[x] A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Adamčíková Štěpánka Adámek Jan Adámková Radka
Al - Kaysy Jaroslava Albrecht Karel Aliapuliu (Nekovářová) Lenka
Amlerová Lenka Antal Stanislav Antoš Václav
Axamitová Elena Axamítová Zuzana Babiš Milan
Babišová (Dvořáková) Eva Balážová Lenka Balíková (Novotná) Gabriela
Balogh David Bareš Jakub Barkmanová (Hájková) Helena
Bárta David Barta Michal Barták Milan
Barták Vojtěch Bartáková Ivana Bartáková Karolína
Bartošová Alžběta Bartošová Martina Bartošová Štěpánka
Bartůněk Milan Baudyšová Alžběta Baudyšová Michaela
předchozí další

Bareš Jakub (1.CK BRNO)

datum čas zápas dráha soutěž
17.3.2018 9:30 Kolibris 1 9 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2017/18 – muži :Semifinále
Sem Tam Brno 2
16.3.2018 16:00 Sem Tam Brno 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2017/18 – muži :Základní část
Kolibris 1 2
16.3.2018 10:00 Sem Tam Brno 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2017/18 – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 8
15.3.2018 16:00 Dion YB 5 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2017/18 – muži :Základní část
Sem Tam Brno 11
15.3.2018 10:00 Kolibris 1 3 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2017/18 – muži :Základní část
Sem Tam Brno 7
14.3.2018 16:00 Tabery - Zbraslav 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2017/18 – muži :Základní část
Sem Tam Brno 4
14.3.2018 10:00 Sem Tam Brno 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2017/18 – muži :Základní část
Dion YB 6
3.2.2018 20:15 Sem Tam Brno 8 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 9
3.2.2018 12:00 Tabery - Zbraslav 9 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 8
14.1.2018 16:00 Sem Tam Brno 7 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Savona 5 1
14.1.2018 8:30 Trutnov 1 1 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 7
13.1.2018 16:00 Kolibris 2 6 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 11
13.1.2018 8:30 Sem Tam Brno 8 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 1
17.12.2017 16:30 Dion YB 4 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 10
17.12.2017 8:15 Savona 5 1 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 8
16.12.2017 16:30 Sem Tam Brno 1 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 8
16.12.2017 8:15 Sem Tam Brno 7 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 8
29.10.2017 16:00 Kolibris 1 6 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 7
29.10.2017 8:30 Sem Tam Brno 7 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 2 1
28.10.2017 16:00 Liboc 2 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 7
28.10.2017 8:30 Sem Tam Brno 10 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Dion YB 2
14.10.2017 18:30 1.CK Brno 0 dráha 1. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
Savona M 1
14.10.2017 13:00 PLC LEDO 9 dráha 4. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
1.CK Brno 8
14.10.2017 8:30 1.CK Brno 8 dráha 4. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
Trutnov 1 2
13.10.2017 18:30 1.CK Brno 5 dráha 2. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
Dion CÉLINE 7
13.10.2017 13:00 Savona 5 6 dráha 3. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
1.CK Brno 5
14.5.2017 9:30 Sem Tam Brno 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Finále
Tabery - Zbraslav 8
13.5.2017 17:00 Sem Tam Brno 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Finále
Tabery - Zbraslav 1
12.5.2017 11:00 Sem Tam Brno 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Základní část
Kolibris 1 5
11.5.2017 17:00 Sem Tam Brno 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Základní část
Liboc 2
11.5.2017 11:00 Tabery - Zbraslav 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Základní část
Sem Tam Brno 8
10.5.2017 17:00 Kolibris 1 8 dráha 4. Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Základní část
Sem Tam Brno 7
10.5.2017 11:00 Liboc 4 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Základní část
Sem Tam Brno 9
9.5.2017 19:00 Sem Tam Brno 9 dráha 4. Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 3
18.3.2017 11:30 Trutnov 1 6 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 10
8.3.2017 18:30 Liboc 9 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 8
5.3.2017 15:20 1.CK Brno (J.Bareš) 9 dráha 2. MČR mixy 2017 :Finále
Dion YB (J.Vedral) 7
5.3.2017 11:05 1.CK Brno (J.Bareš) 10 dráha 1. MČR mixy 2017 :Semifinále
Savona 2 (L.Klíma) 8
5.3.2017 8:20 Savona 1 (M.Strnadová) 1 dráha 3. MČR mixy 2017 :Čtvrtfinále
1.CK Brno (J.Bareš) 8
4.3.2017 13:50 Dion YB (J.Vedral) 2 dráha 4. MČR mixy 2017 :Skupina A
1.CK Brno (J.Bareš) 6
4.3.2017 8:20 1.CK Brno (J.Bareš) 6 dráha 2. MČR mixy 2017 :Skupina A
Přírodověda (D.Miklík) 4
3.3.2017 20:20 Ledoborci 3 (M.Votava) 2 dráha 3. MČR mixy 2017 :Skupina A
1.CK Brno (J.Bareš) 11
3.3.2017 14:50 1.CK Brno (J.Bareš) 1 dráha 1. MČR mixy 2017 :Skupina A
RPK Brno V (L.Merta) 6
26.2.2017 16:00 Sem Tam Brno 9 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 6
26.2.2017 8:30 Sem Tam Brno 2 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 11
25.2.2017 16:00 Zbraslav OH 2 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 8
25.2.2017 8:30 Sem Tam Brno 8 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 2 0
4.12.2016 17:00 Zbraslav Tabery 8 dráha 3. MČR Mixed Doubles 2016 :O 3. místo
Savona 1 6
4.12.2016 13:30 Savona 4 8 dráha 1. MČR Mixed Doubles 2016 :Semifinále
Savona 1 3
4.12.2016 10:00 Dion CÉLINE 9 dráha 2. MČR Mixed Doubles 2016 :Čtvrtfinále
Savona 1 11
3.12.2016 18:15 Trutnov 2 0 dráha 3. MČR Mixed Doubles 2016 :Osmifinále
Savona 1 1
3.12.2016 8:00 Savona 1 7 dráha 3. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina B
Liboc 1 1
2.12.2016 17:00 Trutnov 3 6 dráha 2. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina B
Savona 1 7
2.12.2016 8:00 Savona 1 9 dráha 3. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina B
Liboc 3 8
13.11.2016 19:00 Savona 5 4 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 11
13.11.2016 11:30 Tabery - Zbraslav 5 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 6
12.11.2016 19:00 Sem Tam Brno 11 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 2
12.11.2016 11:30 Kolibris 1 9 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 5
9.10.2016 16:00 Sem Tam Brno 10 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 5
9.10.2016 8:30 Sem Tam Brno 7 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav OH 3
8.10.2016 16:00 Kolibris 2 7 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 8
8.10.2016 8:30 Sem Tam Brno 9 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Savona 5 4
1.5.2016 16:00 Dion VIP (M.Černovský) 4 dráha 3. MČR Mixy 2016 :Finále
Savona 1 (J.Bareš) 8
1.5.2016 12:00 Savona 2 (S.Mokriš) 1 dráha 4. MČR Mixy 2016 :Semifinále
Savona 1 (J.Bareš) 9
1.5.2016 9:00 Kolibris (P.Štěpánek) 3 dráha 3. MČR Mixy 2016 :1/4 finále
Savona 1 (J.Bareš) 6
