MČR 2013 – muži :Základní část |
Savona 1 2 | ||||
11.5.2013 | 13:00 | Aritma 1 8 | dráha 4. | Akademické MČR 2013 – muži :Základní část |
Savona 1 1 | ||||
11.5.2013 | 8:00 | Savona 1 8 | dráha 3. | Akademické MČR 2013 – muži :Základní část |
Zbraslav OH 2 | ||||
5.5.2013 | 16:00 | Savona 1 (J.Bareš) 5 | dráha 1. | MČR Mixy 2013 :Finále |
Aritma 1 (K.Kubeška) 3 | ||||
5.5.2013 | 12:00 | Savona 1 (J.Bareš) 7 | dráha 3. | MČR Mixy 2013 :Semifinále |
Zbraslav 1 (R.Klíma) 6 | ||||
5.5.2013 | 9:00 | Kolibris 1 (D.Šik) 4 | dráha 2. | MČR Mixy 2013 :Second chance |
Savona 1 (J.Bareš) 5 | ||||
4.5.2013 | 19:00 | Aritma 1 (K.Kubeška) 7 | dráha 1. | MČR Mixy 2013 :Play Off (1. kolo) |
Savona 1 (J.Bareš) 1 | ||||
4.5.2013 | 8:00 | Savona 1 (J.Bareš) 7 | dráha 4. | MČR Mixy 2013 :Skupina A (červená) |
Citadela (J.Kováč) 1 | ||||
3.5.2013 | 18:00 | Duhoví jednorožci (L.Klíma) 4 | dráha 4. | MČR Mixy 2013 :Skupina A (červená) |
Savona 1 (J.Bareš) 5 | ||||
3.5.2013 | 13:00 | Savona 1 (J.Bareš) 10 | dráha 1. | MČR Mixy 2013 :Skupina A (červená) |
RIPER HK (V.Hubálek) 1 | ||||
3.5.2013 | 8:00 | Savona 1 (J.Bareš) 13 | dráha 3. | MČR Mixy 2013 :Skupina A (červená) |
Zbraslav M (O.Kotouč) 1 | ||||
21.4.2013 | 10:00 | Sem Tam Brno 9 | dráha 3. | Finálový turnaj MČR - muži :Finálový turnaj MČR 2012/13 - muži FINÁLE (hraje se na dvě vítězství) |
Dion X 1 | ||||
20.4.2013 | 18:00 | Sem Tam Brno 5 | dráha 1. | Finálový turnaj MČR - muži :Finálový turnaj MČR 2012/13 - muži FINÁLE (hraje se na dvě vítězství) |
Dion X 4 | ||||
19.4.2013 | 8:00 | Sem Tam Brno 10 | dráha 1. | Finálový turnaj MČR - muži :Základní část |
Savona 4 2 | ||||
18.4.2013 | 16:00 | Duhoví jednorožci 6 | dráha 3. | Finálový turnaj MČR - muži :Základní část |
Sem Tam Brno 11 | ||||
18.4.2013 | 8:00 | Dion X 3 | dráha 2. | Finálový turnaj MČR - muži :Základní část |
Sem Tam Brno 7 | ||||
17.4.2013 | 16:00 | Sem Tam Brno 7 | dráha 1. | Finálový turnaj MČR - muži :Základní část |
Zbraslav R 8 | ||||
17.4.2013 | 8:00 | Sem Tam Brno 9 | dráha 3. | Finálový turnaj MČR - muži :Základní část |
Kolibris 1 2 | ||||
23.2.2013 | 19:00 | Sem Tam Brno 4 | dráha 1. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část) |
Zbraslav R 1 | ||||
23.2.2013 | 11:30 | Sem Tam Brno 6 | dráha 3. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část) |
Duhoví jednorožci 5 | ||||
3.2.2013 | 16:00 | Letící kameny 8 | dráha 4. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část) |
Sem Tam Brno 11 | ||||
3.2.2013 | 8:30 | Aritma 1 4 | dráha 1. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část) |
Sem Tam Brno 10 | ||||
2.2.2013 | 16:00 | Dion X 2 | dráha 3. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část) |
Sem Tam Brno 8 | ||||
2.2.2013 | 8:30 | Sem Tam Brno 10 | dráha 1. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část) |
Savona 4 2 | ||||
18.11.2012 | 19:00 | Kolibris 1 7 | dráha 3. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část) |
Sem Tam Brno 5 | ||||
18.11.2012 | 11:30 | Zbraslav R 2 | dráha 4. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část) |
Sem Tam Brno 8 | ||||
17.11.2012 | 19:00 | Duhoví jednorožci 4 | dráha 2. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část) |
Sem Tam Brno 6 | ||||
17.11.2012 | 11:30 | Sem Tam Brno 8 | dráha 4. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část) |
Letící kameny 9 | ||||
4.11.2012 | 16:00 | Sem Tam Brno 9 | dráha 1. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část) |
Aritma 1 4 | ||||
4.11.2012 | 8:30 | Sem Tam Brno 2 | dráha 2. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část) |
Dion X 7 | ||||
3.11.2012 | 16:00 | Sem Tam Brno 8 | dráha 3. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část) |
Kolibris 1 2 | ||||
3.11.2012 | 8:30 | Savona 4 2 | dráha 4. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část) |
Sem Tam Brno 11 | ||||
25.3.2012 | 14:15 | Zbraslav A 6 | dráha 3. | Akademické MČR 2012 – muži :AMČR 2012 - Finále |
Savona 4 7 | ||||
25.3.2012 | 9:15 | Zbraslav OH 0 | dráha 2. | Akademické MČR 2012 – muži :AMČR 2012 - Semifinále |
Savona 4 7 | ||||
24.3.2012 | 19:15 | Savona 4 6 | dráha 4. | Akademické MČR 2012 – muži :AMČR 2012 - skupina A |
Praha B 1 | ||||
24.3.2012 | 8:15 | Zbraslav H 2 | dráha 3. | Akademické MČR 2012 – muži :AMČR 2012 - skupina A |
Savona 4 5 | ||||
26.2.2012 | 13:00 | Kolibris 2 1 | dráha 2. | Baráž o extraligu 2012 - muži :Baráž o Extraligu 2012/13 |
Savona 4 8 | ||||
26.2.2012 | 9:00 | Savona 4 9 | dráha 4. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část) |
Savona 5 8 | ||||
25.2.2012 | 19:00 | Savona 4 4 | dráha 1. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část) |
Aritma 2 7 | ||||
25.2.2012 | 11:30 | Savona 4 7 | dráha 2. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část) |
Zbraslav R 3 | ||||
5.2.2012 | 16:00 | Savona 4 4 | dráha 2. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část) |
Kolibris 1 7 | ||||
5.2.2012 | 8:30 | Letící kameny 8 | dráha 3. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část) |
Savona 4 3 | ||||
4.2.2012 | 16:00 | Savona 5 7 | dráha 1. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část) |
