[x]
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Bartáková Ivana (CC SOKOL LIBOC)
datum | čas | zápas | dráha | soutěž |
---|---|---|---|---|
20.3.2021 | 15:30 | Sokolky | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Ledoborky 3 | ||||
20.3.2021 | 9:00 | Sokolky | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Kolibris 1 | ||||
14.2.2021 | 15:30 | Trutnov 2 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Sokolky | ||||
14.2.2021 | 9:00 | Savona I | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Sokolky | ||||
13.2.2021 | 15:30 | Dion XX | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Sokolky | ||||
13.2.2021 | 9:00 | Sokolky | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Citadela | ||||
6.12.2020 | 15:30 | Letící kameny | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Sokolky | ||||
6.12.2020 | 9:00 | Sokolky | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Trutnov 2 | ||||
5.12.2020 | 15:30 | Kolibris 1 | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Sokolky | ||||
5.12.2020 | 9:00 | Sokolky | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Savona I | ||||
11.10.2020 | 15:30 | Ledoborky 3 2 | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Sokolky 7 | ||||
11.10.2020 | 9:00 | Sokolky 1 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Dion XX 0 | ||||
10.10.2020 | 15:30 | Citadela 1 | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Sokolky 0 | ||||
10.10.2020 | 9:00 | Sokolky 5 | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Letící kameny 7 | ||||
26.1.2020 | 16:30 | Sokolky 9 | dráha 4. | Extraliga – ženy :Základní část |
Ledolamky 8 | ||||
26.1.2020 | 8:15 | Zbraslav W 10 | dráha 1. | Extraliga – ženy :Základní část |
Sokolky 4 | ||||
25.1.2020 | 16:30 | Sokolky 6 | dráha 4. | Extraliga – ženy :Základní část |
PLC LEDO 5 | ||||
25.1.2020 | 8:15 | Liboc 1 10 | dráha 1. | Extraliga – ženy :Základní část |
Sokolky 2 | ||||
7.12.2019 | 16:30 | Sokolky 1 | dráha 4. | Extraliga – ženy :Základní část |
Savona H 10 | ||||
7.12.2019 | 8:15 | Savona M 13 | dráha 2. | Extraliga – ženy :Základní část |
Sokolky 5 | ||||
6.12.2019 | 8:15 | PLC LEDO 10 | dráha 3. | Extraliga – ženy :Základní část |
Sokolky 4 | ||||
28.10.2019 | 20:15 | Sokolky 1 | dráha 4. | Extraliga – ženy :Základní část |
Zbraslav W 12 | ||||
28.10.2019 | 12:00 | Sokolky 5 | dráha 3. | Extraliga – ženy :Základní část |
Liboc 1 9 | ||||
27.10.2019 | 20:15 | Ledolamky 5 | dráha 2. | Extraliga – ženy :Základní část |
Sokolky 6 | ||||
27.10.2019 | 12:00 | Savona H 10 | dráha 4. | Extraliga – ženy :Základní část |
Sokolky 4 | ||||
26.10.2019 | 20:15 | Sokolky 6 | dráha 2. | Extraliga – ženy :Základní část |
Savona M 7 | ||||
5.5.2019 | 13:45 | Liboc 1 7 | dráha 1. | MČR 2019 – seniorky :Finále |
Sokolky 11 | ||||
4.5.2019 | 17:15 | Citadela 3 | dráha 4. | MČR 2019 – seniorky :Základní část |
Sokolky 5 | ||||
3.5.2019 | 19:45 | Sokolky 6 | dráha 1. | MČR 2019 – seniorky :Základní část |
Liboc 1 4 | ||||
27.4.2019 | 10:30 | Letící kameny 0 | dráha 3. | Barážový turnaj - 1.liga/Extraliga - ženy : |
Sokolky 1 | ||||
10.2.2019 | 16:00 | Kolibris 2 0 | dráha 4. | Extraliga – ženy :Základní část |
Sokolky 1 | ||||
10.2.2019 | 8:30 | PLC LEDO 9 | dráha 2. | Extraliga – ženy :Základní část |
Sokolky 4 | ||||
27.1.2019 | 16:30 | Zbraslav W 12 | dráha 3. | Extraliga – ženy :Základní část |
Sokolky 5 | ||||
27.1.2019 | 8:15 | Sokolky 7 | dráha 4. | Extraliga – ženy :Základní část |
Liboc 3 2 | ||||
26.1.2019 | 16:30 | Sokolky 5 | dráha 1. | Extraliga – ženy :Základní část |
