horni

Barták Milan (1.CK BRNO)

datum čas zápas dráha soutěž
30.3.2018 15:30 Brno - Východ dráha 1. 1.liga – muži :skupina B
Morning star Přírodověda
30.3.2018 8:30 Zbraslav OH dráha 4. 1.liga – muži :skupina B
Brno - Východ
21.1.2018 18:30 PLC S&K dráha 1. 1.liga – muži :skupina B
Brno - Východ
21.1.2018 11:30 Brno - Východ dráha 3. 1.liga – muži :skupina B
Brno - Západ
20.1.2018 18:30 Brno - Východ dráha 2. 1.liga – muži :skupina B
Letící kameny
20.1.2018 11:30 Brno - Východ dráha 4. 1.liga – muži :skupina B
Ledoborci 2
5.11.2017 15:30 Brno - Východ 8 dráha 1. 1.liga – muži :skupina B
Dion 1 9
5.11.2017 8:30 Brno - Východ 1 dráha 3. 1.liga – muži :skupina B
PLC S&K 11
4.11.2017 15:30 Brno - Západ 10 dráha 2. 1.liga – muži :skupina B
Brno - Východ 2
4.11.2017 8:30 Brno - Východ 6 dráha 1. 1.liga – muži :skupina B
Zbraslav OH 7
1.10.2017 18:30 Morning star Přírodověda 6 dráha 4. 1.liga – muži :skupina B
Brno - Východ 9
1.10.2017 11:30 Letící kameny 7 dráha 3. 1.liga – muži :skupina B
Brno - Východ 2
30.9.2017 18:30 Ledoborci 2 8 dráha 1. 1.liga – muži :skupina B
Brno - Východ 6
30.9.2017 11:30 Dion 1 7 dráha 2. 1.liga – muži :skupina B
Brno - Východ 3
28.5.2017 14:00 1.CK Brno 4 dráha 2. MČR 2017 – senioři :Finále
Trutnov 8
28.5.2017 10:00 1.CK Brno 9 dráha 4. MČR 2017 – senioři :Semifinále
Demion 6
27.5.2017 21:00 1.CK Brno 5 dráha 2. MČR 2017 – senioři :1/4 finále
CC Ledoborci 3
27.5.2017 14:30 1.CK Brno 3 dráha 1. MČR 2017 – senioři :Senioři C
Demion 5
27.5.2017 8:30 Trutnov 8 dráha 3. MČR 2017 – senioři :Senioři C
1.CK Brno 6
2.4.2017 8:30 Brno - Východ 8 dráha 2. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Zbraslav L 5
1.4.2017 15:30 Ledoborci 1 8 dráha 2. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Brno - Východ 6
1.4.2017 8:30 Brno - Východ 7 dráha 1. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Dion VIP 4
22.1.2017 18:30 Savona 6 5 dráha 4. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Brno - Východ 8
22.1.2017 11:30 Brno - Východ 11 dráha 1. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Ledoborci 2 1
21.1.2017 18:30 Zbraslav M 5 dráha 2. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Brno - Východ 7
21.1.2017 11:30 Brno - Východ 10 dráha 4. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Brno - Západ 3
20.11.2016 8:30 Brno - Východ 4 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Zbraslav R 8
19.11.2016 15:30 PLC S&K 9 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Brno - Východ 3
19.11.2016 8:30 Savona 6 4 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Brno - Východ 6
25.9.2016 18:30 Brno - Východ 2 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Letící kameny 6
25.9.2016 11:30 Brno - Východ 2 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Morning star Přírodověda 9
24.9.2016 18:30 Zbraslav L 3 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Brno - Východ 10
24.9.2016 11:30 Brno - Východ 7 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Zbraslav M 1
8.5.2016 14:00 LEDO LIBOC 8 dráha 1. MČR 2016 – senioři :Finále
1.CK Brno 7
8.5.2016 10:00 Demion 3 dráha 3. MČR 2016 – senioři :Semifinále
1.CK Brno 8
7.5.2016 21:00 Demion 7 dráha 4. MČR 2016 – senioři :
1.CK Brno 6
7.5.2016 14:00 Dion VIP 7 dráha 1. MČR 2016 – senioři :
1.CK Brno 9
7.5.2016 8:30 1.CK Brno 2 dráha 3. MČR 2016 – senioři :
LEDO LIBOC 9
6.5.2016 20:00 1.CK Brno 9 dráha 2. MČR 2016 – senioři :
Kolibris 5 4
3.4.2016 14:00 Dion 1 3 dráha 2. Baráž o 1.ligu 2016/17 – muži :
Brno - Východ 8
