horni

Bartáková Ivana (CC SOKOL LIBOC)

datum čas zápas dráha soutěž
31.3.2018 15:30 Savona H dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky
31.3.2018 9:30 Sokolky dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W
4.2.2018 15:30 Liboc 3 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky
4.2.2018 9:30 Sokolky dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Trutnov 2
3.2.2018 16:30 PLC LEDO dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky
3.2.2018 8:15 Sokolky dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M
17.12.2017 20:15 Liboc 1 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky
17.12.2017 12:00 Sokolky dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3
16.12.2017 20:15 Zbraslav W dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky
16.12.2017 12:00 Trutnov 2 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky
22.10.2017 16:00 Sokolky 7 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 9
22.10.2017 8:30 Sokolky 9 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 6
21.10.2017 16:00 Savona M 10 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky 4
21.10.2017 8:30 Sokolky 3 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1 8
16.9.2017 20:00 Dion YB 5 dráha 2. Pohár ČSC 2017 :Skupina A
Sokolky 3
16.9.2017 10:15 Sokolky 4 dráha 1. Pohár ČSC 2017 :Skupina A
Zbraslav L 5
15.9.2017 20:00 Tabery - Zbraslav 7 dráha 3. Pohár ČSC 2017 :Skupina A
Sokolky 3
15.9.2017 14:45 Sokolky 1 dráha 2. Pohár ČSC 2017 :Skupina A
Letící kameny 0
15.4.2017 19:30 Sokolky 1 dráha 2. Barážový turnaj - 1.liga/Extraliga - ženy :
Ledoborky 2 0
8.4.2017 16:00 Sokolky 9 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Dion ICE 6
8.4.2017 8:30 Sokolky 6 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 2 2
29.1.2017 19:30 Letící kameny 3 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 6
29.1.2017 12:00 Falcon Praha 6 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 4
28.1.2017 19:30 Zbraslav TP 4 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 7
28.1.2017 12:00 Sokolky 6 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela 8
3.12.2016 12:15 Ledoborci 1 1 dráha 4. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina F
Liboc 4 0
2.12.2016 21:00 Liboc 4 0 dráha 1. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina F
Dion VIP 1
2.12.2016 12:15 Zbraslav M 1 dráha 3. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina F
Liboc 4 0
6.11.2016 16:00 Kolibris 1 7 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 5
6.11.2016 8:30 Sokolky 7 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 9
5.11.2016 16:00 Kolibris 2 5 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 6
5.11.2016 8:30 Sokolky 5 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Falcon Praha 6
2.10.2016 19:30 Dion ICE 1 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 10
2.10.2016 12:00 Sokolky 10 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 2
1.10.2016 19:30 Citadela 5 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 6
1.10.2016 12:00 Sokolky 7 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 5
10.9.2016 17:45 Sokolky 0 dráha 4. Pohár ČSC 2016 :Skupina D
Savona 5 8
10.9.2016 10:15 Cherry Stones 7 dráha 3. Pohár ČSC 2016 :Skupina D
Sokolky 2
9.9.2016 20:00 Sokolky 5 dráha 4. Pohár ČSC 2016 :Skupina D
Kolibris 1 8
9.9.2016 15:30 Savona 6 2 dráha 2. Pohár ČSC 2016 :Skupina D
Sokolky 5
21.2.2016 10:30 Sokolky 4 dráha 3. Baráž o extraligu 2016/17 - ženy :
Ledoborky 2 6
21.2.2016 7:55 Sokolky 1 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 0
20.2.2016 15:30 Ledoborky 1 5 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 8
20.2.2016 8:30 Kolibris 1 9 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 5
24.1.2016 19:00 Sokolky 8 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I 6
