[x] A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Adamčíková Štěpánka Adámek Jan Adámková Radka
Al - Kaysy Jaroslava Albrecht Karel Aliapuliu (Nekovářová) Lenka
Amlerová Lenka Antal Stanislav Antoš Václav
Axamitová Elena Axamítová Zuzana Babiš Milan
Babišová (Dvořáková) Eva Balážová Lenka Balíková (Novotná) Gabriela
Balogh David Bareš Jakub Barkmanová (Hájková) Helena
Bárta David Barta Michal Barták Milan
Barták Vojtěch Bartáková Ivana Bartáková Karolína
Bartošová Alžběta Bartošová Martina Bartošová Štěpánka
Bartůněk Milan Baudyš Pavel Baudyš Radek
předchozí další

Baudyšová Tereza (PRAŽSKÝ LEDNÍ CLUB)

datum čas zápas dráha soutěž
6.4.2019 19:20 PLC 1 dráha 3. Juniorská liga :Skupina C+D
Kolibris 7
6.4.2019 12:20 PLC 1 dráha 2. Juniorská liga :Skupina C+D
Ledoborci Juniors
24.3.2019 19:20 PLC 1 dráha 1. Juniorská liga :Skupina C+D
Dion HJ
24.3.2019 12:20 Třešňovka D dráha 4. Juniorská liga :Skupina C+D
PLC 1
23.3.2019 16:20 Ledoborci Army dráha A Juniorská liga :Skupina C+D
PLC 1
23.3.2019 10:50 Kolibris 7 dráha B Juniorská liga :Skupina C+D
PLC 1
20.1.2019 10:50 PLC 1 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2018 :Čtvrtfinále
Ledolamky
19.1.2019 16:50 Ledoborci Juniors 5 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2018 :Junioři A - 2. kolo
PLC 1 2
19.1.2019 10:50 Loupežníci Jičín 4 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2018 :Junioři A
PLC 1 8
11.11.2018 16:20 PLC 1 2 dráha A Juniorská liga :Skupina C+D
Ledolamky 9
11.11.2018 10:50 Hungary 0 dráha B Juniorská liga :Skupina C+D
PLC 1 1
10.11.2018 16:20 Ledoborci Juniors 13 dráha B Juniorská liga :Skupina C+D
PLC 1 1
10.11.2018 10:50 PLC 1 4 dráha B Juniorská liga :Skupina C+D
Ledoborci Army 7
27.5.2018 13:50 PLC 1 7 dráha 4. Juniorská a žákovská liga – 4. turnaj :Finálové kolo JUN
PLC 2 7
27.5.2018 10:50 PLC 1 5 dráha 1. Juniorská a žákovská liga – 4. turnaj :3. kolo JUN
Ledoborci Army 5
26.5.2018 16:20 PLC 2 9 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 4. turnaj :Skupina C
PLC 1 4
26.5.2018 10:50 PLC 1 2 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 4. turnaj :Skupina C
Kolibris 3 9
6.5.2018 13:50 PLC 1 2 dráha 4. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Junioři nadstavba
Sobi 7
6.5.2018 8:20 Ledolamky 11 dráha 4. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Junioři nadstavba
PLC 1 6
5.5.2018 16:20 Ledoborci NG 8 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Skupina C
PLC 1 5
5.5.2018 10:50 PLC 1 7 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Skupina C
Savona 6 3
21.4.2018 15:00 PLC 1 3 dráha 2. MČRJ 2018 – juniorky :Základní část
Ledolamky 16
25.2.2018 8:30 PLC 2 3 dráha 4. MČRJ 2018 – juniorky :Základní část
PLC 1 11
24.2.2018 15:00 Dion DJ 5 dráha 3. MČRJ 2018 – juniorky :Základní část
PLC 1 4
23.2.2018 15:00 PLC 1 3 dráha 1. MČRJ 2018 – juniorky :Základní část
Třešňovka D 8