Savona 4 9 | ||||
4.2.2012 | 8:30 | Sem Tam Brno 7 | dráha 3. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část) |
Savona 4 5 | ||||
20.11.2011 | 19:00 | Dion X 4 | dráha 4. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část) |
Savona 4 6 | ||||
20.11.2011 | 11:30 | Aritma 2 9 | dráha 3. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část) |
Savona 4 2 | ||||
19.11.2011 | 19:00 | Kolibris 1 7 | dráha 1. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část) |
Savona 4 6 | ||||
19.11.2011 | 11:30 | Zbraslav R 10 | dráha 3. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část) |
Savona 4 4 | ||||
30.10.2011 | 16:00 | Savona 4 2 | dráha 1. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část) |
Letící kameny 3 | ||||
30.10.2011 | 8:30 | Savona 4 5 | dráha 4. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část) |
Savona 5 6 | ||||
29.10.2011 | 16:00 | Savona 4 2 | dráha 2. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část) |
Sem Tam Brno 10 | ||||
29.10.2011 | 8:30 | Savona 4 5 | dráha 1. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část) |
Dion X 8 | ||||
8.5.2011 | 12:20 | Savona 2 5 | dráha 2. | MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Play Off (Second chance) |
Savona 1 4 | ||||
8.5.2011 | 9:15 | Savona 1 3 | dráha 3. | MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Play Off (1. kolo) |
Tee Party S K 4 | ||||
7.5.2011 | 15:30 | Savona 1 8 | dráha 1. | MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Žlutá skupina |
Valící se šutráky 1 | ||||
7.5.2011 | 10:10 | Savona 1 10 | dráha 3. | MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Žlutá skupina |
Zbraslav D 4 | ||||
6.5.2011 | 15:30 | Savona 1 10 | dráha 4. | MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Žlutá skupina |
Zbraslav OH 5 | ||||
6.5.2011 | 10:10 | Savona 1 14 | dráha 2. | MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Žlutá skupina |
Tee Party 2 | ||||
24.4.2011 | 12:00 | Zbraslav R 8 | dráha 3. | Finálový turnaj MČR - muži :Semifinále |
Savona 4 7 | ||||
23.4.2011 | 8:00 | Kolibris 1 4 | dráha 3. | Finálový turnaj MČR - muži :Základní část |
Savona 4 7 | ||||
22.4.2011 | 16:00 | Aritma 2 4 | dráha 1. | Finálový turnaj MČR - muži :Základní část |
Savona 4 7 | ||||
22.4.2011 | 8:00 | Savona 4 7 | dráha 2. | Finálový turnaj MČR - muži :Základní část |
Sem Tam Brno 8 | ||||
21.4.2011 | 16:00 | Savona 4 6 | dráha 3. | Finálový turnaj MČR - muži :Základní část |
Zbraslav R 10 | ||||
21.4.2011 | 8:00 | Dion X 5 | dráha 2. | Finálový turnaj MČR - muži :Základní část |
Savona 4 8 | ||||
19.3.2011 | 18:30 | Savona 4 6 | dráha 1. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část) |
Trutnov 1 7 | ||||
19.3.2011 | 12:00 | Savona 4 9 | dráha 2. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část) |
Kolibris 1 7 | ||||
13.2.2011 | 15:30 | Savona 4 8 | dráha 2. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část) |
Dion X 6 | ||||
13.2.2011 | 9:00 | Aritma 1 6 | dráha 3. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část) |
Savona 4 7 | ||||
12.2.2011 | 15:30 | Aritma 2 4 | dráha 1. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část) |
Savona 4 9 | ||||
12.2.2011 | 9:00 | Sem Tam Brno 6 | dráha 3. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část) |
Savona 4 5 | ||||
19.12.2010 | 17:00 | Savona 2 10 | dráha 3. | MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Bronz |
Savona 1 8 | ||||
19.12.2010 | 14:00 | Zbraslav OH 9 | dráha 1. | MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - 1/2 finále |
Savona 1 8 | ||||
19.12.2010 | 10:45 | Trutnov 1 4 | dráha 3. | MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - 1/4 finále |
Savona 1 6 | ||||
18.12.2010 | 20:00 | Zbraslav 1 4 | dráha 1. | MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Růžová skupina |
Savona 1 10 | ||||
18.12.2010 | 10:00 | Aritma 2 2 | dráha 2. | MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Růžová skupina |
Savona 1 8 | ||||
17.12.2010 | 12:00 | Savona 1 6 | dráha 3. | MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Růžová skupina |
Dion SJ 5 | ||||
17.12.2010 | 8:00 | Savona 1 11 | dráha 1. | MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Růžová skupina |
CC RIPER 2 2 | ||||
7.11.2010 | 18:30 | Zbraslav R 6 | dráha 4. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část) |
Savona 4 7 | ||||
7.11.2010 | 12:00 | Trutnov 1 3 | dráha 3. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část) |
Savona 4 11 | ||||
6.11.2010 | 18:30 | Dion X 6 | dráha 1. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část) |
Savona 4 4 | ||||
6.11.2010 | 12:00 | Kolibris 1 11 | dráha 3. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část) |
Savona 4 4 | ||||
10.10.2010 | 15:30 | Aritma 1 10 | dráha 1. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část) |
Savona 4 0 | ||||
10.10.2010 | 9:00 | Aritma 2 4 | dráha 4. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část) |
Savona 4 9 | ||||
9.10.2010 | 15:30 | Sem Tam Brno 6 | dráha 2. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část) |
Savona 4 4 | ||||
