[x] A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Adamčíková Štěpánka Adámek Jan Adámková Radka
Al - Kaysy Jaroslava Albrecht Karel Aliapuliu (Nekovářová) Lenka
Amlerová Lenka Antal Stanislav Antoš Václav
Axamitová Elena Axamítová Zuzana Babiš Milan
Babišová (Dvořáková) Eva Balážová Lenka Balíková (Novotná) Gabriela
Balogh David Bareš Jakub Barkmanová (Hájková) Helena
Bárta David Barta Michal Barták Milan
Barták Vojtěch Bartáková Ivana Bartáková Karolína
Bartošová Alžběta Bartošová Martina Bartošová Štěpánka
Bartůněk Milan Baudyšová Alžběta Baudyšová Michaela
předchozí další

Balíková (Novotná) Gabriela (1.KCK TRUTNOV)

datum čas zápas dráha soutěž
17.3.2019 15:30 Trutnov 2 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela
17.3.2019 8:30 Liboc 1 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2
16.3.2019 15:30 Trutnov 2 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Valící se šutráky
16.3.2019 8:30 Letící kameny dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2
12.2.2019 19:30 Liboc 4 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2
12.2.2019 12:00 Trutnov 2 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1
16.12.2018 19:30 Zbraslav TP dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2
16.12.2018 12:00 Valící se šutráky dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2
15.12.2018 19:30 Trutnov 2 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Liboc 1
15.12.2018 12:00 Trutnov 2 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny
21.10.2018 15:30 Citadela dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2
21.10.2018 8:30 Trutnov 2 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Liboc 4
20.10.2018 15:30 Kolibris 1 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2
20.10.2018 8:30 Trutnov 2 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP
14.4.2018 15:30 Ledolamky 12 dráha 2. Barážový turnaj - 1.liga/Extraliga - ženy :Baráž
Trutnov 2 8
31.3.2018 15:30 Trutnov 2 10 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1 2
31.3.2018 9:30 PLC LEDO 10 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Trutnov 2 9
4.2.2018 15:30 Trutnov 2 5 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 9
4.2.2018 9:30 Sokolky 9 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Trutnov 2 6
3.2.2018 16:30 Trutnov 2 1 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 10
3.2.2018 8:15 Savona H 9 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Trutnov 2 8
17.12.2017 20:15 Trutnov 2 5 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 12
17.12.2017 12:00 Savona M 9 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Trutnov 2 2
16.12.2017 20:15 Trutnov 2 8 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 4
16.12.2017 12:00 Trutnov 2 5 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky 8
22.10.2017 16:00 Liboc 1 5 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Trutnov 2 10
22.10.2017 8:30 Zbraslav W 9 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Trutnov 2 3
21.10.2017 16:00 Trutnov 2 3 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 10
21.10.2017 8:30 Liboc 3 9 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Trutnov 2 7
20.2.2016 15:30 Letící kameny 4 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 7
20.2.2016 8:30 Falcon Praha 4 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 6
24.1.2016 19:00 Trutnov 2 7 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
PLC 4