Savona M 12 | ||||
26.1.2019 | 8:15 | Savona H 10 | dráha 3. | Extraliga – ženy :Základní část |
Sokolky 5 | ||||
16.12.2018 | 16:00 | Sokolky 9 | dráha 2. | Extraliga – ženy :Základní část |
Ledolamky 5 | ||||
16.12.2018 | 8:30 | Sokolky 6 | dráha 1. | Extraliga – ženy :Základní část |
Zbraslav W 10 | ||||
15.12.2018 | 16:00 | Sokolky 9 | dráha 3. | Extraliga – ženy :Základní část |
PLC LEDO 10 | ||||
15.12.2018 | 8:30 | Liboc 3 10 | dráha 4. | Extraliga – ženy :Základní část |
Sokolky 2 | ||||
28.10.2018 | 20:15 | Sokolky 9 | dráha 2. | Extraliga – ženy :Základní část |
Kolibris 2 2 | ||||
28.10.2018 | 12:00 | Savona M 11 | dráha 1. | Extraliga – ženy :Základní část |
Sokolky 2 | ||||
27.10.2018 | 20:15 | Sokolky 5 | dráha 3. | Extraliga – ženy :Základní část |
Savona H 8 | ||||
27.10.2018 | 12:00 | Ledolamky 12 | dráha 2. | Extraliga – ženy :Základní část |
Sokolky 1 | ||||
13.5.2018 | 13:15 | Sokolky 4 | dráha 3. | MČR 2018 – seniorky :Semifinále |
Falcon Praha 8 | ||||
12.5.2018 | 19:15 | Savona I 0 | dráha 1. | MČR 2018 – seniorky :Základní část |
Sokolky 1 | ||||
12.5.2018 | 14:15 | Sokolky 4 | dráha 4. | MČR 2018 – seniorky :Základní část |
Citadela 6 | ||||
12.5.2018 | 8:45 | Sokolky 5 | dráha 1. | MČR 2018 – seniorky :Základní část |
Falcon Praha 3 | ||||
11.5.2018 | 14:15 | LEDO PRAHA 3 | dráha 2. | MČR 2018 – seniorky :Základní část |
Sokolky 6 | ||||
31.3.2018 | 15:30 | Savona H 1 | dráha 2. | Extraliga – ženy :Základní část |
Sokolky 0 | ||||
31.3.2018 | 9:30 | Sokolky 0 | dráha 3. | Extraliga – ženy :Základní část |
Zbraslav W 1 | ||||
4.2.2018 | 15:30 | Liboc 3 9 | dráha 2. | Extraliga – ženy :Základní část |
Sokolky 3 | ||||
4.2.2018 | 9:30 | Sokolky 9 | dráha 1. | Extraliga – ženy :Základní část |
Trutnov 2 6 | ||||
3.2.2018 | 16:30 | PLC LEDO 3 | dráha 3. | Extraliga – ženy :Základní část |
Sokolky 6 | ||||
3.2.2018 | 8:15 | Sokolky 4 | dráha 4. | Extraliga – ženy :Základní část |
Savona M 5 | ||||
17.12.2017 | 20:15 | Liboc 1 9 | dráha 2. | Extraliga – ženy :Základní část |
Sokolky 3 | ||||
17.12.2017 | 12:00 | Sokolky 3 | dráha 4. | Extraliga – ženy :Základní část |
Liboc 3 8 | ||||
16.12.2017 | 20:15 | Zbraslav W 11 | dráha 1. | Extraliga – ženy :Základní část |
Sokolky 7 | ||||
16.12.2017 | 12:00 | Trutnov 2 5 | dráha 3. | Extraliga – ženy :Základní část |
Sokolky 8 | ||||
22.10.2017 | 16:00 | Sokolky 7 | dráha 4. | Extraliga – ženy :Základní část |
Savona H 9 | ||||
22.10.2017 | 8:30 | Sokolky 9 | dráha 3. | Extraliga – ženy :Základní část |
PLC LEDO 6 | ||||
21.10.2017 | 16:00 | Savona M 10 | dráha 4. | Extraliga – ženy :Základní část |
Sokolky 4 | ||||
21.10.2017 | 8:30 | Sokolky 3 | dráha 2. | Extraliga – ženy :Základní část |
Liboc 1 8 | ||||
16.9.2017 | 20:00 | Dion YB 5 | dráha 2. | Pohár ČSC 2017 :Skupina A |
Sokolky 3 | ||||
16.9.2017 | 10:15 | Sokolky 4 | dráha 1. | Pohár ČSC 2017 :Skupina A |
Zbraslav L 5 | ||||
15.9.2017 | 20:00 | Tabery - Zbraslav 7 | dráha 3. | Pohár ČSC 2017 :Skupina A |
Sokolky 3 | ||||
15.9.2017 | 14:45 | Sokolky 1 | dráha 2. | Pohár ČSC 2017 :Skupina A |
Letící kameny 0 | ||||
15.4.2017 | 19:30 | Sokolky 1 | dráha 2. | Barážový turnaj - 1.liga/Extraliga - ženy : |
Ledoborky 2 0 | ||||
8.4.2017 | 16:00 | Sokolky 9 | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Dion ICE 6 | ||||
8.4.2017 | 8:30 | Sokolky 6 | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Kolibris 2 2 | ||||
29.1.2017 | 19:30 | Letící kameny 3 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Sokolky 6 | ||||
