[x]
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Axamítová Zuzana (CC ZBRASLAV)
datum | čas | zápas | dráha | soutěž |
---|---|---|---|---|
15.3.2020 | 15:30 | Trutnov 2 | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Zbraslav TP | ||||
15.3.2020 | 8:30 | Zbraslav TP | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Liboc 4 | ||||
14.3.2020 | 15:30 | Kolibris 1 | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Zbraslav TP | ||||
14.3.2020 | 8:30 | Zbraslav TP | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Letící kameny | ||||
19.1.2020 | 15:30 | Zbraslav TP 1 | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Kolibris 2 14 | ||||
19.1.2020 | 8:30 | Savona I 7 | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Zbraslav TP 6 | ||||
18.1.2020 | 15:30 | Zbraslav TP 6 | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Citadela 5 | ||||
18.1.2020 | 8:30 | Zbraslav TP 4 | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Kolibris 1 8 | ||||
8.12.2019 | 15:30 | Liboc 4 5 | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Zbraslav TP 6 | ||||
8.12.2019 | 8:30 | Letící kameny 11 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Zbraslav TP 5 | ||||
13.10.2019 | 15:30 | Zbraslav TP 6 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Trutnov 2 7 | ||||
13.10.2019 | 8:30 | Kolibris 2 9 | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Zbraslav TP 7 | ||||
12.10.2019 | 15:30 | Zbraslav TP 10 | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Savona I 3 | ||||
12.10.2019 | 8:30 | Citadela 6 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Zbraslav TP 5 | ||||
17.3.2019 | 15:30 | Zbraslav TP 3 | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Letící kameny 6 | ||||
17.3.2019 | 8:30 | Kolibris 1 9 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Zbraslav TP 8 | ||||
16.3.2019 | 15:30 | Zbraslav TP 10 | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Liboc 4 6 | ||||
16.3.2019 | 8:30 | Valící se šutráky 4 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Zbraslav TP 9 | ||||
10.2.2019 | 19:30 | Zbraslav TP 9 | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Citadela 7 | ||||
10.2.2019 | 12:00 | Liboc 1 12 | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Zbraslav TP 6 | ||||
16.12.2018 | 19:30 | Zbraslav TP 7 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Trutnov 2 8 | ||||
16.12.2018 | 12:00 | Liboc 4 3 | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Zbraslav TP 7 | ||||
15.12.2018 | 19:30 | Zbraslav TP 9 | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Kolibris 1 4 | ||||
15.12.2018 | 12:00 | Zbraslav TP 6 | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Valící se šutráky 5 | ||||
21.10.2018 | 15:30 | Letící kameny 9 | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Zbraslav TP 1 | ||||
21.10.2018 | 8:30 | Citadela 9 | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Zbraslav TP 6 | ||||
20.10.2018 | 15:30 | Zbraslav TP 2 | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Liboc 1 11 | ||||
20.10.2018 | 8:30 | Trutnov 2 9 | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Zbraslav TP 8 | ||||
7.4.2018 | 18:00 | Dion SG1 9 | dráha A | Ženy divize :Skupina 1 |
Metla Kladno 0 | ||||
7.4.2018 | 8:00 | Metla Kladno 7 | dráha A | Ženy divize :Skupina 1 |