9.10.2010 | 9:00 | Zbraslav R 9 | dráha 1. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část) |
Savona 4 7 | ||||
1.5.2010 | 17:30 | Savona (J.Bareš) 4 | dráha 4. | MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá |
Savona (M.Vojtuš) 6 | ||||
1.5.2010 | 10:15 | Zbraslav (K.Knížková) 3 | dráha 3. | MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá |
Savona (J.Bareš) 8 | ||||
30.4.2010 | 17:45 | Kolibris 5 | dráha 1. | MČR mixy 2010 :Skupina B |
Savona (J.Bareš) 4 | ||||
30.4.2010 | 10:45 | RIPER HK (M.Mantlík) 1 | dráha 1. | MČR mixy 2010 :Skupina B |
Savona (J.Bareš) 18 | ||||
28.3.2010 | 16:00 | Savona 4 6 | dráha 2. | Akademické MČR 2010 - muži :Finále |
Aritma 2 5 | ||||
28.3.2010 | 12:30 | Savona 4 4 | dráha 1. | Akademické MČR 2010 - muži :Akademici - základní skupina |
Praha A 5 | ||||
28.3.2010 | 9:00 | Zbraslav H 2 | dráha 2. | Akademické MČR 2010 - muži :Akademici - základní skupina |
Savona 4 9 | ||||
27.3.2010 | 20:30 | Savona 4 9 | dráha 3. | Akademické MČR 2010 - muži :Akademici - základní skupina |
Aritma 2 2 | ||||
27.3.2010 | 15:30 | Zbraslav OH 2 | dráha 4. | Akademické MČR 2010 - muži :Akademici - základní skupina |
Savona 4 6 | ||||
27.3.2010 | 10:30 | Savona 4 9 | dráha 3. | Akademické MČR 2010 - muži :Akademici - základní skupina |
RPK Brno 1 | ||||
21.2.2010 | 11:00 | Savona 4 4 | dráha 3. | Finálový turnaj MČR - muži :2. semifinále |
Kolibris 1 5 | ||||
20.2.2010 | 16:00 | Dion X 2 | dráha 4. | Finálový turnaj MČR - muži :1. semifinále (1. vs 2. a 3. vs 4) |
Savona 4 9 | ||||
19.2.2010 | 12:00 | Savona 4 9 | dráha 3. | Finálový turnaj MČR - muži :Playoff muži - Round Robin |
Dion X 7 | ||||
18.2.2010 | 20:00 | Savona 4 9 | dráha 1. | Finálový turnaj MČR - muži :Playoff muži - Round Robin |
Aritma 2 6 | ||||
18.2.2010 | 12:00 | Sem Tam Brno 8 | dráha 2. | Finálový turnaj MČR - muži :Playoff muži - Round Robin |
Savona 4 3 | ||||
17.2.2010 | 20:00 | Trutnov 1 7 | dráha 3. | Finálový turnaj MČR - muži :Playoff muži - Round Robin |
Savona 4 4 | ||||
17.2.2010 | 12:00 | Savona 4 3 | dráha 2. | Finálový turnaj MČR - muži :Playoff muži - Round Robin |
Kolibris 1 7 | ||||
13.2.2010 | 18:00 | Savona 4 5 | dráha 1. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část) |
Trutnov 1 4 | ||||
13.2.2010 | 11:30 | Kolibris 2 0 | dráha 4. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část) |
Savona 4 5 | ||||
17.1.2010 | 15:00 | Dion X 6 | dráha 1. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část) |
Savona 4 3 | ||||
17.1.2010 | 8:30 | Savona 4 3 | dráha 3. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část) |
Zbraslav R 5 | ||||
16.1.2010 | 15:00 | Savona 4 8 | dráha 2. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část) |
Aritma 1 3 | ||||
16.1.2010 | 8:30 | Kolibris 1 1 | dráha 3. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část) |
Savona 4 8 | ||||
8.11.2009 | 18:00 | Sem Tam Brno 7 | dráha 2. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část) |
Savona 4 5 | ||||
8.11.2009 | 11:30 | Trutnov 1 9 | dráha 3. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část) |
Savona 4 3 | ||||
7.11.2009 | 18:00 | Savona 4 6 | dráha 3. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část) |
Kolibris 2 2 | ||||
7.11.2009 | 11:30 | Savona 4 7 | dráha 4. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část) |
Dion X 9 | ||||
11.10.2009 | 15:00 | Zbraslav R 3 | dráha 3. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část) |
Savona 4 11 | ||||
11.10.2009 | 8:30 | Aritma 1 2 | dráha 1. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část) |
Savona 4 9 | ||||
10.10.2009 | 15:00 | Savona 4 3 | dráha 2. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část) |
Kolibris 1 7 | ||||
10.10.2009 | 8:30 | Savona 4 8 | dráha 1. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část) |
Sem Tam Brno 2 | ||||
3.5.2009 | 16:15 | Dion (V.Nekovařík) 5 | dráha 3. | MČR mixy 2009 :MČR mixy - Finále |
Savona (J.Bareš) 6 | ||||
3.5.2009 | 10:45 | Dion (P.Horák) 3 | dráha 4. | MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C) |
Savona (J.Bareš) 5 | ||||
2.5.2009 | 18:00 | Savona (J.Bareš) 8 | dráha B | MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C) |
Savona (J.Kováč) 3 | ||||
2.5.2009 | 12:30 | Savona (J.Bareš) 9 | dráha A | MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C) |
1.CK Brno (M.Snítil) 6 | ||||
1.5.2009 | 17:45 | Savona (J.Bareš) 5 | dráha 4. | MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina B |
Savona (M.Vojtuš) 4 | ||||
1.5.2009 | 10:45 | Tee Party (L.Marková) 2 | dráha 2. | MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina B |
Savona (J.Bareš) 16 | ||||
28.3.2009 | 20:10 | Aritma 2 3 | dráha 2. | Mixed Doubles - Jaro '09 :Poslední kolo (o 3. místo) |
Savona 4 10 | ||||
28.3.2009 | 18:00 | Savona 4 7 | dráha 3. | Mixed Doubles - Jaro '09 :6. kolo (skupin AB) |
Aritma 1 4 | ||||
28.3.2009 | 12:00 | Savona 4 8 | dráha 2. | Mixed Doubles - Jaro '09 :Skupina A |
Trutnov 9 | ||||
28.3.2009 | 8:30 | Dion X 5 | dráha 4. | Mixed Doubles - Jaro '09 :Skupina A |
Savona 4 7 | ||||
13.2.2009 | 16:00 | Savona 4 2 | dráha 4. | Finálový turnaj MČR - muži :1. semifinále - 1. v 2. - 3. v 4. |
