[x] A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Adamčíková Štěpánka Adámek Jan Adámková Radka
Al - Kaysy Jaroslava Albrecht Karel Aliapuliu (Nekovářová) Lenka
Amlerová Lenka Antal Stanislav Antoš Václav
Axamitová Elena Axamítová Zuzana Babiš Milan
Babišová (Dvořáková) Eva Balážová Lenka Balíková (Novotná) Gabriela
Balogh David Bareš Jakub Barkmanová (Hájková) Helena
Bárta David Barta Michal Barták Milan
Barták Vojtěch Bartáková Ivana Bartáková Karolína
Bartošová Alžběta Bartošová Martina Bartošová Štěpánka
Bartůněk Milan Baudyš Pavel Baudyš Radek
předchozí další

Barták Milan (1.CK BRNO)

datum čas zápas dráha soutěž
14.4.2019 18:30 Kolibris 3 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ
14.4.2019 11:30 Brno - Východ dráha 2. Muži divize A :Základní část
Karviná
13.4.2019 15:30 Kamenný Újezd dráha 3. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ
13.4.2019 8:30 Brno - Východ dráha 4. Muži divize A :Základní část
PLC
24.2.2019 18:30 Brno - Východ dráha 3. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3
24.2.2019 11:30 Zbraslav M dráha 4. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ
23.2.2019 18:30 Ledoborci Army dráha 2. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ
23.2.2019 11:30 Brno - Východ dráha 1. Muži divize A :Základní část
Troublemakers
13.1.2019 18:30 Brno - Východ dráha 1. Muži divize A :Základní část
Kolibris 3
13.1.2019 11:30 Karviná dráha 2. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ
12.1.2019 18:30 Brno - Východ dráha 3. Muži divize A :Základní část
Kamenný Újezd
12.1.2019 11:30 PLC dráha 4. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ
14.10.2018 15:00 Ledoborci 3 6 dráha A Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 4
14.10.2018 8:30 Brno - Východ 1 dráha B Muži divize A :Základní část
Zbraslav M 0
13.10.2018 15:00 Brno - Východ 2 dráha B Muži divize A :Základní část
Ledoborci Army 9
13.10.2018 8:30 Troublemakers 6 dráha A Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 10
12.5.2018 19:15 CC RIPER 8 dráha 4. MČR 2018 – senioři :Čtvrtfinále
1.CK Brno 3
12.5.2018 14:15 CC Ledoborci 8 dráha 1. MČR 2018 – senioři :Skupina E
1.CK Brno 4
11.5.2018 19:15 1.CK Brno 10 dráha 2. MČR 2018 – senioři :Skupina E
Demion 8
30.3.2018 15:30 Brno - Východ 5 dráha 1. 1.liga – muži :skupina B
Morning star Přírodověda 9
30.3.2018 8:30 Zbraslav OH 6 dráha 4. 1.liga – muži :skupina B
Brno - Východ 5
21.1.2018 18:30 PLC S&K 1 dráha 1. 1.liga – muži :skupina B
Brno - Východ 0
21.1.2018 11:30 Brno - Východ 0 dráha 3. 1.liga – muži :skupina B
Brno - Západ 1
20.1.2018 18:30 Brno - Východ 4 dráha 2. 1.liga – muži :skupina B
Letící kameny 9
20.1.2018 11:30 Brno - Východ 5 dráha 4. 1.liga – muži :skupina B
Ledoborci 2 6
5.11.2017 15:30 Brno - Východ 8 dráha 1. 1.liga – muži :skupina B
Dion 1 9
5.11.2017 8:30 Brno - Východ 1 dráha 3. 1.liga – muži :skupina B
PLC S&K 11
4.11.2017 15:30 Brno - Západ 10 dráha 2. 1.liga – muži :skupina B
Brno - Východ 2
4.11.2017 8:30 Brno - Východ 6 dráha 1. 1.liga – muži :skupina B
Zbraslav OH 7
1.10.2017 18:30 Morning star Přírodověda 6 dráha 4. 1.liga – muži :skupina B
Brno - Východ 9
1.10.2017 11:30 Letící kameny 7 dráha 3. 1.liga – muži :skupina B
Brno - Východ 2
30.9.2017 18:30 Ledoborci 2 8 dráha 1. 1.liga – muži :skupina B
Brno - Východ 6
30.9.2017 11:30 Dion 1 7 dráha 2. 1.liga – muži :skupina B
Brno - Východ 3
28.5.2017 14:00 1.CK Brno 4 dráha 2. MČR 2017 – senioři :Finále
Trutnov 8
28.5.2017 10:00 1.CK Brno 9 dráha 4. MČR 2017 – senioři :Semifinále
Demion 6
27.5.2017 21:00 1.CK Brno 5 dráha 2. MČR 2017 – senioři :1/4 finále
CC Ledoborci 3
27.5.2017 14:30 1.CK Brno 3 dráha 1. MČR 2017 – senioři :Senioři C
Demion 5
27.5.2017 8:30 Trutnov 8 dráha 3. MČR 2017 – senioři :Senioři C
1.CK Brno 6