CC RIPER 9 | ||||
20.1.2018 | 20:15 | Metla Kladno 3 | dráha B | Ženy divize :Skupina 1 |
Zbraslav TP 9 | ||||
20.1.2018 | 14:00 | Metla Kladno 7 | dráha B | Ženy divize :Skupina 1 |
Valící se šutráky 10 | ||||
20.1.2018 | 8:30 | Metla Kladno 7 | dráha A | Ženy divize :Skupina 1 |
Savona I 5 | ||||
7.1.2018 | 18:30 | Metla Kladno 10 | dráha A | Ženy divize :Základní část |
Dion SG1 4 | ||||
7.1.2018 | 11:30 | Ledoborky 3 4 | dráha A | Ženy divize :Základní část |
Metla Kladno 8 | ||||
6.1.2018 | 18:30 | Metla Kladno 7 | dráha A | Ženy divize :Základní část |
Valící se šutráky 4 | ||||
6.1.2018 | 11:30 | Metla Kladno 6 | dráha A | Ženy divize :Základní část |
Savona I 10 | ||||
12.11.2017 | 15:30 | Tee Party 2 | dráha 2. | Ženy divize :Základní část |
Metla Kladno 11 | ||||
12.11.2017 | 8:30 | RPK Brno 1 | dráha 1. | Ženy divize :Základní část |
Metla Kladno 10 | ||||
11.11.2017 | 17:30 | CC RIPER 6 | dráha 4. | Ženy divize :Základní část |
Metla Kladno 5 | ||||
11.11.2017 | 11:15 | Metla Kladno 5 | dráha 2. | Ženy divize :Základní část |
Dion RUM 6 | ||||
29.10.2017 | 15:30 | Metla Kladno 6 | dráha B | Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha 8 | ||||
29.10.2017 | 8:30 | Zbraslav TP 6 | dráha B | Ženy divize :Základní část |
Metla Kladno 5 | ||||
25.2.2017 | 18:30 | PLC SHOOLANCE 10 | dráha A | Ženy divize :Základní část |
Metla Kladno 6 | ||||
25.2.2017 | 11:30 | CC RIPER 0 | dráha B | Ženy divize :Základní část |
Metla Kladno 1 | ||||
5.2.2017 | 15:30 | Metla Kladno 1 | dráha B | Ženy divize :Základní část |
Ledolamky 16 | ||||
5.2.2017 | 8:30 | Metla Kladno 1 | dráha A | Ženy divize :Základní část |
Ice Cats 0 | ||||
4.2.2017 | 15:30 | Metla Kladno 8 | dráha 4. | Ženy divize :Základní část |
Třešňovka D 10 | ||||
4.2.2017 | 8:30 | Metla Kladno 11 | dráha 3. | Ženy divize :Základní část |
Ledoborky 3 1 | ||||
13.11.2016 | 16:00 | Metla Kladno 1 | dráha 2. | Ženy divize :Základní část |
Dion RUM 0 | ||||
13.11.2016 | 8:30 | Metla Kladno 7 | dráha 1. | Ženy divize :Základní část |
RPK Brno 8 | ||||
12.11.2016 | 8:30 | Valící se šutráky 12 | dráha 1. | Ženy divize :Základní část |
Metla Kladno 5 | ||||
23.10.2016 | 18:30 | Zlatá Praha 8 | dráha 2. | Ženy divize :Základní část |
Metla Kladno 2 | ||||
23.10.2016 | 11:30 | Savona I 6 | dráha 1. | Ženy divize :Základní část |
Metla Kladno 3 | ||||
22.10.2016 | 11:30 | Tee Party 9 | dráha 4. | Ženy divize :Základní část |
Metla Kladno 3 | ||||
2.4.2016 | 14:00 | Dion ICE 4 | dráha 3. | Baráž o 1.ligu 2016/17 - ženy : |
Ledoborky 1 3 | ||||
2.4.2016 | 8:30 | Zbraslav TP 7 | dráha 2. | Baráž o 1.ligu 2016/17 - ženy : |
Ledoborky 1 3 | ||||
20.2.2016 | 15:30 | Ledoborky 1 5 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Sokolky 8 | ||||
20.2.2016 | 8:30 | Savona I 6 | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Ledoborky 1 4 | ||||
24.1.2016 | 19:00 | Ledoborky 1 3 | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Kolibris 1 10 | ||||
24.1.2016 | 12:00 | Ledoborky 1 6 | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
PLC 5 | ||||
23.1.2016 | 19:00 | Falcon Praha 4 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Ledoborky 1 7 | ||||
23.1.2016 | 12:00 | Ledoborky 1 3 | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Trutnov 2 9 | ||||
