[x]
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Lukovský Lukáš (CURLING OSTRAVA)
datum | čas | zápas | dráha | soutěž |
---|---|---|---|---|
9.1.2021 | 12:00 | Zbraslav M | dráha B | Muži divize B :Základní část |
Ledoborci 2 | ||||
19.12.2020 | 18:30 | Zbraslav M | dráha B | Muži divize B :Základní část |
Troublemakers | ||||
19.12.2020 | 12:00 | Kolibris 3 | dráha A | Muži divize B :Základní část |
Zbraslav M | ||||
6.12.2020 | 15:30 | Zbraslav M | dráha B | Muži divize B :Základní část |
CC RIPER | ||||
6.12.2020 | 9:00 | 1.PSKN Praha | dráha B | Muži divize B :Základní část |
Zbraslav M | ||||
5.12.2020 | 12:00 | Zbraslav M | dráha A | Muži divize B :Základní část |
Loupežníci Jičín | ||||
1.11.2020 | 15:30 | Dion VIP | dráha A | Muži divize B :Základní část |
Zbraslav M | ||||
31.10.2020 | 9:00 | PLC | dráha B | Muži divize B :Základní část |
Zbraslav M | ||||
1.3.2020 | 18:00 | Zbraslav M 8 | dráha A | Muži divize B :Základní část |
Kolibris 3 3 | ||||
1.3.2020 | 11:30 | Troublemakers 2 | dráha B | Muži divize B :Základní část |
Zbraslav M 13 | ||||
29.2.2020 | 18:00 | Zbraslav M 15 | dráha B | Muži divize B :Základní část |
Kamenný Újezd 1 | ||||
29.2.2020 | 11:30 | Klub z Viktorky 5 | dráha A | Muži divize B :Základní část |
Zbraslav M 6 | ||||
19.1.2020 | 15:00 | Ledoborci 2 8 | dráha A | Muži divize B :Základní část |
Zbraslav M 6 | ||||
19.1.2020 | 8:30 | Zbraslav M 8 | dráha B | Muži divize B :Základní část |
Ledoborci 2 7 | ||||
18.1.2020 | 18:00 | Dion VIP 3 | dráha A | Muži divize B :Základní část |
Zbraslav M 9 | ||||
18.1.2020 | 11:30 | Zbraslav M 11 | dráha B | Muži divize B :Základní část |
Dion VIP 2 | ||||
8.12.2019 | 11:30 | Zbraslav M 6 | dráha A | Muži divize B :Základní část |
Dion XY 10 | ||||
3.11.2019 | 15:00 | Zbraslav M 7 | dráha B | Muži divize B :Základní část |
Zbraslav L 6 | ||||
3.11.2019 | 8:30 | Zbraslav L 6 | dráha A | Muži divize B :Základní část |
Zbraslav M 8 | ||||
2.11.2019 | 15:00 | Kamenný Újezd 4 | dráha B | Muži divize B :Základní část |
Zbraslav M 14 | ||||
2.11.2019 | 8:30 | Kolibris 3 4 | dráha B | Muži divize B :Základní část |
Zbraslav M 14 | ||||
27.10.2019 | 15:00 | Dion XY 11 | dráha A | Muži divize B :Základní část |
Zbraslav M 5 | ||||
27.10.2019 | 8:30 | Zbraslav M 9 | dráha A | Muži divize B :Základní část |
Klub z Viktorky 4 | ||||
26.10.2019 | 11:30 | Zbraslav M 1 | dráha A | Muži divize B :Základní část |
Troublemakers 0 | ||||
14.4.2019 | 11:30 | Ledoborci 3 5 | dráha 1. | Muži divize A :Základní část |
Zbraslav M 11 | ||||
13.4.2019 | 15:30 | Zbraslav M 6 | dráha 2. | Muži divize A :Základní část |
Ledoborci Army 8 | ||||
13.4.2019 | 8:30 | Troublemakers 0 | dráha 3. | Muži divize A :Základní část |
Zbraslav M 1 | ||||
24.2.2019 | 18:30 | Kolibris 3 7 | dráha 4. | Muži divize A :Základní část |
Zbraslav M 4 | ||||
24.2.2019 | 11:30 | Zbraslav M 2 | dráha 4. | Muži divize A :Základní část |
Brno - Východ 11 | ||||
23.2.2019 | 18:30 | Zbraslav M 7 | dráha 3. | Muži divize A :Základní část |