29.1.2017 | 12:00 | Falcon Praha 6 | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Sokolky 4 | ||||
28.1.2017 | 19:30 | Zbraslav TP 4 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Sokolky 7 | ||||
28.1.2017 | 12:00 | Sokolky 6 | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Citadela 8 | ||||
3.12.2016 | 12:15 | Ledoborci 1 1 | dráha 4. | MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina F |
Liboc 4 0 | ||||
2.12.2016 | 21:00 | Liboc 4 0 | dráha 1. | MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina F |
Dion VIP 1 | ||||
2.12.2016 | 12:15 | Zbraslav M 1 | dráha 3. | MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina F |
Liboc 4 0 | ||||
6.11.2016 | 16:00 | Kolibris 1 7 | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Sokolky 5 | ||||
6.11.2016 | 8:30 | Sokolky 7 | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Letící kameny 9 | ||||
5.11.2016 | 16:00 | Kolibris 2 5 | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Sokolky 6 | ||||
5.11.2016 | 8:30 | Sokolky 5 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Falcon Praha 6 | ||||
2.10.2016 | 19:30 | Dion ICE 1 | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Sokolky 10 | ||||
2.10.2016 | 12:00 | Sokolky 10 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Zbraslav TP 2 | ||||
1.10.2016 | 19:30 | Citadela 5 | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Sokolky 6 | ||||
1.10.2016 | 12:00 | Sokolky 7 | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Kolibris 1 5 | ||||
10.9.2016 | 17:45 | Sokolky 0 | dráha 4. | Pohár ČSC 2016 :Skupina D |
Savona 5 8 | ||||
10.9.2016 | 10:15 | Cherry Stones 7 | dráha 3. | Pohár ČSC 2016 :Skupina D |
Sokolky 2 | ||||
9.9.2016 | 20:00 | Sokolky 5 | dráha 4. | Pohár ČSC 2016 :Skupina D |
Kolibris 1 8 | ||||
9.9.2016 | 15:30 | Savona 6 2 | dráha 2. | Pohár ČSC 2016 :Skupina D |
Sokolky 5 | ||||
21.2.2016 | 10:30 | Sokolky 4 | dráha 3. | Baráž o extraligu 2016/17 - ženy : |
Ledoborky 2 6 | ||||
21.2.2016 | 7:55 | Sokolky 1 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Kolibris 1 0 | ||||
20.2.2016 | 15:30 | Ledoborky 1 5 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Sokolky 8 | ||||
20.2.2016 | 8:30 | Kolibris 1 9 | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Sokolky 5 | ||||
24.1.2016 | 19:00 | Sokolky 8 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Savona I 6 | ||||
24.1.2016 | 12:00 | Sokolky 6 | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Falcon Praha 4 | ||||
23.1.2016 | 19:00 | PLC 4 | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Sokolky 6 | ||||
23.1.2016 | 12:00 | Sokolky 7 | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Letící kameny 5 | ||||
8.11.2015 | 15:30 | Trutnov 2 6 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Sokolky 5 | ||||
8.11.2015 | 8:30 | Sokolky 10 | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Ledoborky 1 7 | ||||
7.11.2015 | 15:30 | Sokolky 7 | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Kolibris 1 6 | ||||
7.11.2015 | 8:30 | Savona I 3 | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Sokolky 6 | ||||
4.10.2015 | 19:00 | Falcon Praha 11 | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Sokolky 3 | ||||
4.10.2015 | 12:00 | Sokolky 7 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
PLC 9 | ||||
3.10.2015 | 19:00 | Letící kameny 13 | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Sokolky 3 | ||||
3.10.2015 | 12:00 | Sokolky 9 | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Trutnov 2 3 | ||||