2.4.2017 8:30 Brno - Východ 8 dráha 2. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Zbraslav L 5
1.4.2017 15:30 Ledoborci 1 8 dráha 2. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Brno - Východ 6
1.4.2017 8:30 Brno - Východ 7 dráha 1. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Dion VIP 4
22.1.2017 18:30 Savona 6 5 dráha 4. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Brno - Východ 8
22.1.2017 11:30 Brno - Východ 11 dráha 1. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Ledoborci 2 1
21.1.2017 18:30 Zbraslav M 5 dráha 2. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Brno - Východ 7
21.1.2017 11:30 Brno - Východ 10 dráha 4. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Brno - Západ 3
20.11.2016 8:30 Brno - Východ 4 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Zbraslav R 8
19.11.2016 15:30 PLC S&K 9 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Brno - Východ 3
19.11.2016 8:30 Savona 6 4 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Brno - Východ 6
25.9.2016 18:30 Brno - Východ 2 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Letící kameny 6
25.9.2016 11:30 Brno - Východ 2 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Morning star Přírodověda 9
24.9.2016 18:30 Zbraslav L 3 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Brno - Východ 10
24.9.2016 11:30 Brno - Východ 7 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Zbraslav M 1
8.5.2016 14:00 LEDO LIBOC 8 dráha 1. MČR 2016 – senioři :Finále
1.CK Brno 7
8.5.2016 10:00 Demion 3 dráha 3. MČR 2016 – senioři :Semifinále
1.CK Brno 8
7.5.2016 21:00 Demion 7 dráha 4. MČR 2016 – senioři :
1.CK Brno 6
7.5.2016 14:00 Dion VIP 7 dráha 1. MČR 2016 – senioři :
1.CK Brno 9
7.5.2016 8:30 1.CK Brno 2 dráha 3. MČR 2016 – senioři :
LEDO LIBOC 9
6.5.2016 20:00 1.CK Brno 9 dráha 2. MČR 2016 – senioři :
Kolibris 5 4
3.4.2016 14:00 Dion 1 3 dráha 2. Baráž o 1.ligu 2016/17 – muži :
Brno - Východ 8
2.4.2016 17:15 Brno - Východ 2 dráha 3. Baráž o 1.ligu 2016/17 – muži :
Ledoborci 1 8
2.4.2016 11:15 Ledoborci 7 9 dráha 4. Baráž o 1.ligu 2016/17 – muži :
Brno - Východ 12
17.1.2016 17:15 Brno - Východ 13 dráha 4. Muži divize E :
Demion 3
17.1.2016 11:15 Brno - Východ 10 dráha 1. Muži divize E :
Kolibris 5 8
16.1.2016 20:00 Brno - Východ 9 dráha A Muži divize E :
Dion 1 6
16.1.2016 11:15 Karviná 6 dráha B Muži divize E :
Brno - Východ 5
3.1.2016 14:00 Brno - Východ 8 dráha 1. Muži divize E :
Zbraslav L 7
3.1.2016 8:30 Brno - Východ 3 dráha 1. Muži divize E :
PLC GUERERA 9
2.1.2016 17:15 Ledoborci 2 9 dráha 2. Muži divize E :
Brno - Východ 6
2.1.2016 11:15 Ledoborci Juniors 2 dráha 3. Muži divize E :
Brno - Východ 9
22.11.2015 11:15 Brno - Východ 4 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Dion 1 5
21.11.2015 20:00 Morning star Přírodověda 4 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 12
21.11.2015 11:15 Ledoborci Juniors 5 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 8
27.9.2015 17:15 Ledoborci 4 1 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 15
27.9.2015 11:15 Brno - Východ 3 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Dion VIP 9
26.9.2015 17:15 Brno - Západ 6 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 3
26.9.2015 8:30 Brno - Východ 5 dráha 2. Muži divize A :Základní část
WHEELCHAIR 4
10.5.2015 18:45 Dion VIP 6 dráha 3. MČR 2015 – senioři :Finále
1.CK Brno 9
10.5.2015 10:30 Dion 1 7 dráha 1. MČR 2015 – senioři :Semifinále
1.CK Brno 8
9.5.2015 13:00 RIPER Hradec Králové 5 dráha 2. MČR 2015 – senioři :Skupina D
1.CK Brno 7
8.5.2015 20:00 1.CK Brno 11 dráha 3. MČR 2015 – senioři :Skupina D
Dion 1 4
8.5.2015 15:00 1.CK Brno 11 dráha 1. MČR 2015 – senioři :Skupina D
Demion 7
4.4.2015 15:00 Brno - Východ 6 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci Juniors 7
