[x]
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Tomášek Felix
datum | čas | zápas | dráha | soutěž |
---|---|---|---|---|
22.5.2016 | 18:00 | Liboc 2 | dráha 1. | Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Juniorská liga - O 5.-7. místo |
Ledolamky 11 | ||||
22.5.2016 | 8:30 | Kolibris 3 5 | dráha 4. | Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Juniorská liga - O 5.-7. místo |
Liboc 7 | ||||
21.5.2016 | 17:30 | Liboc 4 | dráha 3. | Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Juniorská liga B |
Savona 5 5 | ||||
21.5.2016 | 11:30 | Liboc 1 | dráha 2. | Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Juniorská liga B |
Třešňovka D 14 | ||||
23.4.2016 | 15:30 | Liboc 9 | dráha 1. | MČRJ 2016 - junioři (finálový turnaj) : |
Loupežníci Jičín 10 | ||||
20.3.2016 | 17:55 | Liboc 1 | dráha 1. | MČRJ 2016 – junioři :Základní část |
Dion YB 12 | ||||
20.3.2016 | 11:25 | Ledoborci Juniors 6 | dráha 4. | MČRJ 2016 – junioři :Základní část |
Liboc 4 | ||||
19.3.2016 | 11:25 | Liboc 10 | dráha 3. | MČRJ 2016 – junioři :Základní část |
Loupežníci Jičín 2 | ||||
18.3.2016 | 18:20 | Kolibris 3 6 | dráha 2. | MČRJ 2016 – junioři :Základní část |
Liboc 9 | ||||
14.2.2016 | 16:00 | Liboc 1 | dráha 1. | Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Juniorská liga C |
PLC 1 10 | ||||
14.2.2016 | 9:00 | Liboc 7 | dráha 3. | Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Juniorská liga C |
Třešňovka D 7 | ||||
13.2.2016 | 17:30 | Liboc 13 | dráha 2. | Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Juniorská liga B |
Savona 16 2 | ||||
13.2.2016 | 11:00 | Ledolamky 9 | dráha 3. | Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Juniorská liga B |
Liboc 3 | ||||
9.2.2014 | 19:15 | Liboc 0 | dráha 3. | MČRJ 2014 – junioři :Základní část |
Dion YB 14 | ||||
9.2.2014 | 10:55 | RIPER Hradec Králové 10 | dráha 4. | MČRJ 2014 – junioři :Základní část |
Liboc 3 | ||||
8.2.2014 | 20:00 | Liboc 4 | dráha 1. | MČRJ 2014 – junioři :Základní část |
Kolibris 3 11 | ||||
8.2.2014 | 13:50 | Dion X 14 | dráha 3. | MČRJ 2014 – junioři :Základní část |
Liboc 1 | ||||
7.2.2014 | 16:25 | Liboc 1 | dráha 1. | MČRJ 2014 – junioři :Základní část |
ČSC 3 11 | ||||
27.1.2013 | 17:00 | ČSC 3 12 | dráha 4. | Žákovské MČR 2013 :Žákovské MČR |
CC Aritma 0 | ||||
27.1.2013 | 13:00 | ČSC 2 12 | dráha 2. | Žákovské MČR 2013 :Žákovské MČR |
CC Aritma 0 | ||||
26.1.2013 | 17:00 | CC Aritma 0 | dráha 2. | Žákovské MČR 2013 :Žákovské MČR |
ČSC 4 10 | ||||
26.1.2013 | 13:00 | CC Aritma 6 | dráha 1. | Žákovské MČR 2013 :Žákovské MČR |
ČSC 1 8 | ||||
28.1.2012 | 17:00 | Aritma 0 | dráha 3. | MČRJ 2012 - junioři :Základní část |
Dion X 26 | ||||
28.1.2012 | 11:30 | Aritma 2 | dráha 2. | MČRJ 2012 - junioři :Základní část |
RIPER Hradec Králové 12 | ||||
29.1.2011 | 11:30 | Dion HJ 19 | dráha 3. | MČRJ 2012 - junioři :Základní část |
Aritma 4 | ||||
8.2.0214 | 8:30 | ČSC 4 11 | dráha 2. | MČRJ 2014 – junioři :Základní část |
Liboc 3 |