[x] A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Adamčíková Štěpánka Adámek Jan Adámková Radka
Al - Kaysy Jaroslava Albrecht Karel Aliapuliu (Nekovářová) Lenka
Amilibia Marina Amlerová Lenka Antal Stanislav
Antoš Václav Axamitová Elena Axamítová Zuzana
Babiš Milan Babišová (Dvořáková) Eva Balážová Lenka
Balíková (Novotná) Gabriela Balogh David Bareš Jakub
Barkmanová (Hájková) Helena Bárta David Barta Michal
Barták Milan Barták Vojtěch Bartáková Ivana
Bartáková Karolína Bartošová Alžběta Bartošová Martina
Bartošová Štěpánka Bartůněk Milan Baudyš Pavel
předchozí další

Bartáková Ivana (CC SOKOL LIBOC)

datum čas zápas dráha soutěž
10.2.2019 16:00 Kolibris 2 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky
10.2.2019 8:30 PLC LEDO dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky
27.1.2019 16:30 Zbraslav W dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky
27.1.2019 12:00 Sokolky dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3
26.1.2019 16:30 Sokolky dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M
26.1.2019 8:15 Savona H dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky
16.12.2018 16:00 Sokolky dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Ledolamky
16.12.2018 8:30 Sokolky dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W
15.12.2018 16:00 Sokolky dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO
15.12.2018 8:30 Liboc 3 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky
28.10.2018 20:15 Sokolky dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2
28.10.2018 12:00 Savona M dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky
27.10.2018 20:15 Sokolky dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H
27.10.2018 12:00 Ledolamky dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky
13.5.2018 13:15 Sokolky 4 dráha 3. MČR 2018 – seniorky :Semifinále
Falcon Praha 8
12.5.2018 19:15 Savona I 0 dráha 1. MČR 2018 – seniorky :Základní část
Sokolky 1
12.5.2018 14:15 Sokolky 4 dráha 4. MČR 2018 – seniorky :Základní část
Citadela 6
12.5.2018 8:45 Sokolky 5 dráha 1. MČR 2018 – seniorky :Základní část
Falcon Praha 3
11.5.2018 14:15 LEDO PRAHA 3 dráha 2. MČR 2018 – seniorky :Základní část
Sokolky 6
31.3.2018 15:30 Savona H 1 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky 0
31.3.2018 9:30 Sokolky 0 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 1
4.2.2018 15:30 Liboc 3 9 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky 3
4.2.2018 9:30 Sokolky 9 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Trutnov 2 6
3.2.2018 16:30 PLC LEDO 3 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky 6
3.2.2018 8:15 Sokolky 4 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 5
17.12.2017 20:15 Liboc 1 9 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky 3
17.12.2017 12:00 Sokolky 3 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 8
16.12.2017 20:15 Zbraslav W 11 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky 7
16.12.2017 12:00 Trutnov 2 5 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky 8
22.10.2017 16:00 Sokolky 7 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 9
22.10.2017 8:30 Sokolky 9 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 6
21.10.2017 16:00 Savona M 10 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky 4
21.10.2017 8:30 Sokolky 3 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1 8
16.9.2017 20:00 Dion YB 5 dráha 2. Pohár ČSC 2017 :Skupina A
Sokolky 3
16.9.2017 10:15 Sokolky 4 dráha 1. Pohár ČSC 2017 :Skupina A
Zbraslav L 5
15.9.2017 20:00 Tabery - Zbraslav 7 dráha 3. Pohár ČSC 2017 :Skupina A
Sokolky 3
15.9.2017 14:45 Sokolky 1 dráha 2. Pohár ČSC 2017 :Skupina A
Letící kameny 0
15.4.2017 19:30 Sokolky 1 dráha 2. Barážový turnaj - 1.liga/Extraliga - ženy :
Ledoborky 2 0
8.4.2017 16:00 Sokolky 9 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Dion ICE 6
8.4.2017 8:30 Sokolky 6 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 2 2
29.1.2017 19:30 Letící kameny 3 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 6
29.1.2017 12:00 Falcon Praha 6 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 4
28.1.2017 19:30 Zbraslav TP 4 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 7
28.1.2017 12:00 Sokolky 6 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela 8
