[x] A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Adamčíková Štěpánka Adámek Jan Adámková Radka
Al - Kaysy Jaroslava Albrecht Karel Aliapuliu (Nekovářová) Lenka
Amlerová Lenka Antal Stanislav Antoš Václav
Axamitová Elena Axamítová Zuzana Babiš Milan
Babišová (Dvořáková) Eva Balážová Lenka Balíková (Novotná) Gabriela
Balogh David Bareš Jakub Barkmanová (Hájková) Helena
Bárta David Barta Michal Barták Milan
Barták Vojtěch Bartáková Ivana Bartáková Karolína
Bartošová Alžběta Bartošová Martina Bartošová Štěpánka
Bartůněk Milan Baudyšová Alžběta Baudyšová Michaela
předchozí další

Aliapuliu (Nekovářová) Lenka (CK SILSCRAP ZLATÁ PRAHA)

datum čas zápas dráha soutěž
17.3.2019 18:30 Zlatá Praha dráha 1. Ženy divize :Základní část
Tee Party
17.3.2019 11:30 Dion SG1 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha
16.3.2019 18:30 Zlatá Praha dráha 4. Ženy divize :Základní část
Savona I
16.3.2019 11:30 Zlatá Praha dráha 3. Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3
9.2.2019 20:30 Liboc 5 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha
9.2.2019 12:00 Zlatá Praha dráha 1. Ženy divize :Základní část
Metla Kladno
12.1.2019 15:30 RPK Brno dráha B Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha
12.1.2019 11:30 Tee Party dráha 2. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha
9.12.2018 18:30 Zlatá Praha dráha A Ženy divize :Základní část
Dion SG1
9.12.2018 8:30 Savona I dráha B Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha
21.10.2018 18:30 Ledoborky 3 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha
21.10.2018 11:30 Zlatá Praha dráha 4. Ženy divize :Základní část
Liboc 5
20.10.2018 18:30 Metla Kladno dráha 1. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha
20.10.2018 11:30 Zlatá Praha dráha 3. Ženy divize :Základní část
RPK Brno
7.4.2018 11:00 Zlatá Praha 10 dráha A Ženy divize :Skupina 2
RPK Brno 1
21.1.2018 15:30 Dion RUM 0 dráha B Ženy divize :Skupina 2
Zlatá Praha 7
20.1.2018 17:30 Tee Party 0 dráha B Ženy divize :Skupina 2
Zlatá Praha 10
20.1.2018 11:15 Ledoborky 3 2 dráha B Ženy divize :Skupina 2
Zlatá Praha 7
7.1.2018 18:30 Zlatá Praha 1 dráha B Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 0
7.1.2018 8:30 Savona I 10 dráha B Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 3
12.11.2017 8:30 Dion RUM 3 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 10
11.11.2017 17:30 Zlatá Praha 3 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 10
11.11.2017 11:15 Zlatá Praha 1 dráha 4. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 10
29.10.2017 15:30 Metla Kladno 6 dráha B Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 8
29.10.2017 8:30 Zlatá Praha 8 dráha A Ženy divize :Základní část
Tee Party 3
22.10.2017 18:30 Zbraslav TP 1 dráha A Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 0
21.10.2017 15:30 Zlatá Praha 2 dráha A Ženy divize :Základní část
CC RIPER 11
21.10.2017 8:30 Dion SG1 8 dráha A Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 2
25.2.2017 19:30 Savona I 13 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 3
25.2.2017 12:00 Tee Party 1 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 10
5.2.2017 15:30 PLC SHOOLANCE 5 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 6
5.2.2017 8:30 CC RIPER 6 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 8
4.2.2017 15:30 Ledolamky 9 dráha A Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 4
4.2.2017 8:30 Ice Cats 0 dráha B Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 1
13.11.2016 16:00 Zlatá Praha 7 dráha B Ženy divize :Základní část
Třešňovka D 12
13.11.2016 8:30 Zlatá Praha 9 dráha A Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 2
12.11.2016 16:00 Zlatá Praha 10 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Dion RUM 6
12.11.2016 8:30 Zlatá Praha 3 dráha 3. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 11
23.10.2016 18:30 Zlatá Praha 8 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 2
22.10.2016 18:30 Zlatá Praha 7 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 12
22.3.2015 18:00 Zlatá Praha 0 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 1
21.3.2015 20:00 Zlatá Praha 10 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Dion ICE 6
21.3.2015 13:30 RPK Brno 7 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 9
21.3.2015 8:00 Zlatá Praha 12 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 1
23.11.2014 8:00 Citadela 9 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 3
22.11.2014 17:15 Dion RUM 7 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 8
16.11.2014 20:00 Falcon Praha 12 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 3
16.11.2014 13:30 Zlatá Praha 4 dráha 2. Ženy divize :Základní část
RIPER Hradec Králové 9
15.11.2014 10:45 Tee Party Z 5 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 4
5.10.2014 19:00 Zlatá Praha 14 dráha 4. Ženy divize :Základní část
VSK Přírodověda 1
5.10.2014 12:00 Zlatá Praha 4 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 9
4.10.2014 19:00 PLC 6 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 9
6.4.2014 17:00 Zlatá Praha 10 dráha 2. Ženy divize :Základní část
RIPER Hradec Králové 9
6.4.2014 11:00 Zlatá Praha 4 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Tee Party Z 2
5.4.2014 14:00 Martin TP 6 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 3
5.4.2014 8:00 Zlatá Praha 7 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 6
16.3.2014 20:00 Zlatá Praha 2 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Falcon Praha 7
16.3.2014 14:00 Zlatá Praha 6 dráha 4. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 5
16.3.2014 8:00 Zlatá Praha 4 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Trutnov 2 9
15.12.2013 20:00 Steel TP 6 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 5
15.12.2013 14:00 Trutnov 2 9 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 5
15.12.2013 8:00 Valící se šutráky 6 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 11
14.12.2013 17:00 Zlatá Praha 11 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Steel TP 1
14.12.2013 11:00 RIPER Hradec Králové 13 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 12
27.10.2013 17:00 RPK Brno 0 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 1
27.10.2013 11:00 Zlatá Praha 1 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Martin TP 10
26.10.2013 20:00 Falcon Praha 2 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 6
26.10.2013 8:00 Tee Party Z 8 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 2
5.5.2013 16:00 Zbraslav 1 (R.Klíma) 5 dráha 2. MČR Mixy 2013 :Bronz
Ledoborci 1 (J. Marša) 8
5.5.2013 12:00 Savona 1 (J.Bareš) 7 dráha 3. MČR Mixy 2013 :Semifinále
Zbraslav 1 (R.Klíma) 6
4.5.2013 19:00 Zbraslav 1 (R.Klíma) 7 dráha 4. MČR Mixy 2013 :Play Off (1. kolo)
Ledoborci 1 (J. Marša) 4
4.5.2013 15:15 Kolibris 1 (D.Šik) 3 dráha 2. MČR Mixy 2013 :Skupina D (bílá)
Zbraslav 1 (R.Klíma) 6
3.5.2013 20:15 Ledoborci 2 (M.Votava) 3 dráha 4. MČR Mixy 2013 :Skupina D (bílá)
Zbraslav 1 (R.Klíma) 10
3.5.2013 15:15 Zbraslav 1 (R.Klíma) 10 dráha 2. MČR Mixy 2013 :Skupina D (bílá)
Liboc 1 (M.Vařečková) 4
7.4.2013 20:00 Zlatá Praha 1 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
RIPER Hradec Králové 0
7.4.2013 14:00 Zbraslav TP 11 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Zlatá Praha 2
6.4.2013 17:00 Martin TP 4 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Zlatá Praha 5
5.4.2013 20:00 Zlatá Praha 6 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Citadela 4
24.3.2013 20:00 Ledoborky 2 5 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Zlatá Praha 3
24.3.2013 8:00 Tee Party Z 5 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Zlatá Praha 7
23.3.2013 14:00 Zlatá Praha 4 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Falcon Praha 7
23.3.2013 8:00 RPK Brno J 2 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Zlatá Praha 16
20.1.2013 11:00 Zlatá Praha 4 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Ledoborky 1 5
19.1.2013 14:00 Steel TP 1 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Zlatá Praha 7
19.1.2013 8:00 Citadela 10 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Zlatá Praha 8
28.10.2012 17:00 Zlatá Praha 4 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav TP 8
27.10.2012 20:00 RIPER Hradec Králové 9 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Zlatá Praha 6
27.10.2012 14:00 Zlatá Praha 7 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Martin TP 4
14.10.2012 17:00 Ledoborky 1 11 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Zlatá Praha 1
13.10.2012 20:00 Zlatá Praha 4 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Ledoborky 2 8
13.10.2012 14:00 Zlatá Praha 5 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Tee Party Z 4
13.10.2012 8:00 Falcon Praha 6 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Zlatá Praha 7
23.9.2012 14:00 Zlatá Praha 5 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
RPK Brno J 9
23.9.2012 8:00 RPK Brno 6 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Zlatá Praha 9
22.9.2012 17:00 Zlatá Praha 11 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Steel TP 1
31.3.2012 16:00 Aritma 5 10 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav D 7
31.3.2012 8:30 Citadela 6 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav D 9
12.2.2012 19:30 Zbraslav SK 1 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav D 0
12.2.2012 12:00 Zbraslav D 0 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Dion DJ 1
11.2.2012 19:30 Zbraslav D 0 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Trutnov 2 1
11.2.2012 12:00 Aritma 1 1 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav D 0
13.11.2011 16:00 Zbraslav D 1 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Savona I 7
13.11.2011 8:30 Zbraslav D 4 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 5 7
12.11.2011 16:00 Zbraslav D 10 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Citadela 4
12.11.2011 8:30 Zbraslav D 2 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav SK 7
16.10.2011 19:30 Dion DJ 7 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav D 2
16.10.2011 12:00 Trutnov 2 8 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav D 7
15.10.2011 19:30 Zbraslav D 1 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 1 10
15.10.2011 12:00 Savona I 9 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav D 5
2.4.2011 15:30 Zbraslav D 6 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Ledoborky 1 4
2.4.2011 9:00 Zbraslav D 8 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Ledo TP 2
23.1.2011 19:00 Zbraslav D 9 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Zbraslav TP 1
23.1.2011 12:30 Dion DJ 6 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Zbraslav D 5
22.1.2011 19:00 Savona I 6 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Zbraslav D 2
22.1.2011 12:30 Zbraslav D 8 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Citadela 9
21.11.2010 15:30 Kolibris 1 7 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Zbraslav D 4
21.11.2010 9:00 Zbraslav TP 1 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Zbraslav D 8
20.11.2010 15:30 Ledo TP 9 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Zbraslav D 1
20.11.2010 9:00 Ledoborky 1 2 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Zbraslav D 6
24.10.2010 19:00 Zbraslav D 9 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Dion DJ 10
24.10.2010 12:30 Zbraslav D 7 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Savona I 9
23.10.2010 19:00 Citadela 7 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Zbraslav D 8
23.10.2010 12:30 Zbraslav D 2 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Kolibris 1 6
1.5.2010 15:00 Zlatá Praha (Z.Vyjídáček) 3 dráha 1. MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá
1.CK Brno (P.Kovač) 9
1.5.2010 13:15 Trutnov 8 dráha 2. MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá
Zlatá Praha (Z.Vyjídáček) 3
30.4.2010 20:00 Zbraslav (L.Navrátilová) 4 dráha 3. MČR mixy 2010 :Skupina C
Zlatá Praha (Z.Vyjídáček) 6
30.4.2010 13:15 Savona (J.Kováč) 5 dráha A MČR mixy 2010 :Skupina C
Zlatá Praha (Z.Vyjídáček) 5
6.2.2010 18:00 Savona H 8 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Zbraslav D 3
6.2.2010 11:30 Zbraslav D 5 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 3 10
24.1.2010 15:00 Zbraslav D 2 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Letící kameny 9
24.1.2010 8:30 Aritma 1 12 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Zbraslav D 5
23.1.2010 15:00 Dion SJ 13 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Zbraslav D 2
23.1.2010 8:30 Zbraslav D 3 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Savona M 9
15.11.2009 18:00 Zbraslav D 4 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Kolibris 2 13
15.11.2009 11:30 Letící kameny 10 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Zbraslav D 4
14.11.2009 18:00 Zbraslav D 2 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 1 14
14.11.2009 11:30 Zbraslav D 7 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Savona H 10
25.10.2009 15:00 Aritma 3 11 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Zbraslav D 2
25.10.2009 8:30 Zbraslav D 4 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Dion SJ 10
24.10.2009 15:00 Savona M 12 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Zbraslav D 4
24.10.2009 8:30 Kolibris 2 11 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Zbraslav D 1
3.5.2009 13:00 Zlatá Praha (Z.Vyjídáček) 0 dráha 2. MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Trutnov 9
2.5.2009 15:00 Trutnov (V.Zinga) 8 dráha 1. MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Zlatá Praha (Z.Vyjídáček) 5
2.5.2009 10:15 Zlatá Praha (Z.Vyjídáček) 8 dráha 4. MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Zbraslav (V.Reitmajer) 4
1.5.2009 17:45 RPK Brno (L.Merta) 3 dráha 2. MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina A
Zlatá Praha (Z.Vyjídáček) 4
1.5.2009 8:30 Zlatá Praha (Z.Vyjídáček) 3 dráha A MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina A
Dion (P.Horák) 11
5.4.2009 8:00 Zlatá Praha Ž 9 dráha 3. 2.liga - ženy :základní část
RPK Brno 4
4.4.2009 14:00 Zlatá Praha Ž 9 dráha 3. 2.liga - ženy :základní část
Aritma 4 3
8.3.2009 14:00 Zlatá Praha Ž 8 dráha 3. 2.liga - ženy :základní část
Demion 4
7.3.2009 20:00 Aritma 5 7 dráha 1. 2.liga - ženy :základní část
Zlatá Praha Ž 4
7.3.2009 11:00 Zbraslav Z 6 dráha 2. 2.liga - ženy :základní část
Zlatá Praha Ž 4
22.2.2009 11:00 Trutnov 2 1 dráha 4. 2.liga - ženy :základní část
Zlatá Praha Ž 6
21.2.2009 17:00 Zlatá Praha Ž 8 dráha 2. 2.liga - ženy :základní část
Zbraslav TP 4
21.2.2009 8:00 RPK Brno 8 dráha 4. 2.liga - ženy :základní část
Zlatá Praha Ž 9
23.11.2008 17:00 Zlatá Praha Ž 9 dráha 1. 2.liga - ženy :základní část
Zbraslav Z 6
23.11.2008 8:00 Demion 14 dráha 3. 2.liga - ženy :základní část
Zlatá Praha Ž 9
22.11.2008 14:00 Zlatá Praha Ž 3 dráha 4. 2.liga - ženy :základní část
Aritma 5 9
28.9.2008 14:00 Zlatá Praha Ž 3 dráha 3. 2.liga - ženy :základní část
Aritma 4 9
27.9.2008 20:00 Zlatá Praha Ž 8 dráha 3. 2.liga - ženy :základní část
Trutnov 2 10
27.9.2008 11:00 Zbraslav TP 5 dráha 1. 2.liga - ženy :základní část
Zlatá Praha Ž 1