30.4.2016 12:00 Savona 1 (J.Bareš) 9 dráha 1. MČR Mixy 2016 :Skupina A
Zbraslav H (T.Válek) 5
29.4.2016 20:00 Savona 2 (S.Mokriš) 1 dráha 3. MČR Mixy 2016 :Skupina A
Savona 1 (J.Bareš) 8
29.4.2016 13:00 Dion RUM (A.Pokorná) 1 dráha 2. MČR Mixy 2016 :Skupina A
Savona 1 (J.Bareš) 12
12.4.2016 12:00 Sem Tam Brno 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2016 – muži :Semifinále
Duhoví Jednorožci 6
11.4.2016 20:00 Sem Tam Brno 6 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2016 – muži :
Kolibris 1 4
11.4.2016 12:00 Duhoví Jednorožci 10 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2016 – muži :
Sem Tam Brno 3
10.4.2016 20:00 Sem Tam Brno 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2016 – muži :
Savona 5 3
10.4.2016 12:00 Kolibris 2 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2016 – muži :
Sem Tam Brno 9
9.4.2016 20:00 Kolibris 1 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2016 – muži :
Sem Tam Brno 7
9.4.2016 12:00 Sem Tam Brno 5 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2016 – muži :
Liboc 7
12.3.2016 19:00 Liboc 4 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 5
12.3.2016 12:00 Sem Tam Brno 7 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav R 4
31.1.2016 15:30 Kolibris 2 4 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 7
31.1.2016 8:30 Sem Tam Brno 7 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Savona 5 4
30.1.2016 15:30 Kolibris 1 5 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 6
30.1.2016 8:30 Sem Tam Brno 7 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Duhoví Jednorožci 8
6.12.2015 17:00 Savona 2 3 dráha 3. MČR Mixed Doubles 2015 :Bronz
Savona 1 9
6.12.2015 13:30 Trutnov 1 8 dráha 4. MČR Mixed Doubles 2015 :Semifinále
Savona 1 7
6.12.2015 10:00 Savona 4 3 dráha 3. MČR Mixed Doubles 2015 :Čtvrtfinále
Savona 1 8
5.12.2015 18:15 Duhoví jednorožci 4 dráha 2. MČR Mixed Doubles 2015 :Osmifinále
Savona 1 9
5.12.2015 10:00 Zbraslav M 4 dráha 3. MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina D
Savona 1 5
4.12.2015 19:00 Ledoborci 1 1 dráha 2. MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina D
Savona 1 10
4.12.2015 10:00 Savona 1 7 dráha 3. MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina D
Ledoborci 3 5
1.11.2015 18:30 Dion YB 2 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 9
1.11.2015 12:00 Sem Tam Brno 5 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 3
31.10.2015 18:30 Duhoví Jednorožci 1 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 4
31.10.2015 12:00 Sem Tam Brno 9 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 2 3
11.10.2015 15:30 Savona 5 2 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 5
11.10.2015 8:30 Sem Tam Brno 7 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 2
10.10.2015 15:30 Zbraslav R 4 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 8
10.10.2015 8:30 Sem Tam Brno 9 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Dion YB 3
26.4.2015 8:30 Sem Tam Brno 6 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2015 – muži :Finále
Kolibris 1 5
25.4.2015 18:00 Kolibris 1 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2015 – muži :Finále
Sem Tam Brno 7
25.4.2015 12:00 Sem Tam Brno 10 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2015 – muži :Semifinále
Duh.jedn. 7
24.4.2015 8:00 Savona 5 4 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2015 – muži :Základní část
Sem Tam Brno 7
23.4.2015 16:00 Sem Tam Brno 10 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2015 – muži :Základní část
Kolibris 2 5
23.4.2015 8:00 Kolibris 1 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2015 – muži :Základní část
Sem Tam Brno 5
22.4.2015 16:00 Liboc 2 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2015 – muži :Základní část
Sem Tam Brno 9
22.4.2015 8:00 Sem Tam Brno 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2015 – muži :Základní část
Duh.jedn. 6
14.3.2015 19:00 Sem Tam Brno 5 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 3
14.3.2015 12:00 Sem Tam Brno 8 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 2 2
18.1.2015 15:30 Duh.jedn. 4 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 5
18.1.2015 8:30 Sem Tam Brno 6 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav R 3
17.1.2015 15:30 Savona 5 2 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 3
17.1.2015 8:30 Sem Tam Brno 8 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 2
14.12.2014 10:00 Savona 1 5 dráha 3. MČR mixed doubles 2014 :Čtvrtfinále
Liboc 3 7
13.12.2014 19:00 Savona 1 10 dráha 4. MČR mixed doubles 2014 :Osmifinále 19:00
Ledoborci 3 2
13.12.2014 13:30 Zbraslav M 5 dráha 1. MČR mixed doubles 2014 :2. kolo
Savona 1 9
12.12.2014 19:00 Savona 1 5 dráha 2. MČR mixed doubles 2014 :Skupina D
Trutnov 2 6
12.12.2014 14:15 Ledoborci 2 2 dráha 1. MČR mixed doubles 2014 :Skupina D
Savona 1 8
2.11.2014 18:30 Liboc 7 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 4
2.11.2014 12:00 Kolibris 1 5 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 7
1.11.2014 18:30 Kolibris 2 4 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 9
1.11.2014 12:00 Sem Tam Brno 8 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Duh.jedn. 2
12.10.2014 15:30 Zbraslav R 1 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 7
12.10.2014 8:30 Sem Tam Brno 6 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Savona 5 2
11.10.2014 15:30 Trutnov 1 1 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 7
11.10.2014 8:30 Sem Tam Brno 7 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 2
4.5.2014 18:25 Savona 3 (J.Bareš) 9 dráha 2. MČR Mixy 2014 :Finále
Liboc (K.Kubeška) 1
4.5.2014 15:25 Savona 3 (J.Bareš) 9 dráha 1. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav OH (K.Klíma) 3
3.5.2014 14:25 Savona 3 (J.Bareš) 5 dráha 2. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Liboc (K.Kubeška) 2
2.5.2014 18:25 Savona 3 (J.Bareš) 7 dráha 3. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Ledoborci 1 (J. Marša) 4
2.5.2014 8:25 Savona 3 (J.Bareš) 14 dráha 1. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Loupežníci Jičín (M.Miškovský) 3
21.4.2014 8:30 Sem Tam Brno 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR – muži :Finále
Kolibris 1 6
20.4.2014 18:00 Kolibris 1 4 dráha 1. Finálový turnaj MČR – muži :Finále
Sem Tam Brno 6
20.4.2014 12:00 Duh.jedn. 2 dráha 3. Finálový turnaj MČR – muži :Semifinále
Sem Tam Brno 5
19.4.2014 12:00 Sem Tam Brno 5 dráha 2. Finálový turnaj MČR – muži :Základní část
Savona 5 3
18.4.2014 20:00 Liboc 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR – muži :Základní část
Sem Tam Brno 9
18.4.2014 12:00 Kolibris 1 8 dráha 1. Finálový turnaj MČR – muži :Základní část
Sem Tam Brno 6
17.4.2014 20:00 Sem Tam Brno 4 dráha 3. Finálový turnaj MČR – muži :Základní část
Duh.jedn. 8
17.4.2014 12:00 Kolibris 2 3 dráha 2. Finálový turnaj MČR – muži :Základní část
Sem Tam Brno 7
1.2.2014 19:00 Zbraslav R 1 dráha 4. Extraliga - muži :Základní část