3.12.2016 12:15 Ledoborci 1 1 dráha 4. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina F
Liboc 4 0
2.12.2016 21:00 Liboc 4 0 dráha 1. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina F
Dion VIP 1
2.12.2016 12:15 Zbraslav M 1 dráha 3. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina F
Liboc 4 0
6.11.2016 16:00 Kolibris 1 7 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 5
6.11.2016 8:30 Sokolky 7 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 9
5.11.2016 16:00 Kolibris 2 5 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 6
5.11.2016 8:30 Sokolky 5 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Falcon Praha 6
2.10.2016 19:30 Dion ICE 1 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 10
2.10.2016 12:00 Sokolky 10 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 2
1.10.2016 19:30 Citadela 5 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 6
1.10.2016 12:00 Sokolky 7 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 5
10.9.2016 17:45 Sokolky 0 dráha 4. Pohár ČSC 2016 :Skupina D
Savona 5 8
10.9.2016 10:15 Cherry Stones 7 dráha 3. Pohár ČSC 2016 :Skupina D
Sokolky 2
9.9.2016 20:00 Sokolky 5 dráha 4. Pohár ČSC 2016 :Skupina D
Kolibris 1 8
9.9.2016 15:30 Savona 6 2 dráha 2. Pohár ČSC 2016 :Skupina D
Sokolky 5
21.2.2016 10:30 Sokolky 4 dráha 3. Baráž o extraligu 2016/17 - ženy :
Ledoborky 2 6
21.2.2016 7:55 Sokolky 1 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 0
20.2.2016 15:30 Ledoborky 1 5 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 8
20.2.2016 8:30 Kolibris 1 9 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 5
24.1.2016 19:00 Sokolky 8 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I 6
24.1.2016 12:00 Sokolky 6 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Falcon Praha 4
23.1.2016 19:00 PLC 4 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 6
23.1.2016 12:00 Sokolky 7 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 5
8.11.2015 15:30 Trutnov 2 6 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 5
8.11.2015 8:30 Sokolky 10 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 7
7.11.2015 15:30 Sokolky 7 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 6
7.11.2015 8:30 Savona I 3 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 6
4.10.2015 19:00 Falcon Praha 11 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 3
4.10.2015 12:00 Sokolky 7 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
PLC 9
3.10.2015 19:00 Letící kameny 13 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 3
3.10.2015 12:00 Sokolky 9 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 3
13.9.2015 9:15 Sokolky 3 dráha 1. Pohár ČSC 2015 :Čtvrtfinále
Duhoví Jednorožci 6
12.9.2015 17:15 Sokolky 4 dráha 2. Pohár ČSC 2015 :Skupina C
Ledoborci 7 3
12.9.2015 13:45 Kolibris 2 7 dráha 2. Pohár ČSC 2015 :Skupina C
Sokolky 14
12.9.2015 8:45 Trutnov 2 6 dráha 1. Pohár ČSC 2015 :Skupina C
Sokolky 5
11.9.2015 17:00 Sokolky 1 dráha 3. Pohár ČSC 2015 :Skupina C
Liboc 18
22.2.2015 13:00 Savona I 6 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 3
22.2.2015 9:30 Letící kameny 0 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 1
21.2.2015 15:30 Ledoborky 1 8 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 6
21.2.2015 8:30 Sokolky 8 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 4
1.2.2015 19:00 Sokolky 8 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 2
1.2.2015 12:00 Sokolky 10 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 5
31.1.2015 19:00 Savona I 7 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 4
31.1.2015 12:00 Sokolky 7 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
PLC MARTIN 2
14.12.2014 10:00 Liboc 2 4 dráha 4. MČR mixed doubles 2014 :Čtvrtfinále
Trutnov 1 9
13.12.2014 17:00 Liboc 2 11 dráha 4. MČR mixed doubles 2014 :Osmifinále 17:00
VSK Přírodověda 1 3
13.12.2014 11:30 1.CK Brno 6 dráha 3. MČR mixed doubles 2014 :2. kolo
Liboc 2 8
12.12.2014 19:00 Liboc 1 4 dráha 3. MČR mixed doubles 2014 :Skupina E
Liboc 2 9
12.12.2014 10:00 Liboc 2 3 dráha 1. MČR mixed doubles 2014 :Skupina E
Trutnov 3 6
9.11.2014 15:30 Trutnov 2 6 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 7
9.11.2014 8:30 Letící kameny 5 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 4