Karviná 8 | ||||
23.2.2019 | 11:30 | Kamenný Újezd 5 | dráha 2. | Muži divize A :Základní část |
Zbraslav M 9 | ||||
13.1.2019 | 11:30 | Zbraslav M 6 | dráha 1. | Muži divize A :Základní část |
Ledoborci 3 10 | ||||
12.1.2019 | 18:30 | Ledoborci Army 8 | dráha 2. | Muži divize A :Základní část |
Zbraslav M 6 | ||||
12.1.2019 | 11:30 | Zbraslav M 10 | dráha 3. | Muži divize A :Základní část |
Troublemakers 6 | ||||
8.12.2018 | 15:00 | Zbraslav M 5 | dráha B | Muži divize A :Základní část |
PLC 4 | ||||
8.12.2018 | 8:30 | PLC 5 | dráha A | Muži divize A :Základní část |
Zbraslav M 1 | ||||
14.10.2018 | 18:00 | Zbraslav M 5 | dráha B | Muži divize A :Základní část |
Kolibris 3 4 | ||||
14.10.2018 | 8:30 | Brno - Východ 1 | dráha B | Muži divize A :Základní část |
Zbraslav M 0 | ||||
13.10.2018 | 18:00 | Karviná 3 | dráha A | Muži divize A :Základní část |
Zbraslav M 8 | ||||
13.10.2018 | 8:30 | Zbraslav M 10 | dráha B | Muži divize A :Základní část |
Kamenný Újezd 3 | ||||
14.4.2018 | 10:30 | Zbraslav M 4 | dráha 4. | Barážový turnaj - Divize/1.liga - muži :Baráž |
Ledoborci 2 8 | ||||
8.4.2018 | 18:30 | Ledoborci Juniors 9 | dráha B | Muži divize B :Základní část |
Zbraslav M 8 | ||||
11.3.2018 | 18:30 | Ledoborci 3 0 | dráha A | Muži divize B :Základní část |
Zbraslav M 1 | ||||
11.3.2018 | 11:30 | Zbraslav M 5 | dráha A | Muži divize B :Základní část |
Kamenný Újezd 6 | ||||
10.3.2018 | 18:30 | Loupežníci Jičín 7 | dráha B | Muži divize B :Základní část |
Zbraslav M 3 | ||||
10.3.2018 | 11:30 | Zbraslav M 1 | dráha B | Muži divize B :Základní část |
CC RIPER 0 | ||||
3.3.2018 | 8:30 | Zbraslav M 1 | dráha A | Muži divize B :Základní část |
Ledoborci NG 0 | ||||
11.2.2018 | 18:30 | Liboc 2 4 | dráha B | Muži divize B :Základní část |
Zbraslav M 8 | ||||
11.2.2018 | 11:30 | Kolibris 3 9 | dráha B | Muži divize B :Základní část |
Zbraslav M 6 | ||||
10.2.2018 | 15:30 | Zbraslav M 11 | dráha A | Muži divize B :Základní část |
Liboc 2 10 | ||||
10.2.2018 | 8:30 | CC RIPER 4 | dráha A | Muži divize B :Základní část |
Zbraslav M 5 | ||||
11.11.2017 | 14:00 | Zbraslav M 10 | dráha 1. | Muži divize B :Základní část |
Ledoborci Juniors 6 | ||||
28.10.2017 | 16:00 | Zbraslav M 10 | dráha A | Muži divize B :Základní část |
Ledoborci 3 6 | ||||
28.10.2017 | 8:30 | Zbraslav M 15 | dráha A | Muži divize B :Základní část |
Kolibris 3 6 | ||||
15.10.2017 | 11:30 | Zbraslav M 8 | dráha B | Muži divize B :Základní část |
Loupežníci Jičín 3 | ||||
14.10.2017 | 15:30 | Ledoborci NG 3 | dráha B | Muži divize B :Základní část |
Zbraslav M 7 | ||||
14.10.2017 | 8:30 | Kamenný Újezd 2 | dráha B | Muži divize B :Základní část |
Zbraslav M 18 | ||||
16.4.2017 | 12:00 | Kolibris 5 6 | dráha 2. | Barážový turnaj - Divize/1.liga - muži : |
Zbraslav M 5 | ||||
15.4.2017 | 12:00 | Dion 1 9 | dráha 3. | Barážový turnaj - Divize/1.liga - muži : |
Zbraslav M 2 | ||||
2.4.2017 | 8:30 | Dion VIP 13 | dráha 3. | 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2) |
Zbraslav M 2 | ||||