2.4.2016 17:15 Brno - Východ 2 dráha 3. Baráž o 1.ligu 2016/17 – muži :
Ledoborci 1 8
2.4.2016 11:15 Ledoborci 7 9 dráha 4. Baráž o 1.ligu 2016/17 – muži :
Brno - Východ 12
17.1.2016 17:15 Brno - Východ 13 dráha 4. Muži divize E :
Demion 3
17.1.2016 11:15 Brno - Východ 10 dráha 1. Muži divize E :
Kolibris 5 8
16.1.2016 20:00 Brno - Východ 9 dráha A Muži divize E :
Dion 1 6
16.1.2016 11:15 Karviná 6 dráha B Muži divize E :
Brno - Východ 5
3.1.2016 14:00 Brno - Východ 8 dráha 1. Muži divize E :
Zbraslav L 7
3.1.2016 8:30 Brno - Východ 3 dráha 1. Muži divize E :
PLC GUERERA 9
2.1.2016 17:15 Ledoborci 2 9 dráha 2. Muži divize E :
Brno - Východ 6
2.1.2016 11:15 Ledoborci Juniors 2 dráha 3. Muži divize E :
Brno - Východ 9
22.11.2015 11:15 Brno - Východ 4 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Dion 1 5
21.11.2015 20:00 Morning star Přírodověda 4 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 12
21.11.2015 11:15 Ledoborci Juniors 5 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 8
27.9.2015 17:15 Ledoborci 4 1 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 15
27.9.2015 11:15 Brno - Východ 3 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Dion VIP 9
26.9.2015 17:15 Brno - Západ 6 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 3
26.9.2015 8:30 Brno - Východ 5 dráha 2. Muži divize A :Základní část
WHEELCHAIR 4
10.5.2015 18:45 Dion VIP 6 dráha 3. MČR 2015 – senioři :Finále
1.CK Brno 9
10.5.2015 10:30 Dion 1 7 dráha 1. MČR 2015 – senioři :Semifinále
1.CK Brno 8
9.5.2015 13:00 RIPER Hradec Králové 5 dráha 2. MČR 2015 – senioři :Skupina D
1.CK Brno 7
8.5.2015 20:00 1.CK Brno 11 dráha 3. MČR 2015 – senioři :Skupina D
Dion 1 4
8.5.2015 15:00 1.CK Brno 11 dráha 1. MČR 2015 – senioři :Skupina D
Demion 7
4.4.2015 15:00 Brno - Východ 6 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci Juniors 7
4.4.2015 8:30 Brno - Východ 9 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Zbraslav L 4
8.2.2015 18:00 Ledoborci 5 3 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 17
8.2.2015 11:30 Brno - Východ 8 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Zbraslav ONI 9
7.2.2015 13:30 Kolibris 5 10 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 4
7.2.2015 8:00 Brno - Východ 9 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 7 2
17.11.2014 20:00 Dion VIP 2 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 8
17.11.2014 13:30 Zbraslav M 5 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 8
17.11.2014 8:00 Ledoborci Juniors 1 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 7
15.11.2014 20:00 Brno - Východ 12 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 5 3
15.11.2014 13:30 Brno - Východ 9 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Kolibris 5 4
15.11.2014 8:00 Ledoborci 7 1 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 10
28.9.2014 16:30 Zbraslav ONI 1 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 0
27.9.2014 19:00 Zbraslav L 2 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 11
27.9.2014 13:00 Brno - Východ 7 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Zbraslav M 8
27.9.2014 8:00 Brno - Východ 1 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Dion VIP 0
11.5.2014 19:00 1.CK Brno 4 dráha 3. MČR 2014 – senioři :Finále
Ledoborci 3 7
11.5.2014 13:15 1.CK Brno 6 dráha 2. MČR 2014 – senioři :Semifinále
Dion 1 5
10.5.2014 21:00 1.CK Brno 6 dráha 2. MČR 2014 – senioři :Skupina D
Ledoborci 3 5
10.5.2014 10:30 Dion 1 2 dráha 1. MČR 2014 – senioři :Skupina D
1.CK Brno 7
