[x]
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Magala Peter
datum | čas | zápas | dráha | soutěž |
---|---|---|---|---|
6.4.2014 | 14:00 | Ledoborci 3 0 | dráha 1. | Finálový turnaj divizí :Finále divize |
Guerera TP 0 | ||||
6.4.2014 | 8:00 | Guerera TP 8 | dráha 3. | Finálový turnaj divizí :Finále divize |
Savona 3 3 | ||||
5.4.2014 | 17:00 | Zlatá Praha 3 6 | dráha 2. | Finálový turnaj divizí :Finále divize |
Guerera TP 5 | ||||
5.4.2014 | 11:00 | Guerera TP 5 | dráha 4. | Finálový turnaj divizí :Finále divize |
RPK Brno 6 | ||||
23.3.2014 | 17:00 | Karviná 0 | dráha 3. | Muži divize A :Základní část |
Guerera TP 1 | ||||
23.3.2014 | 11:00 | Guerera TP 11 | dráha 2. | Muži divize A :Základní část |
Brno - Východ 5 | ||||
22.3.2014 | 11:00 | Dion VIP 8 | dráha 2. | Muži divize A :Základní část |
Guerera TP 4 | ||||
16.3.2014 | 17:00 | Zbraslav ONI 2 | dráha 1. | Muži divize A :Základní část |
Guerera TP 6 | ||||
15.3.2014 | 20:00 | Guerera TP 5 | dráha 2. | Muži divize A :Základní část |
WHEELCHAIR 9 | ||||
15.3.2014 | 14:00 | Guerera TP 8 | dráha 3. | Muži divize A :Základní část |
Dion YB 3 | ||||
15.12.2013 | 17:00 | Guerera TP 5 | dráha 1. | Muži divize A :Základní část |
Karviná 7 | ||||
15.12.2013 | 11:00 | Ledoborci 4 0 | dráha 3. | Muži divize A :Základní část |
Guerera TP 11 | ||||
14.12.2013 | 20:00 | RIPER Hradec Králové HD 0 | dráha 4. | Muži divize A :Základní část |
Guerera TP 1 | ||||
14.12.2013 | 14:00 | Guerera TP 11 | dráha 1. | Muži divize A :Základní část |
Dion VIP 6 | ||||
14.12.2013 | 8:00 | Guerera TP 7 | dráha 4. | Muži divize A :Základní část |
RIPER Hradec Králové HD 6 | ||||
27.10.2013 | 20:00 | Guerera TP 8 | dráha 3. | Muži divize A :Základní část |
Zbraslav ONI 3 | ||||
27.10.2013 | 14:00 | Guerera TP 13 | dráha 4. | Muži divize A :Základní část |
Ledoborci 4 2 | ||||
27.10.2013 | 8:00 | Brno - Východ 0 | dráha 1. | Muži divize A :Základní část |
Guerera TP 10 | ||||
26.10.2013 | 17:00 | Dion YB 9 | dráha 2. | Muži divize A :Základní část |
Guerera TP 7 | ||||
26.10.2013 | 11:00 | WHEELCHAIR 6 | dráha 4. | Muži divize A :Základní část |
Guerera TP 9 | ||||
13.4.2013 | 9:00 | Guerera TP 2 | dráha 3. | MČR Baráže 2013 :Baráž o 1. ligu mužů |
Zlatá Praha 1 10 | ||||
23.2.2013 | 16:00 | Kolibris 2 9 | dráha 3. | 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část) |
Guerera TP 1 | ||||
23.2.2013 | 8:30 | Savona 5 6 | dráha 4. | 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část) |
Guerera TP 1 | ||||
3.2.2013 | 19:30 | Guerera TP 1 | dráha 4. | 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část) |
Trutnov 1 7 | ||||
3.2.2013 | 12:00 | Guerera TP 1 | dráha 2. | 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část) |
S&K Tee Party 10 | ||||
2.2.2013 | 19:30 | Zbraslav OH 10 | dráha 2. | 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část) |
Guerera TP 4 | ||||
2.2.2013 | 12:00 | Zbraslav M 7 | dráha 3. | 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část) |
Guerera TP 4 | ||||
18.11.2012 | 16:00 | Guerera TP 3 | dráha 1. | 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část) |
Ledoborci 1 6 | ||||
18.11.2012 | 8:30 | Guerera TP 0 | dráha 2. | 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část) |
Kolibris 2 9 | ||||
17.11.2012 | 16:00 | Guerera TP 8 | dráha 3. | 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část) |
Savona 5 9 | ||||
17.11.2012 | 8:30 | Trutnov 1 9 | dráha 4. | 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část) |
Guerera TP 2 | ||||
4.11.2012 | 19:30 | S&K Tee Party 1 | dráha 4. | 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část) |
Guerera TP 9 | ||||
4.11.2012 | 12:00 | Guerera TP 2 | dráha 1. | 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část) |
Zbraslav OH 10 | ||||
3.11.2012 | 19:30 | Ledoborci 1 9 | dráha 2. | 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část) |
Guerera TP 6 | ||||
3.11.2012 | 12:00 | Guerera TP 5 | dráha 3. | 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část) |
Zbraslav M 4 | ||||
7.4.2012 | 17:30 | Zlatá Praha 3 2 | dráha 3. | 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část) |
Guerera TP 11 | ||||
7.4.2012 | 11:30 | Brno - Západ 4 | dráha 2. | 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část) |
Guerera TP 8 | ||||
22.1.2012 | 17:30 | Demion 1 | dráha 1. | 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část) |
Guerera TP 9 | ||||
22.1.2012 | 11:30 | Guerera TP 4 | dráha 4. | 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část) |
Zbraslav H 3 | ||||
21.1.2012 | 17:30 | Guerera TP 9 | dráha 4. | 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část) |
Kolibris 3 1 | ||||
21.1.2012 | 11:30 | RPK Brno 1 | dráha 1. | 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část) |
Guerera TP 7 | ||||
6.11.2011 | 14:30 | Guerera TP 8 | dráha 2. | 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část) |
Brno - Východ 5 | ||||
6.11.2011 | 8:30 | Guerera TP 7 | dráha 3. | 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část) |
Brno - Západ 6 | ||||
5.11.2011 | 14:30 | Guerera TP 9 | dráha 2. | 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část) |
Zlatá Praha 3 2 | ||||
5.11.2011 | 8:30 | Guerera TP 7 | dráha 4. | 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část) |
Demion 6 | ||||
2.10.2011 | 17:30 | Zbraslav H 6 | dráha 2. | 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část) |
Guerera TP 9 | ||||
2.10.2011 | 11:30 | Kolibris 3 9 | dráha 1. | 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část) |
Guerera TP 7 | ||||
1.10.2011 | 17:30 | Guerera TP 6 | dráha 3. | 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část) |
RPK Brno 4 | ||||
1.10.2011 | 11:30 | Brno - Východ 3 | dráha 1. | 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část) |
Guerera TP 9 | ||||
9.4.2011 | 14:30 | Guerera TP 7 | dráha 2. | 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část) |
Zbraslav OH 5 | ||||
5.12.2010 | 17:30 | S&K Tee Party 6 | dráha 3. | 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část) |
Guerera TP 2 | ||||
5.12.2010 | 11:30 | Guerera TP 2 | dráha 1. | 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část) |
Zlatá Praha 3 8 | ||||
4.12.2010 | 17:30 | Guerera TP 3 | dráha 4. | 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část) |
Zbraslav H 6 | ||||
4.12.2010 | 11:30 | Guerera TP 7 | dráha 3. | 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část) |
Klub z Viktorky 1 | ||||
31.10.2010 | 17:30 | Brno - Východ 7 | dráha 4. | 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část) |
Guerera TP 6 | ||||
31.10.2010 | 11:30 | Demion 6 | dráha 1. | 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část) |
