[x]
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Pavelková (Klimešová) Šárka (1.CK BRNO)
datum | čas | zápas | dráha | soutěž |
---|---|---|---|---|
15.3.2020 | 18:30 | Kolibris 7 | dráha 4. | Ženy divize :Nastavba (top 6) |
Valící se šutráky | ||||
15.3.2020 | 11:30 | Dion SG1 | dráha 4. | Ženy divize :Nastavba (top 6) |
Valící se šutráky | ||||
14.3.2020 | 18:30 | Valící se šutráky | dráha 3. | Ženy divize :Nastavba (top 6) |
Ledoborky 3 | ||||
14.3.2020 | 11:30 | Dion 7D | dráha 2. | Ženy divize :Nastavba (top 6) |
Valící se šutráky | ||||
23.2.2020 | 8:30 | Valící se šutráky 4 | dráha A | Ženy divize :Nastavba (top 6) |
Dion XX 12 | ||||
19.1.2020 | 18:30 | Zlatá Praha 4 | dráha 1. | Ženy divize :Základní část |
Valící se šutráky 5 | ||||
19.1.2020 | 11:30 | RPK Brno 4 | dráha 4. | Ženy divize :Základní část |
Valící se šutráky 8 | ||||
18.1.2020 | 18:30 | Dion SG1 11 | dráha 3. | Ženy divize :Základní část |
Valící se šutráky 9 | ||||
18.1.2020 | 11:30 | PLC 2 3 | dráha 1. | Ženy divize :Základní část |
Valící se šutráky 6 | ||||
14.12.2019 | 18:00 | Dion 7D 13 | dráha A | Ženy divize :Základní část |
Valící se šutráky 5 | ||||
14.12.2019 | 11:30 | Valící se šutráky 5 | dráha A | Ženy divize :Základní část |
Kolibris 7 4 | ||||
13.10.2019 | 15:00 | Valící se šutráky 9 | dráha A | Ženy divize :Základní část |
Dion XX 5 | ||||
13.10.2019 | 8:30 | Valící se šutráky 9 | dráha A | Ženy divize :Základní část |
Metla Kladno 5 | ||||
12.10.2019 | 15:00 | Valící se šutráky 1 | dráha B | Ženy divize :Základní část |
Tee Party 0 | ||||
12.10.2019 | 8:30 | Valící se šutráky 5 | dráha A | Ženy divize :Základní část |
Ledoborky 3 7 | ||||
17.3.2019 | 15:30 | Liboc 1 0 | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Valící se šutráky 10 | ||||
17.3.2019 | 8:30 | Valící se šutráky 9 | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Citadela 8 | ||||
16.3.2019 | 15:30 | Trutnov 2 12 | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Valící se šutráky 4 | ||||
16.3.2019 | 8:30 | Valící se šutráky 4 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Zbraslav TP 9 | ||||
10.2.2019 | 19:30 | Kolibris 1 3 | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Valící se šutráky 9 | ||||
10.2.2019 | 12:00 | Valící se šutráky 4 | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Liboc 4 8 | ||||
16.12.2018 | 19:30 | Letící kameny 9 | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Valící se šutráky 1 | ||||
16.12.2018 | 12:00 | Valící se šutráky 8 | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Trutnov 2 2 | ||||
15.12.2018 | 19:30 | Citadela 10 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Valící se šutráky 4 | ||||
15.12.2018 | 12:00 | Zbraslav TP 6 | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Valící se šutráky 5 | ||||
21.10.2018 | 15:30 | Valící se šutráky 2 | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Liboc 1 10 | ||||
21.10.2018 | 8:30 | Valící se šutráky 4 | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Kolibris 1 7 | ||||
20.10.2018 | 15:30 | Liboc 4 5 | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Valící se šutráky 4 | ||||
20.10.2018 | 8:30 | Valící se šutráky 4 | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Letící kameny 8 | ||||
14.4.2018 | 15:30 | Valící se šutráky 1 | dráha 1. | Barážový turnaj - Divize/1.liga - ženy :Baráž |
PLC SHOOLANCE 0 | ||||
7.4.2018 | 15:00 | Valící se šutráky 2 | dráha A | Ženy divize :Skupina 1 |
Zbraslav TP 10 | ||||
7.4.2018 | 8:00 | Dion SG1 7 | dráha B | Ženy divize :Skupina 1 |
Valící se šutráky 5 | ||||
25.3.2018 | 12:30 | Dion Elišky (E.Srnská) 5 | dráha 3. | MČR mixy 2018 :O 5. místo |
1.CK Brno (R.Podlena) 4 | ||||
25.3.2018 | 12:00 | 1.CK Brno (R.Podlena) 1 | dráha 1. | MČR mixy 2018 :Semifinále 2 |
Ledoborci 1 (M.Strnadová) 0 | ||||
25.3.2018 | 9:15 | RPK Brno M (L.Merta) 8 | dráha 5. | MČR mixy 2018 :Čtvrtfinále |
1.CK Brno (R.Podlena) 6 | ||||
24.3.2018 | 14:15 | 1.CK Brno (R.Podlena) 8 | dráha 5. | MČR mixy 2018 :Skupina B (modrá) |
Loupežníci Jičín (K.Karásek) 7 | ||||
24.3.2018 | 8:15 | Ledoborci 1 (M.Strnadová) 7 | dráha 4. | MČR mixy 2018 :Skupina B (modrá) |
1.CK Brno (R.Podlena) 11 | ||||
21.1.2018 | 18:30 | CC RIPER 4 | dráha A | Ženy divize :Skupina 1 |
Valící se šutráky 6 | ||||
21.1.2018 | 11:30 | Savona I 4 | dráha A | Ženy divize :Skupina 1 |
Valící se šutráky 8 | ||||
20.1.2018 | 14:00 | Metla Kladno 7 | dráha B | Ženy divize :Skupina 1 |