1.4.2017 | 15:30 | Zbraslav M 4 | dráha 4. | 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2) |
Brno - Západ 9 | ||||
1.4.2017 | 8:30 | Zbraslav M 7 | dráha 3. | 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2) |
Savona 6 8 | ||||
22.1.2017 | 18:30 | Ledoborci 2 7 | dráha 2. | 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2) |
Zbraslav M 8 | ||||
22.1.2017 | 11:30 | Zbraslav L 8 | dráha 4. | 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2) |
Zbraslav M 2 | ||||
21.1.2017 | 18:30 | Zbraslav M 5 | dráha 2. | 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2) |
Brno - Východ 7 | ||||
21.1.2017 | 11:30 | Ledoborci 1 6 | dráha 3. | 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2) |
Zbraslav M 4 | ||||
20.11.2016 | 8:30 | Morning star Přírodověda 6 | dráha 1. | 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2) |
Zbraslav M 3 | ||||
19.11.2016 | 15:30 | Zbraslav M 2 | dráha 3. | 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2) |
Zbraslav L 7 | ||||
19.11.2016 | 8:30 | Zbraslav R 6 | dráha 4. | 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2) |
Zbraslav M 3 | ||||
25.9.2016 | 18:30 | Zbraslav M 7 | dráha 2. | 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2) |
Savona 6 3 | ||||
25.9.2016 | 11:30 | Letící kameny 8 | dráha 1. | 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2) |
Zbraslav M 5 | ||||
24.9.2016 | 18:30 | Zbraslav M 1 | dráha 3. | 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2) |
PLC S&K 9 | ||||
24.9.2016 | 11:30 | Brno - Východ 7 | dráha 2. | 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2) |
Zbraslav M 1 | ||||
17.1.2016 | 14:00 | Klub z Viktorky 3 | dráha 3. | Muži divize D : |
Zbraslav M 6 | ||||
17.1.2016 | 8:30 | Brno - Západ 7 | dráha 1. | Muži divize D : |
Zbraslav M 4 | ||||
16.1.2016 | 17:15 | Ledoborci 7 4 | dráha 4. | Muži divize D : |
Zbraslav M 7 | ||||
16.1.2016 | 11:15 | PLC ICEBREAKERS 0 | dráha 3. | Muži divize D : |
Zbraslav M 1 | ||||
3.1.2016 | 17:15 | Morning star Přírodověda 10 | dráha B | Muži divize D : |
Zbraslav M 2 | ||||
3.1.2016 | 8:30 | RIPER Hradec Králové 3 | dráha A | Muži divize D : |
Zbraslav M 6 | ||||
2.1.2016 | 14:00 | Zbraslav M 6 | dráha 4. | Muži divize D : |
Dion VIP 9 | ||||
2.1.2016 | 8:30 | Ledoborci 3 10 | dráha 2. | Muži divize D : |
Zbraslav M 6 | ||||
22.11.2015 | 17:15 | Zlatá Praha 3 0 | dráha 4. | Muži divize C :Základní část |
Zbraslav M 1 | ||||
21.11.2015 | 17:15 | Zbraslav M 5 | dráha B | Muži divize C :Základní část |
Klub z Viktorky 7 | ||||
21.11.2015 | 11:15 | Zbraslav M 8 | dráha A | Muži divize C :Základní část |
Troublemakers 2 | ||||
28.9.2015 | 14:30 | Zbraslav L 6 | dráha 3. | Muži divize C :Základní část |
Zbraslav M 8 | ||||
28.9.2015 | 8:30 | PLC ICEBREAKERS 0 | dráha 2. | Muži divize C :Základní část |
Zbraslav M 9 | ||||
26.9.2015 | 17:15 | Zbraslav M 9 | dráha A | Muži divize C :Základní část |
Kolibris 5 6 | ||||
26.9.2015 | 11:15 | Ledoborci 2 3 | dráha A | Muži divize C :Základní část |
