[x]
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Barták Milan (1.CK BRNO)
datum | čas | zápas | dráha | soutěž |
---|---|---|---|---|
29.2.2020 | 15:30 | Brno - Východ 9 | dráha 2. | 1.liga – muži :Základní část (skupina B) |
PLC GUERERA 3 | ||||
29.2.2020 | 8:30 | Trutnov 1 3 | dráha 3. | 1.liga – muži :Základní část (skupina B) |
Brno - Východ 7 | ||||
23.2.2020 | 15:30 | Brno - Východ 9 | dráha 1. | 1.liga – muži :Základní část (skupina B) |
Ledoborci 1 3 | ||||
23.2.2020 | 8:30 | Brno - Východ 7 | dráha 2. | 1.liga – muži :Základní část (skupina B) |
Ledoborci NG 2 | ||||
22.2.2020 | 15:30 | Brno - Východ 0 | dráha 3. | 1.liga – muži :Základní část (skupina B) |
Letící kameny 1 | ||||
22.2.2020 | 8:30 | Ledoborci Juniors 1 | dráha 1. | 1.liga – muži :Základní část (skupina B) |
Brno - Východ 0 | ||||
15.12.2019 | 15:30 | Kolibris 5 2 | dráha 1. | 1.liga – muži :Základní část (skupina B) |
Brno - Východ 9 | ||||
15.12.2019 | 8:30 | Brno - Východ 2 | dráha 4. | 1.liga – muži :Základní část (skupina B) |
Trutnov 1 7 | ||||
14.12.2019 | 15:30 | Ledoborci NG 7 | dráha 3. | 1.liga – muži :Základní část (skupina B) |
Brno - Východ 3 | ||||
14.12.2019 | 8:30 | Ledoborci 1 4 | dráha 4. | 1.liga – muži :Základní část (skupina B) |
Brno - Východ 3 | ||||
3.11.2019 | 18:30 | PLC GUERERA 7 | dráha 1. | 1.liga – muži :Základní část (skupina B) |
Brno - Východ 4 | ||||
3.11.2019 | 11:30 | Letící kameny 11 | dráha 2. | 1.liga – muži :Základní část (skupina B) |
Brno - Východ 2 | ||||
2.11.2019 | 18:30 | Brno - Východ 7 | dráha 4. | 1.liga – muži :Základní část (skupina B) |
Ledoborci Juniors 6 | ||||
2.11.2019 | 11:30 | Brno - Východ 2 | dráha 2. | 1.liga – muži :Základní část (skupina B) |
Kolibris 5 11 | ||||
14.4.2019 | 15:30 | Kolibris 3 2 | dráha 1. | Muži divize A :Základní část |
Brno - Východ 9 | ||||
14.4.2019 | 11:30 | Brno - Východ 1 | dráha 2. | Muži divize A :Základní část |
Karviná 0 | ||||
13.4.2019 | 15:30 | Kamenný Újezd 1 | dráha 3. | Muži divize A :Základní část |
Brno - Východ 13 | ||||
13.4.2019 | 8:30 | Brno - Východ 8 | dráha 4. | Muži divize A :Základní část |
PLC 3 | ||||
24.2.2019 | 18:30 | Brno - Východ 9 | dráha 3. | Muži divize A :Základní část |
Ledoborci 3 3 | ||||
24.2.2019 | 11:30 | Zbraslav M 2 | dráha 4. | Muži divize A :Základní část |
Brno - Východ 11 | ||||
23.2.2019 | 18:30 | Ledoborci Army 3 | dráha 2. | Muži divize A :Základní část |
Brno - Východ 9 | ||||
23.2.2019 | 11:30 | Brno - Východ 18 | dráha 1. | Muži divize A :Základní část |
Troublemakers 0 | ||||
13.1.2019 | 18:30 | Brno - Východ 10 | dráha 1. | Muži divize A :Základní část |
Kolibris 3 6 | ||||
13.1.2019 | 11:30 | Karviná 4 | dráha 2. | Muži divize A :Základní část |
Brno - Východ 8 | ||||
12.1.2019 | 18:30 | Brno - Východ 8 | dráha 3. | Muži divize A :Základní část |
Kamenný Újezd 3 | ||||
12.1.2019 | 11:30 | PLC 7 | dráha 4. | Muži divize A :Základní část |
Brno - Východ 9 | ||||
14.10.2018 | 15:00 | Ledoborci 3 6 | dráha A | Muži divize A :Základní část |
Brno - Východ 4 | ||||
14.10.2018 | 8:30 | Brno - Východ 1 | dráha B | Muži divize A :Základní část |
Zbraslav M 0 | ||||
13.10.2018 | 15:00 | Brno - Východ 2 | dráha B | Muži divize A :Základní část |
Ledoborci Army 9 | ||||
13.10.2018 | 8:30 | Troublemakers 6 | dráha A | Muži divize A :Základní část |
Brno - Východ 10 | ||||
12.5.2018 | 19:15 | CC RIPER 8 | dráha 4. | MČR 2018 – senioři :Čtvrtfinále |
1.CK Brno 3 | ||||
12.5.2018 | 14:15 | CC Ledoborci 8 | dráha 1. | MČR 2018 – senioři :Skupina E |
1.CK Brno 4 | ||||
11.5.2018 | 19:15 | 1.CK Brno 10 | dráha 2. | MČR 2018 – senioři :Skupina E |
Demion 8 | ||||
30.3.2018 | 15:30 | Brno - Východ 5 | dráha 1. | 1.liga – muži :skupina B |
Morning star Přírodověda 9 | ||||
30.3.2018 | 8:30 | Zbraslav OH 6 | dráha 4. | 1.liga – muži :skupina B |
Brno - Východ 5 | ||||
21.1.2018 | 18:30 | PLC S&K 1 | dráha 1. | 1.liga – muži :skupina B |
Brno - Východ 0 | ||||
21.1.2018 | 11:30 | Brno - Východ 0 | dráha 3. | 1.liga – muži :skupina B |
Brno - Západ 1 | ||||
20.1.2018 | 18:30 | Brno - Východ 4 | dráha 2. | 1.liga – muži :skupina B |
Letící kameny 9 | ||||
20.1.2018 | 11:30 | Brno - Východ 5 | dráha 4. | 1.liga – muži :skupina B |
Ledoborci 2 6 | ||||
5.11.2017 | 15:30 | Brno - Východ 8 | dráha 1. | 1.liga – muži :skupina B |
Dion 1 9 | ||||
5.11.2017 | 8:30 | Brno - Východ 1 | dráha 3. | 1.liga – muži :skupina B |
PLC S&K 11 | ||||
4.11.2017 | 15:30 | Brno - Západ 10 | dráha 2. | 1.liga – muži :skupina B |
Brno - Východ 2 | ||||
4.11.2017 | 8:30 | Brno - Východ 6 | dráha 1. | 1.liga – muži :skupina B |
Zbraslav OH 7 | ||||
1.10.2017 | 18:30 | Morning star Přírodověda 6 | dráha 4. | 1.liga – muži :skupina B |
Brno - Východ 9 | ||||