Valící se šutráky 10 | ||||
7.1.2018 | 11:30 | Valící se šutráky 8 | dráha B | Ženy divize :Základní část |
Dion SG1 3 | ||||
6.1.2018 | 18:30 | Metla Kladno 7 | dráha A | Ženy divize :Základní část |
Valící se šutráky 4 | ||||
6.1.2018 | 11:30 | Valící se šutráky 2 | dráha B | Ženy divize :Základní část |
Ledoborky 3 9 | ||||
12.11.2017 | 15:30 | Valící se šutráky 9 | dráha 4. | Ženy divize :Základní část |
RPK Brno 3 | ||||
12.11.2017 | 8:30 | CC RIPER 0 | dráha 2. | Ženy divize :Základní část |
Valící se šutráky 1 | ||||
11.11.2017 | 17:30 | Zlatá Praha 3 | dráha 1. | Ženy divize :Základní část |
Valící se šutráky 10 | ||||
11.11.2017 | 11:15 | Valící se šutráky 7 | dráha 3. | Ženy divize :Základní část |
Zbraslav TP 6 | ||||
22.10.2017 | 11:30 | Savona I 6 | dráha A | Ženy divize :Základní část |
Valící se šutráky 8 | ||||
21.10.2017 | 18:30 | Dion RUM 3 | dráha A | Ženy divize :Základní část |
Valící se šutráky 14 | ||||
21.10.2017 | 11:30 | Valící se šutráky 1 | dráha B | Ženy divize :Základní část |
Tee Party 0 | ||||
4.3.2017 | 17:05 | 1.CK Brno (R.Podlena) 4 | dráha 1. | MČR mixy 2017 :Skupina D |
Ledoborci 2 (O.Hálek) 6 | ||||
4.3.2017 | 11:05 | 1.CK Brno (R.Podlena) 7 | dráha 3. | MČR mixy 2017 :Skupina D |
M Dion Céline (K.Krupanský) 8 | ||||
3.3.2017 | 17:35 | Savona 1 (M.Strnadová) 3 | dráha 1. | MČR mixy 2017 :Skupina D |
1.CK Brno (R.Podlena) 9 | ||||
25.2.2017 | 19:30 | Tee Party 4 | dráha 3. | Ženy divize :Základní část |
Valící se šutráky 10 | ||||
25.2.2017 | 12:00 | PLC SHOOLANCE 1 | dráha 4. | Ženy divize :Základní část |
Valící se šutráky 0 | ||||
5.2.2017 | 15:30 | CC RIPER 3 | dráha A | Ženy divize :Základní část |
Valící se šutráky 11 | ||||
5.2.2017 | 8:30 | Ledolamky 8 | dráha B | Ženy divize :Základní část |
Valící se šutráky 3 | ||||
4.2.2017 | 15:30 | Valící se šutráky 1 | dráha B | Ženy divize :Základní část |
Ice Cats 0 | ||||
4.2.2017 | 8:30 | Valící se šutráky 4 | dráha A | Ženy divize :Základní část |
Třešňovka D 6 | ||||
13.11.2016 | 16:00 | Valící se šutráky 1 | dráha 4. | Ženy divize :Základní část |
Ledoborky 3 0 | ||||
13.11.2016 | 8:30 | Valící se šutráky 7 | dráha 3. | Ženy divize :Základní část |
Dion RUM 4 | ||||
12.11.2016 | 16:00 | Valící se šutráky 8 | dráha 2. | Ženy divize :Základní část |
RPK Brno 7 | ||||
12.11.2016 | 8:30 | Valící se šutráky 12 | dráha 1. | Ženy divize :Základní část |
Metla Kladno 5 | ||||
22.10.2016 | 18:30 | Zlatá Praha 7 | dráha 3. | Ženy divize :Základní část |
Valící se šutráky 12 | ||||
22.10.2016 | 11:30 | Savona I 3 | dráha 2. | Ženy divize :Základní část |
Valící se šutráky 10 | ||||
17.1.2016 | 20:00 | Valící se šutráky 0 | dráha 1. | Ženy divize Q : |
Dion ICE 1 | ||||
16.1.2016 | 20:00 | Valící se šutráky 5 | dráha 3. | Ženy divize Q : |
Citadela 6 | ||||
16.1.2016 | 14:00 | Zlatá Praha 7 | dráha 4. | Ženy divize Q : |
Valící se šutráky 6 | ||||
16.1.2016 | 8:30 | Metla Kladno 9 | dráha 2. | Ženy divize Q : |
Valící se šutráky 3 | ||||
3.1.2016 | 17:15 | Tee Party 5 | dráha 4. | Ženy divize Q : |
Valící se šutráky 7 | ||||
3.1.2016 | 11:15 | Dion ICE 7 | dráha 3. | Ženy divize Q : |
Valící se šutráky 8 | ||||
2.1.2016 | 17:15 | Valící se šutráky 8 | dráha A | Ženy divize Q : |
Zbraslav TP 9 | ||||
2.1.2016 | 11:15 | VSK Přírodověda 2 | dráha B | Ženy divize Q : |
Valící se šutráky 9 | ||||
22.11.2015 | 14:00 | Citadela 6 | dráha 2. | Ženy divize Y :Základní část |
Valící se šutráky 5 | ||||
22.11.2015 | 8:30 | Dion ICE 4 | dráha 4. | Ženy divize Y :Základní část |
Valící se šutráky 10 | ||||
21.11.2015 | 14:00 | Tee Party 4 | dráha 1. | Ženy divize Y :Základní část |
Valící se šutráky 7 | ||||
28.9.2015 | 11:15 | Valící se šutráky 9 | dráha 4. | Ženy divize Y :Základní část |
Třešňovka D 1 | ||||
27.9.2015 | 20:00 | Valící se šutráky 5 | dráha 3. | Ženy divize Y :Základní část |
PLC SHOOLANCE 10 | ||||
27.9.2015 | 8:30 | Valící se šutráky 6 | dráha 2. | Ženy divize Y :Základní část |
Dion RUM 4 | ||||
26.9.2015 | 14:00 | Valící se šutráky 16 | dráha 1. | Ženy divize Y :Základní část |
RIPER Hradec Králové 1 | ||||
5.4.2015 | 8:00 | Valící se šutráky 4 | dráha 4. | Divize - finálový turnaj (ženy) :3. vs 4. |
PLC 11 | ||||
22.3.2015 | 18:00 | RPK Brno 6 | dráha 4. | Ženy divize :Základní část |
Valící se šutráky 7 | ||||
22.3.2015 | 11:30 | Dion RUM 8 | dráha 2. | Ženy divize :Základní část |
Valící se šutráky 7 | ||||