13.9.2015 | 9:15 | Sokolky 3 | dráha 1. | Pohár ČSC 2015 :Čtvrtfinále |
Duhoví Jednorožci 6 | ||||
12.9.2015 | 17:15 | Sokolky 4 | dráha 2. | Pohár ČSC 2015 :Skupina C |
Ledoborci 7 3 | ||||
12.9.2015 | 13:45 | Kolibris 2 7 | dráha 2. | Pohár ČSC 2015 :Skupina C |
Sokolky 14 | ||||
12.9.2015 | 8:45 | Trutnov 2 6 | dráha 1. | Pohár ČSC 2015 :Skupina C |
Sokolky 5 | ||||
11.9.2015 | 17:00 | Sokolky 1 | dráha 3. | Pohár ČSC 2015 :Skupina C |
Liboc 18 | ||||
22.2.2015 | 13:00 | Savona I 6 | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Sokolky 3 | ||||
22.2.2015 | 9:30 | Letící kameny 0 | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Sokolky 1 | ||||
21.2.2015 | 15:30 | Ledoborky 1 8 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Sokolky 6 | ||||
21.2.2015 | 8:30 | Sokolky 8 | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Ledoborky 2 4 | ||||
1.2.2015 | 19:00 | Sokolky 8 | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Letící kameny 2 | ||||
1.2.2015 | 12:00 | Sokolky 10 | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Zbraslav TP 5 | ||||
31.1.2015 | 19:00 | Savona I 7 | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Sokolky 4 | ||||
31.1.2015 | 12:00 | Sokolky 7 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
PLC MARTIN 2 | ||||
14.12.2014 | 10:00 | Liboc 2 4 | dráha 4. | MČR mixed doubles 2014 :Čtvrtfinále |
Trutnov 1 9 | ||||
13.12.2014 | 17:00 | Liboc 2 11 | dráha 4. | MČR mixed doubles 2014 :Osmifinále 17:00 |
VSK Přírodověda 1 3 | ||||
13.12.2014 | 11:30 | 1.CK Brno 6 | dráha 3. | MČR mixed doubles 2014 :2. kolo |
Liboc 2 8 | ||||
12.12.2014 | 19:00 | Liboc 1 4 | dráha 3. | MČR mixed doubles 2014 :Skupina E |
Liboc 2 9 | ||||
12.12.2014 | 10:00 | Liboc 2 3 | dráha 1. | MČR mixed doubles 2014 :Skupina E |
Trutnov 3 6 | ||||
9.11.2014 | 15:30 | Trutnov 2 6 | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Sokolky 7 | ||||
9.11.2014 | 8:30 | Letící kameny 5 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Sokolky 4 | ||||
8.11.2014 | 15:30 | Ledoborky 2 9 | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Sokolky 3 | ||||
8.11.2014 | 8:30 | Sokolky 11 | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Ledoborky 1 0 | ||||
19.10.2014 | 19:00 | Zbraslav TP 4 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Sokolky 14 | ||||
19.10.2014 | 12:00 | Sokolky 7 | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Savona I 3 | ||||
18.10.2014 | 19:00 | PLC MARTIN 9 | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Sokolky 3 | ||||
18.10.2014 | 12:00 | Sokolky 2 | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Trutnov 2 10 | ||||
4.5.2014 | 15:25 | Kolibris (D.Šik) 0 | dráha 3. | MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.) |
Savona 4 (J.Kováč) 1 | ||||
4.5.2014 | 11:25 | Savona 4 (J.Kováč) 4 | dráha 2. | MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.) |
Liboc (K.Kubeška) 8 | ||||
4.5.2014 | 8:25 | Savona 4 (J.Kováč) 4 | dráha 3. | MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.) |
Savona 1 (H.Synáčková) 2 | ||||
3.5.2014 | 17:25 | Kolibris (D.Šik) 7 | dráha 2. | MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.) |
Savona 4 (J.Kováč) 1 | ||||
3.5.2014 | 14:25 | Savona 2 (J.Splavec) 2 | dráha 4. | MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.) |
Savona 4 (J.Kováč) 7 | ||||
3.5.2014 | 8:25 | Savona 1 (H.Synáčková) 2 | dráha 1. | MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.) |
Savona 4 (J.Kováč) 9 | ||||
2.5.2014 | 15:25 | Savona 4 (J.Kováč) 11 | dráha 2. | MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.) |