23.3.2014 17:00 Brno - Východ 1 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4 0
23.3.2014 11:00 Guerera TP 11 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 5
22.3.2014 20:00 Brno - Východ 7 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Dion YB 4
16.3.2014 17:00 Brno - Východ 6 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Dion VIP 5
16.3.2014 11:00 WHEELCHAIR 5 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 6
15.3.2014 20:00 Karviná 9 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 2
15.12.2013 17:00 Brno - Východ 10 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Zbraslav ONI 8
15.12.2013 11:00 Brno - Východ 7 dráha 2. Muži divize A :Základní část
RIPER Hradec Králové HD 6
14.12.2013 20:00 Brno - Východ 12 dráha 3. Muži divize A :Základní část
WHEELCHAIR 6
14.12.2013 14:00 RIPER Hradec Králové HD 2 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 9
14.12.2013 8:00 Dion VIP 4 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 5
27.10.2013 20:00 Ledoborci 4 1 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 10
27.10.2013 14:00 Zbraslav ONI 1 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 13
27.10.2013 8:00 Brno - Východ 0 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Guerera TP 10
26.10.2013 17:00 Brno - Východ 5 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Karviná 6
26.10.2013 11:00 Dion YB 5 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 3
24.3.2013 11:00 Brno - Východ 9 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Dion RM 2
23.3.2013 17:00 RPK Brno 6 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Brno - Východ 8
23.3.2013 11:00 Brno - Východ 12 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Brno - Západ 7
9.12.2012 17:00 Zlatá Praha 1 4 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Brno - Východ 8
9.12.2012 11:00 Zlatá Praha 3 10 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Brno - Východ 1
8.12.2012 20:00 Brno - Východ 7 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledo Dion 6
8.12.2012 14:00 Zbraslav SK 0 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Brno - Východ 1
8.12.2012 8:00 Dion RM 2 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Brno - Východ 8
14.10.2012 20:00 Brno - Východ 5 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
RPK Brno 6
14.10.2012 13:00 Brno - Západ 8 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Brno - Východ 5
14.10.2012 8:00 Ledo Dion 9 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Brno - Východ 2
13.10.2012 17:00 Brno - Východ 11 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Zlatá Praha 1 4
13.10.2012 11:00 Brno - Východ 3 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Zlatá Praha 3 8
7.4.2012 17:30 Brno - Východ 7 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav H 6
7.4.2012 11:30 Brno - Východ 5 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část)
Zlatá Praha 3 6
22.1.2012 17:30 Brno - Východ 8 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část)
RPK Brno 6
22.1.2012 11:30 Demion 2 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část)
Brno - Východ 11
21.1.2012 17:30 Brno - Západ 9 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část)
Brno - Východ 7
21.1.2012 11:30 Kolibris 3 6 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část)
Brno - Východ 10
6.11.2011 14:30 Guerera TP 8 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část)
Brno - Východ 5
6.11.2011 8:30 Zlatá Praha 3 5 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část)