21.3.2015 | 8:00 | Valící se šutráky 9 | dráha 4. | Ženy divize :Základní část |
VSK Přírodověda 2 | ||||
23.11.2014 | 20:00 | Valící se šutráky 10 | dráha 1. | Ženy divize :Základní část |
Dion ICE 4 | ||||
23.11.2014 | 13:30 | Citadela 5 | dráha 4. | Ženy divize :Základní část |
Valící se šutráky 4 | ||||
22.11.2014 | 17:15 | PLC 7 | dráha 1. | Ženy divize :Základní část |
Valící se šutráky 5 | ||||
16.11.2014 | 20:00 | Valící se šutráky 9 | dráha 2. | Ženy divize :Základní část |
Tee Party Z 3 | ||||
15.11.2014 | 17:15 | Ledoborky 3 4 | dráha 3. | Ženy divize :Základní část |
Valící se šutráky 11 | ||||
15.11.2014 | 10:45 | Valící se šutráky 9 | dráha 1. | Ženy divize :Základní část |
RIPER Hradec Králové 4 | ||||
5.10.2014 | 19:00 | Valící se šutráky 7 | dráha 3. | Ženy divize :Základní část |
Metla Kladno 1 | ||||
5.10.2014 | 12:00 | Zlatá Praha 4 | dráha 2. | Ženy divize :Základní část |
Valící se šutráky 9 | ||||
4.10.2014 | 13:00 | Valící se šutráky 7 | dráha 3. | Ženy divize :Základní část |
Falcon Praha 3 | ||||
6.4.2014 | 17:00 | Tee Party Z 0 | dráha 1. | Ženy divize :Základní část |
Valící se šutráky 1 | ||||
6.4.2014 | 11:00 | Steel TP 1 | dráha 2. | Ženy divize :Základní část |
Valící se šutráky 8 | ||||
5.4.2014 | 20:00 | Valící se šutráky 8 | dráha 4. | Ženy divize :Základní část |
Martin TP 2 | ||||
5.4.2014 | 14:00 | RPK Brno 4 | dráha 3. | Ženy divize :Základní část |
Valící se šutráky 6 | ||||
5.4.2014 | 8:00 | Zlatá Praha 7 | dráha 4. | Ženy divize :Základní část |
Valící se šutráky 6 | ||||
16.3.2014 | 20:00 | Trutnov 2 7 | dráha 3. | Ženy divize :Základní část |
Valící se šutráky 5 | ||||
16.3.2014 | 14:00 | RIPER Hradec Králové 5 | dráha 1. | Ženy divize :Základní část |
Valící se šutráky 12 | ||||
16.3.2014 | 8:00 | Valící se šutráky 7 | dráha 2. | Ženy divize :Základní část |
Falcon Praha 6 | ||||
15.12.2013 | 14:00 | Valící se šutráky 3 | dráha 1. | Ženy divize :Základní část |
Steel TP 6 | ||||
15.12.2013 | 8:00 | Valící se šutráky 6 | dráha 3. | Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha 11 | ||||
14.12.2013 | 17:00 | Valící se šutráky 10 | dráha 2. | Ženy divize :Základní část |
Tee Party Z 1 | ||||
14.12.2013 | 11:00 | Valící se šutráky 7 | dráha 3. | Ženy divize :Základní část |
Trutnov 2 4 | ||||
27.10.2013 | 11:00 | Valící se šutráky 10 | dráha 2. | Ženy divize :Základní část |
RPK Brno 3 | ||||
26.10.2013 | 20:00 | Valící se šutráky 11 | dráha 4. | Ženy divize :Základní část |
RIPER Hradec Králové 1 | ||||
26.10.2013 | 14:00 | Martin TP 6 | dráha 1. | Ženy divize :Základní část |
Valící se šutráky 5 | ||||
26.10.2013 | 8:00 | Falcon Praha 3 | dráha 4. | Ženy divize :Základní část |
Valící se šutráky 8 | ||||
8.5.2013 | 13:30 | Ledoborky 1 7 | dráha 2. | MČR Baráže 2013 :Baráž o 1. ligu žen |
Valící se šutráky 4 | ||||
31.3.2013 | 9:00 | Liboc 1 11 | dráha 2. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Valící se šutráky 7 | ||||
30.3.2013 | 16:00 | Valící se šutráky 3 | dráha 2. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Sokolky 10 | ||||
30.3.2013 | 8:30 | Valící se šutráky 1 | dráha 4. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Savona I 0 | ||||
10.2.2013 | 19:30 | Liboc 1 2 | dráha 1. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Valící se šutráky 6 | ||||
10.2.2013 | 12:00 | Letící kameny 12 | dráha 3. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Valící se šutráky 4 | ||||
9.2.2013 | 19:30 | Valící se šutráky 4 | dráha 4. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Tee Party 5 | ||||
9.2.2013 | 12:00 | Trutnov 2 2 | dráha 1. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Valící se šutráky 5 | ||||
11.11.2012 | 16:00 | Valící se šutráky 3 | dráha 2. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Zbraslav SK 7 | ||||
11.11.2012 | 8:30 | Sokolky 2 | dráha 1. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Valící se šutráky 4 | ||||
10.11.2012 | 16:00 | Savona I 8 | dráha 3. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Valící se šutráky 5 | ||||
10.11.2012 | 8:30 | Valící se šutráky 6 | dráha 1. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Liboc 1 10 | ||||
21.10.2012 | 19:30 | Valící se šutráky 1 | dráha 2. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Letící kameny 8 | ||||
21.10.2012 | 12:00 | Tee Party 5 | dráha 3. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Valící se šutráky 7 | ||||
