horni

Axamítová Zuzana (CC ZBRASLAV)

datum čas zápas dráha soutěž
7.1.2018 18:30 Metla Kladno dráha A Ženy divize :Základní část
Dion SG1
7.1.2018 11:30 Ledoborky 3 dráha A Ženy divize :Základní část
Metla Kladno
6.1.2018 18:30 Metla Kladno dráha A Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky
6.1.2018 11:30 Metla Kladno dráha A Ženy divize :Základní část
Savona I
12.11.2017 15:30 Tee Party 2 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 11
12.11.2017 8:30 RPK Brno 1 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 10
11.11.2017 17:30 CC RIPER 6 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 5
11.11.2017 11:15 Metla Kladno 5 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Dion RUM 6
29.10.2017 15:30 Metla Kladno 6 dráha B Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 8
29.10.2017 8:30 Zbraslav TP 6 dráha B Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 5
25.2.2017 18:30 PLC SHOOLANCE 10 dráha A Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 6
25.2.2017 11:30 CC RIPER 0 dráha B Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 1
5.2.2017 15:30 Metla Kladno 1 dráha B Ženy divize :Základní část
Ledolamky 16
5.2.2017 8:30 Metla Kladno 1 dráha A Ženy divize :Základní část
Ice Cats 0
4.2.2017 15:30 Metla Kladno 8 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Třešňovka D 10
4.2.2017 8:30 Metla Kladno 11 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 1
13.11.2016 16:00 Metla Kladno 1 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Dion RUM 0
13.11.2016 8:30 Metla Kladno 7 dráha 1. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 8
12.11.2016 8:30 Valící se šutráky 12 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 5
23.10.2016 18:30 Zlatá Praha 8 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 2
23.10.2016 11:30 Savona I 6 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 3
22.10.2016 11:30 Tee Party 9 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 3
2.4.2016 14:00 Dion ICE 4 dráha 3. Baráž o 1.ligu 2016/17 - ženy :
Ledoborky 1 3
2.4.2016 8:30 Zbraslav TP 7 dráha 2. Baráž o 1.ligu 2016/17 - ženy :
Ledoborky 1 3
20.2.2016 15:30 Ledoborky 1 5 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 8
20.2.2016 8:30 Savona I 6 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 4
24.1.2016 19:00 Ledoborky 1 3 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 10
24.1.2016 12:00 Ledoborky 1 6 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
PLC 5
23.1.2016 19:00 Falcon Praha 4 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 7
23.1.2016 12:00 Ledoborky 1 3 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 9
8.11.2015 15:30 Letící kameny 3 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 6
8.11.2015 8:30 Sokolky 10 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 7
7.11.2015 15:30 Ledoborky 1 4 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I 6
7.11.2015 8:30 Kolibris 1 6 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 3
4.10.2015 19:00 PLC 10 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 4
4.10.2015 12:00 Ledoborky 1 5 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Falcon Praha 6
3.10.2015 19:00 Trutnov 2 8 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 3
3.10.2015 12:00 Ledoborky 1 4 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 11
22.3.2015 11:30 RIPER Hradec Králové 2 dráha 3. Ženy divize :Základní část
PLC 5
21.3.2015 20:00 RIPER Hradec Králové 6 dráha 1. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 7
23.11.2014 13:30 RIPER Hradec Králové 0 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Falcon Praha 14
23.11.2014 8:00 RIPER Hradec Králové 3 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Tee Party Z 7
22.11.2014 10:45 Dion ICE 10 dráha 4. Ženy divize :Základní část
RIPER Hradec Králové 5
16.11.2014 13:30 Zlatá Praha 4 dráha 2. Ženy divize :Základní část
RIPER Hradec Králové 9
16.11.2014 8:00 VSK Přírodověda 3 dráha 3. Ženy divize :Základní část
RIPER Hradec Králové 10
15.11.2014 17:15 RIPER Hradec Králové 8 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Citadela 7