Zbraslav M 8 | ||||
6.4.2015 | 11:00 | PLC S&K 7 | dráha 1. | Divize - finálový turnaj (muži) :Základní část |
Zbraslav M 3 | ||||
6.4.2015 | 8:00 | Zbraslav M 7 | dráha 3. | Divize - finálový turnaj (muži) :Základní část |
Brno - Západ 8 | ||||
5.4.2015 | 17:00 | Karviná 6 | dráha 2. | Divize - finálový turnaj (muži) :Základní část |
Zbraslav M 3 | ||||
5.4.2015 | 11:00 | Zbraslav M 10 | dráha 4. | Divize - finálový turnaj (muži) :Základní část |
Klub z Viktorky 8 | ||||
4.4.2015 | 8:30 | Dion VIP 0 | dráha 4. | Muži divize A :Základní část |
Zbraslav M 1 | ||||
8.2.2015 | 18:00 | Zbraslav M 7 | dráha 3. | Muži divize A :Základní část |
Ledoborci Juniors 5 | ||||
8.2.2015 | 11:30 | Zbraslav M 7 | dráha 4. | Muži divize A :Základní část |
Zbraslav L 5 | ||||
7.2.2015 | 20:00 | Zbraslav ONI 7 | dráha 4. | Muži divize A :Základní část |
Zbraslav M 0 | ||||
7.2.2015 | 13:30 | Zbraslav M 7 | dráha 1. | Muži divize A :Základní část |
Ledoborci 7 3 | ||||
7.2.2015 | 8:00 | Kolibris 5 3 | dráha 2. | Muži divize A :Základní část |
Zbraslav M 8 | ||||
17.11.2014 | 20:00 | Ledoborci 5 7 | dráha 1. | Muži divize A :Základní část |
Zbraslav M 10 | ||||
17.11.2014 | 13:30 | Zbraslav M 5 | dráha 3. | Muži divize A :Základní část |
Brno - Východ 8 | ||||
15.11.2014 | 20:00 | Ledoborci Juniors 4 | dráha 3. | Muži divize A :Základní část |
Zbraslav M 5 | ||||
15.11.2014 | 13:30 | Ledoborci 7 3 | dráha 4. | Muži divize A :Základní část |
Zbraslav M 6 | ||||
15.11.2014 | 8:00 | Zbraslav M 7 | dráha 2. | Muži divize A :Základní část |
Kolibris 5 3 | ||||
28.9.2014 | 16:30 | Zbraslav L 6 | dráha 4. | Muži divize A :Základní část |
Zbraslav M 7 | ||||
28.9.2014 | 10:30 | Zbraslav M 3 | dráha 2. | Muži divize A :Základní část |
Zbraslav ONI 11 | ||||
27.9.2014 | 19:00 | Zbraslav M 8 | dráha 1. | Muži divize A :Základní část |
Dion VIP 9 | ||||
27.9.2014 | 13:00 | Brno - Východ 7 | dráha 3. | Muži divize A :Základní část |
Zbraslav M 8 | ||||
27.9.2014 | 8:00 | Zbraslav M 4 | dráha 1. | Muži divize A :Základní část |
Ledoborci 5 6 | ||||
1.2.2014 | 16:00 | Zbraslav M 2 | dráha 3. | 1.liga - muži :Základní část |
Letící kameny 6 | ||||
1.2.2014 | 8:30 | Zbraslav M 6 | dráha 2. | 1.liga - muži :Základní část |
Ledo Dion 4 | ||||
19.1.2014 | 19:30 | Zbraslav M 11 | dráha 4. | 1.liga - muži :Základní část |
Trutnov 1 5 | ||||
19.1.2014 | 12:00 | Zbraslav M 4 | dráha 3. | 1.liga - muži :Základní část |
Liboc 5 | ||||
18.1.2014 | 19:30 | Zbraslav OH 3 | dráha 2. | 1.liga - muži :Základní část |
Zbraslav M 7 | ||||
18.1.2014 | 12:00 | Ledoborci 1 9 | dráha 4. | 1.liga - muži :Základní část |
Zbraslav M 4 | ||||
3.11.2013 | 16:00 | Zlatá Praha 1 7 | dráha 1. | 1.liga - muži :Základní část |
Zbraslav M 2 | ||||
3.11.2013 | 8:30 | Letící kameny 6 | dráha 2. | 1.liga - muži :Základní část |
Zbraslav M 1 | ||||
2.11.2013 | 16:00 | Ledo Dion 3 | dráha 3. | 1.liga - muži :Základní část |
Zbraslav M 4 | ||||
2.11.2013 | 8:30 | Trutnov 1 8 | dráha 1. | 1.liga - muži :Základní část |
Zbraslav M 5 | ||||