8.11.2015 | 15:30 | Letící kameny 3 | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Ledoborky 1 6 | ||||
8.11.2015 | 8:30 | Sokolky 10 | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Ledoborky 1 7 | ||||
7.11.2015 | 15:30 | Ledoborky 1 4 | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Savona I 6 | ||||
7.11.2015 | 8:30 | Kolibris 1 6 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Ledoborky 1 3 | ||||
4.10.2015 | 19:00 | PLC 10 | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Ledoborky 1 4 | ||||
4.10.2015 | 12:00 | Ledoborky 1 5 | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Falcon Praha 6 | ||||
3.10.2015 | 19:00 | Trutnov 2 8 | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Ledoborky 1 3 | ||||
3.10.2015 | 12:00 | Ledoborky 1 4 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Letící kameny 11 | ||||
22.3.2015 | 11:30 | RIPER Hradec Králové 2 | dráha 3. | Ženy divize :Základní část |
PLC 5 | ||||
21.3.2015 | 20:00 | RIPER Hradec Králové 6 | dráha 1. | Ženy divize :Základní část |
RPK Brno 7 | ||||
23.11.2014 | 13:30 | RIPER Hradec Králové 0 | dráha 3. | Ženy divize :Základní část |
Falcon Praha 14 | ||||
23.11.2014 | 8:00 | RIPER Hradec Králové 3 | dráha 2. | Ženy divize :Základní část |
Tee Party Z 7 | ||||
22.11.2014 | 10:45 | Dion ICE 10 | dráha 4. | Ženy divize :Základní část |
RIPER Hradec Králové 5 | ||||
16.11.2014 | 13:30 | Zlatá Praha 4 | dráha 2. | Ženy divize :Základní část |
RIPER Hradec Králové 9 | ||||
16.11.2014 | 8:00 | VSK Přírodověda 3 | dráha 3. | Ženy divize :Základní část |
RIPER Hradec Králové 10 | ||||
15.11.2014 | 17:15 | RIPER Hradec Králové 8 | dráha 2. | Ženy divize :Základní část |
Citadela 7 | ||||
15.11.2014 | 10:45 | Valící se šutráky 9 | dráha 1. | Ženy divize :Základní část |
RIPER Hradec Králové 4 | ||||
4.10.2014 | 19:00 | Metla Kladno 1 | dráha 2. | Ženy divize :Základní část |
RIPER Hradec Králové 0 | ||||
4.10.2014 | 13:00 | Ledoborky 3 7 | dráha 4. | Ženy divize :Základní část |
RIPER Hradec Králové 6 | ||||
4.10.2014 | 8:00 | RIPER Hradec Králové 0 | dráha 2. | Ženy divize :Základní část |
Dion RUM 1 | ||||
29.3.2014 | 16:00 | Liboc 1 10 | dráha 1. | 1.liga - ženy :Základní část |
Zbraslav SK 2 | ||||
29.3.2014 | 8:30 | Zbraslav SK 5 | dráha 2. | 1.liga - ženy :Základní část |
Savona I 10 | ||||
26.1.2014 | 19:30 | Zbraslav TP 1 | dráha 3. | 1.liga - ženy :Základní část |
Zbraslav SK 7 | ||||
26.1.2014 | 12:00 | Zbraslav SK 3 | dráha 4. | 1.liga - ženy :Základní část |
Sokolky 6 | ||||
25.1.2014 | 19:30 | Ledoborky 2 5 | dráha 1. | 1.liga - ženy :Základní část |
Zbraslav SK 4 | ||||
25.1.2014 | 12:00 | Zbraslav SK 8 | dráha 3. | 1.liga - ženy :Základní část |
Ledoborky 1 10 | ||||
10.11.2013 | 16:00 | Zbraslav SK 13 | dráha 2. | 1.liga - ženy :Základní část |
CC Kladno 1 | ||||
10.11.2013 | 8:30 | Zbraslav SK 5 | dráha 4. | 1.liga - ženy :Základní část |
Liboc 1 9 | ||||
9.11.2013 | 16:00 | Savona I 6 | dráha 3. | 1.liga - ženy :Základní část |
Zbraslav SK 9 | ||||
9.11.2013 | 8:30 | Zbraslav SK 14 | dráha 4. | 1.liga - ženy :Základní část |
Zbraslav TP 6 | ||||
6.10.2013 | 19:30 | Sokolky 3 | dráha 1. | 1.liga - ženy :Základní část |
Zbraslav SK 11 | ||||
6.10.2013 | 12:00 | Zbraslav SK 10 | dráha 4. | 1.liga - ženy :Základní část |