Sem Tam Brno 11
1.2.2014 11:30 Sem Tam Brno 7 dráha 2. Extraliga - muži :Základní část
Savona 5 3
19.1.2014 16:00 Kolibris 1 6 dráha 4. Extraliga - muži :Základní část
Sem Tam Brno 4
19.1.2014 8:30 Sem Tam Brno 9 dráha 3. Extraliga - muži :Základní část
Dion X 3
18.1.2014 16:00 Kolibris 2 7 dráha 2. Extraliga - muži :Základní část
Sem Tam Brno 2
18.1.2014 8:30 Sem Tam Brno 6 dráha 1. Extraliga - muži :Základní část
Duh.jedn. 8
3.11.2013 19:00 Sem Tam Brno 7 dráha 3. Extraliga - muži :Základní část
Savona 4 2
3.11.2013 11:30 Sem Tam Brno 7 dráha 1. Extraliga - muži :Základní část
Zbraslav R 5
2.11.2013 19:00 Savona 5 8 dráha 3. Extraliga - muži :Základní část
Sem Tam Brno 2
2.11.2013 11:30 Sem Tam Brno 4 dráha 1. Extraliga - muži :Základní část
Kolibris 1 7
13.10.2013 16:00 Dion X 4 dráha 4. Extraliga - muži :Základní část
Sem Tam Brno 7
13.10.2013 8:30 Sem Tam Brno 4 dráha 3. Extraliga - muži :Základní část
Kolibris 2 8
12.10.2013 16:00 Duh.jedn. 4 dráha 2. Extraliga - muži :Základní část
Sem Tam Brno 7
12.10.2013 8:30 Savona 4 2 dráha 4. Extraliga - muži :Základní část
Sem Tam Brno 9
12.5.2013 13:00 Savona 1 11 dráha 2. Akademické MČR 2013 – muži :Základní část
VSK Přírodověda M 2
12.5.2013 8:00 Duh.jedn. 4 dráha 4. Akademické MČR 2013 – muži :Základní část
Savona 1 2
11.5.2013 13:00 Aritma 1 8 dráha 4. Akademické MČR 2013 – muži :Základní část
Savona 1 1
11.5.2013 8:00 Savona 1 8 dráha 3. Akademické MČR 2013 – muži :Základní část
Zbraslav OH 2
5.5.2013 16:00 Savona 1 (J.Bareš) 5 dráha 1. MČR Mixy 2013 :Finále
Aritma 1 (K.Kubeška) 3
5.5.2013 12:00 Savona 1 (J.Bareš) 7 dráha 3. MČR Mixy 2013 :Semifinále
Zbraslav 1 (R.Klíma) 6
5.5.2013 9:00 Kolibris 1 (D.Šik) 4 dráha 2. MČR Mixy 2013 :Second chance
Savona 1 (J.Bareš) 5
4.5.2013 19:00 Aritma 1 (K.Kubeška) 7 dráha 1. MČR Mixy 2013 :Play Off (1. kolo)
Savona 1 (J.Bareš) 1
4.5.2013 8:00 Savona 1 (J.Bareš) 7 dráha 4. MČR Mixy 2013 :Skupina A (červená)
Citadela (J.Kováč) 1
3.5.2013 18:00 Duhoví jednorožci (L.Klíma) 4 dráha 4. MČR Mixy 2013 :Skupina A (červená)
Savona 1 (J.Bareš) 5
3.5.2013 13:00 Savona 1 (J.Bareš) 10 dráha 1. MČR Mixy 2013 :Skupina A (červená)
RIPER HK (V.Hubálek) 1
3.5.2013 8:00 Savona 1 (J.Bareš) 13 dráha 3. MČR Mixy 2013 :Skupina A (červená)
Zbraslav M (O.Kotouč) 1
21.4.2013 10:00 Sem Tam Brno 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Finálový turnaj MČR 2012/13 - muži FINÁLE (hraje se na dvě vítězství)
Dion X 1
20.4.2013 18:00 Sem Tam Brno 5 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Finálový turnaj MČR 2012/13 - muži FINÁLE (hraje se na dvě vítězství)
Dion X 4
19.4.2013 8:00 Sem Tam Brno 10 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Savona 4 2
18.4.2013 16:00 Duhoví jednorožci 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Sem Tam Brno 11
18.4.2013 8:00 Dion X 3 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Sem Tam Brno 7
17.4.2013 16:00 Sem Tam Brno 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Zbraslav R 8
17.4.2013 8:00 Sem Tam Brno 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Kolibris 1 2
23.2.2013 19:00 Sem Tam Brno 4 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav R 1
23.2.2013 11:30 Sem Tam Brno 6 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Duhoví jednorožci 5
3.2.2013 16:00 Letící kameny 8 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Sem Tam Brno 11
3.2.2013 8:30 Aritma 1 4 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Sem Tam Brno 10
2.2.2013 16:00 Dion X 2 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Sem Tam Brno 8
2.2.2013 8:30 Sem Tam Brno 10 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Savona 4 2
18.11.2012 19:00 Kolibris 1 7 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Sem Tam Brno 5
18.11.2012 11:30 Zbraslav R 2 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Sem Tam Brno 8
17.11.2012 19:00 Duhoví jednorožci 4 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Sem Tam Brno 6
17.11.2012 11:30 Sem Tam Brno 8 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Letící kameny 9
4.11.2012 16:00 Sem Tam Brno 9 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Aritma 1 4
4.11.2012 8:30 Sem Tam Brno 2 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Dion X 7
3.11.2012 16:00 Sem Tam Brno 8 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Kolibris 1 2
3.11.2012 8:30 Savona 4 2 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Sem Tam Brno 11
25.3.2012 14:15 Zbraslav A 6 dráha 3. Akademické MČR 2012 – muži :AMČR 2012 - Finále
Savona 4 7
25.3.2012 9:15 Zbraslav OH 0 dráha 2. Akademické MČR 2012 – muži :AMČR 2012 - Semifinále
Savona 4 7
24.3.2012 19:15 Savona 4 6 dráha 4. Akademické MČR 2012 – muži :AMČR 2012 - skupina A
Praha B 1
24.3.2012 8:15 Zbraslav H 2 dráha 3. Akademické MČR 2012 – muži :AMČR 2012 - skupina A
Savona 4 5
26.2.2012 13:00 Kolibris 2 1 dráha 2. Baráž o extraligu 2012 - muži :Baráž o Extraligu 2012/13
Savona 4 8
26.2.2012 9:00 Savona 4 9 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Savona 5 8
25.2.2012 19:00 Savona 4 4 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Aritma 2 7
25.2.2012 11:30 Savona 4 7 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav R 3
5.2.2012 16:00 Savona 4 4 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Kolibris 1 7
5.2.2012 8:30 Letící kameny 8 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Savona 4 3
4.2.2012 16:00 Savona 5 7 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Savona 4 9
4.2.2012 8:30 Sem Tam Brno 7 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Savona 4 5
20.11.2011 19:00 Dion X 4 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Savona 4 6
20.11.2011 11:30 Aritma 2 9 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Savona 4 2
19.11.2011 19:00 Kolibris 1 7 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Savona 4 6
19.11.2011 11:30 Zbraslav R 10 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Savona 4 4
30.10.2011 16:00 Savona 4 2 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Letící kameny 3
30.10.2011 8:30 Savona 4 5 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Savona 5 6
29.10.2011 16:00 Savona 4 2 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Sem Tam Brno 10
29.10.2011 8:30 Savona 4 5 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Dion X 8
8.5.2011 12:20 Savona 2 5 dráha 2. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Play Off (Second chance)
Savona 1 4
8.5.2011 9:15 Savona 1 3 dráha 3. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Play Off (1. kolo)
Tee Party S K 4
7.5.2011 15:30 Savona 1 8 dráha 1. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Žlutá skupina
Valící se šutráky 1
7.5.2011 10:10 Savona 1 10 dráha 3. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Žlutá skupina
Zbraslav D 4
6.5.2011 15:30 Savona 1 10 dráha 4. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Žlutá skupina
Zbraslav OH 5
6.5.2011 10:10 Savona 1 14 dráha 2. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Žlutá skupina
