[x] A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Adamčíková Štěpánka Adámek Jan Adámková Radka
Al - Kaysy Jaroslava Albrecht Karel Aliapuliu (Nekovářová) Lenka
Amlerová Lenka Antal Stanislav Antoš Václav
Axamitová Elena Axamítová Zuzana Babiš Milan
Babišová (Dvořáková) Eva Balážová Lenka Balíková (Novotná) Gabriela
Balogh David Bareš Jakub Barkmanová (Hájková) Helena
Bárta David Barta Michal Barták Milan
Barták Vojtěch Bartáková Ivana Bartáková Karolína
Bartošová Alžběta Bartošová Martina Bartošová Štěpánka
Bartůněk Milan Baudyšová Alžběta Baudyšová Michaela
předchozí další

Axamítová Zuzana (CC ZBRASLAV)

datum čas zápas dráha soutěž
7.4.2018 18:00 Dion SG1 9 dráha A Ženy divize :Skupina 1
Metla Kladno 0
7.4.2018 8:00 Metla Kladno 7 dráha A Ženy divize :Skupina 1
CC RIPER 9
20.1.2018 20:15 Metla Kladno 3 dráha B Ženy divize :Skupina 1
Zbraslav TP 9
20.1.2018 14:00 Metla Kladno 7 dráha B Ženy divize :Skupina 1
Valící se šutráky 10
20.1.2018 8:30 Metla Kladno 7 dráha A Ženy divize :Skupina 1
Savona I 5
7.1.2018 18:30 Metla Kladno 10 dráha A Ženy divize :Základní část
Dion SG1 4
7.1.2018 11:30 Ledoborky 3 4 dráha A Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 8
6.1.2018 18:30 Metla Kladno 7 dráha A Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 4
6.1.2018 11:30 Metla Kladno 6 dráha A Ženy divize :Základní část
Savona I 10
12.11.2017 15:30 Tee Party 2 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 11
12.11.2017 8:30 RPK Brno 1 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 10
11.11.2017 17:30 CC RIPER 6 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 5
11.11.2017 11:15 Metla Kladno 5 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Dion RUM 6
29.10.2017 15:30 Metla Kladno 6 dráha B Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 8
29.10.2017 8:30 Zbraslav TP 6 dráha B Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 5
25.2.2017 18:30 PLC SHOOLANCE 10 dráha A Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 6
25.2.2017 11:30 CC RIPER 0 dráha B Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 1
5.2.2017 15:30 Metla Kladno 1 dráha B Ženy divize :Základní část
Ledolamky 16
5.2.2017 8:30 Metla Kladno 1 dráha A Ženy divize :Základní část
Ice Cats 0
4.2.2017 15:30 Metla Kladno 8 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Třešňovka D 10
4.2.2017 8:30 Metla Kladno 11 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 1
13.11.2016 16:00 Metla Kladno 1 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Dion RUM 0
13.11.2016 8:30 Metla Kladno 7 dráha 1. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 8
12.11.2016 8:30 Valící se šutráky 12 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 5
23.10.2016 18:30 Zlatá Praha 8 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 2
23.10.2016 11:30 Savona I 6 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 3
22.10.2016 11:30 Tee Party 9 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 3
2.4.2016 14:00 Dion ICE 4 dráha 3. Baráž o 1.ligu 2016/17 - ženy :
Ledoborky 1 3
2.4.2016 8:30 Zbraslav TP 7 dráha 2. Baráž o 1.ligu 2016/17 - ženy :
Ledoborky 1 3
20.2.2016 15:30 Ledoborky 1 5 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 8
20.2.2016 8:30 Savona I 6 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 4
24.1.2016 19:00 Ledoborky 1 3 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 10
24.1.2016 12:00 Ledoborky 1 6 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