4.4.2015 8:30 Brno - Východ 9 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Zbraslav L 4
8.2.2015 18:00 Ledoborci 5 3 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 17
8.2.2015 11:30 Brno - Východ 8 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Zbraslav ONI 9
7.2.2015 13:30 Kolibris 5 10 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 4
7.2.2015 8:00 Brno - Východ 9 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 7 2
17.11.2014 20:00 Dion VIP 2 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 8
17.11.2014 13:30 Zbraslav M 5 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 8
17.11.2014 8:00 Ledoborci Juniors 1 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 7
15.11.2014 20:00 Brno - Východ 12 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 5 3
15.11.2014 13:30 Brno - Východ 9 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Kolibris 5 4
15.11.2014 8:00 Ledoborci 7 1 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 10
28.9.2014 16:30 Zbraslav ONI 1 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 0
27.9.2014 19:00 Zbraslav L 2 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 11
27.9.2014 13:00 Brno - Východ 7 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Zbraslav M 8
27.9.2014 8:00 Brno - Východ 1 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Dion VIP 0
11.5.2014 19:00 1.CK Brno 4 dráha 3. MČR 2014 – senioři :Finále
Ledoborci 3 7
11.5.2014 13:15 1.CK Brno 6 dráha 2. MČR 2014 – senioři :Semifinále
Dion 1 5
10.5.2014 21:00 1.CK Brno 6 dráha 2. MČR 2014 – senioři :Skupina D
Ledoborci 3 5
10.5.2014 10:30 Dion 1 2 dráha 1. MČR 2014 – senioři :Skupina D
1.CK Brno 7
23.3.2014 17:00 Brno - Východ 1 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4 0
23.3.2014 11:00 Guerera TP 11 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 5
22.3.2014 20:00 Brno - Východ 7 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Dion YB 4
16.3.2014 17:00 Brno - Východ 6 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Dion VIP 5
16.3.2014 11:00 WHEELCHAIR 5 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 6
15.3.2014 20:00 Karviná 9 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 2
15.12.2013 17:00 Brno - Východ 10 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Zbraslav ONI 8
15.12.2013 11:00 Brno - Východ 7 dráha 2. Muži divize A :Základní část
RIPER Hradec Králové HD 6
14.12.2013 20:00 Brno - Východ 12 dráha 3. Muži divize A :Základní část
WHEELCHAIR 6
14.12.2013 14:00 RIPER Hradec Králové HD 2 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 9
14.12.2013 8:00 Dion VIP 4 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 5
27.10.2013 20:00 Ledoborci 4 1 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 10
27.10.2013 14:00 Zbraslav ONI 1 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 13
27.10.2013 8:00 Brno - Východ 0 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Guerera TP 10
26.10.2013 17:00 Brno - Východ 5 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Karviná 6
26.10.2013 11:00 Dion YB 5 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 3
24.3.2013 11:00 Brno - Východ 9 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Dion RM 2
23.3.2013 17:00 RPK Brno 6 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Brno - Východ 8
23.3.2013 11:00 Brno - Východ 12 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Brno - Západ 7
9.12.2012 17:00 Zlatá Praha 1 4 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Brno - Východ 8
9.12.2012 11:00 Zlatá Praha 3 10 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Brno - Východ 1
8.12.2012 20:00 Brno - Východ 7 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledo Dion 6
8.12.2012 14:00 Zbraslav SK 0 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Brno - Východ 1