24.1.2016 12:00 Savona I 10 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 7
23.1.2016 19:00 Trutnov 2 6 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 5
23.1.2016 12:00 Ledoborky 1 3 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 9
8.11.2015 15:30 Trutnov 2 6 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 5
8.11.2015 8:30 Trutnov 2 8 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 4
7.11.2015 15:30 Trutnov 2 7 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Falcon Praha 6
7.11.2015 8:30 PLC 2 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 14
4.10.2015 19:00 Trutnov 2 6 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I 4
4.10.2015 12:00 Kolibris 1 5 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 9
3.10.2015 19:00 Trutnov 2 8 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 3
3.10.2015 12:00 Sokolky 9 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 3
12.9.2015 13:45 Ledoborci 7 8 dráha 3. Pohár ČSC 2015 :Skupina C
Trutnov 2 2
12.9.2015 8:45 Trutnov 2 6 dráha 1. Pohár ČSC 2015 :Skupina C
Sokolky 5
11.9.2015 17:00 Trutnov 2 4 dráha 4. Pohár ČSC 2015 :Skupina C
Kolibris 2 7
11.9.2015 11:15 Liboc 14 dráha 2. Pohár ČSC 2015 :Skupina C
Trutnov 2 3
22.2.2015 9:30 PLC MARTIN 3 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 6
21.2.2015 15:30 Savona I 6 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 5
21.2.2015 8:30 Trutnov 2 9 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 2
1.2.2015 19:00 PLC MARTIN 5 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 8
1.2.2015 12:00 Ledoborky 1 5 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 4
31.1.2015 19:00 Trutnov 2 7 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 3
31.1.2015 12:00 Letící kameny 7 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 4
9.11.2014 15:30 Trutnov 2 6 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 7
9.11.2014 8:30 Trutnov 2 2 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
PLC MARTIN 5
8.11.2014 15:30 Zbraslav TP 4 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 12
8.11.2014 8:30 Trutnov 2 6 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I 5
19.10.2014 19:00 Trutnov 2 4 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 5
19.10.2014 12:00 Ledoborky 2 2 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 7
18.10.2014 19:00 Trutnov 2 3 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 9
18.10.2014 12:00 Sokolky 2 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 10
14.9.2014 9:45 Trutnov 2 3 dráha 1. Pohár ČSC 2014 :Osmifinále
Liboc 3 7
13.9.2014 17:15 Trutnov 2 4 dráha 4. Pohár ČSC 2014 :Skupina A
Savona H 6
13.9.2014 12:00 Loupežníci Jičín 2 dráha 2. Pohár ČSC 2014 :Skupina A
Trutnov 2 7
6.4.2014 17:00 Martin TP 2 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Trutnov 2 9
6.4.2014 11:00 Trutnov 2 11 dráha 1. Ženy divize :Základní část
RIPER Hradec Králové 1
5.4.2014 20:00 RPK Brno 2 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Trutnov 2 5
5.4.2014 14:00 Trutnov 2 6 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Steel TP 4
5.4.2014 8:00 Tee Party Z 1 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Trutnov 2 8
16.3.2014 20:00 Trutnov 2 7 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 5
16.3.2014 8:00 Zlatá Praha 4 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Trutnov 2 9
15.12.2013 20:00 Trutnov 2 4 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Falcon Praha 5
15.12.2013 14:00 Trutnov 2 9 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 5
15.12.2013 8:00 RIPER Hradec Králové 4 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Trutnov 2 8
14.12.2013 11:00 Valící se šutráky 7 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Trutnov 2 4
27.10.2013 17:00 Trutnov 2 4 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Martin TP 8
27.10.2013 11:00 Trutnov 2 9 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Tee Party Z 5
26.10.2013 20:00 Trutnov 2 19 dráha 1. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 0
26.10.2013 14:00 Falcon Praha 6 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Trutnov 2 5
26.10.2013 8:00 Steel TP 2 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Trutnov 2 10
30.3.2013 16:00 Trutnov 2 4 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav SK 5
30.3.2013 8:30 Trutnov 2 11 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Liboc 1 4
10.2.2013 19:30 Savona I 8 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Trutnov 2 4
10.2.2013 12:00 Tee Party 9 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Trutnov 2 5
9.2.2013 19:30 Sokolky 4 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Trutnov 2 12
9.2.2013 12:00 Trutnov 2 2 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Valící se šutráky 5
11.11.2012 16:00 Letící kameny 8 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Trutnov 2 2
11.11.2012 8:30 Zbraslav SK 7 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Trutnov 2 5
10.11.2012 16:00 Liboc 1 9 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Trutnov 2 3
10.11.2012 8:30 Trutnov 2 11 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Savona I 4
21.10.2012 19:30 Trutnov 2 5 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Tee Party 4
21.10.2012 12:00 Trutnov 2 5 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Sokolky 6
20.10.2012 19:30 Trutnov 2 3 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Letící kameny 11
20.10.2012 12:00 Valící se šutráky 5 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Trutnov 2 8
31.3.2012 16:00 Trutnov 2 4 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav SK 14
31.3.2012 8:30 Trutnov 2 3 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 1 9
12.2.2012 19:30 Trutnov 2 7 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Citadela 1
12.2.2012 12:00 Aritma 5 4 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Trutnov 2 5
11.2.2012 19:30 Zbraslav D 0 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Trutnov 2 1
11.2.2012 12:00 Trutnov 2 6 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Savona I 9
13.11.2011 16:00 Dion DJ 7 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Trutnov 2 6
13.11.2011 8:30 Zbraslav SK 7 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Trutnov 2 6
12.11.2011 16:00 Aritma 1 6 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Trutnov 2 7
12.11.2011 8:30 Citadela 7 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Trutnov 2 6
16.10.2011 19:30 Trutnov 2 4 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 5 7
16.10.2011 12:00 Trutnov 2 8 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav D 7
15.10.2011 19:30 Savona I 5 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Trutnov 2 4
15.10.2011 12:00 Trutnov 2 4 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Dion DJ 7
3.4.2011 14:00 Trutnov 2 6 dráha 2. Baráž o extraligu - ženy :Baráž o Extraligu 2011/12
Kolibris 1 7
2.4.2011 18:30 Trutnov 2 4 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Kolibris 2 9
2.4.2011 12:00 Trutnov 2 9 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 3 4
23.1.2011 15:30 Letící kameny 5 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Trutnov 2 7
23.1.2011 9:00 Savona H 10 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Trutnov 2 2
22.1.2011 15:30 Trutnov 2 2 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Savona M 9
22.1.2011 9:00 Aritma 1 9 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Trutnov 2 10
21.11.2010 18:30 Dion SJ 12 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Trutnov 2 2
21.11.2010 12:00 Kolibris 2 9 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Trutnov 2 7
20.11.2010 18:30 Trutnov 2 4 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Letící kameny 5
20.11.2010 12:00 Trutnov 2 3 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Savona H 7
24.10.2010 15:30 Aritma 3 9 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Trutnov 2 2
24.10.2010 9:00 Savona M 12 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Trutnov 2 4
23.10.2010 15:30 Trutnov 2 4 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 1 8
23.10.2010 9:00 Trutnov 2 4 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Dion SJ 8
9.2.2008 15:25 Trutnov 2 9 dráha 1. 1.liga - ženy :základní část
Kolibris 3Ž 3
9.2.2008 8:55 Kolibris 3Ž 6 dráha 4. 1.liga - ženy :základní část
Aritma 1 8
20.1.2008 18:25 Kolibris 3Ž 10 dráha 1. 1.liga - ženy :základní část
Zlatá Praha Ž 3
20.1.2008 11:55 Savona I 8 dráha 3. 1.liga - ženy :základní část
Kolibris 3Ž 5
19.1.2008 18:25 Kolibris 1 1 dráha 2. 1.liga - ženy :základní část
Kolibris 3Ž 13
19.1.2008 11:55 Kolibris 3Ž 12 dráha 3. 1.liga - ženy :základní část
Valící se šutráky 4
22.12.2007 16:15 Trutnov 1 9 dráha 2. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
MD CC Dion Silver 0
22.12.2007 10:15 Trutnov 1 8 dráha 2. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
Ledoborci 2 3
21.12.2007 18:15 MD CC Savona 3 8 dráha 4. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
Trutnov 1 4
21.12.2007 12:15 MD CC Aritma 5 5 dráha 4. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
Trutnov 1 6
21.12.2007 8:15 Trutnov 1 6 dráha 1. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
Aritma 2 12
11.11.2007 15:25 Kolibris 3Ž 6 dráha 2. 1.liga - ženy :základní část
Letící kameny 5
11.11.2007 8:55 Kolibris 3Ž 8 dráha 3. 1.liga - ženy :základní část
Trutnov 2 1
10.11.2007 15:25 Aritma 1 10 dráha 3. 1.liga - ženy :základní část
Kolibris 3Ž 4
10.11.2007 8:55 Zlatá Praha Ž 2 dráha 4. 1.liga - ženy :základní část
Kolibris 3Ž 10
28.10.2007 18:25 Kolibris 3Ž 2 dráha 3. 1.liga - ženy :základní část
Savona I 11
28.10.2007 11:55 Kolibris 3Ž 9 dráha 1. 1.liga - ženy :základní část
Kolibris 1 3
27.10.2007 18:25 Valící se šutráky 11 dráha 2. 1.liga - ženy :základní část
Kolibris 3Ž 7
27.10.2007 11:55 Letící kameny 12 dráha 1. 1.liga - ženy :základní část
Kolibris 3Ž 7
8.4.2007 14:55 Kolibris 3Ž 11 dráha 4. 2.liga - ženy :2.kolo
Aritma 4 1
8.4.2007 8:55 Kolibris 3Ž 11 dráha 1. 2.liga - ženy :2.kolo
Aritma 5 3
7.4.2007 11:55 Kolibris 1 7 dráha 3. 2.liga - ženy :2.kolo
Kolibris 3Ž 3
18.3.2007 8:55 Ledoborky 1 8 dráha 3. 2.liga - ženy :2.kolo
Kolibris 3Ž 3
17.3.2007 11:55 Kolibris 3Ž 9 dráha 3. 2.liga - ženy :2.kolo
Demion 3
4.2.2007 8:55 Ledo TP 3 dráha 4. 2.liga - ženy :2.kolo
Kolibris 3Ž 13
3.2.2007 8:55 Kolibris 3Ž 7 dráha 2. 2.liga - ženy :2.kolo
RPK Brno 4
19.11.2006 12:25 Savona K 2 dráha 3. 1.liga - ženy :1.kolo
Kolibris 3Ž 8
18.11.2006 18:55 Kolibris 3Ž 2 dráha 4. 1.liga - ženy :1.kolo
Zbraslav D 12
18.11.2006 12:25 Savona I 11 dráha 1. 1.liga - ženy :1.kolo
Kolibris 3Ž 3
29.10.2006 15:25 Kolibris 3Ž 6 dráha 2. 1.liga - ženy :1.kolo
Zlatá Praha Ž 7
29.10.2006 8:55 Valící se šutráky 5 dráha 1. 1.liga - ženy :1.kolo
Kolibris 3Ž 3
28.10.2006 15:25 Kolibris 3Ž 3 dráha 3. 1.liga - ženy :1.kolo
Trutnov 2 7
28.10.2006 8:55 Citadela 13 dráha 2. 1.liga - ženy :1.kolo
Kolibris 3Ž 2
11.3.2006 20:55 Kolibris 3Ž 9 dráha 1. 1.liga - ženy :PKT "B"
Zlatá Praha Ž 0
11.3.2006 17:55 Savona I 10 dráha 3. 1.liga - ženy :PKT "B"
Kolibris 3Ž 9
11.3.2006 11:55 Valící se šutráky 4 dráha 2. 1.liga - ženy :PKT "B"
Kolibris 3Ž 9
18.2.2006 14:55 Zlatá Praha Ž 7 dráha 4. 1.liga - ženy :PKT "A"
Kolibris 3Ž 5
18.2.2006 8:55 Kolibris 3Ž 4 dráha 2. 1.liga - ženy :PKT "A"
Savona D 9
28.1.2006 17:55 CC Aritma 2Ž 3 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Kolibris 3Ž 6
28.1.2006 11:55 Kolibris 3Ž 8 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Savona D 6
11.12.2005 17:55 Valící se šutráky 8 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Kolibris 3Ž 5
11.12.2005 11:55 Citadela 12 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Kolibris 3Ž 1
10.12.2005 20:55 Kolibris 3Ž 4 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Aritma 3 16
10.12.2005 14:55 Kolibris 3Ž 3 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Zlatá Praha Ž 10
10.12.2005 8:55 Savona I 8 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Kolibris 3Ž 5
23.4.2005 14:55 N.E.W. Trutnov 0 dráha 1. 1.liga - ženy :PKT "B"
Kolibris 3Ž 9
23.4.2005 8:55 Savona D 7 dráha 3. 1.liga - ženy :PKT "B"
Kolibris 3Ž 6
12.3.2005 17:55 Savona D 7 dráha 4. 1.liga - ženy :PKT "A"
Kolibris 3Ž 5
12.3.2005 11:55 Kolibris 3Ž 7 dráha 2. 1.liga - ženy :PKT "A"
Valící se šutráky 9
5.2.2005 14:55 Kolibris 3Ž 8 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Aritma 3 3
5.2.2005 8:55 Trutnov 2 11 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Kolibris 3Ž 5
23.1.2005 20:55 Valící se šutráky 4 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Kolibris 3Ž 11
23.1.2005 14:55 CC Aritma 2Ž 6 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Kolibris 3Ž 3
23.1.2005 8:55 Kolibris 3Ž 6 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Savona D 5
22.1.2005 17:55 Kolibris 3Ž 9 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Klub z Viktorky Ž 6
22.1.2005 11:55 Zlatá Praha Ž 9 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Kolibris 3Ž 7
3.10.2004 14:55 Savona M 7 dráha 2. Extraliga - ženy :EKT "B"
Kolibris 3Ž 6
3.10.2004 8:55 Dion SJ 9 dráha 1. Extraliga - ženy :EKT "B"
Kolibris 3Ž 3
13.3.2004 21:10 Trutnov 2 7 dráha 3. 1.liga - ženy :PKT "A"
Kolibris 3Ž 1
13.3.2004 17:55 Kolibris 3Ž 6 dráha 2. 1.liga - ženy :PKT "A"
Aritma 3 4
13.3.2004 11:55 Kolibris 3Ž 8 dráha 3. 1.liga - ženy :PKT "A"
CK Zlatá Praha 2 5
14.2.2004 14:55 Kolibris 3Ž 4 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Klub z Viktorky Ž 5
14.2.2004 8:55 Trutnov 2 11 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Kolibris 3Ž 2
25.1.2004 20:55 Valící se šutráky 7 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Kolibris 3Ž 8
25.1.2004 14:55 1.CK Brno juniorky 1 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Kolibris 3Ž 8
25.1.2004 8:55 Kolibris 3Ž 4 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Savona I 9
24.1.2004 17:55 Kolibris 3Ž 3 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Dion SJ 9
24.1.2004 11:55 CK Zlatá Praha 2 2 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Kolibris 3Ž 8
1.4.2001 14:25 Kolibris 2 9 dráha 2. Extraliga - ženy :Utkání o 3.místo
Letící kameny 7
1.4.2001 10:55 Kolibris 2 5 dráha 1. Extraliga - ženy :Utkání o 3.místo
Letící kameny 4
31.3.2001 14:10 Citadela 7 dráha 4. Extraliga - ženy :Semifinále
Kolibris 2 3
31.3.2001 8:15 Citadela 7 dráha 3. Extraliga - ženy :Semifinále
Kolibris 2 5
11.2.2001 16:05 Kolibris 2 10 dráha 4. Extraliga - ženy :5.hrací den
Letící kameny 6
11.2.2001 13:20 Kolibris 2 8 dráha 3. Extraliga - ženy :5.hrací den
Savona 1 6
21.1.2001 15:40 Aritma 1 3 dráha 3. Extraliga - ženy :4.hrací den
Kolibris 2 15
21.1.2001 11:00 Citadela 4 dráha 1. Extraliga - ženy :4.hrací den
Kolibris 2 6
21.1.2001 8:15 Kolibris 1 5 dráha 2. Extraliga - ženy :4.hrací den
Kolibris 2 11
19.11.2000 20:45 CC Aritma 2Ž 2 dráha 2. Extraliga - ženy :3.hrací den
Kolibris 2 7
19.11.2000 18:00 Kolibris 2 10 dráha 4. Extraliga - ženy :3.hrací den
Zlatá Praha Ž 7
19.11.2000 13:20 Kolibris 2 9 dráha 2. Extraliga - ženy :3.hrací den
Letící kameny 4
5.11.2000 15:40 Kolibris 2 12 dráha 1. Extraliga - ženy :2.hrací den
Zlatá Praha Ž 5
5.11.2000 11:00 CC Aritma 2Ž 5 dráha 4. Extraliga - ženy :2.hrací den
Kolibris 2 6
5.11.2000 8:15 Kolibris 1 0 dráha 3. Extraliga - ženy :2.hrací den
Kolibris 2 19
8.10.2000 20:45 Aritma 1 3 dráha 4. Extraliga - ženy :1.hrací den
Kolibris 2 11
8.10.2000 18:00 Kolibris 2 8 dráha 2. Extraliga - ženy :1.hrací den
Savona 1 5
8.10.2000 13:20 Citadela 5 dráha 1. Extraliga - ženy :1.hrací den
Kolibris 2 6
2.4.2000 15:00 Kolibris 2 6 dráha 2. Extraliga - ženy :Finálový turnaj
Savona 1 7
2.4.2000 12:00 Kolibris 2 13 dráha 3. Extraliga - ženy :Finálový turnaj
Letící kameny 3
2.4.2000 9:00 Kolibris 2 8 dráha 1. Extraliga - ženy :Finálový turnaj
CC Aritma 2Ž 5
1.4.2000 17:55 Kolibris 2 6 dráha 4. Extraliga - ženy :Finálový turnaj
Savona 1 3
1.4.2000 13:05 Kolibris 2 4 dráha 1. Extraliga - ženy :Finálový turnaj
Letící kameny 9
1.4.2000 8:15 Kolibris 2 4 dráha 3. Extraliga - ženy :Finálový turnaj
CC Aritma 2Ž 4
20.2.2000 18:00 Kolibris 2 6 dráha 2. Extraliga - ženy :5.hrací den
Letící kameny 4
20.2.2000 13:20 Citadela 6 dráha 3. Extraliga - ženy :5.hrací den
Kolibris 2 7
6.2.2000 20:45 Kolibris 2 7 dráha 3. Extraliga - ženy :4.hrací den
Zlatá Praha Ž 10
6.2.2000 18:00 Kolibris 2 10 dráha 4. Extraliga - ženy :4.hrací den
Kolibris 1 9
6.2.2000 13:20 CC Aritma 2Ž 9 dráha 3. Extraliga - ženy :4.hrací den
Kolibris 2 6
23.1.2000 15:40 Kolibris 2 13 dráha 4. Extraliga - ženy :3.hrací den
Kolibris 3Ž 2
23.1.2000 11:00 Kolibris 2 13 dráha 2. Extraliga - ženy :3.hrací den
Savona 1 2
23.1.2000 8:15 Kolibris 2 6 dráha 1. Extraliga - ženy :3.hrací den
Zlatá Praha Ž 5
16.1.2000 8:15 Citadela 5 dráha 2. Extraliga - ženy :Dohrávky z 26.9.1999
Kolibris 2 8
7.11.1999 20:45 CC Aritma 2Ž 11 dráha 4. Extraliga - ženy :2.hrací den
Kolibris 2 6
7.11.1999 18:00 Kolibris 2 3 dráha 1. Extraliga - ženy :2.hrací den
Savona 1 9
7.11.1999 13:20 Kolibris 2 5 dráha 4. Extraliga - ženy :2.hrací den
Letící kameny 9
31.10.1999 21:00 Trutnov 1 2 dráha 1. Pohár ČSC 1999 :Finále
Kolibris 2 10
31.10.1999 19:20 CC Aritma 8 dráha 4. Pohár ČSC 1999 :Utkání o 1.- 16.místo
Kolibris 2 3
31.10.1999 12:30 Dion 1 4 dráha 3. Pohár ČSC 1999 :Skupina A
Kolibris 2 8
31.10.1999 7:30 Kolibris 2 5 dráha 2. Pohár ČSC 1999 :Skupina A
CC Kolibris 4M 2
26.9.1999 8:15 Kolibris 2 6 dráha 3. Extraliga - ženy :1.hrací den
Kolibris 1 0
28.3.1999 12:00 Citadela 8 dráha 3. 1.liga - ženy :Finále
Kolibris 2 6
28.3.1999 9:00 CC Aritma 2Ž 9 dráha 2. 1.liga - ženy :Finále
Kolibris 2 6
27.3.1999 17:55 Kolibris 2 9 dráha 3. 1.liga - ženy :Finále
CK Montáž Ž 3
27.3.1999 13:05 Citadela 7 dráha 1. 1.liga - ženy :Finále
Kolibris 2 4
27.3.1999 8:15 CC Aritma 2Ž 12 dráha 4. 1.liga - ženy :Finále
Kolibris 2 3
13.3.1999 8:15 CC Savona V 8 dráha 2. 1.liga - ženy :Dohrávka
Kolibris 2 9
14.2.1999 19:00 Kolibris 2 6 dráha 2. 1.liga - ženy :Dohrávka
Citadela 6
14.2.1999 16:05 Zlatá Praha Ž 7 dráha 1. 1.liga - ženy :5.kolo
Kolibris 2 11
14.2.1999 13:20 CC Letící kameny 1 5 dráha 2. 1.liga - ženy :5.kolo
Kolibris 2 11
13.2.1999 13:20 CC Letící kameny 1 7 dráha 2. 1.liga - ženy :Dohrávka
Kolibris 2 8
24.1.1999 15:40 CK Montáž Ž 12 dráha 3. 1.liga - ženy :4.kolo
Kolibris 2 4
24.1.1999 11:00 CC Aritma 2Ž 5 dráha 4. 1.liga - ženy :4.kolo
Kolibris 2 4
24.1.1999 8:15 Aritma 1 6 dráha 1. 1.liga - ženy :4.kolo
Kolibris 2 10
8.11.1998 20:45 Citadela 8 dráha 1. 1.liga - ženy :3.kolo
Kolibris 2 4
8.11.1998 18:00 CC Savona V 8 dráha 3. 1.liga - ženy :3.kolo
Kolibris 2 7
8.11.1998 13:20 Zlatá Praha Ž 2 dráha 4. 1.liga - ženy :3.kolo
Kolibris 2 8
4.10.1998 20:45 CK Montáž Ž 7 dráha 4. 1.liga - ženy :1.kolo
Kolibris 2 5
4.10.1998 18:00 Aritma 1 7 dráha 1. 1.liga - ženy :1.kolo
Kolibris 2 7
4.10.1998 13:20 CC Aritma 2Ž 7 dráha 3. 1.liga - ženy :1.kolo
Kolibris 2 5
28.3.1998 15:30 Kolibris 2 7 dráha 3. 2.liga - ženy "A" a "B" :Play off
Savona M 2
28.3.1998 10:40 Kolibris 2 9 dráha 2. 2.liga - ženy "A" a "B" :Play off
Kolibris 1 7
8.3.1998 18:05 TJ Junior 2 0 dráha 1. 2.liga - ženy "A" a "B" :Dohrávka
Kolibris 2 9
7.3.1998 15:45 Savona M 7 dráha 4. 2.liga - ženy "A" a "B" :Dohrávka
Kolibris 2 7
7.3.1998 13:10 Kolibris 2 12 dráha 2. 2.liga - ženy "A" a "B" :Dohrávka
Kolibris 3Ž 2
2.3.1998 21:00 Kolibris 2 13 dráha 1. 2.liga - ženy "A" a "B" :Dohrávka
Kolibris 1 1
7.2.1998 15:40 Kolibris 2 9 dráha 1. 2.liga - ženy "A" a "B" :5.kolo
Savona M 5
7.2.1998 11:00 Kolibris 2 17 dráha 3. 2.liga - ženy "A" a "B" :5.kolo
TJ Junior 2 2
7.2.1998 8:15 Kolibris 2 10 dráha 2. 2.liga - ženy "A" a "B" :5.kolo
TJ Junior 1Ž 6
24.1.1998 16:00 CC Aritma 2Ž 5 dráha 4. Pohár ČSC 1997 :Pohár ČSC
Kolibris 2 3
24.1.1998 14:00 Kolibris 3 14 dráha 4. Pohár ČSC 1997 :Pohár ČSC
Kolibris 2 6
24.1.1998 10:00 Zlatá Praha 2 3 dráha 1. Pohár ČSC 1997 :Pohár ČSC
Kolibris 2 6
17.1.1998 20:45 Kolibris 2 2 dráha 4. 2.liga - ženy "A" a "B" :4.kolo
Kolibris 3Ž 9
17.1.1998 18:00 Kolibris 2 7 dráha 1. 2.liga - ženy "A" a "B" :4.kolo
TJ Junior 1Ž 12
17.1.1998 13:20 Kolibris 2 6 dráha 2. 2.liga - ženy "A" a "B" :4.kolo
Kolibris 1 5
1.11.1997 15:40 Kolibris 2 7 dráha 3. 2.liga - ženy "A" a "B" :3.kolo
TJ Junior 2 6
1.11.1997 8:15 Kolibris 2 11 dráha 2. 2.liga - ženy "A" a "B" :3.kolo
TJ Junior 1Ž 4
27.9.1997 15:40 Kolibris 2 6 dráha 3. 2.liga - ženy "A" a "B" :1.kolo
Savona M 8
27.9.1997 11:00 Kolibris 2 10 dráha 1. 2.liga - ženy "A" a "B" :1.kolo
Kolibris 1 3
27.9.1997 8:15 Kolibris 2 17 dráha 4. 2.liga - ženy "A" a "B" :1.kolo
Kolibris 3Ž 3
23.3.1997 8:15 CC Kolibris 15 dráha 3. MČRJ 1997 - juniorky :MČRJ - juniorky
Savona D 4
21.3.1997 16:30 CC Kolibris 21 dráha 1. MČRJ 1997 - juniorky :MČRJ - juniorky
Savona D 0
2.3.1997 19:55 Kolibris 2 4 dráha 3. 2.liga - ženy "A" a "B" :Dohrávka
CC Savona V 12
2.3.1997 17:35 Kolibris 2 4 dráha 2. 2.liga - ženy "A" a "B" :Dohrávka
Savona M 11
2.3.1997 10:35 Kolibris 1 0 dráha 2. 2.liga - ženy "A" a "B" :Dohrávka
Kolibris 2 9
9.2.1997 11:00 Kolibris 2 11 dráha 3. 2.liga - ženy "A" a "B" :5.kolo
TJ Junior 1Ž 5
9.2.1997 8:15 Kolibris 2 0 dráha 2. 2.liga - ženy "A" a "B" :5.kolo
TJ Junior 2Ž 9
25.1.1997 11:30 Kolibris 1 8 dráha 2. Pohár ČSC 1996 :Pohár ČSC
Kolibris 2 4
25.1.1997 9:45 CK Montáž Ž 11 dráha 1. Pohár ČSC 1996 :Pohár ČSC
Kolibris 2 2
11.1.1997 18:00 Kolibris 2 9 dráha 2. 2.liga - ženy "A" a "B" :4.kolo
Savona M 0
11.1.1997 18:00 Zlatá Praha Ž 8 dráha 3. 2.liga - ženy "A" a "B" :4.kolo
Kolibris 2 7
11.1.1997 13:20 Kolibris 2 10 dráha 1. 2.liga - ženy "A" a "B" :4.kolo
Kolibris 3Ž 3
15.12.1996 11:00 Kolibris 1 11 dráha 4. 2.liga - ženy "A" a "B" :3.kolo
Kolibris 2 8
15.12.1996 8:15 Kolibris 2 5 dráha 3. 2.liga - ženy "A" a "B" :3.kolo
TJ Junior 2Ž 5
2.11.1996 20:45 Zlatá Praha Ž 6 dráha 3. 2.liga - ženy "A" a "B" :2.kolo
Kolibris 2 7
2.11.1996 18:00 Kolibris 2 7 dráha 4. 2.liga - ženy "A" a "B" :2.kolo
CC Savona V 5
2.11.1996 13:20 Kolibris 2 10 dráha 2. 2.liga - ženy "A" a "B" :2.kolo
Kolibris 3Ž 3
13.10.1996 15:40 Kolibris 2 7 dráha 4. 2.liga - ženy "A" a "B" :1.kolo
TJ Junior 1Ž 4
30.3.1996 20:20 BCC S 8 dráha 2. Baráž o 1.ligu - ženy :Baráž o 1.ligu
CC Savona Ž 4
30.3.1996 15:30 BCC S 5 dráha 1. Baráž o 1.ligu - ženy :Baráž o 1.ligu
CC Savona Ž 6
30.3.1996 10:40 BCC S 7 dráha 3. Baráž o 1.ligu - ženy :Baráž o 1.ligu
CC Savona Ž 2
10.3.1996 11:50 BCC 6 dráha 2. MČRJ 1996 - juniorky :MČRJ - juniorky
Savona 2 8
9.3.1996 11:50 BCC 11 dráha 3. MČRJ 1996 - juniorky :MČRJ - juniorky
Savona 1 2
9.3.1996 9:00 BCC 5 dráha 1. MČRJ 1996 - juniorky :MČRJ - juniorky
CC Aritma Ž 17
3.3.1996 16:00 CK Montáž Ž 12 dráha 4. 1.liga - ženy :Dohrávka
BCC S 2
3.3.1996 10:40 Citadela 2 dráha 2. 1.liga - ženy :Dohrávka
BCC S 9
10.2.1996 16:15 CK Montáž Ž 9 dráha 4. 1.liga - ženy :5.kolo
BCC S 5
10.2.1996 11:10 BCC S 4 dráha 2. 1.liga - ženy :5.kolo
Aritma 1 7
10.2.1996 8:15 Zlatá Praha Ž 8 dráha 3. 1.liga - ženy :5.kolo
BCC S 8
27.1.1996 18:55 BCC S 11 dráha 3. Pohár ČSC 1995 :Pohár ČSC
CK Montáž Ž 2
27.1.1996 16:55 BCC S 4 dráha 2. Pohár ČSC 1995 :Pohár ČSC
CK Montáž 2
27.1.1996 13:15 TJ Junior 3 dráha 1. Pohár ČSC 1995 :Pohár ČSC
BCC S 10
27.1.1996 9:45 BCC S 3 dráha 1. Pohár ČSC 1995 :Pohár ČSC
TJ Junior 2 6
14.1.1996 11:10 BCC S 8 dráha 1. 1.liga - ženy :4.kolo
BCC H 5
14.1.1996 8:15 BCC S 3 dráha 2. 1.liga - ženy :4.kolo
Aritma 1 8
2.12.1995 16:15 BCC S 8 dráha 2. 1.liga - ženy :3.kolo
Citadela 6
2.12.1995 11:10 BCC S 5 dráha 4. 1.liga - ženy :3.kolo
BCC H 7
12.11.1995 16:15 Zlatá Praha Ž 7 dráha 4. 1.liga - ženy :2.kolo
BCC S 7
12.11.1995 11:10 BCC S 2 dráha 2. 1.liga - ženy :2.kolo
Aritma 1 4
12.11.1995 8:15 BCC S 2 dráha 3. 1.liga - ženy :2.kolo
Citadela 7
14.10.1995 14:10 Zlatá Praha Ž 3 dráha 4. 1.liga - ženy :1.kolo
BCC S 8
14.10.1995 11:10 CK Montáž Ž 8 dráha 3. 1.liga - ženy :1.kolo
BCC S 9
14.10.1995 8:15 BCC S 3 dráha 1. 1.liga - ženy :1.kolo
BCC H 12
12.3.1995 11:50 BCC 7 dráha 2. MČRJ 1995 - juniorky :MČRJ - juniorky
Zlatá Praha Ž 11
12.3.1995 9:00 CC Aritma Ž 5 dráha 1. MČRJ 1995 - juniorky :MČRJ - juniorky
BCC 5
11.3.1995 14:40 BCC 5 dráha 2. MČRJ 1995 - juniorky :MČRJ - juniorky
Zlatá Praha Ž 7
11.3.1995 11:50 CC Aritma Ž 11 dráha 1. MČRJ 1995 - juniorky :MČRJ - juniorky
BCC 4