Tee Party 2
24.4.2011 12:00 Zbraslav R 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Semifinále
Savona 4 7
23.4.2011 8:00 Kolibris 1 4 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Savona 4 7
22.4.2011 16:00 Aritma 2 4 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Savona 4 7
22.4.2011 8:00 Savona 4 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Sem Tam Brno 8
21.4.2011 16:00 Savona 4 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Zbraslav R 10
21.4.2011 8:00 Dion X 5 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Savona 4 8
19.3.2011 18:30 Savona 4 6 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Trutnov 1 7
19.3.2011 12:00 Savona 4 9 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Kolibris 1 7
13.2.2011 15:30 Savona 4 8 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Dion X 6
13.2.2011 9:00 Aritma 1 6 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Savona 4 7
12.2.2011 15:30 Aritma 2 4 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Savona 4 9
12.2.2011 9:00 Sem Tam Brno 6 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Savona 4 5
19.12.2010 17:00 Savona 2 10 dráha 3. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Bronz
Savona 1 8
19.12.2010 14:00 Zbraslav OH 9 dráha 1. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - 1/2 finále
Savona 1 8
19.12.2010 10:45 Trutnov 1 4 dráha 3. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - 1/4 finále
Savona 1 6
18.12.2010 20:00 Zbraslav 1 4 dráha 1. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Růžová skupina
Savona 1 10
18.12.2010 10:00 Aritma 2 2 dráha 2. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Růžová skupina
Savona 1 8
17.12.2010 12:00 Savona 1 6 dráha 3. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Růžová skupina
Dion SJ 5
17.12.2010 8:00 Savona 1 11 dráha 1. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Růžová skupina
CC RIPER 2 2
7.11.2010 18:30 Zbraslav R 6 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Savona 4 7
7.11.2010 12:00 Trutnov 1 3 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Savona 4 11
6.11.2010 18:30 Dion X 6 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Savona 4 4
6.11.2010 12:00 Kolibris 1 11 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Savona 4 4
10.10.2010 15:30 Aritma 1 10 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Savona 4 0
10.10.2010 9:00 Aritma 2 4 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Savona 4 9
9.10.2010 15:30 Sem Tam Brno 6 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Savona 4 4
9.10.2010 9:00 Zbraslav R 9 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Savona 4 7
1.5.2010 17:30 Savona (J.Bareš) 4 dráha 4. MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá
Savona (M.Vojtuš) 6
1.5.2010 10:15 Zbraslav (K.Knížková) 3 dráha 3. MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá
Savona (J.Bareš) 8
30.4.2010 17:45 Kolibris 5 dráha 1. MČR mixy 2010 :Skupina B
Savona (J.Bareš) 4
30.4.2010 10:45 RIPER HK (M.Mantlík) 1 dráha 1. MČR mixy 2010 :Skupina B
Savona (J.Bareš) 18
28.3.2010 16:00 Savona 4 6 dráha 2. Akademické MČR 2010 - muži :Finále
Aritma 2 5
28.3.2010 12:30 Savona 4 4 dráha 1. Akademické MČR 2010 - muži :Akademici - základní skupina
Praha A 5
28.3.2010 9:00 Zbraslav H 2 dráha 2. Akademické MČR 2010 - muži :Akademici - základní skupina
Savona 4 9
27.3.2010 20:30 Savona 4 9 dráha 3. Akademické MČR 2010 - muži :Akademici - základní skupina
Aritma 2 2
27.3.2010 15:30 Zbraslav OH 2 dráha 4. Akademické MČR 2010 - muži :Akademici - základní skupina
Savona 4 6
27.3.2010 10:30 Savona 4 9 dráha 3. Akademické MČR 2010 - muži :Akademici - základní skupina
RPK Brno 1
21.2.2010 11:00 Savona 4 4 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :2. semifinále
Kolibris 1 5
20.2.2010 16:00 Dion X 2 dráha 4. Finálový turnaj MČR - muži :1. semifinále (1. vs 2. a 3. vs 4)
Savona 4 9
19.2.2010 12:00 Savona 4 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Playoff muži - Round Robin
Dion X 7
18.2.2010 20:00 Savona 4 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Playoff muži - Round Robin
Aritma 2 6
18.2.2010 12:00 Sem Tam Brno 8 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Playoff muži - Round Robin
Savona 4 3
17.2.2010 20:00 Trutnov 1 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Playoff muži - Round Robin
Savona 4 4
17.2.2010 12:00 Savona 4 3 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Playoff muži - Round Robin
Kolibris 1 7
13.2.2010 18:00 Savona 4 5 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Trutnov 1 4
13.2.2010 11:30 Kolibris 2 0 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Savona 4 5
17.1.2010 15:00 Dion X 6 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Savona 4 3
17.1.2010 8:30 Savona 4 3 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Zbraslav R 5
16.1.2010 15:00 Savona 4 8 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Aritma 1 3
16.1.2010 8:30 Kolibris 1 1 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Savona 4 8
8.11.2009 18:00 Sem Tam Brno 7 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Savona 4 5
8.11.2009 11:30 Trutnov 1 9 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Savona 4 3
7.11.2009 18:00 Savona 4 6 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Kolibris 2 2
7.11.2009 11:30 Savona 4 7 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Dion X 9
11.10.2009 15:00 Zbraslav R 3 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Savona 4 11
11.10.2009 8:30 Aritma 1 2 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Savona 4 9
10.10.2009 15:00 Savona 4 3 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Kolibris 1 7
10.10.2009 8:30 Savona 4 8 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Sem Tam Brno 2
3.5.2009 16:15 Dion (V.Nekovařík) 5 dráha 3. MČR mixy 2009 :MČR mixy - Finále
Savona (J.Bareš) 6
3.5.2009 10:45 Dion (P.Horák) 3 dráha 4. MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Savona (J.Bareš) 5
2.5.2009 18:00 Savona (J.Bareš) 8 dráha B MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Savona (J.Kováč) 3
2.5.2009 12:30 Savona (J.Bareš) 9 dráha A MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
1.CK Brno (M.Snítil) 6
1.5.2009 17:45 Savona (J.Bareš) 5 dráha 4. MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina B
Savona (M.Vojtuš) 4
1.5.2009 10:45 Tee Party (L.Marková) 2 dráha 2. MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina B
Savona (J.Bareš) 16
28.3.2009 20:10 Aritma 2 3 dráha 2. Mixed Doubles - Jaro '09 :Poslední kolo (o 3. místo)
Savona 4 10
28.3.2009 18:00 Savona 4 7 dráha 3. Mixed Doubles - Jaro '09 :6. kolo (skupin AB)
Aritma 1 4
28.3.2009 12:00 Savona 4 8 dráha 2. Mixed Doubles - Jaro '09 :Skupina A
Trutnov 9
28.3.2009 8:30 Dion X 5 dráha 4. Mixed Doubles - Jaro '09 :Skupina A
Savona 4 7
13.2.2009 16:00 Savona 4 2 dráha 4. Finálový turnaj MČR - muži :1. semifinále - 1. v 2. - 3. v 4.