8.12.2012 8:00 Dion RM 2 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Brno - Východ 8
14.10.2012 20:00 Brno - Východ 5 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
RPK Brno 6
14.10.2012 13:00 Brno - Západ 8 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Brno - Východ 5
14.10.2012 8:00 Ledo Dion 9 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Brno - Východ 2
13.10.2012 17:00 Brno - Východ 11 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Zlatá Praha 1 4
13.10.2012 11:00 Brno - Východ 3 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Zlatá Praha 3 8
7.4.2012 17:30 Brno - Východ 7 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav H 6
7.4.2012 11:30 Brno - Východ 5 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část)
Zlatá Praha 3 6
22.1.2012 17:30 Brno - Východ 8 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část)
RPK Brno 6
22.1.2012 11:30 Demion 2 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část)
Brno - Východ 11
21.1.2012 17:30 Brno - Západ 9 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část)
Brno - Východ 7
21.1.2012 11:30 Kolibris 3 6 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část)
Brno - Východ 10
6.11.2011 14:30 Guerera TP 8 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část)
Brno - Východ 5
6.11.2011 8:30 Zlatá Praha 3 5 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část)
Brno - Východ 7
5.11.2011 14:30 Zbraslav H 2 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část)
Brno - Východ 6
5.11.2011 8:30 RPK Brno 9 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část)
Brno - Východ 1
2.10.2011 17:30 Brno - Východ 10 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část)
Demion 8
2.10.2011 11:30 Brno - Východ 3 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část)
Brno - Západ 5
1.10.2011 17:30 Brno - Východ 6 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část)
Kolibris 3 0
1.10.2011 11:30 Brno - Východ 3 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část)
Guerera TP 9
9.4.2011 14:30 Zbraslav H 7 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Brno - Východ 6
5.12.2010 17:30 Klub z Viktorky 3 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Brno - Východ 10
5.12.2010 11:30 Brno - Východ 5 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav OH 12
4.12.2010 17:30 Zlatá Praha 3 12 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Brno - Východ 3
4.12.2010 11:30 Demion 4 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Brno - Východ 9
31.10.2010 17:30 Brno - Východ 7 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Guerera TP 6
31.10.2010 11:30 Brno - Východ 2 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
S&K Tee Party 7
30.10.2010 20:30 Brno - Východ 11 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Klub z Viktorky 2
30.10.2010 14:30 Brno - Východ 7 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav H 1
30.10.2010 8:30 Zbraslav OH 9 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Brno - Východ 4
3.10.2010 14:30 Zlatá Praha 3 5 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Brno - Východ 6
3.10.2010 8:30 Demion 2 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Brno - Východ 9
2.10.2010 17:30 Brno - Východ 5 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Guerera TP 4
2.10.2010 11:30 Brno - Východ 10 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
S&K Tee Party 3
1.5.2010 15:00 1.CK Brno (J.Zingová) 7 dráha B MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá
Zbraslav (K.Knížková) 4
1.5.2010 10:15 1.CK Brno (M.Snítil) 15 dráha 4. MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá
1.CK Brno (J.Zingová) 2
30.4.2010 20:00 Tee Party (L.Marková) 3 dráha A MČR mixy 2010 :Skupina C
1.CK Brno (J.Zingová) 12