20.10.2012 | 19:30 | Zbraslav SK 2 | dráha 1. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Valící se šutráky 11 | ||||
20.10.2012 | 12:00 | Valící se šutráky 5 | dráha 4. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Trutnov 2 8 | ||||
14.4.2012 | 8:30 | Citadela 0 | dráha 2. | Baráže 2012 :Baráž o 1. žen mužů 2012/13 |
Valící se šutráky 1 | ||||
7.4.2012 | 14:30 | Valící se šutráky 6 | dráha 4. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část) |
RPK Brno J 7 | ||||
7.4.2012 | 8:30 | Valící se šutráky 8 | dráha 2. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Tee Party Z 1 | ||||
18.3.2012 | 14:30 | RPK Brno 0 | dráha 3. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Valící se šutráky 1 | ||||
18.3.2012 | 8:30 | Valící se šutráky 6 | dráha 4. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část) |
RIPER Hradec Králové 4 | ||||
17.3.2012 | 14:30 | Ledoborky 1 0 | dráha 1. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Valící se šutráky 10 | ||||
17.3.2012 | 8:30 | Valící se šutráky 9 | dráha 4. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Zbraslav TP 6 | ||||
4.12.2011 | 17:30 | Aritma 4 4 | dráha 3. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Valící se šutráky 3 | ||||
4.12.2011 | 11:30 | Valící se šutráky 9 | dráha 2. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Tee Party 3 | ||||
3.12.2011 | 11:30 | RPK Brno J 7 | dráha 1. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Valící se šutráky 6 | ||||
23.10.2011 | 17:30 | Tee Party Z 9 | dráha 2. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Valící se šutráky 3 | ||||
23.10.2011 | 11:30 | Valící se šutráky 2 | dráha 3. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část) |
RPK Brno 7 | ||||
22.10.2011 | 17:30 | RIPER Hradec Králové 8 | dráha 1. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Valící se šutráky 10 | ||||
22.10.2011 | 11:30 | Valící se šutráky 9 | dráha 4. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Ledoborky 1 1 | ||||
25.9.2011 | 14:30 | Zbraslav TP 5 | dráha 2. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Valící se šutráky 7 | ||||
25.9.2011 | 8:30 | Valící se šutráky 13 | dráha 3. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Aritma 4 2 | ||||
24.9.2011 | 14:30 | Tee Party 4 | dráha 2. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Valící se šutráky 10 | ||||
7.5.2011 | 17:40 | 1.CK Brno 5 | dráha 1. | MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Modrá skupina |
Ledoborci 4 4 | ||||
6.5.2011 | 17:40 | Tee Party S K 11 | dráha 2. | MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Modrá skupina |
1.CK Brno 4 | ||||
6.5.2011 | 12:20 | Kolibris 11 | dráha 3. | MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Modrá skupina |
1.CK Brno 5 | ||||
6.5.2011 | 8:00 | Savona 3 4 | dráha 2. | MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Modrá skupina |
1.CK Brno 5 | ||||
10.4.2011 | 11:30 | Aritma 5 7 | dráha 3. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Valící se šutráky 6 | ||||
9.4.2011 | 8:30 | Valící se šutráky 12 | dráha 4. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část) |
RPK Brno 3 | ||||
30.1.2011 | 17:30 | Aritma 5 7 | dráha 1. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Valící se šutráky 5 | ||||
30.1.2011 | 11:30 | Valící se šutráky 10 | dráha 3. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Tee Party Z 1 | ||||
29.1.2011 | 20:30 | Zbraslav SK 2 | dráha 2. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Valící se šutráky 7 | ||||
29.1.2011 | 14:30 | RPK Brno J 0 | dráha 4. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Valící se šutráky 12 | ||||
29.1.2011 | 8:30 | Valící se šutráky 10 | dráha 3. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Demion 5 | ||||
28.11.2010 | 17:30 | Aritma 4 4 | dráha 2. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Valící se šutráky 5 | ||||
28.11.2010 | 11:30 | Tee Party Z 5 | dráha 4. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Valící se šutráky 7 | ||||
27.11.2010 | 17:30 | Aritma 5 8 | dráha 4. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Valící se šutráky 7 | ||||
27.11.2010 | 11:30 | RPK Brno 1 | dráha 1. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Valící se šutráky 10 | ||||
17.10.2010 | 14:30 | Valící se šutráky 5 | dráha 3. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Zbraslav SK 6 | ||||
17.10.2010 | 8:30 | Valící se šutráky 9 | dráha 1. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část) |