24.1.2016 12:00 Sokolky 6 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Falcon Praha 4
23.1.2016 19:00 PLC 4 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 6
23.1.2016 12:00 Sokolky 7 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 5
8.11.2015 15:30 Trutnov 2 6 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 5
8.11.2015 8:30 Sokolky 10 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 7
7.11.2015 15:30 Sokolky 7 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 6
7.11.2015 8:30 Savona I 3 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 6
4.10.2015 19:00 Falcon Praha 11 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 3
4.10.2015 12:00 Sokolky 7 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
PLC 9
3.10.2015 19:00 Letící kameny 13 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 3
3.10.2015 12:00 Sokolky 9 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 3
13.9.2015 9:15 Sokolky 3 dráha 1. Pohár ČSC 2015 :Čtvrtfinále
Duhoví Jednorožci 6
12.9.2015 17:15 Sokolky 4 dráha 2. Pohár ČSC 2015 :Skupina C
Ledoborci 7 3
12.9.2015 13:45 Kolibris 2 7 dráha 2. Pohár ČSC 2015 :Skupina C
Sokolky 14
12.9.2015 8:45 Trutnov 2 6 dráha 1. Pohár ČSC 2015 :Skupina C
Sokolky 5
11.9.2015 17:00 Sokolky 1 dráha 3. Pohár ČSC 2015 :Skupina C
Liboc 18
22.2.2015 13:00 Savona I 6 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 3
22.2.2015 9:30 Letící kameny 0 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 1
21.2.2015 15:30 Ledoborky 1 8 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 6
21.2.2015 8:30 Sokolky 8 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 4
1.2.2015 19:00 Sokolky 8 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 2
1.2.2015 12:00 Sokolky 10 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 5
31.1.2015 19:00 Savona I 7 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 4
31.1.2015 12:00 Sokolky 7 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
PLC MARTIN 2
14.12.2014 10:00 Liboc 2 4 dráha 4. MČR mixed doubles 2014 :Čtvrtfinále
Trutnov 1 9
13.12.2014 17:00 Liboc 2 11 dráha 4. MČR mixed doubles 2014 :Osmifinále 17:00
VSK Přírodověda 1 3
13.12.2014 11:30 1.CK Brno 6 dráha 3. MČR mixed doubles 2014 :2. kolo
Liboc 2 8
12.12.2014 19:00 Liboc 1 4 dráha 3. MČR mixed doubles 2014 :Skupina E
Liboc 2 9
12.12.2014 10:00 Liboc 2 3 dráha 1. MČR mixed doubles 2014 :Skupina E
Trutnov 3 6
9.11.2014 15:30 Trutnov 2 6 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 7
9.11.2014 8:30 Letící kameny 5 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 4
8.11.2014 15:30 Ledoborky 2 9 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 3
8.11.2014 8:30 Sokolky 11 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 0
19.10.2014 19:00 Zbraslav TP 4 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 14
19.10.2014 12:00 Sokolky 7 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I 3
18.10.2014 19:00 PLC MARTIN 9 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 3
18.10.2014 12:00 Sokolky 2 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 10
4.5.2014 15:25 Kolibris (D.Šik) 0 dráha 3. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona 4 (J.Kováč) 1
4.5.2014 11:25 Savona 4 (J.Kováč) 4 dráha 2. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Liboc (K.Kubeška) 8
4.5.2014 8:25 Savona 4 (J.Kováč) 4 dráha 3. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona 1 (H.Synáčková) 2
3.5.2014 17:25 Kolibris (D.Šik) 7 dráha 2. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona 4 (J.Kováč) 1
3.5.2014 14:25 Savona 2 (J.Splavec) 2 dráha 4. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona 4 (J.Kováč) 7
3.5.2014 8:25 Savona 1 (H.Synáčková) 2 dráha 1. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona 4 (J.Kováč) 9
2.5.2014 15:25 Savona 4 (J.Kováč) 11 dráha 2. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
ČSC 1 (A.Jiral) 4
