[x] A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Adamčíková Štěpánka Adámek Jan Adámková Radka
Al - Kaysy Jaroslava Albrecht Karel Aliapuliu (Nekovářová) Lenka
Amilibia Marina Amlerová Lenka Antal Stanislav
Antoš Václav Axamitová Elena Axamítová Zuzana
Babiš Milan Babišová (Dvořáková) Eva Balážová Lenka
Balíková (Novotná) Gabriela Balogh David Bareš Jakub
Barkmanová (Hájková) Helena Bárta David Barta Michal
Barták Milan Barták Vojtěch Bartáková Ivana
Bartáková Karolína Bartošová Alžběta Bartošová Martina
Bartošová Štěpánka Bartůněk Milan Baudyš Pavel
předchozí další

Bartůněk Milan (HANDICAP SPORT CLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ)

datum čas zápas dráha soutěž
11.2.2018 19:30 WHEELCHAIR 0 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Zbraslav L 1
11.2.2018 12:00 Klub z Viktorky 17 dráha 3. Muži divize A :Základní část
WHEELCHAIR 2
10.2.2018 19:30 WHEELCHAIR 5 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 8 6
10.2.2018 11:45 Demion 5 dráha 2. Muži divize A :Základní část
WHEELCHAIR 8
14.1.2018 19:30 WHEELCHAIR 0 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Karviná 1
14.1.2018 12:00 WHEELCHAIR 4 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Savona 6 8
13.1.2018 19:30 WHEELCHAIR 10 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Troublemakers 3
13.1.2018 12:00 Ledoborci 4 6 dráha 2. Muži divize A :Základní část
WHEELCHAIR 5
10.12.2017 18:30 WHEELCHAIR 0 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Ledoborci Army 1
10.12.2017 11:30 Zbraslav L 7 dráha 1. Muži divize A :Základní část
WHEELCHAIR 5
9.12.2017 18:30 WHEELCHAIR 2 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Klub z Viktorky 11
9.12.2017 11:30 Karviná 8 dráha 3. Muži divize A :Základní část
WHEELCHAIR 5
12.11.2017 18:30 WHEELCHAIR 1 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Demion 8
12.11.2017 11:30 Ledoborci 8 10 dráha 2. Muži divize A :Základní část
WHEELCHAIR 8
29.10.2017 19:30 Savona 6 11 dráha 3. Muži divize A :Základní část
WHEELCHAIR 2
29.10.2017 12:00 Troublemakers 2 dráha 4. Muži divize A :Základní část
WHEELCHAIR 13
28.10.2017 19:30 WHEELCHAIR 3 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4 8
28.10.2017 12:00 Ledoborci Army 7 dráha 1. Muži divize A :Základní část
WHEELCHAIR 5
19.3.2017 16:00 WHEELCHAIR 7 dráha 1. Muži divize B :Základní část
PLC ICEBREAKERS 4
19.3.2017 8:30 CC RIPER 8 dráha 4. Muži divize B :Základní část
WHEELCHAIR 6
18.3.2017 16:00 Demion 4 dráha 2. Muži divize B :Základní část
WHEELCHAIR 10
18.3.2017 8:30 Ledoborci Juniors 5 dráha 3. Muži divize B :Základní část
WHEELCHAIR 8
26.2.2017 19:30 Kolibris 3 3 dráha 4. Muži divize B :Základní část
WHEELCHAIR 10
5.2.2017 18:30 WHEELCHAIR 3 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 8 8
5.2.2017 11:30 WHEELCHAIR 2 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 7 13
4.2.2017 18:30 WHEELCHAIR 0 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Loupežníci Jičín 1
4.2.2017 11:30 PLC ICEBREAKERS 8 dráha 4. Muži divize B :Základní část
WHEELCHAIR 2
11.12.2016 15:30 WHEELCHAIR 4 dráha 1. Muži divize B :Základní část
CC RIPER 15
11.12.2016 8:30 WHEELCHAIR 7 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Demion 4
10.12.2016 15:30 WHEELCHAIR 4 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Ledoborci Juniors 8
10.12.2016 8:30 WHEELCHAIR 6 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Kolibris 3 8
9.10.2016 12:00 Ledoborci 8 4 dráha 1. Muži divize B :Základní část
WHEELCHAIR 8
8.10.2016 19:30 Ledoborci 7 10 dráha 2. Muži divize B :Základní část
WHEELCHAIR 2
8.10.2016 12:00 Loupežníci Jičín 6 dráha 3. Muži divize B :Základní část
WHEELCHAIR 5
3.4.2016 20:00 Zlatá Praha 3 dráha 3. Muži divize F :
WHEELCHAIR
3.4.2016 14:00 WHEELCHAIR 7 dráha 1. Muži divize F :
Troublemakers 9
3.4.2016 8:30 Loupežníci Jičín 9 dráha 2. Muži divize F :
WHEELCHAIR 5
2.4.2016 20:00 WHEELCHAIR 7 dráha 3. Muži divize F :
Kolibris 3 6
17.1.2016 11:15 Ledoborci 4 8 dráha 4. Muži divize F :
WHEELCHAIR 3
22.11.2015 11:15 Ledoborci 4 4 dráha 2. Muži divize A :Základní část
WHEELCHAIR 6
21.11.2015 20:00 Dion VIP 15 dráha 3. Muži divize A :Základní část
WHEELCHAIR 6
21.11.2015 11:15 WHEELCHAIR 6 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Dion 1 7
27.9.2015 17:15 WHEELCHAIR 4 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Brno - Západ 9
27.9.2015 11:15 WHEELCHAIR 5 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Ledoborci Juniors 6
26.9.2015 17:15 WHEELCHAIR 5 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Morning star Přírodověda 9
26.9.2015 8:30 Brno - Východ 5 dráha 2. Muži divize A :Základní část
WHEELCHAIR 4