RPK Brno J 3 | ||||
16.10.2010 | 17:30 | Demion 4 | dráha 2. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Valící se šutráky 9 | ||||
16.10.2010 | 11:30 | Valící se šutráky 10 | dráha 3. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Aritma 4 2 | ||||
1.5.2010 | 15:00 | Zlatá Praha (Z.Vyjídáček) 3 | dráha 1. | MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá |
1.CK Brno (P.Kovač) 9 | ||||
1.5.2010 | 10:15 | 1.CK Brno (P.Kovač) 9 | dráha B | MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá |
RPK Brno (L.Merta) 7 | ||||
30.4.2010 | 17:45 | 1.CK Brno (B.Henzlová) 5 | dráha A | MČR mixy 2010 :Skupina B |
1.CK Brno (P.Kovač) 5 | ||||
30.4.2010 | 10:45 | 1.CK Brno (P.Kovač) 4 | dráha 2. | MČR mixy 2010 :Skupina B |
Kolibris 15 | ||||
18.4.2010 | 8:30 | Dion DJ 6 | dráha 1. | Baráž o 1. ligu - ženy :baráž o 1. ligu |
Valící se šutráky 4 | ||||
17.4.2010 | 18:30 | Valící se šutráky 7 | dráha 3. | Baráž o 1. ligu - ženy :baráž o 1. ligu |
Dion DJ 1 | ||||
17.4.2010 | 12:00 | Dion DJ 10 | dráha 2. | Baráž o 1. ligu - ženy :baráž o 1. ligu |
Valící se šutráky 4 | ||||
6.2.2010 | 15:00 | Trutnov 2 9 | dráha 1. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Valící se šutráky 7 | ||||
6.2.2010 | 8:30 | Ledoborky 1 5 | dráha 3. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Valící se šutráky 7 | ||||
24.1.2010 | 18:30 | Valící se šutráky 5 | dráha 2. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Aritma 5 9 | ||||
24.1.2010 | 12:00 | Valící se šutráky 6 | dráha 1. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Citadela 3 | ||||
23.1.2010 | 18:30 | Ledo TP 7 | dráha 4. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Valící se šutráky 3 | ||||
23.1.2010 | 12:00 | Valící se šutráky 7 | dráha 2. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Kolibris 1 4 | ||||
15.11.2009 | 15:00 | Savona I 9 | dráha 1. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Valící se šutráky 2 | ||||
15.11.2009 | 8:30 | Valící se šutráky 7 | dráha 3. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Trutnov 2 6 | ||||
14.11.2009 | 15:00 | Valící se šutráky 9 | dráha 2. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Ledoborky 1 10 | ||||
14.11.2009 | 8:30 | Aritma 5 5 | dráha 1. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Valící se šutráky 4 | ||||
25.10.2009 | 18:30 | Citadela 12 | dráha 4. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Valící se šutráky 5 | ||||
25.10.2009 | 12:00 | Valící se šutráky 4 | dráha 2. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Ledo TP 6 | ||||
24.10.2009 | 18:30 | Kolibris 1 3 | dráha 1. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Valící se šutráky 5 | ||||
24.10.2009 | 12:00 | Valící se šutráky 5 | dráha 4. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Savona I 6 | ||||
3.5.2009 | 16:15 | 1.CK Brno (P.Kovač) 7 | dráha 3. | MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C) |
Savona (J.Kováč) 9 | ||||
3.5.2009 | 10:45 | 1.CK Brno (P.Kovač) 9 | dráha 3. | MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C) |
Trutnov (V.Zinga) 0 | ||||
2.5.2009 | 15:00 | Zbraslav (T.Válek) 5 | dráha B | MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C) |
1.CK Brno (P.Kovač) 6 | ||||
2.5.2009 | 10:15 | Dion (J.Halad) 2 | dráha 2. | MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C) |
1.CK Brno (P.Kovač) 5 | ||||
1.5.2009 | 17:45 | Zbraslav (R.Klíma) 5 | dráha 3. | MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina B |
1.CK Brno (P.Kovač) 4 | ||||
1.5.2009 | 10:45 | 1.CK Brno (P.Kovač) 7 | dráha 4. | MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina B |
Aritma (J.Candra) 5 | ||||
24.1.2009 | 18:30 | Valící se šutráky 6 | dráha 4. | 1.liga - ženy :základní část |
Ledoborky 1 5 | ||||
24.1.2009 | 12:00 | Valící se šutráky 3 | dráha 2. | 1.liga - ženy :základní část |
Savona M 13 | ||||
11.1.2009 | 15:00 | Trutnov 1 0 | dráha 4. | 1.liga - ženy :základní část |
Valící se šutráky 8 | ||||
11.1.2009 | 8:30 | Toxic RKC 0 | dráha 3. | 1.liga - ženy :základní část |
Valící se šutráky 12 | ||||
10.1.2009 | 15:00 | Valící se šutráky 5 | dráha 1. | 1.liga - ženy :základní část |
Kolibris 1 4 | ||||
10.1.2009 | 8:30 | Savona I 3 | dráha 2. | 1.liga - ženy :základní část |
Valící se šutráky 5 | ||||
9.11.2008 | 18:30 | Valící se šutráky 2 | dráha 4. | 1.liga - ženy :základní část |
1.CC Bratislava 7 | ||||