1.10.2017 | 11:30 | Letící kameny 7 | dráha 3. | 1.liga – muži :skupina B |
Brno - Východ 2 | ||||
30.9.2017 | 18:30 | Ledoborci 2 8 | dráha 1. | 1.liga – muži :skupina B |
Brno - Východ 6 | ||||
30.9.2017 | 11:30 | Dion 1 7 | dráha 2. | 1.liga – muži :skupina B |
Brno - Východ 3 | ||||
28.5.2017 | 14:00 | 1.CK Brno 4 | dráha 2. | MČR 2017 – senioři :Finále |
Trutnov 8 | ||||
28.5.2017 | 10:00 | 1.CK Brno 9 | dráha 4. | MČR 2017 – senioři :Semifinále |
Demion 6 | ||||
27.5.2017 | 21:00 | 1.CK Brno 5 | dráha 2. | MČR 2017 – senioři :1/4 finále |
CC Ledoborci 3 | ||||
27.5.2017 | 14:30 | 1.CK Brno 3 | dráha 1. | MČR 2017 – senioři :Senioři C |
Demion 5 | ||||
27.5.2017 | 8:30 | Trutnov 8 | dráha 3. | MČR 2017 – senioři :Senioři C |
1.CK Brno 6 | ||||
2.4.2017 | 8:30 | Brno - Východ 8 | dráha 2. | 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2) |
Zbraslav L 5 | ||||
1.4.2017 | 15:30 | Ledoborci 1 8 | dráha 2. | 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2) |
Brno - Východ 6 | ||||
1.4.2017 | 8:30 | Brno - Východ 7 | dráha 1. | 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2) |
Dion VIP 4 | ||||
22.1.2017 | 18:30 | Savona 6 5 | dráha 4. | 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2) |
Brno - Východ 8 | ||||
22.1.2017 | 11:30 | Brno - Východ 11 | dráha 1. | 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2) |
Ledoborci 2 1 | ||||
21.1.2017 | 18:30 | Zbraslav M 5 | dráha 2. | 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2) |
Brno - Východ 7 | ||||
21.1.2017 | 11:30 | Brno - Východ 10 | dráha 4. | 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2) |
Brno - Západ 3 | ||||
20.11.2016 | 8:30 | Brno - Východ 4 | dráha 4. | 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2) |
Zbraslav R 8 | ||||
19.11.2016 | 15:30 | PLC S&K 9 | dráha 1. | 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2) |
Brno - Východ 3 | ||||
19.11.2016 | 8:30 | Savona 6 4 | dráha 3. | 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2) |
Brno - Východ 6 | ||||
25.9.2016 | 18:30 | Brno - Východ 2 | dráha 4. | 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2) |
Letící kameny 6 | ||||
25.9.2016 | 11:30 | Brno - Východ 2 | dráha 3. | 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2) |
Morning star Přírodověda 9 | ||||
24.9.2016 | 18:30 | Zbraslav L 3 | dráha 4. | 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2) |
Brno - Východ 10 | ||||
24.9.2016 | 11:30 | Brno - Východ 7 | dráha 2. | 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2) |
Zbraslav M 1 | ||||
8.5.2016 | 14:00 | LEDO LIBOC 8 | dráha 1. | MČR 2016 – senioři :Finále |
1.CK Brno 7 | ||||
8.5.2016 | 10:00 | Demion 3 | dráha 3. | MČR 2016 – senioři :Semifinále |
1.CK Brno 8 | ||||
7.5.2016 | 21:00 | Demion 7 | dráha 4. | MČR 2016 – senioři : |
1.CK Brno 6 | ||||
7.5.2016 | 14:00 | Dion VIP 7 | dráha 1. | MČR 2016 – senioři : |
1.CK Brno 9 | ||||
7.5.2016 | 8:30 | 1.CK Brno 2 | dráha 3. | MČR 2016 – senioři : |
LEDO LIBOC 9 | ||||
6.5.2016 | 20:00 | 1.CK Brno 9 | dráha 2. | MČR 2016 – senioři : |
Kolibris 5 4 | ||||
3.4.2016 | 14:00 | Dion 1 3 | dráha 2. | Baráž o 1.ligu 2016/17 – muži : |
Brno - Východ 8 | ||||
2.4.2016 | 17:15 | Brno - Východ 2 | dráha 3. | Baráž o 1.ligu 2016/17 – muži : |
Ledoborci 1 8 | ||||
2.4.2016 | 11:15 | Ledoborci 7 9 | dráha 4. | Baráž o 1.ligu 2016/17 – muži : |
Brno - Východ 12 | ||||
17.1.2016 | 17:15 | Brno - Východ 13 | dráha 4. | Muži divize E : |
Demion 3 | ||||
17.1.2016 | 11:15 | Brno - Východ 10 | dráha 1. | Muži divize E : |
Kolibris 5 8 | ||||
16.1.2016 | 20:00 | Brno - Východ 9 | dráha A | Muži divize E : |
Dion 1 6 | ||||
16.1.2016 | 11:15 | Karviná 6 | dráha B | Muži divize E : |
Brno - Východ 5 | ||||
3.1.2016 | 14:00 | Brno - Východ 8 | dráha 1. | Muži divize E : |
Zbraslav L 7 | ||||
3.1.2016 | 8:30 | Brno - Východ 3 | dráha 1. | Muži divize E : |
PLC GUERERA 9 | ||||
2.1.2016 | 17:15 | Ledoborci 2 9 | dráha 2. | Muži divize E : |
Brno - Východ 6 | ||||
2.1.2016 | 11:15 | Ledoborci Juniors 2 | dráha 3. | Muži divize E : |
Brno - Východ 9 | ||||
22.11.2015 | 11:15 | Brno - Východ 4 | dráha 3. | Muži divize A :Základní část |
Dion 1 5 | ||||
21.11.2015 | 20:00 | Morning star Přírodověda 4 | dráha 4. | Muži divize A :Základní část |
Brno - Východ 12 | ||||
21.11.2015 | 11:15 | Ledoborci Juniors 5 | dráha 2. | Muži divize A :Základní část |
Brno - Východ 8 | ||||
27.9.2015 | 17:15 | Ledoborci 4 1 | dráha 4. | Muži divize A :Základní část |
Brno - Východ 15 | ||||
27.9.2015 | 11:15 | Brno - Východ 3 | dráha 3. | Muži divize A :Základní část |
Dion VIP 9 | ||||
26.9.2015 | 17:15 | Brno - Západ 6 | dráha 1. | Muži divize A :Základní část |
Brno - Východ 3 | ||||
