[x]
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Balíková (Novotná) Gabriela (1.KCK TRUTNOV)
datum | čas | zápas | dráha | soutěž |
---|---|---|---|---|
20.3.2021 | 15:30 | Kolibris 1 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Trutnov 2 | ||||
20.3.2021 | 9:00 | Ledoborky 3 | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Trutnov 2 | ||||
14.2.2021 | 15:30 | Trutnov 2 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Sokolky | ||||
14.2.2021 | 9:00 | Trutnov 2 | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Letící kameny | ||||
13.2.2021 | 15:30 | Citadela | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Trutnov 2 | ||||
13.2.2021 | 9:00 | Trutnov 2 | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Dion XX | ||||
6.12.2020 | 15:30 | Savona I | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Trutnov 2 | ||||
6.12.2020 | 9:00 | Sokolky | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Trutnov 2 | ||||
5.12.2020 | 15:30 | Trutnov 2 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Ledoborky 3 | ||||
5.12.2020 | 9:00 | Letící kameny | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Trutnov 2 | ||||
11.10.2020 | 15:30 | Trutnov 2 6 | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Kolibris 1 7 | ||||
11.10.2020 | 9:00 | Trutnov 2 6 | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Citadela 4 | ||||
10.10.2020 | 15:30 | Dion XX 0 | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Trutnov 2 1 | ||||
10.10.2020 | 9:00 | Trutnov 2 10 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Savona I 6 | ||||
15.3.2020 | 15:30 | Trutnov 2 | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Zbraslav TP | ||||
15.3.2020 | 8:30 | Trutnov 2 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Kolibris 1 | ||||
14.3.2020 | 15:30 | Trutnov 2 | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Liboc 4 | ||||
14.3.2020 | 8:30 | Citadela | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Trutnov 2 | ||||
19.1.2020 | 15:30 | Trutnov 2 7 | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Savona I 2 | ||||
19.1.2020 | 8:30 | Kolibris 2 6 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Trutnov 2 3 | ||||
18.1.2020 | 15:30 | Trutnov 2 7 | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Letící kameny 3 | ||||
18.1.2020 | 8:30 | Liboc 4 6 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Trutnov 2 12 | ||||
8.12.2019 | 15:30 | Kolibris 1 8 | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Trutnov 2 5 | ||||
8.12.2019 | 8:30 | Trutnov 2 9 | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Citadela 6 | ||||
13.10.2019 | 15:30 | Zbraslav TP 6 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Trutnov 2 7 | ||||
13.10.2019 | 8:30 | Savona I 6 | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Trutnov 2 3 | ||||
12.10.2019 | 15:30 | Trutnov 2 1 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Kolibris 2 9 | ||||
12.10.2019 | 8:30 | Letící kameny 3 | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Trutnov 2 8 | ||||
17.3.2019 | 15:30 | Trutnov 2 0 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Citadela 6 | ||||
17.3.2019 | 8:30 | Liboc 1 6 | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Trutnov 2 7 | ||||
16.3.2019 | 15:30 | Trutnov 2 12 | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Valící se šutráky 4 | ||||
16.3.2019 | 8:30 | Letící kameny 8 | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Trutnov 2 4 | ||||
10.2.2019 | 19:30 | Liboc 4 5 | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Trutnov 2 7 | ||||
10.2.2019 | 12:00 | Trutnov 2 0 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Kolibris 1 10 | ||||
16.12.2018 | 19:30 | Zbraslav TP 7 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Trutnov 2 8 | ||||
16.12.2018 | 12:00 | Valící se šutráky 8 | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Trutnov 2 2 | ||||
15.12.2018 | 19:30 | Trutnov 2 3 | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Liboc 1 6 | ||||
15.12.2018 | 12:00 | Trutnov 2 2 | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Letící kameny 11 | ||||
21.10.2018 | 15:30 | Citadela 10 | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Trutnov 2 7 | ||||
21.10.2018 | 8:30 | Trutnov 2 4 | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Liboc 4 3 | ||||
20.10.2018 | 15:30 | Kolibris 1 5 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Trutnov 2 9 | ||||