15.11.2014 10:45 Valící se šutráky 9 dráha 1. Ženy divize :Základní část
RIPER Hradec Králové 4
4.10.2014 19:00 Metla Kladno 1 dráha 2. Ženy divize :Základní část
RIPER Hradec Králové 0
4.10.2014 13:00 Ledoborky 3 7 dráha 4. Ženy divize :Základní část
RIPER Hradec Králové 6
4.10.2014 8:00 RIPER Hradec Králové 0 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Dion RUM 1
29.3.2014 16:00 Liboc 1 10 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Zbraslav SK 2
29.3.2014 8:30 Zbraslav SK 5 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Savona I 10
26.1.2014 19:30 Zbraslav TP 1 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Zbraslav SK 7
26.1.2014 12:00 Zbraslav SK 3 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Sokolky 6
25.1.2014 19:30 Ledoborky 2 5 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Zbraslav SK 4
25.1.2014 12:00 Zbraslav SK 8 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Ledoborky 1 10
10.11.2013 16:00 Zbraslav SK 13 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
CC Kladno 1
10.11.2013 8:30 Zbraslav SK 5 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Liboc 1 9
9.11.2013 16:00 Savona I 6 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Zbraslav SK 9
9.11.2013 8:30 Zbraslav SK 14 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Zbraslav TP 6
6.10.2013 19:30 Sokolky 3 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Zbraslav SK 11
6.10.2013 12:00 Zbraslav SK 10 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Ledoborky 2 4
5.10.2013 19:30 Ledoborky 1 5 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Zbraslav SK 4
5.10.2013 12:00 CC Kladno 0 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Zbraslav SK 11
30.3.2013 16:00 Trutnov 2 4 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav SK 5
30.3.2013 8:30 Zbraslav SK 4 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Tee Party 5
10.2.2013 19:30 Sokolky 6 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav SK 4
10.2.2013 12:00 Liboc 1 11 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav SK 3
9.2.2013 19:30 Zbraslav SK 8 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Letící kameny 7
9.2.2013 12:00 Zbraslav SK 3 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Savona I 9
11.11.2012 16:00 Valící se šutráky 3 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav SK 7
11.11.2012 8:30 Zbraslav SK 7 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Trutnov 2 5
10.11.2012 16:00 Tee Party 0 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav SK 16
10.11.2012 8:30 Zbraslav SK 7 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Sokolky 4
21.10.2012 19:30 Zbraslav SK 10 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Liboc 1 6
21.10.2012 12:00 Letící kameny 5 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav SK 7
20.10.2012 19:30 Zbraslav SK 2 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Valící se šutráky 11
20.10.2012 12:00 Savona I 3 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav SK 6
31.3.2012 16:00 Trutnov 2 4 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav SK 14
31.3.2012 8:30 Zbraslav SK 4 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 5 7
12.2.2012 19:30 Zbraslav SK 1 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav D 0
12.2.2012 12:00 Zbraslav SK 7 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Savona I 8
11.2.2012 19:30 Zbraslav SK 6 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 1 3
11.2.2012 12:00 Dion DJ 2 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav SK 11
13.11.2011 16:00 Citadela 1 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav SK 14
13.11.2011 8:30 Zbraslav SK 7 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Trutnov 2 6
12.11.2011 16:00 Aritma 5 5 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav SK 8
12.11.2011 8:30 Zbraslav D 2 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav SK 7
16.10.2011 19:30 Savona I 3 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav SK 8
16.10.2011 12:00 Aritma 1 3 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav SK 8