Kolibris 2 9
12.2.2009 18:00 Kolibris 1 5 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Tie break - o postup
Savona 4 8
12.2.2009 8:00 Savona 4 8 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Kolibris 1 3
11.2.2009 16:00 Kolibris 2 8 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Savona 4 7
11.2.2009 8:00 Savona 4 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Zbraslav R 9
10.2.2009 16:00 Sem Tam Brno 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Savona 4 2
10.2.2009 8:00 Savona 4 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Trutnov 1 3
9.2.2009 12:00 Savona 4 6 dráha 4. Baráž o extraligu - muži :O finále
Dion X 5
8.2.2009 19:00 Dion X 6 dráha 4. Baráž o extraligu - muži :O finále
Savona 4 5
8.2.2009 13:30 Savona 4 6 dráha 3. Baráž o extraligu - muži :O finále
Dion X 3
7.2.2009 18:30 Savona 4 2 dráha 4. 1.liga - muži :základní část
Zlatá Praha 1 7
7.2.2009 12:00 Savona 4 2 dráha 2. 1.liga - muži :základní část
Aritma 2 6
18.1.2009 15:15 Zbraslav H 4 dráha 4. 1.liga - muži :základní část
Savona 4 7
18.1.2009 8:30 Zlatá Praha 3 9 dráha 3. 1.liga - muži :základní část
Savona 4 6
17.1.2009 15:00 Savona 4 1 dráha 1. 1.liga - muži :základní část
Wallis M 8
17.1.2009 8:30 Savona 5 5 dráha 2. 1.liga - muži :základní část
Savona 4 6
7.12.2008 10:00 Savona 4 4 dráha 3. MČR mixed doubles 2008 :Čtvrtfinále
Aritma 1 5
6.12.2008 19:00 Ledoborci 2 1 dráha 1. MČR mixed doubles 2008 :Osmifinále
Savona 4 13
6.12.2008 10:00 Kolibris 2 5 dráha 1. MČR mixed doubles 2008 :Skupina A
Savona 4 9
5.12.2008 18:00 Savona 4 11 dráha 2. MČR mixed doubles 2008 :Skupina A
Zbraslav M 3
5.12.2008 14:00 Trutnov 1 9 dráha 4. MČR mixed doubles 2008 :Skupina A
Savona 4 0
5.12.2008 10:00 Savona 4 11 dráha 2. MČR mixed doubles 2008 :Skupina A
Ledoborci 3 1
2.11.2008 18:30 Savona 4 11 dráha 4. 1.liga - muži :základní část
S&K Tee Party 5
2.11.2008 12:00 Zlatá Praha 1 2 dráha 1. 1.liga - muži :základní část
Savona 4 10
1.11.2008 18:30 Aritma 2 2 dráha 1. 1.liga - muži :základní část
Savona 4 11
1.11.2008 12:00 Savona 4 3 dráha 2. 1.liga - muži :základní část
Zbraslav H 9
18.10.2008 15:00 Savona 4 7 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2008 (základní část) :základní část
Dion HJ 4
18.10.2008 9:00 Savona 4 14 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2008 (základní část) :základní část
Zbraslav OH 3
12.10.2008 15:00 Savona 4 7 dráha 3. 1.liga - muži :základní část
Zlatá Praha 3 6
12.10.2008 8:30 Wallis M 4 dráha 4. 1.liga - muži :základní část
Savona 4 6
11.10.2008 15:00 Savona 4 6 dráha 1. 1.liga - muži :základní část
Savona 5 5
11.10.2008 8:30 S&K Tee Party 2 dráha 3. 1.liga - muži :základní část
Savona 4 8
3.5.2008 14:15 Savona 4 6 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :2.turnaj
Dion HJ 4
3.5.2008 11:30 Savona 4 9 dráha 1. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :2.turnaj
Zlatá Praha 1
3.5.2008 9:00 Savona 4 6 dráha 2. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :2.turnaj
Kolibris 3 2
13.4.2008 15:25 Savona 4 8 dráha 2. MČRJ 2008 - junioři (finálový turnaj) :Finále
Savona 5 3
12.4.2008 15:25 Savona 4 7 dráha 2. MČRJ 2008 - junioři (finálový turnaj) :1.kolo
Savona 5 0
24.3.2008 14:55 Dion RM 6 dráha 3. MČRJ 2008 - junioři :Základní část
Savona 4 9
24.3.2008 8:55 Savona 4 9 dráha 1. MČRJ 2008 - junioři :Základní část
Zlatá Praha 0
23.3.2008 14:55 CC Aritma 3 dráha 2. MČRJ 2008 - junioři :Základní část
Savona 4 9
23.3.2008 8:55 Savona 4 8 dráha 1. MČRJ 2008 - junioři :Základní část
Zbraslav H 1
22.3.2008 17:55 Savona 5 6 dráha 4. MČRJ 2008 - junioři :Základní část
Savona 4 5
22.3.2008 11:55 Savona 4 5 dráha 2. MČRJ 2008 - junioři :Základní část
Dion HJ 4
21.3.2008 18:25 Savona 4 4 dráha 4. MČRJ 2008 - junioři :Základní část
Kolibris 3 6
16.2.2008 15:25 Savona 4 3 dráha 3. 1.liga - muži :základní část
Letící kameny 4
16.2.2008 8:55 KCK Piechowice 3 dráha 4. 1.liga - muži :základní část
Savona 4 7
13.1.2008 18:25 Wallis M 8 dráha 4. 1.liga - muži :základní část
Savona 4 0
13.1.2008 11:55 Savona 4 5 dráha 2. 1.liga - muži :základní část
Zbraslav H 4
12.1.2008 18:25 Zlatá Praha 1 3 dráha 4. 1.liga - muži :základní část
Savona 4 10
12.1.2008 11:55 Savona 4 4 dráha 1. 1.liga - muži :základní část
Savona 5 7
22.12.2007 18:15 CC Letící kameny 9 dráha 2. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
Savona 4 4
22.12.2007 12:15 Savona 4 8 dráha 2. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
Zbraslav R 11
21.12.2007 20:15 Savona 4 5 dráha 3. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
MD CC Aritma 4 6
21.12.2007 16:15 Savona 4 8 dráha 1. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
Aritma 3 5
21.12.2007 10:15 Trutnov 4 dráha 1. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
Savona 4 12
18.11.2007 13:30 Savona 4 7 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2007 :Pohár ČSC - junioři 2007
Zbraslav H 4
18.11.2007 8:00 Savona 4 5 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2007 :Pohár ČSC - junioři 2007
Zbraslav D 11
17.11.2007 14:30 Aritma 3 3 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2007 :Pohár ČSC - junioři 2007
Savona 4 11
17.11.2007 11:30 Savona 4 10 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2007 :Pohár ČSC - junioři 2007
1.KCK Trutnov 1 2
4.11.2007 15:25 Prague TP M 1 dráha 3. 1.liga - muži :základní část
Savona 4 7
4.11.2007 8:55 Letící kameny 1 dráha 4. 1.liga - muži :základní část
Savona 4 3
3.11.2007 15:25 Savona 4 8 dráha 3. 1.liga - muži :základní část
KCK Piechowice 1
3.11.2007 8:55 Savona 4 5 dráha 2. 1.liga - muži :základní část
Wallis M 6