20.10.2018 | 8:30 | Trutnov 2 9 | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Zbraslav TP 8 | ||||
22.9.2018 | 17:45 | Savona 6 8 | dráha 2. | Pohár ČSC 2018 :Skupina C |
Trutnov 2 4 | ||||
22.9.2018 | 8:00 | Trutnov 2 3 | dráha 1. | Pohár ČSC 2018 :Skupina C |
Dion YB 8 | ||||
21.9.2018 | 17:45 | Letící kameny 4 | dráha 3. | Pohár ČSC 2018 :Skupina C |
Trutnov 2 3 | ||||
21.9.2018 | 12:30 | Trutnov 2 3 | dráha 2. | Pohár ČSC 2018 :Skupina C |
Kolibris 5 5 | ||||
14.4.2018 | 15:30 | Ledolamky 12 | dráha 2. | Barážový turnaj - 1.liga/Extraliga - ženy :Baráž |
Trutnov 2 8 | ||||
31.3.2018 | 15:30 | Trutnov 2 10 | dráha 4. | Extraliga – ženy :Základní část |
Liboc 1 2 | ||||
31.3.2018 | 9:30 | PLC LEDO 10 | dráha 1. | Extraliga – ženy :Základní část |
Trutnov 2 9 | ||||
4.2.2018 | 15:30 | Trutnov 2 5 | dráha 4. | Extraliga – ženy :Základní část |
Savona M 9 | ||||
4.2.2018 | 9:30 | Sokolky 9 | dráha 1. | Extraliga – ženy :Základní část |
Trutnov 2 6 | ||||
3.2.2018 | 16:30 | Trutnov 2 1 | dráha 4. | Extraliga – ženy :Základní část |
Zbraslav W 10 | ||||
3.2.2018 | 8:15 | Savona H 9 | dráha 2. | Extraliga – ženy :Základní část |
Trutnov 2 8 | ||||
17.12.2017 | 20:15 | Trutnov 2 5 | dráha 1. | Extraliga – ženy :Základní část |
Liboc 3 12 | ||||
17.12.2017 | 12:00 | Savona M 9 | dráha 3. | Extraliga – ženy :Základní část |
Trutnov 2 2 | ||||
16.12.2017 | 20:15 | Trutnov 2 8 | dráha 4. | Extraliga – ženy :Základní část |
PLC LEDO 4 | ||||
16.12.2017 | 12:00 | Trutnov 2 5 | dráha 3. | Extraliga – ženy :Základní část |
Sokolky 8 | ||||
22.10.2017 | 16:00 | Liboc 1 5 | dráha 2. | Extraliga – ženy :Základní část |
Trutnov 2 10 | ||||
22.10.2017 | 8:30 | Zbraslav W 9 | dráha 4. | Extraliga – ženy :Základní část |
Trutnov 2 3 | ||||
21.10.2017 | 16:00 | Trutnov 2 3 | dráha 2. | Extraliga – ženy :Základní část |
Savona H 10 | ||||
21.10.2017 | 8:30 | Liboc 3 9 | dráha 3. | Extraliga – ženy :Základní část |
Trutnov 2 7 | ||||
20.2.2016 | 15:30 | Letící kameny 4 | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Trutnov 2 7 | ||||
20.2.2016 | 8:30 | Falcon Praha 4 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Trutnov 2 6 | ||||
24.1.2016 | 19:00 | Trutnov 2 7 | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
PLC 4 | ||||
24.1.2016 | 12:00 | Savona I 10 | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Trutnov 2 7 | ||||
23.1.2016 | 19:00 | Trutnov 2 6 | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Kolibris 1 5 | ||||
23.1.2016 | 12:00 | Ledoborky 1 3 | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Trutnov 2 9 | ||||
8.11.2015 | 15:30 | Trutnov 2 6 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Sokolky 5 | ||||
8.11.2015 | 8:30 | Trutnov 2 8 | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Letící kameny 4 | ||||
7.11.2015 | 15:30 | Trutnov 2 7 | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Falcon Praha 6 | ||||
7.11.2015 | 8:30 | PLC 2 | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Trutnov 2 14 | ||||
4.10.2015 | 19:00 | Trutnov 2 6 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Savona I 4 | ||||
4.10.2015 | 12:00 | Kolibris 1 5 | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Trutnov 2 9 | ||||
3.10.2015 | 19:00 | Trutnov 2 8 | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Ledoborky 1 3 | ||||
3.10.2015 | 12:00 | Sokolky 9 | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Trutnov 2 3 | ||||
12.9.2015 | 13:45 | Ledoborci 7 8 | dráha 3. | Pohár ČSC 2015 :Skupina C |
Trutnov 2 2 | ||||
12.9.2015 | 8:45 | Trutnov 2 6 | dráha 1. | Pohár ČSC 2015 :Skupina C |
Sokolky 5 | ||||
11.9.2015 | 17:00 | Trutnov 2 4 | dráha 4. | Pohár ČSC 2015 :Skupina C |
Kolibris 2 7 | ||||
11.9.2015 | 11:15 | Liboc 14 | dráha 2. | Pohár ČSC 2015 :Skupina C |
Trutnov 2 3 | ||||
22.2.2015 | 9:30 | PLC MARTIN 3 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Trutnov 2 6 | ||||
21.2.2015 | 15:30 | Savona I 6 | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Trutnov 2 5 | ||||
21.2.2015 | 8:30 | Trutnov 2 9 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Zbraslav TP 2 | ||||
1.2.2015 | 19:00 | PLC MARTIN 5 | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Trutnov 2 8 | ||||
1.2.2015 | 12:00 | Ledoborky 1 5 | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Trutnov 2 4 | ||||
31.1.2015 | 19:00 | Trutnov 2 7 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Ledoborky 2 3 | ||||
31.1.2015 | 12:00 | Letící kameny 7 | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Trutnov 2 4 | ||||
9.11.2014 | 15:30 | Trutnov 2 6 | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Sokolky 7 | ||||
9.11.2014 | 8:30 | Trutnov 2 2 | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
PLC MARTIN 5 | ||||
8.11.2014 | 15:30 | Zbraslav TP 4 | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Trutnov 2 12 | ||||
8.11.2014 | 8:30 | Trutnov 2 6 | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Savona I 5 | ||||
19.10.2014 | 19:00 | Trutnov 2 4 | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Ledoborky 1 5 | ||||
19.10.2014 | 12:00 | Ledoborky 2 2 | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Trutnov 2 7 | ||||
18.10.2014 | 19:00 | Trutnov 2 3 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Letící kameny 9 | ||||
18.10.2014 | 12:00 | Sokolky 2 | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Trutnov 2 10 | ||||
14.9.2014 | 9:45 | Trutnov 2 3 | dráha 1. | Pohár ČSC 2014 :Osmifinále |
Liboc 3 7 | ||||
13.9.2014 | 17:15 | Trutnov 2 4 | dráha 4. | Pohár ČSC 2014 :Skupina A |
Savona H 6 | ||||
13.9.2014 | 12:00 | Loupežníci Jičín 2 | dráha 2. | Pohár ČSC 2014 :Skupina A |
Trutnov 2 7 | ||||
6.4.2014 | 17:00 | Martin TP 2 | dráha 3. | Ženy divize :Základní část |
Trutnov 2 9 | ||||
6.4.2014 | 11:00 | Trutnov 2 11 | dráha 1. | Ženy divize :Základní část |
RIPER Hradec Králové 1 | ||||
5.4.2014 | 20:00 | RPK Brno 2 | dráha 2. | Ženy divize :Základní část |
Trutnov 2 5 | ||||
5.4.2014 | 14:00 | Trutnov 2 6 | dráha 4. | Ženy divize :Základní část |
Steel TP 4 | ||||
5.4.2014 | 8:00 | Tee Party Z 1 | dráha 2. | Ženy divize :Základní část |
Trutnov 2 8 | ||||
16.3.2014 | 20:00 | Trutnov 2 7 | dráha 3. | Ženy divize :Základní část |
Valící se šutráky 5 | ||||
16.3.2014 | 8:00 | Zlatá Praha 4 | dráha 1. | Ženy divize :Základní část |
Trutnov 2 9 | ||||
15.12.2013 | 20:00 | Trutnov 2 4 | dráha 4. | Ženy divize :Základní část |
Falcon Praha 5 | ||||
15.12.2013 | 14:00 | Trutnov 2 9 | dráha 2. | Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha 5 | ||||
15.12.2013 | 8:00 | RIPER Hradec Králové 4 | dráha 4. | Ženy divize :Základní část |
Trutnov 2 8 | ||||
14.12.2013 | 11:00 | Valící se šutráky 7 | dráha 3. | Ženy divize :Základní část |
Trutnov 2 4 | ||||
27.10.2013 | 17:00 | Trutnov 2 4 | dráha 2. | Ženy divize :Základní část |
Martin TP 8 | ||||
27.10.2013 | 11:00 | Trutnov 2 9 | dráha 4. | Ženy divize :Základní část |
Tee Party Z 5 | ||||
26.10.2013 | 20:00 | Trutnov 2 19 | dráha 1. | Ženy divize :Základní část |
RPK Brno 0 | ||||
26.10.2013 | 14:00 | Falcon Praha 6 | dráha 3. | Ženy divize :Základní část |
Trutnov 2 5 | ||||
26.10.2013 | 8:00 | Steel TP 2 | dráha 1. | Ženy divize :Základní část |
Trutnov 2 10 | ||||
30.3.2013 | 16:00 | Trutnov 2 4 | dráha 1. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Zbraslav SK 5 | ||||
30.3.2013 | 8:30 | Trutnov 2 11 | dráha 3. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Liboc 1 4 | ||||
10.2.2013 | 19:30 | Savona I 8 | dráha 4. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Trutnov 2 4 | ||||
10.2.2013 | 12:00 | Tee Party 9 | dráha 1. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Trutnov 2 5 | ||||
9.2.2013 | 19:30 | Sokolky 4 | dráha 3. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Trutnov 2 12 | ||||
9.2.2013 | 12:00 | Trutnov 2 2 | dráha 1. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Valící se šutráky 5 | ||||
11.11.2012 | 16:00 | Letící kameny 8 | dráha 3. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Trutnov 2 2 | ||||
11.11.2012 | 8:30 | Zbraslav SK 7 | dráha 4. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Trutnov 2 5 | ||||
10.11.2012 | 16:00 | Liboc 1 9 | dráha 2. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Trutnov 2 3 | ||||
10.11.2012 | 8:30 | Trutnov 2 11 | dráha 4. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Savona I 4 | ||||
21.10.2012 | 19:30 | Trutnov 2 5 | dráha 1. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Tee Party 4 | ||||
21.10.2012 | 12:00 | Trutnov 2 5 | dráha 2. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Sokolky 6 | ||||
20.10.2012 | 19:30 | Trutnov 2 3 | dráha 3. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Letící kameny 11 | ||||
20.10.2012 | 12:00 | Valící se šutráky 5 | dráha 4. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Trutnov 2 8 | ||||
31.3.2012 | 16:00 | Trutnov 2 4 | dráha 3. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Zbraslav SK 14 | ||||
31.3.2012 | 8:30 | Trutnov 2 3 | dráha 1. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Aritma 1 9 | ||||
12.2.2012 | 19:30 | Trutnov 2 7 | dráha 4. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Citadela 1 | ||||
12.2.2012 | 12:00 | Aritma 5 4 | dráha 2. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Trutnov 2 5 | ||||
11.2.2012 | 19:30 | Zbraslav D 0 | dráha 4. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Trutnov 2 1 | ||||
11.2.2012 | 12:00 | Trutnov 2 6 | dráha 3. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Savona I 9 | ||||
13.11.2011 | 16:00 | Dion DJ 7 | dráha 2. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Trutnov 2 6 | ||||
13.11.2011 | 8:30 | Zbraslav SK 7 | dráha 4. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Trutnov 2 6 | ||||
12.11.2011 | 16:00 | Aritma 1 6 | dráha 4. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Trutnov 2 7 | ||||
12.11.2011 | 8:30 | Citadela 7 | dráha 1. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Trutnov 2 6 | ||||
16.10.2011 | 19:30 | Trutnov 2 4 | dráha 3. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Aritma 5 7 | ||||
16.10.2011 | 12:00 | Trutnov 2 8 | dráha 1. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Zbraslav D 7 | ||||
15.10.2011 | 19:30 | Savona I 5 | dráha 2. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Trutnov 2 4 | ||||
15.10.2011 | 12:00 | Trutnov 2 4 | dráha 3. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Dion DJ 7 | ||||
3.4.2011 | 14:00 | Trutnov 2 6 | dráha 2. | Baráž o extraligu - ženy :Baráž o Extraligu 2011/12 |
Kolibris 1 7 | ||||
2.4.2011 | 18:30 | Trutnov 2 4 | dráha 4. | Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část) |
Kolibris 2 9 | ||||
2.4.2011 | 12:00 | Trutnov 2 9 | dráha 2. | Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část) |
Aritma 3 4 | ||||
23.1.2011 | 15:30 | Letící kameny 5 | dráha 2. | Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část) |
Trutnov 2 7 | ||||
23.1.2011 | 9:00 | Savona H 10 | dráha 3. | Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část) |
Trutnov 2 2 | ||||
22.1.2011 | 15:30 | Trutnov 2 2 | dráha 1. | Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část) |
Savona M 9 | ||||
22.1.2011 | 9:00 | Aritma 1 9 | dráha 4. | Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část) |
Trutnov 2 10 | ||||
21.11.2010 | 18:30 | Dion SJ 12 | dráha 3. | Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část) |
Trutnov 2 2 | ||||
21.11.2010 | 12:00 | Kolibris 2 9 | dráha 2. | Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část) |
Trutnov 2 7 | ||||
20.11.2010 | 18:30 | Trutnov 2 4 | dráha 3. | Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část) |
Letící kameny 5 | ||||
20.11.2010 | 12:00 | Trutnov 2 3 | dráha 2. | Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část) |
Savona H 7 | ||||
24.10.2010 | 15:30 | Aritma 3 9 | dráha 3. | Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část) |
Trutnov 2 2 | ||||
24.10.2010 | 9:00 | Savona M 12 | dráha 4. | Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část) |
Trutnov 2 4 | ||||
23.10.2010 | 15:30 | Trutnov 2 4 | dráha 1. | Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část) |
Aritma 1 8 | ||||
23.10.2010 | 9:00 | Trutnov 2 4 | dráha 4. | Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část) |
Dion SJ 8 | ||||
9.2.2008 | 15:25 | Trutnov 2 9 | dráha 1. | 1.liga - ženy :základní část |
Kolibris 3Ž 3 | ||||
9.2.2008 | 8:55 | Kolibris 3Ž 6 | dráha 4. | 1.liga - ženy :základní část |
Aritma 1 8 | ||||
20.1.2008 | 18:25 | Kolibris 3Ž 10 | dráha 1. | 1.liga - ženy :základní část |
Zlatá Praha Ž 3 | ||||
20.1.2008 | 11:55 | Savona I 8 | dráha 3. | 1.liga - ženy :základní část |
Kolibris 3Ž 5 | ||||
19.1.2008 | 18:25 | Kolibris 1 1 | dráha 2. | 1.liga - ženy :základní část |
Kolibris 3Ž 13 | ||||
19.1.2008 | 11:55 | Kolibris 3Ž 12 | dráha 3. | 1.liga - ženy :základní část |
Valící se šutráky 4 | ||||
22.12.2007 | 16:15 | Trutnov 1 9 | dráha 2. | MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles |
MD CC Dion Silver 0 | ||||
22.12.2007 | 10:15 | Trutnov 1 8 | dráha 2. | MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles |
Ledoborci 2 3 | ||||
21.12.2007 | 18:15 | MD CC Savona 3 8 | dráha 4. | MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles |
Trutnov 1 4 | ||||
21.12.2007 | 12:15 | MD CC Aritma 5 5 | dráha 4. | MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles |
Trutnov 1 6 | ||||
21.12.2007 | 8:15 | Trutnov 1 6 | dráha 1. | MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles |
Aritma 2 12 | ||||
11.11.2007 | 15:25 | Kolibris 3Ž 6 | dráha 2. | 1.liga - ženy :základní část |
Letící kameny 5 | ||||
11.11.2007 | 8:55 | Kolibris 3Ž 8 | dráha 3. | 1.liga - ženy :základní část |
Trutnov 2 1 | ||||
10.11.2007 | 15:25 | Aritma 1 10 | dráha 3. | 1.liga - ženy :základní část |
Kolibris 3Ž 4 | ||||
10.11.2007 | 8:55 | Zlatá Praha Ž 2 | dráha 4. | 1.liga - ženy :základní část |
Kolibris 3Ž 10 | ||||
28.10.2007 | 18:25 | Kolibris 3Ž 2 | dráha 3. | 1.liga - ženy :základní část |
Savona I 11 | ||||
28.10.2007 | 11:55 | Kolibris 3Ž 9 | dráha 1. | 1.liga - ženy :základní část |
Kolibris 1 3 | ||||
27.10.2007 | 18:25 | Valící se šutráky 11 | dráha 2. | 1.liga - ženy :základní část |
Kolibris 3Ž 7 | ||||
27.10.2007 | 11:55 | Letící kameny 12 | dráha 1. | 1.liga - ženy :základní část |
Kolibris 3Ž 7 | ||||
8.4.2007 | 14:55 | Kolibris 3Ž 11 | dráha 4. | 2.liga - ženy :2.kolo |
Aritma 4 1 | ||||
8.4.2007 | 8:55 | Kolibris 3Ž 11 | dráha 1. | 2.liga - ženy :2.kolo |
Aritma 5 3 | ||||
7.4.2007 | 11:55 | Kolibris 1 7 | dráha 3. | 2.liga - ženy :2.kolo |
Kolibris 3Ž 3 | ||||
18.3.2007 | 8:55 | Ledoborky 1 8 | dráha 3. | 2.liga - ženy :2.kolo |
Kolibris 3Ž 3 | ||||
17.3.2007 | 11:55 | Kolibris 3Ž 9 | dráha 3. | 2.liga - ženy :2.kolo |
Demion 3 | ||||
4.2.2007 | 8:55 | Ledo TP 3 | dráha 4. | 2.liga - ženy :2.kolo |
Kolibris 3Ž 13 | ||||
3.2.2007 | 8:55 | Kolibris 3Ž 7 | dráha 2. | 2.liga - ženy :2.kolo |
RPK Brno 4 | ||||
19.11.2006 | 12:25 | Savona K 2 | dráha 3. | 1.liga - ženy :1.kolo |
Kolibris 3Ž 8 | ||||
18.11.2006 | 18:55 | Kolibris 3Ž 2 | dráha 4. | 1.liga - ženy :1.kolo |
Zbraslav D 12 | ||||
18.11.2006 | 12:25 | Savona I 11 | dráha 1. | 1.liga - ženy :1.kolo |
Kolibris 3Ž 3 | ||||
29.10.2006 | 15:25 | Kolibris 3Ž 6 | dráha 2. | 1.liga - ženy :1.kolo |
Zlatá Praha Ž 7 | ||||
29.10.2006 | 8:55 | Valící se šutráky 5 | dráha 1. | 1.liga - ženy :1.kolo |
Kolibris 3Ž 3 | ||||
28.10.2006 | 15:25 | Kolibris 3Ž 3 | dráha 3. | 1.liga - ženy :1.kolo |
Trutnov 2 7 | ||||
28.10.2006 | 8:55 | Citadela 13 | dráha 2. | 1.liga - ženy :1.kolo |
Kolibris 3Ž 2 | ||||
11.3.2006 | 20:55 | Kolibris 3Ž 9 | dráha 1. | 1.liga - ženy :PKT "B" |
Zlatá Praha Ž 0 | ||||
11.3.2006 | 17:55 | Savona I 10 | dráha 3. | 1.liga - ženy :PKT "B" |
Kolibris 3Ž 9 | ||||
11.3.2006 | 11:55 | Valící se šutráky 4 | dráha 2. | 1.liga - ženy :PKT "B" |
Kolibris 3Ž 9 | ||||
18.2.2006 | 14:55 | Zlatá Praha Ž 7 | dráha 4. | 1.liga - ženy :PKT "A" |
Kolibris 3Ž 5 | ||||
18.2.2006 | 8:55 | Kolibris 3Ž 4 | dráha 2. | 1.liga - ženy :PKT "A" |
Savona D 9 | ||||
28.1.2006 | 17:55 | CC Aritma 2Ž 3 | dráha 1. | 1.liga - ženy :Základní část |
Kolibris 3Ž 6 | ||||
28.1.2006 | 11:55 | Kolibris 3Ž 8 | dráha 2. | 1.liga - ženy :Základní část |
Savona D 6 | ||||
11.12.2005 | 17:55 | Valící se šutráky 8 | dráha 3. | 1.liga - ženy :Základní část |
Kolibris 3Ž 5 | ||||
11.12.2005 | 11:55 | Citadela 12 | dráha 4. | 1.liga - ženy :Základní část |
Kolibris 3Ž 1 | ||||
10.12.2005 | 20:55 | Kolibris 3Ž 4 | dráha 2. | 1.liga - ženy :Základní část |
Aritma 3 16 | ||||
10.12.2005 | 14:55 | Kolibris 3Ž 3 | dráha 4. | 1.liga - ženy :Základní část |
Zlatá Praha Ž 10 | ||||
10.12.2005 | 8:55 | Savona I 8 | dráha 3. | 1.liga - ženy :Základní část |
Kolibris 3Ž 5 | ||||
23.4.2005 | 14:55 | N.E.W. Trutnov 0 | dráha 1. | 1.liga - ženy :PKT "B" |
Kolibris 3Ž 9 | ||||
23.4.2005 | 8:55 | Savona D 7 | dráha 3. | 1.liga - ženy :PKT "B" |
Kolibris 3Ž 6 | ||||
12.3.2005 | 17:55 | Savona D 7 | dráha 4. | 1.liga - ženy :PKT "A" |
Kolibris 3Ž 5 | ||||
12.3.2005 | 11:55 | Kolibris 3Ž 7 | dráha 2. | 1.liga - ženy :PKT "A" |
Valící se šutráky 9 | ||||
5.2.2005 | 14:55 | Kolibris 3Ž 8 | dráha 2. | 1.liga - ženy :Základní část |
Aritma 3 3 | ||||
5.2.2005 | 8:55 | Trutnov 2 11 | dráha 4. | 1.liga - ženy :Základní část |
Kolibris 3Ž 5 | ||||
23.1.2005 | 20:55 | Valící se šutráky 4 | dráha 3. | 1.liga - ženy :Základní část |
Kolibris 3Ž 11 | ||||
23.1.2005 | 14:55 | CC Aritma 2Ž 6 | dráha 1. | 1.liga - ženy :Základní část |
Kolibris 3Ž 3 | ||||
23.1.2005 | 8:55 | Kolibris 3Ž 6 | dráha 2. | 1.liga - ženy :Základní část |
Savona D 5 | ||||
22.1.2005 | 17:55 | Kolibris 3Ž 9 | dráha 1. | 1.liga - ženy :Základní část |
Klub z Viktorky Ž 6 | ||||
22.1.2005 | 11:55 | Zlatá Praha Ž 9 | dráha 4. | 1.liga - ženy :Základní část |
Kolibris 3Ž 7 | ||||
3.10.2004 | 14:55 | Savona M 7 | dráha 2. | Extraliga - ženy :EKT "B" |
Kolibris 3Ž 6 | ||||
3.10.2004 | 8:55 | Dion SJ 9 | dráha 1. | Extraliga - ženy :EKT "B" |
Kolibris 3Ž 3 | ||||
13.3.2004 | 21:10 | Trutnov 2 7 | dráha 3. | 1.liga - ženy :PKT "A" |
Kolibris 3Ž 1 | ||||
13.3.2004 | 17:55 | Kolibris 3Ž 6 | dráha 2. | 1.liga - ženy :PKT "A" |
Aritma 3 4 | ||||
13.3.2004 | 11:55 | Kolibris 3Ž 8 | dráha 3. | 1.liga - ženy :PKT "A" |
CK Zlatá Praha 2 5 | ||||
14.2.2004 | 14:55 | Kolibris 3Ž 4 | dráha 4. | 1.liga - ženy :Základní část |
Klub z Viktorky Ž 5 | ||||
14.2.2004 | 8:55 | Trutnov 2 11 | dráha 3. | 1.liga - ženy :Základní část |
Kolibris 3Ž 2 | ||||
25.1.2004 | 20:55 | Valící se šutráky 7 | dráha 2. | 1.liga - ženy :Základní část |
Kolibris 3Ž 8 | ||||
25.1.2004 | 14:55 | 1.CK Brno juniorky 1 | dráha 4. | 1.liga - ženy :Základní část |
Kolibris 3Ž 8 | ||||
25.1.2004 | 8:55 | Kolibris 3Ž 4 | dráha 1. | 1.liga - ženy :Základní část |
Savona I 9 | ||||
24.1.2004 | 17:55 | Kolibris 3Ž 3 | dráha 1. | 1.liga - ženy :Základní část |
Dion SJ 9 | ||||
24.1.2004 | 11:55 | CK Zlatá Praha 2 2 | dráha 3. | 1.liga - ženy :Základní část |
Kolibris 3Ž 8 | ||||
1.4.2001 | 14:25 | Kolibris 2 9 | dráha 2. | Extraliga - ženy :Utkání o 3.místo |
Letící kameny 7 | ||||
1.4.2001 | 10:55 | Kolibris 2 5 | dráha 1. | Extraliga - ženy :Utkání o 3.místo |
Letící kameny 4 | ||||
31.3.2001 | 14:10 | Citadela 7 | dráha 4. | Extraliga - ženy :Semifinále |
Kolibris 2 3 | ||||
31.3.2001 | 8:15 | Citadela 7 | dráha 3. | Extraliga - ženy :Semifinále |
Kolibris 2 5 | ||||
11.2.2001 | 16:05 | Kolibris 2 10 | dráha 4. | Extraliga - ženy :5.hrací den |
Letící kameny 6 | ||||
11.2.2001 | 13:20 | Kolibris 2 8 | dráha 3. | Extraliga - ženy :5.hrací den |
Savona 1 6 | ||||
21.1.2001 | 15:40 | Aritma 1 3 | dráha 3. | Extraliga - ženy :4.hrací den |
Kolibris 2 15 | ||||
21.1.2001 | 11:00 | Citadela 4 | dráha 1. | Extraliga - ženy :4.hrací den |
Kolibris 2 6 | ||||
21.1.2001 | 8:15 | Kolibris 1 5 | dráha 2. | Extraliga - ženy :4.hrací den |
Kolibris 2 11 | ||||
19.11.2000 | 20:45 | CC Aritma 2Ž 2 | dráha 2. | Extraliga - ženy :3.hrací den |
Kolibris 2 7 | ||||
19.11.2000 | 18:00 | Kolibris 2 10 | dráha 4. | Extraliga - ženy :3.hrací den |
Zlatá Praha Ž 7 | ||||
19.11.2000 | 13:20 | Kolibris 2 9 | dráha 2. | Extraliga - ženy :3.hrací den |
Letící kameny 4 | ||||
5.11.2000 | 15:40 | Kolibris 2 12 | dráha 1. | Extraliga - ženy :2.hrací den |
Zlatá Praha Ž 5 | ||||
5.11.2000 | 11:00 | CC Aritma 2Ž 5 | dráha 4. | Extraliga - ženy :2.hrací den |
Kolibris 2 6 | ||||
5.11.2000 | 8:15 | Kolibris 1 0 | dráha 3. | Extraliga - ženy :2.hrací den |
Kolibris 2 19 | ||||
8.10.2000 | 20:45 | Aritma 1 3 | dráha 4. | Extraliga - ženy :1.hrací den |
Kolibris 2 11 | ||||
8.10.2000 | 18:00 | Kolibris 2 8 | dráha 2. | Extraliga - ženy :1.hrací den |
Savona 1 5 | ||||
8.10.2000 | 13:20 | Citadela 5 | dráha 1. | Extraliga - ženy :1.hrací den |
Kolibris 2 6 | ||||
2.4.2000 | 15:00 | Kolibris 2 6 | dráha 2. | Extraliga - ženy :Finálový turnaj |
Savona 1 7 | ||||
2.4.2000 | 12:00 | Kolibris 2 13 | dráha 3. | Extraliga - ženy :Finálový turnaj |
Letící kameny 3 | ||||
2.4.2000 | 9:00 | Kolibris 2 8 | dráha 1. | Extraliga - ženy :Finálový turnaj |
CC Aritma 2Ž 5 | ||||
1.4.2000 | 17:55 | Kolibris 2 6 | dráha 4. | Extraliga - ženy :Finálový turnaj |
Savona 1 3 | ||||
1.4.2000 | 13:05 | Kolibris 2 4 | dráha 1. | Extraliga - ženy :Finálový turnaj |
Letící kameny 9 | ||||
1.4.2000 | 8:15 | Kolibris 2 4 | dráha 3. | Extraliga - ženy :Finálový turnaj |
CC Aritma 2Ž 4 | ||||
20.2.2000 | 18:00 | Kolibris 2 6 | dráha 2. | Extraliga - ženy :5.hrací den |
Letící kameny 4 | ||||
20.2.2000 | 13:20 | Citadela 6 | dráha 3. | Extraliga - ženy :5.hrací den |
Kolibris 2 7 | ||||
6.2.2000 | 20:45 | Kolibris 2 7 | dráha 3. | Extraliga - ženy :4.hrací den |
Zlatá Praha Ž 10 | ||||
6.2.2000 | 18:00 | Kolibris 2 10 | dráha 4. | Extraliga - ženy :4.hrací den |
Kolibris 1 9 | ||||
6.2.2000 | 13:20 | CC Aritma 2Ž 9 | dráha 3. | Extraliga - ženy :4.hrací den |
Kolibris 2 6 | ||||
23.1.2000 | 15:40 | Kolibris 2 13 | dráha 4. | Extraliga - ženy :3.hrací den |
Kolibris 3Ž 2 | ||||
23.1.2000 | 11:00 | Kolibris 2 13 | dráha 2. | Extraliga - ženy :3.hrací den |
Savona 1 2 | ||||
23.1.2000 | 8:15 | Kolibris 2 6 | dráha 1. | Extraliga - ženy :3.hrací den |
Zlatá Praha Ž 5 | ||||
16.1.2000 | 8:15 | Citadela 5 | dráha 2. | Extraliga - ženy :Dohrávky z 26.9.1999 |
Kolibris 2 8 | ||||
7.11.1999 | 20:45 | CC Aritma 2Ž 11 | dráha 4. | Extraliga - ženy :2.hrací den |
Kolibris 2 6 | ||||
7.11.1999 | 18:00 | Kolibris 2 3 | dráha 1. | Extraliga - ženy :2.hrací den |
Savona 1 9 | ||||
7.11.1999 | 13:20 | Kolibris 2 5 | dráha 4. | Extraliga - ženy :2.hrací den |
Letící kameny 9 | ||||
31.10.1999 | 21:00 | Trutnov 1 2 | dráha 1. | Pohár ČSC 1999 :Finále |
Kolibris 2 10 | ||||
31.10.1999 | 19:20 | CC Aritma 8 | dráha 4. | Pohár ČSC 1999 :Utkání o 1.- 16.místo |
Kolibris 2 3 | ||||
31.10.1999 | 12:30 | Dion 1 4 | dráha 3. | Pohár ČSC 1999 :Skupina A |
Kolibris 2 8 | ||||
31.10.1999 | 7:30 | Kolibris 2 5 | dráha 2. | Pohár ČSC 1999 :Skupina A |
CC Kolibris 4M 2 | ||||
26.9.1999 | 8:15 | Kolibris 2 6 | dráha 3. | Extraliga - ženy :1.hrací den |
Kolibris 1 0 | ||||
28.3.1999 | 12:00 | Citadela 8 | dráha 3. | 1.liga - ženy :Finále |
Kolibris 2 6 | ||||
28.3.1999 | 9:00 | CC Aritma 2Ž 9 | dráha 2. | 1.liga - ženy :Finále |
Kolibris 2 6 | ||||
27.3.1999 | 17:55 | Kolibris 2 9 | dráha 3. | 1.liga - ženy :Finále |
CK Montáž Ž 3 | ||||
27.3.1999 | 13:05 | Citadela 7 | dráha 1. | 1.liga - ženy :Finále |
Kolibris 2 4 | ||||
27.3.1999 | 8:15 | CC Aritma 2Ž 12 | dráha 4. | 1.liga - ženy :Finále |
Kolibris 2 3 | ||||
13.3.1999 | 8:15 | CC Savona V 8 | dráha 2. | 1.liga - ženy :Dohrávka |
Kolibris 2 9 | ||||
14.2.1999 | 19:00 | Kolibris 2 6 | dráha 2. | 1.liga - ženy :Dohrávka |
Citadela 6 | ||||
14.2.1999 | 16:05 | Zlatá Praha Ž 7 | dráha 1. | 1.liga - ženy :5.kolo |
Kolibris 2 11 | ||||
14.2.1999 | 13:20 | CC Letící kameny 1 5 | dráha 2. | 1.liga - ženy :5.kolo |
Kolibris 2 11 | ||||
13.2.1999 | 13:20 | CC Letící kameny 1 7 | dráha 2. | 1.liga - ženy :Dohrávka |
Kolibris 2 8 | ||||
24.1.1999 | 15:40 | CK Montáž Ž 12 | dráha 3. | 1.liga - ženy :4.kolo |
Kolibris 2 4 | ||||
24.1.1999 | 11:00 | CC Aritma 2Ž 5 | dráha 4. | 1.liga - ženy :4.kolo |
Kolibris 2 4 | ||||
24.1.1999 | 8:15 | Aritma 1 6 | dráha 1. | 1.liga - ženy :4.kolo |
Kolibris 2 10 | ||||
8.11.1998 | 20:45 | Citadela 8 | dráha 1. | 1.liga - ženy :3.kolo |
Kolibris 2 4 | ||||
8.11.1998 | 18:00 | CC Savona V 8 | dráha 3. | 1.liga - ženy :3.kolo |
Kolibris 2 7 | ||||
8.11.1998 | 13:20 | Zlatá Praha Ž 2 | dráha 4. | 1.liga - ženy :3.kolo |
Kolibris 2 8 | ||||
4.10.1998 | 20:45 | CK Montáž Ž 7 | dráha 4. | 1.liga - ženy :1.kolo |
Kolibris 2 5 | ||||
4.10.1998 | 18:00 | Aritma 1 7 | dráha 1. | 1.liga - ženy :1.kolo |
Kolibris 2 7 | ||||
4.10.1998 | 13:20 | CC Aritma 2Ž 7 | dráha 3. | 1.liga - ženy :1.kolo |
Kolibris 2 5 | ||||
28.3.1998 | 15:30 | Kolibris 2 7 | dráha 3. | 2.liga - ženy "A" a "B" :Play off |
Savona M 2 | ||||
28.3.1998 | 10:40 | Kolibris 2 9 | dráha 2. | 2.liga - ženy "A" a "B" :Play off |
Kolibris 1 7 | ||||
8.3.1998 | 18:05 | TJ Junior 2 0 | dráha 1. | 2.liga - ženy "A" a "B" :Dohrávka |
Kolibris 2 9 | ||||
7.3.1998 | 15:45 | Savona M 7 | dráha 4. | 2.liga - ženy "A" a "B" :Dohrávka |
Kolibris 2 7 | ||||
7.3.1998 | 13:10 | Kolibris 2 12 | dráha 2. | 2.liga - ženy "A" a "B" :Dohrávka |
Kolibris 3Ž 2 | ||||
2.3.1998 | 21:00 | Kolibris 2 13 | dráha 1. | 2.liga - ženy "A" a "B" :Dohrávka |
Kolibris 1 1 | ||||
7.2.1998 | 15:40 | Kolibris 2 9 | dráha 1. | 2.liga - ženy "A" a "B" :5.kolo |
Savona M 5 | ||||
7.2.1998 | 11:00 | Kolibris 2 17 | dráha 3. | 2.liga - ženy "A" a "B" :5.kolo |
TJ Junior 2 2 | ||||
7.2.1998 | 8:15 | Kolibris 2 10 | dráha 2. | 2.liga - ženy "A" a "B" :5.kolo |
TJ Junior 1Ž 6 | ||||
24.1.1998 | 16:00 | CC Aritma 2Ž 5 | dráha 4. | Pohár ČSC 1997 :Pohár ČSC |
Kolibris 2 3 | ||||
24.1.1998 | 14:00 | Kolibris 3 14 | dráha 4. | Pohár ČSC 1997 :Pohár ČSC |
Kolibris 2 6 | ||||
24.1.1998 | 10:00 | Zlatá Praha 2 3 | dráha 1. | Pohár ČSC 1997 :Pohár ČSC |
Kolibris 2 6 | ||||
17.1.1998 | 20:45 | Kolibris 2 2 | dráha 4. | 2.liga - ženy "A" a "B" :4.kolo |
Kolibris 3Ž 9 | ||||
17.1.1998 | 18:00 | Kolibris 2 7 | dráha 1. | 2.liga - ženy "A" a "B" :4.kolo |
TJ Junior 1Ž 12 | ||||
17.1.1998 | 13:20 | Kolibris 2 6 | dráha 2. | 2.liga - ženy "A" a "B" :4.kolo |
Kolibris 1 5 | ||||
1.11.1997 | 15:40 | Kolibris 2 7 | dráha 3. | 2.liga - ženy "A" a "B" :3.kolo |
TJ Junior 2 6 | ||||
1.11.1997 | 8:15 | Kolibris 2 11 | dráha 2. | 2.liga - ženy "A" a "B" :3.kolo |
TJ Junior 1Ž 4 | ||||
27.9.1997 | 15:40 | Kolibris 2 6 | dráha 3. | 2.liga - ženy "A" a "B" :1.kolo |
Savona M 8 | ||||
27.9.1997 | 11:00 | Kolibris 2 10 | dráha 1. | 2.liga - ženy "A" a "B" :1.kolo |
Kolibris 1 3 | ||||
27.9.1997 | 8:15 | Kolibris 2 17 | dráha 4. | 2.liga - ženy "A" a "B" :1.kolo |
Kolibris 3Ž 3 | ||||
23.3.1997 | 8:15 | CC Kolibris 15 | dráha 3. | MČRJ 1997 - juniorky :MČRJ - juniorky |
Savona D 4 | ||||
21.3.1997 | 16:30 | CC Kolibris 21 | dráha 1. | MČRJ 1997 - juniorky :MČRJ - juniorky |
Savona D 0 | ||||
2.3.1997 | 19:55 | Kolibris 2 4 | dráha 3. | 2.liga - ženy "A" a "B" :Dohrávka |
CC Savona V 12 | ||||
2.3.1997 | 17:35 | Kolibris 2 4 | dráha 2. | 2.liga - ženy "A" a "B" :Dohrávka |
Savona M 11 | ||||
2.3.1997 | 10:35 | Kolibris 1 0 | dráha 2. | 2.liga - ženy "A" a "B" :Dohrávka |
Kolibris 2 9 | ||||
9.2.1997 | 11:00 | Kolibris 2 11 | dráha 3. | 2.liga - ženy "A" a "B" :5.kolo |
TJ Junior 1Ž 5 | ||||
9.2.1997 | 8:15 | Kolibris 2 0 | dráha 2. | 2.liga - ženy "A" a "B" :5.kolo |
TJ Junior 2Ž 9 | ||||
25.1.1997 | 11:30 | Kolibris 1 8 | dráha 2. | Pohár ČSC 1996 :Pohár ČSC |
Kolibris 2 4 | ||||
25.1.1997 | 9:45 | CK Montáž Ž 11 | dráha 1. | Pohár ČSC 1996 :Pohár ČSC |
Kolibris 2 2 | ||||
11.1.1997 | 18:00 | Kolibris 2 9 | dráha 2. | 2.liga - ženy "A" a "B" :4.kolo |
Savona M 0 | ||||
11.1.1997 | 18:00 | Zlatá Praha Ž 8 | dráha 3. | 2.liga - ženy "A" a "B" :4.kolo |
Kolibris 2 7 | ||||
11.1.1997 | 13:20 | Kolibris 2 10 | dráha 1. | 2.liga - ženy "A" a "B" :4.kolo |
Kolibris 3Ž 3 | ||||
15.12.1996 | 11:00 | Kolibris 1 11 | dráha 4. | 2.liga - ženy "A" a "B" :3.kolo |
Kolibris 2 8 | ||||
15.12.1996 | 8:15 | Kolibris 2 5 | dráha 3. | 2.liga - ženy "A" a "B" :3.kolo |
TJ Junior 2Ž 5 | ||||
2.11.1996 | 20:45 | Zlatá Praha Ž 6 | dráha 3. | 2.liga - ženy "A" a "B" :2.kolo |
Kolibris 2 7 | ||||
2.11.1996 | 18:00 | Kolibris 2 7 | dráha 4. | 2.liga - ženy "A" a "B" :2.kolo |
CC Savona V 5 | ||||
2.11.1996 | 13:20 | Kolibris 2 10 | dráha 2. | 2.liga - ženy "A" a "B" :2.kolo |
Kolibris 3Ž 3 | ||||
13.10.1996 | 15:40 | Kolibris 2 7 | dráha 4. | 2.liga - ženy "A" a "B" :1.kolo |
TJ Junior 1Ž 4 | ||||
30.3.1996 | 20:20 | BCC S 8 | dráha 2. | Baráž o 1.ligu - ženy :Baráž o 1.ligu |
CC Savona Ž 4 | ||||
30.3.1996 | 15:30 | BCC S 5 | dráha 1. | Baráž o 1.ligu - ženy :Baráž o 1.ligu |
CC Savona Ž 6 | ||||
30.3.1996 | 10:40 | BCC S 7 | dráha 3. | Baráž o 1.ligu - ženy :Baráž o 1.ligu |
CC Savona Ž 2 | ||||
10.3.1996 | 11:50 | BCC 6 | dráha 2. | MČRJ 1996 - juniorky :MČRJ - juniorky |
Savona 2 8 | ||||
9.3.1996 | 11:50 | BCC 11 | dráha 3. | MČRJ 1996 - juniorky :MČRJ - juniorky |
Savona 1 2 | ||||
9.3.1996 | 9:00 | BCC 5 | dráha 1. | MČRJ 1996 - juniorky :MČRJ - juniorky |
CC Aritma Ž 17 | ||||
3.3.1996 | 16:00 | CK Montáž Ž 12 | dráha 4. | 1.liga - ženy :Dohrávka |
BCC S 2 | ||||
3.3.1996 | 10:40 | Citadela 2 | dráha 2. | 1.liga - ženy :Dohrávka |
BCC S 9 | ||||
10.2.1996 | 16:15 | CK Montáž Ž 9 | dráha 4. | 1.liga - ženy :5.kolo |
BCC S 5 | ||||
10.2.1996 | 11:10 | BCC S 4 | dráha 2. | 1.liga - ženy :5.kolo |
Aritma 1 7 | ||||
10.2.1996 | 8:15 | Zlatá Praha Ž 8 | dráha 3. | 1.liga - ženy :5.kolo |
BCC S 8 | ||||
27.1.1996 | 18:55 | BCC S 11 | dráha 3. | Pohár ČSC 1995 :Pohár ČSC |
CK Montáž Ž 2 | ||||
27.1.1996 | 16:55 | BCC S 4 | dráha 2. | Pohár ČSC 1995 :Pohár ČSC |
CK Montáž 2 | ||||
27.1.1996 | 13:15 | TJ Junior 3 | dráha 1. | Pohár ČSC 1995 :Pohár ČSC |
BCC S 10 | ||||
27.1.1996 | 9:45 | BCC S 3 | dráha 1. | Pohár ČSC 1995 :Pohár ČSC |
TJ Junior 2 6 | ||||
14.1.1996 | 11:10 | BCC S 8 | dráha 1. | 1.liga - ženy :4.kolo |
BCC H 5 | ||||
14.1.1996 | 8:15 | BCC S 3 | dráha 2. | 1.liga - ženy :4.kolo |
Aritma 1 8 | ||||
2.12.1995 | 16:15 | BCC S 8 | dráha 2. | 1.liga - ženy :3.kolo |
Citadela 6 | ||||
2.12.1995 | 11:10 | BCC S 5 | dráha 4. | 1.liga - ženy :3.kolo |
BCC H 7 | ||||
12.11.1995 | 16:15 | Zlatá Praha Ž 7 | dráha 4. | 1.liga - ženy :2.kolo |
BCC S 7 | ||||
12.11.1995 | 11:10 | BCC S 2 | dráha 2. | 1.liga - ženy :2.kolo |
Aritma 1 4 | ||||
12.11.1995 | 8:15 | BCC S 2 | dráha 3. | 1.liga - ženy :2.kolo |
Citadela 7 | ||||
14.10.1995 | 14:10 | Zlatá Praha Ž 3 | dráha 4. | 1.liga - ženy :1.kolo |
BCC S 8 | ||||
14.10.1995 | 11:10 | CK Montáž Ž 8 | dráha 3. | 1.liga - ženy :1.kolo |
BCC S 9 | ||||
14.10.1995 | 8:15 | BCC S 3 | dráha 1. | 1.liga - ženy :1.kolo |
BCC H 12 | ||||
12.3.1995 | 11:50 | BCC 7 | dráha 2. | MČRJ 1995 - juniorky :MČRJ - juniorky |
Zlatá Praha Ž 11 | ||||
12.3.1995 | 9:00 | CC Aritma Ž 5 | dráha 1. | MČRJ 1995 - juniorky :MČRJ - juniorky |
BCC 5 | ||||
11.3.1995 | 14:40 | BCC 5 | dráha 2. | MČRJ 1995 - juniorky :MČRJ - juniorky |
Zlatá Praha Ž 7 | ||||
11.3.1995 | 11:50 | CC Aritma Ž 11 | dráha 1. | MČRJ 1995 - juniorky :MČRJ - juniorky |
BCC 4 |