PLC 5
23.1.2016 19:00 Falcon Praha 4 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 7
23.1.2016 12:00 Ledoborky 1 3 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 9
8.11.2015 15:30 Letící kameny 3 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 6
8.11.2015 8:30 Sokolky 10 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 7
7.11.2015 15:30 Ledoborky 1 4 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I 6
7.11.2015 8:30 Kolibris 1 6 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 3
4.10.2015 19:00 PLC 10 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 4
4.10.2015 12:00 Ledoborky 1 5 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Falcon Praha 6
3.10.2015 19:00 Trutnov 2 8 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 3
3.10.2015 12:00 Ledoborky 1 4 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 11
22.3.2015 11:30 RIPER Hradec Králové 2 dráha 3. Ženy divize :Základní část
PLC 5
21.3.2015 20:00 RIPER Hradec Králové 6 dráha 1. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 7
23.11.2014 13:30 RIPER Hradec Králové 0 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Falcon Praha 14
23.11.2014 8:00 RIPER Hradec Králové 3 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Tee Party Z 7
22.11.2014 10:45 Dion ICE 10 dráha 4. Ženy divize :Základní část
RIPER Hradec Králové 5
16.11.2014 13:30 Zlatá Praha 4 dráha 2. Ženy divize :Základní část
RIPER Hradec Králové 9
16.11.2014 8:00 VSK Přírodověda 3 dráha 3. Ženy divize :Základní část
RIPER Hradec Králové 10
15.11.2014 17:15 RIPER Hradec Králové 8 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Citadela 7
15.11.2014 10:45 Valící se šutráky 9 dráha 1. Ženy divize :Základní část
RIPER Hradec Králové 4
4.10.2014 19:00 Metla Kladno 1 dráha 2. Ženy divize :Základní část
RIPER Hradec Králové 0
4.10.2014 13:00 Ledoborky 3 7 dráha 4. Ženy divize :Základní část
RIPER Hradec Králové 6
4.10.2014 8:00 RIPER Hradec Králové 0 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Dion RUM 1
29.3.2014 16:00 Liboc 1 10 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Zbraslav SK 2
29.3.2014 8:30 Zbraslav SK 5 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Savona I 10
26.1.2014 19:30 Zbraslav TP 1 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Zbraslav SK 7
26.1.2014 12:00 Zbraslav SK 3 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Sokolky 6
25.1.2014 19:30 Ledoborky 2 5 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Zbraslav SK 4
25.1.2014 12:00 Zbraslav SK 8 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Ledoborky 1 10
10.11.2013 16:00 Zbraslav SK 13 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
CC Kladno 1
10.11.2013 8:30 Zbraslav SK 5 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Liboc 1 9
9.11.2013 16:00 Savona I 6 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Zbraslav SK 9
9.11.2013 8:30 Zbraslav SK 14 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Zbraslav TP 6
6.10.2013 19:30 Sokolky 3 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Zbraslav SK 11
6.10.2013 12:00 Zbraslav SK 10 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Ledoborky 2 4
5.10.2013 19:30 Ledoborky 1 5 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Zbraslav SK 4
5.10.2013 12:00 CC Kladno 0 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Zbraslav SK 11
30.3.2013 16:00 Trutnov 2 4 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav SK 5