8.11.2014 15:30 Ledoborky 2 9 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 3
8.11.2014 8:30 Sokolky 11 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 0
19.10.2014 19:00 Zbraslav TP 4 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 14
19.10.2014 12:00 Sokolky 7 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I 3
18.10.2014 19:00 PLC MARTIN 9 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 3
18.10.2014 12:00 Sokolky 2 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 10
4.5.2014 15:25 Kolibris (D.Šik) 0 dráha 3. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona 4 (J.Kováč) 1
4.5.2014 11:25 Savona 4 (J.Kováč) 4 dráha 2. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Liboc (K.Kubeška) 8
4.5.2014 8:25 Savona 4 (J.Kováč) 4 dráha 3. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona 1 (H.Synáčková) 2
3.5.2014 17:25 Kolibris (D.Šik) 7 dráha 2. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona 4 (J.Kováč) 1
3.5.2014 14:25 Savona 2 (J.Splavec) 2 dráha 4. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona 4 (J.Kováč) 7
3.5.2014 8:25 Savona 1 (H.Synáčková) 2 dráha 1. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona 4 (J.Kováč) 9
2.5.2014 15:25 Savona 4 (J.Kováč) 11 dráha 2. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
ČSC 1 (A.Jiral) 4
2.5.2014 11:25 Savona 4 (J.Kováč) 3 dráha 3. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Trutnov (M.Hoferka) 7
30.3.2014 13:00 Sokolky 3 dráha 2. Baráž o extraligu 2014/15 - ženy :Baráž o Extraligu 2014/15
Ledo TP 10
29.3.2014 16:00 Ledoborky 2 2 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Sokolky 7
29.3.2014 8:30 Sokolky 12 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
CC Kladno 5
26.1.2014 19:30 Ledoborky 1 5 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Sokolky 3
26.1.2014 12:00 Zbraslav SK 3 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Sokolky 6
25.1.2014 19:30 Sokolky 5 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Savona I 6
25.1.2014 12:00 Sokolky 9 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Zbraslav TP 3
10.11.2013 16:00 Liboc 1 3 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Sokolky 6
10.11.2013 8:30 Sokolky 5 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Ledoborky 2 7
9.11.2013 16:00 CC Kladno 1 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Sokolky 8
9.11.2013 8:30 Sokolky 10 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Ledoborky 1 2
6.10.2013 19:30 Sokolky 3 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Zbraslav SK 11
6.10.2013 12:00 Savona I 5 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Sokolky 7
5.10.2013 19:30 Zbraslav TP 3 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Sokolky 11
5.10.2013 12:00 Sokolky 8 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Liboc 1 4
31.3.2013 13:00 Sokolky 2 dráha 2. Baráž o extraligu 2013/14 - ženy :Baráž o extraligu 2012/13
Kolibris 1 8
31.3.2013 9:00 Savona I 0 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Sokolky 1
30.3.2013 16:00 Valící se šutráky 3 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Sokolky 10
30.3.2013 8:30 Letící kameny 1 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Sokolky 8
10.2.2013 19:30 Sokolky 6 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav SK 4
10.2.2013 12:00 Savona I 7 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Sokolky 11
9.2.2013 19:30 Sokolky 4 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Trutnov 2 12
9.2.2013 12:00 Tee Party 1 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Sokolky 0
11.11.2012 16:00 Sokolky 7 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Liboc 1 4
11.11.2012 8:30 Sokolky 2 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Valící se šutráky 4
10.11.2012 16:00 Sokolky 8 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Letící kameny 4
10.11.2012 8:30 Zbraslav SK 7 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Sokolky 4
21.10.2012 19:30 Sokolky 1 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Savona I 7
21.10.2012 12:00 Trutnov 2 5 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Sokolky 6
20.10.2012 19:30 Liboc 1 11 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Sokolky 1
20.10.2012 12:00 Sokolky 1 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Tee Party 8