9.11.2008 | 12:00 | Ledoborky 1 2 | dráha 1. | 1.liga - ženy :základní část |
Valící se šutráky 7 | ||||
8.11.2008 | 18:30 | Savona M 7 | dráha 1. | 1.liga - ženy :základní část |
Valící se šutráky 3 | ||||
8.11.2008 | 12:00 | Valící se šutráky 8 | dráha 2. | 1.liga - ženy :základní část |
Trutnov 1 9 | ||||
5.10.2008 | 15:00 | Valící se šutráky 6 | dráha 3. | 1.liga - ženy :základní část |
Toxic RKC 5 | ||||
5.10.2008 | 8:30 | Kolibris 1 8 | dráha 4. | 1.liga - ženy :základní část |
Valící se šutráky 6 | ||||
4.10.2008 | 15:00 | Valící se šutráky 5 | dráha 1. | 1.liga - ženy :základní část |
Savona I 7 | ||||
4.10.2008 | 8:30 | 1.CC Bratislava 8 | dráha 3. | 1.liga - ženy :základní část |
Valící se šutráky 4 | ||||
11.2.2007 | 18:55 | Citadela 11 | dráha 1. | 1.liga - ženy :2.kolo |
Valící se šutráky 6 | ||||
11.2.2007 | 12:25 | 1.CC Bratislava 1 | dráha 2. | 1.liga - ženy :2.kolo |
Valící se šutráky 9 | ||||
10.2.2007 | 18:55 | Trutnov 2 5 | dráha 4. | 1.liga - ženy :2.kolo |
Valící se šutráky 6 | ||||
10.2.2007 | 12:25 | Valící se šutráky 12 | dráha 2. | 1.liga - ženy :2.kolo |
Smazat 9 | ||||
21.1.2007 | 15:25 | Valící se šutráky 5 | dráha 4. | 1.liga - ženy :2.kolo |
Savona K 10 | ||||
20.1.2007 | 15:25 | Valící se šutráky 3 | dráha 1. | 1.liga - ženy :2.kolo |
Savona I 11 | ||||
20.1.2007 | 8:55 | Zlatá Praha Ž 4 | dráha 4. | 1.liga - ženy :2.kolo |
Valící se šutráky 6 | ||||
19.11.2006 | 12:25 | Valící se šutráky 8 | dráha 4. | 1.liga - ženy :1.kolo |
Savona I 10 | ||||
18.11.2006 | 18:55 | Citadela 12 | dráha 3. | 1.liga - ženy :1.kolo |
Valící se šutráky 5 | ||||
18.11.2006 | 12:25 | Zlatá Praha Ž 7 | dráha 4. | 1.liga - ženy :1.kolo |
Valící se šutráky 5 | ||||
29.10.2006 | 15:25 | Valící se šutráky 1 | dráha 3. | 1.liga - ženy :1.kolo |
Savona K 13 | ||||
29.10.2006 | 8:55 | Valící se šutráky 5 | dráha 1. | 1.liga - ženy :1.kolo |
Kolibris 3Ž 3 | ||||
28.10.2006 | 15:25 | Zbraslav D 10 | dráha 2. | 1.liga - ženy :1.kolo |
Valící se šutráky 5 | ||||
28.10.2006 | 8:55 | Trutnov 2 4 | dráha 1. | 1.liga - ženy :1.kolo |
Valící se šutráky 8 | ||||
9.4.2006 | 13:30 | 1.CC Bratislava (Kocian) 6 | dráha 3. | MČR mixy 2007 :Nadstavbová část sk.červená |
1.CK Brno (P.Kovač) 8 | ||||
8.4.2006 | 15:00 | Trutnov 8 | dráha A | MČR mixy 2007 :Nadstavbová část sk.červená |
1.CK Brno (P.Kovač) 6 | ||||
8.4.2006 | 10:15 | 1.CK Brno (P.Kovač) 2 | dráha 1. | MČR mixy 2007 :Základní část sk.C |
Savona (J.Valíček) 9 | ||||
7.4.2006 | 17:45 | 1.CK Brno (P.Kovač) 12 | dráha 4. | MČR mixy 2007 :Základní část sk.C |
Zlatá Praha (D.Jurčík) 5 | ||||
11.3.2006 | 17:55 | Valící se šutráky 11 | dráha 4. | 1.liga - ženy :PKT "B" |
Frozens Kladno 1 | ||||
11.3.2006 | 11:55 | Valící se šutráky 4 | dráha 2. | 1.liga - ženy :PKT "B" |
Kolibris 3Ž 9 | ||||
18.2.2006 | 14:55 | Valící se šutráky 10 | dráha 1. | 1.liga - ženy :PKT "A" |
CC Aritma 2Ž 0 | ||||
18.2.2006 | 8:55 | Valící se šutráky 5 | dráha 4. | 1.liga - ženy :PKT "A" |
Zbraslav D 8 | ||||
28.1.2006 | 17:55 | Savona D 5 | dráha 4. | 1.liga - ženy :Základní část |
Valící se šutráky 4 | ||||
28.1.2006 | 11:55 | Valící se šutráky 5 | dráha 1. | 1.liga - ženy :Základní část |
Citadela 6 | ||||
11.12.2005 | 17:55 | Valící se šutráky 8 | dráha 3. | 1.liga - ženy :Základní část |
Kolibris 3Ž 5 | ||||
11.12.2005 | 11:55 | Valící se šutráky 10 | dráha 1. | 1.liga - ženy :Základní část |
Aritma 3 11 | ||||
10.12.2005 | 20:55 | Savona I 7 | dráha 4. | 1.liga - ženy :Základní část |
Valící se šutráky 8 | ||||
10.12.2005 | 14:55 | CC Aritma 2Ž 10 | dráha 2. | 1.liga - ženy :Základní část |
Valící se šutráky 4 | ||||
10.12.2005 | 8:55 | Zlatá Praha Ž 0 | dráha 1. | 1.liga - ženy :Základní část |
Valící se šutráky 12 | ||||
13.11.2005 | 12:30 | Trutnov 1 9 | dráha 4. | Pohár ČSC 2005 :Utkání o 1.- 20.místo |
Valící se šutráky 1 | ||||
12.11.2005 | 21:30 | Valící se šutráky 5 | dráha 1. | Pohár ČSC 2005 :Utkání o 1.- 20.místo |
Savona I 6 | ||||
12.11.2005 | 17:00 | CC Aritma 2Ž 6 | dráha 2. | Pohár ČSC 2005 :Základní část |
Valící se šutráky 7 | ||||
12.11.2005 | 10:15 | Kolibris 3 12 | dráha 3. | Pohár ČSC 2005 :Základní část |
Valící se šutráky 3 | ||||
24.4.2005 | 20:55 | Aritma 3 13 | dráha 3. | Extraliga - ženy :EKT "B" |
Valící se šutráky 4 | ||||
24.4.2005 | 14:55 | Citadela 8 | dráha 4. | Extraliga - ženy :EKT "B" |
Valící se šutráky 9 | ||||
24.4.2005 | 8:55 | Dion SJ 14 | dráha 1. | Extraliga - ženy :EKT "B" |
Valící se šutráky 4 | ||||