Guerera TP 2 | ||||
30.10.2010 | 20:30 | Guerera TP 2 | dráha 2. | 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část) |
S&K Tee Party 8 | ||||
30.10.2010 | 14:30 | Zbraslav OH 10 | dráha 1. | 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část) |
Guerera TP 3 | ||||
30.10.2010 | 8:30 | Zlatá Praha 3 7 | dráha 4. | 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část) |
Guerera TP 3 | ||||
3.10.2010 | 14:30 | Guerera TP 8 | dráha 1. | 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část) |
Zbraslav H 3 | ||||
3.10.2010 | 8:30 | Guerera TP 6 | dráha 2. | 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část) |
Klub z Viktorky 3 | ||||
2.10.2010 | 17:30 | Brno - Východ 5 | dráha 4. | 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část) |
Guerera TP 4 | ||||
2.10.2010 | 11:30 | Demion 6 | dráha 2. | 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část) |
Guerera TP 7 | ||||
7.3.2010 | 8:00 | Modřany TP 8 | dráha 4. | 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část) |
Guerera TP 3 | ||||
6.3.2010 | 20:00 | Guerera TP 6 | dráha 4. | 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část) |
Ledoborci 2 2 | ||||
6.3.2010 | 8:00 | Dion 1 2 | dráha 3. | 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část) |
Guerera TP 9 | ||||
10.1.2010 | 17:00 | Zbraslav OH 6 | dráha 4. | 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část) |
Guerera TP 8 | ||||
10.1.2010 | 11:00 | Karviná 7 | dráha 2. | 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část) |
Guerera TP 3 | ||||
9.1.2010 | 20:00 | Guerera TP 6 | dráha 2. | 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část) |
Dion VIP 4 | ||||
9.1.2010 | 14:00 | Tee Party 5 | dráha 4. | 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část) |
Guerera TP 11 | ||||
9.1.2010 | 8:00 | Zbraslav A 1 | dráha 2. | 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část) |
Guerera TP 7 | ||||
6.12.2009 | 17:00 | Guerera TP 2 | dráha 1. | 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část) |
Brno - Západ 9 | ||||
6.12.2009 | 11:00 | Aritma 3 1 | dráha 2. | 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část) |
Guerera TP 11 | ||||
5.12.2009 | 14:00 | Zlatá Praha 2 0 | dráha 4. | 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část) |
Guerera TP 8 | ||||
21.11.2009 | 14:00 | Guerera TP 8 | dráha 3. | 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část) |
Modřany TP 7 | ||||
21.11.2009 | 8:00 | Ledoborci 2 6 | dráha 4. | 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část) |
Guerera TP 7 | ||||
1.11.2009 | 11:00 | Guerera TP 7 | dráha 3. | 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část) |
Dion 1 2 | ||||
31.10.2009 | 20:00 | Guerera TP 7 | dráha 3. | 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část) |
Zbraslav OH 3 | ||||
31.10.2009 | 14:00 | Guerera TP 7 | dráha 2. | 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část) |
Karviná 5 | ||||
31.10.2009 | 8:00 | Dion VIP 5 | dráha 4. | 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část) |
Guerera TP 9 | ||||
13.9.2009 | 20:00 | Guerera TP 15 | dráha 3. | 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část) |
Aritma 3 0 | ||||
13.9.2009 | 14:00 | Guerera TP 7 | dráha 4. | 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část) |
Tee Party 4 | ||||
13.9.2009 | 8:00 | Guerera TP 7 | dráha 3. | 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část) |
Zbraslav A 5 | ||||
12.9.2009 | 20:00 | Brno - Západ 4 | dráha 1. | 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část) |
Guerera TP 3 | ||||
12.9.2009 | 8:00 | Guerera TP 9 | dráha 3. | 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část) |
Zlatá Praha 2 2 | ||||
4.4.2009 | 17:00 | Guerera TP 7 | dráha 3. | 3.liga - muži :základní část |
RPK Brno 8 | ||||
4.4.2009 | 8:00 | Brno - Západ 7 | dráha 4. | 3.liga - muži :základní část |
Guerera TP 5 | ||||
8.3.2009 | 8:00 | Dion VIP 11 | dráha 4. | 3.liga - muži :základní část |
Guerera TP 4 | ||||
22.2.2009 | 14:00 | Karviná 6 | dráha 3. | 3.liga - muži :základní část |
Guerera TP 7 | ||||
21.2.2009 | 20:00 | Guerera TP 8 | dráha 1. | 3.liga - muži :základní část |
Zbraslav A 6 | ||||
21.2.2009 | 11:00 | Zlatá Praha 2 8 | dráha 1. | 3.liga - muži :základní část |
Guerera TP 5 | ||||
23.11.2008 | 11:00 | Kamenný Újezd 3 | dráha 3. | 3.liga - muži :základní část |
Guerera TP 11 | ||||
22.11.2008 | 8:00 | Guerera TP 9 | dráha 4. | 3.liga - muži :základní část |
Tee Party 4 | ||||
28.9.2008 | 17:00 | Ledoborci 2 8 | dráha 2. | 3.liga - muži :základní část |
Guerera TP 9 | ||||
27.9.2008 | 14:00 | Guerera TP 10 | dráha 2. | 3.liga - muži :základní část |
Zbraslav OH 1 | ||||
6.4.2008 | 10:45 | Ledoborci 2 1 | dráha 3. | 2.liga - muži :2.liga B - 2.část |
Guerera TP 8 | ||||
5.4.2008 | 18:15 | RPK Brno 5 | dráha 4. | 2.liga - muži :2.liga B - 2.část |
Guerera TP 8 | ||||
5.4.2008 | 10:45 | Guerera TP 9 | dráha 1. | 2.liga - muži :2.liga B - 2.část |
Zbraslav M 8 | ||||
16.3.2008 | 18:15 | Dion TP 3 | dráha 1. | 2.liga - muži :2.liga B - 2.část |
Guerera TP 5 | ||||
16.3.2008 | 10:45 | Guerera TP 5 | dráha 1. | 2.liga - muži :2.liga B - 2.část |
Klub z Viktorky 6 | ||||
15.3.2008 | 10:45 | Guerera TP 5 | dráha 3. | 2.liga - muži :2.liga B - 2.část |
Kolibris 5 6 | ||||
27.1.2008 | 13:15 | Guerera TP 15 | dráha 2. | 2.liga - muži :2.liga B - 2.část |
Kamenný Újezd 1 | ||||
26.1.2008 | 15:45 | Kladno The Bush 7 | dráha 4. | 2.liga - muži :2.liga B - 2.část |
Guerera TP 5 | ||||
26.1.2008 | 8:15 | Guerera TP 6 | dráha 3. | 2.liga - muži :2.liga B - 2.část |
Brno - Západ 7 | ||||
25.11.2007 | 15:45 | Guerera TP 5 | dráha 4. | 2.liga - muži :2. a 3.liga - 2.turnaj |
Dion 1 7 | ||||
25.11.2007 | 8:15 | Guerera TP 4 | dráha 4. | 2.liga - muži :2. a 3.liga - 2.turnaj |
Zbraslav M 3 | ||||
24.11.2007 | 18:15 | Guerera TP 7 | dráha 2. | 2.liga - muži :2. a 3.liga - 2.turnaj |
Dion TP 7 | ||||
24.11.2007 | 10:45 | RPK Brno 6 | dráha 3. | 2.liga - muži :2. a 3.liga - 2.turnaj |
Guerera TP 6 | ||||
30.9.2007 | 15:45 | Guerera TP 2 | dráha 1. | 2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj |
Demion 6 | ||||
29.9.2007 | 20:45 | Brno - Západ 0 | dráha 1. | 2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj |
Guerera TP 0 | ||||
29.9.2007 | 13:15 | Guerera TP 4 | dráha 2. | 2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj |
Dion 1 6 | ||||
28.9.2007 | 15:45 | Ledoborci 2 0 | dráha 4. | 2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj |
Guerera TP 14 | ||||
28.9.2007 | 10:45 | Dion RM 16 | dráha 1. | 2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj |
Guerera TP 0 |