13.5.2012 8:30 Aritma 5 5 dráha 2. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Čtvrtfinále
Aritma 1 7
12.5.2012 20:45 Aritma 5 8 dráha 1. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Skupina A
Ledoborci 2 3
12.5.2012 13:30 Aritma 5 8 dráha 4. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Skupina A
Zlatá Praha 1 3
12.5.2012 8:30 Zbraslav R 8 dráha 1. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Skupina A
Aritma 5 7
31.3.2012 16:00 Aritma 5 10 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav D 7
31.3.2012 8:30 Zbraslav SK 4 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 5 7
12.2.2012 19:30 Dion DJ 4 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 5 8
12.2.2012 12:00 Aritma 5 4 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Trutnov 2 5
11.2.2012 19:30 Aritma 5 8 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Savona I 3
11.2.2012 12:00 Citadela 5 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 5 10
13.11.2011 16:00 Aritma 1 6 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 5 7
13.11.2011 8:30 Zbraslav D 4 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 5 7
12.11.2011 16:00 Aritma 5 5 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav SK 8
12.11.2011 8:30 Aritma 5 4 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Dion DJ 9
16.10.2011 19:30 Trutnov 2 4 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 5 7
16.10.2011 12:00 Savona I 3 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 5 12
15.10.2011 19:30 Aritma 5 4 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Citadela 8
15.10.2011 12:00 Aritma 5 1 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 1 8
16.4.2011 12:30 Ledoborky 1 4 dráha 2. Baráže MČR :Baráž o 1. ligu žen
Aritma 5 9
10.4.2011 11:30 Aritma 5 7 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Valící se šutráky 6
9.4.2011 8:30 Demion 6 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 5 5
30.1.2011 17:30 Aritma 5 7 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Valící se šutráky 5
30.1.2011 11:30 Aritma 5 9 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 4 2
29.1.2011 20:30 RPK Brno 3 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 5 6
29.1.2011 14:30 Tee Party Z 3 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 5 8
29.1.2011 8:30 Aritma 5 0 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
RPK Brno J 0
18.12.2010 18:00 Dion SJ 11 dráha 3. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Růžová skupina
Aritma 2 1
18.12.2010 10:00 Aritma 2 2 dráha 2. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Růžová skupina
Savona 1 8
17.12.2010 18:00 Aritma 2 7 dráha 1. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Růžová skupina
Zbraslav 1 8
17.12.2010 12:00 CC RIPER 2 7 dráha 4. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Růžová skupina
Aritma 2 14
28.11.2010 17:30 Aritma 5 0 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Zbraslav SK 10
28.11.2010 11:30 Aritma 4 9 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 5 3
27.11.2010 17:30 Aritma 5 8 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Valící se šutráky 7
27.11.2010 11:30 Aritma 5 6 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Demion 4
17.10.2010 14:30 Aritma 5 6 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
RPK Brno 2
17.10.2010 8:30 Aritma 5 9 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Tee Party Z 2
16.10.2010 17:30 RPK Brno J 1 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 5 12
16.10.2010 11:30 Zbraslav SK 7 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 5 8
23.5.2010 11:00 Aritma 4 1 dráha 3. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Modrá skupina
Aritma 5 9
22.5.2010 17:00 Aritma 5 6 dráha 4. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Modrá skupina
Trutnov 1 7
22.5.2010 14:00 Aritma 5 1 dráha 1. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Modrá skupina
S&K Tee Party 12
22.5.2010 8:00 Aritma 5 0 dráha 3. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Modrá skupina
Zbraslav R 19
6.2.2010 15:00 Kolibris 1 7 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 5 6
6.2.2010 8:30 Aritma 5 5 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Savona I 6
24.1.2010 18:30 Valící se šutráky 5 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 5 9