Kolibris 2 9 | ||||
12.2.2009 | 18:00 | Kolibris 1 5 | dráha 2. | Finálový turnaj MČR - muži :Tie break - o postup |
Savona 4 8 | ||||
12.2.2009 | 8:00 | Savona 4 8 | dráha 1. | Finálový turnaj MČR - muži :Základní část |
Kolibris 1 3 | ||||
11.2.2009 | 16:00 | Kolibris 2 8 | dráha 1. | Finálový turnaj MČR - muži :Základní část |
Savona 4 7 | ||||
11.2.2009 | 8:00 | Savona 4 7 | dráha 3. | Finálový turnaj MČR - muži :Základní část |
Zbraslav R 9 | ||||
10.2.2009 | 16:00 | Sem Tam Brno 6 | dráha 2. | Finálový turnaj MČR - muži :Základní část |
Savona 4 2 | ||||
10.2.2009 | 8:00 | Savona 4 9 | dráha 1. | Finálový turnaj MČR - muži :Základní část |
Trutnov 1 3 | ||||
9.2.2009 | 12:00 | Savona 4 6 | dráha 4. | Baráž o extraligu - muži :O finále |
Dion X 5 | ||||
8.2.2009 | 19:00 | Dion X 6 | dráha 4. | Baráž o extraligu - muži :O finále |
Savona 4 5 | ||||
8.2.2009 | 13:30 | Savona 4 6 | dráha 3. | Baráž o extraligu - muži :O finále |
Dion X 3 | ||||
7.2.2009 | 18:30 | Savona 4 2 | dráha 4. | 1.liga - muži :základní část |
Zlatá Praha 1 7 | ||||
7.2.2009 | 12:00 | Savona 4 2 | dráha 2. | 1.liga - muži :základní část |
Aritma 2 6 | ||||
18.1.2009 | 15:15 | Zbraslav H 4 | dráha 4. | 1.liga - muži :základní část |
Savona 4 7 | ||||
18.1.2009 | 8:30 | Zlatá Praha 3 9 | dráha 3. | 1.liga - muži :základní část |
Savona 4 6 | ||||
17.1.2009 | 15:00 | Savona 4 1 | dráha 1. | 1.liga - muži :základní část |
Wallis M 8 | ||||
17.1.2009 | 8:30 | Savona 5 5 | dráha 2. | 1.liga - muži :základní část |
Savona 4 6 | ||||
7.12.2008 | 10:00 | Savona 4 4 | dráha 3. | MČR mixed doubles 2008 :Čtvrtfinále |
Aritma 1 5 | ||||
6.12.2008 | 19:00 | Ledoborci 2 1 | dráha 1. | MČR mixed doubles 2008 :Osmifinále |
Savona 4 13 | ||||
6.12.2008 | 10:00 | Kolibris 2 5 | dráha 1. | MČR mixed doubles 2008 :Skupina A |
Savona 4 9 | ||||
5.12.2008 | 18:00 | Savona 4 11 | dráha 2. | MČR mixed doubles 2008 :Skupina A |
Zbraslav M 3 | ||||
5.12.2008 | 14:00 | Trutnov 1 9 | dráha 4. | MČR mixed doubles 2008 :Skupina A |
Savona 4 0 | ||||
5.12.2008 | 10:00 | Savona 4 11 | dráha 2. | MČR mixed doubles 2008 :Skupina A |
Ledoborci 3 1 | ||||
2.11.2008 | 18:30 | Savona 4 11 | dráha 4. | 1.liga - muži :základní část |
S&K Tee Party 5 | ||||
2.11.2008 | 12:00 | Zlatá Praha 1 2 | dráha 1. | 1.liga - muži :základní část |
Savona 4 10 | ||||
1.11.2008 | 18:30 | Aritma 2 2 | dráha 1. | 1.liga - muži :základní část |
Savona 4 11 | ||||
1.11.2008 | 12:00 | Savona 4 3 | dráha 2. | 1.liga - muži :základní část |
Zbraslav H 9 | ||||
18.10.2008 | 15:00 | Savona 4 7 | dráha 3. | Pohár ČSC junioři 2008 (základní část) :základní část |
Dion HJ 4 | ||||
18.10.2008 | 9:00 | Savona 4 14 | dráha 1. | Pohár ČSC junioři 2008 (základní část) :základní část |
Zbraslav OH 3 | ||||
12.10.2008 | 15:00 | Savona 4 7 | dráha 3. | 1.liga - muži :základní část |
Zlatá Praha 3 6 | ||||
12.10.2008 | 8:30 | Wallis M 4 | dráha 4. | 1.liga - muži :základní část |
Savona 4 6 | ||||
11.10.2008 | 15:00 | Savona 4 6 | dráha 1. | 1.liga - muži :základní část |
Savona 5 5 | ||||
11.10.2008 | 8:30 | S&K Tee Party 2 | dráha 3. | 1.liga - muži :základní část |
Savona 4 8 | ||||
3.5.2008 | 14:15 | Savona 4 6 | dráha 3. | Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :2.turnaj |
Dion HJ 4 | ||||
3.5.2008 | 11:30 | Savona 4 9 | dráha 1. | Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :2.turnaj |
Zlatá Praha 1 | ||||
3.5.2008 | 9:00 | Savona 4 6 | dráha 2. | Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :2.turnaj |
Kolibris 3 2 | ||||
13.4.2008 | 15:25 | Savona 4 8 | dráha 2. | MČRJ 2008 - junioři (finálový turnaj) :Finále |
Savona 5 3 | ||||
12.4.2008 | 15:25 | Savona 4 7 | dráha 2. | MČRJ 2008 - junioři (finálový turnaj) :1.kolo |
Savona 5 0 | ||||
24.3.2008 | 14:55 | Dion RM 6 | dráha 3. | MČRJ 2008 - junioři :Základní část |
Savona 4 9 | ||||
24.3.2008 | 8:55 | Savona 4 9 | dráha 1. | MČRJ 2008 - junioři :Základní část |
Zlatá Praha 0 | ||||
23.3.2008 | 14:55 | CC Aritma 3 | dráha 2. | MČRJ 2008 - junioři :Základní část |
Savona 4 9 | ||||
23.3.2008 | 8:55 | Savona 4 8 | dráha 1. | MČRJ 2008 - junioři :Základní část |
Zbraslav H 1 | ||||
22.3.2008 | 17:55 | Savona 5 6 | dráha 4. | MČRJ 2008 - junioři :Základní část |
Savona 4 5 | ||||
22.3.2008 | 11:55 | Savona 4 5 | dráha 2. | MČRJ 2008 - junioři :Základní část |
Dion HJ 4 | ||||
21.3.2008 | 18:25 | Savona 4 4 | dráha 4. | MČRJ 2008 - junioři :Základní část |
Kolibris 3 6 | ||||
16.2.2008 | 15:25 | Savona 4 3 | dráha 3. | 1.liga - muži :základní část |
Letící kameny 4 | ||||
16.2.2008 | 8:55 | KCK Piechowice 3 | dráha 4. | 1.liga - muži :základní část |
Savona 4 7 | ||||
13.1.2008 | 18:25 | Wallis M 8 | dráha 4. | 1.liga - muži :základní část |
Savona 4 0 | ||||
13.1.2008 | 11:55 | Savona 4 5 | dráha 2. | 1.liga - muži :základní část |
Zbraslav H 4 | ||||
12.1.2008 | 18:25 | Zlatá Praha 1 3 | dráha 4. | 1.liga - muži :základní část |
Savona 4 10 | ||||
12.1.2008 | 11:55 | Savona 4 4 | dráha 1. | 1.liga - muži :základní část |
Savona 5 7 | ||||