14.10.2007 18:25 Zbraslav H 4 dráha 1. 1.liga - muži :základní část
Savona 4 2
14.10.2007 11:55 Savona 4 12 dráha 2. 1.liga - muži :základní část
Zlatá Praha 1 2
13.10.2007 18:25 Savona 5 3 dráha 4. 1.liga - muži :základní část
Savona 4 6
13.10.2007 11:55 Savona 4 9 dráha 2. 1.liga - muži :základní část
Prague TP M 3
9.9.2007 15:00 Zbraslav H 2 dráha 4. 3.Přebor Prahy junioři - finále :Junioři
Savona 4 6
9.9.2007 12:00 Savona 4 10 dráha 4. 3.Přebor Prahy junioři - finále :Junioři
Kolibris 3 3
9.9.2007 9:00 Dion HJ 2 dráha 2. 3.Přebor Prahy junioři :Junioři
Savona 4 5
8.9.2007 16:30 Savona 4 8 dráha 1. 3.Přebor Prahy junioři :Junioři
Savona 5 1
8.9.2007 14:00 Zbraslav H 5 dráha 4. 3.Přebor Prahy junioři :Junioři
Savona 4 4
8.9.2007 11:30 Savona 4 5 dráha 3. 3.Přebor Prahy junioři :Junioři
Kolibris 3 3
12.5.2007 14:00 Kolibris 3 1 dráha 1. Turnaj talentované mládeže (3.turnaj) :3.turnaj
Savona 4 10
12.5.2007 11:00 Savona 4 17 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (3.turnaj) :3.turnaj
Dion DJ 1
12.5.2007 8:30 Savona 4 5 dráha 4. Turnaj talentované mládeže (3.turnaj) :3.turnaj
1.CK Brno juniorky 5
5.5.2007 19:00 Dion Silver 2 dráha 3. Pohár ČSC 2007 :Pohár ČSC 2007
Citadela 2
5.5.2007 15:00 Dion Silver 11 dráha 3. Pohár ČSC 2007 :Pohár ČSC 2007
Dion RM 1
5.5.2007 12:00 Zbraslav H 3 dráha 3. Pohár ČSC 2007 :Pohár ČSC 2007
Dion Silver 5
5.5.2007 8:00 Dion Silver 6 dráha 1. Pohár ČSC 2007 :Pohár ČSC 2007
CC Ledoborci 4
14.4.2007 15:55 Savona 5 7 dráha 4. MČRJ 2007 - junioři (finálový turnaj) :1.kolo
Savona 4 6
14.4.2007 9:00 Kolibris 3 1 dráha 3. MČRJ 2007 - junioři :Tie breaky
Savona 4 6
13.4.2007 17:55 Savona 4 13 dráha 3. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
Dion HJ 0
13.4.2007 11:55 Savona 4 5 dráha 4. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
Zbraslav H 4
25.3.2007 17:55 Savona 5 6 dráha 1. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
Savona 4 5
25.3.2007 11:55 Savona 4 5 dráha 4. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
1.KCK Trutnov 1 1
24.3.2007 17:55 Zlatá Praha 8 dráha 1. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
Savona 4 2
24.3.2007 11:55 1.CC Bratislava 1 dráha 2. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
Savona 4 16
23.3.2007 20:55 Kolibris 3 7 dráha 3. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
Savona 4 3
18.2.2007 8:55 Kolibris 2 5 dráha 2. Extraliga - muži :základní část 2.kolo
Savona 4 4
17.2.2007 15:25 Zbraslav R 7 dráha 4. Extraliga - muži :základní část 2.kolo
Savona 4 6
17.2.2007 8:55 Savona 4 1 dráha 2. Extraliga - muži :základní část 2.kolo
Dion Silver 10
14.1.2007 18:25 Savona 4 3 dráha 4. Extraliga - muži :základní část 2.kolo
Sem Tam Brno 9
14.1.2007 11:55 Aritma 1 7 dráha 3. Extraliga - muži :základní část 2.kolo
Savona 4 3
13.1.2007 18:25 Savona 4 8 dráha 1. Extraliga - muži :základní část 2.kolo
Kolibris 1 6
13.1.2007 11:55 Letící kameny 7 dráha 4. Extraliga - muži :základní část 2.kolo
Savona 4 4
5.11.2006 8:55 Kolibris 1 8 dráha 3. Extraliga - muži :základní část 1.kolo
Savona 4 5
4.11.2006 15:25 Savona 4 7 dráha 4. Extraliga - muži :základní část 1.kolo
Aritma 1 5
4.11.2006 8:55 Zbraslav R 3 dráha 1. Extraliga - muži :základní část 1.kolo
Savona 4 7
15.10.2006 18:25 Savona 4 3 dráha 2. Extraliga - muži :základní část 1.kolo
Letící kameny 5
15.10.2006 11:55 Trutnov 1 7 dráha 1. Extraliga - muži :základní část 1.kolo
Savona 4 4
14.10.2006 18:25 Savona 4 4 dráha 3. Extraliga - muži :základní část 1.kolo
Sem Tam Brno 10
14.10.2006 11:55 Dion Silver 4 dráha 2. Extraliga - muži :základní část 1.kolo
Savona 4 8
21.5.2006 15:25 Savona 4 6 dráha 2. MČRJ 2006 - junioři (finálový turnaj) :Finále
Kolibris 2 5
20.5.2006 15:25 Savona 4 10 dráha 2. MČRJ 2006 - junioři (finálový turnaj) :1.kolo
Kolibris 2 4
8.5.2006 17:00 Kolibris 3 3 dráha 3. MČRJ 2006 - junioři :Základní část
Savona 4 14
8.5.2006 11:55 Savona 4 5 dráha 4. MČRJ 2006 - junioři :Základní část
Zlatá Praha 1
7.5.2006 17:00 Savona 4 7 dráha 3. MČRJ 2006 - junioři :Základní část
Dion HJ 4
7.5.2006 11:55 1.KCK Trutnov 1 2 dráha 2. MČRJ 2006 - junioři :Základní část
Savona 4 6
6.5.2006 17:00 Savona 4 6 dráha 4. MČRJ 2006 - junioři :Základní část
Kolibris 2 0
6.5.2006 11:55 Savona Z 4 dráha 2. MČRJ 2006 - junioři :Základní část
Savona 4 10
5.5.2006 19:40 Savona 4 5 dráha 3. MČRJ 2006 - junioři :Základní část
Zbraslav H 1
30.4.2006 15:55 Zbraslav H 4 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (4.turnaj) :Utkání o 1.- 8.místo
Savona D 8
30.4.2006 15:55 Savona D 3 dráha 2. Turnaj talentované mládeže (4.turnaj) :Utkání o 3.- 8.místo
Kolibris 3 5
29.4.2006 16:55 Savona D 9 dráha 2. Turnaj talentované mládeže (4.turnaj) :Základní část
Savona Z 2
29.4.2006 13:25 Savona D 14 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (4.turnaj) :Základní část
Dion SJ 2
9.4.2006 11:15 Savona (Vojtuš) 3 dráha 2. MČR mixy 2007 :Nadstavbová část sk.černá
Kolibris 9
8.4.2006 15:00 1.CC Bratislava (Kocian) 5 dráha 1. MČR mixy 2007 :Nadstavbová část sk.červená
Savona (Vojtuš) 17
7.4.2006 20:00 Savona (Vojtuš) 14 dráha 2. MČR mixy 2007 :Základní část sk.A
CK Demion (L.Hajtl) 3
7.4.2006 13:00 Dion (V.Černovský) 7 dráha A MČR mixy 2007 :Základní část sk.A
Savona (Vojtuš) 6
11.3.2006 20:55 Zlatá Praha 1 7 dráha 3. 1.liga - muži :PKT "B"
Savona 4 9
11.3.2006 14:55 Savona 4 8 dráha 3. 1.liga - muži :PKT "B"
Kladno The Bush 2
11.3.2006 8:55 Savona 4 8 dráha 2. 1.liga - muži :PKT "B"
Brno - Východ 3
26.2.2006 15:55 Kolibris 3 4 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (3.turnaj) :Finále
Savona D 9