15.10.2011 19:30 Zbraslav SK 3 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Dion DJ 9
15.10.2011 12:00 Zbraslav SK 1 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Citadela 10
9.4.2011 8:30 Aritma 4 1 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Zbraslav SK 10
30.1.2011 17:30 Zbraslav SK 9 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Tee Party Z 3
30.1.2011 11:30 Zbraslav SK 10 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
RPK Brno J 1
29.1.2011 20:30 Zbraslav SK 2 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Valící se šutráky 7
29.1.2011 14:30 Zbraslav SK 8 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Demion 5
29.1.2011 8:30 RPK Brno 2 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Zbraslav SK 13
28.11.2010 17:30 Aritma 5 0 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Zbraslav SK 10
28.11.2010 11:30 RPK Brno J 2 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Zbraslav SK 17
27.11.2010 17:30 Zbraslav SK 12 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Tee Party Z 3
27.11.2010 11:30 Zbraslav SK 5 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 4 4
17.10.2010 14:30 Valící se šutráky 5 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Zbraslav SK 6
17.10.2010 8:30 Demion 1 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Zbraslav SK 9
16.10.2010 17:30 Zbraslav SK 10 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
RPK Brno 5
16.10.2010 11:30 Zbraslav SK 7 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 5 8
6.2.2010 15:00 Citadela 9 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Ledo TP 1
6.2.2010 8:30 Ledo TP 5 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Trutnov 2 7
24.1.2010 18:30 Ledo TP 2 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Kolibris 1 7
24.1.2010 12:00 Savona I 2 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Ledo TP 8
23.1.2010 18:30 Ledo TP 7 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Valící se šutráky 3
23.1.2010 12:00 Ledoborky 1 4 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Ledo TP 8
15.11.2009 15:00 Ledo TP 11 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 5 0
15.11.2009 8:30 Ledo TP 3 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Citadela 1
14.11.2009 15:00 Trutnov 2 6 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Ledo TP 5
14.11.2009 8:30 Kolibris 1 5 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Ledo TP 6
25.10.2009 18:30 Ledo TP 8 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Savona I 3
25.10.2009 12:00 Valící se šutráky 4 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Ledo TP 6
24.10.2009 18:30 Ledo TP 6 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Ledoborky 1 5
24.10.2009 12:00 Aritma 5 8 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Ledo TP 11
24.1.2009 18:30 Kolibris 1 7 dráha 2. 1.liga - ženy :základní část
1.CC Bratislava 6
24.1.2009 12:00 1.CC Bratislava 7 dráha 3. 1.liga - ženy :základní část
Savona I 5
11.1.2009 15:00 1.CC Bratislava 11 dráha 1. 1.liga - ženy :základní část
Toxic RKC 4
11.1.2009 8:30 Ledoborky 1 3 dráha 4. 1.liga - ženy :základní část
1.CC Bratislava 8
10.1.2009 15:00 Savona M 9 dráha 3. 1.liga - ženy :základní část
1.CC Bratislava 2
10.1.2009 8:30 1.CC Bratislava 0 dráha 1. 1.liga - ženy :základní část
Trutnov 1 0
9.11.2008 18:30 Valící se šutráky 2 dráha 4. 1.liga - ženy :základní část
1.CC Bratislava 7
9.11.2008 12:00 1.CC Bratislava 3 dráha 2. 1.liga - ženy :základní část
Kolibris 1 8
8.11.2008 18:30 Savona I 12 dráha 2. 1.liga - ženy :základní část
1.CC Bratislava 5
8.11.2008 12:00 Toxic RKC 4 dráha 4. 1.liga - ženy :základní část
1.CC Bratislava 9
5.10.2008 15:00 1.CC Bratislava 7 dráha 2. 1.liga - ženy :základní část
Ledoborky 1 6
5.10.2008 8:30 1.CC Bratislava 6 dráha 3. 1.liga - ženy :základní část
Savona M 5
4.10.2008 15:00 Trutnov 1 2 dráha 4. 1.liga - ženy :základní část
1.CC Bratislava 8
4.10.2008 8:30 1.CC Bratislava 8 dráha 3. 1.liga - ženy :základní část
Valící se šutráky 4
6.4.2008 8:15 1.CC Bratislava 7 dráha 3. 2.liga - ženy :2.část