22.12.2007 | 18:15 | CC Letící kameny 9 | dráha 2. | MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles |
Savona 4 4 | ||||
22.12.2007 | 12:15 | Savona 4 8 | dráha 2. | MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles |
Zbraslav R 11 | ||||
21.12.2007 | 20:15 | Savona 4 5 | dráha 3. | MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles |
MD CC Aritma 4 6 | ||||
21.12.2007 | 16:15 | Savona 4 8 | dráha 1. | MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles |
Aritma 3 5 | ||||
21.12.2007 | 10:15 | Trutnov 4 | dráha 1. | MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles |
Savona 4 12 | ||||
18.11.2007 | 13:30 | Savona 4 7 | dráha 3. | Pohár ČSC junioři 2007 :Pohár ČSC - junioři 2007 |
Zbraslav H 4 | ||||
18.11.2007 | 8:00 | Savona 4 5 | dráha 1. | Pohár ČSC junioři 2007 :Pohár ČSC - junioři 2007 |
Zbraslav D 11 | ||||
17.11.2007 | 14:30 | Aritma 3 3 | dráha 3. | Pohár ČSC junioři 2007 :Pohár ČSC - junioři 2007 |
Savona 4 11 | ||||
17.11.2007 | 11:30 | Savona 4 10 | dráha 2. | Pohár ČSC junioři 2007 :Pohár ČSC - junioři 2007 |
1.KCK Trutnov 1 2 | ||||
4.11.2007 | 15:25 | Prague TP M 1 | dráha 3. | 1.liga - muži :základní část |
Savona 4 7 | ||||
4.11.2007 | 8:55 | Letící kameny 1 | dráha 4. | 1.liga - muži :základní část |
Savona 4 3 | ||||
3.11.2007 | 15:25 | Savona 4 8 | dráha 3. | 1.liga - muži :základní část |
KCK Piechowice 1 | ||||
3.11.2007 | 8:55 | Savona 4 5 | dráha 2. | 1.liga - muži :základní část |
Wallis M 6 | ||||
14.10.2007 | 18:25 | Zbraslav H 4 | dráha 1. | 1.liga - muži :základní část |
Savona 4 2 | ||||
14.10.2007 | 11:55 | Savona 4 12 | dráha 2. | 1.liga - muži :základní část |
Zlatá Praha 1 2 | ||||
13.10.2007 | 18:25 | Savona 5 3 | dráha 4. | 1.liga - muži :základní část |
Savona 4 6 | ||||
13.10.2007 | 11:55 | Savona 4 9 | dráha 2. | 1.liga - muži :základní část |
Prague TP M 3 | ||||
9.9.2007 | 15:00 | Zbraslav H 2 | dráha 4. | 3.Přebor Prahy junioři - finále :Junioři |
Savona 4 6 | ||||
9.9.2007 | 12:00 | Savona 4 10 | dráha 4. | 3.Přebor Prahy junioři - finále :Junioři |
Kolibris 3 3 | ||||
9.9.2007 | 9:00 | Dion HJ 2 | dráha 2. | 3.Přebor Prahy junioři :Junioři |
Savona 4 5 | ||||
8.9.2007 | 16:30 | Savona 4 8 | dráha 1. | 3.Přebor Prahy junioři :Junioři |
Savona 5 1 | ||||
8.9.2007 | 14:00 | Zbraslav H 5 | dráha 4. | 3.Přebor Prahy junioři :Junioři |
Savona 4 4 | ||||
8.9.2007 | 11:30 | Savona 4 5 | dráha 3. | 3.Přebor Prahy junioři :Junioři |
Kolibris 3 3 | ||||
12.5.2007 | 14:00 | Kolibris 3 1 | dráha 1. | Turnaj talentované mládeže (3.turnaj) :3.turnaj |
Savona 4 10 | ||||
12.5.2007 | 11:00 | Savona 4 17 | dráha 3. | Turnaj talentované mládeže (3.turnaj) :3.turnaj |
Dion DJ 1 | ||||
12.5.2007 | 8:30 | Savona 4 5 | dráha 4. | Turnaj talentované mládeže (3.turnaj) :3.turnaj |
1.CK Brno juniorky 5 | ||||
5.5.2007 | 19:00 | Dion Silver 2 | dráha 3. | Pohár ČSC 2007 :Pohár ČSC 2007 |
Citadela 2 | ||||
5.5.2007 | 15:00 | Dion Silver 11 | dráha 3. | Pohár ČSC 2007 :Pohár ČSC 2007 |
Dion RM 1 | ||||
5.5.2007 | 12:00 | Zbraslav H 3 | dráha 3. | Pohár ČSC 2007 :Pohár ČSC 2007 |
Dion Silver 5 | ||||
5.5.2007 | 8:00 | Dion Silver 6 | dráha 1. | Pohár ČSC 2007 :Pohár ČSC 2007 |
CC Ledoborci 4 | ||||
14.4.2007 | 15:55 | Savona 5 7 | dráha 4. | MČRJ 2007 - junioři (finálový turnaj) :1.kolo |
Savona 4 6 | ||||
14.4.2007 | 9:00 | Kolibris 3 1 | dráha 3. | MČRJ 2007 - junioři :Tie breaky |
Savona 4 6 | ||||
13.4.2007 | 17:55 | Savona 4 13 | dráha 3. | MČRJ 2007 - junioři :Základní část |
Dion HJ 0 | ||||
13.4.2007 | 11:55 | Savona 4 5 | dráha 4. | MČRJ 2007 - junioři :Základní část |
Zbraslav H 4 | ||||
25.3.2007 | 17:55 | Savona 5 6 | dráha 1. | MČRJ 2007 - junioři :Základní část |
Savona 4 5 | ||||
25.3.2007 | 11:55 | Savona 4 5 | dráha 4. | MČRJ 2007 - junioři :Základní část |
1.KCK Trutnov 1 1 | ||||
24.3.2007 | 17:55 | Zlatá Praha 8 | dráha 1. | MČRJ 2007 - junioři :Základní část |
Savona 4 2 | ||||
24.3.2007 | 11:55 | 1.CC Bratislava 1 | dráha 2. | MČRJ 2007 - junioři :Základní část |
Savona 4 16 | ||||
23.3.2007 | 20:55 | Kolibris 3 7 | dráha 3. | MČRJ 2007 - junioři :Základní část |
Savona 4 3 | ||||
18.2.2007 | 8:55 | Kolibris 2 5 | dráha 2. | Extraliga - muži :základní část 2.kolo |
Savona 4 4 | ||||
17.2.2007 | 15:25 | Zbraslav R 7 | dráha 4. | Extraliga - muži :základní část 2.kolo |
Savona 4 6 | ||||
17.2.2007 | 8:55 | Savona 4 1 | dráha 2. | Extraliga - muži :základní část 2.kolo |
Dion Silver 10 | ||||
14.1.2007 | 18:25 | Savona 4 3 | dráha 4. | Extraliga - muži :základní část 2.kolo |
Sem Tam Brno 9 | ||||
14.1.2007 | 11:55 | Aritma 1 7 | dráha 3. | Extraliga - muži :základní část 2.kolo |
Savona 4 3 | ||||
13.1.2007 | 18:25 | Savona 4 8 | dráha 1. | Extraliga - muži :základní část 2.kolo |
Kolibris 1 6 | ||||
13.1.2007 | 11:55 | Letící kameny 7 | dráha 4. | Extraliga - muži :základní část 2.kolo |
Savona 4 4 | ||||
5.11.2006 | 8:55 | Kolibris 1 8 | dráha 3. | Extraliga - muži :základní část 1.kolo |
Savona 4 5 | ||||
4.11.2006 | 15:25 | Savona 4 7 | dráha 4. | Extraliga - muži :základní část 1.kolo |
Aritma 1 5 | ||||
4.11.2006 | 8:55 | Zbraslav R 3 | dráha 1. | Extraliga - muži :základní část 1.kolo |
Savona 4 7 | ||||