26.2.2006 9:25 Zbraslav H 4 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (3.turnaj) :Utkání o 1.- 8.místo
Savona D 5
25.2.2006 16:55 Zbraslav D 2 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (3.turnaj) :Základní část
Savona D 3
18.2.2006 17:55 Brno - Východ 4 dráha 4. 1.liga - muži :PKT "A"
Savona 4 10
18.2.2006 11:55 CC Kolibris 6 5 dráha 1. 1.liga - muži :PKT "A"
Savona 4 4
22.1.2006 17:55 Savona 4 9 dráha 1. 2.liga - muži :Základní část
Sušice 0
22.1.2006 8:55 Klub z Viktorky 2 dráha 1. 2.liga - muži :Základní část
Savona 4 10
21.1.2006 20:55 Savona 4 9 dráha 3. 2.liga - muži :Základní část
Kladno The Bush 0
18.12.2005 14:15 Zbraslav H 6 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Finále
Savona D 5
18.12.2005 9:00 Zbraslav D 1 dráha 2. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Utkání o 1.- 8.místo
Savona D 7
17.12.2005 11:30 Naďa team 4 dráha 1. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Základní část
Savona D 6
17.12.2005 9:00 Savona D 12 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Základní část
Dion SJ 2
27.11.2005 14:55 El Greco 3 dráha 2. 2.liga - muži :Základní část
Savona 4 6
27.11.2005 8:55 Savona 4 12 dráha 1. 2.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 3 2
26.11.2005 14:55 Zbraslav H 3 dráha 2. 2.liga - muži :Základní část
Savona 4 10
13.11.2005 15:00 Letící kameny 9 dráha 4. Pohár ČSC 2005 :Utkání o 3.- 8.místo
Savona 4 5
13.11.2005 10:15 Savona 4 9 dráha 4. Pohár ČSC 2005 :Utkání o 1.- 20.místo
Citadela 5
12.11.2005 19:15 Kolibris 3 7 dráha 4. Pohár ČSC 2005 :Utkání o 1.- 20.místo
Savona 4 5
12.11.2005 12:30 Sem Tam Brno 9 dráha 1. Pohár ČSC 2005 :Základní část
Savona 4 3
12.11.2005 8:00 Aritma 3 2 dráha 4. Pohár ČSC 2005 :Základní část
Savona 4 11
16.10.2005 17:25 Kolibris 2 9 dráha 3. MČRJ 2005 - junioři :Finále
Savona 4 4
16.10.2005 11:25 Savona 4 7 dráha 4. MČRJ 2005 - junioři :Semifinále
Zbraslav H 2
15.10.2005 14:55 Kolibris 2 7 dráha 2. MČRJ 2005 - junioři :Základní část
Savona 4 5
15.10.2005 8:55 1.KCK Trutnov 1 7 dráha 1. MČRJ 2005 - junioři :Základní část
Savona 4 6
14.10.2005 15:55 Zlatá Praha 4 dráha 3. MČRJ 2005 - junioři :Základní část
Savona 4 8
9.10.2005 8:55 Savona 4 11 dráha 2. MČRJ 2005 - junioři :Základní část
Zbraslav H 1
8.10.2005 14:55 Savona 4 9 dráha 3. MČRJ 2005 - junioři :Základní část
Kolibris 3 2
8.10.2005 8:55 Savona 4 11 dráha 1. MČRJ 2005 - junioři :Základní část
Dion HJ 5
25.9.2005 14:00 Kolibris 2 4 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2005 :Finále
Savona 4 3
25.9.2005 8:30 Savona 4 6 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2005 :Skupina o 1.-8.místo
Dion DJ 1
24.9.2005 11:00 Savona 4 6 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2005 :Základní část
Zbraslav D 4
24.9.2005 8:30 Savona 4 8 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2005 :Základní část
Zlatá Praha Ž 3
7.5.2005 16:45 Aritma 3 5 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :6.hrací den
Savona 4 11
7.5.2005 11:35 1.KCK Trutnov 1 3 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :6.hrací den
Savona 4 7
24.4.2005 17:55 Kolibris 3 10 dráha 3. Extraliga - muži :EKT "B"
CC Savona 3 6
24.4.2005 11:55 CC Savona 3 6 dráha 2. Extraliga - muži :EKT "B"
Letící kameny 4
10.4.2005 11:15 Savona - Zbraslav 4 dráha 1. MČR mixy 2006 :4.kolo
Tee Party 9
9.4.2005 17:15 Kolibris 1 8 dráha 2. MČR mixy 2006 :3.kolo
Savona - Zbraslav 7
9.4.2005 8:00 Savona - Zbraslav 9 dráha 1. MČR mixy 2006 :2.kolo
CC Aritma 3
8.4.2005 15:15 1.CK Brno C 3 dráha A MČR mixy 2006 :1.kolo
Savona - Zbraslav 10
19.3.2005 16:45 Savona 4 12 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
Dion DJ 5
19.3.2005 11:35 Savona 4 9 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
1.CK Brno 3 0
13.3.2005 20:55 CC Savona 3 0 dráha 1. Extraliga - muži :EKT "A"
Kolibris 2 9
13.3.2005 14:55 CC Savona 3 11 dráha 4. Extraliga - muži :EKT "A"
Kolibris 5 2
13.3.2005 8:55 CC Savona 3 3 dráha 2. Extraliga - muži :EKT "A"
Kolibris 3 4
25.2.2005 9:55 Trutnov 1 1 dráha 1. Turnaj talentované mládeže (3.turnaj) :Základní část
Savona D 14
6.2.2005 17:55 Kolibris 1 6 dráha 3. Extraliga - muži :Základní část
CC Savona 3 1
6.2.2005 11:55 CC Savona 3 6 dráha 2. Extraliga - muži :Základní část
Kolibris 2 5
16.1.2005 17:55 Aritma 1 8 dráha 2. Extraliga - muži :Základní část
CC Savona 3 7
16.1.2005 11:55 Savona 2 5 dráha 3. Extraliga - muži :Základní část
CC Savona 3 2
15.1.2005 20:55 CC Savona 3 3 dráha 4. Extraliga - muži :Základní část
RSC Zbraslav 7
15.1.2005 14:55 CC Savona 3 4 dráha 1. Extraliga - muži :Základní část
Kolibris 3 3
15.1.2005 8:55 CC Savona 3 3 dráha 2. Extraliga - muži :Základní část
CC Kolibris 4M 4
9.1.2005 14:10 Kolibris 2 2 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Savona 4 9
11.12.2004 16:45 Savona D 2 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
Savona 4 14
11.12.2004 11:35 Savona 4 9 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
1.CK Brno 1 0
14.11.2004 15:10 CC Savona 3 8 dráha 3. Pohár ČSC 2004 :Skupina o 9. - 16.místo
Dion RM 6
14.11.2004 10:30 CC Savona 3 11 dráha 3. Pohár ČSC 2004 :Skupina o 9. - 16.místo
Savona 1 3
13.11.2004 18:50 Kolibris 2 6 dráha 2. Pohár ČSC 2004 :Skupina B
CC Savona 3 5
13.11.2004 12:20 Trutnov 2 3 dráha 1. Pohár ČSC 2004 :Skupina B
CC Savona 3 12
23.10.2004 20:55 Savona 4 9 dráha 1. 2.liga - muži :DKT "B"
El Greco 0
23.10.2004 17:55 Kladno Nephr. 11 dráha 2. 2.liga - muži :DKT "B"
Savona 4 4
23.10.2004 11:55 Savona 4 7 dráha 3. 2.liga - muži :DKT "B"
KCK Piechowice 6
23.10.2004 9:00 Savona 4 15 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
Zbraslav D 2