30.4.2010 13:15 1.CK Brno (J.Zingová) 4 dráha 3. MČR mixy 2010 :Skupina C
Savona (T.Paul) 7
10.4.2010 20:00 Brno - Východ 10 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Kolibris 5 14
10.4.2010 11:00 RPK Brno 4 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Brno - Východ 9
6.3.2010 17:00 Dion RM 7 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Brno - Východ 3
6.3.2010 11:00 Brno - Východ 0 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Zlatá Praha 3 0
10.1.2010 14:00 Zbraslav H 7 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Brno - Východ 5
10.1.2010 8:00 Demion 1 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Brno - Východ 10
6.12.2009 14:00 Brno - Východ 6 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Klub z Viktorky 9
6.12.2009 8:00 Kolibris 5 5 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Brno - Východ 7
5.12.2009 17:00 Brno - Východ 8 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Dion RM 13
5.12.2009 11:00 Brno - Východ 5 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
RPK Brno 6
31.10.2009 17:00 Zlatá Praha 3 8 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Brno - Východ 5
31.10.2009 11:00 Brno - Východ 9 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Zbraslav H 7
13.9.2009 17:00 Brno - Východ 6 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Demion 7
13.9.2009 11:00 Klub z Viktorky 2 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Brno - Východ 14
4.4.2009 20:00 Dion 1 3 dráha 2. 2.liga - muži :základní část
Brno - Východ 9
4.4.2009 17:00 Brno - Východ 0 dráha 4. 2.liga - muži :základní část
Demion 0
4.4.2009 11:00 Brno - Východ 4 dráha 3. 2.liga - muži :základní část
Ledoborci 1 6
8.3.2009 19:55 Kolibris 3 5 dráha 2. 2.liga - muži :základní část
Brno - Východ 3
8.3.2009 11:00 Brno - Východ 8 dráha 1. 2.liga - muži :základní část
Klub z Viktorky 2
7.3.2009 17:00 Kolibris 5 5 dráha 4. 2.liga - muži :základní část
Brno - Východ 7
7.3.2009 8:00 Dion RM 7 dráha 3. 2.liga - muži :základní část
Brno - Východ 6
22.2.2009 17:00 Brno - Východ 6 dráha 1. 2.liga - muži :základní část
Kolibris 3 5
22.2.2009 8:00 Demion 6 dráha 4. 2.liga - muži :základní část
Brno - Východ 7
21.2.2009 14:00 Brno - Východ 0 dráha 2. 2.liga - muži :základní část
Dion 1 0
23.11.2008 14:00 Ledoborci 1 3 dráha 2. 2.liga - muži :základní část
Brno - Východ 6
22.11.2008 20:00 Klub z Viktorky 3 dráha 4. 2.liga - muži :základní část
Brno - Východ 5
22.11.2008 11:00 Brno - Východ 6 dráha 2. 2.liga - muži :základní část
Kolibris 5 9
21.11.2008 17:00 Brno - Východ 3 dráha 1. 2.liga - muži :základní část
Dion RM 10
19.4.2008 18:55 Klub z Viktorky 4 dráha 1. Baráž o 1.a 2.ligu - muži :Baráž o 2.ligu A
Brno - Východ 6
19.4.2008 12:25 Brno - Východ 9 dráha 3. Baráž o 1.a 2.ligu - muži :Baráž o 2.ligu A
Klub z Viktorky 8
6.4.2008 13:15 Brno - Východ 4 dráha 3. 2.liga - muži :Tie breaky
Ledoborci 1 7
16.3.2008 15:45 Brno - Východ 15 dráha 1. 2.liga - muži :2.liga A - 2.část
Demion 4
15.3.2008 20:45 Zlatá Praha 2 8 dráha 2. 2.liga - muži :2.liga A - 2.část
Brno - Východ 6
15.3.2008 13:15 Brno - Východ 6 dráha 1. 2.liga - muži :2.liga A - 2.část
Dion RM 7
27.1.2008 15:45 Dion 1 7 dráha 4. 2.liga - muži :2.liga A - 2.část
Brno - Východ 3
27.1.2008 8:15 Brno - Východ 6 dráha 3. 2.liga - muži :2.liga A - 2.část
Ledoborci 1 3
26.1.2008 18:15 Zlatá Praha 3 12 dráha 2. 2.liga - muži :2.liga A - 2.část
Brno - Východ 5
26.1.2008 10:45 Brno - Východ 2 dráha 3. 2.liga - muži :2.liga A - 2.část
Kolibris 3 13
30.9.2007 18:15 Ledoborci 1 4 dráha 1. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj
Brno - Východ 9
30.9.2007 8:15 Demion 4 dráha 3. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj
Brno - Východ 7
29.9.2007 13:15 Brno - Východ 7 dráha 1. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj
Brno - Západ 5