10.4.2005 | 16:00 | 1.CK Brno 8 | dráha 4. | MČR mixy 2006 :Finále |
Zbraslav R 3 | ||||
10.4.2005 | 11:15 | CC Dion 5 | dráha 4. | MČR mixy 2006 :4.kolo |
1.CK Brno 8 | ||||
9.4.2005 | 17:15 | Savona - VAJ 6 | dráha 1. | MČR mixy 2006 :3.kolo |
1.CK Brno 5 | ||||
9.4.2005 | 10:15 | 1.CK Brno 6 | dráha 3. | MČR mixy 2006 :2.kolo |
CC KOHO 3 | ||||
8.4.2005 | 17:45 | 1.CK Brno 5 | dráha A | MČR mixy 2006 :1.kolo |
Zlatopražská směska 3 | ||||
12.3.2005 | 20:55 | Valící se šutráky 2 | dráha 3. | 1.liga - ženy :PKT "A" |
Hungary Ž 7 | ||||
12.3.2005 | 17:55 | N.E.W. Trutnov 4 | dráha 3. | 1.liga - ženy :PKT "A" |
Valící se šutráky 10 | ||||
12.3.2005 | 11:55 | Kolibris 3Ž 7 | dráha 2. | 1.liga - ženy :PKT "A" |
Valící se šutráky 9 | ||||
5.2.2005 | 14:55 | Klub z Viktorky Ž 3 | dráha 4. | 1.liga - ženy :Základní část |
Valící se šutráky 5 | ||||
5.2.2005 | 8:55 | Savona D 16 | dráha 1. | 1.liga - ženy :Základní část |
Valící se šutráky 7 | ||||
23.1.2005 | 20:55 | Valící se šutráky 4 | dráha 3. | 1.liga - ženy :Základní část |
Kolibris 3Ž 11 | ||||
23.1.2005 | 14:55 | Valící se šutráky 9 | dráha 2. | 1.liga - ženy :Základní část |
Trutnov 2 3 | ||||
23.1.2005 | 8:55 | Valící se šutráky 4 | dráha 3. | 1.liga - ženy :Základní část |
CC Aritma 2Ž 8 | ||||
22.1.2005 | 17:55 | Zlatá Praha Ž 6 | dráha 2. | 1.liga - ženy :Základní část |
Valící se šutráky 5 | ||||
22.1.2005 | 11:55 | Valící se šutráky 7 | dráha 1. | 1.liga - ženy :Základní část |
Aritma 3 12 | ||||
14.11.2004 | 15:10 | Valící se šutráky 9 | dráha 1. | Pohár ČSC 2004 :Skupina o 9. - 16.místo |
CC Kolibris 4M 0 | ||||
14.11.2004 | 10:30 | Kolibris 2 7 | dráha 1. | Pohár ČSC 2004 :Skupina o 9. - 16.místo |
Valící se šutráky 4 | ||||
13.11.2004 | 16:40 | Valící se šutráky 9 | dráha 3. | Pohár ČSC 2004 :Skupina B |
Frozens Kladno 3 | ||||
13.11.2004 | 10:10 | Kolibris 2 7 | dráha 1. | Pohár ČSC 2004 :Skupina B |
Valící se šutráky 2 | ||||
2.11.2003 | 16:10 | 1.CK Brno juniorky 5 | dráha 1. | 1.liga - ženy :3.hrací den |
Valící se šutráky 7 | ||||
2.11.2003 | 11:00 | Trutnov 2 9 | dráha 4. | 1.liga - ženy :3.hrací den |
Valící se šutráky 2 | ||||
16.2.2003 | 11:00 | CC Dion DK 1 | dráha 1. | 1.liga - ženy :8.hrací den |
Valící se šutráky 11 | ||||
16.2.2003 | 8:15 | Klub z Viktorky Ž 3 | dráha 4. | 1.liga - ženy :8.hrací den |
Valící se šutráky 9 | ||||
8.2.2003 | 18:45 | Savona 1 8 | dráha 3. | 1.liga - ženy :7.hrací den |
Valící se šutráky 6 | ||||
8.2.2003 | 16:00 | CSC Sušice Ž 3 | dráha 2. | 1.liga - ženy :7.hrací den |
Valící se šutráky 15 | ||||
8.2.2003 | 10:50 | Dion SJ 3 | dráha 2. | 1.liga - ženy :7.hrací den |
Valící se šutráky 9 | ||||
1.2.2003 | 16:10 | 1.CK Brno juniorky 7 | dráha 1. | 1.liga - ženy :6.hrací den |
Valící se šutráky 7 | ||||
1.2.2003 | 11:00 | Trutnov 2 4 | dráha 4. | 1.liga - ženy :6.hrací den |
Valící se šutráky 5 | ||||
11.1.2003 | 21:30 | Savona M 1 | dráha 2. | 1.liga - ženy :5.hrací den |
Valící se šutráky 10 | ||||
11.1.2003 | 18:45 | CK Zlatá Praha 2 4 | dráha 3. | 1.liga - ženy :5.hrací den |
Valící se šutráky 4 | ||||
16.11.2002 | 21:30 | Dion SJ 6 | dráha 3. | 1.liga - ženy :4.hrací den |
Valící se šutráky 7 | ||||
16.11.2002 | 18:45 | CSC Sušice Ž 4 | dráha 2. | 1.liga - ženy :4.hrací den |
Valící se šutráky 18 | ||||
27.10.2002 | 16:10 | Savona M 14 | dráha 2. | 1.liga - ženy :2.hrací den |
Valící se šutráky 4 | ||||
27.10.2002 | 11:00 | CK Zlatá Praha 2 11 | dráha 3. | 1.liga - ženy :2.hrací den |
Valící se šutráky 6 | ||||
5.10.2002 | 21:30 | Klub z Viktorky Ž 3 | dráha 4. | 1.liga - ženy :1.hrací den |
Valící se šutráky 12 | ||||
5.10.2002 | 18:45 | Savona 1 12 | dráha 2. | 1.liga - ženy :1.hrací den |
Valící se šutráky 5 | ||||
5.10.2002 | 13:45 | CC Dion DK 9 | dráha 1. | 1.liga - ženy :1.hrací den |
Valící se šutráky 6 | ||||
29.9.2002 | 17:10 | Valící se šutráky 14 | dráha 3. | Pohár ČSC 2002 :Pohár ČSC |
Kladno The Bush 3 | ||||
29.9.2002 | 11:40 | CC Aritma 2Ž 9 | dráha 3. | Pohár ČSC 2002 :Pohár ČSC |
Valící se šutráky 3 | ||||
29.9.2002 | 8:00 | Citadela 13 | dráha 1. | Pohár ČSC 2002 :Pohár ČSC |
Valící se šutráky 1 | ||||
9.2.2002 | 8:15 | Savona M 9 | dráha 4. | 1.liga - ženy :5.hrací den |
Valící se šutráky 3 | ||||
19.1.2002 | 20:45 | Aritma 1 21 | dráha 4. | 1.liga - ženy :4.hrací den |
Valící se šutráky 2 | ||||
19.1.2002 | 18:00 | 1.CK Brno juniorky 5 | dráha 3. | 1.liga - ženy :4.hrací den |
Valící se šutráky 9 | ||||
