[x]
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Balážová Lenka
datum | čas | zápas | dráha | soutěž |
---|---|---|---|---|
24.9.2006 | 14:55 | Kolibris 3 5 | dráha 3. | Turnaj talentované mládeže (1.turnaj) :Utkání o 3.-8.místo |
CC Kladno Ž 3 | ||||
24.9.2006 | 8:55 | CC Kladno Ž 12 | dráha 2. | Turnaj talentované mládeže (1.turnaj) :Základní část |
Dion SJ 6 | ||||
23.9.2006 | 14:55 | 1.CK Brno M 0 | dráha 3. | Turnaj talentované mládeže (1.turnaj) :Základní část |
CC Kladno Ž 10 | ||||
23.9.2006 | 8:55 | Dion RM 8 | dráha 2. | Turnaj talentované mládeže (1.turnaj) :Základní část |
CC Kladno Ž 3 | ||||
8.5.2006 | 14:30 | CC Kladno Ž 8 | dráha 2. | MČRJ 2006 - juniorky :Základní část |
1.CK Brno juniorky 1 | ||||
7.5.2006 | 14:30 | CC Kladno Ž 3 | dráha 3. | MČRJ 2006 - juniorky :Základní část |
Zbraslav D 13 | ||||
7.5.2006 | 8:55 | Trutnov 2 12 | dráha 2. | MČRJ 2006 - juniorky :Základní část |
CC Kladno Ž 1 | ||||
6.5.2006 | 14:30 | CC Kladno Ž 2 | dráha 3. | MČRJ 2006 - juniorky :Základní část |
Savona D 9 | ||||
6.5.2006 | 8:55 | Dion DJ 10 | dráha 2. | MČRJ 2006 - juniorky :Základní část |
CC Kladno Ž 4 | ||||
5.5.2006 | 16:40 | Aritma 3 12 | dráha 1. | MČRJ 2006 - juniorky :Základní část |
CC Kladno Ž 1 | ||||
16.10.2005 | 14:25 | Zbraslav D 7 | dráha 3. | MČRJ 2005 - juniorky :Finálová část |
CC Kladno Ž 0 | ||||
16.10.2005 | 8:25 | CC Kladno Ž 8 | dráha 2. | MČRJ 2005 - juniorky :Finálová část |
Trutnov 2 7 | ||||
15.10.2005 | 17:55 | CC Kladno Ž 9 | dráha 1. | MČRJ 2005 - juniorky :Základní část |
Aritma 3 0 | ||||
15.10.2005 | 11:55 | Zbraslav D 7 | dráha 1. | MČRJ 2005 - juniorky :Základní část |
CC Kladno Ž 6 | ||||
14.10.2005 | 18:55 | CC Kladno Ž 4 | dráha 1. | MČRJ 2005 - juniorky :Základní část |
Zlatá Praha Ž 9 | ||||
9.10.2005 | 17:55 | Trutnov 2 6 | dráha 2. | MČRJ 2005 - juniorky :Základní část |
CC Kladno Ž 6 | ||||
8.10.2005 | 17:55 | CC Kladno Ž 0 | dráha 2. | MČRJ 2005 - juniorky :Základní část |
Dion DJ 9 | ||||
8.10.2005 | 11:55 | Savona D 9 | dráha 1. | MČRJ 2005 - juniorky :Základní část |
CC Kladno Ž 0 | ||||
25.9.2005 | 14:00 | Dion DJ 9 | dráha 4. | Pohár ČSC junioři 2005 :Slupina o 3.- 8.místo |
CC Kladno Ž 0 | ||||
25.9.2005 | 11:00 | Kolibris 3 9 | dráha 3. | Pohár ČSC junioři 2005 :Skupina o 1.-8.místo |
CC Kladno Ž 0 | ||||
24.9.2005 | 16:00 | CC Kladno Ž 5 | dráha 2. | Pohár ČSC junioři 2005 :Základní část |
Dion HJ 6 | ||||
24.9.2005 | 11:00 | Aritma 3 16 | dráha 2. | Pohár ČSC junioři 2005 :Základní část |
CC Kladno Ž 5 |