ČSC 1 (A.Jiral) 4 | ||||
2.5.2014 | 11:25 | Savona 4 (J.Kováč) 3 | dráha 3. | MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.) |
Trutnov (M.Hoferka) 7 | ||||
30.3.2014 | 13:00 | Sokolky 3 | dráha 2. | Baráž o extraligu 2014/15 - ženy :Baráž o Extraligu 2014/15 |
Ledo TP 10 | ||||
29.3.2014 | 16:00 | Ledoborky 2 2 | dráha 2. | 1.liga - ženy :Základní část |
Sokolky 7 | ||||
29.3.2014 | 8:30 | Sokolky 12 | dráha 3. | 1.liga - ženy :Základní část |
CC Kladno 5 | ||||
26.1.2014 | 19:30 | Ledoborky 1 5 | dráha 1. | 1.liga - ženy :Základní část |
Sokolky 3 | ||||
26.1.2014 | 12:00 | Zbraslav SK 3 | dráha 4. | 1.liga - ženy :Základní část |
Sokolky 6 | ||||
25.1.2014 | 19:30 | Sokolky 5 | dráha 2. | 1.liga - ženy :Základní část |
Savona I 6 | ||||
25.1.2014 | 12:00 | Sokolky 9 | dráha 4. | 1.liga - ženy :Základní část |
Zbraslav TP 3 | ||||
10.11.2013 | 16:00 | Liboc 1 3 | dráha 1. | 1.liga - ženy :Základní část |
Sokolky 6 | ||||
10.11.2013 | 8:30 | Sokolky 5 | dráha 3. | 1.liga - ženy :Základní část |
Ledoborky 2 7 | ||||
9.11.2013 | 16:00 | CC Kladno 1 | dráha 4. | 1.liga - ženy :Základní část |
Sokolky 8 | ||||
9.11.2013 | 8:30 | Sokolky 10 | dráha 2. | 1.liga - ženy :Základní část |
Ledoborky 1 2 | ||||
6.10.2013 | 19:30 | Sokolky 3 | dráha 1. | 1.liga - ženy :Základní část |
Zbraslav SK 11 | ||||
6.10.2013 | 12:00 | Savona I 5 | dráha 3. | 1.liga - ženy :Základní část |
Sokolky 7 | ||||
5.10.2013 | 19:30 | Zbraslav TP 3 | dráha 1. | 1.liga - ženy :Základní část |
Sokolky 11 | ||||
5.10.2013 | 12:00 | Sokolky 8 | dráha 4. | 1.liga - ženy :Základní část |
Liboc 1 4 | ||||
31.3.2013 | 13:00 | Sokolky 2 | dráha 2. | Baráž o extraligu 2013/14 - ženy :Baráž o extraligu 2012/13 |
Kolibris 1 8 | ||||
31.3.2013 | 9:00 | Savona I 0 | dráha 1. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Sokolky 1 | ||||
30.3.2013 | 16:00 | Valící se šutráky 3 | dráha 2. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Sokolky 10 | ||||
30.3.2013 | 8:30 | Letící kameny 1 | dráha 1. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Sokolky 8 | ||||
10.2.2013 | 19:30 | Sokolky 6 | dráha 3. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Zbraslav SK 4 | ||||
10.2.2013 | 12:00 | Savona I 7 | dráha 2. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Sokolky 11 | ||||
9.2.2013 | 19:30 | Sokolky 4 | dráha 3. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Trutnov 2 12 | ||||
9.2.2013 | 12:00 | Tee Party 1 | dráha 2. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Sokolky 0 | ||||
11.11.2012 | 16:00 | Sokolky 7 | dráha 4. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Liboc 1 4 | ||||
11.11.2012 | 8:30 | Sokolky 2 | dráha 1. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Valící se šutráky 4 | ||||
10.11.2012 | 16:00 | Sokolky 8 | dráha 4. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Letící kameny 4 | ||||
10.11.2012 | 8:30 | Zbraslav SK 7 | dráha 3. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Sokolky 4 | ||||
21.10.2012 | 19:30 | Sokolky 1 | dráha 4. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Savona I 7 | ||||
21.10.2012 | 12:00 | Trutnov 2 5 | dráha 2. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Sokolky 6 | ||||
20.10.2012 | 19:30 | Liboc 1 11 | dráha 4. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Sokolky 1 | ||||
20.10.2012 | 12:00 | Sokolky 1 | dráha 1. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Tee Party 8 | ||||