26.9.2015 | 8:30 | Brno - Východ 5 | dráha 2. | Muži divize A :Základní část |
WHEELCHAIR 4 | ||||
10.5.2015 | 18:45 | Dion VIP 6 | dráha 3. | MČR 2015 – senioři :Finále |
1.CK Brno 9 | ||||
10.5.2015 | 10:30 | Dion 1 7 | dráha 1. | MČR 2015 – senioři :Semifinále |
1.CK Brno 8 | ||||
9.5.2015 | 13:00 | RIPER Hradec Králové 5 | dráha 2. | MČR 2015 – senioři :Skupina D |
1.CK Brno 7 | ||||
8.5.2015 | 20:00 | 1.CK Brno 11 | dráha 3. | MČR 2015 – senioři :Skupina D |
Dion 1 4 | ||||
8.5.2015 | 15:00 | 1.CK Brno 11 | dráha 1. | MČR 2015 – senioři :Skupina D |
Demion 7 | ||||
4.4.2015 | 15:00 | Brno - Východ 6 | dráha 1. | Muži divize A :Základní část |
Ledoborci Juniors 7 | ||||
4.4.2015 | 8:30 | Brno - Východ 9 | dráha 2. | Muži divize A :Základní část |
Zbraslav L 4 | ||||
8.2.2015 | 18:00 | Ledoborci 5 3 | dráha 2. | Muži divize A :Základní část |
Brno - Východ 17 | ||||
8.2.2015 | 11:30 | Brno - Východ 8 | dráha 1. | Muži divize A :Základní část |
Zbraslav ONI 9 | ||||
7.2.2015 | 13:30 | Kolibris 5 10 | dráha 3. | Muži divize A :Základní část |
Brno - Východ 4 | ||||
7.2.2015 | 8:00 | Brno - Východ 9 | dráha 4. | Muži divize A :Základní část |
Ledoborci 7 2 | ||||
17.11.2014 | 20:00 | Dion VIP 2 | dráha 4. | Muži divize A :Základní část |
Brno - Východ 8 | ||||
17.11.2014 | 13:30 | Zbraslav M 5 | dráha 3. | Muži divize A :Základní část |
Brno - Východ 8 | ||||
17.11.2014 | 8:00 | Ledoborci Juniors 1 | dráha 4. | Muži divize A :Základní část |
Brno - Východ 7 | ||||
15.11.2014 | 20:00 | Brno - Východ 12 | dráha 2. | Muži divize A :Základní část |
Ledoborci 5 3 | ||||
15.11.2014 | 13:30 | Brno - Východ 9 | dráha 3. | Muži divize A :Základní část |
Kolibris 5 4 | ||||
15.11.2014 | 8:00 | Ledoborci 7 1 | dráha 1. | Muži divize A :Základní část |
Brno - Východ 10 | ||||
28.9.2014 | 16:30 | Zbraslav ONI 1 | dráha 1. | Muži divize A :Základní část |
Brno - Východ 0 | ||||
27.9.2014 | 19:00 | Zbraslav L 2 | dráha 2. | Muži divize A :Základní část |
Brno - Východ 11 | ||||
27.9.2014 | 13:00 | Brno - Východ 7 | dráha 3. | Muži divize A :Základní část |
Zbraslav M 8 | ||||
27.9.2014 | 8:00 | Brno - Východ 1 | dráha 4. | Muži divize A :Základní část |
Dion VIP 0 | ||||
11.5.2014 | 19:00 | 1.CK Brno 4 | dráha 3. | MČR 2014 – senioři :Finále |
Ledoborci 3 7 | ||||
11.5.2014 | 13:15 | 1.CK Brno 6 | dráha 2. | MČR 2014 – senioři :Semifinále |
Dion 1 5 | ||||
10.5.2014 | 21:00 | 1.CK Brno 6 | dráha 2. | MČR 2014 – senioři :Skupina D |
Ledoborci 3 5 | ||||
10.5.2014 | 10:30 | Dion 1 2 | dráha 1. | MČR 2014 – senioři :Skupina D |
1.CK Brno 7 | ||||
23.3.2014 | 17:00 | Brno - Východ 1 | dráha 4. | Muži divize A :Základní část |
Ledoborci 4 0 | ||||
23.3.2014 | 11:00 | Guerera TP 11 | dráha 2. | Muži divize A :Základní část |
Brno - Východ 5 | ||||
22.3.2014 | 20:00 | Brno - Východ 7 | dráha 1. | Muži divize A :Základní část |
Dion YB 4 | ||||
16.3.2014 | 17:00 | Brno - Východ 6 | dráha 4. | Muži divize A :Základní část |
Dion VIP 5 | ||||
16.3.2014 | 11:00 | WHEELCHAIR 5 | dráha 3. | Muži divize A :Základní část |
Brno - Východ 6 | ||||
15.3.2014 | 20:00 | Karviná 9 | dráha 1. | Muži divize A :Základní část |
Brno - Východ 2 | ||||
15.12.2013 | 17:00 | Brno - Východ 10 | dráha 4. | Muži divize A :Základní část |
Zbraslav ONI 8 | ||||
15.12.2013 | 11:00 | Brno - Východ 7 | dráha 2. | Muži divize A :Základní část |
RIPER Hradec Králové HD 6 | ||||
14.12.2013 | 20:00 | Brno - Východ 12 | dráha 3. | Muži divize A :Základní část |
WHEELCHAIR 6 | ||||
14.12.2013 | 14:00 | RIPER Hradec Králové HD 2 | dráha 2. | Muži divize A :Základní část |
Brno - Východ 9 | ||||
14.12.2013 | 8:00 | Dion VIP 4 | dráha 3. | Muži divize A :Základní část |
Brno - Východ 5 | ||||
27.10.2013 | 20:00 | Ledoborci 4 1 | dráha 1. | Muži divize A :Základní část |
Brno - Východ 10 | ||||
27.10.2013 | 14:00 | Zbraslav ONI 1 | dráha 2. | Muži divize A :Základní část |
Brno - Východ 13 | ||||
27.10.2013 | 8:00 | Brno - Východ 0 | dráha 1. | Muži divize A :Základní část |
Guerera TP 10 | ||||
26.10.2013 | 17:00 | Brno - Východ 5 | dráha 4. | Muži divize A :Základní část |
Karviná 6 | ||||
26.10.2013 | 11:00 | Dion YB 5 | dráha 3. | Muži divize A :Základní část |
Brno - Východ 3 | ||||
24.3.2013 | 11:00 | Brno - Východ 9 | dráha 1. | 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část) |
Dion RM 2 | ||||
23.3.2013 | 17:00 | RPK Brno 6 | dráha 2. | 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část) |
Brno - Východ 8 | ||||
23.3.2013 | 11:00 | Brno - Východ 12 | dráha 3. | 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část) |
Brno - Západ 7 | ||||
9.12.2012 | 17:00 | Zlatá Praha 1 4 | dráha 1. | 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část) |
Brno - Východ 8 | ||||
9.12.2012 | 11:00 | Zlatá Praha 3 10 | dráha 4. | 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část) |
Brno - Východ 1 | ||||
8.12.2012 | 20:00 | Brno - Východ 7 | dráha 3. | 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část) |
Ledo Dion 6 | ||||
8.12.2012 | 14:00 | Zbraslav SK 0 | dráha 2. | 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část) |
Brno - Východ 1 | ||||
8.12.2012 | 8:00 | Dion RM 2 | dráha 4. | 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část) |
Brno - Východ 8 | ||||
14.10.2012 | 20:00 | Brno - Východ 5 | dráha 2. | 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část) |
RPK Brno 6 | ||||
14.10.2012 | 13:00 | Brno - Západ 8 | dráha 3. | 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část) |
Brno - Východ 5 | ||||
14.10.2012 | 8:00 | Ledo Dion 9 | dráha 4. | 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část) |
Brno - Východ 2 | ||||
13.10.2012 | 17:00 | Brno - Východ 11 | dráha 4. | 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část) |
Zlatá Praha 1 4 | ||||
13.10.2012 | 11:00 | Brno - Východ 3 | dráha 2. | 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část) |
Zlatá Praha 3 8 | ||||
7.4.2012 | 17:30 | Brno - Východ 7 | dráha 2. | 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část) |
Zbraslav H 6 | ||||
7.4.2012 | 11:30 | Brno - Východ 5 | dráha 1. | 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část) |
Zlatá Praha 3 6 | ||||
22.1.2012 | 17:30 | Brno - Východ 8 | dráha 2. | 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část) |
RPK Brno 6 | ||||
22.1.2012 | 11:30 | Demion 2 | dráha 3. | 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část) |
Brno - Východ 11 | ||||
21.1.2012 | 17:30 | Brno - Západ 9 | dráha 1. | 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část) |
Brno - Východ 7 | ||||
21.1.2012 | 11:30 | Kolibris 3 6 | dráha 3. | 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část) |
Brno - Východ 10 | ||||
6.11.2011 | 14:30 | Guerera TP 8 | dráha 2. | 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část) |
Brno - Východ 5 | ||||
6.11.2011 | 8:30 | Zlatá Praha 3 5 | dráha 4. | 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část) |
Brno - Východ 7 | ||||
5.11.2011 | 14:30 | Zbraslav H 2 | dráha 3. | 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část) |
Brno - Východ 6 | ||||
5.11.2011 | 8:30 | RPK Brno 9 | dráha 1. | 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část) |
Brno - Východ 1 | ||||
2.10.2011 | 17:30 | Brno - Východ 10 | dráha 1. | 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část) |
Demion 8 | ||||
2.10.2011 | 11:30 | Brno - Východ 3 | dráha 4. | 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část) |
Brno - Západ 5 | ||||
1.10.2011 | 17:30 | Brno - Východ 6 | dráha 2. | 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část) |
Kolibris 3 0 | ||||
1.10.2011 | 11:30 | Brno - Východ 3 | dráha 1. | 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část) |
Guerera TP 9 | ||||
9.4.2011 | 14:30 | Zbraslav H 7 | dráha 4. | 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část) |
Brno - Východ 6 | ||||
5.12.2010 | 17:30 | Klub z Viktorky 3 | dráha 4. | 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část) |
Brno - Východ 10 | ||||
5.12.2010 | 11:30 | Brno - Východ 5 | dráha 3. | 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část) |
Zbraslav OH 12 | ||||
4.12.2010 | 17:30 | Zlatá Praha 3 12 | dráha 3. | 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část) |
Brno - Východ 3 | ||||
4.12.2010 | 11:30 | Demion 4 | dráha 2. | 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část) |
Brno - Východ 9 | ||||
31.10.2010 | 17:30 | Brno - Východ 7 | dráha 4. | 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část) |
Guerera TP 6 | ||||
31.10.2010 | 11:30 | Brno - Východ 2 | dráha 2. | 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část) |
S&K Tee Party 7 | ||||
30.10.2010 | 20:30 | Brno - Východ 11 | dráha 1. | 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část) |
Klub z Viktorky 2 | ||||
30.10.2010 | 14:30 | Brno - Východ 7 | dráha 3. | 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část) |
Zbraslav H 1 | ||||
30.10.2010 | 8:30 | Zbraslav OH 9 | dráha 2. | 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část) |
Brno - Východ 4 | ||||
3.10.2010 | 14:30 | Zlatá Praha 3 5 | dráha 2. | 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část) |
Brno - Východ 6 | ||||
3.10.2010 | 8:30 | Demion 2 | dráha 3. | 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část) |
Brno - Východ 9 | ||||
2.10.2010 | 17:30 | Brno - Východ 5 | dráha 4. | 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část) |
Guerera TP 4 | ||||
2.10.2010 | 11:30 | Brno - Východ 10 | dráha 3. | 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část) |
S&K Tee Party 3 | ||||
1.5.2010 | 15:00 | 1.CK Brno (J.Zingová) 7 | dráha B | MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá |
Zbraslav (K.Knížková) 4 | ||||
1.5.2010 | 10:15 | 1.CK Brno (M.Snítil) 15 | dráha 4. | MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá |
1.CK Brno (J.Zingová) 2 | ||||
30.4.2010 | 20:00 | Tee Party (L.Marková) 3 | dráha A | MČR mixy 2010 :Skupina C |
1.CK Brno (J.Zingová) 12 | ||||
30.4.2010 | 13:15 | 1.CK Brno (J.Zingová) 4 | dráha 3. | MČR mixy 2010 :Skupina C |
Savona (T.Paul) 7 | ||||
10.4.2010 | 20:00 | Brno - Východ 10 | dráha 2. | 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část) |
Kolibris 5 14 | ||||
10.4.2010 | 11:00 | RPK Brno 4 | dráha 4. | 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část) |
Brno - Východ 9 | ||||
6.3.2010 | 17:00 | Dion RM 7 | dráha 4. | 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část) |
Brno - Východ 3 | ||||
6.3.2010 | 11:00 | Brno - Východ 0 | dráha 2. | 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část) |
Zlatá Praha 3 0 | ||||
10.1.2010 | 14:00 | Zbraslav H 7 | dráha 1. | 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část) |
Brno - Východ 5 | ||||
10.1.2010 | 8:00 | Demion 1 | dráha 2. | 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část) |
Brno - Východ 10 | ||||
6.12.2009 | 14:00 | Brno - Východ 6 | dráha 2. | 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část) |
Klub z Viktorky 9 | ||||
6.12.2009 | 8:00 | Kolibris 5 5 | dráha 1. | 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část) |
Brno - Východ 7 | ||||
5.12.2009 | 17:00 | Brno - Východ 8 | dráha 1. | 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část) |
Dion RM 13 | ||||
5.12.2009 | 11:00 | Brno - Východ 5 | dráha 4. | 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část) |
RPK Brno 6 | ||||
31.10.2009 | 17:00 | Zlatá Praha 3 8 | dráha 2. | 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část) |
Brno - Východ 5 | ||||
31.10.2009 | 11:00 | Brno - Východ 9 | dráha 3. | 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část) |
Zbraslav H 7 | ||||
13.9.2009 | 17:00 | Brno - Východ 6 | dráha 1. | 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část) |
Demion 7 | ||||
13.9.2009 | 11:00 | Klub z Viktorky 2 | dráha 3. | 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část) |
Brno - Východ 14 | ||||
4.4.2009 | 20:00 | Dion 1 3 | dráha 2. | 2.liga - muži :základní část |
Brno - Východ 9 | ||||
4.4.2009 | 17:00 | Brno - Východ 0 | dráha 4. | 2.liga - muži :základní část |
Demion 0 | ||||
4.4.2009 | 11:00 | Brno - Východ 4 | dráha 3. | 2.liga - muži :základní část |
Ledoborci 1 6 | ||||
8.3.2009 | 19:55 | Kolibris 3 5 | dráha 2. | 2.liga - muži :základní část |
Brno - Východ 3 | ||||
8.3.2009 | 11:00 | Brno - Východ 8 | dráha 1. | 2.liga - muži :základní část |
Klub z Viktorky 2 | ||||
7.3.2009 | 17:00 | Kolibris 5 5 | dráha 4. | 2.liga - muži :základní část |
Brno - Východ 7 | ||||
7.3.2009 | 8:00 | Dion RM 7 | dráha 3. | 2.liga - muži :základní část |
Brno - Východ 6 | ||||
22.2.2009 | 17:00 | Brno - Východ 6 | dráha 1. | 2.liga - muži :základní část |
Kolibris 3 5 | ||||
22.2.2009 | 8:00 | Demion 6 | dráha 4. | 2.liga - muži :základní část |
Brno - Východ 7 | ||||
21.2.2009 | 14:00 | Brno - Východ 0 | dráha 2. | 2.liga - muži :základní část |
Dion 1 0 | ||||
23.11.2008 | 14:00 | Ledoborci 1 3 | dráha 2. | 2.liga - muži :základní část |
Brno - Východ 6 | ||||
22.11.2008 | 20:00 | Klub z Viktorky 3 | dráha 4. | 2.liga - muži :základní část |
Brno - Východ 5 | ||||
22.11.2008 | 11:00 | Brno - Východ 6 | dráha 2. | 2.liga - muži :základní část |
Kolibris 5 9 | ||||
21.11.2008 | 17:00 | Brno - Východ 3 | dráha 1. | 2.liga - muži :základní část |
Dion RM 10 | ||||
19.4.2008 | 18:55 | Klub z Viktorky 4 | dráha 1. | Baráž o 1.a 2.ligu - muži :Baráž o 2.ligu A |
Brno - Východ 6 | ||||
19.4.2008 | 12:25 | Brno - Východ 9 | dráha 3. | Baráž o 1.a 2.ligu - muži :Baráž o 2.ligu A |
Klub z Viktorky 8 | ||||
6.4.2008 | 13:15 | Brno - Východ 4 | dráha 3. | 2.liga - muži :Tie breaky |
Ledoborci 1 7 | ||||
16.3.2008 | 15:45 | Brno - Východ 15 | dráha 1. | 2.liga - muži :2.liga A - 2.část |
Demion 4 | ||||
15.3.2008 | 20:45 | Zlatá Praha 2 8 | dráha 2. | 2.liga - muži :2.liga A - 2.část |
Brno - Východ 6 | ||||
15.3.2008 | 13:15 | Brno - Východ 6 | dráha 1. | 2.liga - muži :2.liga A - 2.část |
Dion RM 7 | ||||
27.1.2008 | 15:45 | Dion 1 7 | dráha 4. | 2.liga - muži :2.liga A - 2.část |
Brno - Východ 3 | ||||
27.1.2008 | 8:15 | Brno - Východ 6 | dráha 3. | 2.liga - muži :2.liga A - 2.část |
Ledoborci 1 3 | ||||
26.1.2008 | 18:15 | Zlatá Praha 3 12 | dráha 2. | 2.liga - muži :2.liga A - 2.část |
Brno - Východ 5 | ||||
26.1.2008 | 10:45 | Brno - Východ 2 | dráha 3. | 2.liga - muži :2.liga A - 2.část |
Kolibris 3 13 | ||||
30.9.2007 | 18:15 | Ledoborci 1 4 | dráha 1. | 2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj |
Brno - Východ 9 | ||||
30.9.2007 | 8:15 | Demion 4 | dráha 3. | 2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj |
Brno - Východ 7 | ||||
29.9.2007 | 13:15 | Brno - Východ 7 | dráha 1. | 2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj |
Brno - Západ 5 | ||||
28.9.2007 | 20:45 | Kolibris 3 8 | dráha 4. | 2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj |
Brno - Východ 3 | ||||
28.9.2007 | 10:45 | Brno - Východ 9 | dráha 2. | 2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj |
Dion TP 5 | ||||
18.2.2007 | 12:25 | Zlatá Praha 1 9 | dráha 4. | 1.liga - muži :2.kolo |
Brno - Východ 4 | ||||
17.2.2007 | 18:55 | Brno - Východ 4 | dráha 3. | 1.liga - muži :2.kolo |
Wallis M 10 | ||||
17.2.2007 | 12:25 | Dion RM 8 | dráha 2. | 1.liga - muži :2.kolo |
Brno - Východ 4 | ||||
14.1.2007 | 15:25 | Brno - Východ 6 | dráha 1. | 1.liga - muži :2.kolo |
Savona 5 8 | ||||
14.1.2007 | 8:55 | Zbraslav H 4 | dráha 4. | 1.liga - muži :2.kolo |
Brno - Východ 6 | ||||
13.1.2007 | 15:25 | Brno - Východ 5 | dráha 3. | 1.liga - muži :2.kolo |
Aritma 2 4 | ||||
13.1.2007 | 8:55 | Trutnov 1 5 | dráha 2. | 1.liga - muži :2.kolo |
Brno - Východ 3 | ||||
17.12.2006 | 11:55 | Brno - Východ 0 | dráha 1. | 2.liga - muži - skup.A :Tie breaky |
Kladno The Bush 0 | ||||
17.12.2006 | 8:55 | Brno - Východ 7 | dráha 2. | 2.liga - muži - skup.A :Tie breaky |
Kolibris 3 6 | ||||
16.12.2006 | 8:55 | Brno - Východ 6 | dráha 1. | 2.liga - muži - skup.A :1.kolo |
Kladno The Bush 0 | ||||
26.11.2006 | 17:55 | AP Bratislava 10 | dráha 4. | 2.liga - muži - skup.A :1.kolo |
Brno - Východ 2 | ||||
26.11.2006 | 11:55 | Brno - Východ 10 | dráha 2. | 2.liga - muži - skup.A :1.kolo |
Zlatá Praha 2 2 | ||||
25.11.2006 | 11:55 | Demion 4 | dráha 4. | 2.liga - muži - skup.A :1.kolo |
Brno - Východ 7 | ||||
8.10.2006 | 20:55 | Brno - Východ 10 | dráha 3. | 2.liga - muži - skup.A :1.kolo |
Kladno Nephr. 6 | ||||
8.10.2006 | 11:55 | Sušice 2 | dráha 1. | 2.liga - muži - skup.A :1.kolo |
Brno - Východ 16 | ||||
7.10.2006 | 14:55 | Brno - Východ 7 | dráha 3. | 2.liga - muži - skup.A :1.kolo |
CC Ledoborci 5 | ||||
24.9.2006 | 20:55 | Kolibris 3 8 | dráha 1. | 2.liga - muži - skup.A :1.kolo |
Brno - Východ 6 | ||||
23.9.2006 | 20:55 | Brno - Východ 7 | dráha 3. | 2.liga - muži - skup.A :1.kolo |
Chec Sport Team 8 | ||||
23.9.2006 | 11:55 | Prague TP M 5 | dráha 1. | 2.liga - muži - skup.A :1.kolo |
Brno - Východ 10 | ||||
9.4.2006 | 13:30 | Dion (V.Černovský) 11 | dráha A | MČR mixy 2007 :Nadstavbová část sk.červená |
1.CK Brno (R.Adámková) 3 | ||||
8.4.2006 | 15:00 | 1.CK Brno (R.Adámková) 9 | dráha 2. | MČR mixy 2007 :Nadstavbová část sk.červená |
RPK Brno (L.Plachý) 4 | ||||
8.4.2006 | 8:00 | Savona (J.Šulc) 3 | dráha 3. | MČR mixy 2007 :Základní část sk.B |
1.CK Brno (R.Adámková) 9 | ||||
7.4.2006 | 15:15 | Kolibris (J.Candra) 8 | dráha 4. | MČR mixy 2007 :Základní část sk.B |
1.CK Brno (R.Adámková) 6 | ||||
11.3.2006 | 14:55 | Kolibris 5 2 | dráha 4. | 1.liga - muži :PKT "B" |
Brno - Východ 7 | ||||
11.3.2006 | 8:55 | Savona 4 8 | dráha 2. | 1.liga - muži :PKT "B" |
Brno - Východ 3 | ||||
18.2.2006 | 17:55 | Brno - Východ 4 | dráha 4. | 1.liga - muži :PKT "A" |
Savona 4 10 | ||||
18.2.2006 | 11:55 | Brno - Východ 3 | dráha 2. | 1.liga - muži :PKT "A" |
Kolibris 5 8 | ||||
28.1.2006 | 14:55 | Brno - Východ 6 | dráha 3. | 1.liga - muži :Základní část |
Dion 1 11 | ||||
28.1.2006 | 8:55 | Hungary 6 | dráha 4. | 1.liga - muži :Základní část |
Brno - Východ 4 | ||||
11.12.2005 | 20:55 | CC Kolibris 6 1 | dráha 3. | 1.liga - muži :Základní část |
Brno - Východ 7 | ||||
11.12.2005 | 14:55 | Kolibris 5 4 | dráha 1. | 1.liga - muži :Základní část |
Brno - Východ 5 | ||||
11.12.2005 | 8:55 | Brno - Východ 2 | dráha 2. | 1.liga - muži :Základní část |
Letící kameny 8 | ||||
10.12.2005 | 17:55 | Brno - Východ 9 | dráha 1. | 1.liga - muži :Základní část |
Trutnov 1 0 | ||||
10.12.2005 | 11:55 | Zlatá Praha 1 7 | dráha 4. | 1.liga - muži :Základní část |
Brno - Východ 6 | ||||
10.4.2005 | 9:00 | CC Poprad 2 | dráha 3. | MČR mixy 2006 :4.kolo |
1.CK Brno B 11 | ||||
9.4.2005 | 12:45 | M Bratislava 2 6 | dráha 4. | MČR mixy 2006 :3.kolo |
1.CK Brno B 4 | ||||
8.4.2005 | 20:00 | Kolitma 11 | dráha A | MČR mixy 2006 :2.kolo |
1.CK Brno B 7 | ||||
8.4.2005 | 13:00 | Kolibris XP 11 | dráha 2. | MČR mixy 2006 :1.kolo |
1.CK Brno B 0 | ||||
23.10.2004 | 20:55 | Kladno Nephr. 0 | dráha 2. | 2.liga - muži :DKT "B" |
Brno - Západ 9 | ||||
23.10.2004 | 17:55 | El Greco 6 | dráha 3. | 2.liga - muži :DKT "B" |
Brno - Západ 8 | ||||
23.10.2004 | 11:55 | 1.CC Bratislava 0 | dráha 1. | 2.liga - muži :DKT "B" |
Brno - Západ 9 | ||||
20.3.2004 | 17:55 | CC Dion TR 9 | dráha 3. | 2.liga - muži :DKT "A" |
Brno - Západ 0 | ||||
20.3.2004 | 11:55 | Brno - Západ 0 | dráha 2. | 2.liga - muži :DKT "A" |
CC Dion TR 9 | ||||
29.2.2004 | 20:55 | Brno - Západ 0 | dráha 4. | 2.liga - muži :Základní část |
Savona 1 9 | ||||
29.2.2004 | 14:55 | CC Kolibris 6 12 | dráha 3. | 2.liga - muži :Základní část |
Brno - Západ 2 | ||||
29.2.2004 | 8:55 | Brno - Západ 3 | dráha 1. | 2.liga - muži :Základní část |
Kolibris 5 13 | ||||
28.2.2004 | 20:55 | Brno - Západ 0 | dráha 1. | 2.liga - muži :Základní část |
Kladno Nephr. 9 | ||||
28.2.2004 | 11:55 | Kladno The Bush 8 | dráha 3. | 2.liga - muži :Základní část |
Brno - Západ 4 | ||||
1.2.2004 | 11:55 | Brno - Západ 0 | dráha 3. | 2.liga - muži :Základní část |
Sušice 9 | ||||
31.1.2004 | 17:55 | KCK Piechowice 8 | dráha 2. | 2.liga - muži :Základní část |
Brno - Západ 6 | ||||
31.1.2004 | 14:55 | Savona 4 5 | dráha 1. | 2.liga - muži :Základní část |
Brno - Západ 8 | ||||
31.1.2004 | 14:55 | CC Dion TR 0 | dráha 3. | 2.liga - muži :Základní část |
Brno - Západ 9 | ||||
31.1.2004 | 8:55 | Brno - Západ 5 | dráha 3. | 2.liga - muži :Základní část |
1.CC Bratislava 6 | ||||
2.11.2003 | 21:30 | Dion 1 10 | dráha 3. | 1.liga - muži :2.hrací den |
Brno - Západ 8 | ||||
2.11.2003 | 18:45 | Trutnov 1 6 | dráha 1. | 1.liga - muži :2.hrací den |
Brno - Západ 4 | ||||
2.11.2003 | 13:35 | Klub z Viktorky 10 | dráha 2. | 1.liga - muži :2.hrací den |
Brno - Západ 3 | ||||
8.2.2003 | 13:25 | Dion RM 4 | dráha 3. | 1.liga - muži :5.hrací den |
Brno - Západ 8 | ||||
8.2.2003 | 8:15 | Dion 1 13 | dráha 4. | 1.liga - muži :5.hrací den |
Brno - Západ 3 | ||||
1.2.2003 | 21:30 | Brno - Východ 7 | dráha 4. | 1.liga - muži :4.hrací den |
Brno - Západ 5 | ||||
1.2.2003 | 18:45 | Savona 2 9 | dráha 1. | 1.liga - muži :4.hrací den |
Brno - Západ 4 | ||||
1.2.2003 | 13:35 | Kolibris 3 10 | dráha 4. | 1.liga - muži :4.hrací den |
Brno - Západ 5 | ||||
16.11.2002 | 16:10 | Klub z Viktorky 5 | dráha 1. | 1.liga - muži :3.hrací den |
Brno - Západ 9 | ||||
16.11.2002 | 11:00 | Trutnov 1 7 | dráha 2. | 1.liga - muži :3.hrací den |
Brno - Západ 4 | ||||
16.11.2002 | 8:15 | Dion RM 14 | dráha 3. | 1.liga - muži :3.hrací den |
Brno - Západ 3 | ||||
5.10.2002 | 16:10 | Kolibris 3 12 | dráha 2. | 1.liga - muži :1.hrací den |
Brno - Západ 3 | ||||
5.10.2002 | 11:50 | Brno - Západ 15 | dráha 4. | 1.liga - muži :1.hrací den |
Brno - Východ 2 | ||||
5.10.2002 | 8:15 | Savona 2 16 | dráha 1. | 1.liga - muži :1.hrací den |
Brno - Západ 3 | ||||
9.2.2002 | 16:05 | Dion 1 6 | dráha 3. | 1.liga - muži :5.hrací den |
Brno - Západ 8 | ||||
9.2.2002 | 13:20 | Zlatá Praha 1 14 | dráha 1. | 1.liga - muži :5.hrací den |
Brno - Západ 0 | ||||
19.1.2002 | 8:15 | Kolibris 3 6 | dráha 3. | 1.liga - muži :4.hrací den |
Brno - Západ 5 | ||||
17.11.2001 | 20:45 | Klub z Viktorky 7 | dráha 2. | 1.liga - muži :3.hrací den |
Brno - Západ 9 | ||||
17.11.2001 | 13:20 | CC Dion TR 4 | dráha 3. | 1.liga - muži :3.hrací den |
Brno - Západ 8 | ||||
3.11.2001 | 15:40 | Trutnov 1 6 | dráha 3. | 1.liga - muži :2.hrací den |
Brno - Západ 11 | ||||
3.11.2001 | 11:00 | Dion RM 19 | dráha 2. | 1.liga - muži :2.hrací den |
Brno - Západ 2 | ||||
3.11.2001 | 8:15 | Brno - Východ 7 | dráha 4. | 1.liga - muži :2.hrací den |
Brno - Západ 6 | ||||
6.10.2001 | 20:45 | Kolibris 5 4 | dráha 1. | 1.liga - muži :1.hrací den |
Brno - Západ 9 | ||||
6.10.2001 | 18:00 | Zlatá Praha 3 6 | dráha 4. | 1.liga - muži :1.hrací den |
Brno - Západ 8 | ||||
10.2.2001 | 12:55 | CC Kolibris 4M 12 | dráha 4. | 1.liga - muži :5.hrací den |
1.CK Brno M 5 | ||||
20.1.2001 | 20:45 | Kolibris 3 10 | dráha 3. | 1.liga - muži :4.hrací den |
1.CK Brno M 5 | ||||
20.1.2001 | 18:00 | 1.CK Brno M 12 | dráha 1. | 1.liga - muži :4.hrací den |
Savona 4 6 | ||||
20.1.2001 | 13:20 | Letící kameny 0 | dráha 2. | 1.liga - muži :4.hrací den |
1.CK Brno M 9 | ||||
18.11.2000 | 11:00 | Klub z Viktorky 3 | dráha 4. | 1.liga - muži :3.hrací den |
1.CK Brno M 8 | ||||
18.11.2000 | 8:15 | 1.CK Brno M 8 | dráha 2. | 1.liga - muži :3.hrací den |
Trutnov 1 7 | ||||
4.11.2000 | 18:00 | 1.CK Brno M 9 | dráha 3. | 1.liga - muži :2.hrací den |
Savona 1 0 | ||||
4.11.2000 | 13:20 | 1.CK Brno M 5 | dráha 1. | 1.liga - muži :2.hrací den |
Dion RM 4 | ||||
7.10.2000 | 15:40 | Zlatá Praha 6 | dráha 2. | 1.liga - muži :1.hrací den |
1.CK Brno M 9 | ||||
7.10.2000 | 8:15 | 1.CK Brno M 9 | dráha 1. | 1.liga - muži :1.hrací den |
Dion 1 9 | ||||
1.4.2000 | 15:30 | 1.CK Brno M 4 | dráha 2. | Baráž o extraligu - muži :Baráž o extraligu |
Zlatá Praha 2 10 | ||||
1.4.2000 | 10:40 | 1.CK Brno M 4 | dráha 1. | Baráž o extraligu - muži :Baráž o extraligu |
Zlatá Praha 2 6 | ||||
20.2.2000 | 20:20 | 1.CK Brno M 9 | dráha 1. | 1.liga - muži :5.hrací den |
QPC 0 | ||||
19.2.2000 | 20:45 | 1.CK Brno M 1 | dráha 3. | 1.liga - muži :5.hrací den |
Dion 1 13 | ||||
19.2.2000 | 18:00 | Savona 1 5 | dráha 1. | 1.liga - muži :5.hrací den |
1.CK Brno M 7 | ||||
19.2.2000 | 13:20 | Kolibris 3 10 | dráha 3. | 1.liga - muži :5.hrací den |
1.CK Brno M 8 | ||||
5.2.2000 | 15:40 | CC Kolibris 4M 5 | dráha 2. | 1.liga - muži :4.hrací den |
1.CK Brno M 6 | ||||
5.2.2000 | 11:00 | 1.CK Brno M 2 | dráha 3. | 1.liga - muži :4.hrací den |
Klub z Viktorky 7 | ||||
5.2.2000 | 8:15 | 1.CK Brno M 9 | dráha 1. | 1.liga - muži :4.hrací den |
QPC 5 | ||||
22.1.2000 | 20:45 | Kolibris 3 12 | dráha 3. | 1.liga - muži :3.hrací den |
1.CK Brno M 3 | ||||
22.1.2000 | 18:10 | CK Montáž 2 | dráha 4. | 1.liga - muži :3.hrací den |
1.CK Brno M 7 | ||||
22.1.2000 | 13:30 | 1.CK Brno M 10 | dráha 3. | 1.liga - muži :3.hrací den |
Dion 1 6 | ||||
6.11.1999 | 15:40 | CK Montáž 0 | dráha 1. | 1.liga - muži :2.hrací den |
1.CK Brno M 9 | ||||
6.11.1999 | 11:00 | 1.CK Brno M 9 | dráha 2. | 1.liga - muži :2.hrací den |
Klub z Viktorky 7 | ||||
6.11.1999 | 8:15 | CC Kolibris 4M 10 | dráha 4. | 1.liga - muži :2.hrací den |
1.CK Brno M 4 | ||||
25.9.1999 | 13:20 | Savona 1 5 | dráha 4. | 1.liga - muži :1.hrací den |
1.CK Brno M 8 | ||||
6.3.1999 | 15:30 | QPC 9 | dráha 1. | 2.liga - muži :Dohrávka |
1.CK Brno M 7 | ||||
23.1.1999 | 20:45 | 1.CK Brno M 12 | dráha 1. | 2.liga - muži :4.kolo |
Klub z Viktorky 1 | ||||
23.1.1999 | 18:00 | 1.CK Brno M 2 | dráha 2. | 2.liga - muži :4.kolo |
CC Dion M 7 | ||||
7.11.1998 | 15:40 | TJ Junior 4 | dráha 3. | 2.liga - muži :3.kolo |
1.CK Brno M 13 | ||||
7.11.1998 | 11:00 | CC Kolibris 4M 6 | dráha 4. | 2.liga - muži :3.kolo |
1.CK Brno M 6 | ||||
7.11.1998 | 8:15 | CK Montáž 10 | dráha 1. | 2.liga - muži :3.kolo |
1.CK Brno M 3 | ||||
24.10.1998 | 18:00 | Kolibris 3 7 | dráha 2. | 2.liga - muži :2.kolo |
1.CK Brno M 10 | ||||
24.10.1998 | 13:20 | Savona 1 14 | dráha 1. | 2.liga - muži :2.kolo |
1.CK Brno M 7 | ||||
3.10.1998 | 15:40 | QPC 5 | dráha 3. | 2.liga - muži :1.kolo |
1.CK Brno M 7 | ||||
3.10.1998 | 8:15 | CC Savona 3 5 | dráha 3. | 2.liga - muži :1.kolo |
1.CK Brno M 7 | ||||
7.2.1998 | 18:00 | TJ Junior 2 9 | dráha 3. | 2.liga - muži A + B :5.kolo |
1.CK Brno M 6 | ||||
7.2.1998 | 15:40 | 1.CK Brno M 6 | dráha 2. | 2.liga - muži A + B :Dohrávky |
CK Montáž 11 | ||||
7.2.1998 | 11:00 | 1.CK Brno M 4 | dráha 4. | 2.liga - muži A + B :Dohrávky |
CC Savona 3 7 | ||||
17.1.1998 | 15:40 | 1.CK Brno M 9 | dráha 2. | 2.liga - muži A + B :4.kolo |
CC Kolibris 4M 5 | ||||
17.1.1998 | 8:15 | Letící kameny 9 | dráha 4. | 2.liga - muži A + B :4.kolo |
1.CK Brno M 0 | ||||
18.10.1997 | 13:20 | Kolibris 3 10 | dráha 4. | 2.liga - muži A + B :2.kolo |
1.CK Brno M 4 | ||||
18.10.1997 | 11:00 | Savona 5 10 | dráha 1. | 2.liga - muži A + B :2.kolo |
1.CK Brno M 5 | ||||
18.10.1997 | 8:15 | Kolibris 5 0 | dráha 3. | 2.liga - muži A + B :2.kolo |
1.CK Brno M 9 | ||||
27.9.1997 | 20:45 | 1.CK Brno M 5 | dráha 1. | 2.liga - muži A + B :1.kolo |
Savona 4 6 | ||||
27.9.1997 | 18:00 | TJ Junior 8 | dráha 3. | 2.liga - muži A + B :1.kolo |
1.CK Brno M 5 | ||||
1.3.1997 | 19:55 | 1.CK Brno M 10 | dráha 3. | 2.liga - muži "A" a "B" :Dohrávka |
TJ Junior 2 4 | ||||
1.3.1997 | 15:15 | 1.CK Brno M 9 | dráha 2. | 2.liga - muži "A" a "B" :Dohrávka |
TJ Junior 7 | ||||
1.3.1997 | 10:35 | 1.CK Brno M 0 | dráha 1. | 2.liga - muži "A" a "B" :Dohrávka |
Savona 1 9 | ||||
8.2.1997 | 15:40 | 1.CK Brno M 0 | dráha 4. | 2.liga - muži "A" a "B" :5.kolo |
Zlatá Praha 9 | ||||
8.2.1997 | 11:00 | 1.CK Brno M 0 | dráha 1. | 2.liga - muži "A" a "B" :5.kolo |
CK Montáž 9 | ||||
8.2.1997 | 8:15 | 1.CK Brno M 0 | dráha 2. | 2.liga - muži "A" a "B" :5.kolo |
CC Savona 3 9 | ||||
12.1.1997 | 15:40 | 1.CK Brno M 2 | dráha 1. | 2.liga - muži "A" a "B" :4.kolo |
Kolibris 2 18 | ||||
12.1.1997 | 11:00 | Savona 1 9 | dráha 2. | 2.liga - muži "A" a "B" :4.kolo |
1.CK Brno M 2 | ||||
14.12.1996 | 15:40 | 1.CK Brno M 9 | dráha 3. | 2.liga - muži "A" a "B" :3.kolo |
TJ Junior 2 | ||||
14.12.1996 | 11:00 | 1.CK Brno M 6 | dráha 4. | 2.liga - muži "A" a "B" :3.kolo |
BCC Z 8 | ||||
3.11.1996 | 18:00 | 1.CK Brno M 9 | dráha 4. | 2.liga - muži "A" a "B" :2.kolo |
Kolibris 3 5 | ||||
3.11.1996 | 13:20 | Zlatá Praha 13 | dráha 3. | 2.liga - muži "A" a "B" :2.kolo |
1.CK Brno M 5 | ||||
3.11.1996 | 11:10 | 1.CK Brno M 4 | dráha 3. | 2.liga - muži "A" a "B" :2.kolo |
CC Savona 3 10 |