horni

Balogh David (CC LEDOBORCI - Icebreakers)

datum čas zápas dráha soutěž
8.4.2018 15:30 Kolibris 3 dráha A Muži divize B :Základní část
Ledoborci NG
8.4.2018 8:30 Ledoborci NG dráha A Muži divize B :Základní část
Ledoborci Juniors
11.3.2018 11:30 Ledoborci NG dráha B Muži divize B :Základní část
CC RIPER
4.3.2018 15:30 Ledoborci NG dráha B Muži divize B :Základní část
Kamenný Újezd
4.3.2018 8:30 PLC ICEBREAKERS dráha B Muži divize B :Základní část
Ledoborci NG
3.3.2018 15:30 Ledoborci NG dráha B Muži divize B :Základní část
Liboc 2
3.3.2018 8:30 Zbraslav M dráha A Muži divize B :Základní část
Ledoborci NG
11.2.2018 15:30 Loupežníci Jičín dráha A Muži divize B :Základní část
Ledoborci NG
11.2.2018 8:30 Ledoborci 3 dráha B Muži divize B :Základní část
Ledoborci NG
10.2.2018 15:30 CC RIPER dráha B Muži divize B :Základní část
Ledoborci NG
10.2.2018 8:30 Liboc 2 dráha B Muži divize B :Základní část
Ledoborci NG
26.11.2017 10:50 Savona 5 dráha B Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Skupina C
Ledoborci NG
26.11.2017 8:20 Ledoborci NG dráha A Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Skupina C
Dion HJ
19.11.2017 10:45 Ledoborci NG 6 dráha 4. 3rd EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :EJCT Men
Ledoborci Juniors 7
18.11.2017 13:30 CZE 1 7 dráha 1. 3rd EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :EJCT Men
Ledoborci NG 3
18.11.2017 8:00 Ledoborci NG 6 dráha 3. 3rd EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :EJCT Men
ITA 4
17.11.2017 14:15 Ledoborci NG 7 dráha 1. 3rd EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :EJCT Men
HUN 1 8
11.11.2017 20:15 Ledoborci NG 4 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Kolibris 3 6
11.11.2017 8:30 Ledoborci NG 4 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 3 5
28.10.2017 19:30 Ledoborci NG 8 dráha B Muži divize B :Základní část
PLC ICEBREAKERS 5
28.10.2017 12:00 Ledoborci Juniors 5 dráha B Muži divize B :Základní část
Ledoborci NG 6
15.10.2017 8:30 Kamenný Újezd 2 dráha A Muži divize B :Základní část
Ledoborci NG 13
14.10.2017 15:30 Ledoborci NG 3 dráha B Muži divize B :Základní část
Zbraslav M 7
14.10.2017 8:30 Ledoborci NG 9 dráha A Muži divize B :Základní část
Loupežníci Jičín 8
8.10.2017 15:00 Ledoborci NG 4 dráha A Pohár ČSC junioři 2017 :Finále
Ledolamky 7
8.10.2017 8:30 Ledoborci Army 7 dráha B Pohár ČSC junioři 2017 :Nadstavba
Ledoborci NG 9
7.10.2017 8:30 Kolibris 3 9 dráha A Pohár ČSC junioři 2017 :Nadstavba
Ledoborci NG 12
30.9.2017 14:40 Dion HJ 3 dráha B Pohár ČSC junioři 2017 :Junioři C
Ledoborci NG 11
30.9.2017 8:30 Ledoborci NG 5 dráha A Pohár ČSC junioři 2017 :Junioři C
Ledoborci Juniors 8
30.4.2017 15:30 Kolibris 3 3 dráha 4. MČRJ 2017 - junioři (finálový turnaj) :O 3. místo
Ledoborci NG 11
30.4.2017 10:00 Dion YB 12 dráha 2. MČRJ 2017 - junioři (finálový turnaj) :Semifinále
Ledoborci NG 6
29.4.2017 16:00 Ledoborci NG 7 dráha 3. MČRJ 2017 – junioři :Čtvrtfinále
Ledoborci Juniors 5
29.4.2017 8:55 Ledoborci Army 9 dráha 1. MČRJ 2017 – junioři :Skupina A
Ledoborci NG 11
9.4.2017 11:55 Ledoborci NG 6 dráha B Juniorská a žákovská liga – 4.turnaj :Nadstavba
Ledoborci Army 8
8.4.2017 19:10 Dion HJ 4 dráha A Juniorská a žákovská liga – 4.turnaj :Juniorská liga A
Ledoborci NG 6
7.4.2017 18:10 Ledoborci NG 2 dráha A Juniorská a žákovská liga – 4.turnaj :Juniorská liga A
Savona 17 7
26.3.2017 11:25 Ledoborci NG 8 dráha 4. MČRJ 2017 – junioři :Skupina A
Liboc 2 10
25.3.2017 18:25 Dion YB 7 dráha 3. MČRJ 2017 – junioři :Skupina A
Ledoborci NG 2
25.3.2017 11:25 Ledoborci NG 14 dráha 4. MČRJ 2017 – junioři :Skupina A
CC RIPER 2 3