17.10.2004 14:25 CC Savona 3 8 dráha 2. MČRJ 2004 - junioři :Finále
Kolibris 2 4
17.10.2004 11:25 CC Savona 3 16 dráha 1. MČRJ 2004 - junioři :Semifinále
Kolibris 3 6
16.10.2004 9:55 Trutnov 1 3 dráha 3. MČRJ 2004 - junioři :Základní část
CC Savona 3 10
15.10.2004 17:55 CC Savona 3 16 dráha 3. MČRJ 2004 - junioři :Základní část
Kolibris 3 1
10.10.2004 14:55 CC Savona 3 15 dráha 3. MČRJ 2004 - junioři :Základní část
Zbraslav 1 4
10.10.2004 8:55 CC Savona 3 5 dráha 2. MČRJ 2004 - junioři :Základní část
Kolibris 2 5
9.10.2004 14:55 CC Savona 3 13 dráha 1. MČRJ 2004 - junioři :Základní část
Forma roste 1
9.10.2004 8:55 CC Savona 3 6 dráha 2. MČRJ 2004 - junioři :Základní část
Savona 4 3
25.9.2004 16:45 Savona 4 12 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
Aritma 3 1
25.9.2004 11:35 Savona 4 20 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
Trutnov 2 2
12.9.2004 15:00 Savona 4 6 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2004 :Skupina o 1. - 3.místo
CC Dion Ž 1
12.9.2004 9:00 Savona 4 8 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2004 :Skupina o 1. - 3.místo
CC Aritma Ž 3
11.9.2004 15:00 Savona 4 5 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2004 :Skupina A
Kolibris 2 4
11.9.2004 12:00 Savona 4 12 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2004 :Skupina A
Zbraslav 2 3
20.3.2004 14:55 Savona 4 10 dráha 4. 2.liga - muži :DKT "A"
El Greco 3
20.3.2004 8:55 Savona 4 5 dráha 1. 2.liga - muži :DKT "A"
Sušice 6
7.3.2004 8:55 Savona 4 10 dráha 4. 2.liga - muži :Základní část
Kladno Nephr. 3
6.3.2004 16:45 CC Savona F 9 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den sk.C
Zlatá Praha Ž 0
6.3.2004 11:35 Kolibris 2 4 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den sk.C
CC Savona F 8
29.2.2004 20:55 CC Dion TR 2 dráha 2. 2.liga - muži :Základní část
Savona 4 9
29.2.2004 8:55 El Greco 5 dráha 4. 2.liga - muži :Základní část
Savona 4 6
28.2.2004 20:55 Sušice 4 dráha 4. 2.liga - muži :Základní část
Savona 4 5
28.2.2004 14:55 KCK Piechowice 6 dráha 1. 2.liga - muži :Základní část
Savona 4 8
28.2.2004 8:55 Savona 4 4 dráha 2. 2.liga - muži :Základní část
1.CC Bratislava 6
1.2.2004 14:55 Savona 4 8 dráha 3. 2.liga - muži :Základní část
CC Kolibris 6 5
1.2.2004 11:55 Kolibris 5 8 dráha 4. 2.liga - muži :Základní část
Savona 4 4
31.1.2004 20:55 Savona 4 10 dráha 3. 2.liga - muži :Základní část
Savona 1 1
31.1.2004 14:55 Savona 4 5 dráha 1. 2.liga - muži :Základní část
Brno - Západ 8
31.1.2004 11:55 Kladno The Bush 3 dráha 2. 2.liga - muži :Základní část
Savona 4 12
11.1.2004 16:45 CC Savona F 10 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den sk.A
Aritma 3 6
11.1.2004 11:35 CC Savona F 7 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den sk.A
CC Dion Ž 5
13.12.2003 17:35 CC Savona F 4 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den sk.C
CC Savona B 6
13.12.2003 11:35 Aritma 3 3 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den sk.B
CC Savona F 7
23.11.2003 16:30 CC Savona F 10 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :1.a 2.hrací den sk.B
Kolibris 3 0
23.11.2003 11:30 Trutnov 1 7 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :1.a 2.hrací den sk.B
CC Savona F 11
22.11.2003 14:00 1.CK Brno 2 1 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :1.a 2.hrací den sk.B
CC Savona F 14
22.11.2003 9:00 CC Savona F 4 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :1.a 2.hrací den sk.B
Zlatá Praha Ž 8
16.11.2003 11:45 Trutnov 1 5 dráha 3. Pohár ČSC 2003 :Skupina o 9. - 30.místo
Savona 4 12
15.11.2003 17:50 Trutnov 1 4 dráha 1. Pohár ČSC 2003 :Skupina C
Savona 4 7
15.11.2003 11:40 Kolibris 1 12 dráha 4. Pohár ČSC 2003 :Skupina C
Savona 4 3
25.1.2003 15:00 Savona 2 10 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den - utkání o 9.- 13.místo
Kolibris 2 0
25.1.2003 11:10 Savona 2 3 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den - utkání o 9.- 13.místo
CC Savona 3 9
15.12.2002 14:50 CC Savona 3 4 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den sk.C
Savona 2 9
15.12.2002 12:55 Savona 2 0 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den sk.C
Dion 1 6
15.12.2002 9:15 Savona 2 5 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den sk.C
CC Aritma Ž 7
9.11.2002 14:00 Savona 2 13 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den sk.A
CC Aritma Ž 2
9.11.2002 9:45 Savona 2 9 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den sk.A
1.KCK Trutnov B 0
26.10.2002 16:00 Savona 2 4 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den sk.A
Kolibris 1 3
26.10.2002 11:45 Savona 2 7 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den sk.A
Zlatá Praha Ž 2
28.9.2002 14:00 Savona 2 9 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den sk.A
Dion 1 4
28.9.2002 9:45 Savona 2 13 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den sk.A
1.CK Brno 1 3
10.3.2002 15:00 CC Savona 3 7 dráha 3. MČRJ 2002 - junioři :MČRJ - junioři
Trutnov 1 2
10.3.2002 8:15 CC Savona 3 10 dráha 2. MČRJ 2002 - junioři :MČRJ - junioři
Savona 1 1
9.3.2002 16:25 CC Savona 3 10 dráha 3. MČRJ 2002 - junioři :MČRJ - junioři
1.CK Brno 2 4
9.3.2002 10:25 CC Savona 3 11 dráha 1. MČRJ 2002 - junioři :MČRJ - junioři
CC Dion TR 4
16.2.2002 18:10 Trutnov 1 5 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2001 :Pohár ČSC Junioři
CC Savona 3 9
16.2.2002 14:00 CC Savona 3 9 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2001 :Pohár ČSC Junioři
CC Dion Ž 5
16.2.2002 11:00 Kolibris 3Ž 1 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2001 :Pohár ČSC Junioři
CC Savona 3 8