19.1.2002 | 13:20 | Trutnov 2 12 | dráha 1. | 1.liga - ženy :4.hrací den |
Valící se šutráky 0 | ||||
17.11.2001 | 15:40 | CC Dion Ž 9 | dráha 3. | 1.liga - ženy :3.hrací den |
Valící se šutráky 4 | ||||
17.11.2001 | 11:00 | CK Zlatá Praha 3 9 | dráha 1. | 1.liga - ženy :3.hrací den |
Valící se šutráky 5 | ||||
3.11.2001 | 20:45 | Aritma 1 10 | dráha 4. | 1.liga - ženy :2.hrací den |
Valící se šutráky 7 | ||||
3.11.2001 | 18:00 | 1.CK Brno juniorky 6 | dráha 3. | 1.liga - ženy :2.hrací den |
Valící se šutráky 7 | ||||
3.11.2001 | 13:20 | Trutnov 2 4 | dráha 2. | 1.liga - ženy :2.hrací den |
Valící se šutráky 4 | ||||
6.10.2001 | 15:40 | CC Dion Ž 7 | dráha 3. | 1.liga - ženy :1.hrací den |
Valící se šutráky 5 | ||||
6.10.2001 | 11:00 | Savona M 8 | dráha 2. | 1.liga - ženy :1.hrací den |
Valící se šutráky 2 | ||||
6.10.2001 | 8:15 | CK Zlatá Praha 3 5 | dráha 4. | 1.liga - ženy :1.hrací den |
Valící se šutráky 4 | ||||
30.9.2001 | 17:50 | Letící kameny 12 | dráha 4. | Pohár ČSC 2001 :Pohár ČSC |
Valící se šutráky 2 | ||||
30.9.2001 | 12:00 | Valící se šutráky 2 | dráha 2. | Pohár ČSC 2001 :Pohár ČSC |
Dion 1 12 | ||||
30.9.2001 | 8:00 | Trutnov 1 6 | dráha 2. | Pohár ČSC 2001 :Pohár ČSC |
Valící se šutráky 3 | ||||
10.2.2001 | 18:00 | CK Zlatá Praha 2 0 | dráha 1. | 1.liga - ženy :6.hrací den |
Valící se šutráky 9 | ||||
10.2.2001 | 10:35 | Savona 4 5 | dráha 4. | 1.liga - ženy :6.hrací den |
Valící se šutráky 6 | ||||
20.1.2001 | 15:40 | Savona 2 8 | dráha 1. | 1.liga - ženy :5.hrací den |
Valící se šutráky 7 | ||||
20.1.2001 | 11:00 | Valící se šutráky 0 | dráha 1. | 1.liga - ženy :5.hrací den |
Kolibris 3Ž 16 | ||||
20.1.2001 | 8:15 | CC Dion Ž 8 | dráha 2. | 1.liga - ženy :5.hrací den |
Valící se šutráky 3 | ||||
18.11.2000 | 20:45 | Trutnov 2 8 | dráha 4. | 1.liga - ženy :4.hrací den |
Valící se šutráky 6 | ||||
18.11.2000 | 18:00 | 1.CK Brno juniorky 8 | dráha 2. | 1.liga - ženy :4.hrací den |
Valící se šutráky 3 | ||||
18.11.2000 | 13:20 | CC Savona 3 6 | dráha 1. | 1.liga - ženy :4.hrací den |
Valící se šutráky 5 | ||||
4.11.2000 | 15:40 | CK Zlatá Praha 2 7 | dráha 2. | 1.liga - ženy :3.hrací den |
Valící se šutráky 7 | ||||
4.11.2000 | 8:15 | Savona 2 6 | dráha 4. | 1.liga - ženy :3.hrací den |
Valící se šutráky 9 | ||||
7.10.2000 | 20:45 | CC Dion Ž 15 | dráha 1. | 1.liga - ženy :2.hrací den |
Valící se šutráky 4 | ||||
7.10.2000 | 18:00 | Kolibris 3Ž 16 | dráha 2. | 1.liga - ženy :2.hrací den |
Valící se šutráky 0 | ||||
7.10.2000 | 13:20 | Savona 4 6 | dráha 4. | 1.liga - ženy :2.hrací den |
Valící se šutráky 9 | ||||
1.10.2000 | 15:40 | Kolibris 3Ž 0 | dráha 4. | Pohár ČSC 2000 :Pohár ČSC |
Valící se šutráky 9 | ||||
1.10.2000 | 11:50 | Trutnov 1 9 | dráha 4. | Pohár ČSC 2000 :Pohár ČSC |
Valící se šutráky 0 | ||||
1.10.2000 | 8:00 | Kolibris 1 9 | dráha 3. | Pohár ČSC 2000 :Pohár ČSC |
Valící se šutráky 2 | ||||
30.9.2000 | 17:00 | Trutnov 2 1 | dráha 3. | 1.liga - ženy :1.hrací den |
Valící se šutráky 14 | ||||
30.9.2000 | 14:20 | 1.CK Brno juniorky 6 | dráha 1. | 1.liga - ženy :1.hrací den |
Valící se šutráky 5 | ||||
30.9.2000 | 8:00 | CC Savona 3 11 | dráha 2. | 1.liga - ženy :1.hrací den |
Valící se šutráky 3 | ||||
19.2.2000 | 15:40 | CC Dion Ž 11 | dráha 4. | 1.liga - ženy :5.hrací den |
Valící se šutráky 7 | ||||
19.2.2000 | 11:00 | Aritma 1 12 | dráha 3. | 1.liga - ženy :5.hrací den |
Valící se šutráky 2 | ||||
5.2.2000 | 20:45 | 1.CK Brno juniorky 3 | dráha 1. | 1.liga - ženy :4.hrací den |
Valící se šutráky 8 | ||||
5.2.2000 | 18:00 | Trutnov 2 13 | dráha 3. | 1.liga - ženy :4.hrací den |
Valící se šutráky 0 | ||||
5.2.2000 | 13:20 | Savona 2 6 | dráha 4. | 1.liga - ženy :4.hrací den |
Valící se šutráky 3 | ||||
22.1.2000 | 11:00 | TJ Junior 1Ž 8 | dráha 2. | 1.liga - ženy :3.hrací den |
Valící se šutráky 6 | ||||
22.1.2000 | 8:15 | CC Dion Ž 21 | dráha 4. | 1.liga - ženy :3.hrací den |
Valící se šutráky 2 | ||||
6.11.1999 | 20:45 | 1.CK Brno juniorky 8 | dráha 2. | 1.liga - ženy :2.hrací den |
Valící se šutráky 4 | ||||
6.11.1999 | 18:00 | Trutnov 2 14 | dráha 3. | 1.liga - ženy :2.hrací den |
Valící se šutráky 5 | ||||
6.11.1999 | 13:20 | Savona 2 11 | dráha 1. | 1.liga - ženy :2.hrací den |
Valící se šutráky 1 | ||||
25.9.1999 | 11:00 | Aritma 1 10 | dráha 3. | 1.liga - ženy :1.hrací den |
Valící se šutráky 2 | ||||
25.9.1999 | 8:15 | TJ Junior 1Ž 8 | dráha 2. | 1.liga - ženy :1.hrací den |
Valící se šutráky 3 |