2.5.2014 11:25 Savona 4 (J.Kováč) 3 dráha 3. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Trutnov (M.Hoferka) 7
30.3.2014 13:00 Sokolky 3 dráha 2. Baráž o extraligu 2014/15 - ženy :Baráž o Extraligu 2014/15
Ledo TP 10
29.3.2014 16:00 Ledoborky 2 2 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Sokolky 7
29.3.2014 8:30 Sokolky 12 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
CC Kladno 5
26.1.2014 19:30 Ledoborky 1 5 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Sokolky 3
26.1.2014 12:00 Zbraslav SK 3 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Sokolky 6
25.1.2014 19:30 Sokolky 5 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Savona I 6
25.1.2014 12:00 Sokolky 9 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Zbraslav TP 3
10.11.2013 16:00 Liboc 1 3 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Sokolky 6
10.11.2013 8:30 Sokolky 5 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Ledoborky 2 7
9.11.2013 16:00 CC Kladno 1 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Sokolky 8
9.11.2013 8:30 Sokolky 10 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Ledoborky 1 2
6.10.2013 19:30 Sokolky 3 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Zbraslav SK 11
6.10.2013 12:00 Savona I 5 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Sokolky 7
5.10.2013 19:30 Zbraslav TP 3 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Sokolky 11
5.10.2013 12:00 Sokolky 8 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Liboc 1 4
31.3.2013 13:00 Sokolky 2 dráha 2. Baráž o extraligu 2013/14 - ženy :Baráž o extraligu 2012/13
Kolibris 1 8
31.3.2013 9:00 Savona I 0 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Sokolky 1
30.3.2013 16:00 Valící se šutráky 3 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Sokolky 10
30.3.2013 8:30 Letící kameny 1 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Sokolky 8
10.2.2013 19:30 Sokolky 6 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav SK 4
10.2.2013 12:00 Savona I 7 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Sokolky 11
9.2.2013 19:30 Sokolky 4 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Trutnov 2 12
9.2.2013 12:00 Tee Party 1 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Sokolky 0
11.11.2012 16:00 Sokolky 7 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Liboc 1 4
11.11.2012 8:30 Sokolky 2 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Valící se šutráky 4
10.11.2012 16:00 Sokolky 8 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Letící kameny 4
10.11.2012 8:30 Zbraslav SK 7 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Sokolky 4
21.10.2012 19:30 Sokolky 1 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Savona I 7
21.10.2012 12:00 Trutnov 2 5 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Sokolky 6
20.10.2012 19:30 Liboc 1 11 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Sokolky 1
20.10.2012 12:00 Sokolky 1 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Tee Party 8
13.5.2012 8:30 Aritma 5 5 dráha 2. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Čtvrtfinále
Aritma 1 7
12.5.2012 20:45 Aritma 5 8 dráha 1. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Skupina A
Ledoborci 2 3
12.5.2012 13:30 Aritma 5 8 dráha 4. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Skupina A
Zlatá Praha 1 3
12.5.2012 8:30 Zbraslav R 8 dráha 1. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Skupina A
Aritma 5 7
31.3.2012 16:00 Aritma 5 10 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav D 7
31.3.2012 8:30 Zbraslav SK 4 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 5 7
12.2.2012 19:30 Dion DJ 4 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 5 8
12.2.2012 12:00 Aritma 5 4 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Trutnov 2 5
11.2.2012 19:30 Aritma 5 8 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Savona I 3