Brno - Východ 7
5.11.2011 14:30 Zbraslav H 2 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část)
Brno - Východ 6
5.11.2011 8:30 RPK Brno 9 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část)
Brno - Východ 1
2.10.2011 17:30 Brno - Východ 10 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část)
Demion 8
2.10.2011 11:30 Brno - Východ 3 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část)
Brno - Západ 5
1.10.2011 17:30 Brno - Východ 6 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část)
Kolibris 3 0
1.10.2011 11:30 Brno - Východ 3 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část)
Guerera TP 9
9.4.2011 14:30 Zbraslav H 7 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Brno - Východ 6
5.12.2010 17:30 Klub z Viktorky 3 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Brno - Východ 10
5.12.2010 11:30 Brno - Východ 5 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav OH 12
4.12.2010 17:30 Zlatá Praha 3 12 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Brno - Východ 3
4.12.2010 11:30 Demion 4 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Brno - Východ 9
31.10.2010 17:30 Brno - Východ 7 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Guerera TP 6
31.10.2010 11:30 Brno - Východ 2 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
S&K Tee Party 7
30.10.2010 20:30 Brno - Východ 11 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Klub z Viktorky 2
30.10.2010 14:30 Brno - Východ 7 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav H 1
30.10.2010 8:30 Zbraslav OH 9 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Brno - Východ 4
3.10.2010 14:30 Zlatá Praha 3 5 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Brno - Východ 6
3.10.2010 8:30 Demion 2 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Brno - Východ 9
2.10.2010 17:30 Brno - Východ 5 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Guerera TP 4
2.10.2010 11:30 Brno - Východ 10 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
S&K Tee Party 3
1.5.2010 15:00 1.CK Brno (J.Zingová) 7 dráha B MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá
Zbraslav (K.Knížková) 4
1.5.2010 10:15 1.CK Brno (M.Snítil) 15 dráha 4. MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá
1.CK Brno (J.Zingová) 2
30.4.2010 20:00 Tee Party (L.Marková) 3 dráha A MČR mixy 2010 :Skupina C
1.CK Brno (J.Zingová) 12
30.4.2010 13:15 1.CK Brno (J.Zingová) 4 dráha 3. MČR mixy 2010 :Skupina C
Savona (T.Paul) 7
10.4.2010 20:00 Brno - Východ 10 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Kolibris 5 14
10.4.2010 11:00 RPK Brno 4 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Brno - Východ 9
6.3.2010 17:00 Dion RM 7 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Brno - Východ 3
6.3.2010 11:00 Brno - Východ 0 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Zlatá Praha 3 0
10.1.2010 14:00 Zbraslav H 7 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Brno - Východ 5
10.1.2010 8:00 Demion 1 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Brno - Východ 10
6.12.2009 14:00 Brno - Východ 6 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Klub z Viktorky 9
6.12.2009 8:00 Kolibris 5 5 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Brno - Východ 7
5.12.2009 17:00 Brno - Východ 8 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Dion RM 13
5.12.2009 11:00 Brno - Východ 5 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
RPK Brno 6
31.10.2009 17:00 Zlatá Praha 3 8 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Brno - Východ 5