28.9.2007 20:45 Kolibris 3 8 dráha 4. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj
Brno - Východ 3
28.9.2007 10:45 Brno - Východ 9 dráha 2. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj
Dion TP 5
18.2.2007 12:25 Zlatá Praha 1 9 dráha 4. 1.liga - muži :2.kolo
Brno - Východ 4
17.2.2007 18:55 Brno - Východ 4 dráha 3. 1.liga - muži :2.kolo
Wallis M 10
17.2.2007 12:25 Dion RM 8 dráha 2. 1.liga - muži :2.kolo
Brno - Východ 4
14.1.2007 15:25 Brno - Východ 6 dráha 1. 1.liga - muži :2.kolo
Savona 5 8
14.1.2007 8:55 Zbraslav H 4 dráha 4. 1.liga - muži :2.kolo
Brno - Východ 6
13.1.2007 15:25 Brno - Východ 5 dráha 3. 1.liga - muži :2.kolo
Aritma 2 4
13.1.2007 8:55 Trutnov 1 5 dráha 2. 1.liga - muži :2.kolo
Brno - Východ 3
17.12.2006 11:55 Brno - Východ 0 dráha 1. 2.liga - muži - skup.A :Tie breaky
Kladno The Bush 0
17.12.2006 8:55 Brno - Východ 7 dráha 2. 2.liga - muži - skup.A :Tie breaky
Kolibris 3 6
16.12.2006 8:55 Brno - Východ 6 dráha 1. 2.liga - muži - skup.A :1.kolo
Kladno The Bush 0
26.11.2006 17:55 AP Bratislava 10 dráha 4. 2.liga - muži - skup.A :1.kolo
Brno - Východ 2
26.11.2006 11:55 Brno - Východ 10 dráha 2. 2.liga - muži - skup.A :1.kolo
Zlatá Praha 2 2
25.11.2006 11:55 Demion 4 dráha 4. 2.liga - muži - skup.A :1.kolo
Brno - Východ 7
8.10.2006 20:55 Brno - Východ 10 dráha 3. 2.liga - muži - skup.A :1.kolo
Kladno Nephr. 6
8.10.2006 11:55 Sušice 2 dráha 1. 2.liga - muži - skup.A :1.kolo
Brno - Východ 16
7.10.2006 14:55 Brno - Východ 7 dráha 3. 2.liga - muži - skup.A :1.kolo
CC Ledoborci 5
24.9.2006 20:55 Kolibris 3 8 dráha 1. 2.liga - muži - skup.A :1.kolo
Brno - Východ 6
23.9.2006 20:55 Brno - Východ 7 dráha 3. 2.liga - muži - skup.A :1.kolo
Chec Sport Team 8
23.9.2006 11:55 Prague TP M 5 dráha 1. 2.liga - muži - skup.A :1.kolo
Brno - Východ 10
9.4.2006 13:30 Dion (V.Černovský) 11 dráha A MČR mixy 2007 :Nadstavbová část sk.červená
1.CK Brno (R.Adámková) 3
8.4.2006 15:00 1.CK Brno (R.Adámková) 9 dráha 2. MČR mixy 2007 :Nadstavbová část sk.červená
RPK Brno (L.Plachý) 4
8.4.2006 8:00 Savona (J.Šulc) 3 dráha 3. MČR mixy 2007 :Základní část sk.B
1.CK Brno (R.Adámková) 9
7.4.2006 15:15 Kolibris (J.Candra) 8 dráha 4. MČR mixy 2007 :Základní část sk.B
1.CK Brno (R.Adámková) 6
11.3.2006 14:55 Kolibris 5 2 dráha 4. 1.liga - muži :PKT "B"
Brno - Východ 7
11.3.2006 8:55 Savona 4 8 dráha 2. 1.liga - muži :PKT "B"
Brno - Východ 3
18.2.2006 17:55 Brno - Východ 4 dráha 4. 1.liga - muži :PKT "A"
Savona 4 10
18.2.2006 11:55 Brno - Východ 3 dráha 2. 1.liga - muži :PKT "A"
Kolibris 5 8
28.1.2006 14:55 Brno - Východ 6 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Dion 1 11
28.1.2006 8:55 Hungary 6 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Brno - Východ 4
11.12.2005 20:55 CC Kolibris 6 1 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Brno - Východ 7
11.12.2005 14:55 Kolibris 5 4 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Brno - Východ 5
11.12.2005 8:55 Brno - Východ 2 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Letící kameny 8
10.12.2005 17:55 Brno - Východ 9 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Trutnov 1 0
10.12.2005 11:55 Zlatá Praha 1 7 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Brno - Východ 6
10.4.2005 9:00 CC Poprad 2 dráha 3. MČR mixy 2006 :4.kolo
1.CK Brno B 11
9.4.2005 12:45 M Bratislava 2 6 dráha 4. MČR mixy 2006 :3.kolo
1.CK Brno B 4
8.4.2005 20:00 Kolitma 11 dráha A MČR mixy 2006 :2.kolo
1.CK Brno B 7
8.4.2005 13:00 Kolibris XP 11 dráha 2. MČR mixy 2006 :1.kolo
1.CK Brno B 0
23.10.2004 20:55 Kladno Nephr. 0 dráha 2. 2.liga - muži :DKT "B"
Brno - Západ 9
23.10.2004 17:55 El Greco 6 dráha 3. 2.liga - muži :DKT "B"
Brno - Západ 8
23.10.2004 11:55 1.CC Bratislava 0 dráha 1. 2.liga - muži :DKT "B"
Brno - Západ 9
20.3.2004 17:55 CC Dion TR 9 dráha 3. 2.liga - muži :DKT "A"