Ledoborky 2 4 | ||||
5.10.2013 | 19:30 | Ledoborky 1 5 | dráha 2. | 1.liga - ženy :Základní část |
Zbraslav SK 4 | ||||
5.10.2013 | 12:00 | CC Kladno 0 | dráha 3. | 1.liga - ženy :Základní část |
Zbraslav SK 11 | ||||
30.3.2013 | 16:00 | Trutnov 2 4 | dráha 1. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Zbraslav SK 5 | ||||
30.3.2013 | 8:30 | Zbraslav SK 4 | dráha 2. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Tee Party 5 | ||||
10.2.2013 | 19:30 | Sokolky 6 | dráha 3. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Zbraslav SK 4 | ||||
10.2.2013 | 12:00 | Liboc 1 11 | dráha 4. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Zbraslav SK 3 | ||||
9.2.2013 | 19:30 | Zbraslav SK 8 | dráha 1. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Letící kameny 7 | ||||
9.2.2013 | 12:00 | Zbraslav SK 3 | dráha 3. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Savona I 9 | ||||
11.11.2012 | 16:00 | Valící se šutráky 3 | dráha 2. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Zbraslav SK 7 | ||||
11.11.2012 | 8:30 | Zbraslav SK 7 | dráha 4. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Trutnov 2 5 | ||||
10.11.2012 | 16:00 | Tee Party 0 | dráha 1. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Zbraslav SK 16 | ||||
10.11.2012 | 8:30 | Zbraslav SK 7 | dráha 3. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Sokolky 4 | ||||
21.10.2012 | 19:30 | Zbraslav SK 10 | dráha 3. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Liboc 1 6 | ||||
21.10.2012 | 12:00 | Letící kameny 5 | dráha 4. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Zbraslav SK 7 | ||||
20.10.2012 | 19:30 | Zbraslav SK 2 | dráha 1. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Valící se šutráky 11 | ||||
20.10.2012 | 12:00 | Savona I 3 | dráha 3. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Zbraslav SK 6 | ||||
31.3.2012 | 16:00 | Trutnov 2 4 | dráha 3. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Zbraslav SK 14 | ||||
31.3.2012 | 8:30 | Zbraslav SK 4 | dráha 2. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Aritma 5 7 | ||||
12.2.2012 | 19:30 | Zbraslav SK 1 | dráha 1. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Zbraslav D 0 | ||||
12.2.2012 | 12:00 | Zbraslav SK 7 | dráha 3. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Savona I 8 | ||||
11.2.2012 | 19:30 | Zbraslav SK 6 | dráha 3. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Aritma 1 3 | ||||
11.2.2012 | 12:00 | Dion DJ 2 | dráha 1. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Zbraslav SK 11 | ||||
13.11.2011 | 16:00 | Citadela 1 | dráha 1. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Zbraslav SK 14 | ||||
13.11.2011 | 8:30 | Zbraslav SK 7 | dráha 4. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Trutnov 2 6 | ||||
12.11.2011 | 16:00 | Aritma 5 5 | dráha 3. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Zbraslav SK 8 | ||||
12.11.2011 | 8:30 | Zbraslav D 2 | dráha 4. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Zbraslav SK 7 | ||||
16.10.2011 | 19:30 | Savona I 3 | dráha 1. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Zbraslav SK 8 | ||||
16.10.2011 | 12:00 | Aritma 1 3 | dráha 2. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Zbraslav SK 8 | ||||
