horni

Bartůněk Milan (HANDICAP SPORT CLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ)

datum čas zápas dráha soutěž
11.2.2018 18:30 WHEELCHAIR dráha 1. Muži divize A :Základní část
Zbraslav L
11.2.2018 11:30 Klub z Viktorky dráha 3. Muži divize A :Základní část
WHEELCHAIR
10.2.2018 18:30 WHEELCHAIR dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 8
10.2.2018 11:30 Demion dráha 2. Muži divize A :Základní část
WHEELCHAIR
14.1.2018 19:30 WHEELCHAIR dráha 4. Muži divize A :Základní část
Karviná
14.1.2018 12:00 WHEELCHAIR dráha 2. Muži divize A :Základní část
Savona 6
13.1.2018 19:30 WHEELCHAIR dráha 3. Muži divize A :Základní část
Troublemakers
13.1.2018 12:00 Ledoborci 4 dráha 2. Muži divize A :Základní část
WHEELCHAIR
10.12.2017 18:30 WHEELCHAIR dráha 3. Muži divize A :Základní část
Ledoborci Army
10.12.2017 11:30 Zbraslav L dráha 1. Muži divize A :Základní část
WHEELCHAIR
9.12.2017 18:30 WHEELCHAIR dráha 4. Muži divize A :Základní část
Klub z Viktorky
9.12.2017 11:30 Karviná dráha 3. Muži divize A :Základní část
WHEELCHAIR
12.11.2017 18:30 WHEELCHAIR 1 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Demion 8
12.11.2017 11:30 Ledoborci 8 10 dráha 2. Muži divize A :Základní část
WHEELCHAIR 8
29.10.2017 19:30 Savona 6 11 dráha 3. Muži divize A :Základní část
WHEELCHAIR 2
29.10.2017 12:00 Troublemakers 2 dráha 4. Muži divize A :Základní část
WHEELCHAIR 13
28.10.2017 19:30 WHEELCHAIR 3 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4 8
28.10.2017 12:00 Ledoborci Army 7 dráha 1. Muži divize A :Základní část
WHEELCHAIR 5
19.3.2017 16:00 WHEELCHAIR 7 dráha 1. Muži divize B :Základní část
PLC ICEBREAKERS 4
19.3.2017 8:30 CC RIPER 8 dráha 4. Muži divize B :Základní část
WHEELCHAIR 6
18.3.2017 16:00 Demion 4 dráha 2. Muži divize B :Základní část
WHEELCHAIR 10
18.3.2017 8:30 Ledoborci Juniors 5 dráha 3. Muži divize B :Základní část
WHEELCHAIR 8
26.2.2017 19:30 Kolibris 3 3 dráha 4. Muži divize B :Základní část
WHEELCHAIR 10
5.2.2017 18:30 WHEELCHAIR 3 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 8 8
5.2.2017 11:30 WHEELCHAIR 2 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 7 13
4.2.2017 18:30 WHEELCHAIR 0 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Loupežníci Jičín 1
4.2.2017 11:30 PLC ICEBREAKERS 8 dráha 4. Muži divize B :Základní část
WHEELCHAIR 2
11.12.2016 15:30 WHEELCHAIR 4 dráha 1. Muži divize B :Základní část
CC RIPER 15
11.12.2016 8:30 WHEELCHAIR 7 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Demion 4
10.12.2016 15:30 WHEELCHAIR 4 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Ledoborci Juniors 8
10.12.2016 8:30 WHEELCHAIR 6 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Kolibris 3 8
9.10.2016 12:00 Ledoborci 8 4 dráha 1. Muži divize B :Základní část
WHEELCHAIR 8
8.10.2016 19:30 Ledoborci 7 10 dráha 2. Muži divize B :Základní část
WHEELCHAIR 2
8.10.2016 12:00 Loupežníci Jičín 6 dráha 3. Muži divize B :Základní část
WHEELCHAIR 5
3.4.2016 20:00 Zlatá Praha 3 dráha 3. Muži divize F :
WHEELCHAIR
3.4.2016 14:00 WHEELCHAIR 7 dráha 1. Muži divize F :
Troublemakers 9
3.4.2016 8:30 Loupežníci Jičín 9 dráha 2. Muži divize F :
WHEELCHAIR 5
2.4.2016 20:00 WHEELCHAIR 7 dráha 3. Muži divize F :
Kolibris 3 6
17.1.2016 11:15 Ledoborci 4 8 dráha 4. Muži divize F :
WHEELCHAIR 3
22.11.2015 11:15 Ledoborci 4 4 dráha 2. Muži divize A :Základní část
WHEELCHAIR 6
21.11.2015 20:00 Dion VIP 15 dráha 3. Muži divize A :Základní část
WHEELCHAIR 6
21.11.2015 11:15 WHEELCHAIR 6 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Dion 1 7
27.9.2015 17:15 WHEELCHAIR 4 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Brno - Západ 9
27.9.2015 11:15 WHEELCHAIR 5 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Ledoborci Juniors 6
26.9.2015 17:15 WHEELCHAIR 5 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Morning star Přírodověda 9
26.9.2015 8:30 Brno - Východ 5 dráha 2. Muži divize A :Základní část
WHEELCHAIR 4
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo