[x]
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Aliapuliu (Nekovářová) Lenka
datum | čas | zápas | dráha | soutěž |
---|---|---|---|---|
14.3.2020 | 18:30 | Zlatá Praha | dráha 1. | Ženy divize :Nastavba (spodních 5) |
Metla Kladno | ||||
23.2.2020 | 11:30 | Zlatá Praha 3 | dráha B | Ženy divize :Nastavba (spodních 5) |
PLC 2 10 | ||||
22.2.2020 | 15:00 | RPK Brno 1 | dráha B | Ženy divize :Nastavba (spodních 5) |
Zlatá Praha 0 | ||||
22.2.2020 | 8:30 | Tee Party 2 | dráha B | Ženy divize :Nastavba (spodních 5) |
Zlatá Praha 10 | ||||
19.1.2020 | 18:30 | Zlatá Praha 4 | dráha 1. | Ženy divize :Základní část |
Valící se šutráky 5 | ||||
19.1.2020 | 11:30 | Zlatá Praha 7 | dráha 3. | Ženy divize :Základní část |
Dion 7D 3 | ||||
18.1.2020 | 18:30 | Metla Kladno 8 | dráha 1. | Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha 3 | ||||
18.1.2020 | 11:30 | Tee Party 1 | dráha 2. | Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha 10 | ||||
15.12.2019 | 18:00 | Zlatá Praha 1 | dráha B | Ženy divize :Základní část |
PLC 2 13 | ||||
15.12.2019 | 8:30 | Ledoborky 3 8 | dráha B | Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha 4 | ||||
13.10.2019 | 18:00 | Zlatá Praha 3 | dráha B | Ženy divize :Základní část |
RPK Brno 9 | ||||
13.10.2019 | 11:30 | Kolibris 7 3 | dráha B | Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha 12 | ||||
12.10.2019 | 18:00 | Zlatá Praha 7 | dráha B | Ženy divize :Základní část |
Dion SG1 6 | ||||
12.10.2019 | 11:30 | Dion XX 10 | dráha A | Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha 3 | ||||
17.3.2019 | 18:30 | Zlatá Praha 4 | dráha 1. | Ženy divize :Základní část |
Tee Party 7 | ||||
17.3.2019 | 11:30 | Dion SG1 4 | dráha 2. | Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha 7 | ||||
16.3.2019 | 18:30 | Zlatá Praha 6 | dráha 4. | Ženy divize :Základní část |
Savona I 7 | ||||
16.3.2019 | 11:30 | Zlatá Praha 4 | dráha 3. | Ženy divize :Základní část |
Ledoborky 3 8 | ||||
9.2.2019 | 19:30 | Liboc 5 1 | dráha 4. | Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha 12 | ||||
9.2.2019 | 12:00 | Zlatá Praha 5 | dráha 1. | Ženy divize :Základní část |
Metla Kladno 8 | ||||
12.1.2019 | 15:30 | RPK Brno 7 | dráha B | Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha 2 | ||||
12.1.2019 | 11:30 | Tee Party 8 | dráha B | Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha 7 | ||||
9.12.2018 | 18:30 | Zlatá Praha 5 | dráha A | Ženy divize :Základní část |
Dion SG1 6 | ||||
9.12.2018 | 8:30 | Savona I 11 | dráha B | Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha 3 | ||||
21.10.2018 | 18:30 | Ledoborky 3 1 | dráha 3. | Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha 0 | ||||
21.10.2018 | 11:30 | Zlatá Praha 4 | dráha 4. | Ženy divize :Základní část |
Liboc 5 7 | ||||
20.10.2018 | 18:30 | Metla Kladno 4 | dráha 1. | Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha 8 | ||||
20.10.2018 | 11:30 | Zlatá Praha 4 | dráha 3. | Ženy divize :Základní část |
RPK Brno 5 | ||||
7.4.2018 | 11:00 | Zlatá Praha 10 | dráha A | Ženy divize :Skupina 2 |
RPK Brno 1 | ||||
21.1.2018 | 15:30 | Dion RUM 0 | dráha B | Ženy divize :Skupina 2 |
Zlatá Praha 7 | ||||
20.1.2018 | 17:30 | Tee Party 0 | dráha B | Ženy divize :Skupina 2 |
Zlatá Praha 10 | ||||
20.1.2018 | 11:15 | Ledoborky 3 2 | dráha B | Ženy divize :Skupina 2 |
Zlatá Praha 7 | ||||
7.1.2018 | 18:30 | Zlatá Praha 1 | dráha B | Ženy divize :Základní část |
Ledoborky 3 0 | ||||
7.1.2018 | 8:30 | Savona I 10 | dráha B | Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha 3 | ||||
12.11.2017 | 8:30 | Dion RUM 3 | dráha 3. | Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha 10 | ||||
11.11.2017 | 17:30 | Zlatá Praha 3 | dráha 1. | Ženy divize :Základní část |
Valící se šutráky 10 | ||||
11.11.2017 | 11:15 | Zlatá Praha 1 | dráha 4. | Ženy divize :Základní část |
RPK Brno 10 | ||||
29.10.2017 | 15:30 | Metla Kladno 6 | dráha B | Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha 8 | ||||
29.10.2017 | 8:30 | Zlatá Praha 8 | dráha A | Ženy divize :Základní část |
Tee Party 3 | ||||
22.10.2017 | 18:30 | Zbraslav TP 1 | dráha A | Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha 0 | ||||
21.10.2017 | 15:30 | Zlatá Praha 2 | dráha A | Ženy divize :Základní část |
CC RIPER 11 | ||||
21.10.2017 | 8:30 | Dion SG1 8 | dráha A | Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha 2 | ||||
25.2.2017 | 19:30 | Savona I 13 | dráha 1. | Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha 3 | ||||
25.2.2017 | 12:00 | Tee Party 1 | dráha 2. | Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha 10 | ||||
5.2.2017 | 15:30 | PLC SHOOLANCE 5 | dráha 3. | Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha 6 | ||||
5.2.2017 | 8:30 | CC RIPER 6 | dráha 4. | Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha 8 | ||||
4.2.2017 | 15:30 | Ledolamky 9 | dráha A | Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha 4 | ||||
4.2.2017 | 8:30 | Ice Cats 0 | dráha B | Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha 1 | ||||
13.11.2016 | 16:00 | Zlatá Praha 7 | dráha B | Ženy divize :Základní část |
Třešňovka D 12 | ||||
13.11.2016 | 8:30 | Zlatá Praha 9 | dráha A | Ženy divize :Základní část |
Ledoborky 3 2 | ||||
12.11.2016 | 16:00 | Zlatá Praha 10 | dráha 4. | Ženy divize :Základní část |
Dion RUM 6 | ||||
12.11.2016 | 8:30 | Zlatá Praha 3 | dráha 3. | Ženy divize :Základní část |
RPK Brno 11 | ||||
23.10.2016 | 18:30 | Zlatá Praha 8 | dráha 2. | Ženy divize :Základní část |
Metla Kladno 2 | ||||
22.10.2016 | 18:30 | Zlatá Praha 7 | dráha 3. | Ženy divize :Základní část |
Valící se šutráky 12 | ||||
22.3.2015 | 18:00 | Zlatá Praha 0 | dráha 1. | Ženy divize :Základní část |
Metla Kladno 1 | ||||
21.3.2015 | 20:00 | Zlatá Praha 10 | dráha 3. | Ženy divize :Základní část |
Dion ICE 6 | ||||
21.3.2015 | 13:30 | RPK Brno 7 | dráha 4. | Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha 9 | ||||
21.3.2015 | 8:00 | Zlatá Praha 12 | dráha 1. | Ženy divize :Základní část |
Ledoborky 3 1 | ||||
23.11.2014 | 8:00 | Citadela 9 | dráha 3. | Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha 3 | ||||
22.11.2014 | 17:15 | Dion RUM 7 | dráha 2. | Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha 8 | ||||
16.11.2014 | 20:00 | Falcon Praha 12 | dráha 1. | Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha 3 | ||||
16.11.2014 | 13:30 | Zlatá Praha 4 | dráha 2. | Ženy divize :Základní část |
RIPER Hradec Králové 9 | ||||
15.11.2014 | 10:45 | Tee Party Z 5 | dráha 4. | Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha 4 | ||||
5.10.2014 | 19:00 | Zlatá Praha 14 | dráha 4. | Ženy divize :Základní část |
VSK Přírodověda 1 | ||||
5.10.2014 | 12:00 | Zlatá Praha 4 | dráha 2. | Ženy divize :Základní část |
Valící se šutráky 9 | ||||
4.10.2014 | 19:00 | PLC 6 | dráha 1. | Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha 9 | ||||
6.4.2014 | 17:00 | Zlatá Praha 10 | dráha 2. | Ženy divize :Základní část |
RIPER Hradec Králové 9 | ||||
6.4.2014 | 11:00 | Zlatá Praha 4 | dráha 4. | Ženy divize :Základní část |
Tee Party Z 2 | ||||
5.4.2014 | 14:00 | Martin TP 6 | dráha 1. | Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha 3 | ||||
5.4.2014 | 8:00 | Zlatá Praha 7 | dráha 4. | Ženy divize :Základní část |
Valící se šutráky 6 | ||||
16.3.2014 | 20:00 | Zlatá Praha 2 | dráha 2. | Ženy divize :Základní část |
Falcon Praha 7 | ||||
16.3.2014 | 14:00 | Zlatá Praha 6 | dráha 4. | Ženy divize :Základní část |
RPK Brno 5 | ||||
16.3.2014 | 8:00 | Zlatá Praha 4 | dráha 1. | Ženy divize :Základní část |
Trutnov 2 9 | ||||
15.12.2013 | 20:00 | Steel TP 6 | dráha 3. | Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha 5 | ||||
15.12.2013 | 14:00 | Trutnov 2 9 | dráha 2. | Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha 5 | ||||
15.12.2013 | 8:00 | Valící se šutráky 6 | dráha 3. | Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha 11 | ||||
14.12.2013 | 17:00 | Zlatá Praha 11 | dráha 1. | Ženy divize :Základní část |
Steel TP 1 | ||||
14.12.2013 | 11:00 | RIPER Hradec Králové 13 | dráha 4. | Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha 12 | ||||
27.10.2013 | 17:00 | RPK Brno 0 | dráha 1. | Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha 1 | ||||
27.10.2013 | 11:00 | Zlatá Praha 1 | dráha 3. | Ženy divize :Základní část |
Martin TP 10 | ||||
26.10.2013 | 20:00 | Falcon Praha 2 | dráha 2. | Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha 6 | ||||
26.10.2013 | 8:00 | Tee Party Z 8 | dráha 3. | Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha 2 | ||||
5.5.2013 | 16:00 | Zbraslav 1 (R.Klíma) 5 | dráha 2. | MČR Mixy 2013 :Bronz |
Ledoborci 1 (J. Marša) 8 | ||||
5.5.2013 | 12:00 | Savona 1 (J.Bareš) 7 | dráha 3. | MČR Mixy 2013 :Semifinále |
Zbraslav 1 (R.Klíma) 6 | ||||
4.5.2013 | 19:00 | Zbraslav 1 (R.Klíma) 7 | dráha 4. | MČR Mixy 2013 :Play Off (1. kolo) |
Ledoborci 1 (J. Marša) 4 | ||||
4.5.2013 | 15:15 | Kolibris 1 (D.Šik) 3 | dráha 2. | MČR Mixy 2013 :Skupina D (bílá) |
Zbraslav 1 (R.Klíma) 6 | ||||
3.5.2013 | 20:15 | Ledoborci 2 (M.Votava) 3 | dráha 4. | MČR Mixy 2013 :Skupina D (bílá) |
Zbraslav 1 (R.Klíma) 10 | ||||
3.5.2013 | 15:15 | Zbraslav 1 (R.Klíma) 10 | dráha 2. | MČR Mixy 2013 :Skupina D (bílá) |
Liboc 1 (M.Vařečková) 4 | ||||
7.4.2013 | 20:00 | Zlatá Praha 1 | dráha 1. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
RIPER Hradec Králové 0 | ||||
7.4.2013 | 14:00 | Zbraslav TP 11 | dráha 3. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Zlatá Praha 2 | ||||
6.4.2013 | 17:00 | Martin TP 4 | dráha 3. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Zlatá Praha 5 | ||||
5.4.2013 | 20:00 | Zlatá Praha 6 | dráha 4. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Citadela 4 | ||||
24.3.2013 | 20:00 | Ledoborky 2 5 | dráha 3. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Zlatá Praha 3 | ||||
24.3.2013 | 8:00 | Tee Party Z 5 | dráha 2. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Zlatá Praha 7 | ||||
23.3.2013 | 14:00 | Zlatá Praha 4 | dráha 1. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Falcon Praha 7 | ||||
23.3.2013 | 8:00 | RPK Brno J 2 | dráha 4. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Zlatá Praha 16 | ||||
20.1.2013 | 11:00 | Zlatá Praha 4 | dráha 2. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Ledoborky 1 5 | ||||
19.1.2013 | 14:00 | Steel TP 1 | dráha 3. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Zlatá Praha 7 | ||||
19.1.2013 | 8:00 | Citadela 10 | dráha 2. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Zlatá Praha 8 | ||||
28.10.2012 | 17:00 | Zlatá Praha 4 | dráha 3. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Zbraslav TP 8 | ||||
27.10.2012 | 20:00 | RIPER Hradec Králové 9 | dráha 4. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Zlatá Praha 6 | ||||
27.10.2012 | 14:00 | Zlatá Praha 7 | dráha 1. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Martin TP 4 | ||||
14.10.2012 | 17:00 | Ledoborky 1 11 | dráha 1. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Zlatá Praha 1 | ||||
13.10.2012 | 20:00 | Zlatá Praha 4 | dráha 3. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Ledoborky 2 8 | ||||
13.10.2012 | 14:00 | Zlatá Praha 5 | dráha 2. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Tee Party Z 4 | ||||
13.10.2012 | 8:00 | Falcon Praha 6 | dráha 1. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Zlatá Praha 7 | ||||
23.9.2012 | 14:00 | Zlatá Praha 5 | dráha 1. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
RPK Brno J 9 | ||||
23.9.2012 | 8:00 | RPK Brno 6 | dráha 3. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Zlatá Praha 9 | ||||
22.9.2012 | 17:00 | Zlatá Praha 11 | dráha 2. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Steel TP 1 | ||||
31.3.2012 | 16:00 | Aritma 5 10 | dráha 4. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Zbraslav D 7 | ||||
31.3.2012 | 8:30 | Citadela 6 | dráha 3. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Zbraslav D 9 | ||||
12.2.2012 | 19:30 | Zbraslav SK 1 | dráha 1. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Zbraslav D 0 | ||||
12.2.2012 | 12:00 | Zbraslav D 0 | dráha 4. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Dion DJ 1 | ||||
11.2.2012 | 19:30 | Zbraslav D 0 | dráha 4. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Trutnov 2 1 | ||||
11.2.2012 | 12:00 | Aritma 1 1 | dráha 2. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Zbraslav D 0 | ||||
13.11.2011 | 16:00 | Zbraslav D 1 | dráha 4. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Savona I 7 | ||||
13.11.2011 | 8:30 | Zbraslav D 4 | dráha 2. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Aritma 5 7 | ||||
12.11.2011 | 16:00 | Zbraslav D 10 | dráha 2. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Citadela 4 | ||||
12.11.2011 | 8:30 | Zbraslav D 2 | dráha 4. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Zbraslav SK 7 | ||||
16.10.2011 | 19:30 | Dion DJ 7 | dráha 2. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Zbraslav D 2 | ||||
16.10.2011 | 12:00 | Trutnov 2 8 | dráha 1. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Zbraslav D 7 | ||||
15.10.2011 | 19:30 | Zbraslav D 1 | dráha 3. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Aritma 1 10 | ||||
15.10.2011 | 12:00 | Savona I 9 | dráha 1. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Zbraslav D 5 | ||||
2.4.2011 | 15:30 | Zbraslav D 6 | dráha 4. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Ledoborky 1 4 | ||||
2.4.2011 | 9:00 | Zbraslav D 8 | dráha 1. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Ledo TP 2 | ||||
23.1.2011 | 19:00 | Zbraslav D 9 | dráha 1. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Zbraslav TP 1 | ||||
23.1.2011 | 12:30 | Dion DJ 6 | dráha 2. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Zbraslav D 5 | ||||
22.1.2011 | 19:00 | Savona I 6 | dráha 4. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Zbraslav D 2 | ||||
22.1.2011 | 12:30 | Zbraslav D 8 | dráha 3. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Citadela 9 | ||||
21.11.2010 | 15:30 | Kolibris 1 7 | dráha 2. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Zbraslav D 4 | ||||
21.11.2010 | 9:00 | Zbraslav TP 1 | dráha 4. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Zbraslav D 8 | ||||
20.11.2010 | 15:30 | Ledo TP 9 | dráha 4. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Zbraslav D 1 | ||||
20.11.2010 | 9:00 | Ledoborky 1 2 | dráha 1. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Zbraslav D 6 | ||||
24.10.2010 | 19:00 | Zbraslav D 9 | dráha 3. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Dion DJ 10 | ||||
24.10.2010 | 12:30 | Zbraslav D 7 | dráha 1. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Savona I 9 | ||||
23.10.2010 | 19:00 | Citadela 7 | dráha 2. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Zbraslav D 8 | ||||
23.10.2010 | 12:30 | Zbraslav D 2 | dráha 3. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Kolibris 1 6 | ||||
1.5.2010 | 15:00 | Zlatá Praha (Z.Vyjídáček) 3 | dráha 1. | MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá |
1.CK Brno (P.Kovač) 9 | ||||
1.5.2010 | 13:15 | Trutnov 8 | dráha 2. | MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá |
Zlatá Praha (Z.Vyjídáček) 3 | ||||
30.4.2010 | 20:00 | Zbraslav (L.Navrátilová) 4 | dráha 3. | MČR mixy 2010 :Skupina C |
Zlatá Praha (Z.Vyjídáček) 6 | ||||
30.4.2010 | 13:15 | Savona (J.Kováč) 5 | dráha A | MČR mixy 2010 :Skupina C |
Zlatá Praha (Z.Vyjídáček) 5 | ||||
6.2.2010 | 18:00 | Savona H 8 | dráha 3. | Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část) |
Zbraslav D 3 | ||||
6.2.2010 | 11:30 | Zbraslav D 5 | dráha 2. | Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část) |
Aritma 3 10 | ||||
24.1.2010 | 15:00 | Zbraslav D 2 | dráha 2. | Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část) |
Letící kameny 9 | ||||
24.1.2010 | 8:30 | Aritma 1 12 | dráha 1. | Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část) |
Zbraslav D 5 | ||||
23.1.2010 | 15:00 | Dion SJ 13 | dráha 1. | Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část) |
Zbraslav D 2 | ||||
23.1.2010 | 8:30 | Zbraslav D 3 | dráha 3. | Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část) |
Savona M 9 | ||||
15.11.2009 | 18:00 | Zbraslav D 4 | dráha 1. | Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část) |
Kolibris 2 13 | ||||
15.11.2009 | 11:30 | Letící kameny 10 | dráha 2. | Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část) |
Zbraslav D 4 | ||||
14.11.2009 | 18:00 | Zbraslav D 2 | dráha 4. | Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část) |
Aritma 1 14 | ||||
14.11.2009 | 11:30 | Zbraslav D 7 | dráha 3. | Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část) |
Savona H 10 | ||||
25.10.2009 | 15:00 | Aritma 3 11 | dráha 1. | Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část) |
Zbraslav D 2 | ||||
25.10.2009 | 8:30 | Zbraslav D 4 | dráha 4. | Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část) |
Dion SJ 10 | ||||
24.10.2009 | 15:00 | Savona M 12 | dráha 2. | Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část) |
Zbraslav D 4 | ||||
24.10.2009 | 8:30 | Kolibris 2 11 | dráha 4. | Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část) |
Zbraslav D 1 | ||||
3.5.2009 | 13:00 | Zlatá Praha (Z.Vyjídáček) 0 | dráha 2. | MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C) |
Trutnov 9 | ||||
2.5.2009 | 15:00 | Trutnov (V.Zinga) 8 | dráha 1. | MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C) |
Zlatá Praha (Z.Vyjídáček) 5 | ||||
2.5.2009 | 10:15 | Zlatá Praha (Z.Vyjídáček) 8 | dráha 4. | MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C) |
Zbraslav (V.Reitmajer) 4 | ||||
1.5.2009 | 17:45 | RPK Brno (L.Merta) 3 | dráha 2. | MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina A |
Zlatá Praha (Z.Vyjídáček) 4 | ||||
1.5.2009 | 8:30 | Zlatá Praha (Z.Vyjídáček) 3 | dráha A | MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina A |
Dion (P.Horák) 11 | ||||
5.4.2009 | 8:00 | Zlatá Praha Ž 9 | dráha 3. | 2.liga - ženy :základní část |
RPK Brno 4 | ||||
4.4.2009 | 14:00 | Zlatá Praha Ž 9 | dráha 3. | 2.liga - ženy :základní část |
Aritma 4 3 | ||||
8.3.2009 | 14:00 | Zlatá Praha Ž 8 | dráha 3. | 2.liga - ženy :základní část |
Demion 4 | ||||
7.3.2009 | 20:00 | Aritma 5 7 | dráha 1. | 2.liga - ženy :základní část |
Zlatá Praha Ž 4 | ||||
7.3.2009 | 11:00 | Zbraslav Z 6 | dráha 2. | 2.liga - ženy :základní část |
Zlatá Praha Ž 4 | ||||
22.2.2009 | 11:00 | Trutnov 2 1 | dráha 4. | 2.liga - ženy :základní část |
Zlatá Praha Ž 6 | ||||
21.2.2009 | 17:00 | Zlatá Praha Ž 8 | dráha 2. | 2.liga - ženy :základní část |
Zbraslav TP 4 | ||||
21.2.2009 | 8:00 | RPK Brno 8 | dráha 4. | 2.liga - ženy :základní část |
Zlatá Praha Ž 9 | ||||
23.11.2008 | 17:00 | Zlatá Praha Ž 9 | dráha 1. | 2.liga - ženy :základní část |
Zbraslav Z 6 | ||||
23.11.2008 | 8:00 | Demion 14 | dráha 3. | 2.liga - ženy :základní část |
Zlatá Praha Ž 9 | ||||
22.11.2008 | 14:00 | Zlatá Praha Ž 3 | dráha 4. | 2.liga - ženy :základní část |
Aritma 5 9 | ||||
28.9.2008 | 14:00 | Zlatá Praha Ž 3 | dráha 3. | 2.liga - ženy :základní část |
Aritma 4 9 | ||||
27.9.2008 | 20:00 | Zlatá Praha Ž 8 | dráha 3. | 2.liga - ženy :základní část |
Trutnov 2 10 | ||||
27.9.2008 | 11:00 | Zbraslav TP 5 | dráha 1. | 2.liga - ženy :základní část |
Zlatá Praha Ž 1 |