15.10.2011 | 19:30 | Zbraslav SK 3 | dráha 4. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Dion DJ 9 | ||||
15.10.2011 | 12:00 | Zbraslav SK 1 | dráha 2. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Citadela 10 | ||||
9.4.2011 | 8:30 | Aritma 4 1 | dráha 3. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Zbraslav SK 10 | ||||
30.1.2011 | 17:30 | Zbraslav SK 9 | dráha 2. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Tee Party Z 3 | ||||
30.1.2011 | 11:30 | Zbraslav SK 10 | dráha 4. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část) |
RPK Brno J 1 | ||||
29.1.2011 | 20:30 | Zbraslav SK 2 | dráha 2. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Valící se šutráky 7 | ||||
29.1.2011 | 14:30 | Zbraslav SK 8 | dráha 1. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Demion 5 | ||||
29.1.2011 | 8:30 | RPK Brno 2 | dráha 4. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Zbraslav SK 13 | ||||
28.11.2010 | 17:30 | Aritma 5 0 | dráha 3. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Zbraslav SK 10 | ||||
28.11.2010 | 11:30 | RPK Brno J 2 | dráha 2. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Zbraslav SK 17 | ||||
27.11.2010 | 17:30 | Zbraslav SK 12 | dráha 3. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Tee Party Z 3 | ||||
27.11.2010 | 11:30 | Zbraslav SK 5 | dráha 2. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Aritma 4 4 | ||||
17.10.2010 | 14:30 | Valící se šutráky 5 | dráha 3. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Zbraslav SK 6 | ||||
17.10.2010 | 8:30 | Demion 1 | dráha 4. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Zbraslav SK 9 | ||||
16.10.2010 | 17:30 | Zbraslav SK 10 | dráha 1. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část) |
RPK Brno 5 | ||||
16.10.2010 | 11:30 | Zbraslav SK 7 | dráha 4. | 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Aritma 5 8 | ||||
6.2.2010 | 15:00 | Citadela 9 | dráha 3. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Ledo TP 1 | ||||
6.2.2010 | 8:30 | Ledo TP 5 | dráha 4. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Trutnov 2 7 | ||||
24.1.2010 | 18:30 | Ledo TP 2 | dráha 4. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Kolibris 1 7 | ||||
24.1.2010 | 12:00 | Savona I 2 | dráha 2. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Ledo TP 8 | ||||
23.1.2010 | 18:30 | Ledo TP 7 | dráha 4. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Valící se šutráky 3 | ||||
23.1.2010 | 12:00 | Ledoborky 1 4 | dráha 1. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Ledo TP 8 | ||||
15.11.2009 | 15:00 | Ledo TP 11 | dráha 3. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Aritma 5 0 | ||||
15.11.2009 | 8:30 | Ledo TP 3 | dráha 4. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Citadela 1 | ||||
14.11.2009 | 15:00 | Trutnov 2 6 | dráha 3. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Ledo TP 5 | ||||
14.11.2009 | 8:30 | Kolibris 1 5 | dráha 2. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Ledo TP 6 | ||||
25.10.2009 | 18:30 | Ledo TP 8 | dráha 1. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Savona I 3 | ||||
25.10.2009 | 12:00 | Valící se šutráky 4 | dráha 2. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Ledo TP 6 | ||||
24.10.2009 | 18:30 | Ledo TP 6 | dráha 4. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Ledoborky 1 5 | ||||
24.10.2009 | 12:00 | Aritma 5 8 | dráha 2. | 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Ledo TP 11 | ||||
24.1.2009 | 18:30 | Kolibris 1 7 | dráha 2. | 1.liga - ženy :základní část |
1.CC Bratislava 6 | ||||
24.1.2009 | 12:00 | 1.CC Bratislava 7 | dráha 3. | 1.liga - ženy :základní část |
Savona I 5 | ||||
11.1.2009 | 15:00 | 1.CC Bratislava 11 | dráha 1. | 1.liga - ženy :základní část |
Toxic RKC 4 | ||||
11.1.2009 | 8:30 | Ledoborky 1 3 | dráha 4. | 1.liga - ženy :základní část |
1.CC Bratislava 8 | ||||
10.1.2009 | 15:00 | Savona M 9 | dráha 3. | 1.liga - ženy :základní část |
1.CC Bratislava 2 | ||||
10.1.2009 | 8:30 | 1.CC Bratislava 0 | dráha 1. | 1.liga - ženy :základní část |
Trutnov 1 0 | ||||
9.11.2008 | 18:30 | Valící se šutráky 2 | dráha 4. | 1.liga - ženy :základní část |
1.CC Bratislava 7 | ||||
9.11.2008 | 12:00 | 1.CC Bratislava 3 | dráha 2. | 1.liga - ženy :základní část |
Kolibris 1 8 | ||||
8.11.2008 | 18:30 | Savona I 12 | dráha 2. | 1.liga - ženy :základní část |
1.CC Bratislava 5 | ||||
8.11.2008 | 12:00 | Toxic RKC 4 | dráha 4. | 1.liga - ženy :základní část |
1.CC Bratislava 9 | ||||
5.10.2008 | 15:00 | 1.CC Bratislava 7 | dráha 2. | 1.liga - ženy :základní část |
Ledoborky 1 6 | ||||
5.10.2008 | 8:30 | 1.CC Bratislava 6 | dráha 3. | 1.liga - ženy :základní část |
Savona M 5 | ||||
4.10.2008 | 15:00 | Trutnov 1 2 | dráha 4. | 1.liga - ženy :základní část |
1.CC Bratislava 8 | ||||
4.10.2008 | 8:30 | 1.CC Bratislava 8 | dráha 3. | 1.liga - ženy :základní část |
Valící se šutráky 4 | ||||
6.4.2008 | 8:15 | 1.CC Bratislava 7 | dráha 3. | 2.liga - ženy :2.část |
CC Dion TP 2 | ||||
5.4.2008 | 13:15 | 1.CC Bratislava 11 | dráha 3. | 2.liga - ženy :2.část |
RPK Brno 1 | ||||
16.3.2008 | 20:45 | Ledoborky 1 3 | dráha 2. | 2.liga - ženy :2.část |
1.CC Bratislava 7 | ||||
16.3.2008 | 13:15 | Zbraslav Z 6 | dráha 2. | 2.liga - ženy :2.část |
1.CC Bratislava 7 | ||||
15.3.2008 | 18:15 | 1.CC Bratislava 10 | dráha 1. | 2.liga - ženy :2.část |
Demion 4 | ||||
15.3.2008 | 8:15 | CC Kladno Ž 0 | dráha 2. | 2.liga - ženy :2.část |
1.CC Bratislava 9 | ||||
27.1.2008 | 18:15 | 1.CC Bratislava 1 | dráha 4. | 2.liga - ženy :2.část |
Toxic RKC 7 | ||||
27.1.2008 | 10:45 | Aritma 4 4 | dráha 1. | 2.liga - ženy :2.část |
1.CC Bratislava 8 | ||||
26.1.2008 | 13:15 | 1.CC Bratislava 4 | dráha 3. | 2.liga - ženy :2.část |
Aritma 5 2 | ||||
25.11.2007 | 20:45 | Aritma 4 3 | dráha 1. | 2.liga - ženy :2.turnaj |
1.CC Bratislava 7 | ||||
25.11.2007 | 13:15 | 1.CC Bratislava 9 | dráha 4. | 2.liga - ženy :2.turnaj |
CC Kladno Ž 4 | ||||
24.11.2007 | 20:45 | 1.CC Bratislava 2 | dráha 4. | 2.liga - ženy :2.turnaj |
CC Dion TP 8 | ||||
24.11.2007 | 13:15 | Ledoborky 1 4 | dráha 1. | 2.liga - ženy :2.turnaj |
1.CC Bratislava 9 | ||||
30.9.2007 | 10:45 | 1.CC Bratislava 4 | dráha 2. | 2.liga - ženy :1.turnaj |
RPK Brno 4 | ||||
29.9.2007 | 18:15 | 1.CC Bratislava 8 | dráha 3. | 2.liga - ženy :1.turnaj |
Aritma 5 11 | ||||
29.9.2007 | 8:15 | 1.CC Bratislava 9 | dráha 1. | 2.liga - ženy :1.turnaj |
CC Kladno Ž 1 | ||||
28.9.2007 | 13:15 | 1.CC Bratislava 2 | dráha 3. | 2.liga - ženy :1.turnaj |
Toxic RKC 14 | ||||