24.1.2010 12:00 Aritma 5 2 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Ledoborky 1 5
23.1.2010 18:30 Trutnov 2 6 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 5 7
23.1.2010 12:00 Aritma 5 3 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Citadela 5
15.11.2009 15:00 Ledo TP 11 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 5 0
15.11.2009 8:30 Aritma 5 3 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Kolibris 1 9
14.11.2009 15:00 Savona I 9 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 5 7
14.11.2009 8:30 Aritma 5 5 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Valící se šutráky 4
25.10.2009 18:30 Ledoborky 1 3 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 5 8
25.10.2009 12:00 Aritma 5 5 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Trutnov 2 10
24.10.2009 18:30 Citadela 9 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 5 2
24.10.2009 12:00 Aritma 5 8 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Ledo TP 11
5.4.2009 8:00 Zbraslav TP 4 dráha 1. 2.liga - ženy :základní část
Aritma 5 8
4.4.2009 14:00 RPK Brno 2 dráha 4. 2.liga - ženy :základní část
Aritma 5 10
8.3.2009 14:00 Aritma 5 6 dráha 2. 2.liga - ženy :základní část
Trutnov 2 8
7.3.2009 20:00 Aritma 5 7 dráha 1. 2.liga - ženy :základní část
Zlatá Praha Ž 4
7.3.2009 11:00 Aritma 4 5 dráha 3. 2.liga - ženy :základní část
Aritma 5 9
22.2.2009 11:00 Aritma 5 11 dráha 2. 2.liga - ženy :základní část
Zbraslav Z 0
21.2.2009 17:00 Demion 2 dráha 1. 2.liga - ženy :základní část
Aritma 5 5
21.2.2009 8:00 Aritma 5 10 dráha 3. 2.liga - ženy :základní část
Zbraslav TP 7
23.11.2008 17:00 Aritma 5 9 dráha 2. 2.liga - ženy :základní část
Aritma 4 1
23.11.2008 8:00 Trutnov 2 5 dráha 1. 2.liga - ženy :základní část
Aritma 5 7
22.11.2008 14:00 Zlatá Praha Ž 3 dráha 4. 2.liga - ženy :základní část
Aritma 5 9
28.9.2008 14:00 Aritma 5 10 dráha 2. 2.liga - ženy :základní část
RPK Brno 6
27.9.2008 20:00 Zbraslav Z 2 dráha 1. 2.liga - ženy :základní část
Aritma 5 14
27.9.2008 11:00 Aritma 5 8 dráha 4. 2.liga - ženy :základní část
Demion 4
5.4.2008 18:15 RPK Brno 5 dráha 2. 2.liga - ženy :2.část
Aritma 5 4
5.4.2008 10:45 Aritma 5 9 dráha 2. 2.liga - ženy :2.část
Aritma 4 0
16.3.2008 18:15 CC Dion TP 5 dráha 4. 2.liga - ženy :2.část
Aritma 5 11
16.3.2008 10:45 Aritma 5 4 dráha 3. 2.liga - ženy :2.část
Ledoborky 1 6
15.3.2008 18:15 Zbraslav Z 5 dráha 3. 2.liga - ženy :2.část
Aritma 5 8
15.3.2008 10:45 Demion 8 dráha 1. 2.liga - ženy :2.část
Aritma 5 5
27.1.2008 20:45 Aritma 5 6 dráha 1. 2.liga - ženy :2.část
CC Kladno Ž 7
27.1.2008 10:45 Aritma 5 3 dráha 2. 2.liga - ženy :2.část
Toxic RKC 6
26.1.2008 13:15 1.CC Bratislava 4 dráha 3. 2.liga - ženy :2.část
Aritma 5 2
25.11.2007 20:45 Zbraslav Z 3 dráha 3. 2.liga - ženy :2.turnaj
Aritma 5 9
25.11.2007 13:15 RPK Brno 9 dráha 1. 2.liga - ženy :2.turnaj
Aritma 5 5
24.11.2007 20:45 Demion 2 dráha 2. 2.liga - ženy :2.turnaj
Aritma 5 11
24.11.2007 13:15 Aritma 5 5 dráha 3. 2.liga - ženy :2.turnaj
Toxic RKC 12
30.9.2007 13:15 Zbraslav Z 5 dráha 2. 2.liga - ženy :1.turnaj
Aritma 5 1
29.9.2007 18:15 1.CC Bratislava 8 dráha 3. 2.liga - ženy :1.turnaj
Aritma 5 11
29.9.2007 8:15 Toxic RKC 7 dráha 4. 2.liga - ženy :1.turnaj
Aritma 5 6
28.9.2007 15:45 Aritma 4 5 dráha 2. 2.liga - ženy :1.turnaj
Aritma 5 12
8.4.2007 14:55 Ledo TP 8 dráha 3. 2.liga - ženy :2.kolo
Aritma 5 6
8.4.2007 8:55 Kolibris 3Ž 11 dráha 1. 2.liga - ženy :2.kolo
Aritma 5 3
7.4.2007 11:55 Aritma 5 10 dráha 2. 2.liga - ženy :2.kolo
Demion 9
18.3.2007 8:55 Aritma 5 12 dráha 2. 2.liga - ženy :2.kolo
Aritma 4 4
17.3.2007 11:55 Aritma 5 7 dráha 4. 2.liga - ženy :2.kolo
RPK Brno 8
4.2.2007 8:55 Ledoborky 1 10 dráha 2. 2.liga - ženy :2.kolo
Aritma 5 0
3.2.2007 8:55 Kolibris 1 12 dráha 1. 2.liga - ženy :2.kolo
Aritma 5 2
16.12.2006 14:55 Aritma 5 4 dráha 4. 2.liga - ženy :1.kolo
Ledoborky 1 7
26.11.2006 14:55 1.CC Bratislava 15 dráha 4. 2.liga - ženy :1.kolo
Aritma 5 2
26.11.2006 8:55 Ledo TP 6 dráha 4. 2.liga - ženy :1.kolo
Aritma 5 4
25.11.2006 14:55 Aritma 5 3 dráha 3. 2.liga - ženy :1.kolo
Smazat 16
8.10.2006 14:55 Aritma 5 5 dráha 1. 2.liga - ženy :1.kolo
Aritma 4 10
7.10.2006 17:55 Demion 12 dráha 2. 2.liga - ženy :1.kolo
Aritma 5 2
7.10.2006 8:55 RPK Brno 14 dráha 1. 2.liga - ženy :1.kolo
Aritma 5 4