31.10.2009 11:00 Brno - Východ 9 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Zbraslav H 7
13.9.2009 17:00 Brno - Východ 6 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Demion 7
13.9.2009 11:00 Klub z Viktorky 2 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Brno - Východ 14
4.4.2009 20:00 Dion 1 3 dráha 2. 2.liga - muži :základní část
Brno - Východ 9
4.4.2009 17:00 Brno - Východ 0 dráha 4. 2.liga - muži :základní část
Demion 0
4.4.2009 11:00 Brno - Východ 4 dráha 3. 2.liga - muži :základní část
Ledoborci 1 6
8.3.2009 19:55 Kolibris 3 5 dráha 2. 2.liga - muži :základní část
Brno - Východ 3
8.3.2009 11:00 Brno - Východ 8 dráha 1. 2.liga - muži :základní část
Klub z Viktorky 2
7.3.2009 17:00 Kolibris 5 5 dráha 4. 2.liga - muži :základní část
Brno - Východ 7
7.3.2009 8:00 Dion RM 7 dráha 3. 2.liga - muži :základní část
Brno - Východ 6
22.2.2009 17:00 Brno - Východ 6 dráha 1. 2.liga - muži :základní část
Kolibris 3 5
22.2.2009 8:00 Demion 6 dráha 4. 2.liga - muži :základní část
Brno - Východ 7
21.2.2009 14:00 Brno - Východ 0 dráha 2. 2.liga - muži :základní část
Dion 1 0
23.11.2008 14:00 Ledoborci 1 3 dráha 2. 2.liga - muži :základní část
Brno - Východ 6
22.11.2008 20:00 Klub z Viktorky 3 dráha 4. 2.liga - muži :základní část
Brno - Východ 5
22.11.2008 11:00 Brno - Východ 6 dráha 2. 2.liga - muži :základní část
Kolibris 5 9
21.11.2008 17:00 Brno - Východ 3 dráha 1. 2.liga - muži :základní část
Dion RM 10
19.4.2008 18:55 Klub z Viktorky 4 dráha 1. Baráž o 1.a 2.ligu - muži :Baráž o 2.ligu A
Brno - Východ 6
19.4.2008 12:25 Brno - Východ 9 dráha 3. Baráž o 1.a 2.ligu - muži :Baráž o 2.ligu A
Klub z Viktorky 8
6.4.2008 13:15 Brno - Východ 4 dráha 3. 2.liga - muži :Tie breaky
Ledoborci 1 7
16.3.2008 15:45 Brno - Východ 15 dráha 1. 2.liga - muži :2.liga A - 2.část
Demion 4
15.3.2008 20:45 Zlatá Praha 2 8 dráha 2. 2.liga - muži :2.liga A - 2.část
Brno - Východ 6
15.3.2008 13:15 Brno - Východ 6 dráha 1. 2.liga - muži :2.liga A - 2.část
Dion RM 7
27.1.2008 15:45 Dion 1 7 dráha 4. 2.liga - muži :2.liga A - 2.část
Brno - Východ 3
27.1.2008 8:15 Brno - Východ 6 dráha 3. 2.liga - muži :2.liga A - 2.část
Ledoborci 1 3
26.1.2008 18:15 Zlatá Praha 3 12 dráha 2. 2.liga - muži :2.liga A - 2.část
Brno - Východ 5
26.1.2008 10:45 Brno - Východ 2 dráha 3. 2.liga - muži :2.liga A - 2.část
Kolibris 3 13
30.9.2007 18:15 Ledoborci 1 4 dráha 1. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj
Brno - Východ 9
30.9.2007 8:15 Demion 4 dráha 3. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj
Brno - Východ 7
29.9.2007 13:15 Brno - Východ 7 dráha 1. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj
Brno - Západ 5
28.9.2007 20:45 Kolibris 3 8 dráha 4. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj
Brno - Východ 3
28.9.2007 10:45 Brno - Východ 9 dráha 2. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj
Dion TP 5
18.2.2007 12:25 Zlatá Praha 1 9 dráha 4. 1.liga - muži :2.kolo
Brno - Východ 4
17.2.2007 18:55 Brno - Východ 4 dráha 3. 1.liga - muži :2.kolo
Wallis M 10
17.2.2007 12:25 Dion RM 8 dráha 2. 1.liga - muži :2.kolo
Brno - Východ 4
14.1.2007 15:25 Brno - Východ 6 dráha 1. 1.liga - muži :2.kolo
Savona 5 8
14.1.2007 8:55 Zbraslav H 4 dráha 4. 1.liga - muži :2.kolo
Brno - Východ 6
13.1.2007 15:25 Brno - Východ 5 dráha 3. 1.liga - muži :2.kolo
Aritma 2 4
13.1.2007 8:55 Trutnov 1 5 dráha 2. 1.liga - muži :2.kolo
Brno - Východ 3
17.12.2006 11:55 Brno - Východ 0 dráha 1. 2.liga - muži - skup.A :Tie breaky
Kladno The Bush 0