30.3.2013 8:30 Zbraslav SK 4 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Tee Party 5
10.2.2013 19:30 Sokolky 6 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav SK 4
10.2.2013 12:00 Liboc 1 11 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav SK 3
9.2.2013 19:30 Zbraslav SK 8 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Letící kameny 7
9.2.2013 12:00 Zbraslav SK 3 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Savona I 9
11.11.2012 16:00 Valící se šutráky 3 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav SK 7
11.11.2012 8:30 Zbraslav SK 7 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Trutnov 2 5
10.11.2012 16:00 Tee Party 0 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav SK 16
10.11.2012 8:30 Zbraslav SK 7 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Sokolky 4
21.10.2012 19:30 Zbraslav SK 10 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Liboc 1 6
21.10.2012 12:00 Letící kameny 5 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav SK 7
20.10.2012 19:30 Zbraslav SK 2 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Valící se šutráky 11
20.10.2012 12:00 Savona I 3 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav SK 6
31.3.2012 16:00 Trutnov 2 4 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav SK 14
31.3.2012 8:30 Zbraslav SK 4 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 5 7
12.2.2012 19:30 Zbraslav SK 1 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav D 0
12.2.2012 12:00 Zbraslav SK 7 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Savona I 8
11.2.2012 19:30 Zbraslav SK 6 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 1 3
11.2.2012 12:00 Dion DJ 2 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav SK 11
13.11.2011 16:00 Citadela 1 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav SK 14
13.11.2011 8:30 Zbraslav SK 7 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Trutnov 2 6
12.11.2011 16:00 Aritma 5 5 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav SK 8
12.11.2011 8:30 Zbraslav D 2 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav SK 7
16.10.2011 19:30 Savona I 3 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav SK 8
16.10.2011 12:00 Aritma 1 3 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav SK 8
15.10.2011 19:30 Zbraslav SK 3 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Dion DJ 9
15.10.2011 12:00 Zbraslav SK 1 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Citadela 10
9.4.2011 8:30 Aritma 4 1 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Zbraslav SK 10
30.1.2011 17:30 Zbraslav SK 9 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Tee Party Z 3
30.1.2011 11:30 Zbraslav SK 10 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
RPK Brno J 1
29.1.2011 20:30 Zbraslav SK 2 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Valící se šutráky 7
29.1.2011 14:30 Zbraslav SK 8 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Demion 5
29.1.2011 8:30 RPK Brno 2 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Zbraslav SK 13
28.11.2010 17:30 Aritma 5 0 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Zbraslav SK 10
28.11.2010 11:30 RPK Brno J 2 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Zbraslav SK 17
27.11.2010 17:30 Zbraslav SK 12 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Tee Party Z 3
27.11.2010 11:30 Zbraslav SK 5 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 4 4
17.10.2010 14:30 Valící se šutráky 5 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Zbraslav SK 6
17.10.2010 8:30 Demion 1 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Zbraslav SK 9
16.10.2010 17:30 Zbraslav SK 10 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
RPK Brno 5
16.10.2010 11:30 Zbraslav SK 7 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 5 8
6.2.2010 15:00 Citadela 9 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Ledo TP 1
6.2.2010 8:30 Ledo TP 5 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Trutnov 2 7
24.1.2010 18:30 Ledo TP 2 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Kolibris 1 7
24.1.2010 12:00 Savona I 2 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Ledo TP 8
23.1.2010 18:30 Ledo TP 7 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Valící se šutráky 3
23.1.2010 12:00 Ledoborky 1 4 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Ledo TP 8
15.11.2009 15:00 Ledo TP 11 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 5 0
15.11.2009 8:30 Ledo TP 3 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Citadela 1
14.11.2009 15:00 Trutnov 2 6 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Ledo TP 5
14.11.2009 8:30 Kolibris 1 5 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Ledo TP 6
25.10.2009 18:30 Ledo TP 8 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Savona I 3
25.10.2009 12:00 Valící se šutráky 4 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Ledo TP 6
24.10.2009 18:30 Ledo TP 6 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Ledoborky 1 5
24.10.2009 12:00 Aritma 5 8 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Ledo TP 11
24.1.2009 18:30 Kolibris 1 7 dráha 2. 1.liga - ženy :základní část
1.CC Bratislava 6
24.1.2009 12:00 1.CC Bratislava 7 dráha 3. 1.liga - ženy :základní část
Savona I 5
11.1.2009 15:00 1.CC Bratislava 11 dráha 1. 1.liga - ženy :základní část
Toxic RKC 4
11.1.2009 8:30 Ledoborky 1 3 dráha 4. 1.liga - ženy :základní část
1.CC Bratislava 8
10.1.2009 15:00 Savona M 9 dráha 3. 1.liga - ženy :základní část
1.CC Bratislava 2
10.1.2009 8:30 1.CC Bratislava 0 dráha 1. 1.liga - ženy :základní část
Trutnov 1 0
9.11.2008 18:30 Valící se šutráky 2 dráha 4. 1.liga - ženy :základní část
1.CC Bratislava 7
9.11.2008 12:00 1.CC Bratislava 3 dráha 2. 1.liga - ženy :základní část
Kolibris 1 8
8.11.2008 18:30 Savona I 12 dráha 2. 1.liga - ženy :základní část
1.CC Bratislava 5
8.11.2008 12:00 Toxic RKC 4 dráha 4. 1.liga - ženy :základní část
1.CC Bratislava 9
5.10.2008 15:00 1.CC Bratislava 7 dráha 2. 1.liga - ženy :základní část
Ledoborky 1 6
5.10.2008 8:30 1.CC Bratislava 6 dráha 3. 1.liga - ženy :základní část
Savona M 5
4.10.2008 15:00 Trutnov 1 2 dráha 4. 1.liga - ženy :základní část
1.CC Bratislava 8
4.10.2008 8:30 1.CC Bratislava 8 dráha 3. 1.liga - ženy :základní část
Valící se šutráky 4
6.4.2008 8:15 1.CC Bratislava 7 dráha 3. 2.liga - ženy :2.část
CC Dion TP 2
5.4.2008 13:15 1.CC Bratislava 11 dráha 3. 2.liga - ženy :2.část
RPK Brno 1
16.3.2008 20:45 Ledoborky 1 3 dráha 2. 2.liga - ženy :2.část
1.CC Bratislava 7
16.3.2008 13:15 Zbraslav Z 6 dráha 2. 2.liga - ženy :2.část
1.CC Bratislava 7
15.3.2008 18:15 1.CC Bratislava 10 dráha 1. 2.liga - ženy :2.část
Demion 4
15.3.2008 8:15 CC Kladno Ž 0 dráha 2. 2.liga - ženy :2.část
1.CC Bratislava 9
27.1.2008 18:15 1.CC Bratislava 1 dráha 4. 2.liga - ženy :2.část
Toxic RKC 7
27.1.2008 10:45 Aritma 4 4 dráha 1. 2.liga - ženy :2.část
1.CC Bratislava 8
26.1.2008 13:15 1.CC Bratislava 4 dráha 3. 2.liga - ženy :2.část
Aritma 5 2
25.11.2007 20:45 Aritma 4 3 dráha 1. 2.liga - ženy :2.turnaj
1.CC Bratislava 7
25.11.2007 13:15 1.CC Bratislava 9 dráha 4. 2.liga - ženy :2.turnaj
CC Kladno Ž 4
24.11.2007 20:45 1.CC Bratislava 2 dráha 4. 2.liga - ženy :2.turnaj
CC Dion TP 8
24.11.2007 13:15 Ledoborky 1 4 dráha 1. 2.liga - ženy :2.turnaj
1.CC Bratislava 9
30.9.2007 10:45 1.CC Bratislava 4 dráha 2. 2.liga - ženy :1.turnaj
RPK Brno 4
29.9.2007 18:15 1.CC Bratislava 8 dráha 3. 2.liga - ženy :1.turnaj
Aritma 5 11
29.9.2007 8:15 1.CC Bratislava 9 dráha 1. 2.liga - ženy :1.turnaj
CC Kladno Ž 1
28.9.2007 13:15 1.CC Bratislava 2 dráha 3. 2.liga - ženy :1.turnaj
Toxic RKC 14
11.2.2007 18:55 1.CC Bratislava 7 dráha 3. 1.liga - ženy :2.kolo
Smazat 5
11.2.2007 12:25 1.CC Bratislava 1 dráha 2. 1.liga - ženy :2.kolo
Valící se šutráky 9
10.2.2007 18:55 Citadela 7 dráha 1. 1.liga - ženy :2.kolo
1.CC Bratislava 5
10.2.2007 12:25 Trutnov 2 2 dráha 3. 1.liga - ženy :2.kolo
1.CC Bratislava 6
21.1.2007 15:25 1.CC Bratislava 6 dráha 3. 1.liga - ženy :2.kolo
Savona I 7
20.1.2007 15:25 Zlatá Praha Ž 7 dráha 2. 1.liga - ženy :2.kolo
1.CC Bratislava 6
20.1.2007 8:55 Savona K 8 dráha 1. 1.liga - ženy :2.kolo
1.CC Bratislava 5
16.12.2006 14:55 RPK Brno 3 dráha 2. 2.liga - ženy :1.kolo
1.CC Bratislava 5
26.11.2006 14:55 1.CC Bratislava 15 dráha 4. 2.liga - ženy :1.kolo
Aritma 5 2
26.11.2006 8:55 1.CC Bratislava 5 dráha 2. 2.liga - ženy :1.kolo
Smazat 7
25.11.2006 14:55 Demion 5 dráha 1. 2.liga - ženy :1.kolo
1.CC Bratislava 11
8.10.2006 14:55 1.CC Bratislava 9 dráha 3. 2.liga - ženy :1.kolo
Ledoborky 1 1
7.10.2006 17:55 Ledo TP 4 dráha 4. 2.liga - ženy :1.kolo
1.CC Bratislava 9
7.10.2006 8:55 1.CC Bratislava 13 dráha 2. 2.liga - ženy :1.kolo
Aritma 4 2
9.4.2006 13:30 1.CC Bratislava (Kocian) 6 dráha 3. MČR mixy 2007 :Nadstavbová část sk.červená
1.CK Brno (P.Kovač) 8
8.4.2006 15:00 1.CC Bratislava (Kocian) 5 dráha 1. MČR mixy 2007 :Nadstavbová část sk.červená
Savona (Vojtuš) 17
8.4.2006 8:00 1.CC Bratislava (Kocian) 16 dráha A MČR mixy 2007 :Základní část sk.B
1.CK Brno (M.Dirhan) 0
7.4.2006 15:15 Aritma (O.Hurtík) 10 dráha 2. MČR mixy 2007 :Základní část sk.B
1.CC Bratislava (Kocian) 4
11.3.2006 20:55 Savona I 14 dráha 2. 1.liga - ženy :PKT "B"
1.CC Bratislava 0
11.3.2006 17:55 Zlatá Praha Ž 5 dráha 2. 1.liga - ženy :PKT "B"
1.CC Bratislava 9
11.3.2006 11:55 RPK Brno 3 dráha 4. 1.liga - ženy :PKT "B"
1.CC Bratislava 6
11.2.2006 17:55 1.CC Bratislava 10 dráha 3. 2.liga - ženy :DKT "A"
Frozens Kladno 3
11.2.2006 11:55 Frozens Kladno 2 dráha 2. 2.liga - ženy :DKT "A"
1.CC Bratislava 8
22.1.2006 14:55 1.CC Bratislava 1 dráha 3. 2.liga - ženy :Základní část
Zbraslav D 12
21.1.2006 17:55 Frozens Kladno 2 dráha 2. 2.liga - ženy :Základní část
1.CC Bratislava 7
21.1.2006 11:55 RPK Brno 9 dráha 4. 2.liga - ženy :Základní část
1.CC Bratislava 8
27.11.2005 14:55 1.CC Bratislava 3 dráha 4. 2.liga - ženy :Základní část
RPK Brno 13
26.11.2005 20:55 1.CC Bratislava 0 dráha 1. 2.liga - ženy :Základní část
Frozens Kladno 8
26.11.2005 14:55 Zbraslav D 10 dráha 4. 2.liga - ženy :Základní část
1.CC Bratislava 2
10.4.2005 13:30 M Bratislava 2 5 dráha 2. MČR mixy 2006 :4.kolo
CC Aritma 11
9.4.2005 12:45 M Bratislava 2 6 dráha 4. MČR mixy 2006 :3.kolo
1.CK Brno B 4
9.4.2005 8:00 M Bratislava 2 4 dráha 2. MČR mixy 2006 :2.kolo
Wallis 9
8.4.2005 15:15 1.KCK Trutnov 7 dráha 4. MČR mixy 2006 :1.kolo
M Bratislava 2 4