13.10.2013 | 19:30 | Liboc 8 | dráha 4. | 1.liga - muži :Základní část |
Zbraslav M 4 | ||||
13.10.2013 | 12:00 | Zbraslav M 3 | dráha 1. | 1.liga - muži :Základní část |
Zbraslav OH 8 | ||||
12.10.2013 | 19:30 | Zbraslav M 3 | dráha 3. | 1.liga - muži :Základní část |
Ledoborci 1 8 | ||||
12.10.2013 | 12:00 | Zbraslav M 3 | dráha 2. | 1.liga - muži :Základní část |
Zlatá Praha 1 9 | ||||
23.2.2013 | 16:00 | Trutnov 1 6 | dráha 1. | 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část) |
Zbraslav M 5 | ||||
23.2.2013 | 8:30 | Zbraslav M 2 | dráha 2. | 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část) |
Ledoborci 1 6 | ||||
3.2.2013 | 19:30 | S&K Tee Party 3 | dráha 3. | 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část) |
Zbraslav M 11 | ||||
3.2.2013 | 12:00 | Zbraslav OH 8 | dráha 4. | 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část) |
Zbraslav M 3 | ||||
2.2.2013 | 19:30 | Zbraslav M 6 | dráha 1. | 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část) |
Kolibris 2 11 | ||||
2.2.2013 | 12:00 | Zbraslav M 7 | dráha 3. | 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část) |
Guerera TP 4 | ||||
18.11.2012 | 16:00 | Savona 5 5 | dráha 2. | 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část) |
Zbraslav M 4 | ||||
18.11.2012 | 8:30 | Zbraslav M 7 | dráha 4. | 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část) |
Trutnov 1 6 | ||||
17.11.2012 | 16:00 | Ledoborci 1 8 | dráha 1. | 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část) |
Zbraslav M 2 | ||||
17.11.2012 | 8:30 | Zbraslav M 7 | dráha 3. | 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část) |
S&K Tee Party 6 | ||||
4.11.2012 | 19:30 | Zbraslav M 2 | dráha 3. | 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část) |
Zbraslav OH 12 | ||||
4.11.2012 | 12:00 | Kolibris 2 7 | dráha 4. | 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část) |
Zbraslav M 6 | ||||
3.11.2012 | 19:30 | Zbraslav M 4 | dráha 1. | 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část) |
Savona 5 10 | ||||
3.11.2012 | 12:00 | Guerera TP 5 | dráha 3. | 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část) |
Zbraslav M 4 | ||||
8.4.2012 | 11:30 | Zbraslav M 7 | dráha 2. | 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část) |
Ledoborci 2 3 | ||||
18.3.2012 | 17:30 | Zbraslav M 8 | dráha 4. | 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část) |
Zbraslav L 3 | ||||
18.3.2012 | 11:30 | Zbraslav ING 4 | dráha 2. | 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část) |
Zbraslav M 6 | ||||
22.1.2012 | 14:30 | Zlatá Praha 2 3 | dráha 2. | 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část) |
Zbraslav M 6 | ||||
22.1.2012 | 8:30 | Zbraslav M 6 | dráha 1. | 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část) |
Ledo Dion 7 | ||||
21.1.2012 | 14:30 | Karviná 7 | dráha 3. | 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část) |
Zbraslav M 10 | ||||
21.1.2012 | 8:30 | Zbraslav M 14 | dráha 2. | 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část) |
Kolibris 5 2 | ||||
23.10.2011 | 14:30 | RIPER Hradec Králové 3 | dráha 2. | 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část) |
Zbraslav M 7 | ||||
23.10.2011 | 8:30 | Zbraslav M 7 | dráha 1. | 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část) |
Grey Wolves Team 5 | ||||
22.10.2011 | 14:30 | Klub z Viktorky 3 | dráha 3. | 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část) |
Zbraslav M 6 | ||||
22.10.2011 | 8:30 | Zbraslav M 10 | dráha 2. | 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část) |
Dion 1 4 | ||||
2.10.2011 | 14:30 | Zbraslav M 6 | dráha 1. | 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část) |
Modřany TP 3 | ||||
2.10.2011 | 8:30 | Ledoborci 3 5 | dráha 3. | 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část) |
Zbraslav M 6 | ||||
1.10.2011 | 14:30 | RIPER Hradec Králové HD 2 | dráha 4. | 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část) |
Zbraslav M 9 | ||||
1.10.2011 | 8:30 | Ledoborci 4 3 | dráha 1. | 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část) |
Zbraslav M 8 | ||||
9.4.2011 | 17:30 | Kolibris 5 4 | dráha 4. | 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část) |
Zbraslav M 10 | ||||
9.4.2011 | 11:30 | Zbraslav M 7 | dráha 2. | 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část) |
Dion 1 3 | ||||
30.1.2011 | 14:30 | Zbraslav M 7 | dráha 3. | 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část) |
Ledoborci 3 6 | ||||
30.1.2011 | 8:30 | Zlatá Praha 2 6 | dráha 1. | 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část) |
Zbraslav M 3 | ||||
29.1.2011 | 17:30 | Zbraslav M 5 | dráha 2. | 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část) |
Brno - Západ 8 | ||||
29.1.2011 | 11:30 | Zbraslav ING 9 | dráha 4. | 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část) |
Zbraslav M 8 | ||||
28.11.2010 | 14:30 | Zbraslav M 12 | dráha 3. | 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část) |
Ledoborci 4 2 | ||||
28.11.2010 | 8:30 | Aritma 3 3 | dráha 1. | 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část) |
Zbraslav M 10 | ||||
27.11.2010 | 14:30 | Zbraslav M 3 | dráha 2. | 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část) |
Dion VIP 10 | ||||
27.11.2010 | 8:30 | Zbraslav SK 4 | dráha 4. | 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část) |
Zbraslav M 8 | ||||
3.10.2010 | 17:30 | Zbraslav M 11 | dráha 4. | 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část) |
RIPER Hradec Králové 5 | ||||
3.10.2010 | 11:30 | Zbraslav L 3 | dráha 2. | 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část) |
Zbraslav M 12 | ||||
2.10.2010 | 20:30 | Zbraslav M 2 | dráha 3. | 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část) |
Karviná 10 | ||||
2.10.2010 | 14:30 | Modřany TP 2 | dráha 2. | 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část) |
Zbraslav M 5 | ||||
2.10.2010 | 8:30 | Zbraslav M 8 | dráha 4. | 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část) |
Ledoborci 2 1 |