15.10.2006 | 18:25 | Savona 4 3 | dráha 2. | Extraliga - muži :základní část 1.kolo |
Letící kameny 5 | ||||
15.10.2006 | 11:55 | Trutnov 1 7 | dráha 1. | Extraliga - muži :základní část 1.kolo |
Savona 4 4 | ||||
14.10.2006 | 18:25 | Savona 4 4 | dráha 3. | Extraliga - muži :základní část 1.kolo |
Sem Tam Brno 10 | ||||
14.10.2006 | 11:55 | Dion Silver 4 | dráha 2. | Extraliga - muži :základní část 1.kolo |
Savona 4 8 | ||||
21.5.2006 | 15:25 | Savona 4 6 | dráha 2. | MČRJ 2006 - junioři (finálový turnaj) :Finále |
Kolibris 2 5 | ||||
20.5.2006 | 15:25 | Savona 4 10 | dráha 2. | MČRJ 2006 - junioři (finálový turnaj) :1.kolo |
Kolibris 2 4 | ||||
8.5.2006 | 17:00 | Kolibris 3 3 | dráha 3. | MČRJ 2006 - junioři :Základní část |
Savona 4 14 | ||||
8.5.2006 | 11:55 | Savona 4 5 | dráha 4. | MČRJ 2006 - junioři :Základní část |
Zlatá Praha 1 | ||||
7.5.2006 | 17:00 | Savona 4 7 | dráha 3. | MČRJ 2006 - junioři :Základní část |
Dion HJ 4 | ||||
7.5.2006 | 11:55 | 1.KCK Trutnov 1 2 | dráha 2. | MČRJ 2006 - junioři :Základní část |
Savona 4 6 | ||||
6.5.2006 | 17:00 | Savona 4 6 | dráha 4. | MČRJ 2006 - junioři :Základní část |
Kolibris 2 0 | ||||
6.5.2006 | 11:55 | Savona Z 4 | dráha 2. | MČRJ 2006 - junioři :Základní část |
Savona 4 10 | ||||
5.5.2006 | 19:40 | Savona 4 5 | dráha 3. | MČRJ 2006 - junioři :Základní část |
Zbraslav H 1 | ||||
30.4.2006 | 15:55 | Zbraslav H 4 | dráha 3. | Turnaj talentované mládeže (4.turnaj) :Utkání o 1.- 8.místo |
Savona D 8 | ||||
30.4.2006 | 15:55 | Savona D 3 | dráha 2. | Turnaj talentované mládeže (4.turnaj) :Utkání o 3.- 8.místo |
Kolibris 3 5 | ||||
29.4.2006 | 16:55 | Savona D 9 | dráha 2. | Turnaj talentované mládeže (4.turnaj) :Základní část |
Savona Z 2 | ||||
29.4.2006 | 13:25 | Savona D 14 | dráha 3. | Turnaj talentované mládeže (4.turnaj) :Základní část |
Dion SJ 2 | ||||
9.4.2006 | 11:15 | Savona (Vojtuš) 3 | dráha 2. | MČR mixy 2007 :Nadstavbová část sk.černá |
Kolibris 9 | ||||
8.4.2006 | 15:00 | 1.CC Bratislava (Kocian) 5 | dráha 1. | MČR mixy 2007 :Nadstavbová část sk.červená |
Savona (Vojtuš) 17 | ||||
7.4.2006 | 20:00 | Savona (Vojtuš) 14 | dráha 2. | MČR mixy 2007 :Základní část sk.A |
CK Demion (L.Hajtl) 3 | ||||
7.4.2006 | 13:00 | Dion (V.Černovský) 7 | dráha A | MČR mixy 2007 :Základní část sk.A |
Savona (Vojtuš) 6 | ||||
11.3.2006 | 20:55 | Zlatá Praha 1 7 | dráha 3. | 1.liga - muži :PKT "B" |
Savona 4 9 | ||||
11.3.2006 | 14:55 | Savona 4 8 | dráha 3. | 1.liga - muži :PKT "B" |
Kladno The Bush 2 | ||||
11.3.2006 | 8:55 | Savona 4 8 | dráha 2. | 1.liga - muži :PKT "B" |
Brno - Východ 3 | ||||
26.2.2006 | 15:55 | Kolibris 3 4 | dráha 3. | Turnaj talentované mládeže (3.turnaj) :Finále |
Savona D 9 | ||||
26.2.2006 | 9:25 | Zbraslav H 4 | dráha 3. | Turnaj talentované mládeže (3.turnaj) :Utkání o 1.- 8.místo |
Savona D 5 | ||||
25.2.2006 | 16:55 | Zbraslav D 2 | dráha 3. | Turnaj talentované mládeže (3.turnaj) :Základní část |
Savona D 3 | ||||
18.2.2006 | 17:55 | Brno - Východ 4 | dráha 4. | 1.liga - muži :PKT "A" |
Savona 4 10 | ||||
18.2.2006 | 11:55 | CC Kolibris 6 5 | dráha 1. | 1.liga - muži :PKT "A" |
Savona 4 4 | ||||
22.1.2006 | 17:55 | Savona 4 9 | dráha 1. | 2.liga - muži :Základní část |
Sušice 0 | ||||
22.1.2006 | 8:55 | Klub z Viktorky 2 | dráha 1. | 2.liga - muži :Základní část |
Savona 4 10 | ||||
21.1.2006 | 20:55 | Savona 4 9 | dráha 3. | 2.liga - muži :Základní část |
Kladno The Bush 0 | ||||
18.12.2005 | 14:15 | Zbraslav H 6 | dráha 3. | Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Finále |
Savona D 5 | ||||
18.12.2005 | 9:00 | Zbraslav D 1 | dráha 2. | Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Utkání o 1.- 8.místo |
Savona D 7 | ||||
17.12.2005 | 11:30 | Naďa team 4 | dráha 1. | Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Základní část |
Savona D 6 | ||||
17.12.2005 | 9:00 | Savona D 12 | dráha 3. | Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Základní část |
Dion SJ 2 | ||||
27.11.2005 | 14:55 | El Greco 3 | dráha 2. | 2.liga - muži :Základní část |
Savona 4 6 | ||||
27.11.2005 | 8:55 | Savona 4 12 | dráha 1. | 2.liga - muži :Základní část |
Zlatá Praha 3 2 | ||||
26.11.2005 | 14:55 | Zbraslav H 3 | dráha 2. | 2.liga - muži :Základní část |
Savona 4 10 | ||||
13.11.2005 | 15:00 | Letící kameny 9 | dráha 4. | Pohár ČSC 2005 :Utkání o 3.- 8.místo |
Savona 4 5 | ||||
13.11.2005 | 10:15 | Savona 4 9 | dráha 4. | Pohár ČSC 2005 :Utkání o 1.- 20.místo |
Citadela 5 | ||||
12.11.2005 | 19:15 | Kolibris 3 7 | dráha 4. | Pohár ČSC 2005 :Utkání o 1.- 20.místo |
Savona 4 5 | ||||
12.11.2005 | 12:30 | Sem Tam Brno 9 | dráha 1. | Pohár ČSC 2005 :Základní část |
Savona 4 3 | ||||
12.11.2005 | 8:00 | Aritma 3 2 | dráha 4. | Pohár ČSC 2005 :Základní část |
Savona 4 11 | ||||
16.10.2005 | 17:25 | Kolibris 2 9 | dráha 3. | MČRJ 2005 - junioři :Finále |
Savona 4 4 | ||||
16.10.2005 | 11:25 | Savona 4 7 | dráha 4. | MČRJ 2005 - junioři :Semifinále |
Zbraslav H 2 | ||||
15.10.2005 | 14:55 | Kolibris 2 7 | dráha 2. | MČRJ 2005 - junioři :Základní část |
Savona 4 5 | ||||
15.10.2005 | 8:55 | 1.KCK Trutnov 1 7 | dráha 1. | MČRJ 2005 - junioři :Základní část |