Brno - Západ 0
20.3.2004 11:55 Brno - Západ 0 dráha 2. 2.liga - muži :DKT "A"
CC Dion TR 9
29.2.2004 20:55 Brno - Západ 0 dráha 4. 2.liga - muži :Základní část
Savona 1 9
29.2.2004 14:55 CC Kolibris 6 12 dráha 3. 2.liga - muži :Základní část
Brno - Západ 2
29.2.2004 8:55 Brno - Západ 3 dráha 1. 2.liga - muži :Základní část
Kolibris 5 13
28.2.2004 20:55 Brno - Západ 0 dráha 1. 2.liga - muži :Základní část
Kladno Nephr. 9
28.2.2004 11:55 Kladno The Bush 8 dráha 3. 2.liga - muži :Základní část
Brno - Západ 4
1.2.2004 11:55 Brno - Západ 0 dráha 3. 2.liga - muži :Základní část
Sušice 9
31.1.2004 17:55 KCK Piechowice 8 dráha 2. 2.liga - muži :Základní část
Brno - Západ 6
31.1.2004 14:55 Savona 4 5 dráha 1. 2.liga - muži :Základní část
Brno - Západ 8
31.1.2004 14:55 CC Dion TR 0 dráha 3. 2.liga - muži :Základní část
Brno - Západ 9
31.1.2004 8:55 Brno - Západ 5 dráha 3. 2.liga - muži :Základní část
1.CC Bratislava 6
2.11.2003 21:30 Dion 1 10 dráha 3. 1.liga - muži :2.hrací den
Brno - Západ 8
2.11.2003 18:45 Trutnov 1 6 dráha 1. 1.liga - muži :2.hrací den
Brno - Západ 4
2.11.2003 13:35 Klub z Viktorky 10 dráha 2. 1.liga - muži :2.hrací den
Brno - Západ 3
8.2.2003 13:25 Dion RM 4 dráha 3. 1.liga - muži :5.hrací den
Brno - Západ 8
8.2.2003 8:15 Dion 1 13 dráha 4. 1.liga - muži :5.hrací den
Brno - Západ 3
1.2.2003 21:30 Brno - Východ 7 dráha 4. 1.liga - muži :4.hrací den
Brno - Západ 5
1.2.2003 18:45 Savona 2 9 dráha 1. 1.liga - muži :4.hrací den
Brno - Západ 4
1.2.2003 13:35 Kolibris 3 10 dráha 4. 1.liga - muži :4.hrací den
Brno - Západ 5
16.11.2002 16:10 Klub z Viktorky 5 dráha 1. 1.liga - muži :3.hrací den
Brno - Západ 9
16.11.2002 11:00 Trutnov 1 7 dráha 2. 1.liga - muži :3.hrací den
Brno - Západ 4
16.11.2002 8:15 Dion RM 14 dráha 3. 1.liga - muži :3.hrací den
Brno - Západ 3
5.10.2002 16:10 Kolibris 3 12 dráha 2. 1.liga - muži :1.hrací den
Brno - Západ 3
5.10.2002 11:50 Brno - Západ 15 dráha 4. 1.liga - muži :1.hrací den
Brno - Východ 2
5.10.2002 8:15 Savona 2 16 dráha 1. 1.liga - muži :1.hrací den
Brno - Západ 3
9.2.2002 16:05 Dion 1 6 dráha 3. 1.liga - muži :5.hrací den
Brno - Západ 8
9.2.2002 13:20 Zlatá Praha 1 14 dráha 1. 1.liga - muži :5.hrací den
Brno - Západ 0
19.1.2002 8:15 Kolibris 3 6 dráha 3. 1.liga - muži :4.hrací den
Brno - Západ 5
17.11.2001 20:45 Klub z Viktorky 7 dráha 2. 1.liga - muži :3.hrací den
Brno - Západ 9
17.11.2001 13:20 CC Dion TR 4 dráha 3. 1.liga - muži :3.hrací den
Brno - Západ 8
3.11.2001 15:40 Trutnov 1 6 dráha 3. 1.liga - muži :2.hrací den
Brno - Západ 11
3.11.2001 11:00 Dion RM 19 dráha 2. 1.liga - muži :2.hrací den
Brno - Západ 2
3.11.2001 8:15 Brno - Východ 7 dráha 4. 1.liga - muži :2.hrací den
Brno - Západ 6
6.10.2001 20:45 Kolibris 5 4 dráha 1. 1.liga - muži :1.hrací den
Brno - Západ 9
6.10.2001 18:00 Zlatá Praha 3 6 dráha 4. 1.liga - muži :1.hrací den
Brno - Západ 8
10.2.2001 12:55 CC Kolibris 4M 12 dráha 4. 1.liga - muži :5.hrací den
1.CK Brno M 5
20.1.2001 20:45 Kolibris 3 10 dráha 3. 1.liga - muži :4.hrací den
1.CK Brno M 5
20.1.2001 18:00 1.CK Brno M 12 dráha 1. 1.liga - muži :4.hrací den
Savona 4 6
20.1.2001 13:20 Letící kameny 0 dráha 2. 1.liga - muži :4.hrací den
1.CK Brno M 9
18.11.2000 11:00 Klub z Viktorky 3 dráha 4. 1.liga - muži :3.hrací den
1.CK Brno M 8
18.11.2000 8:15 1.CK Brno M 8 dráha 2. 1.liga - muži :3.hrací den
Trutnov 1 7
4.11.2000 18:00 1.CK Brno M 9 dráha 3. 1.liga - muži :2.hrací den
Savona 1 0
4.11.2000 13:20 1.CK Brno M 5 dráha 1. 1.liga - muži :2.hrací den
Dion RM 4
7.10.2000 15:40 Zlatá Praha 6 dráha 2. 1.liga - muži :1.hrací den
1.CK Brno M 9
7.10.2000 8:15 1.CK Brno M 9 dráha 1. 1.liga - muži :1.hrací den
Dion 1 9
1.4.2000 15:30 1.CK Brno M 4 dráha 2. Baráž o extraligu - muži :Baráž o extraligu
Zlatá Praha 2 10
1.4.2000 10:40 1.CK Brno M 4 dráha 1. Baráž o extraligu - muži :Baráž o extraligu
Zlatá Praha 2 6
20.2.2000 20:20 1.CK Brno M 9 dráha 1. 1.liga - muži :5.hrací den
QPC 0
19.2.2000 20:45 1.CK Brno M 1 dráha 3. 1.liga - muži :5.hrací den
Dion 1 13
19.2.2000 18:00 Savona 1 5 dráha 1. 1.liga - muži :5.hrací den
1.CK Brno M 7
19.2.2000 13:20 Kolibris 3 10 dráha 3. 1.liga - muži :5.hrací den
1.CK Brno M 8
5.2.2000 15:40 CC Kolibris 4M 5 dráha 2. 1.liga - muži :4.hrací den
1.CK Brno M 6
5.2.2000 11:00 1.CK Brno M 2 dráha 3. 1.liga - muži :4.hrací den
Klub z Viktorky 7
5.2.2000 8:15 1.CK Brno M 9 dráha 1. 1.liga - muži :4.hrací den
QPC 5
22.1.2000 20:45 Kolibris 3 12 dráha 3. 1.liga - muži :3.hrací den
1.CK Brno M 3
22.1.2000 18:10 CK Montáž 2 dráha 4. 1.liga - muži :3.hrací den
1.CK Brno M 7
22.1.2000 13:30 1.CK Brno M 10 dráha 3. 1.liga - muži :3.hrací den
Dion 1 6
6.11.1999 15:40 CK Montáž 0 dráha 1. 1.liga - muži :2.hrací den
1.CK Brno M 9
6.11.1999 11:00 1.CK Brno M 9 dráha 2. 1.liga - muži :2.hrací den
Klub z Viktorky 7
6.11.1999 8:15 CC Kolibris 4M 10 dráha 4. 1.liga - muži :2.hrací den
1.CK Brno M 4
25.9.1999 13:20 Savona 1 5 dráha 4. 1.liga - muži :1.hrací den
1.CK Brno M 8
6.3.1999 15:30 QPC 9 dráha 1. 2.liga - muži :Dohrávka
1.CK Brno M 7
23.1.1999 20:45 1.CK Brno M 12 dráha 1. 2.liga - muži :4.kolo
Klub z Viktorky 1
23.1.1999 18:00 1.CK Brno M 2 dráha 2. 2.liga - muži :4.kolo
CC Dion M 7
7.11.1998 15:40 TJ Junior 4 dráha 3. 2.liga - muži :3.kolo
1.CK Brno M 13
7.11.1998 11:00 CC Kolibris 4M 6 dráha 4. 2.liga - muži :3.kolo
1.CK Brno M 6
7.11.1998 8:15 CK Montáž 10 dráha 1. 2.liga - muži :3.kolo
1.CK Brno M 3
24.10.1998 18:00 Kolibris 3 7 dráha 2. 2.liga - muži :2.kolo
1.CK Brno M 10
24.10.1998 13:20 Savona 1 14 dráha 1. 2.liga - muži :2.kolo
1.CK Brno M 7
3.10.1998 15:40 QPC 5 dráha 3. 2.liga - muži :1.kolo
1.CK Brno M 7
3.10.1998 8:15 CC Savona 3 5 dráha 3. 2.liga - muži :1.kolo
1.CK Brno M 7
7.2.1998 18:00 TJ Junior 2 9 dráha 3. 2.liga - muži A + B :5.kolo
1.CK Brno M 6
7.2.1998 15:40 1.CK Brno M 6 dráha 2. 2.liga - muži A + B :Dohrávky
CK Montáž 11
7.2.1998 11:00 1.CK Brno M 4 dráha 4. 2.liga - muži A + B :Dohrávky
CC Savona 3 7
17.1.1998 15:40 1.CK Brno M 9 dráha 2. 2.liga - muži A + B :4.kolo
CC Kolibris 4M 5
17.1.1998 8:15 Letící kameny 9 dráha 4. 2.liga - muži A + B :4.kolo
1.CK Brno M 0
18.10.1997 13:20 Kolibris 3 10 dráha 4. 2.liga - muži A + B :2.kolo
1.CK Brno M 4
18.10.1997 11:00 Savona 5 10 dráha 1. 2.liga - muži A + B :2.kolo
1.CK Brno M 5
18.10.1997 8:15 Kolibris 5 0 dráha 3. 2.liga - muži A + B :2.kolo
1.CK Brno M 9
27.9.1997 20:45 1.CK Brno M 5 dráha 1. 2.liga - muži A + B :1.kolo
Savona 4 6
27.9.1997 18:00 TJ Junior 8 dráha 3. 2.liga - muži A + B :1.kolo
1.CK Brno M 5
1.3.1997 19:55 1.CK Brno M 10 dráha 3. 2.liga - muži "A" a "B" :Dohrávka
TJ Junior 2 4
1.3.1997 15:15 1.CK Brno M 9 dráha 2. 2.liga - muži "A" a "B" :Dohrávka
TJ Junior 7
1.3.1997 10:35 1.CK Brno M 0 dráha 1. 2.liga - muži "A" a "B" :Dohrávka
Savona 1 9
8.2.1997 15:40 1.CK Brno M 0 dráha 4. 2.liga - muži "A" a "B" :5.kolo
Zlatá Praha 9
8.2.1997 11:00 1.CK Brno M 0 dráha 1. 2.liga - muži "A" a "B" :5.kolo
CK Montáž 9
8.2.1997 8:15 1.CK Brno M 0 dráha 2. 2.liga - muži "A" a "B" :5.kolo
CC Savona 3 9
12.1.1997 15:40 1.CK Brno M 2 dráha 1. 2.liga - muži "A" a "B" :4.kolo
Kolibris 2 18
12.1.1997 11:00 Savona 1 9 dráha 2. 2.liga - muži "A" a "B" :4.kolo
1.CK Brno M 2
14.12.1996 15:40 1.CK Brno M 9 dráha 3. 2.liga - muži "A" a "B" :3.kolo
TJ Junior 2
14.12.1996 11:00 1.CK Brno M 6 dráha 4. 2.liga - muži "A" a "B" :3.kolo
BCC Z 8
3.11.1996 18:00 1.CK Brno M 9 dráha 4. 2.liga - muži "A" a "B" :2.kolo
Kolibris 3 5
3.11.1996 13:20 Zlatá Praha 13 dráha 3. 2.liga - muži "A" a "B" :2.kolo
1.CK Brno M 5
3.11.1996 11:10 1.CK Brno M 4 dráha 3. 2.liga - muži "A" a "B" :2.kolo
CC Savona 3 10