CC Dion TP 2
5.4.2008 13:15 1.CC Bratislava 11 dráha 3. 2.liga - ženy :2.část
RPK Brno 1
16.3.2008 20:45 Ledoborky 1 3 dráha 2. 2.liga - ženy :2.část
1.CC Bratislava 7
16.3.2008 13:15 Zbraslav Z 6 dráha 2. 2.liga - ženy :2.část
1.CC Bratislava 7
15.3.2008 18:15 1.CC Bratislava 10 dráha 1. 2.liga - ženy :2.část
Demion 4
15.3.2008 8:15 CC Kladno Ž 0 dráha 2. 2.liga - ženy :2.část
1.CC Bratislava 9
27.1.2008 18:15 1.CC Bratislava 1 dráha 4. 2.liga - ženy :2.část
Toxic RKC 7
27.1.2008 10:45 Aritma 4 4 dráha 1. 2.liga - ženy :2.část
1.CC Bratislava 8
26.1.2008 13:15 1.CC Bratislava 4 dráha 3. 2.liga - ženy :2.část
Aritma 5 2
25.11.2007 20:45 Aritma 4 3 dráha 1. 2.liga - ženy :2.turnaj
1.CC Bratislava 7
25.11.2007 13:15 1.CC Bratislava 9 dráha 4. 2.liga - ženy :2.turnaj
CC Kladno Ž 4
24.11.2007 20:45 1.CC Bratislava 2 dráha 4. 2.liga - ženy :2.turnaj
CC Dion TP 8
24.11.2007 13:15 Ledoborky 1 4 dráha 1. 2.liga - ženy :2.turnaj
1.CC Bratislava 9
30.9.2007 10:45 1.CC Bratislava 4 dráha 2. 2.liga - ženy :1.turnaj
RPK Brno 4
29.9.2007 18:15 1.CC Bratislava 8 dráha 3. 2.liga - ženy :1.turnaj
Aritma 5 11
29.9.2007 8:15 1.CC Bratislava 9 dráha 1. 2.liga - ženy :1.turnaj
CC Kladno Ž 1
28.9.2007 13:15 1.CC Bratislava 2 dráha 3. 2.liga - ženy :1.turnaj
Toxic RKC 14
11.2.2007 18:55 1.CC Bratislava 7 dráha 3. 1.liga - ženy :2.kolo
Smazat 5
11.2.2007 12:25 1.CC Bratislava 1 dráha 2. 1.liga - ženy :2.kolo
Valící se šutráky 9
10.2.2007 18:55 Citadela 7 dráha 1. 1.liga - ženy :2.kolo
1.CC Bratislava 5
10.2.2007 12:25 Trutnov 2 2 dráha 3. 1.liga - ženy :2.kolo
1.CC Bratislava 6
21.1.2007 15:25 1.CC Bratislava 6 dráha 3. 1.liga - ženy :2.kolo
Savona I 7
20.1.2007 15:25 Zlatá Praha Ž 7 dráha 2. 1.liga - ženy :2.kolo
1.CC Bratislava 6
20.1.2007 8:55 Savona K 8 dráha 1. 1.liga - ženy :2.kolo
1.CC Bratislava 5
16.12.2006 14:55 RPK Brno 3 dráha 2. 2.liga - ženy :1.kolo
1.CC Bratislava 5
26.11.2006 14:55 1.CC Bratislava 15 dráha 4. 2.liga - ženy :1.kolo
Aritma 5 2
26.11.2006 8:55 1.CC Bratislava 5 dráha 2. 2.liga - ženy :1.kolo
Smazat 7
25.11.2006 14:55 Demion 5 dráha 1. 2.liga - ženy :1.kolo
1.CC Bratislava 11
8.10.2006 14:55 1.CC Bratislava 9 dráha 3. 2.liga - ženy :1.kolo
Ledoborky 1 1
7.10.2006 17:55 Ledo TP 4 dráha 4. 2.liga - ženy :1.kolo
1.CC Bratislava 9
7.10.2006 8:55 1.CC Bratislava 13 dráha 2. 2.liga - ženy :1.kolo
Aritma 4 2
9.4.2006 13:30 1.CC Bratislava (Kocian) 6 dráha 3. MČR mixy 2007 :Nadstavbová část sk.červená
1.CK Brno (P.Kovač) 8
8.4.2006 15:00 1.CC Bratislava (Kocian) 5 dráha 1. MČR mixy 2007 :Nadstavbová část sk.červená
Savona (Vojtuš) 17
8.4.2006 8:00 1.CC Bratislava (Kocian) 16 dráha A MČR mixy 2007 :Základní část sk.B
1.CK Brno (M.Dirhan) 0
7.4.2006 15:15 Aritma (O.Hurtík) 10 dráha 2. MČR mixy 2007 :Základní část sk.B
1.CC Bratislava (Kocian) 4
11.3.2006 20:55 Savona I 14 dráha 2. 1.liga - ženy :PKT "B"
1.CC Bratislava 0
11.3.2006 17:55 Zlatá Praha Ž 5 dráha 2. 1.liga - ženy :PKT "B"
1.CC Bratislava 9
11.3.2006 11:55 RPK Brno 3 dráha 4. 1.liga - ženy :PKT "B"
1.CC Bratislava 6
11.2.2006 17:55 1.CC Bratislava 10 dráha 3. 2.liga - ženy :DKT "A"
Frozens Kladno 3
11.2.2006 11:55 Frozens Kladno 2 dráha 2. 2.liga - ženy :DKT "A"
1.CC Bratislava 8
22.1.2006 14:55 1.CC Bratislava 1 dráha 3. 2.liga - ženy :Základní část
Zbraslav D 12
21.1.2006 17:55 Frozens Kladno 2 dráha 2. 2.liga - ženy :Základní část
1.CC Bratislava 7
21.1.2006 11:55 RPK Brno 9 dráha 4. 2.liga - ženy :Základní část
1.CC Bratislava 8
27.11.2005 14:55 1.CC Bratislava 3 dráha 4. 2.liga - ženy :Základní část
RPK Brno 13
26.11.2005 20:55 1.CC Bratislava 0 dráha 1. 2.liga - ženy :Základní část
Frozens Kladno 8
26.11.2005 14:55 Zbraslav D 10 dráha 4. 2.liga - ženy :Základní část
1.CC Bratislava 2
10.4.2005 13:30 M Bratislava 2 5 dráha 2. MČR mixy 2006 :4.kolo
CC Aritma 11
9.4.2005 12:45 M Bratislava 2 6 dráha 4. MČR mixy 2006 :3.kolo
1.CK Brno B 4
9.4.2005 8:00 M Bratislava 2 4 dráha 2. MČR mixy 2006 :2.kolo
Wallis 9
8.4.2005 15:15 1.KCK Trutnov 7 dráha 4. MČR mixy 2006 :1.kolo
M Bratislava 2 4
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo