[x]
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Baudyšová Tereza (CC KOLIBRIS)
datum | čas | zápas | dráha | soutěž |
---|---|---|---|---|
13.12.2020 | 17:30 | Kolibris 7 5 | dráha 1. | Star league – 1. turnaj :G7 |
Zbraslav Polární lišky 7 | ||||
13.12.2020 | 11:10 | PLC 2 4 | dráha 3. | Star league – 1. turnaj :89 |
Kolibris 7 5 | ||||
13.12.2020 | 8:20 | Ledoletci 6 | dráha 2. | Star league – 1. turnaj :Group C |
Kolibris 7 2 | ||||
12.12.2020 | 8:30 | Kolibris 7 4 | dráha 3. | Star league – 1. turnaj :Group C |
Ledoborci OS 7 | ||||
27.9.2020 | 13:45 | Kolibris 7 3 | dráha B | Pohár ČSC junioři 2020 :O 3. místo |
Ledoborci NG 11 | ||||
27.9.2020 | 8:15 | Kolibris 7 1 | dráha B | Pohár ČSC junioři 2020 :O 7. místo |
Ledolamky 15 | ||||
26.9.2020 | 13:00 | Kolibris 7 5 | dráha B | Pohár ČSC junioři 2020 :Skupina A |
Zbraslav Polární lišky 4 | ||||
26.9.2020 | 8:15 | Zbraslav Lední medvědi 5 | dráha B | Pohár ČSC junioři 2020 :Skupina A |
Kolibris 7 2 | ||||
6.9.2020 | 15:30 | Kolibris 7 2 | dráha A | Pohár ČSC junioři 2020 :Skupina A |
Loupežníci Jičín 4 | ||||
5.9.2020 | 8:15 | Ledoborci OS 0 | dráha A | Pohár ČSC junioři 2020 :Skupina A |
Kolibris 7 1 | ||||
28.3.2020 | 11:15 | Savona 5 (J.Vedral) | dráha 3. | MČR mixy 2020 :Skupina D |
Ledoborci Pomelo (O.Kobián) | ||||
27.3.2020 | 20:30 | RPK Brno H (T.Horák) | dráha 2. | MČR mixy 2020 :Skupina D |
Savona 5 (J.Vedral) | ||||
27.3.2020 | 14:10 | Blues Turtle (M.Votava) | dráha 3. | MČR mixy 2020 :Skupina D |
Savona 5 (J.Vedral) | ||||
15.3.2020 | 18:30 | Dion XX | dráha 2. | Ženy divize :Nastavba (top 6) |
Ledoborky 3 | ||||
15.3.2020 | 11:30 | Kolibris 7 | dráha 3. | Ženy divize :Nastavba (top 6) |
Dion XX | ||||
14.3.2020 | 18:30 | Dion SG1 | dráha 2. | Ženy divize :Nastavba (top 6) |
Dion XX | ||||
7.3.2020 | 8:30 | Třešňovka D 0 | dráha 2. | MČRJ 2020 – juniorky :Základní část |
Ledolamky 6 | ||||
23.2.2020 | 8:30 | Valící se šutráky 4 | dráha A | Ženy divize :Nastavba (top 6) |
Dion XX 12 | ||||
22.2.2020 | 11:30 | Dion 7D 4 | dráha B | Ženy divize :Nastavba (top 6) |
Dion XX 5 | ||||
9.2.2020 | 8:30 | PLC 2 1 | dráha 2. | MČRJ 2020 – juniorky :Základní část |
Třešňovka D 7 | ||||
8.2.2020 | 15:00 | Třešňovka D 6 | dráha 1. | MČRJ 2020 – juniorky :Základní část |
Dion XX 7 | ||||
8.2.2020 | 8:30 | Třešňovka D 9 | dráha 4. | MČRJ 2020 – juniorky :Základní část |
Kolibris 7 3 | ||||
7.2.2020 | 15:00 | Zbraslav Polární lišky 7 | dráha 4. | MČRJ 2020 – juniorky :Základní část |
Třešňovka D 5 | ||||
2.2.2020 | 13:30 | Dion YB 8 | dráha 3. | MČR mixed doubles 2019/20 :Finálový turnaj - základní část |
Savona 5 10 | ||||
2.2.2020 | 9:30 | Savona M 8 | dráha 1. | MČR mixed doubles 2019/20 :Finálový turnaj - základní část |
Dion YB 4 | ||||