Savona 4 6 | ||||
14.10.2005 | 15:55 | Zlatá Praha 4 | dráha 3. | MČRJ 2005 - junioři :Základní část |
Savona 4 8 | ||||
9.10.2005 | 8:55 | Savona 4 11 | dráha 2. | MČRJ 2005 - junioři :Základní část |
Zbraslav H 1 | ||||
8.10.2005 | 14:55 | Savona 4 9 | dráha 3. | MČRJ 2005 - junioři :Základní část |
Kolibris 3 2 | ||||
8.10.2005 | 8:55 | Savona 4 11 | dráha 1. | MČRJ 2005 - junioři :Základní část |
Dion HJ 5 | ||||
25.9.2005 | 14:00 | Kolibris 2 4 | dráha 3. | Pohár ČSC junioři 2005 :Finále |
Savona 4 3 | ||||
25.9.2005 | 8:30 | Savona 4 6 | dráha 1. | Pohár ČSC junioři 2005 :Skupina o 1.-8.místo |
Dion DJ 1 | ||||
24.9.2005 | 11:00 | Savona 4 6 | dráha 1. | Pohár ČSC junioři 2005 :Základní část |
Zbraslav D 4 | ||||
24.9.2005 | 8:30 | Savona 4 8 | dráha 3. | Pohár ČSC junioři 2005 :Základní část |
Zlatá Praha Ž 3 | ||||
7.5.2005 | 16:45 | Aritma 3 5 | dráha 2. | Turnaj talentované mládeže :6.hrací den |
Savona 4 11 | ||||
7.5.2005 | 11:35 | 1.KCK Trutnov 1 3 | dráha 3. | Turnaj talentované mládeže :6.hrací den |
Savona 4 7 | ||||
24.4.2005 | 17:55 | Kolibris 3 10 | dráha 3. | Extraliga - muži :EKT "B" |
CC Savona 3 6 | ||||
24.4.2005 | 11:55 | CC Savona 3 6 | dráha 2. | Extraliga - muži :EKT "B" |
Letící kameny 4 | ||||
10.4.2005 | 11:15 | Savona - Zbraslav 4 | dráha 1. | MČR mixy 2006 :4.kolo |
Tee Party 9 | ||||
9.4.2005 | 17:15 | Kolibris 1 8 | dráha 2. | MČR mixy 2006 :3.kolo |
Savona - Zbraslav 7 | ||||
9.4.2005 | 8:00 | Savona - Zbraslav 9 | dráha 1. | MČR mixy 2006 :2.kolo |
CC Aritma 3 | ||||
8.4.2005 | 15:15 | 1.CK Brno C 3 | dráha A | MČR mixy 2006 :1.kolo |
Savona - Zbraslav 10 | ||||
19.3.2005 | 16:45 | Savona 4 12 | dráha 1. | Turnaj talentované mládeže :5.hrací den |
Dion DJ 5 | ||||
19.3.2005 | 11:35 | Savona 4 9 | dráha 2. | Turnaj talentované mládeže :5.hrací den |
1.CK Brno 3 0 | ||||
13.3.2005 | 20:55 | CC Savona 3 0 | dráha 1. | Extraliga - muži :EKT "A" |
Kolibris 2 9 | ||||
13.3.2005 | 14:55 | CC Savona 3 11 | dráha 4. | Extraliga - muži :EKT "A" |
Kolibris 5 2 | ||||
13.3.2005 | 8:55 | CC Savona 3 3 | dráha 2. | Extraliga - muži :EKT "A" |
Kolibris 3 4 | ||||
25.2.2005 | 9:55 | Trutnov 1 1 | dráha 1. | Turnaj talentované mládeže (3.turnaj) :Základní část |
Savona D 14 | ||||
6.2.2005 | 17:55 | Kolibris 1 6 | dráha 3. | Extraliga - muži :Základní část |
CC Savona 3 1 | ||||
6.2.2005 | 11:55 | CC Savona 3 6 | dráha 2. | Extraliga - muži :Základní část |
Kolibris 2 5 | ||||
16.1.2005 | 17:55 | Aritma 1 8 | dráha 2. | Extraliga - muži :Základní část |
CC Savona 3 7 | ||||
16.1.2005 | 11:55 | Savona 2 5 | dráha 3. | Extraliga - muži :Základní část |
CC Savona 3 2 | ||||
15.1.2005 | 20:55 | CC Savona 3 3 | dráha 4. | Extraliga - muži :Základní část |
RSC Zbraslav 7 | ||||
15.1.2005 | 14:55 | CC Savona 3 4 | dráha 1. | Extraliga - muži :Základní část |
Kolibris 3 3 | ||||
15.1.2005 | 8:55 | CC Savona 3 3 | dráha 2. | Extraliga - muži :Základní část |
CC Kolibris 4M 4 | ||||
9.1.2005 | 14:10 | Kolibris 2 2 | dráha 4. | Turnaj talentované mládeže :4.hrací den |
Savona 4 9 | ||||
11.12.2004 | 16:45 | Savona D 2 | dráha 2. | Turnaj talentované mládeže :3.hrací den |
Savona 4 14 | ||||
11.12.2004 | 11:35 | Savona 4 9 | dráha 4. | Turnaj talentované mládeže :3.hrací den |
1.CK Brno 1 0 | ||||
14.11.2004 | 15:10 | CC Savona 3 8 | dráha 3. | Pohár ČSC 2004 :Skupina o 9. - 16.místo |
Dion RM 6 | ||||
14.11.2004 | 10:30 | CC Savona 3 11 | dráha 3. | Pohár ČSC 2004 :Skupina o 9. - 16.místo |
Savona 1 3 | ||||
13.11.2004 | 18:50 | Kolibris 2 6 | dráha 2. | Pohár ČSC 2004 :Skupina B |
CC Savona 3 5 | ||||
13.11.2004 | 12:20 | Trutnov 2 3 | dráha 1. | Pohár ČSC 2004 :Skupina B |
CC Savona 3 12 | ||||
23.10.2004 | 20:55 | Savona 4 9 | dráha 1. | 2.liga - muži :DKT "B" |
El Greco 0 | ||||
23.10.2004 | 17:55 | Kladno Nephr. 11 | dráha 2. | 2.liga - muži :DKT "B" |
Savona 4 4 | ||||
23.10.2004 | 11:55 | Savona 4 7 | dráha 3. | 2.liga - muži :DKT "B" |
KCK Piechowice 6 | ||||
23.10.2004 | 9:00 | Savona 4 15 | dráha 4. | Turnaj talentované mládeže :2.hrací den |
Zbraslav D 2 | ||||
17.10.2004 | 14:25 | CC Savona 3 8 | dráha 2. | MČRJ 2004 - junioři :Finále |
Kolibris 2 4 | ||||
17.10.2004 | 11:25 | CC Savona 3 16 | dráha 1. | MČRJ 2004 - junioři :Semifinále |
Kolibris 3 6 | ||||
16.10.2004 | 9:55 | Trutnov 1 3 | dráha 3. | MČRJ 2004 - junioři :Základní část |
CC Savona 3 10 | ||||
15.10.2004 | 17:55 | CC Savona 3 16 | dráha 3. | MČRJ 2004 - junioři :Základní část |
Kolibris 3 1 | ||||
10.10.2004 | 14:55 | CC Savona 3 15 | dráha 3. | MČRJ 2004 - junioři :Základní část |
Zbraslav 1 4 | ||||
10.10.2004 | 8:55 | CC Savona 3 5 | dráha 2. | MČRJ 2004 - junioři :Základní část |
Kolibris 2 5 | ||||
9.10.2004 | 14:55 | CC Savona 3 13 | dráha 1. | MČRJ 2004 - junioři :Základní část |
Forma roste 1 | ||||
9.10.2004 | 8:55 | CC Savona 3 6 | dráha 2. | MČRJ 2004 - junioři :Základní část |
Savona 4 3 | ||||
25.9.2004 | 16:45 | Savona 4 12 | dráha 3. | Turnaj talentované mládeže :1.hrací den |
Aritma 3 1 | ||||
25.9.2004 | 11:35 | Savona 4 20 | dráha 2. | Turnaj talentované mládeže :1.hrací den |
Trutnov 2 2 | ||||