11.2.2007 | 18:55 | 1.CC Bratislava 7 | dráha 3. | 1.liga - ženy :2.kolo |
Smazat 5 | ||||
11.2.2007 | 12:25 | 1.CC Bratislava 1 | dráha 2. | 1.liga - ženy :2.kolo |
Valící se šutráky 9 | ||||
10.2.2007 | 18:55 | Citadela 7 | dráha 1. | 1.liga - ženy :2.kolo |
1.CC Bratislava 5 | ||||
10.2.2007 | 12:25 | Trutnov 2 2 | dráha 3. | 1.liga - ženy :2.kolo |
1.CC Bratislava 6 | ||||
21.1.2007 | 15:25 | 1.CC Bratislava 6 | dráha 3. | 1.liga - ženy :2.kolo |
Savona I 7 | ||||
20.1.2007 | 15:25 | Zlatá Praha Ž 7 | dráha 2. | 1.liga - ženy :2.kolo |
1.CC Bratislava 6 | ||||
20.1.2007 | 8:55 | Savona K 8 | dráha 1. | 1.liga - ženy :2.kolo |
1.CC Bratislava 5 | ||||
16.12.2006 | 14:55 | RPK Brno 3 | dráha 2. | 2.liga - ženy :1.kolo |
1.CC Bratislava 5 | ||||
26.11.2006 | 14:55 | 1.CC Bratislava 15 | dráha 4. | 2.liga - ženy :1.kolo |
Aritma 5 2 | ||||
26.11.2006 | 8:55 | 1.CC Bratislava 5 | dráha 2. | 2.liga - ženy :1.kolo |
Smazat 7 | ||||
25.11.2006 | 14:55 | Demion 5 | dráha 1. | 2.liga - ženy :1.kolo |
1.CC Bratislava 11 | ||||
8.10.2006 | 14:55 | 1.CC Bratislava 9 | dráha 3. | 2.liga - ženy :1.kolo |
Ledoborky 1 1 | ||||
7.10.2006 | 17:55 | Ledo TP 4 | dráha 4. | 2.liga - ženy :1.kolo |
1.CC Bratislava 9 | ||||
7.10.2006 | 8:55 | 1.CC Bratislava 13 | dráha 2. | 2.liga - ženy :1.kolo |
Aritma 4 2 | ||||
9.4.2006 | 13:30 | 1.CC Bratislava (Kocian) 6 | dráha 3. | MČR mixy 2007 :Nadstavbová část sk.červená |
1.CK Brno (P.Kovač) 8 | ||||
8.4.2006 | 15:00 | 1.CC Bratislava (Kocian) 5 | dráha 1. | MČR mixy 2007 :Nadstavbová část sk.červená |
Savona (Vojtuš) 17 | ||||
8.4.2006 | 8:00 | 1.CC Bratislava (Kocian) 16 | dráha A | MČR mixy 2007 :Základní část sk.B |
1.CK Brno (M.Dirhan) 0 | ||||
7.4.2006 | 15:15 | Aritma (O.Hurtík) 10 | dráha 2. | MČR mixy 2007 :Základní část sk.B |
1.CC Bratislava (Kocian) 4 | ||||
11.3.2006 | 20:55 | Savona I 14 | dráha 2. | 1.liga - ženy :PKT "B" |
1.CC Bratislava 0 | ||||
11.3.2006 | 17:55 | Zlatá Praha Ž 5 | dráha 2. | 1.liga - ženy :PKT "B" |
1.CC Bratislava 9 | ||||
11.3.2006 | 11:55 | RPK Brno 3 | dráha 4. | 1.liga - ženy :PKT "B" |
1.CC Bratislava 6 | ||||
11.2.2006 | 17:55 | 1.CC Bratislava 10 | dráha 3. | 2.liga - ženy :DKT "A" |
Frozens Kladno 3 | ||||
11.2.2006 | 11:55 | Frozens Kladno 2 | dráha 2. | 2.liga - ženy :DKT "A" |
1.CC Bratislava 8 | ||||
22.1.2006 | 14:55 | 1.CC Bratislava 1 | dráha 3. | 2.liga - ženy :Základní část |
Zbraslav D 12 | ||||
21.1.2006 | 17:55 | Frozens Kladno 2 | dráha 2. | 2.liga - ženy :Základní část |
1.CC Bratislava 7 | ||||
21.1.2006 | 11:55 | RPK Brno 9 | dráha 4. | 2.liga - ženy :Základní část |
1.CC Bratislava 8 | ||||
27.11.2005 | 14:55 | 1.CC Bratislava 3 | dráha 4. | 2.liga - ženy :Základní část |
RPK Brno 13 | ||||
26.11.2005 | 20:55 | 1.CC Bratislava 0 | dráha 1. | 2.liga - ženy :Základní část |
Frozens Kladno 8 | ||||
26.11.2005 | 14:55 | Zbraslav D 10 | dráha 4. | 2.liga - ženy :Základní část |
1.CC Bratislava 2 | ||||
10.4.2005 | 13:30 | M Bratislava 2 5 | dráha 2. | MČR mixy 2006 :4.kolo |
CC Aritma 11 | ||||
9.4.2005 | 12:45 | M Bratislava 2 6 | dráha 4. | MČR mixy 2006 :3.kolo |
1.CK Brno B 4 | ||||
9.4.2005 | 8:00 | M Bratislava 2 4 | dráha 2. | MČR mixy 2006 :2.kolo |
Wallis 9 | ||||
8.4.2005 | 15:15 | 1.KCK Trutnov 7 | dráha 4. | MČR mixy 2006 :1.kolo |
M Bratislava 2 4 |