1.2.2020 | 17:30 | Dion YB 12 | dráha 1. | MČR mixed doubles 2019/20 :Finálový turnaj - základní část |
Savona H 4 | ||||
1.2.2020 | 13:30 | Ledoborci 3 | dráha 2. | MČR mixed doubles 2019/20 :Finálový turnaj - základní část |
Dion YB 9 | ||||
1.2.2020 | 9:30 | Dion YB 2 | dráha 3. | MČR mixed doubles 2019/20 :Finálový turnaj - základní část |
Zbraslav H 10 | ||||
15.12.2019 | 18:00 | Tee Party 3 | dráha A | Ženy divize :Základní část |
Dion XX 7 | ||||
15.12.2019 | 11:30 | Dion XX 5 | dráha B | Ženy divize :Základní část |
Kolibris 7 6 | ||||
14.12.2019 | 15:00 | Dion SG1 3 | dráha A | Ženy divize :Základní část |
Dion XX 8 | ||||
14.12.2019 | 8:30 | Dion 7D 7 | dráha B | Ženy divize :Základní část |
Dion XX 6 | ||||
8.12.2019 | 18:30 | Dion XX 10 | dráha 1. | Ženy divize :Základní část |
Metla Kladno 4 | ||||
8.12.2019 | 11:30 | Dion XX 8 | dráha 4. | Ženy divize :Základní část |
Ledoborky 3 2 | ||||
2.12.2019 | 16:00 | Savona H 10 | dráha 3. | MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - O 3. místo |
Dion YB 2 | ||||
2.12.2019 | 12:30 | Zbraslav H 10 | dráha 4. | MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - Semifinále |
Dion YB 2 | ||||
2.12.2019 | 9:00 | Savona M 0 | dráha 1. | MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - Čtvrtfinále |
Dion YB 1 | ||||
1.12.2019 | 19:20 | Blues Turtle 6 | dráha 2. | MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - Osmifinále |
Dion YB 7 | ||||
1.12.2019 | 11:25 | Dion YB 6 | dráha 1. | MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C |
Zbraslav H 9 | ||||
30.11.2019 | 16:55 | Liboc 8 | dráha 4. | MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C |
Dion YB 9 | ||||
30.11.2019 | 11:25 | Dion YB 0 | dráha 1. | MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C |
Real Party Club Brno 1 | ||||
17.11.2019 | 10:30 | Třešňovka D 5 | dráha 4. | Pohár ČSC junioři 2019 :Skupina B |
Dion XX 6 | ||||
16.11.2019 | 16:15 | Loupežníci Jičín Juniors 7 | dráha 1. | Pohár ČSC junioři 2019 :Skupina B |
Třešňovka D 2 | ||||
16.11.2019 | 10:30 | Savona 6 6 | dráha 3. | Pohár ČSC junioři 2019 :Skupina B |
Třešňovka D 5 | ||||
13.10.2019 | 15:00 | Valící se šutráky 9 | dráha A | Ženy divize :Základní část |
Dion XX 5 | ||||
13.10.2019 | 8:30 | PLC 2 4 | dráha B | Ženy divize :Základní část |
Dion XX 9 | ||||
12.10.2019 | 18:00 | Dion XX 10 | dráha A | Ženy divize :Základní část |
RPK Brno 7 | ||||
12.10.2019 | 11:30 | Dion XX 10 | dráha A | Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha 3 | ||||
30.9.2019 | 16:00 | Savona 5 9 | dráha 3. | MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - O 5. místo |
Dion YB 2 | ||||
30.9.2019 | 12:30 | Dion YB 1 | dráha 2. | MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - Semifinále |
Dion 13 0 | ||||
30.9.2019 | 9:00 | Savona H 7 | dráha 3. | MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - Čtvrtfinále |
Dion YB 3 | ||||
29.9.2019 | 19:20 | Dion YB 11 | dráha 4. | MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - Osmifinále |
Blues Turtle 9 | ||||
29.9.2019 | 13:50 | Shooters 3 | dráha 1. | MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A |
Dion YB 8 | ||||
29.9.2019 | 9:00 | Blues Turtle 7 | dráha 3. | MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A |
Dion YB 8 | ||||
28.9.2019 | 19:20 | Dion YB 7 | dráha 1. | MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A |
Trutnov 3 | ||||
28.9.2019 | 9:00 | Dion YB 5 | dráha 2. | MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A |
Ledoborci 7 | ||||
22.9.2019 | 10:50 | Třešňovka D 0 | dráha 3. | Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :7th place |
Kolibris 7 1 | ||||
22.9.2019 | 8:20 | Ledoletci 1 | dráha 1. | Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :7th place |
Třešňovka D 0 | ||||
21.9.2019 | 16:50 | PLC 2 1 | dráha 1. | Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Juniors U22 (Group B) |
Třešňovka D 0 | ||||
21.9.2019 | 8:20 | Třešňovka D 0 | dráha 2. | Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Juniors U22 (Group B) |
Zbraslav Lední medvědi 1 | ||||
12.5.2019 | 15:00 | Třešňovka D 10 | dráha 2. | MČRJ 2019 - juniorky (finálový turnaj) :Finále |
Ledolamky 4 | ||||
12.5.2019 | 10:00 | Třešňovka D 13 | dráha 3. | MČRJ 2019 - juniorky (finálový turnaj) :Semifinále |
PLC 1 3 | ||||
11.5.2019 | 15:00 | Třešňovka D 3 | dráha 1. | MČRJ 2019 – juniorky :Základní část |
Ledolamky 10 | ||||
6.4.2019 | 19:20 | PLC 1 10 | dráha 3. | Juniorská liga :Skupina C+D |
Kolibris 7 2 | ||||
6.4.2019 | 12:20 | PLC 1 1 | dráha 2. | Juniorská liga :Skupina C+D |
Ledoborci Juniors 8 | ||||
31.3.2019 | 15:45 | Kolibris (O.Mihola) 1 | dráha 3. | MČR mixy 2019 :O 5. místo |
Blues Turtle (M.Votava) 0 | ||||
31.3.2019 | 11:45 | Ledo Savona (M.Strnadová) 0 | dráha 4. | MČR mixy 2019 :Semifinále 2 |
Blues Turtle (M.Votava) 1 | ||||
31.3.2019 | 8:45 | Dion YB (J.Vedral) 8 | dráha 4. | MČR mixy 2019 :Čtvrtfinále |
Blues Turtle (M.Votava) 2 | ||||
30.3.2019 | 20:15 | Cherry Stones (M.Neznal) 6 | dráha 3. | MČR mixy 2019 :Skupina C (žlutá) |
Blues Turtle (M.Votava) 7 | ||||
30.3.2019 | 17:30 | Blues Turtle (M.Votava) 5 | dráha 2. | MČR mixy 2019 :Skupina C (žlutá) |
Dion Army (D.Jakl) 2 | ||||
30.3.2019 | 13:45 | Blues Turtle (M.Votava) 8 | dráha 1. | MČR mixy 2019 :Skupina C (žlutá) |
RPK Brno M (L.Merta) 4 | ||||
30.3.2019 | 8:15 | Savona M (D.Miklík) 7 | dráha 4. | MČR mixy 2019 :Skupina C (žlutá) |
Blues Turtle (M.Votava) 2 | ||||
29.3.2019 | 17:30 | Blues Turtle (M.Votava) 9 | dráha 2. | MČR mixy 2019 :Skupina C (žlutá) |
Ledoborci Juniors (K.Podrábská) 6 | ||||
24.3.2019 | 19:20 | PLC 1 3 | dráha 1. | Juniorská liga :Skupina C+D |
Dion HJ 8 | ||||
24.3.2019 | 12:20 | Třešňovka D 8 | dráha 4. | Juniorská liga :Skupina C+D |
PLC 1 3 | ||||
23.3.2019 | 16:20 | Ledoborci Army 6 | dráha A | Juniorská liga :Skupina C+D |
PLC 1 3 | ||||
23.3.2019 | 10:50 | Kolibris 7 2 | dráha B | Juniorská liga :Skupina C+D |
PLC 1 9 | ||||
3.3.2019 | 15:00 | Třešňovka D 9 | dráha 3. | MČRJ 2019 – juniorky :Základní část |
PLC 1 3 | ||||
3.3.2019 | 8:30 | PLC 2 1 | dráha 2. | MČRJ 2019 – juniorky :Základní část |
Třešňovka D 17 | ||||
2.3.2019 | 8:30 | Třešňovka D 19 | dráha 4. | MČRJ 2019 – juniorky :Základní část |
Kolibris 7 0 | ||||
1.3.2019 | 11:30 | Dion XX 0 | dráha 1. | MČRJ 2019 – juniorky :Základní část |
Třešňovka D 9 | ||||
20.1.2019 | 10:50 | PLC 1 2 | dráha 4. | Pohár ČSC junioři 2018 :Čtvrtfinále |
Ledolamky 7 | ||||
19.1.2019 | 16:50 | Ledoborci Juniors 5 | dráha 3. | Pohár ČSC junioři 2018 :Junioři A - 2. kolo |
PLC 1 2 | ||||
19.1.2019 | 10:50 | Loupežníci Jičín 4 | dráha 2. | Pohár ČSC junioři 2018 :Junioři A |
PLC 1 8 | ||||
11.11.2018 | 16:20 | PLC 1 2 | dráha A | Juniorská liga :Skupina C+D |
Ledolamky 9 | ||||
11.11.2018 | 10:50 | Hungary 0 | dráha B | Juniorská liga :Skupina C+D |
PLC 1 1 | ||||
10.11.2018 | 16:20 | Ledoborci Juniors 13 | dráha B | Juniorská liga :Skupina C+D |
PLC 1 1 | ||||
10.11.2018 | 10:50 | PLC 1 4 | dráha B | Juniorská liga :Skupina C+D |
Ledoborci Army 7 | ||||
27.5.2018 | 13:50 | PLC 1 7 | dráha 4. | Juniorská a žákovská liga – 4. turnaj :Finálové kolo JUN |
PLC 2 7 | ||||
27.5.2018 | 10:50 | PLC 1 5 | dráha 1. | Juniorská a žákovská liga – 4. turnaj :3. kolo JUN |
Ledoborci Army 5 | ||||
26.5.2018 | 16:20 | PLC 2 9 | dráha 3. | Juniorská a žákovská liga – 4. turnaj :Skupina C |
PLC 1 4 | ||||
26.5.2018 | 10:50 | PLC 1 2 | dráha 2. | Juniorská a žákovská liga – 4. turnaj :Skupina C |
Kolibris 3 9 | ||||
6.5.2018 | 13:50 | PLC 1 2 | dráha 4. | Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Junioři nadstavba |
Sobi 7 | ||||
6.5.2018 | 8:20 | Ledolamky 11 | dráha 4. | Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Junioři nadstavba |
PLC 1 6 | ||||
5.5.2018 | 16:20 | Ledoborci NG 8 | dráha 2. | Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Skupina C |
PLC 1 5 | ||||
5.5.2018 | 10:50 | PLC 1 7 | dráha 2. | Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Skupina C |
Savona 6 3 | ||||
21.4.2018 | 15:00 | PLC 1 3 | dráha 2. | MČRJ 2018 – juniorky :Základní část |
Ledolamky 16 | ||||
25.2.2018 | 8:30 | PLC 2 3 | dráha 4. | MČRJ 2018 – juniorky :Základní část |
PLC 1 11 | ||||
24.2.2018 | 15:00 | Dion DJ 5 | dráha 3. | MČRJ 2018 – juniorky :Základní část |
PLC 1 4 | ||||
23.2.2018 | 15:00 | PLC 1 3 | dráha 1. | MČRJ 2018 – juniorky :Základní část |
Třešňovka D 8 |