17.12.2006 8:55 Brno - Východ 7 dráha 2. 2.liga - muži - skup.A :Tie breaky
Kolibris 3 6
16.12.2006 8:55 Brno - Východ 6 dráha 1. 2.liga - muži - skup.A :1.kolo
Kladno The Bush 0
26.11.2006 17:55 AP Bratislava 10 dráha 4. 2.liga - muži - skup.A :1.kolo
Brno - Východ 2
26.11.2006 11:55 Brno - Východ 10 dráha 2. 2.liga - muži - skup.A :1.kolo
Zlatá Praha 2 2
25.11.2006 11:55 Demion 4 dráha 4. 2.liga - muži - skup.A :1.kolo
Brno - Východ 7
8.10.2006 20:55 Brno - Východ 10 dráha 3. 2.liga - muži - skup.A :1.kolo
Kladno Nephr. 6
8.10.2006 11:55 Sušice 2 dráha 1. 2.liga - muži - skup.A :1.kolo
Brno - Východ 16
7.10.2006 14:55 Brno - Východ 7 dráha 3. 2.liga - muži - skup.A :1.kolo
CC Ledoborci 5
24.9.2006 20:55 Kolibris 3 8 dráha 1. 2.liga - muži - skup.A :1.kolo
Brno - Východ 6
23.9.2006 20:55 Brno - Východ 7 dráha 3. 2.liga - muži - skup.A :1.kolo
Chec Sport Team 8
23.9.2006 11:55 Prague TP M 5 dráha 1. 2.liga - muži - skup.A :1.kolo
Brno - Východ 10
9.4.2006 13:30 Dion (V.Černovský) 11 dráha A MČR mixy 2007 :Nadstavbová část sk.červená
1.CK Brno (R.Adámková) 3
8.4.2006 15:00 1.CK Brno (R.Adámková) 9 dráha 2. MČR mixy 2007 :Nadstavbová část sk.červená
RPK Brno (L.Plachý) 4
8.4.2006 8:00 Savona (J.Šulc) 3 dráha 3. MČR mixy 2007 :Základní část sk.B
1.CK Brno (R.Adámková) 9
7.4.2006 15:15 Kolibris (J.Candra) 8 dráha 4. MČR mixy 2007 :Základní část sk.B
1.CK Brno (R.Adámková) 6
11.3.2006 14:55 Kolibris 5 2 dráha 4. 1.liga - muži :PKT "B"
Brno - Východ 7
11.3.2006 8:55 Savona 4 8 dráha 2. 1.liga - muži :PKT "B"
Brno - Východ 3
18.2.2006 17:55 Brno - Východ 4 dráha 4. 1.liga - muži :PKT "A"
Savona 4 10
18.2.2006 11:55 Brno - Východ 3 dráha 2. 1.liga - muži :PKT "A"
Kolibris 5 8
28.1.2006 14:55 Brno - Východ 6 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Dion 1 11
28.1.2006 8:55 Hungary 6 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Brno - Východ 4
11.12.2005 20:55 CC Kolibris 6 1 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Brno - Východ 7
11.12.2005 14:55 Kolibris 5 4 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Brno - Východ 5
11.12.2005 8:55 Brno - Východ 2 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Letící kameny 8
10.12.2005 17:55 Brno - Východ 9 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Trutnov 1 0
10.12.2005 11:55 Zlatá Praha 1 7 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Brno - Východ 6
10.4.2005 9:00 CC Poprad 2 dráha 3. MČR mixy 2006 :4.kolo
1.CK Brno B 11
9.4.2005 12:45 M Bratislava 2 6 dráha 4. MČR mixy 2006 :3.kolo
1.CK Brno B 4
8.4.2005 20:00 Kolitma 11 dráha A MČR mixy 2006 :2.kolo
1.CK Brno B 7
8.4.2005 13:00 Kolibris XP 11 dráha 2. MČR mixy 2006 :1.kolo
1.CK Brno B 0
23.10.2004 20:55 Kladno Nephr. 0 dráha 2. 2.liga - muži :DKT "B"
Brno - Západ 9
23.10.2004 17:55 El Greco 6 dráha 3. 2.liga - muži :DKT "B"
Brno - Západ 8
23.10.2004 11:55 1.CC Bratislava 0 dráha 1. 2.liga - muži :DKT "B"
Brno - Západ 9
20.3.2004 17:55 CC Dion TR 9 dráha 3. 2.liga - muži :DKT "A"
Brno - Západ 0
20.3.2004 11:55 Brno - Západ 0 dráha 2. 2.liga - muži :DKT "A"
CC Dion TR 9
29.2.2004 20:55 Brno - Západ 0 dráha 4. 2.liga - muži :Základní část
Savona 1 9
29.2.2004 14:55 CC Kolibris 6 12 dráha 3. 2.liga - muži :Základní část
Brno - Západ 2
29.2.2004 8:55 Brno - Západ 3 dráha 1. 2.liga - muži :Základní část
Kolibris 5 13
28.2.2004 20:55 Brno - Západ 0 dráha 1. 2.liga - muži :Základní část
Kladno Nephr. 9
28.2.2004 11:55 Kladno The Bush 8 dráha 3. 2.liga - muži :Základní část
Brno - Západ 4
1.2.2004 11:55 Brno - Západ 0 dráha 3. 2.liga - muži :Základní část