12.9.2004 | 15:00 | Savona 4 6 | dráha 3. | Pohár ČSC junioři 2004 :Skupina o 1. - 3.místo |
CC Dion Ž 1 | ||||
12.9.2004 | 9:00 | Savona 4 8 | dráha 1. | Pohár ČSC junioři 2004 :Skupina o 1. - 3.místo |
CC Aritma Ž 3 | ||||
11.9.2004 | 15:00 | Savona 4 5 | dráha 3. | Pohár ČSC junioři 2004 :Skupina A |
Kolibris 2 4 | ||||
11.9.2004 | 12:00 | Savona 4 12 | dráha 2. | Pohár ČSC junioři 2004 :Skupina A |
Zbraslav 2 3 | ||||
20.3.2004 | 14:55 | Savona 4 10 | dráha 4. | 2.liga - muži :DKT "A" |
El Greco 3 | ||||
20.3.2004 | 8:55 | Savona 4 5 | dráha 1. | 2.liga - muži :DKT "A" |
Sušice 6 | ||||
7.3.2004 | 8:55 | Savona 4 10 | dráha 4. | 2.liga - muži :Základní část |
Kladno Nephr. 3 | ||||
6.3.2004 | 16:45 | CC Savona F 9 | dráha 3. | Turnaj talentované mládeže :5.hrací den sk.C |
Zlatá Praha Ž 0 | ||||
6.3.2004 | 11:35 | Kolibris 2 4 | dráha 1. | Turnaj talentované mládeže :5.hrací den sk.C |
CC Savona F 8 | ||||
29.2.2004 | 20:55 | CC Dion TR 2 | dráha 2. | 2.liga - muži :Základní část |
Savona 4 9 | ||||
29.2.2004 | 8:55 | El Greco 5 | dráha 4. | 2.liga - muži :Základní část |
Savona 4 6 | ||||
28.2.2004 | 20:55 | Sušice 4 | dráha 4. | 2.liga - muži :Základní část |
Savona 4 5 | ||||
28.2.2004 | 14:55 | KCK Piechowice 6 | dráha 1. | 2.liga - muži :Základní část |
Savona 4 8 | ||||
28.2.2004 | 8:55 | Savona 4 4 | dráha 2. | 2.liga - muži :Základní část |
1.CC Bratislava 6 | ||||
1.2.2004 | 14:55 | Savona 4 8 | dráha 3. | 2.liga - muži :Základní část |
CC Kolibris 6 5 | ||||
1.2.2004 | 11:55 | Kolibris 5 8 | dráha 4. | 2.liga - muži :Základní část |
Savona 4 4 | ||||
31.1.2004 | 20:55 | Savona 4 10 | dráha 3. | 2.liga - muži :Základní část |
Savona 1 1 | ||||
31.1.2004 | 14:55 | Savona 4 5 | dráha 1. | 2.liga - muži :Základní část |
Brno - Západ 8 | ||||
31.1.2004 | 11:55 | Kladno The Bush 3 | dráha 2. | 2.liga - muži :Základní část |
Savona 4 12 | ||||
11.1.2004 | 16:45 | CC Savona F 10 | dráha 4. | Turnaj talentované mládeže :4.hrací den sk.A |
Aritma 3 6 | ||||
11.1.2004 | 11:35 | CC Savona F 7 | dráha 2. | Turnaj talentované mládeže :4.hrací den sk.A |
CC Dion Ž 5 | ||||
13.12.2003 | 17:35 | CC Savona F 4 | dráha 2. | Turnaj talentované mládeže :3.hrací den sk.C |
CC Savona B 6 | ||||
13.12.2003 | 11:35 | Aritma 3 3 | dráha 2. | Turnaj talentované mládeže :3.hrací den sk.B |
CC Savona F 7 | ||||
23.11.2003 | 16:30 | CC Savona F 10 | dráha 4. | Turnaj talentované mládeže :1.a 2.hrací den sk.B |
Kolibris 3 0 | ||||
23.11.2003 | 11:30 | Trutnov 1 7 | dráha 3. | Turnaj talentované mládeže :1.a 2.hrací den sk.B |
CC Savona F 11 | ||||
22.11.2003 | 14:00 | 1.CK Brno 2 1 | dráha 3. | Turnaj talentované mládeže :1.a 2.hrací den sk.B |
CC Savona F 14 | ||||
22.11.2003 | 9:00 | CC Savona F 4 | dráha 3. | Turnaj talentované mládeže :1.a 2.hrací den sk.B |
Zlatá Praha Ž 8 | ||||
16.11.2003 | 11:45 | Trutnov 1 5 | dráha 3. | Pohár ČSC 2003 :Skupina o 9. - 30.místo |
Savona 4 12 | ||||
15.11.2003 | 17:50 | Trutnov 1 4 | dráha 1. | Pohár ČSC 2003 :Skupina C |
Savona 4 7 | ||||
15.11.2003 | 11:40 | Kolibris 1 12 | dráha 4. | Pohár ČSC 2003 :Skupina C |
Savona 4 3 | ||||
25.1.2003 | 15:00 | Savona 2 10 | dráha 4. | Turnaj talentované mládeže :5.hrací den - utkání o 9.- 13.místo |
Kolibris 2 0 | ||||
25.1.2003 | 11:10 | Savona 2 3 | dráha 3. | Turnaj talentované mládeže :5.hrací den - utkání o 9.- 13.místo |
CC Savona 3 9 | ||||
15.12.2002 | 14:50 | CC Savona 3 4 | dráha 4. | Turnaj talentované mládeže :4.hrací den sk.C |
Savona 2 9 | ||||
15.12.2002 | 12:55 | Savona 2 0 | dráha 2. | Turnaj talentované mládeže :4.hrací den sk.C |
Dion 1 6 | ||||
15.12.2002 | 9:15 | Savona 2 5 | dráha 1. | Turnaj talentované mládeže :4.hrací den sk.C |
CC Aritma Ž 7 | ||||
9.11.2002 | 14:00 | Savona 2 13 | dráha 1. | Turnaj talentované mládeže :3.hrací den sk.A |
CC Aritma Ž 2 | ||||
9.11.2002 | 9:45 | Savona 2 9 | dráha 4. | Turnaj talentované mládeže :3.hrací den sk.A |
1.KCK Trutnov B 0 | ||||
26.10.2002 | 16:00 | Savona 2 4 | dráha 3. | Turnaj talentované mládeže :2.hrací den sk.A |
Kolibris 1 3 | ||||
26.10.2002 | 11:45 | Savona 2 7 | dráha 2. | Turnaj talentované mládeže :2.hrací den sk.A |
Zlatá Praha Ž 2 | ||||
28.9.2002 | 14:00 | Savona 2 9 | dráha 2. | Turnaj talentované mládeže :1.hrací den sk.A |
Dion 1 4 | ||||
28.9.2002 | 9:45 | Savona 2 13 | dráha 1. | Turnaj talentované mládeže :1.hrací den sk.A |
1.CK Brno 1 3 | ||||
10.3.2002 | 15:00 | CC Savona 3 7 | dráha 3. | MČRJ 2002 - junioři :MČRJ - junioři |
Trutnov 1 2 | ||||
10.3.2002 | 8:15 | CC Savona 3 10 | dráha 2. | MČRJ 2002 - junioři :MČRJ - junioři |
Savona 1 1 | ||||
9.3.2002 | 16:25 | CC Savona 3 10 | dráha 3. | MČRJ 2002 - junioři :MČRJ - junioři |
1.CK Brno 2 4 | ||||
9.3.2002 | 10:25 | CC Savona 3 11 | dráha 1. | MČRJ 2002 - junioři :MČRJ - junioři |
CC Dion TR 4 | ||||
16.2.2002 | 18:10 | Trutnov 1 5 | dráha 3. | Pohár ČSC junioři 2001 :Pohár ČSC Junioři |
CC Savona 3 9 | ||||
16.2.2002 | 14:00 | CC Savona 3 9 | dráha 2. | Pohár ČSC junioři 2001 :Pohár ČSC Junioři |
CC Dion Ž 5 | ||||
16.2.2002 | 11:00 | Kolibris 3Ž 1 | dráha 1. | Pohár ČSC junioři 2001 :Pohár ČSC Junioři |
CC Savona 3 8 |