13.5.2012 | 8:30 | Aritma 5 5 | dráha 2. | Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Čtvrtfinále |
Aritma 1 7 | ||||
12.5.2012 | 20:45 | Aritma 5 8 | dráha 1. | Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Skupina A |
Ledoborci 2 3 | ||||
12.5.2012 | 13:30 | Aritma 5 8 | dráha 4. | Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Skupina A |
Zlatá Praha 1 3 | ||||
12.5.2012 | 8:30 | Zbraslav R 8 | dráha 1. | Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Skupina A |
Aritma 5 7 | ||||
31.3.2012 | 16:00 | Aritma 5 10 | dráha 4. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Zbraslav D 7 | ||||
31.3.2012 | 8:30 | Zbraslav SK 4 | dráha 2. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Aritma 5 7 | ||||
12.2.2012 | 19:30 | Dion DJ 4 | dráha 3. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Aritma 5 8 | ||||
12.2.2012 | 12:00 | Aritma 5 4 | dráha 2. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Trutnov 2 5 | ||||
11.2.2012 | 19:30 | Aritma 5 8 | dráha 1. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Savona I 3 | ||||
11.2.2012 | 12:00 | Citadela 5 | dráha 4. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Aritma 5 10 | ||||
13.11.2011 | 16:00 | Aritma 1 6 | dráha 3. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Aritma 5 7 | ||||
13.11.2011 | 8:30 | Zbraslav D 4 | dráha 2. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Aritma 5 7 | ||||
12.11.2011 | 16:00 | Aritma 5 5 | dráha 3. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Zbraslav SK 8 | ||||
12.11.2011 | 8:30 | Aritma 5 4 | dráha 2. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Dion DJ 9 | ||||
16.10.2011 | 19:30 | Trutnov 2 4 | dráha 3. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Aritma 5 7 | ||||
16.10.2011 | 12:00 | Savona I 3 | dráha 4. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Aritma 5 12 | ||||
15.10.2011 | 19:30 | Aritma 5 4 | dráha 1. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Citadela 8 | ||||
15.10.2011 | 12:00 | Aritma 5 1 | dráha 4. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Aritma 1 8 | ||||
16.4.2011 | 12:30 | Ledoborky 1 4 | dráha 2. | Baráže MČR :Baráž o 1. ligu žen |
Aritma 5 9 | ||||
10.4.2011 | 11:30 | Aritma 5 7 | dráha 3. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Valící se šutráky 6 | ||||
9.4.2011 | 8:30 | Demion 6 | dráha 2. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Aritma 5 5 | ||||
30.1.2011 | 17:30 | Aritma 5 7 | dráha 1. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Valící se šutráky 5 | ||||
30.1.2011 | 11:30 | Aritma 5 9 | dráha 2. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Aritma 4 2 | ||||
29.1.2011 | 20:30 | RPK Brno 3 | dráha 1. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Aritma 5 6 | ||||
29.1.2011 | 14:30 | Tee Party Z 3 | dráha 3. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Aritma 5 8 | ||||
29.1.2011 | 8:30 | Aritma 5 0 | dráha 2. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část) |
RPK Brno J 0 | ||||
18.12.2010 | 18:00 | Dion SJ 11 | dráha 3. | MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Růžová skupina |
Aritma 2 1 | ||||
18.12.2010 | 10:00 | Aritma 2 2 | dráha 2. | MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Růžová skupina |
Savona 1 8 | ||||
17.12.2010 | 18:00 | Aritma 2 7 | dráha 1. | MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Růžová skupina |
Zbraslav 1 8 | ||||
17.12.2010 | 12:00 | CC RIPER 2 7 | dráha 4. | MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Růžová skupina |
Aritma 2 14 | ||||
28.11.2010 | 17:30 | Aritma 5 0 | dráha 3. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Zbraslav SK 10 | ||||
28.11.2010 | 11:30 | Aritma 4 9 | dráha 1. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Aritma 5 3 | ||||
27.11.2010 | 17:30 | Aritma 5 8 | dráha 4. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Valící se šutráky 7 | ||||
27.11.2010 | 11:30 | Aritma 5 6 | dráha 3. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Demion 4 | ||||
17.10.2010 | 14:30 | Aritma 5 6 | dráha 4. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část) |
RPK Brno 2 | ||||
17.10.2010 | 8:30 | Aritma 5 9 | dráha 2. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Tee Party Z 2 | ||||
16.10.2010 | 17:30 | RPK Brno J 1 | dráha 3. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Aritma 5 12 | ||||
16.10.2010 | 11:30 | Zbraslav SK 7 | dráha 4. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Aritma 5 8 | ||||
23.5.2010 | 11:00 | Aritma 4 1 | dráha 3. | Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Modrá skupina |
Aritma 5 9 | ||||
22.5.2010 | 17:00 | Aritma 5 6 | dráha 4. | Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Modrá skupina |
Trutnov 1 7 | ||||
22.5.2010 | 14:00 | Aritma 5 1 | dráha 1. | Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Modrá skupina |
S&K Tee Party 12 | ||||
22.5.2010 | 8:00 | Aritma 5 0 | dráha 3. | Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Modrá skupina |
Zbraslav R 19 | ||||
6.2.2010 | 15:00 | Kolibris 1 7 | dráha 4. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Aritma 5 6 | ||||
6.2.2010 | 8:30 | Aritma 5 5 | dráha 1. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Savona I 6 | ||||
24.1.2010 | 18:30 | Valící se šutráky 5 | dráha 2. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Aritma 5 9 | ||||
24.1.2010 | 12:00 | Aritma 5 2 | dráha 4. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Ledoborky 1 5 | ||||
23.1.2010 | 18:30 | Trutnov 2 6 | dráha 2. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Aritma 5 7 | ||||
23.1.2010 | 12:00 | Aritma 5 3 | dráha 4. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Citadela 5 | ||||
15.11.2009 | 15:00 | Ledo TP 11 | dráha 3. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Aritma 5 0 | ||||
15.11.2009 | 8:30 | Aritma 5 3 | dráha 1. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Kolibris 1 9 | ||||
14.11.2009 | 15:00 | Savona I 9 | dráha 4. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Aritma 5 7 | ||||
14.11.2009 | 8:30 | Aritma 5 5 | dráha 1. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Valící se šutráky 4 | ||||
25.10.2009 | 18:30 | Ledoborky 1 3 | dráha 2. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Aritma 5 8 | ||||
25.10.2009 | 12:00 | Aritma 5 5 | dráha 1. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Trutnov 2 10 | ||||
24.10.2009 | 18:30 | Citadela 9 | dráha 3. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Aritma 5 2 | ||||
24.10.2009 | 12:00 | Aritma 5 8 | dráha 2. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Ledo TP 11 | ||||
5.4.2009 | 8:00 | Zbraslav TP 4 | dráha 1. | 2.liga - ženy :základní část |
Aritma 5 8 | ||||
4.4.2009 | 14:00 | RPK Brno 2 | dráha 4. | 2.liga - ženy :základní část |
Aritma 5 10 | ||||
8.3.2009 | 14:00 | Aritma 5 6 | dráha 2. | 2.liga - ženy :základní část |
Trutnov 2 8 | ||||
7.3.2009 | 20:00 | Aritma 5 7 | dráha 1. | 2.liga - ženy :základní část |
Zlatá Praha Ž 4 | ||||
7.3.2009 | 11:00 | Aritma 4 5 | dráha 3. | 2.liga - ženy :základní část |
Aritma 5 9 | ||||
22.2.2009 | 11:00 | Aritma 5 11 | dráha 2. | 2.liga - ženy :základní část |
Zbraslav Z 0 | ||||
21.2.2009 | 17:00 | Demion 2 | dráha 1. | 2.liga - ženy :základní část |
Aritma 5 5 | ||||
21.2.2009 | 8:00 | Aritma 5 10 | dráha 3. | 2.liga - ženy :základní část |
Zbraslav TP 7 | ||||
23.11.2008 | 17:00 | Aritma 5 9 | dráha 2. | 2.liga - ženy :základní část |
Aritma 4 1 | ||||
23.11.2008 | 8:00 | Trutnov 2 5 | dráha 1. | 2.liga - ženy :základní část |
Aritma 5 7 | ||||
22.11.2008 | 14:00 | Zlatá Praha Ž 3 | dráha 4. | 2.liga - ženy :základní část |
Aritma 5 9 | ||||
28.9.2008 | 14:00 | Aritma 5 10 | dráha 2. | 2.liga - ženy :základní část |
RPK Brno 6 | ||||
27.9.2008 | 20:00 | Zbraslav Z 2 | dráha 1. | 2.liga - ženy :základní část |
Aritma 5 14 | ||||
27.9.2008 | 11:00 | Aritma 5 8 | dráha 4. | 2.liga - ženy :základní část |
Demion 4 | ||||
5.4.2008 | 18:15 | RPK Brno 5 | dráha 2. | 2.liga - ženy :2.část |
Aritma 5 4 | ||||
5.4.2008 | 10:45 | Aritma 5 9 | dráha 2. | 2.liga - ženy :2.část |
Aritma 4 0 | ||||
16.3.2008 | 18:15 | CC Dion TP 5 | dráha 4. | 2.liga - ženy :2.část |
Aritma 5 11 | ||||
16.3.2008 | 10:45 | Aritma 5 4 | dráha 3. | 2.liga - ženy :2.část |
Ledoborky 1 6 | ||||
15.3.2008 | 18:15 | Zbraslav Z 5 | dráha 3. | 2.liga - ženy :2.část |
Aritma 5 8 | ||||
15.3.2008 | 10:45 | Demion 8 | dráha 1. | 2.liga - ženy :2.část |
Aritma 5 5 | ||||
27.1.2008 | 20:45 | Aritma 5 6 | dráha 1. | 2.liga - ženy :2.část |
CC Kladno Ž 7 | ||||
27.1.2008 | 10:45 | Aritma 5 3 | dráha 2. | 2.liga - ženy :2.část |
Toxic RKC 6 | ||||
26.1.2008 | 13:15 | 1.CC Bratislava 4 | dráha 3. | 2.liga - ženy :2.část |
Aritma 5 2 | ||||
25.11.2007 | 20:45 | Zbraslav Z 3 | dráha 3. | 2.liga - ženy :2.turnaj |
Aritma 5 9 | ||||
25.11.2007 | 13:15 | RPK Brno 9 | dráha 1. | 2.liga - ženy :2.turnaj |
Aritma 5 5 | ||||
24.11.2007 | 20:45 | Demion 2 | dráha 2. | 2.liga - ženy :2.turnaj |
Aritma 5 11 | ||||
24.11.2007 | 13:15 | Aritma 5 5 | dráha 3. | 2.liga - ženy :2.turnaj |
Toxic RKC 12 | ||||
30.9.2007 | 13:15 | Zbraslav Z 5 | dráha 2. | 2.liga - ženy :1.turnaj |
Aritma 5 1 | ||||
29.9.2007 | 18:15 | 1.CC Bratislava 8 | dráha 3. | 2.liga - ženy :1.turnaj |
Aritma 5 11 | ||||
29.9.2007 | 8:15 | Toxic RKC 7 | dráha 4. | 2.liga - ženy :1.turnaj |
Aritma 5 6 | ||||
28.9.2007 | 15:45 | Aritma 4 5 | dráha 2. | 2.liga - ženy :1.turnaj |
Aritma 5 12 | ||||
8.4.2007 | 14:55 | Ledo TP 8 | dráha 3. | 2.liga - ženy :2.kolo |
Aritma 5 6 | ||||
8.4.2007 | 8:55 | Kolibris 3Ž 11 | dráha 1. | 2.liga - ženy :2.kolo |
Aritma 5 3 | ||||
7.4.2007 | 11:55 | Aritma 5 10 | dráha 2. | 2.liga - ženy :2.kolo |
Demion 9 | ||||
18.3.2007 | 8:55 | Aritma 5 12 | dráha 2. | 2.liga - ženy :2.kolo |
Aritma 4 4 | ||||
17.3.2007 | 11:55 | Aritma 5 7 | dráha 4. | 2.liga - ženy :2.kolo |
RPK Brno 8 | ||||
4.2.2007 | 8:55 | Ledoborky 1 10 | dráha 2. | 2.liga - ženy :2.kolo |
Aritma 5 0 | ||||
3.2.2007 | 8:55 | Kolibris 1 12 | dráha 1. | 2.liga - ženy :2.kolo |
Aritma 5 2 | ||||
16.12.2006 | 14:55 | Aritma 5 4 | dráha 4. | 2.liga - ženy :1.kolo |
Ledoborky 1 7 | ||||
26.11.2006 | 14:55 | 1.CC Bratislava 15 | dráha 4. | 2.liga - ženy :1.kolo |
Aritma 5 2 | ||||
26.11.2006 | 8:55 | Ledo TP 6 | dráha 4. | 2.liga - ženy :1.kolo |
Aritma 5 4 | ||||
25.11.2006 | 14:55 | Aritma 5 3 | dráha 3. | 2.liga - ženy :1.kolo |
Smazat 16 | ||||
8.10.2006 | 14:55 | Aritma 5 5 | dráha 1. | 2.liga - ženy :1.kolo |
Aritma 4 10 | ||||
7.10.2006 | 17:55 | Demion 12 | dráha 2. | 2.liga - ženy :1.kolo |
Aritma 5 2 | ||||
7.10.2006 | 8:55 | RPK Brno 14 | dráha 1. | 2.liga - ženy :1.kolo |
Aritma 5 4 |