Sušice 9
31.1.2004 17:55 KCK Piechowice 8 dráha 2. 2.liga - muži :Základní část
Brno - Západ 6
31.1.2004 14:55 Savona 4 5 dráha 1. 2.liga - muži :Základní část
Brno - Západ 8
31.1.2004 14:55 CC Dion TR 0 dráha 3. 2.liga - muži :Základní část
Brno - Západ 9
31.1.2004 8:55 Brno - Západ 5 dráha 3. 2.liga - muži :Základní část
1.CC Bratislava 6
2.11.2003 21:30 Dion 1 10 dráha 3. 1.liga - muži :2.hrací den
Brno - Západ 8
2.11.2003 18:45 Trutnov 1 6 dráha 1. 1.liga - muži :2.hrací den
Brno - Západ 4
2.11.2003 13:35 Klub z Viktorky 10 dráha 2. 1.liga - muži :2.hrací den
Brno - Západ 3
8.2.2003 13:25 Dion RM 4 dráha 3. 1.liga - muži :5.hrací den
Brno - Západ 8
8.2.2003 8:15 Dion 1 13 dráha 4. 1.liga - muži :5.hrací den
Brno - Západ 3
1.2.2003 21:30 Brno - Východ 7 dráha 4. 1.liga - muži :4.hrací den
Brno - Západ 5
1.2.2003 18:45 Savona 2 9 dráha 1. 1.liga - muži :4.hrací den
Brno - Západ 4
1.2.2003 13:35 Kolibris 3 10 dráha 4. 1.liga - muži :4.hrací den
Brno - Západ 5
16.11.2002 16:10 Klub z Viktorky 5 dráha 1. 1.liga - muži :3.hrací den
Brno - Západ 9
16.11.2002 11:00 Trutnov 1 7 dráha 2. 1.liga - muži :3.hrací den
Brno - Západ 4
16.11.2002 8:15 Dion RM 14 dráha 3. 1.liga - muži :3.hrací den
Brno - Západ 3
5.10.2002 16:10 Kolibris 3 12 dráha 2. 1.liga - muži :1.hrací den
Brno - Západ 3
5.10.2002 11:50 Brno - Západ 15 dráha 4. 1.liga - muži :1.hrací den
Brno - Východ 2
5.10.2002 8:15 Savona 2 16 dráha 1. 1.liga - muži :1.hrací den
Brno - Západ 3
9.2.2002 16:05 Dion 1 6 dráha 3. 1.liga - muži :5.hrací den
Brno - Západ 8
9.2.2002 13:20 Zlatá Praha 1 14 dráha 1. 1.liga - muži :5.hrací den
Brno - Západ 0
19.1.2002 8:15 Kolibris 3 6 dráha 3. 1.liga - muži :4.hrací den
Brno - Západ 5
17.11.2001 20:45 Klub z Viktorky 7 dráha 2. 1.liga - muži :3.hrací den
Brno - Západ 9
17.11.2001 13:20 CC Dion TR 4 dráha 3. 1.liga - muži :3.hrací den
Brno - Západ 8
3.11.2001 15:40 Trutnov 1 6 dráha 3. 1.liga - muži :2.hrací den
Brno - Západ 11
3.11.2001 11:00 Dion RM 19 dráha 2. 1.liga - muži :2.hrací den
Brno - Západ 2
3.11.2001 8:15 Brno - Východ 7 dráha 4. 1.liga - muži :2.hrací den
Brno - Západ 6
6.10.2001 20:45 Kolibris 5 4 dráha 1. 1.liga - muži :1.hrací den
Brno - Západ 9
6.10.2001 18:00 Zlatá Praha 3 6 dráha 4. 1.liga - muži :1.hrací den
Brno - Západ 8
10.2.2001 12:55 CC Kolibris 4M 12 dráha 4. 1.liga - muži :5.hrací den
1.CK Brno M 5
20.1.2001 20:45 Kolibris 3 10 dráha 3. 1.liga - muži :4.hrací den
1.CK Brno M 5
20.1.2001 18:00 1.CK Brno M 12 dráha 1. 1.liga - muži :4.hrací den
Savona 4 6
20.1.2001 13:20 Letící kameny 0 dráha 2. 1.liga - muži :4.hrací den
1.CK Brno M 9
18.11.2000 11:00 Klub z Viktorky 3 dráha 4. 1.liga - muži :3.hrací den
1.CK Brno M 8
18.11.2000 8:15 1.CK Brno M 8 dráha 2. 1.liga - muži :3.hrací den
Trutnov 1 7
4.11.2000 18:00 1.CK Brno M 9 dráha 3. 1.liga - muži :2.hrací den
Savona 1 0
4.11.2000 13:20 1.CK Brno M 5 dráha 1. 1.liga - muži :2.hrací den
Dion RM 4
7.10.2000 15:40 Zlatá Praha 6 dráha 2. 1.liga - muži :1.hrací den
1.CK Brno M 9
7.10.2000 8:15 1.CK Brno M 9 dráha 1. 1.liga - muži :1.hrací den
Dion 1 9
1.4.2000 15:30 1.CK Brno M 4 dráha 2. Baráž o extraligu - muži :Baráž o extraligu
Zlatá Praha 2 10
1.4.2000 10:40 1.CK Brno M 4 dráha 1. Baráž o extraligu - muži :Baráž o extraligu
Zlatá Praha 2 6
20.2.2000 20:20 1.CK Brno M 9 dráha 1. 1.liga - muži :5.hrací den
QPC 0
19.2.2000 20:45 1.CK Brno M 1 dráha 3. 1.liga - muži :5.hrací den
Dion 1 13
19.2.2000 18:00 Savona 1 5 dráha 1. 1.liga - muži :5.hrací den
1.CK Brno M 7