11.2.2012 12:00 Citadela 5 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 5 10
13.11.2011 16:00 Aritma 1 6 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 5 7
13.11.2011 8:30 Zbraslav D 4 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 5 7
12.11.2011 16:00 Aritma 5 5 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav SK 8
12.11.2011 8:30 Aritma 5 4 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Dion DJ 9
16.10.2011 19:30 Trutnov 2 4 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 5 7
16.10.2011 12:00 Savona I 3 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 5 12
15.10.2011 19:30 Aritma 5 4 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Citadela 8
15.10.2011 12:00 Aritma 5 1 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 1 8
16.4.2011 12:30 Ledoborky 1 4 dráha 2. Baráže MČR :Baráž o 1. ligu žen
Aritma 5 9
10.4.2011 11:30 Aritma 5 7 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Valící se šutráky 6
9.4.2011 8:30 Demion 6 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 5 5
30.1.2011 17:30 Aritma 5 7 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Valící se šutráky 5
30.1.2011 11:30 Aritma 5 9 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 4 2
29.1.2011 20:30 RPK Brno 3 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 5 6
29.1.2011 14:30 Tee Party Z 3 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 5 8
29.1.2011 8:30 Aritma 5 0 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
RPK Brno J 0
18.12.2010 18:00 Dion SJ 11 dráha 3. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Růžová skupina
Aritma 2 1
18.12.2010 10:00 Aritma 2 2 dráha 2. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Růžová skupina
Savona 1 8
17.12.2010 18:00 Aritma 2 7 dráha 1. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Růžová skupina
Zbraslav 1 8
17.12.2010 12:00 CC RIPER 2 7 dráha 4. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Růžová skupina
Aritma 2 14
28.11.2010 17:30 Aritma 5 0 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Zbraslav SK 10
28.11.2010 11:30 Aritma 4 9 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 5 3
27.11.2010 17:30 Aritma 5 8 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Valící se šutráky 7
27.11.2010 11:30 Aritma 5 6 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Demion 4
17.10.2010 14:30 Aritma 5 6 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
RPK Brno 2
17.10.2010 8:30 Aritma 5 9 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Tee Party Z 2
16.10.2010 17:30 RPK Brno J 1 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 5 12
16.10.2010 11:30 Zbraslav SK 7 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 5 8
23.5.2010 11:00 Aritma 4 1 dráha 3. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Modrá skupina
Aritma 5 9
22.5.2010 17:00 Aritma 5 6 dráha 4. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Modrá skupina
Trutnov 1 7
22.5.2010 14:00 Aritma 5 1 dráha 1. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Modrá skupina
S&K Tee Party 12
22.5.2010 8:00 Aritma 5 0 dráha 3. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Modrá skupina
Zbraslav R 19
6.2.2010 15:00 Kolibris 1 7 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 5 6
6.2.2010 8:30 Aritma 5 5 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Savona I 6
24.1.2010 18:30 Valící se šutráky 5 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 5 9
24.1.2010 12:00 Aritma 5 2 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Ledoborky 1 5
23.1.2010 18:30 Trutnov 2 6 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 5 7
23.1.2010 12:00 Aritma 5 3 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Citadela 5
15.11.2009 15:00 Ledo TP 11 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 5 0
15.11.2009 8:30 Aritma 5 3 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Kolibris 1 9