29.1.2017 12:10 Ledolamky 6 dráha A Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Skupina J
Ledoborci NG 5
29.1.2017 8:00 Ledoborci NG 8 dráha B Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Juniorská liga C
PLC 1 1
28.1.2017 15:10 Třešňovka D 5 dráha A Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Juniorská liga C
Ledoborci NG 6
18.12.2016 18:30 Ledoborci NG 9 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2016 :O 3. místo
Loupežníci Jičín 0
18.12.2016 11:30 Liboc 2 6 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2016 :Junioři B
Ledoborci NG 9
17.12.2016 19:00 Ledolamky 6 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2016 :Junioři B
Ledoborci NG 4
17.12.2016 12:00 Ledoborci NG 11 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2016 :Junioři B
Kolibris 3 5
17.12.2016 8:30 Ledoborci NG 10 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2016 :Junioři B
PLC 1 2
6.11.2016 14:40 Ledolamky 5 dráha B Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Juniorská liga B
Ledoborci NG 4
5.11.2016 19:10 Ledoborci Army 6 dráha B Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Juniorská liga B
Ledoborci NG 3
5.11.2016 12:10 Ledoborci NG 6 dráha A Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Juniorská liga B
Kolibris 3 3
16.10.2016 18:50 Ledoborci NG 6 dráha B Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Finále
Ledoborci Juniors 7
16.10.2016 13:20 Ledoborci NG 8 dráha A Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Nadstavba
Třešňovka D 3
15.10.2016 18:50 Ledoborci NG 9 dráha A Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Juniorská liga A
Ledoborci Juniors 8
15.10.2016 13:20 Dion HJ 3 dráha B Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Juniorská liga A
Ledoborci NG 11
22.5.2016 18:00 Savona 5 3 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Juniorská liga - Finále
Ledoborci Juniors 8
22.5.2016 11:30 Ledoborci Juniors 7 dráha 4. Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Juniorská liga - Semifinále
Třešňovka D 4
21.5.2016 17:30 Ledoborci Juniors 4 dráha 1. Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Juniorská liga A
Savona 16 7
21.5.2016 11:30 Kolibris 3 2 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Juniorská liga A
Ledoborci Juniors 13
24.4.2016 15:30 Dion YB 6 dráha 3. MČRJ 2016 - junioři (finálový turnaj) :
Ledoborci Juniors 5
24.4.2016 10:00 Ledoborci Juniors 11 dráha 2. MČRJ 2016 - junioři (finálový turnaj) :
Loupežníci Jičín 3
23.4.2016 15:30 Dion YB 10 dráha 3. MČRJ 2016 - junioři (finálový turnaj) :
Ledoborci Juniors 6
20.3.2016 11:25 Ledoborci Juniors 6 dráha 4. MČRJ 2016 – junioři :Základní část
Liboc 4
19.3.2016 17:55 Loupežníci Jičín 6 dráha 1. MČRJ 2016 – junioři :Základní část
Ledoborci Juniors 7
19.3.2016 11:25 Ledoborci Juniors 8 dráha 4. MČRJ 2016 – junioři :Základní část
Kolibris 3 4
18.3.2016 18:20 Dion YB 7 dráha 3. MČRJ 2016 – junioři :Základní část
Ledoborci Juniors 2
6.3.2016 8:30 CZE 1 4 dráha 2. Olympic Hopes Prague 2016 :
Füssen 10
5.3.2016 14:30 CZE 1 2 dráha 1. Olympic Hopes Prague 2016 :
POL 9
5.3.2016 11:00 Oberstdorf 1 3 dráha 2. Olympic Hopes Prague 2016 :Group B
CZE 1 8
4.3.2016 16:00 HUN 2 6 dráha 3. Olympic Hopes Prague 2016 :Group B
CZE 1 5
6.12.2015 16:30 Ledoborci NG 4 dráha A Pohár ČSC žáci 2015 :Pohár ČSC žáci 2015
PLC 1 5
6.12.2015 11:00 PLC 1 6 dráha A Pohár ČSC žáci 2015 :Pohár ČSC žáci 2015
Ledoborci NG 13
5.12.2015 16:30 Ledoborci NG 12 dráha A Pohár ČSC žáci 2015 :Pohár ČSC žáci 2015
Dion HJ 2
5.12.2015 11:00 PLC 2 1 dráha B Pohár ČSC žáci 2015 :Pohár ČSC žáci 2015
Ledoborci NG 20
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo