[x]
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Paul Tomáš (CC ZBRASLAV)
datum | čas | zápas | dráha | soutěž |
---|---|---|---|---|
29.9.2020 | 18:00 | Kolibris 1 5 | dráha 2. | Finálový turnaj MČR 2019/20 – muži :Finále (na 2 výhry) |
Zbraslav Klíma 9 | ||||
28.9.2020 | 18:00 | Kolibris 1 6 | dráha 2. | Finálový turnaj MČR 2019/20 – muži :Finále (na 2 výhry) |
Zbraslav Klíma 9 | ||||
28.9.2020 | 11:00 | Kolibris 1 8 | dráha 3. | Finálový turnaj MČR 2019/20 – muži :Finále (na 2 výhry) |
Zbraslav Klíma 6 | ||||
27.9.2020 | 18:00 | Liboc 4 | dráha 2. | Finálový turnaj MČR 2019/20 – muži :Semifinále |
Kolibris 1 7 | ||||
27.9.2020 | 12:30 | Kolibris 1 6 | dráha 2. | Finálový turnaj MČR 2019/20 – muži :Základní část |
Zbraslav Klíma 10 | ||||
26.9.2020 | 20:30 | Zbraslav OH 0 | dráha 3. | Finálový turnaj MČR 2019/20 – muži :Základní část |
Kolibris 1 9 | ||||
26.9.2020 | 12:30 | Kolibris 1 8 | dráha 1. | Finálový turnaj MČR 2019/20 – muži :Základní část |
Liboc 3 | ||||
25.9.2020 | 19:00 | Zbraslav Klíma 8 | dráha 1. | Finálový turnaj MČR 2019/20 – muži :Základní část |
Kolibris 1 5 | ||||
25.9.2020 | 12:30 | Kolibris 1 8 | dráha 4. | Finálový turnaj MČR 2019/20 – muži :Základní část |
Zbraslav OH 4 | ||||
24.9.2020 | 19:00 | Liboc 1 | dráha 2. | Finálový turnaj MČR 2019/20 – muži :Základní část |
Kolibris 1 9 | ||||
21.9.2020 | 12:15 | Zbraslav H 8 | dráha 2. | MČR mixed doubles 2020/21 :1. kvalifikační turnaj - Finále |
Trutnov 4 | ||||
21.9.2020 | 9:00 | Zbraslav L 4 | dráha 1. | MČR mixed doubles 2020/21 :1. kvalifikační turnaj - Semifinále A |
Zbraslav H 10 | ||||
20.9.2020 | 20:15 | Savona H 3 | dráha 4. | MČR mixed doubles 2020/21 :1. kvalifikační turnaj - Čtvrtfinále |
Zbraslav H 6 | ||||
20.9.2020 | 12:30 | Zbraslav Z 2 | dráha 3. | MČR mixed doubles 2020/21 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A |
Zbraslav H 11 | ||||
20.9.2020 | 8:00 | Zbraslav H 8 | dráha 4. | MČR mixed doubles 2020/21 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A |
Blues Turtle 3 | ||||
19.9.2020 | 18:00 | Dion WC 6 | dráha 2. | MČR mixed doubles 2020/21 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A |
Zbraslav H 5 | ||||
19.9.2020 | 12:30 | Zbraslav H 12 | dráha 3. | MČR mixed doubles 2020/21 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A |
Ledo Diamond 6 | ||||
19.9.2020 | 8:00 | Zbraslav ST 0 | dráha 1. | MČR mixed doubles 2020/21 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A |
Zbraslav H 9 | ||||
3.2.2020 | 18:00 | Savona 5 0 | dráha 2. | MČR mixed doubles 2019/20 :Finálový turnaj - Finále (na 2 výhry) |
Zbraslav H 1 | ||||
3.2.2020 | 14:00 | Savona 5 4 | dráha 2. | MČR mixed doubles 2019/20 :Finálový turnaj - Finále (na 2 výhry) |
Zbraslav H 8 | ||||
2.2.2020 | 13:30 | Savona H 9 | dráha 1. | MČR mixed doubles 2019/20 :Finálový turnaj - základní část |
Zbraslav H 10 | ||||
2.2.2020 | 9:30 | Zbraslav H 6 | dráha 2. | MČR mixed doubles 2019/20 :Finálový turnaj - základní část |
Savona 5 5 | ||||
1.2.2020 | 17:30 | Ledoborci 1 | dráha 3. | MČR mixed doubles 2019/20 :Finálový turnaj - základní část |
Zbraslav H 14 | ||||
1.2.2020 | 13:30 | Zbraslav H 5 | dráha 1. | MČR mixed doubles 2019/20 :Finálový turnaj - základní část |
Savona M 4 | ||||
1.2.2020 | 9:30 | Dion YB 2 | dráha 3. | MČR mixed doubles 2019/20 :Finálový turnaj - základní část |
Zbraslav H 10 | ||||
26.1.2020 | 12:00 | Kolibris 1 10 | dráha 4. | Extraliga – muži :Základní část |
Dion YB 11 | ||||
25.1.2020 | 20:15 | Kolibris 1 9 | dráha 2. | Extraliga – muži :Základní část |
Kolibris 2 2 | ||||
25.1.2020 | 12:00 | Dion CÉLINE 3 | dráha 3. | Extraliga – muži :Základní část |
Kolibris 1 8 | ||||
7.12.2019 | 20:15 | Liboc 0 | dráha 1. | Extraliga – muži :Základní část |
Kolibris 1 10 | ||||
7.12.2019 | 12:00 | Kolibris 1 8 | dráha 2. | Extraliga – muži :Základní část |
Lucky Stones 1 | ||||
6.12.2019 | 20:15 | Zbraslav OH 5 | dráha 3. | Extraliga – muži :Základní část |
Kolibris 1 6 | ||||
2.12.2019 | 16:00 | Savona 5 0 | dráha 2. | MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - O 1. místo |
Zbraslav H 1 | ||||
2.12.2019 | 12:30 | Zbraslav H 10 | dráha 4. | MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - Semifinále |
Dion YB 2 | ||||
2.12.2019 | 9:00 | Zbraslav H 7 | dráha 3. | MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - Čtvrtfinále |
Ledoborci 0 | ||||
1.12.2019 | 11:25 | Dion YB 6 | dráha 1. | MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C |
Zbraslav H 9 | ||||
30.11.2019 | 16:55 | Real Party Club Brno 2 | dráha 3. | MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C |
Zbraslav H 11 | ||||
30.11.2019 | 11:25 | Zbraslav H 13 | dráha 2. | MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C |
Liboc 3 | ||||
28.10.2019 | 16:30 | Dion YB 5 | dráha 2. | Extraliga – muži :Základní část |
Kolibris 1 9 | ||||
28.10.2019 | 8:15 | Kolibris 1 8 | dráha 1. | Extraliga – muži :Základní část |
Dion CÉLINE 1 | ||||
27.10.2019 | 16:30 | Kolibris 2 4 | dráha 4. | Extraliga – muži :Základní část |
Kolibris 1 14 | ||||
27.10.2019 | 8:15 | Kolibris 1 6 | dráha 1. | Extraliga – muži :Základní část |
Liboc 12 | ||||
26.10.2019 | 16:30 | Lucky Stones 2 | dráha 2. | Extraliga – muži :Základní část |
Kolibris 1 9 | ||||
26.10.2019 | 8:15 | Kolibris 1 8 | dráha 4. | Extraliga – muži :Základní část |
Zbraslav OH 6 | ||||
30.9.2019 | 16:00 | Zbraslav H 9 | dráha 2. | MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - O 1. místo |
Savona H 3 | ||||
30.9.2019 | 12:30 | Zbraslav H 9 | dráha 3. | MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - Semifinále |
Savona M 5 | ||||
30.9.2019 | 9:00 | Zbraslav H 8 | dráha 4. | MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - Čtvrtfinále |
Savona 5 3 | ||||
29.9.2019 | 19:20 | Zbraslav H 12 | dráha 1. | MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - Osmifinále |
Shooters 2 | ||||
29.9.2019 | 11:25 | Savona H 10 | dráha 3. | MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - Skupina C |
Zbraslav H 9 | ||||
28.9.2019 | 16:55 | Dion 13 1 | dráha 3. | MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - Skupina C |
Zbraslav H 11 | ||||
28.9.2019 | 11:25 | Zbraslav H 12 | dráha 2. | MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - Skupina C |
Vometáci z Brna 2 | ||||
26.3.2019 | 19:00 | Kolibris 1 5 | dráha 2. | Finálový turnaj MČR 2018/19 – muži :Finále (na 2 výhry) |
Sem Tam Brno 7 | ||||
25.3.2019 | 16:00 | Kolibris 1 9 | dráha 2. | Finálový turnaj MČR 2018/19 – muži :Finále (na 2 výhry) |
Sem Tam Brno 4 | ||||
25.3.2019 | 10:00 | Kolibris 1 6 | dráha 3. | Finálový turnaj MČR 2018/19 – muži :Finále (na 2 výhry) |
Sem Tam Brno 10 | ||||
24.3.2019 | 16:00 | Kolibris 1 9 | dráha 2. | Finálový turnaj MČR 2018/19 – muži :Semifinále |
Dion YB 8 | ||||
24.3.2019 | 9:00 | Kolibris 1 4 | dráha 2. | Finálový turnaj MČR 2018/19 – muži :Základní část |
Sem Tam Brno 8 | ||||
23.3.2019 | 16:00 | Kolibris 1 7 | dráha 3. | Finálový turnaj MČR 2018/19 – muži :Základní část |
Dion YB 5 | ||||
23.3.2019 | 9:00 | Tabery - Zbraslav 9 | dráha 2. | Finálový turnaj MČR 2018/19 – muži :Základní část |
Kolibris 1 5 | ||||
22.3.2019 | 16:00 | Sem Tam Brno 6 | dráha 3. | Finálový turnaj MČR 2018/19 – muži :Základní část |
Kolibris 1 11 | ||||
22.3.2019 | 10:00 | Dion YB 8 | dráha 2. | Finálový turnaj MČR 2018/19 – muži :Základní část |
Kolibris 1 7 | ||||
21.3.2019 | 19:00 | Kolibris 1 9 | dráha 3. | Finálový turnaj MČR 2018/19 – muži :Základní část |
Tabery - Zbraslav 7 | ||||
9.2.2019 | 16:00 | Sem Tam Brno 8 | dráha 1. | Extraliga – muži :Základní část |
Kolibris 1 6 | ||||
9.2.2019 | 8:30 | Ledoborci 7 6 | dráha 3. | Extraliga – muži :Základní část |
Kolibris 1 7 | ||||
3.2.2019 | 13:00 | Zbraslav H 8 | dráha 3. | MČR mixed doubles 2018/19 :Finálový turnaj - Finále (na 2 výhry) |
Savona 1 2 | ||||
3.2.2019 | 9:00 | Savona 1 4 | dráha 2. | MČR mixed doubles 2018/19 :Finálový turnaj - Finále (na 2 výhry) |
Zbraslav H 7 | ||||
2.2.2019 | 13:00 | Savona M 5 | dráha 2. | MČR mixed doubles 2018/19 :Finálový turnaj - základní část |
Zbraslav H 9 | ||||
2.2.2019 | 9:00 | Savona 1 5 | dráha 2. | MČR mixed doubles 2018/19 :Finálový turnaj - základní část |
Zbraslav H 6 | ||||
1.2.2019 | 17:00 | Zbraslav H 8 | dráha 3. | MČR mixed doubles 2018/19 :Finálový turnaj - základní část |
Dion CÉLINE 1 | ||||
1.2.2019 | 13:00 | 1.CK Brno 8 | dráha 3. | MČR mixed doubles 2018/19 :Finálový turnaj - základní část |
Zbraslav H 12 | ||||
1.2.2019 | 9:00 | Zbraslav H 7 | dráha 1. | MČR mixed doubles 2018/19 :Finálový turnaj - základní část |
Dion JB 1 | ||||
27.1.2019 | 20:15 | Kolibris 1 7 | dráha 1. | Extraliga – muži :Základní část |
Tabery - Zbraslav 4 | ||||
27.1.2019 | 12:00 | Kolibris 1 4 | dráha 2. | Extraliga – muži :Základní část |
Liboc 3 | ||||
26.1.2019 | 20:15 | Dion YB 5 | dráha 4. | Extraliga – muži :Základní část |
Kolibris 1 8 | ||||
26.1.2019 | 12:00 | Kolibris 1 10 | dráha 3. | Extraliga – muži :Základní část |
Trutnov 1 9 | ||||
9.12.2018 | 16:00 | Zbraslav OH 3 | dráha 4. | Extraliga – muži :Základní část |
Kolibris 1 10 | ||||
9.12.2018 | 8:30 | Tabery - Zbraslav 6 | dráha 2. | Extraliga – muži :Základní část |
Kolibris 1 9 | ||||
8.12.2018 | 16:00 | Kolibris 1 10 | dráha 1. | Extraliga – muži :Základní část |
Ledoborci 7 1 | ||||
8.12.2018 | 8:30 | Liboc 8 | dráha 2. | Extraliga – muži :Základní část |
Kolibris 1 7 | ||||
2.12.2018 | 21:00 | Liboc YB 2 | dráha 1. | MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - O 5. místo |
Zbraslav H 10 | ||||
2.12.2018 | 18:30 | PLC LEDO 3 | dráha 3. | MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Semifinále 2 |
Zbraslav H 10 | ||||
2.12.2018 | 16:00 | Savona 1 8 | dráha 4. | MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Čtvrtfinále |
Zbraslav H 7 | ||||
2.12.2018 | 13:00 | Trutnov 8 | dráha 3. | MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina D |
Zbraslav H 7 | ||||
1.12.2018 | 21:00 | Zbraslav H 9 | dráha 2. | MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina D |
Liboc 7 0 | ||||
1.12.2018 | 13:00 | Dion CÉLINE 5 | dráha 2. | MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina D |
Zbraslav H 10 | ||||
30.11.2018 | 21:00 | Zbraslav H 8 | dráha 1. | MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina D |
Kolibris 99 1 | ||||
30.11.2018 | 13:00 | Blues Turtle 3 | dráha 1. | MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina D |
Zbraslav H 16 | ||||
28.10.2018 | 16:30 | Kolibris 1 9 | dráha 3. | Extraliga – muži :Základní část |
Sem Tam Brno 11 | ||||
28.10.2018 | 8:15 | Kolibris 1 5 | dráha 4. | Extraliga – muži :Základní část |
Dion YB 6 | ||||
27.10.2018 | 16:30 | Trutnov 1 11 | dráha 3. | Extraliga – muži :Základní část |
Kolibris 1 8 | ||||
27.10.2018 | 8:15 | Kolibris 1 7 | dráha 1. | Extraliga – muži :Základní část |
Zbraslav OH 2 | ||||
30.9.2018 | 20:45 | Dion JB 0 | dráha 3. | MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - O 3. místo |
Zbraslav H 1 | ||||
30.9.2018 | 18:30 | Zbraslav H 1 | dráha 4. | MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Semifinále 1 |
Savona 1 8 | ||||
30.9.2018 | 16:15 | Zbraslav H 7 | dráha 2. | MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Čtvrtfinále |
PLC LEDO 4 | ||||
30.9.2018 | 8:30 | Kolibris 99 3 | dráha 4. | MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A |
Zbraslav H 6 | ||||
29.9.2018 | 16:15 | Zbraslav H 4 | dráha 4. | MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A |
Dion CÉLINE 6 | ||||
29.9.2018 | 8:30 | Liboc YB 2 2 | dráha 2. | MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A |
Zbraslav H 7 | ||||
28.9.2018 | 16:15 | Zbraslav H 3 | dráha 3. | MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A |
Liboc MANA 6 | ||||
28.9.2018 | 8:30 | Rolling Stones 0 | dráha 1. | MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A |
Zbraslav H 19 | ||||
18.3.2018 | 9:30 | Tabery - Zbraslav 3 | dráha 2. | Finálový turnaj MČR 2017/18 – muži :Finále |
Kolibris 1 6 | ||||
17.3.2018 | 16:00 | Kolibris 1 7 | dráha 3. | Finálový turnaj MČR 2017/18 – muži :Finále |
Tabery - Zbraslav 3 | ||||
17.3.2018 | 9:30 | Kolibris 1 9 | dráha 2. | Finálový turnaj MČR 2017/18 – muži :Semifinále |
Sem Tam Brno 2 | ||||
16.3.2018 | 16:00 | Sem Tam Brno 7 | dráha 2. | Finálový turnaj MČR 2017/18 – muži :Základní část |
Kolibris 1 2 | ||||
16.3.2018 | 10:00 | Kolibris 1 3 | dráha 2. | Finálový turnaj MČR 2017/18 – muži :Základní část |
Dion YB 7 | ||||
15.3.2018 | 16:00 | Tabery - Zbraslav 7 | dráha 3. | Finálový turnaj MČR 2017/18 – muži :Základní část |
Kolibris 1 5 | ||||
15.3.2018 | 10:00 | Kolibris 1 3 | dráha 3. | Finálový turnaj MČR 2017/18 – muži :Základní část |
Sem Tam Brno 7 | ||||
14.3.2018 | 16:00 | Dion YB 3 | dráha 3. | Finálový turnaj MČR 2017/18 – muži :Základní část |
Kolibris 1 6 | ||||
14.3.2018 | 10:00 | Kolibris 1 7 | dráha 2. | Finálový turnaj MČR 2017/18 – muži :Základní část |
Tabery - Zbraslav 4 | ||||
4.3.2018 | 13:00 | Zbraslav H 12 | dráha 3. | MČR mixed doubles 2017/18 :Finálový turnaj - finále (na 2 výhry) |
PLC LEDO 4 | ||||
4.3.2018 | 9:00 | Zbraslav H 6 | dráha 2. | MČR mixed doubles 2017/18 :Finálový turnaj - finále (na 2 výhry) |
PLC LEDO 5 | ||||
3.3.2018 | 17:00 | Zbraslav H 10 | dráha 3. | MČR mixed doubles 2017/18 :Finálový turnaj - semifinále |
Savona M 7 | ||||
3.3.2018 | 13:00 | Trutnov 1 2 | dráha 1. | MČR mixed doubles 2017/18 :Finálový turnaj - základní část |
Zbraslav H 9 | ||||
3.3.2018 | 9:00 | Zbraslav H 7 | dráha 2. | MČR mixed doubles 2017/18 :Finálový turnaj - základní část |
Zbraslav Z 5 | ||||
2.3.2018 | 17:00 | PLC LEDO 10 | dráha 2. | MČR mixed doubles 2017/18 :Finálový turnaj - základní část |
Zbraslav H 4 | ||||
2.3.2018 | 13:00 | Zbraslav H 6 | dráha 1. | MČR mixed doubles 2017/18 :Finálový turnaj - základní část |
Savona M 5 | ||||
2.3.2018 | 9:00 | Liboc 3 | dráha 3. | MČR mixed doubles 2017/18 :Finálový turnaj - základní část |
Zbraslav H 8 | ||||
3.2.2018 | 20:15 | Sem Tam Brno 8 | dráha 1. | Extraliga – muži :Základní část |
Kolibris 1 9 | ||||
3.2.2018 | 12:00 | Savona 5 4 | dráha 3. | Extraliga – muži :Základní část |
Kolibris 1 9 | ||||
14.1.2018 | 16:00 | Kolibris 1 5 | dráha 1. | Extraliga – muži :Základní část |
Tabery - Zbraslav 3 | ||||
14.1.2018 | 8:30 | Kolibris 1 9 | dráha 2. | Extraliga – muži :Základní část |
Liboc 2 | ||||
13.1.2018 | 16:00 | Dion YB 7 | dráha 4. | Extraliga – muži :Základní část |
Kolibris 1 8 | ||||
13.1.2018 | 8:30 | Kolibris 1 10 | dráha 3. | Extraliga – muži :Základní část |
Trutnov 1 2 | ||||
17.12.2017 | 16:30 | Kolibris 2 4 | dráha 4. | Extraliga – muži :Základní část |
Kolibris 1 9 | ||||
17.12.2017 | 8:15 | Tabery - Zbraslav 8 | dráha 2. | Extraliga – muži :Základní část |
Kolibris 1 7 | ||||
16.12.2017 | 16:30 | Kolibris 1 8 | dráha 1. | Extraliga – muži :Základní část |
Savona 5 2 | ||||
16.12.2017 | 8:15 | Liboc 7 | dráha 2. | Extraliga – muži :Základní část |
Kolibris 1 9 | ||||
3.12.2017 | 15:30 | Zbraslav H 0 | dráha 1. | MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Zápas o 5. místo |
Zbraslav Z 1 | ||||
3.12.2017 | 12:15 | Zbraslav H 10 | dráha 2. | MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Poražení ze Čtvrtfinále |
Savona 1 4 | ||||
3.12.2017 | 9:00 | Zbraslav H 6 | dráha 1. | MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Čtvrtfinále |
Trutnov 1 9 | ||||
2.12.2017 | 20:45 | Zbraslav H 10 | dráha 3. | MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C |
Ledoborci 2 2 | ||||
2.12.2017 | 13:00 | Zbraslav KO 3 | dráha 2. | MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C |
Zbraslav H 5 | ||||
2.12.2017 | 8:30 | Zbraslav H 11 | dráha 3. | MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C |
Dion CÉLINE 4 | ||||
1.12.2017 | 18:30 | Trutnov 2 7 | dráha 4. | MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C |
Zbraslav H 10 | ||||
29.10.2017 | 16:00 | Kolibris 1 6 | dráha 3. | Extraliga – muži :Základní část |
Sem Tam Brno 7 | ||||
29.10.2017 | 8:30 | Kolibris 1 7 | dráha 4. | Extraliga – muži :Základní část |
Dion YB 4 | ||||
28.10.2017 | 16:00 | Trutnov 1 7 | dráha 3. | Extraliga – muži :Základní část |
Kolibris 1 8 | ||||
28.10.2017 | 8:30 | Kolibris 1 6 | dráha 1. | Extraliga – muži :Základní část |
Kolibris 2 2 | ||||
15.10.2017 | 15:30 | Zbraslav Z 6 | dráha 3. | MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Finále |
Zbraslav H 8 | ||||
15.10.2017 | 12:15 | Zbraslav Srnery 2 | dráha 1. | MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Semifinále |
Zbraslav H 7 | ||||
15.10.2017 | 9:00 | Liboc 1 | dráha 2. | MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Čtvrtfinále |
Zbraslav H 8 | ||||
14.10.2017 | 20:45 | Zbraslav H 6 | dráha 4. | MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina C |
Zbraslav KO 4 | ||||
14.10.2017 | 10:45 | Zbraslav H 9 | dráha 4. | MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina C |
Zbraslav Z 7 | ||||
13.10.2017 | 20:45 | Ledoborci 3 | dráha 1. | MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina C |
Zbraslav H 6 | ||||
13.10.2017 | 13:00 | Ledoborci 2 0 | dráha 4. | MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina C |
Zbraslav H 10 | ||||
17.9.2017 | 15:00 | Kolibris 1 7 | dráha 3. | Pohár ČSC 2017 :O 3. místo |
Savona 5 3 | ||||
17.9.2017 | 12:00 | Kolibris 1 3 | dráha 1. | Pohár ČSC 2017 :Semifinále |
Liboc 7 | ||||
17.9.2017 | 9:00 | Kolibris 2 5 | dráha 3. | Pohár ČSC 2017 :Čtvrtfinále |
Kolibris 1 6 | ||||
16.9.2017 | 12:30 | Kolibris 5 5 | dráha 4. | Pohár ČSC 2017 :Skupina C |
Kolibris 1 8 | ||||
16.9.2017 | 8:00 | Ledoborci 7 2 | dráha 2. | Pohár ČSC 2017 :Skupina C |
Kolibris 1 6 | ||||
15.9.2017 | 17:45 | Kolibris 1 10 | dráha 3. | Pohár ČSC 2017 :Skupina C |
Citadela 3 | ||||
15.9.2017 | 12:30 | Kolibris 1 6 | dráha 1. | Pohár ČSC 2017 :Skupina C |
Zbraslav OH 4 | ||||
13.5.2017 | 11:00 | Kolibris 1 9 | dráha 3. | Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Semifinále |
Tabery - Zbraslav 10 | ||||
12.5.2017 | 11:00 | Sem Tam Brno 7 | dráha 2. | Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Základní část |
Kolibris 1 5 | ||||
11.5.2017 | 17:00 | Kolibris 1 7 | dráha 4. | Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Základní část |
Tabery - Zbraslav 6 | ||||
11.5.2017 | 11:00 | Liboc 4 | dráha 1. | Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Základní část |
Kolibris 1 6 | ||||
10.5.2017 | 17:00 | Kolibris 1 8 | dráha 4. | Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Základní část |
Sem Tam Brno 7 | ||||
10.5.2017 | 11:00 | Tabery - Zbraslav 7 | dráha 2. | Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Základní část |
Kolibris 1 6 | ||||
9.5.2017 | 19:00 | Kolibris 1 7 | dráha 3. | Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Základní část |
Liboc 8 | ||||
18.3.2017 | 19:00 | Kolibris 1 11 | dráha 3. | Extraliga – muži :Základní část |
Savona 5 3 | ||||
18.3.2017 | 11:30 | Kolibris 1 11 | dráha 1. | Extraliga – muži :Základní část |
Zbraslav OH 2 | ||||
26.2.2017 | 16:00 | Kolibris 1 10 | dráha 3. | Extraliga – muži :Základní část |
Kolibris 2 6 | ||||
26.2.2017 | 8:30 | Sem Tam Brno 2 | dráha 2. | Extraliga – muži :Základní část |
Kolibris 1 11 | ||||
25.2.2017 | 16:00 | Kolibris 1 7 | dráha 3. | Extraliga – muži :Základní část |
Trutnov 1 5 | ||||
25.2.2017 | 8:30 | Liboc 7 | dráha 1. | Extraliga – muži :Základní část |
Kolibris 1 5 | ||||
4.12.2016 | 17:00 | Zbraslav H 8 | dráha 2. | MČR Mixed Doubles 2016 :Finále |
Savona 4 6 | ||||
4.12.2016 | 13:30 | Zbraslav Tabery 3 | dráha 4. | MČR Mixed Doubles 2016 :Semifinále |
Zbraslav H 7 | ||||
4.12.2016 | 10:00 | Zbraslav R 5 | dráha 3. | MČR Mixed Doubles 2016 :Čtvrtfinále |
Zbraslav H 9 | ||||
3.12.2016 | 20:15 | Zbraslav Z 6 | dráha 4. | MČR Mixed Doubles 2016 :Osmifinále |
Zbraslav H 8 | ||||
3.12.2016 | 14:15 | Zbraslav H 5 | dráha 2. | MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina G |
Liboc 2 6 | ||||
2.12.2016 | 21:00 | PLC LEDO 4 | dráha 3. | MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina G |
Zbraslav H 8 | ||||
2.12.2016 | 14:15 | Zbraslav H 12 | dráha 2. | MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina G |
Savona 3 0 | ||||
13.11.2016 | 19:00 | Kolibris 1 8 | dráha 3. | Extraliga – muži :Základní část |
Tabery - Zbraslav 7 | ||||
13.11.2016 | 11:30 | Kolibris 2 6 | dráha 1. | Extraliga – muži :Základní část |
Kolibris 1 14 | ||||
12.11.2016 | 19:00 | Zbraslav OH 2 | dráha 4. | Extraliga – muži :Základní část |
Kolibris 1 8 | ||||
12.11.2016 | 11:30 | Kolibris 1 9 | dráha 2. | Extraliga – muži :Základní část |
Sem Tam Brno 5 | ||||
9.10.2016 | 16:00 | Savona 5 5 | dráha 1. | Extraliga – muži :Základní část |
Kolibris 1 9 | ||||
9.10.2016 | 8:30 | Trutnov 1 4 | dráha 3. | Extraliga – muži :Základní část |
Kolibris 1 11 | ||||
8.10.2016 | 16:00 | Kolibris 1 4 | dráha 1. | Extraliga – muži :Základní část |
Liboc 10 | ||||
8.10.2016 | 8:30 | Tabery - Zbraslav 6 | dráha 4. | Extraliga – muži :Základní část |
Kolibris 1 4 | ||||
11.9.2016 | 16:30 | Kolibris 1 6 | dráha 4. | Pohár ČSC 2016 :O 3. místo |
Tabery - Zbraslav 5 | ||||
11.9.2016 | 13:30 | Sem Tam Brno 4 | dráha 3. | Pohár ČSC 2016 :Semifinále |
Kolibris 1 2 | ||||
11.9.2016 | 10:15 | Kolibris 1 9 | dráha 2. | Pohár ČSC 2016 :1/4 finále |
Zbraslav W 3 | ||||
10.9.2016 | 10:15 | Savona 5 2 | dráha 2. | Pohár ČSC 2016 :Skupina D |
Kolibris 1 6 | ||||
9.9.2016 | 20:00 | Sokolky 5 | dráha 4. | Pohár ČSC 2016 :Skupina D |
Kolibris 1 8 | ||||
9.9.2016 | 15:30 | Kolibris 1 11 | dráha 3. | Pohár ČSC 2016 :Skupina D |
Cherry Stones 5 | ||||
9.9.2016 | 10:15 | Kolibris 1 9 | dráha 1. | Pohár ČSC 2016 :Skupina D |
Savona 6 3 | ||||
11.4.2016 | 20:00 | Sem Tam Brno 6 | dráha 1. | Finálový turnaj MČR 2016 – muži : |
Kolibris 1 4 | ||||
11.4.2016 | 12:00 | Savona 5 7 | dráha 2. | Finálový turnaj MČR 2016 – muži : |
Kolibris 1 8 | ||||
10.4.2016 | 20:00 | Kolibris 2 7 | dráha 3. | Finálový turnaj MČR 2016 – muži : |
Kolibris 1 8 | ||||
10.4.2016 | 12:00 | Kolibris 1 5 | dráha 1. | Finálový turnaj MČR 2016 – muži : |
Liboc 8 | ||||
9.4.2016 | 20:00 | Kolibris 1 6 | dráha 3. | Finálový turnaj MČR 2016 – muži : |
Sem Tam Brno 7 | ||||
9.4.2016 | 12:00 | Kolibris 1 9 | dráha 2. | Finálový turnaj MČR 2016 – muži : |
Duhoví Jednorožci 2 | ||||
12.3.2016 | 19:00 | Savona 5 7 | dráha 2. | Extraliga – muži :Základní část |
Kolibris 1 2 | ||||
12.3.2016 | 12:00 | Kolibris 1 6 | dráha 1. | Extraliga – muži :Základní část |
Dion YB 3 | ||||
31.1.2016 | 15:30 | Duhoví Jednorožci 5 | dráha 1. | Extraliga – muži :Základní část |
Kolibris 1 3 | ||||
31.1.2016 | 8:30 | Kolibris 1 9 | dráha 3. | Extraliga – muži :Základní část |
Liboc 8 | ||||
30.1.2016 | 15:30 | Kolibris 1 5 | dráha 3. | Extraliga – muži :Základní část |
Sem Tam Brno 6 | ||||
30.1.2016 | 8:30 | Kolibris 1 6 | dráha 4. | Extraliga – muži :Základní část |
Kolibris 2 5 | ||||
6.12.2015 | 10:00 | Liboc 3 8 | dráha 2. | MČR Mixed Doubles 2015 :Čtvrtfinále |
Zbraslav H 7 | ||||
5.12.2015 | 18:15 | Zbraslav M 6 | dráha 3. | MČR Mixed Doubles 2015 :Osmifinále |
Zbraslav H 10 | ||||
5.12.2015 | 14:15 | Duhoví jednorožci 5 | dráha 2. | MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina G |
Zbraslav H 7 | ||||
4.12.2015 | 21:00 | PLC 2 1 | dráha 4. | MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina G |
Zbraslav H 8 | ||||
4.12.2015 | 14:15 | Zbraslav H 9 | dráha 1. | MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina G |
Liboc 1 3 | ||||
1.11.2015 | 18:30 | Zbraslav R 5 | dráha 2. | Extraliga – muži :Základní část |
Kolibris 1 6 | ||||
1.11.2015 | 12:00 | Sem Tam Brno 5 | dráha 1. | Extraliga – muži :Základní část |
Kolibris 1 3 | ||||
31.10.2015 | 18:30 | Kolibris 2 5 | dráha 2. | Extraliga – muži :Základní část |
Kolibris 1 4 | ||||
31.10.2015 | 12:00 | Kolibris 1 4 | dráha 4. | Extraliga – muži :Základní část |
Duhoví Jednorožci 6 | ||||
18.10.2015 | 10:00 | Kolibris 1 6 | dráha 3. | Kvalifikace ME 2015 – muži :Finále |
Sem Tam Brno 4 | ||||
17.10.2015 | 16:00 | Sem Tam Brno 4 | dráha 2. | Kvalifikace ME 2015 – muži :Finále |
Kolibris 1 5 | ||||
17.10.2015 | 10:00 | Kolibris 1 10 | dráha 3. | Kvalifikace ME 2015 – muži :Semifinále |
Duhoví Jednorožci 6 | ||||
16.10.2015 | 16:00 | Kolibris 1 8 | dráha 2. | Kvalifikace ME 2015 – muži :Základní část |
Sem Tam Brno 11 | ||||
16.10.2015 | 10:00 | Kolibris 2 1 | dráha 4. | Kvalifikace ME 2015 – muži :Základní část |
Kolibris 1 10 | ||||
15.10.2015 | 18:00 | Duhoví Jednorožci 6 | dráha 2. | Kvalifikace ME 2015 – muži :Základní část |
Kolibris 1 7 | ||||
11.10.2015 | 15:30 | Liboc 6 | dráha 1. | Extraliga – muži :Základní část |
Kolibris 1 8 | ||||
11.10.2015 | 8:30 | Kolibris 1 4 | dráha 3. | Extraliga – muži :Základní část |
Savona 5 7 | ||||
10.10.2015 | 15:30 | Dion YB 3 | dráha 4. | Extraliga – muži :Základní část |
Kolibris 1 7 | ||||
10.10.2015 | 8:30 | Kolibris 1 8 | dráha 3. | Extraliga – muži :Základní část |
Zbraslav R 4 | ||||
3.5.2015 | 18:25 | Zbraslav H (T.Paul) 1 | dráha 2. | MČR Mixy 2015 :Finále |
Savona 2 (L.Klíma) 5 | ||||
3.5.2015 | 15:25 | Savona 1 (M.Strnadová) 4 | dráha 4. | MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.) |
Zbraslav H (T.Paul) 5 | ||||
3.5.2015 | 11:25 | Zbraslav H (T.Paul) 6 | dráha 2. | MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.) |
Liboc (K.Kubeška) 5 | ||||
2.5.2015 | 18:25 | Zbraslav H (T.Paul) 9 | dráha 3. | MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.) |
Přírodověda 1 (T.Zelenka) 3 | ||||
2.5.2015 | 15:25 | Zbraslav H (T.Paul) 7 | dráha 1. | MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.) |
Liboc (K.Kubeška) 6 | ||||
2.5.2015 | 8:25 | Dion RUM (A.Pokorná) 0 | dráha 2. | MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.) |
Zbraslav H (T.Paul) 8 | ||||
1.5.2015 | 18:25 | Zbraslav H (T.Paul) 7 | dráha 1. | MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.) |
Dion VIP (V.Černovský) 8 | ||||
1.5.2015 | 8:25 | Zbraslav H (T.Paul) 11 | dráha 4. | MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.) |
Přírodověda 2 (R.Janhuba) 2 | ||||
26.4.2015 | 8:30 | Sem Tam Brno 6 | dráha 1. | Finálový turnaj MČR 2015 – muži :Finále |
Kolibris 1 5 | ||||
25.4.2015 | 18:00 | Kolibris 1 6 | dráha 3. | Finálový turnaj MČR 2015 – muži :Finále |
Sem Tam Brno 7 | ||||
24.4.2015 | 8:00 | Kolibris 1 9 | dráha 1. | Finálový turnaj MČR 2015 – muži :Základní část |
Duh.jedn. 3 | ||||
23.4.2015 | 16:00 | Savona 5 5 | dráha 3. | Finálový turnaj MČR 2015 – muži :Základní část |
Kolibris 1 7 | ||||
23.4.2015 | 8:00 | Kolibris 1 6 | dráha 2. | Finálový turnaj MČR 2015 – muži :Základní část |
Sem Tam Brno 5 | ||||
22.4.2015 | 16:00 | Kolibris 2 5 | dráha 1. | Finálový turnaj MČR 2015 – muži :Základní část |
Kolibris 1 9 | ||||
22.4.2015 | 8:00 | Kolibris 1 6 | dráha 2. | Finálový turnaj MČR 2015 – muži :Základní část |
Liboc 4 | ||||
14.3.2015 | 19:00 | Sem Tam Brno 5 | dráha 3. | Extraliga – muži :Základní část |
Kolibris 1 3 | ||||
14.3.2015 | 12:00 | Kolibris 1 4 | dráha 2. | Extraliga – muži :Základní část |
Duh.jedn. 5 | ||||
18.1.2015 | 15:30 | Kolibris 2 7 | dráha 3. | Extraliga – muži :Základní část |
Kolibris 1 4 | ||||
18.1.2015 | 8:30 | Kolibris 1 7 | dráha 1. | Extraliga – muži :Základní část |
Savona 5 5 | ||||
17.1.2015 | 15:30 | Zbraslav R 3 | dráha 4. | Extraliga – muži :Základní část |
Kolibris 1 5 | ||||
17.1.2015 | 8:30 | Kolibris 1 7 | dráha 3. | Extraliga – muži :Základní část |
Liboc 5 | ||||
2.11.2014 | 18:30 | Trutnov 1 3 | dráha 4. | Extraliga – muži :Základní část |
Kolibris 1 5 | ||||
2.11.2014 | 12:00 | Kolibris 1 5 | dráha 1. | Extraliga – muži :Základní část |
Sem Tam Brno 7 | ||||
1.11.2014 | 18:30 | Duh.jedn. 7 | dráha 3. | Extraliga – muži :Základní část |
Kolibris 1 8 | ||||
1.11.2014 | 12:00 | Kolibris 1 4 | dráha 1. | Extraliga – muži :Základní část |
Kolibris 2 5 | ||||
12.10.2014 | 15:30 | Savona 5 3 | dráha 4. | Extraliga – muži :Základní část |
Kolibris 1 10 | ||||
12.10.2014 | 8:30 | Kolibris 1 7 | dráha 2. | Extraliga – muži :Základní část |
Zbraslav R 6 | ||||
11.10.2014 | 15:30 | Liboc 4 | dráha 1. | Extraliga – muži :Základní část |
Kolibris 1 9 | ||||
11.10.2014 | 8:30 | Kolibris 1 6 | dráha 2. | Extraliga – muži :Základní část |
Trutnov 1 3 | ||||
11.5.2014 | 16:00 | UK 2 9 | dráha 4. | Akademické MČR 2014 :Finále |
Liboc 1 8 | ||||
11.5.2014 | 13:15 | UK 3 3 | dráha 1. | Akademické MČR 2014 :Semifinále |
UK 2 8 | ||||
11.5.2014 | 8:00 | UK 5 4 | dráha 2. | Akademické MČR 2014 :Čtvrtfinále |
UK 2 11 | ||||
10.5.2014 | 18:30 | ČVUT 2 5 | dráha 3. | Akademické MČR 2014 :Skupina B |
UK 2 8 | ||||
10.5.2014 | 8:00 | UK 2 19 | dráha 1. | Akademické MČR 2014 :Skupina B |
ČVUT 3 2 | ||||
9.5.2014 | 17:15 | UK 2 8 | dráha 3. | Akademické MČR 2014 :Skupina B |
UK 5 2 | ||||
21.4.2014 | 8:30 | Sem Tam Brno 7 | dráha 3. | Finálový turnaj MČR – muži :Finále |
Kolibris 1 6 | ||||
20.4.2014 | 18:00 | Kolibris 1 4 | dráha 1. | Finálový turnaj MČR – muži :Finále |
Sem Tam Brno 6 | ||||
19.4.2014 | 12:00 | Kolibris 1 8 | dráha 3. | Finálový turnaj MČR – muži :Základní část |
Duh.jedn. 7 | ||||
18.4.2014 | 20:00 | Kolibris 1 7 | dráha 3. | Finálový turnaj MČR – muži :Základní část |
Kolibris 2 3 | ||||
18.4.2014 | 12:00 | Kolibris 1 8 | dráha 1. | Finálový turnaj MČR – muži :Základní část |
Sem Tam Brno 6 | ||||
17.4.2014 | 20:00 | Liboc 3 | dráha 2. | Finálový turnaj MČR – muži :Základní část |
Kolibris 1 6 | ||||
17.4.2014 | 12:00 | Savona 5 3 | dráha 3. | Finálový turnaj MČR – muži :Základní část |
Kolibris 1 4 | ||||
1.2.2014 | 19:00 | Dion X 2 | dráha 2. | Extraliga - muži :Základní část |
Kolibris 1 7 | ||||
1.2.2014 | 11:30 | Savona 4 3 | dráha 3. | Extraliga - muži :Základní část |
Kolibris 1 7 | ||||
19.1.2014 | 16:00 | Kolibris 1 6 | dráha 4. | Extraliga - muži :Základní část |
Sem Tam Brno 4 | ||||
19.1.2014 | 8:30 | Kolibris 1 2 | dráha 1. | Extraliga - muži :Základní část |
Kolibris 2 8 | ||||
18.1.2014 | 16:00 | Duh.jedn. 8 | dráha 3. | Extraliga - muži :Základní část |
Kolibris 1 6 | ||||
18.1.2014 | 8:30 | Kolibris 1 8 | dráha 4. | Extraliga - muži :Základní část |
Zbraslav R 9 | ||||
22.12.2013 | 10:00 | Savona H 7 | dráha 1. | Pohár ČSC 2013 :Čtvrtfinále |
Zbraslav OH 2 | ||||
21.12.2013 | 18:45 | Zbraslav OH 5 | dráha 2. | Pohár ČSC 2013 :Skupina A |
Dion YB 2 | ||||
21.12.2013 | 13:00 | Duh.jedn. 0 | dráha 3. | Pohár ČSC 2013 :Skupina A |
Zbraslav OH 8 | ||||
21.12.2013 | 8:00 | Savona 5 5 | dráha 2. | Pohár ČSC 2013 :Skupina A |
Zbraslav OH 4 | ||||
8.12.2013 | 16:30 | Zbraslav H 9 | dráha 2. | MČR mixed doubles 2013 :Finále |
Savona 1 3 | ||||
8.12.2013 | 13:00 | Zbraslav H 8 | dráha 1. | MČR mixed doubles 2013 :Semifinále |
Zbraslav D 7 | ||||
8.12.2013 | 10:00 | Zbraslav H 9 | dráha 4. | MČR mixed doubles 2013 :Čtvrtfinále |
Kolibris 1 7 | ||||
7.12.2013 | 18:00 | Zbraslav H 8 | dráha 1. | MČR mixed doubles 2013 :Osmifinále |
Zbraslav R 6 | ||||
7.12.2013 | 12:30 | Zbraslav D 7 | dráha 3. | MČR mixed doubles 2013 :Skupina F |
Zbraslav H 2 | ||||
6.12.2013 | 21:00 | Zbraslav H 7 | dráha 1. | MČR mixed doubles 2013 :Skupina F |
Trutnov 1 1 | ||||
6.12.2013 | 12:00 | Zbraslav H 13 | dráha 3. | MČR mixed doubles 2013 :Skupina F |
Ledoborci 6 1 | ||||
3.11.2013 | 19:00 | Savona 5 11 | dráha 1. | Extraliga - muži :Základní část |
Kolibris 1 10 | ||||
3.11.2013 | 11:30 | Kolibris 1 8 | dráha 3. | Extraliga - muži :Základní část |
Dion X 4 | ||||
2.11.2013 | 19:00 | Kolibris 1 8 | dráha 4. | Extraliga - muži :Základní část |
Savona 4 2 | ||||
2.11.2013 | 11:30 | Sem Tam Brno 4 | dráha 1. | Extraliga - muži :Základní část |
Kolibris 1 7 | ||||
13.10.2013 | 16:00 | Kolibris 2 7 | dráha 2. | Extraliga - muži :Základní část |
Kolibris 1 6 | ||||
13.10.2013 | 8:30 | Kolibris 1 11 | dráha 4. | Extraliga - muži :Základní část |
Duh.jedn. 2 | ||||
12.10.2013 | 16:00 | Zbraslav R 7 | dráha 1. | Extraliga - muži :Základní část |
Kolibris 1 8 | ||||
12.10.2013 | 8:30 | Kolibris 1 8 | dráha 2. | Extraliga - muži :Základní část |
Savona 5 3 | ||||
19.4.2013 | 8:00 | Zbraslav R 4 | dráha 2. | Finálový turnaj MČR - muži :Základní část |
Duhoví jednorožci 10 | ||||
18.4.2013 | 16:00 | Kolibris 1 9 | dráha 2. | Finálový turnaj MČR - muži :Základní část |
Zbraslav R 4 | ||||
18.4.2013 | 8:00 | Zbraslav R 8 | dráha 3. | Finálový turnaj MČR - muži :Základní část |
Savona 4 4 | ||||
17.4.2013 | 16:00 | Sem Tam Brno 7 | dráha 1. | Finálový turnaj MČR - muži :Základní část |
Zbraslav R 8 | ||||
17.4.2013 | 8:00 | Zbraslav R 4 | dráha 2. | Finálový turnaj MČR - muži :Základní část |
Dion X 5 | ||||
23.2.2013 | 19:00 | Sem Tam Brno 4 | dráha 1. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část) |
Zbraslav R 1 | ||||
23.2.2013 | 11:30 | Zbraslav R 6 | dráha 2. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část) |
Aritma 1 5 | ||||
3.2.2013 | 16:00 | Dion X 5 | dráha 3. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část) |
Zbraslav R 2 | ||||
3.2.2013 | 8:30 | Duhoví jednorožci 3 | dráha 4. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část) |
Zbraslav R 10 | ||||
2.2.2013 | 16:00 | Zbraslav R 3 | dráha 1. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část) |
Kolibris 1 6 | ||||
2.2.2013 | 8:30 | Zbraslav R 10 | dráha 3. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část) |
Letící kameny 5 | ||||
16.12.2012 | 16:30 | Zbraslav H 10 | dráha 3. | MČR mixed doubles 2012 :Finále |
MD CC Savona 3 4 | ||||
16.12.2012 | 13:00 | Zbraslav H 9 | dráha 4. | MČR mixed doubles 2012 :Semifinále |
Dion VIP 8 | ||||
16.12.2012 | 10:00 | Zbraslav R 5 | dráha 1. | MČR mixed doubles 2012 :Čtvrtfinále |
Zbraslav H 6 | ||||
15.12.2012 | 16:00 | Ledoborci 2 3 | dráha 1. | MČR mixed doubles 2012 :Skupina E (šedá) |
Zbraslav H 9 | ||||
14.12.2012 | 20:00 | Zbraslav H 6 | dráha 3. | MČR mixed doubles 2012 :Skupina E (šedá) |
Trutnov 2 3 | ||||
14.12.2012 | 13:00 | Zbraslav H 8 | dráha 1. | MČR mixed doubles 2012 :Skupina E (šedá) |
Savona 5 3 | ||||
18.11.2012 | 19:00 | Savona 4 7 | dráha 2. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část) |
Zbraslav R 8 | ||||
18.11.2012 | 11:30 | Zbraslav R 2 | dráha 4. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část) |
Sem Tam Brno 8 | ||||
17.11.2012 | 19:00 | Aritma 1 4 | dráha 1. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část) |
Zbraslav R 6 | ||||
17.11.2012 | 11:30 | Zbraslav R 3 | dráha 3. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část) |
Dion X 5 | ||||
4.11.2012 | 16:00 | Zbraslav R 10 | dráha 3. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část) |
Duhoví jednorožci 3 | ||||
4.11.2012 | 8:30 | Kolibris 1 11 | dráha 4. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část) |
Zbraslav R 4 | ||||
3.11.2012 | 16:00 | Zbraslav R 8 | dráha 1. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část) |
Savona 4 2 | ||||
3.11.2012 | 8:30 | Letící kameny 3 | dráha 3. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část) |
Zbraslav R 11 | ||||
13.5.2012 | 15:00 | Zbraslav R 6 | dráha 3. | Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :O 3. místo |
Trutnov 1 4 | ||||
13.5.2012 | 11:45 | Zbraslav R 4 | dráha 4. | Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Semifinále |
Aritma 1 9 | ||||
13.5.2012 | 8:30 | Zbraslav R 7 | dráha 1. | Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Čtvrtfinále |
Zbraslav H 2 | ||||
12.5.2012 | 18:30 | Zlatá Praha 1 4 | dráha 3. | Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Skupina A |
Zbraslav R 6 | ||||
12.5.2012 | 13:30 | Ledoborci 2 3 | dráha 2. | Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Skupina A |
Zbraslav R 7 | ||||
12.5.2012 | 8:30 | Zbraslav R 8 | dráha 1. | Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Skupina A |
Aritma 5 7 | ||||
7.5.2012 | 17:25 | Zbraslav H 4 | dráha 3. | MČR mixy 2012 :O 3. místo |
Ledoborci 1 6 | ||||
7.5.2012 | 14:25 | Aritma 1 7 | dráha 1. | MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.) |
Ledoborci 1 6 | ||||
7.5.2012 | 11:25 | Ledoborci 1 8 | dráha 3. | MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.) |
Trutnov 2 | ||||
6.5.2012 | 17:25 | Ledoborci 1 11 | dráha 2. | MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.) |
Zbraslav OH 6 | ||||
6.5.2012 | 14:25 | Kolibris 1 6 | dráha 3. | MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.) |
Ledoborci 1 4 | ||||
5.5.2012 | 17:25 | Trutnov 5 | dráha 4. | MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.) |
Ledoborci 1 8 | ||||
5.5.2012 | 11:25 | Ledoborci 3 2 | dráha 1. | MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.) |
Ledoborci 1 8 | ||||
25.3.2012 | 14:15 | Zbraslav A 6 | dráha 3. | Akademické MČR 2012 – muži :AMČR 2012 - Finále |
Savona 4 7 | ||||
25.3.2012 | 9:15 | Zbraslav H 5 | dráha 4. | Akademické MČR 2012 – muži :AMČR 2012 - Semifinále |
Zbraslav A 6 | ||||
24.3.2012 | 13:15 | Aritma 1 1 | dráha 2. | Akademické MČR 2012 – muži :AMČR 2012 - skupina B |
Zbraslav A 6 | ||||
24.3.2012 | 8:15 | Zbraslav A 7 | dráha 4. | Akademické MČR 2012 – muži :AMČR 2012 - skupina B |
Zbraslav OH 3 | ||||
26.2.2012 | 13:00 | Aritma 1 10 | dráha 4. | Baráž o extraligu 2012 - muži :Baráž o Playoff 2012 |
Zbraslav R 5 | ||||
26.2.2012 | 9:00 | Zbraslav R 6 | dráha 1. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část) |
Dion X 7 | ||||
25.2.2012 | 19:00 | Zbraslav R 5 | dráha 4. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část) |
Kolibris 1 7 | ||||
25.2.2012 | 11:30 | Savona 4 7 | dráha 2. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část) |
Zbraslav R 3 | ||||
5.2.2012 | 16:00 | Sem Tam Brno 8 | dráha 4. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část) |
Zbraslav R 4 | ||||
5.2.2012 | 8:30 | Aritma 2 10 | dráha 1. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část) |
Zbraslav R 3 | ||||
4.2.2012 | 16:00 | Letící kameny 8 | dráha 3. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část) |
Zbraslav R 7 | ||||
4.2.2012 | 8:30 | Zbraslav R 11 | dráha 2. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část) |
Dion X 1 | ||||
18.12.2011 | 9:00 | Prague Tee Party 7 | dráha 3. | MČR mixed doubles 2011 :MD 2011 - Nadstavba |
Zbraslav H 1 | ||||
17.12.2011 | 19:45 | Zbraslav H 3 | dráha 2. | MČR mixed doubles 2011 :MD 2011 - Nadstavba |
Dion X 4 | ||||
17.12.2011 | 16:15 | Zbraslav D 4 | dráha 3. | MČR mixed doubles 2011 :MD 2011 - Nadstavba |
Zbraslav H 9 | ||||
17.12.2011 | 8:00 | Prague Tee Party S&K 7 | dráha 3. | MČR mixed doubles 2011 :MD 2011 - Skupina D |
Zbraslav H 8 | ||||
16.12.2011 | 18:00 | Zbraslav H 10 | dráha 1. | MČR mixed doubles 2011 :MD 2011 - Skupina D |
Trutnov 1 2 | ||||
16.12.2011 | 10:00 | Zbraslav H 7 | dráha 3. | MČR mixed doubles 2011 :MD 2011 - Skupina D |
Ledoborci 1 3 | ||||
20.11.2011 | 19:00 | Zbraslav R 5 | dráha 3. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část) |
Savona 5 7 | ||||
20.11.2011 | 11:30 | Kolibris 1 7 | dráha 1. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část) |
Zbraslav R 6 | ||||
19.11.2011 | 19:00 | Zbraslav R 4 | dráha 4. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část) |
Sem Tam Brno 7 | ||||
19.11.2011 | 11:30 | Zbraslav R 10 | dráha 3. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část) |
Savona 4 4 | ||||
30.10.2011 | 16:00 | Zbraslav R 9 | dráha 4. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část) |
Aritma 2 6 | ||||
30.10.2011 | 8:30 | Zbraslav R 6 | dráha 2. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část) |
Letící kameny 8 | ||||
29.10.2011 | 16:00 | Dion X 5 | dráha 3. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část) |
Zbraslav R 8 | ||||
29.10.2011 | 8:30 | Savona 5 0 | dráha 4. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část) |
Zbraslav R 9 | ||||
22.5.2011 | 14:30 | Zbraslav R 4 | dráha 2. | Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Finále |
Aritma 2 7 | ||||
22.5.2011 | 11:30 | Savona 5 6 | dráha 3. | Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Semifinále |
Zbraslav R 7 | ||||
22.5.2011 | 8:30 | Zbraslav R 11 | dráha 2. | Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Čtvrtfinále |
Zlatá Praha 1 2 | ||||
21.5.2011 | 19:50 | Aritma 4 2 | dráha 1. | Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Modrá skupina |
Zbraslav R 8 | ||||
21.5.2011 | 15:30 | Zbraslav R 8 | dráha 3. | Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Modrá skupina |
Kolibris 3 3 | ||||
21.5.2011 | 10:10 | Aritma 1 5 | dráha 1. | Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Modrá skupina |
Zbraslav R 6 | ||||
7.5.2011 | 19:50 | Savona 3 4 | dráha 1. | MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Modrá skupina |
Tee Party S K 3 | ||||
7.5.2011 | 8:00 | Kolibris 9 | dráha 2. | MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Modrá skupina |
Savona 3 2 | ||||
6.5.2011 | 17:40 | Savona 3 15 | dráha 3. | MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Modrá skupina |
Ledoborci 4 2 | ||||
6.5.2011 | 8:00 | Savona 3 4 | dráha 2. | MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Modrá skupina |
1.CK Brno 5 | ||||
25.4.2011 | 10:00 | Zbraslav R 4 | dráha 3. | Finálový turnaj MČR - muži :Finále |
Sem Tam Brno 6 | ||||
24.4.2011 | 18:00 | Zbraslav R 7 | dráha 2. | Finálový turnaj MČR - muži :Finále |
Sem Tam Brno 8 | ||||
24.4.2011 | 12:00 | Zbraslav R 8 | dráha 3. | Finálový turnaj MČR - muži :Semifinále |
Savona 4 7 | ||||
23.4.2011 | 8:00 | Dion X 3 | dráha 2. | Finálový turnaj MČR - muži :Základní část |
Zbraslav R 8 | ||||
22.4.2011 | 16:00 | Zbraslav R 6 | dráha 3. | Finálový turnaj MČR - muži :Základní část |
Sem Tam Brno 7 | ||||
22.4.2011 | 8:00 | Kolibris 1 8 | dráha 1. | Finálový turnaj MČR - muži :Základní část |
Zbraslav R 9 | ||||
21.4.2011 | 16:00 | Savona 4 6 | dráha 3. | Finálový turnaj MČR - muži :Základní část |
Zbraslav R 10 | ||||
21.4.2011 | 8:00 | Zbraslav R 9 | dráha 1. | Finálový turnaj MČR - muži :Základní část |
Aritma 2 1 | ||||
27.3.2011 | 16:15 | Zbraslav H 3 | dráha 3. | Akademické MČR 2011 - muži :Akademické MČR 2011 - Finále |
Aritma 2 6 | ||||
27.3.2011 | 9:15 | Kolibris 3 0 | dráha 4. | Akademické MČR 2011 - muži :Akademické MČR 2011 - semifinále |
Aritma 2 8 | ||||
26.3.2011 | 20:45 | Aritma 2 10 | dráha 1. | Akademické MČR 2011 - muži :Akademické MČR muži - sk. B |
Praha A 3 | ||||
26.3.2011 | 16:45 | Zbraslav H 1 | dráha 3. | Akademické MČR 2011 - muži :Akademické MČR muži - sk. B |
Aritma 2 16 | ||||
19.3.2011 | 18:30 | Aritma 2 4 | dráha 2. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část) |
Zbraslav R 6 | ||||
19.3.2011 | 12:00 | Aritma 1 2 | dráha 1. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část) |
Zbraslav R 8 | ||||
13.2.2011 | 15:30 | Trutnov 1 7 | dráha 3. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část) |
Zbraslav R 3 | ||||
13.2.2011 | 9:00 | Zbraslav R 12 | dráha 4. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část) |
Dion X 3 | ||||
12.2.2011 | 15:30 | Zbraslav R 4 | dráha 4. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část) |
Sem Tam Brno 8 | ||||
12.2.2011 | 9:00 | Kolibris 1 9 | dráha 2. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část) |
Zbraslav R 7 | ||||
18.12.2010 | 20:00 | Zbraslav H 8 | dráha 1. | MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Žlutá skupina |
1.CK Brno - východ 5 | ||||
18.12.2010 | 16:00 | Zbraslav H 7 | dráha 2. | MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Žlutá skupina |
CC Letící kameny 5 | ||||
18.12.2010 | 10:00 | Zbraslav OH 7 | dráha 4. | MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Žlutá skupina |
Zbraslav H 6 | ||||
17.12.2010 | 10:00 | Ledoborci 3 3 | dráha 3. | MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Žlutá skupina |
Zbraslav H 4 | ||||
7.11.2010 | 18:30 | Zbraslav R 6 | dráha 4. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část) |
Savona 4 7 | ||||
7.11.2010 | 12:00 | Zbraslav R 9 | dráha 2. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část) |
Aritma 2 10 | ||||
6.11.2010 | 18:30 | Zbraslav R 4 | dráha 2. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část) |
Trutnov 1 5 | ||||
6.11.2010 | 12:00 | Zbraslav R 7 | dráha 4. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část) |
Aritma 1 6 | ||||
10.10.2010 | 15:30 | Zbraslav R 4 | dráha 2. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část) |
Dion X 6 | ||||
10.10.2010 | 9:00 | Zbraslav R 8 | dráha 1. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část) |
Sem Tam Brno 2 | ||||
9.10.2010 | 15:30 | Kolibris 1 6 | dráha 3. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část) |
Zbraslav R 5 | ||||
9.10.2010 | 9:00 | Zbraslav R 9 | dráha 1. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část) |
Savona 4 7 | ||||
23.5.2010 | 18:00 | Aritma 1 4 | dráha 2. | Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :O 1. až 4. místo |
Zbraslav R 5 | ||||
23.5.2010 | 14:30 | Zbraslav H 3 | dráha 1. | Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :O 1. až 4. místo |
Zbraslav R 7 | ||||
23.5.2010 | 11:00 | S&K Tee Party 1 | dráha 2. | Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Modrá skupina |
Zbraslav R 10 | ||||
22.5.2010 | 20:00 | Zbraslav R 8 | dráha 2. | Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Modrá skupina |
Aritma 4 0 | ||||
22.5.2010 | 14:00 | Zbraslav R 7 | dráha 2. | Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Modrá skupina |
Trutnov 1 1 | ||||
22.5.2010 | 8:00 | Aritma 5 0 | dráha 3. | Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Modrá skupina |
Zbraslav R 19 | ||||
1.5.2010 | 17:30 | Savona (T.Paul) 9 | dráha 1. | MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá |
Zbraslav (T.Válek) 3 | ||||
1.5.2010 | 10:15 | Ledoborci (J. Marša) 4 | dráha 2. | MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá |
Savona (T.Paul) 8 | ||||
30.4.2010 | 20:00 | Savona (T.Paul) 5 | dráha 4. | MČR mixy 2010 :Skupina C |
Aritma (K.Kubeška) 8 | ||||
30.4.2010 | 13:15 | 1.CK Brno (J.Zingová) 4 | dráha 3. | MČR mixy 2010 :Skupina C |
Savona (T.Paul) 7 | ||||
28.3.2010 | 16:00 | Praha A 1 | dráha 3. | Akademické MČR 2010 - muži :O 3. místo |
Zbraslav OH 8 | ||||
28.3.2010 | 12:30 | Savona 4 4 | dráha 1. | Akademické MČR 2010 - muži :Akademici - základní skupina |
Praha A 5 | ||||
28.3.2010 | 9:00 | Praha A 8 | dráha 4. | Akademické MČR 2010 - muži :Akademici - základní skupina |
RPK Brno 1 | ||||
27.3.2010 | 20:30 | Zbraslav OH 6 | dráha 2. | Akademické MČR 2010 - muži :Akademici - základní skupina |
Praha A 5 | ||||
27.3.2010 | 15:30 | Praha A 6 | dráha 3. | Akademické MČR 2010 - muži :Akademici - základní skupina |
Zbraslav H 3 | ||||
27.3.2010 | 10:30 | Aritma 2 7 | dráha 1. | Akademické MČR 2010 - muži :Akademici - základní skupina |
Praha A 5 | ||||
15.2.2010 | 18:00 | Aritma 2 6 | dráha 2. | Baráž o extraligu - muži :Baráž o Playoff |
Zbraslav R 4 | ||||
14.2.2010 | 18:40 | Zbraslav R 6 | dráha 3. | Baráž o extraligu - muži :Baráž o Playoff |
Aritma 2 7 | ||||
14.2.2010 | 14:00 | Aritma 2 2 | dráha 2. | Baráž o extraligu - muži :Baráž o Playoff |
Zbraslav R 7 | ||||
14.2.2010 | 10:00 | Zbraslav R 4 | dráha 1. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část) |
Trutnov 1 10 | ||||
13.2.2010 | 18:00 | Zbraslav R 9 | dráha 4. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část) |
Aritma 1 7 | ||||
13.2.2010 | 11:30 | Zbraslav R 2 | dráha 2. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část) |
Sem Tam Brno 7 | ||||
17.1.2010 | 15:00 | Kolibris 2 5 | dráha 4. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část) |
Zbraslav R 4 | ||||
17.1.2010 | 8:30 | Savona 4 3 | dráha 3. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část) |
Zbraslav R 5 | ||||
16.1.2010 | 15:00 | Zbraslav R 3 | dráha 1. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část) |
Kolibris 1 10 | ||||
16.1.2010 | 8:30 | Trutnov 1 9 | dráha 2. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část) |
Zbraslav R 8 | ||||
20.12.2009 | 17:30 | Ledoborci 2 6 | dráha 3. | MČR mixed doubles 2009 :MD Bronze medal game |
Zbraslav H 7 | ||||
20.12.2009 | 15:00 | Aritma 2 5 | dráha 4. | MČR mixed doubles 2009 :MD Semifinále |
Zbraslav H 4 | ||||
20.12.2009 | 12:00 | Zbraslav H 8 | dráha 2. | MČR mixed doubles 2009 :MD Čtvrtfinále |
Kolibris 1 6 | ||||
19.12.2009 | 20:00 | Zbraslav H 14 | dráha 3. | MČR mixed doubles 2009 :MD skupina A (Růžová) |
Savona M 7 | ||||
19.12.2009 | 10:00 | Zbraslav A 2 | dráha 2. | MČR mixed doubles 2009 :MD skupina A (Růžová) |
Zbraslav H 9 | ||||
18.12.2009 | 18:00 | Aritma 2 7 | dráha 1. | MČR mixed doubles 2009 :MD skupina A (Růžová) |
Zbraslav H 2 | ||||
18.12.2009 | 12:00 | Zbraslav H 7 | dráha 4. | MČR mixed doubles 2009 :MD skupina A (Růžová) |
Dion VIP 4 | ||||
8.11.2009 | 18:00 | Zbraslav R 5 | dráha 4. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část) |
Dion X 7 | ||||
8.11.2009 | 11:30 | Aritma 1 4 | dráha 1. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část) |
Zbraslav R 7 | ||||
7.11.2009 | 18:00 | Sem Tam Brno 6 | dráha 1. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část) |
Zbraslav R 7 | ||||
7.11.2009 | 11:30 | Zbraslav R 8 | dráha 2. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část) |
Kolibris 2 7 | ||||
11.10.2009 | 15:00 | Zbraslav R 3 | dráha 3. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část) |
Savona 4 11 | ||||
11.10.2009 | 8:30 | Kolibris 1 7 | dráha 4. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část) |
Zbraslav R 3 | ||||
10.10.2009 | 15:00 | Zbraslav R 5 | dráha 1. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část) |
Trutnov 1 8 | ||||
10.10.2009 | 8:30 | Dion X 7 | dráha 3. | Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část) |
Zbraslav R 8 | ||||
24.5.2009 | 21:00 | Zbraslav H 3 | dráha 3. | Akademici 2009 - muži :finále |
Praha A 6 | ||||
24.5.2009 | 18:30 | Zbraslav H 9 | dráha 2. | Akademici 2009 - muži :základní skupina |
Praha A 0 | ||||
24.5.2009 | 16:00 | Zbraslav H 11 | dráha 3. | Akademici 2009 - muži :základní skupina |
Zbraslav A 0 | ||||
24.5.2009 | 11:00 | Zbraslav H 10 | dráha 4. | Akademici 2009 - muži :základní skupina |
Aritma 2 3 | ||||
24.5.2009 | 8:30 | Zbraslav H 9 | dráha 1. | Akademici 2009 - muži :základní skupina |
Zbraslav OH 1 | ||||
23.5.2009 | 19:00 | Zbraslav R 9 | dráha 3. | Pohár ČSC 2009 Construct :O 3. místo |
Dion X 1 | ||||
23.5.2009 | 15:00 | Zbraslav R 4 | dráha 2. | Pohár ČSC 2009 Construct :Skupina 1.-4. |
Aritma 1 5 | ||||
23.5.2009 | 12:00 | Dion RM 2 | dráha 2. | Pohár ČSC 2009 Construct :Skupina A |
Zbraslav R 10 | ||||
23.5.2009 | 8:00 | Kolibris 3 6 | dráha 1. | Pohár ČSC 2009 Construct :Skupina A |
Zbraslav R 7 | ||||
3.5.2009 | 13:00 | RPK Brno (D.Ženatý) 5 | dráha 2. | MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C) |
Zbraslav (T.Válek) 8 | ||||
2.5.2009 | 15:00 | Zbraslav (T.Válek) 5 | dráha B | MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C) |
1.CK Brno (P.Kovač) 6 | ||||
2.5.2009 | 12:30 | Dion (P.Horák) 10 | dráha 1. | MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C) |
Zbraslav (T.Válek) 3 | ||||
1.5.2009 | 17:45 | Ledoborci (K.Jiralová) 2 | dráha A | MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina A |
Zbraslav (T.Válek) 5 | ||||
1.5.2009 | 8:30 | RPK Brno (L.Merta) 3 | dráha 3. | MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina A |
Zbraslav (T.Válek) 4 | ||||
14.2.2009 | 11:00 | Kolibris 2 8 | dráha 3. | Finálový turnaj MČR - muži :2. semifinále - 2. v 3. |
Zbraslav R 4 | ||||
13.2.2009 | 16:00 | Zbraslav R 1 | dráha 2. | Finálový turnaj MČR - muži :1. semifinále - 1. v 2. - 3. v 4. |
Sem Tam Brno 7 | ||||
12.2.2009 | 18:00 | Kolibris 2 4 | dráha 4. | Finálový turnaj MČR - muži :Tie break - o 2. pozici |
Zbraslav R 5 | ||||
12.2.2009 | 8:00 | Trutnov 1 6 | dráha 2. | Finálový turnaj MČR - muži :Základní část |
Zbraslav R 3 | ||||
11.2.2009 | 16:00 | Zbraslav R 1 | dráha 2. | Finálový turnaj MČR - muži :Základní část |
Sem Tam Brno 5 | ||||
11.2.2009 | 8:00 | Savona 4 7 | dráha 3. | Finálový turnaj MČR - muži :Základní část |
Zbraslav R 9 | ||||
10.2.2009 | 16:00 | Zbraslav R 7 | dráha 1. | Finálový turnaj MČR - muži :Základní část |
Kolibris 1 5 | ||||
10.2.2009 | 8:00 | Kolibris 2 4 | dráha 2. | Finálový turnaj MČR - muži :Základní část |
Zbraslav R 7 | ||||
7.2.2009 | 15:00 | Zbraslav R 2 | dráha 4. | Extraliga - muži :základní část |
Aritma 1 6 | ||||
7.2.2009 | 8:30 | Zbraslav R 1 | dráha 2. | Extraliga - muži :základní část |
Sem Tam Brno 5 | ||||
18.1.2009 | 18:15 | Kolibris 1 7 | dráha 4. | Extraliga - muži :základní část |
Zbraslav R 3 | ||||
18.1.2009 | 11:30 | Letící kameny 2 | dráha 3. | Extraliga - muži :základní část |
Zbraslav R 7 | ||||
17.1.2009 | 18:15 | Zbraslav R 4 | dráha 1. | Extraliga - muži :základní část |
Trutnov 1 10 | ||||
17.1.2009 | 11:45 | Dion X 4 | dráha 2. | Extraliga - muži :základní část |
Zbraslav R 11 | ||||
2.11.2008 | 15:00 | Zbraslav R 7 | dráha 4. | Extraliga - muži :základní část |
Kolibris 2 6 | ||||
2.11.2008 | 8:30 | Aritma 1 10 | dráha 1. | Extraliga - muži :základní část |
Zbraslav R 8 | ||||
1.11.2008 | 15:00 | Sem Tam Brno 6 | dráha 1. | Extraliga - muži :základní část |
Zbraslav R 7 | ||||
1.11.2008 | 8:30 | Zbraslav R 6 | dráha 2. | Extraliga - muži :základní část |
Kolibris 1 8 | ||||
18.10.2008 | 11:30 | Savona M 3 | dráha 2. | Pohár ČSC junioři 2008 (základní část) :základní část |
Zbraslav H 4 | ||||
18.10.2008 | 9:00 | Savona 5 5 | dráha 3. | Pohár ČSC junioři 2008 (základní část) :základní část |
Zbraslav H 5 | ||||
12.10.2008 | 18:00 | Zbraslav R 6 | dráha 3. | Extraliga - muži :základní část |
Letící kameny 5 | ||||
12.10.2008 | 11:30 | Trutnov 1 5 | dráha 4. | Extraliga - muži :základní část |
Zbraslav R 6 | ||||
11.10.2008 | 18:00 | Zbraslav R 6 | dráha 1. | Extraliga - muži :základní část |
Dion X 7 | ||||
11.10.2008 | 11:30 | Kolibris 2 3 | dráha 3. | Extraliga - muži :základní část |
Zbraslav R 4 | ||||
25.5.2008 | 8:00 | Demion 9 | dráha 1. | Pohár ČSC 2008 :Skupina C |
Zbraslav R 0 | ||||
24.5.2008 | 16:30 | Zlatá Praha 1 9 | dráha 4. | Pohár ČSC 2008 :Skupina A |
Zbraslav R 0 | ||||
24.5.2008 | 11:30 | Zbraslav R 0 | dráha 1. | Pohár ČSC 2008 :Základní část |
Klub z Viktorky 9 | ||||
3.5.2008 | 14:15 | Savona 4 6 | dráha 3. | Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :2.turnaj |
Dion HJ 4 | ||||
3.5.2008 | 11:30 | Savona 4 9 | dráha 1. | Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :2.turnaj |
Zlatá Praha 1 | ||||
3.5.2008 | 9:00 | Savona 4 6 | dráha 2. | Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :2.turnaj |
Kolibris 3 2 | ||||
27.4.2008 | 11:25 | Zbraslav R 2 | dráha 3. | Finálový turnaj MČR - muži :Semifinále |
Sem Tam Brno 6 | ||||
26.4.2008 | 16:25 | Kolibris 1 6 | dráha 2. | Finálový turnaj MČR - muži :2.část turnaje - 1.v 2. |
Zbraslav R 5 | ||||
25.4.2008 | 12:25 | Kolibris 1 5 | dráha 1. | Finálový turnaj MČR - muži :1.část turnaje |
Zbraslav R 4 | ||||
24.4.2008 | 20:25 | Zbraslav R 2 | dráha 1. | Finálový turnaj MČR - muži :1.část turnaje |
Dion Silver 7 | ||||
24.4.2008 | 12:25 | Trutnov 1 5 | dráha 3. | Finálový turnaj MČR - muži :1.část turnaje |
Zbraslav R 7 | ||||
23.4.2008 | 20:25 | Zbraslav R 10 | dráha 2. | Finálový turnaj MČR - muži :1.část turnaje |
Sem Tam Brno 8 | ||||
23.4.2008 | 12:25 | Kolibris 2 6 | dráha 1. | Finálový turnaj MČR - muži :1.část turnaje |
Zbraslav R 10 | ||||
19.4.2008 | 15:25 | Letící kameny 2 | dráha 2. | Baráž o extraligu a finálový turnaj - muži :Baráž o finálový turnaj |
Zbraslav R 4 | ||||
19.4.2008 | 8:55 | Zbraslav R 10 | dráha 1. | Baráž o extraligu a finálový turnaj - muži :Baráž o finálový turnaj |
Letící kameny 2 | ||||
13.4.2008 | 9:25 | Savona 5 6 | dráha 3. | MČRJ 2008 - junioři (finálový turnaj) :Semifinále |
Zbraslav H 4 | ||||
12.4.2008 | 15:25 | Zbraslav H 11 | dráha 3. | MČRJ 2008 - junioři (finálový turnaj) :1.kolo |
Dion HJ 7 | ||||
24.3.2008 | 14:55 | CC Aritma 2 | dráha 1. | MČRJ 2008 - junioři :Základní část |
Zbraslav H 6 | ||||
24.3.2008 | 8:55 | Zbraslav H 8 | dráha 4. | MČRJ 2008 - junioři :Základní část |
Dion HJ 3 | ||||
23.3.2008 | 14:55 | Zbraslav H 7 | dráha 3. | MČRJ 2008 - junioři :Základní část |
Savona 5 3 | ||||
23.3.2008 | 8:55 | Savona 4 8 | dráha 1. | MČRJ 2008 - junioři :Základní část |
Zbraslav H 1 | ||||
22.3.2008 | 17:55 | Zbraslav H 4 | dráha 3. | MČRJ 2008 - junioři :Základní část |
Kolibris 3 5 | ||||
22.3.2008 | 11:55 | Zlatá Praha 2 | dráha 4. | MČRJ 2008 - junioři :Základní část |
Zbraslav H 12 | ||||
21.3.2008 | 18:25 | Zbraslav H 10 | dráha 2. | MČRJ 2008 - junioři :Základní část |
Dion RM 3 | ||||
17.2.2008 | 9:30 | Zbraslav R 4 | dráha 3. | Extraliga - muži :Tie breaky |
Kolibris 2 8 | ||||
16.2.2008 | 18:25 | Trutnov 1 8 | dráha 4. | Extraliga - muži :základní část |
Zbraslav R 2 | ||||
16.2.2008 | 11:55 | Sem Tam Brno 7 | dráha 2. | Extraliga - muži :základní část |
Zbraslav R 6 | ||||
13.1.2008 | 15:25 | Zbraslav R 6 | dráha 4. | Extraliga - muži :základní část |
Kolibris 1 7 | ||||
13.1.2008 | 8:55 | Zbraslav R 8 | dráha 3. | Extraliga - muži :základní část |
Aritma 2 5 | ||||
12.1.2008 | 15:25 | Kolibris 2 7 | dráha 1. | Extraliga - muži :základní část |
Zbraslav R 3 | ||||
12.1.2008 | 8:55 | Zbraslav R 8 | dráha 2. | Extraliga - muži :základní část |
Dion Silver 2 | ||||
18.11.2007 | 13:30 | Savona 4 7 | dráha 3. | Pohár ČSC junioři 2007 :Pohár ČSC - junioři 2007 |
Zbraslav H 4 | ||||
18.11.2007 | 10:30 | Zbraslav H 3 | dráha 2. | Pohár ČSC junioři 2007 :Pohár ČSC - junioři 2007 |
Zbraslav D 11 | ||||
17.11.2007 | 14:30 | Zbraslav H 7 | dráha 1. | Pohár ČSC junioři 2007 :Pohár ČSC - junioři 2007 |
Kolibris 3 6 | ||||
17.11.2007 | 9:00 | Zbraslav H 7 | dráha 2. | Pohár ČSC junioři 2007 :Pohár ČSC - junioři 2007 |
Trutnov 1 2 | ||||
4.11.2007 | 18:25 | Aritma 1 8 | dráha 4. | Extraliga - muži :základní část |
Zbraslav R 7 | ||||
4.11.2007 | 11:55 | Zbraslav R 8 | dráha 1. | Extraliga - muži :základní část |
Trutnov 1 9 | ||||
3.11.2007 | 18:25 | Zbraslav R 8 | dráha 1. | Extraliga - muži :základní část |
Sem Tam Brno 6 | ||||
3.11.2007 | 11:55 | Kolibris 1 10 | dráha 2. | Extraliga - muži :základní část |
Zbraslav R 2 | ||||
14.10.2007 | 15:25 | Aritma 2 9 | dráha 3. | Extraliga - muži :základní část |
Zbraslav R 7 | ||||
14.10.2007 | 8:55 | Zbraslav R 10 | dráha 4. | Extraliga - muži :základní část |
Kolibris 2 3 | ||||
13.10.2007 | 15:25 | Dion Silver 3 | dráha 1. | Extraliga - muži :základní část |
Zbraslav R 8 | ||||
13.10.2007 | 8:55 | Zbraslav R 8 | dráha 3. | Extraliga - muži :základní část |
Aritma 1 7 | ||||
9.9.2007 | 15:00 | Zbraslav H 2 | dráha 4. | 3.Přebor Prahy junioři - finále :Junioři |
Savona 4 6 | ||||
9.9.2007 | 12:00 | Zbraslav H 7 | dráha 3. | 3.Přebor Prahy junioři - finále :Junioři |
Dion HJ 4 | ||||
9.9.2007 | 9:00 | Kolibris 3 1 | dráha 1. | 3.Přebor Prahy junioři :Junioři |
Zbraslav H 7 | ||||
8.9.2007 | 16:30 | Zbraslav H 8 | dráha 3. | 3.Přebor Prahy junioři :Junioři |
Dion HJ 0 | ||||
8.9.2007 | 14:00 | Zbraslav H 5 | dráha 4. | 3.Přebor Prahy junioři :Junioři |
Savona 4 4 | ||||
8.9.2007 | 9:00 | Savona 5 1 | dráha 2. | 3.Přebor Prahy junioři :Junioři |
Zbraslav H 6 | ||||
5.5.2007 | 19:00 | Zlatá Praha 1 8 | dráha 2. | Pohár ČSC 2007 :Pohár ČSC 2007 |
Zbraslav H 5 | ||||
5.5.2007 | 15:00 | Zbraslav H 9 | dráha 4. | Pohár ČSC 2007 :Pohár ČSC 2007 |
Savona K 8 | ||||
5.5.2007 | 12:00 | Zbraslav H 3 | dráha 3. | Pohár ČSC 2007 :Pohár ČSC 2007 |
Dion Silver 5 | ||||
5.5.2007 | 8:00 | Zbraslav H 10 | dráha 2. | Pohár ČSC 2007 :Pohár ČSC 2007 |
CC Kladno Ž 1 | ||||
15.4.2007 | 15:25 | Zbraslav H 4 | dráha 2. | MČRJ 2007 - junioři (finálový turnaj) :Finále |
Zlatá Praha 7 | ||||
14.4.2007 | 15:55 | Zbraslav H 8 | dráha 2. | MČRJ 2007 - junioři (finálový turnaj) :1.kolo |
Zlatá Praha 6 | ||||
13.4.2007 | 17:55 | Zbraslav H 6 | dráha 2. | MČRJ 2007 - junioři :Základní část |
Zlatá Praha 1 | ||||
13.4.2007 | 11:55 | Savona 4 5 | dráha 4. | MČRJ 2007 - junioři :Základní část |
Zbraslav H 4 | ||||
25.3.2007 | 17:55 | Dion HJ 2 | dráha 3. | MČRJ 2007 - junioři :Základní část |
Zbraslav H 7 | ||||
25.3.2007 | 11:55 | Zbraslav H 4 | dráha 1. | MČRJ 2007 - junioři :Základní část |
Kolibris 3 3 | ||||
24.3.2007 | 17:55 | Zbraslav H 14 | dráha 4. | MČRJ 2007 - junioři :Základní část |
1.CC Bratislava 0 | ||||
24.3.2007 | 11:55 | 1.KCK Trutnov 1 4 | dráha 3. | MČRJ 2007 - junioři :Základní část |
Zbraslav H 7 | ||||
23.3.2007 | 20:55 | Savona 5 2 | dráha 4. | MČRJ 2007 - junioři :Základní část |
Zbraslav H 9 | ||||
18.2.2007 | 12:25 | Zbraslav H 9 | dráha 2. | 1.liga - muži :2.kolo |
Dion RM 4 | ||||
17.2.2007 | 18:55 | Trutnov 1 6 | dráha 1. | 1.liga - muži :2.kolo |
Zbraslav H 1 | ||||
17.2.2007 | 12:25 | Savona 5 3 | dráha 3. | 1.liga - muži :2.kolo |
Zbraslav H 6 | ||||
14.1.2007 | 15:25 | Zbraslav H 9 | dráha 3. | 1.liga - muži :2.kolo |
Zlatá Praha 1 3 | ||||
14.1.2007 | 8:55 | Zbraslav H 4 | dráha 4. | 1.liga - muži :2.kolo |
Brno - Východ 6 | ||||
13.1.2007 | 15:25 | Wallis M 2 | dráha 2. | 1.liga - muži :2.kolo |
Zbraslav H 7 | ||||
13.1.2007 | 8:55 | Aritma 2 2 | dráha 1. | 1.liga - muži :2.kolo |
Zbraslav H 4 | ||||
16.12.2006 | 17:55 | Zbraslav H 10 | dráha 1. | 2.liga - muži - skup.B :1.kolo |
Klub z Viktorky 8 | ||||
25.11.2006 | 20:55 | Zbraslav H 7 | dráha 1. | 2.liga - muži - skup.B :1.kolo |
Brno - Západ 4 | ||||
25.11.2006 | 8:55 | KCK Piechowice 1 | dráha 2. | 2.liga - muži - skup.B :1.kolo |
Zbraslav H 9 | ||||
12.11.2006 | 15:30 | Aritma 3 9 | dráha 2. | Pohár ČSC junioři 2006 :Skupina o 1.- 4.místo |
Zbraslav H 3 | ||||
12.11.2006 | 10:30 | Zbraslav D 2 | dráha 3. | Pohár ČSC junioři 2006 :Skupina o 1.- 4.místo |
Zbraslav H 7 | ||||
11.11.2006 | 16:30 | Zbraslav H 5 | dráha 1. | Pohár ČSC junioři 2006 :Základní část |
Savona K 2 | ||||
11.11.2006 | 11:30 | Zbraslav H 15 | dráha 2. | Pohár ČSC junioři 2006 :Základní část |
1.CK Brno juniorky 1 | ||||
8.10.2006 | 17:55 | Zbraslav H 0 | dráha 4. | 2.liga - muži - skup.B :1.kolo |
El Greco 0 | ||||
8.10.2006 | 8:55 | Zlatá Praha 3 3 | dráha 2. | 2.liga - muži - skup.B :1.kolo |
Zbraslav H 9 | ||||
7.10.2006 | 11:55 | Zbraslav H 18 | dráha 4. | 2.liga - muži - skup.B :1.kolo |
RPK Brno 1 | ||||
1.10.2006 | 14:30 | Zbraslav H 7 | dráha 3. | Pohár ČSC 2006 :Finále |
Dion SJ 3 | ||||
1.10.2006 | 8:55 | Aritma 1 4 | dráha 2. | Pohár ČSC 2006 :Základní část |
Zbraslav H 7 | ||||
30.9.2006 | 17:30 | Aritma 2 4 | dráha 2. | Pohár ČSC 2006 :Základní část |
Zbraslav H 6 | ||||
30.9.2006 | 11:55 | Letící kameny 4 | dráha 4. | Pohár ČSC 2006 :Základní část |
Zbraslav H 5 | ||||
24.9.2006 | 17:55 | Kamenný Újezd 0 | dráha 2. | 2.liga - muži - skup.B :1.kolo |
Zbraslav H 14 | ||||
23.9.2006 | 17:55 | Zbraslav H 15 | dráha 4. | 2.liga - muži - skup.B :1.kolo |
Zbraslav M 2 | ||||
21.5.2006 | 9:25 | Kolibris 2 9 | dráha 3. | MČRJ 2006 - junioři (finálový turnaj) :Semifinále |
Zbraslav H 5 | ||||
20.5.2006 | 15:25 | Zbraslav H 12 | dráha 4. | MČRJ 2006 - junioři (finálový turnaj) :1.kolo |
Savona Z 4 | ||||
8.5.2006 | 17:00 | Zlatá Praha 5 | dráha 1. | MČRJ 2006 - junioři :Základní část |
Zbraslav H 7 | ||||
8.5.2006 | 11:55 | Kolibris 2 6 | dráha 2. | MČRJ 2006 - junioři :Základní část |
Zbraslav H 2 | ||||
7.5.2006 | 17:00 | Zbraslav H 10 | dráha 2. | MČRJ 2006 - junioři :Základní část |
Savona Z 4 | ||||
7.5.2006 | 11:55 | Kolibris 3 5 | dráha 4. | MČRJ 2006 - junioři :Základní část |
Zbraslav H 7 | ||||
6.5.2006 | 17:00 | Zbraslav H 12 | dráha 1. | MČRJ 2006 - junioři :Základní část |
Dion HJ 4 | ||||
6.5.2006 | 11:55 | Zbraslav H 6 | dráha 4. | MČRJ 2006 - junioři :Základní část |
1.KCK Trutnov 1 4 | ||||
5.5.2006 | 19:40 | Savona 4 5 | dráha 3. | MČRJ 2006 - junioři :Základní část |
Zbraslav H 1 | ||||
30.4.2006 | 15:55 | Zbraslav H 4 | dráha 3. | Turnaj talentované mládeže (4.turnaj) :Utkání o 1.- 8.místo |
Savona D 8 | ||||
30.4.2006 | 9:25 | Zbraslav H 7 | dráha 3. | Turnaj talentované mládeže (4.turnaj) :Finále |
Zbraslav D 4 | ||||
29.4.2006 | 16:55 | Zbraslav H 13 | dráha 3. | Turnaj talentované mládeže (4.turnaj) :Základní část |
Zlatá Praha 2 1 | ||||
29.4.2006 | 9:55 | Zbraslav H 18 | dráha 1. | Turnaj talentované mládeže (4.turnaj) :Základní část |
Dion DJ 1 | ||||
18.3.2006 | 20:55 | Zbraslav H 6 | dráha 2. | 2.liga - muži :DKT "B" - muži A |
KCK Piechowice 4 | ||||
18.3.2006 | 15:10 | Zbraslav H 9 | dráha 3. | 2.liga - muži :DKT "B" - muži A |
Zlatá Praha 2 2 | ||||
18.3.2006 | 11:55 | Zbraslav H 7 | dráha 1. | 2.liga - muži :DKT "B" - muži A |
Zlatá Praha 3 3 | ||||
26.2.2006 | 15:55 | Zbraslav H 7 | dráha 2. | Turnaj talentované mládeže (3.turnaj) :Utkání o 3.- 8.místo |
Savona Z 6 | ||||
26.2.2006 | 9:25 | Zbraslav H 4 | dráha 3. | Turnaj talentované mládeže (3.turnaj) :Utkání o 1.- 8.místo |
Savona D 5 | ||||
25.2.2006 | 13:25 | Zlatá Praha 2 3 | dráha 2. | Turnaj talentované mládeže (3.turnaj) :Základní část |
Zbraslav H 6 | ||||
11.2.2006 | 20:55 | Zbraslav H 10 | dráha 2. | 2.liga - muži :DKT "A" - muži A |
Airport 3 | ||||
11.2.2006 | 14:55 | Zbraslav H 10 | dráha 3. | 2.liga - muži :DKT "A" - muži A |
Kladno The Bush 11 | ||||
11.2.2006 | 8:55 | KCK Piechowice 1 | dráha 1. | 2.liga - muži :DKT "A" - muži A |
Zbraslav H 10 | ||||
22.1.2006 | 17:55 | El Greco 0 | dráha 4. | 2.liga - muži :Základní část |
Zbraslav H 9 | ||||
22.1.2006 | 11:55 | Zbraslav H 10 | dráha 2. | 2.liga - muži :Základní část |
Zlatá Praha 3 3 | ||||
21.1.2006 | 11:55 | Sušice 1 | dráha 2. | 2.liga - muži :Základní část |
Zbraslav H 14 | ||||
18.12.2005 | 14:15 | Zbraslav H 6 | dráha 3. | Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Finále |
Savona D 5 | ||||
18.12.2005 | 11:30 | CK Zlatá Praha 1 0 | dráha 3. | Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Utkání o 9.- 11.místo |
Dion DJ 9 | ||||
18.12.2005 | 9:00 | Zbraslav H 10 | dráha 1. | Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Utkání o 1.- 8.místo |
Naďa team 1 | ||||
17.12.2005 | 16:45 | Zlatá Praha 2 3 | dráha 4. | Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Základní část |
Zbraslav H 9 | ||||
17.12.2005 | 14:15 | Dion HJ 7 | dráha 4. | Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Základní část |
CK Zlatá Praha 1 4 | ||||
17.12.2005 | 11:30 | Kolibris 3 2 | dráha 2. | Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Základní část |
Zbraslav H 7 | ||||
17.12.2005 | 9:00 | Savona Z 6 | dráha 2. | Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Základní část |
CK Zlatá Praha 1 5 | ||||
27.11.2005 | 14:55 | Zbraslav H 5 | dráha 1. | 2.liga - muži :Základní část |
Klub z Viktorky 10 | ||||
27.11.2005 | 8:55 | Kladno The Bush 7 | dráha 2. | 2.liga - muži :Základní část |
Zbraslav H 6 | ||||
26.11.2005 | 14:55 | Zbraslav H 3 | dráha 2. | 2.liga - muži :Základní část |
Savona 4 10 | ||||
13.11.2005 | 12:30 | Zbraslav H 14 | dráha 3. | Pohár ČSC 2005 :Utkání o 1.- 20.místo |
El Greco 3 | ||||
12.11.2005 | 21:30 | Dion RM 8 | dráha 3. | Pohár ČSC 2005 :Utkání o 1.- 20.místo |
Zbraslav H 6 | ||||
12.11.2005 | 14:45 | Savona I 3 | dráha 4. | Pohár ČSC 2005 :Základní část |
Zbraslav H 6 | ||||
12.11.2005 | 8:00 | Savona H 10 | dráha 1. | Pohár ČSC 2005 :Základní část |
Zbraslav H 2 | ||||
16.10.2005 | 17:25 | Zlatá Praha 4 | dráha 1. | MČRJ 2005 - junioři :Utkání o 3.místo |
Zbraslav H 10 | ||||
16.10.2005 | 11:25 | Savona 4 7 | dráha 4. | MČRJ 2005 - junioři :Semifinále |
Zbraslav H 2 | ||||
15.10.2005 | 8:55 | Zbraslav H 9 | dráha 3. | MČRJ 2005 - junioři :Základní část |
Kolibris 2 4 | ||||
14.10.2005 | 15:55 | Zbraslav H 10 | dráha 1. | MČRJ 2005 - junioři :Základní část |
Kolibris 3 1 | ||||
9.10.2005 | 14:55 | Zbraslav H 8 | dráha 3. | MČRJ 2005 - junioři :Základní část |
Zlatá Praha 9 | ||||
9.10.2005 | 8:55 | Savona 4 11 | dráha 2. | MČRJ 2005 - junioři :Základní část |
Zbraslav H 1 | ||||
8.10.2005 | 14:55 | Dion HJ 3 | dráha 2. | MČRJ 2005 - junioři :Základní část |
Zbraslav H 14 | ||||
8.10.2005 | 8:55 | 1.KCK Trutnov 1 6 | dráha 3. | MČRJ 2005 - junioři :Základní část |
Zbraslav H 8 | ||||
25.9.2005 | 11:00 | Zbraslav H 8 | dráha 1. | Pohár ČSC junioři 2005 :Skupina o 9.- 11.místo |
Dion HJ 2 | ||||
25.9.2005 | 8:30 | Zbraslav H 6 | dráha 3. | Pohár ČSC junioři 2005 :Skupina o 9.- 11.místo |
Zlatá Praha Ž 1 | ||||
24.9.2005 | 14:00 | Kolibris 3 9 | dráha 4. | Pohár ČSC junioři 2005 :Základní část |
Zbraslav H 5 | ||||
24.9.2005 | 8:30 | Dion DJ 9 | dráha 1. | Pohár ČSC junioři 2005 :Základní část |
Zbraslav H 0 | ||||
7.5.2005 | 16:45 | Zbraslav D 5 | dráha 1. | Turnaj talentované mládeže :6.hrací den |
Zbraslav H 6 | ||||
7.5.2005 | 11:35 | Savona Z 3 | dráha 1. | Turnaj talentované mládeže :6.hrací den |
Zbraslav D 8 | ||||
7.5.2005 | 11:35 | Zbraslav H 9 | dráha 4. | Turnaj talentované mládeže :6.hrací den |
Kolibris 2 0 | ||||
19.3.2005 | 16:45 | Zbraslav D 17 | dráha 3. | Turnaj talentované mládeže :5.hrací den |
Trutnov 2 1 | ||||
19.3.2005 | 14:10 | Zbraslav H 10 | dráha 2. | Turnaj talentované mládeže :5.hrací den |
1.KCK Trutnov 1 3 | ||||
19.3.2005 | 11:35 | Zbraslav D 7 | dráha 3. | Turnaj talentované mládeže :5.hrací den |
Dion DJ 5 | ||||
19.3.2005 | 9:00 | Dion HJ 10 | dráha 2. | Turnaj talentované mládeže :5.hrací den |
Zbraslav H 5 | ||||
25.2.2005 | 9:55 | Zbraslav H 17 | dráha 3. | Turnaj talentované mládeže (3.turnaj) :Základní část |
Dion DJ 1 | ||||
9.1.2005 | 16:45 | Zbraslav H 9 | dráha 4. | Turnaj talentované mládeže :4.hrací den |
1.CK Brno 4 5 | ||||
9.1.2005 | 9:00 | Zbraslav D 17 | dráha 3. | Turnaj talentované mládeže :4.hrací den |
1.CK Brno 3 1 | ||||
11.12.2004 | 16:45 | Kolibris 2 5 | dráha 1. | Turnaj talentované mládeže :3.hrací den |
Zbraslav D 5 | ||||
11.12.2004 | 14:10 | CC Kolibris 4 4 | dráha 4. | Turnaj talentované mládeže :3.hrací den |
Zbraslav H 5 | ||||
11.12.2004 | 11:35 | Savona D 2 | dráha 2. | Turnaj talentované mládeže :3.hrací den |
Zbraslav D 6 | ||||
11.12.2004 | 9:00 | Kolibris 3 8 | dráha 3. | Turnaj talentované mládeže :3.hrací den |
Zbraslav H 5 | ||||
23.10.2004 | 14:45 | Savona Z 4 | dráha 1. | Turnaj talentované mládeže :2.hrací den |
Zbraslav H 4 | ||||
23.10.2004 | 9:00 | Savona 4 15 | dráha 4. | Turnaj talentované mládeže :2.hrací den |
Zbraslav D 2 | ||||
25.9.2004 | 14:10 | Zbraslav 1 17 | dráha 1. | Turnaj talentované mládeže :1.hrací den |
1.CK Brno 2 0 | ||||
25.9.2004 | 9:00 | Zbraslav 1 6 | dráha 4. | Turnaj talentované mládeže :1.hrací den |
Zlatá Praha 6 |