14.11.2009 15:00 Savona I 9 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 5 7
14.11.2009 8:30 Aritma 5 5 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Valící se šutráky 4
25.10.2009 18:30 Ledoborky 1 3 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 5 8
25.10.2009 12:00 Aritma 5 5 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Trutnov 2 10
24.10.2009 18:30 Citadela 9 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 5 2
24.10.2009 12:00 Aritma 5 8 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Ledo TP 11
5.4.2009 8:00 Zbraslav TP 4 dráha 1. 2.liga - ženy :základní část
Aritma 5 8
4.4.2009 14:00 RPK Brno 2 dráha 4. 2.liga - ženy :základní část
Aritma 5 10
8.3.2009 14:00 Aritma 5 6 dráha 2. 2.liga - ženy :základní část
Trutnov 2 8
7.3.2009 20:00 Aritma 5 7 dráha 1. 2.liga - ženy :základní část
Zlatá Praha Ž 4
7.3.2009 11:00 Aritma 4 5 dráha 3. 2.liga - ženy :základní část
Aritma 5 9
22.2.2009 11:00 Aritma 5 11 dráha 2. 2.liga - ženy :základní část
Zbraslav Z 0
21.2.2009 17:00 Demion 2 dráha 1. 2.liga - ženy :základní část
Aritma 5 5
21.2.2009 8:00 Aritma 5 10 dráha 3. 2.liga - ženy :základní část
Zbraslav TP 7
23.11.2008 17:00 Aritma 5 9 dráha 2. 2.liga - ženy :základní část
Aritma 4 1
23.11.2008 8:00 Trutnov 2 5 dráha 1. 2.liga - ženy :základní část
Aritma 5 7
22.11.2008 14:00 Zlatá Praha Ž 3 dráha 4. 2.liga - ženy :základní část
Aritma 5 9
28.9.2008 14:00 Aritma 5 10 dráha 2. 2.liga - ženy :základní část
RPK Brno 6
27.9.2008 20:00 Zbraslav Z 2 dráha 1. 2.liga - ženy :základní část
Aritma 5 14
27.9.2008 11:00 Aritma 5 8 dráha 4. 2.liga - ženy :základní část
Demion 4
5.4.2008 18:15 RPK Brno 5 dráha 2. 2.liga - ženy :2.část
Aritma 5 4
5.4.2008 10:45 Aritma 5 9 dráha 2. 2.liga - ženy :2.část
Aritma 4 0
16.3.2008 18:15 CC Dion TP 5 dráha 4. 2.liga - ženy :2.část
Aritma 5 11
16.3.2008 10:45 Aritma 5 4 dráha 3. 2.liga - ženy :2.část
Ledoborky 1 6
15.3.2008 18:15 Zbraslav Z 5 dráha 3. 2.liga - ženy :2.část
Aritma 5 8
15.3.2008 10:45 Demion 8 dráha 1. 2.liga - ženy :2.část
Aritma 5 5
27.1.2008 20:45 Aritma 5 6 dráha 1. 2.liga - ženy :2.část
CC Kladno Ž 7
27.1.2008 10:45 Aritma 5 3 dráha 2. 2.liga - ženy :2.část
Toxic RKC 6
26.1.2008 13:15 1.CC Bratislava 4 dráha 3. 2.liga - ženy :2.část
Aritma 5 2
25.11.2007 20:45 Zbraslav Z 3 dráha 3. 2.liga - ženy :2.turnaj
Aritma 5 9
25.11.2007 13:15 RPK Brno 9 dráha 1. 2.liga - ženy :2.turnaj
Aritma 5 5
24.11.2007 20:45 Demion 2 dráha 2. 2.liga - ženy :2.turnaj
Aritma 5 11
24.11.2007 13:15 Aritma 5 5 dráha 3. 2.liga - ženy :2.turnaj
Toxic RKC 12
30.9.2007 13:15 Zbraslav Z 5 dráha 2. 2.liga - ženy :1.turnaj
Aritma 5 1
29.9.2007 18:15 1.CC Bratislava 8 dráha 3. 2.liga - ženy :1.turnaj
Aritma 5 11
29.9.2007 8:15 Toxic RKC 7 dráha 4. 2.liga - ženy :1.turnaj
Aritma 5 6
28.9.2007 15:45 Aritma 4 5 dráha 2. 2.liga - ženy :1.turnaj
Aritma 5 12
8.4.2007 14:55 Ledo TP 8 dráha 3. 2.liga - ženy :2.kolo
Aritma 5 6
8.4.2007 8:55 Kolibris 3Ž 11 dráha 1. 2.liga - ženy :2.kolo
Aritma 5 3
7.4.2007 11:55 Aritma 5 10 dráha 2. 2.liga - ženy :2.kolo
Demion 9
18.3.2007 8:55 Aritma 5 12 dráha 2. 2.liga - ženy :2.kolo
Aritma 4 4
17.3.2007 11:55 Aritma 5 7 dráha 4. 2.liga - ženy :2.kolo
RPK Brno 8
4.2.2007 8:55 Ledoborky 1 10 dráha 2. 2.liga - ženy :2.kolo
Aritma 5 0
3.2.2007 8:55 Kolibris 1 12 dráha 1. 2.liga - ženy :2.kolo
Aritma 5 2
16.12.2006 14:55 Aritma 5 4 dráha 4. 2.liga - ženy :1.kolo
Ledoborky 1 7
26.11.2006 14:55 1.CC Bratislava 15 dráha 4. 2.liga - ženy :1.kolo
Aritma 5 2
26.11.2006 8:55 Ledo TP 6 dráha 4. 2.liga - ženy :1.kolo
Aritma 5 4
25.11.2006 14:55 Aritma 5 3 dráha 3. 2.liga - ženy :1.kolo
Smazat 16
8.10.2006 14:55 Aritma 5 5 dráha 1. 2.liga - ženy :1.kolo
Aritma 4 10
7.10.2006 17:55 Demion 12 dráha 2. 2.liga - ženy :1.kolo
Aritma 5 2
7.10.2006 8:55 RPK Brno 14 dráha 1. 2.liga - ženy :1.kolo
Aritma 5 4
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo