[x] A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Adamčíková Štěpánka Adámek Jan Adámková Radka
Al - Kaysy Jaroslava Albrecht Karel Aliapuliu (Nekovářová) Lenka
Amlerová Lenka Antal Stanislav Antoš Václav
Axamitová Elena Axamítová Zuzana Babiš Milan
Babišová (Dvořáková) Eva Balážová Lenka Balíková (Novotná) Gabriela
Balogh David Bareš Jakub Barkmanová (Hájková) Helena
Bárta David Barta Michal Barták Milan
Barták Vojtěch Bartáková Ivana Bartáková Karolína
Bartošová Alžběta Bartošová Martina Bartošová Štěpánka
Bartůněk Milan Baudyšová Alžběta Baudyšová Michaela
předchozí další

Bečková Zuzana

datum čas zápas dráha soutěž
11.3.2006 17:55 Valící se šutráky 11 dráha 4. 1.liga - ženy :PKT "B"
Frozens Kladno 1
11.3.2006 11:55 Savona I 6 dráha 1. 1.liga - ženy :PKT "B"
Frozens Kladno 3
11.2.2006 17:55 1.CC Bratislava 10 dráha 3. 2.liga - ženy :DKT "A"
Frozens Kladno 3
11.2.2006 11:55 Frozens Kladno 2 dráha 2. 2.liga - ženy :DKT "A"
1.CC Bratislava 8
22.1.2006 14:55 Frozens Kladno 1 dráha 2. 2.liga - ženy :Základní část
RPK Brno 10
21.1.2006 17:55 Frozens Kladno 2 dráha 2. 2.liga - ženy :Základní část
1.CC Bratislava 7
21.1.2006 8:55 Zbraslav D 16 dráha 1. 2.liga - ženy :Základní část
Frozens Kladno 3
27.11.2005 14:55 Frozens Kladno 4 dráha 3. 2.liga - ženy :Základní část
Zbraslav D 9
26.11.2005 20:55 1.CC Bratislava 0 dráha 1. 2.liga - ženy :Základní část
Frozens Kladno 8
26.11.2005 14:55 RPK Brno 6 dráha 3. 2.liga - ženy :Základní část
Frozens Kladno 7
23.4.2005 20:55 CC Aritma 2Ž 4 dráha 2. 1.liga - ženy :PKT "B"
Frozens Kladno 8
23.4.2005 14:55 Savona D 8 dráha 2. 1.liga - ženy :PKT "B"
Frozens Kladno 3
23.4.2005 8:55 N.E.W. Trutnov 3 dráha 4. 1.liga - ženy :PKT "B"
Frozens Kladno 8
20.3.2005 17:55 Frozens Kladno 6 dráha 3. 2.liga - ženy :DKT "A"
1.CK Brno juniorky 5
13.2.2005 17:55 Frozens Kladno 4 dráha 3. 2.liga - ženy :Základní část
N.E.W. Trutnov 7
12.2.2005 20:55 1.CK Brno juniorky 9 dráha 3. 2.liga - ženy :Základní část
Frozens Kladno 7
12.2.2005 14:55 Frozens Kladno 11 dráha 2. 2.liga - ženy :Základní část
CSC Sušice Ž 4
12.2.2005 8:55 Hungary Ž 4 dráha 3. 2.liga - ženy :Základní část
Frozens Kladno 7
30.1.2005 17:55 N.E.W. Trutnov 11 dráha 3. 2.liga - ženy :Základní část
Frozens Kladno 3
30.1.2005 11:55 Frozens Kladno 8 dráha 1. 2.liga - ženy :Základní část
1.CK Brno juniorky 7
29.1.2005 14:55 CSC Sušice Ž 7 dráha 2. 2.liga - ženy :Základní část
Frozens Kladno 17
29.1.2005 8:55 Frozens Kladno 4 dráha 3. 2.liga - ženy :Základní část
Hungary Ž 17
13.11.2004 21:00 El Greco 6 dráha 3. Pohár ČSC 2004 :Skupina o 17. - 22.místo
Frozens Kladno 4
13.11.2004 16:40 Valící se šutráky 9 dráha 3. Pohár ČSC 2004 :Skupina B
Frozens Kladno 3
13.11.2004 12:20 Savona I 15 dráha 2. Pohár ČSC 2004 :Skupina B
Frozens Kladno 1
20.3.2004 17:55 Frozens Kladno 7 dráha 2. 2.liga - ženy :DKT "A"
CC Dion DK 10
20.3.2004 11:55 CC Dion DK 7 dráha 3. 2.liga - ženy :DKT "A"
Frozens Kladno 3
29.2.2004 17:55 Frozens Kladno 0 dráha 4. 2.liga - ženy :Základní část
Nord Star 13
29.2.2004 11:55 Frozens Kladno 3 dráha 1. 2.liga - ženy :Základní část
CC Dion DK 6
28.2.2004 17:55 CC Dion DK 10 dráha 4. 2.liga - ženy :Základní část
Frozens Kladno 4
28.2.2004 11:55 Aritma 3 15 dráha 2. 2.liga - ženy :Základní část
Frozens Kladno 0
1.2.2004 17:55 Frozens Kladno 0 dráha 1. 2.liga - ženy :Základní část
Aritma 3 9
1.2.2004 11:55 Nord Star 9 dráha 2. 2.liga - ženy :Základní část
Frozens Kladno 0
31.1.2004 20:55 Aritma 3 9 dráha 2. 2.liga - ženy :Základní část
Frozens Kladno 0
31.1.2004 14:55 Frozens Kladno 0 dráha 3. 2.liga - ženy :Základní část
Nord Star 9
31.1.2004 8:55 Frozens Kladno 0 dráha 2. 2.liga - ženy :Základní část
CC Dion DK 9