19.2.2000 13:20 Kolibris 3 10 dráha 3. 1.liga - muži :5.hrací den
1.CK Brno M 8
5.2.2000 15:40 CC Kolibris 4M 5 dráha 2. 1.liga - muži :4.hrací den
1.CK Brno M 6
5.2.2000 11:00 1.CK Brno M 2 dráha 3. 1.liga - muži :4.hrací den
Klub z Viktorky 7
5.2.2000 8:15 1.CK Brno M 9 dráha 1. 1.liga - muži :4.hrací den
QPC 5
22.1.2000 20:45 Kolibris 3 12 dráha 3. 1.liga - muži :3.hrací den
1.CK Brno M 3
22.1.2000 18:10 CK Montáž 2 dráha 4. 1.liga - muži :3.hrací den
1.CK Brno M 7
22.1.2000 13:30 1.CK Brno M 10 dráha 3. 1.liga - muži :3.hrací den
Dion 1 6
6.11.1999 15:40 CK Montáž 0 dráha 1. 1.liga - muži :2.hrací den
1.CK Brno M 9
6.11.1999 11:00 1.CK Brno M 9 dráha 2. 1.liga - muži :2.hrací den
Klub z Viktorky 7
6.11.1999 8:15 CC Kolibris 4M 10 dráha 4. 1.liga - muži :2.hrací den
1.CK Brno M 4
25.9.1999 13:20 Savona 1 5 dráha 4. 1.liga - muži :1.hrací den
1.CK Brno M 8
6.3.1999 15:30 QPC 9 dráha 1. 2.liga - muži :Dohrávka
1.CK Brno M 7
23.1.1999 20:45 1.CK Brno M 12 dráha 1. 2.liga - muži :4.kolo
Klub z Viktorky 1
23.1.1999 18:00 1.CK Brno M 2 dráha 2. 2.liga - muži :4.kolo
CC Dion M 7
7.11.1998 15:40 TJ Junior 4 dráha 3. 2.liga - muži :3.kolo
1.CK Brno M 13
7.11.1998 11:00 CC Kolibris 4M 6 dráha 4. 2.liga - muži :3.kolo
1.CK Brno M 6
7.11.1998 8:15 CK Montáž 10 dráha 1. 2.liga - muži :3.kolo
1.CK Brno M 3
24.10.1998 18:00 Kolibris 3 7 dráha 2. 2.liga - muži :2.kolo
1.CK Brno M 10
24.10.1998 13:20 Savona 1 14 dráha 1. 2.liga - muži :2.kolo
1.CK Brno M 7
3.10.1998 15:40 QPC 5 dráha 3. 2.liga - muži :1.kolo
1.CK Brno M 7
3.10.1998 8:15 CC Savona 3 5 dráha 3. 2.liga - muži :1.kolo
1.CK Brno M 7
7.2.1998 18:00 TJ Junior 2 9 dráha 3. 2.liga - muži A + B :5.kolo
1.CK Brno M 6
7.2.1998 15:40 1.CK Brno M 6 dráha 2. 2.liga - muži A + B :Dohrávky
CK Montáž 11
7.2.1998 11:00 1.CK Brno M 4 dráha 4. 2.liga - muži A + B :Dohrávky
CC Savona 3 7
17.1.1998 15:40 1.CK Brno M 9 dráha 2. 2.liga - muži A + B :4.kolo
CC Kolibris 4M 5
17.1.1998 8:15 Letící kameny 9 dráha 4. 2.liga - muži A + B :4.kolo
1.CK Brno M 0
18.10.1997 13:20 Kolibris 3 10 dráha 4. 2.liga - muži A + B :2.kolo
1.CK Brno M 4
18.10.1997 11:00 Savona 5 10 dráha 1. 2.liga - muži A + B :2.kolo
1.CK Brno M 5
18.10.1997 8:15 Kolibris 5 0 dráha 3. 2.liga - muži A + B :2.kolo
1.CK Brno M 9
27.9.1997 20:45 1.CK Brno M 5 dráha 1. 2.liga - muži A + B :1.kolo
Savona 4 6
27.9.1997 18:00 TJ Junior 8 dráha 3. 2.liga - muži A + B :1.kolo
1.CK Brno M 5
1.3.1997 19:55 1.CK Brno M 10 dráha 3. 2.liga - muži "A" a "B" :Dohrávka
TJ Junior 2 4
1.3.1997 15:15 1.CK Brno M 9 dráha 2. 2.liga - muži "A" a "B" :Dohrávka
TJ Junior 7
1.3.1997 10:35 1.CK Brno M 0 dráha 1. 2.liga - muži "A" a "B" :Dohrávka
Savona 1 9
8.2.1997 15:40 1.CK Brno M 0 dráha 4. 2.liga - muži "A" a "B" :5.kolo
Zlatá Praha 9
8.2.1997 11:00 1.CK Brno M 0 dráha 1. 2.liga - muži "A" a "B" :5.kolo
CK Montáž 9
8.2.1997 8:15 1.CK Brno M 0 dráha 2. 2.liga - muži "A" a "B" :5.kolo
CC Savona 3 9
12.1.1997 15:40 1.CK Brno M 2 dráha 1. 2.liga - muži "A" a "B" :4.kolo
Kolibris 2 18
12.1.1997 11:00 Savona 1 9 dráha 2. 2.liga - muži "A" a "B" :4.kolo
1.CK Brno M 2
14.12.1996 15:40 1.CK Brno M 9 dráha 3. 2.liga - muži "A" a "B" :3.kolo
TJ Junior 2
14.12.1996 11:00 1.CK Brno M 6 dráha 4. 2.liga - muži "A" a "B" :3.kolo
BCC Z 8
3.11.1996 18:00 1.CK Brno M 9 dráha 4. 2.liga - muži "A" a "B" :2.kolo
Kolibris 3 5
3.11.1996 13:20 Zlatá Praha 13 dráha 3. 2.liga - muži "A" a "B" :2.kolo
1.CK Brno M 5
3.11.1996 11:10 1.CK Brno M 4 dráha 3. 2.liga - muži "A" a "B" :2.kolo
CC Savona 3 10
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo