[x]
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Balogh David
datum | čas | zápas | dráha | soutěž |
---|---|---|---|---|
7.3.2020 | 11:30 | Ledoletci 2 | dráha 2. | MČRJ 2020 – junioři :Základní část |
Ledoborci NG 8 | ||||
29.2.2020 | 15:30 | Ledoborci NG 0 | dráha 1. | 1.liga – muži :Základní část (skupina B) |
Trutnov 1 1 | ||||
29.2.2020 | 8:30 | Ledoborci NG 8 | dráha 4. | 1.liga – muži :Základní část (skupina B) |
Ledoborci 1 7 | ||||
23.2.2020 | 15:30 | Ledoborci Juniors 5 | dráha 3. | 1.liga – muži :Základní část (skupina B) |
Ledoborci NG 7 | ||||
23.2.2020 | 8:30 | Brno - Východ 7 | dráha 2. | 1.liga – muži :Základní část (skupina B) |
Ledoborci NG 2 | ||||
22.2.2020 | 15:30 | Ledoborci NG 7 | dráha 1. | 1.liga – muži :Základní část (skupina B) |
PLC GUERERA 8 | ||||
22.2.2020 | 8:30 | Kolibris 5 1 | dráha 4. | 1.liga – muži :Základní část (skupina B) |
Ledoborci NG 0 | ||||
9.2.2020 | 18:00 | Loupežníci Jičín 7 | dráha 2. | MČRJ 2020 – junioři :Základní část |
Ledoborci NG 8 | ||||
9.2.2020 | 11:30 | Ledoborci NG 8 | dráha 4. | MČRJ 2020 – junioři :Základní část |
Ledoborci Juniors 10 | ||||
8.2.2020 | 18:00 | Ledoborci NG 6 | dráha 1. | MČRJ 2020 – junioři :Základní část |
Ledoborci OS 9 | ||||
8.2.2020 | 11:30 | Zbraslav Lední medvědi 2 | dráha 4. | MČRJ 2020 – junioři :Základní část |
Ledoborci NG 8 | ||||
7.2.2020 | 18:00 | Ledoborci NG 3 | dráha 1. | MČRJ 2020 – junioři :Základní část |
Dion XY 6 | ||||
7.2.2020 | 11:30 | Savona 6 2 | dráha 3. | MČRJ 2020 – junioři :Základní část |
Ledoborci NG 8 | ||||
15.12.2019 | 15:30 | Letící kameny 7 | dráha 3. | 1.liga – muži :Základní část (skupina B) |
Ledoborci NG 5 | ||||
15.12.2019 | 8:30 | Ledoborci 1 4 | dráha 2. | 1.liga – muži :Základní část (skupina B) |
Ledoborci NG 5 | ||||
14.12.2019 | 15:30 | Ledoborci NG 7 | dráha 3. | 1.liga – muži :Základní část (skupina B) |
Brno - Východ 3 | ||||
14.12.2019 | 8:30 | Ledoborci NG 1 | dráha 2. | 1.liga – muži :Základní část (skupina B) |
Ledoborci Juniors 0 | ||||
17.11.2019 | 16:15 | CZE 4 | dráha 1. | Pohár ČSC junioři 2019 :Pohár ČSC junioři 2019 - SF |
Ledoborci NG 6 | ||||
17.11.2019 | 13:00 | Ledoborci NG 7 | dráha 2. | Pohár ČSC junioři 2019 :Skupina A |
Ledoborci OS 2 | ||||
17.11.2019 | 8:00 | Ledoborci NG 8 | dráha 4. | Pohár ČSC junioři 2019 :Skupina A |
Zbraslav Polární lišky 3 | ||||
16.11.2019 | 13:00 | Ledoletci 1 | dráha 3. | Pohár ČSC junioři 2019 :Skupina A |
Ledoborci NG 10 | ||||
16.11.2019 | 8:00 | Kolibris 7 3 | dráha 2. | Pohár ČSC junioři 2019 :Skupina A |
Ledoborci NG 11 | ||||
3.11.2019 | 18:30 | Trutnov 1 6 | dráha 3. | 1.liga – muži :Základní část (skupina B) |
Ledoborci NG 9 | ||||
3.11.2019 | 11:30 | PLC GUERERA 2 | dráha 4. | 1.liga – muži :Základní část (skupina B) |
Ledoborci NG 6 | ||||
2.11.2019 | 18:30 | Ledoborci NG 7 | dráha 1. | 1.liga – muži :Základní část (skupina B) |
Kolibris 5 2 | ||||
2.11.2019 | 11:30 | Ledoborci NG 4 | dráha 4. | 1.liga – muži :Základní část (skupina B) |
Letící kameny 10 | ||||
26.5.2019 | 15:20 | Ledoborci NG 7 | dráha 2. | Juniorská liga :Finálová skupina |
Savona 3 | ||||
26.5.2019 | 11:50 | Ledolamky 3 | dráha 3. | Juniorská liga :Finálová skupina |
Ledoborci NG 8 | ||||
26.5.2019 | 8:20 | Ledoborci NG 6 | dráha 2. | Juniorská liga :Finálová skupina |
Slovenia 3 | ||||
25.5.2019 | 17:50 | Ledoborci Juniors 4 | dráha 3. | Juniorská liga :Finálová skupina |
Ledoborci NG 5 | ||||
25.5.2019 | 12:50 | Ledoborci NG 6 | dráha 4. | Juniorská liga :Finálová skupina |
Třešňovka D 3 | ||||
25.5.2019 | 8:20 | Ledoborci Army 10 | dráha 1. | Juniorská liga :Finálová skupina |
Ledoborci NG 9 | ||||
11.5.2019 | 18:00 | Ledoborci NG 3 | dráha 3. | MČRJ 2019 – junioři :Základní část |
Ledoborci Juniors 10 | ||||
11.5.2019 | 11:30 | Ledoborci NG 9 | dráha 2. | MČRJ 2019 – junioři :Základní část |
Savona 4 | ||||
27.4.2019 | 15:30 | Ledoborci NG 8 | dráha 2. | Barážový turnaj - Divize/1.liga - muži : |
Morning star Přírodověda 4 | ||||
14.4.2019 | 15:30 | Ledoborci NG 0 | dráha 3. | Muži divize B :Základní část |
Lucky Stones 1 | ||||
14.4.2019 | 8:30 | Ledoborci NG 6 | dráha 4. | Muži divize B :Základní část |
Ledoborci 8 2 | ||||
13.4.2019 | 18:30 | Ledoborci 4 4 | dráha 4. | Muži divize B :Základní část |
Ledoborci NG 7 | ||||
13.4.2019 | 11:30 | Zbraslav L 6 | dráha 2. | Muži divize B :Základní část |
Ledoborci NG 8 | ||||
6.4.2019 | 15:20 | Dion DJ 8 | dráha B | Juniorská liga :Skupina A+B |
Ledoborci NG 6 | ||||
6.4.2019 | 10:20 | Ledoborci NG 7 | dráha B | Juniorská liga :Skupina A+B |
Liboc 2 5 | ||||
24.3.2019 | 13:20 | PLC 2 3 | dráha A | Juniorská liga :Skupina A+B |
Ledoborci NG 12 | ||||
24.3.2019 | 8:20 | Ledoborci NG 5 | dráha A | Juniorská liga :Skupina A+B |
Dion DJ 10 | ||||
9.3.2019 | 18:30 | CC RIPER 4 | dráha 1. | Muži divize B :Základní část |
Ledoborci NG 12 | ||||
9.3.2019 | 11:30 | Loupežníci Jičín 8 | dráha 3. | Muži divize B :Základní část |
Ledoborci NG 10 | ||||
3.3.2019 | 18:00 | Loupežníci Jičín 12 | dráha 1. | MČRJ 2019 – junioři :Základní část |
Ledoborci NG 9 | ||||
3.3.2019 | 11:30 | Ledoborci NG 13 | dráha 1. | MČRJ 2019 – junioři :Základní část |
Zbraslav Tučňáci 2 | ||||
2.3.2019 | 18:00 | Ledoborci Army 8 | dráha 3. | MČRJ 2019 – junioři :Základní část |
Ledoborci NG 7 | ||||
2.3.2019 | 11:30 | Ledoborci NG 10 | dráha 4. | MČRJ 2019 – junioři :Základní část |
Zbraslav Sobi 6 | ||||
1.3.2019 | 15:00 | Dion XY 3 | dráha 2. | MČRJ 2019 – junioři :Základní část |
Ledoborci NG 7 | ||||
17.2.2019 | 15:20 | Ledoborci NG 5 | dráha B | Juniorská liga :Skupina A+B |
Savona 6 | ||||
17.2.2019 | 10:20 | Ledoborci NG 8 | dráha A | Juniorská liga :Skupina A+B |
Slovenia 7 | ||||
26.1.2019 | 15:20 | Ledoborci NG 10 | dráha B | Juniorská liga :Skupina A+B |
PLC 2 3 | ||||
26.1.2019 | 10:20 | Liboc 2 0 | dráha A | Juniorská liga :Skupina A+B |
Ledoborci NG 1 | ||||
20.1.2019 | 13:20 | Loupežníci Jičín 1 | dráha 2. | Pohár ČSC junioři 2018 :o 11. místo |
Ledoborci NG 16 | ||||
19.1.2019 | 13:20 | Ledoborci Army 4 | dráha 2. | Pohár ČSC junioři 2018 :Junioři C |
Ledoborci NG 2 | ||||
19.1.2019 | 8:20 | Ledoborci NG 4 | dráha 3. | Pohár ČSC junioři 2018 :Junioři C |
Dion HJ 8 | ||||
13.1.2019 | 18:00 | Ledoborci NG 11 | dráha A | Muži divize B :Základní část |
Dion VIP 3 | ||||
13.1.2019 | 11:30 | Dion VIP 6 | dráha B | Muži divize B :Základní část |
Ledoborci NG 4 | ||||
9.12.2018 | 19:30 | Ledoborci 8 7 | dráha 4. | Muži divize B :Základní část |
Ledoborci NG 6 | ||||
9.12.2018 | 12:00 | Ledoborci NG 10 | dráha 4. | Muži divize B :Základní část |
Ledoborci 4 2 | ||||
8.12.2018 | 20:15 | Ledoborci NG 5 | dráha 2. | Muži divize B :Základní část |
Zbraslav L 8 | ||||
8.12.2018 | 12:00 | Lucky Stones 0 | dráha 3. | Muži divize B :Základní část |
Ledoborci NG 1 | ||||
17.11.2018 | 18:45 | Kapp (GER) 7 | dráha 4. | 4th EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Boys Group D |
Rychly (CZE) 3 | ||||
17.11.2018 | 13:30 | Briza (CZE) 6 | dráha 3. | 4th EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Boys Group D |
Rychly (CZE) 4 | ||||
17.11.2018 | 8:00 | Bryce (SCO) 10 | dráha 2. | 4th EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Boys Group D |
Rychly (CZE) 3 | ||||
16.11.2018 | 18:45 | Sever (SLO) 4 | dráha 1. | 4th EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Boys Group D |
Rychly (CZE) 8 | ||||
11.11.2018 | 13:50 | Loupežníci Jičín 2 | dráha B | Juniorská liga :Skupina A+B |
Ledoborci NG 13 | ||||
11.11.2018 | 8:20 | Zbraslav Sobi 6 | dráha A | Juniorská liga :Skupina A+B |
Ledoborci NG 9 | ||||
20.10.2018 | 15:00 | Ledoborci NG 8 | dráha B | Muži divize B :Základní část |
CC RIPER 6 | ||||
20.10.2018 | 11:30 | Ledoborci NG 7 | dráha A | Muži divize B :Základní část |
Loupežníci Jičín 4 | ||||
27.5.2018 | 13:50 | Kolibris 3 4 | dráha 2. | Juniorská a žákovská liga – 4. turnaj :Finálové kolo JUN |
Ledoborci NG 6 | ||||
27.5.2018 | 8:20 | Ledoborci NG 14 | dráha 1. | Juniorská a žákovská liga – 4. turnaj :3. kolo JUN |
PLC 2 2 | ||||
26.5.2018 | 18:50 | Ledolamky 4 | dráha 2. | Juniorská a žákovská liga – 4. turnaj :Skupina A |
Ledoborci NG 4 | ||||
26.5.2018 | 13:20 | Dion DJ 8 | dráha 3. | Juniorská a žákovská liga – 4. turnaj :Skupina A |
Ledoborci NG 4 | ||||
6.5.2018 | 16:20 | Ledoborci NG 6 | dráha 2. | Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Junioři nadstavba |
Ledoborci Juniors 1 | ||||
6.5.2018 | 8:20 | Ledoborci Juniors 6 | dráha 3. | Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Junioři nadstavba |
Ledoborci NG 4 | ||||
5.5.2018 | 16:20 | Ledoborci NG 8 | dráha 2. | Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Skupina C |
PLC 1 5 | ||||
5.5.2018 | 10:50 | PLC 2 2 | dráha 3. | Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Skupina C |
Ledoborci NG 15 | ||||
22.4.2018 | 15:00 | Ledoborci NG 3 | dráha 3. | MČRJ 2018 - junioři (finálový turnaj) :Finále |
Ledoborci Juniors 11 | ||||
22.4.2018 | 10:00 | Ledoborci NG 11 | dráha 2. | MČRJ 2018 - junioři (finálový turnaj) :Semifinále |
Ledoborci Army 2 | ||||
21.4.2018 | 18:00 | Ledoborci NG 7 | dráha 3. | MČRJ 2018 – junioři :Základní část |
Savona 6 | ||||
8.4.2018 | 15:30 | Kolibris 3 1 | dráha A | Muži divize B :Základní část |
Ledoborci NG 0 | ||||
8.4.2018 | 8:30 | Ledoborci NG 2 | dráha A | Muži divize B :Základní část |
Ledoborci Juniors 5 | ||||
11.3.2018 | 11:30 | Ledoborci NG 5 | dráha B | Muži divize B :Základní část |
CC RIPER 3 | ||||
4.3.2018 | 15:30 | Ledoborci NG 0 | dráha B | Muži divize B :Základní část |
Kamenný Újezd 1 | ||||
3.3.2018 | 15:30 | Ledoborci NG 0 | dráha B | Muži divize B :Základní část |
Liboc 2 1 | ||||
3.3.2018 | 8:30 | Zbraslav M 1 | dráha A | Muži divize B :Základní část |
Ledoborci NG 0 | ||||
25.2.2018 | 18:00 | Ledoborci NG 2 | dráha 2. | MČRJ 2018 – junioři :Základní část |
Ledoborci Juniors 5 | ||||
25.2.2018 | 11:30 | Loupežníci Jičín 4 | dráha 1. | MČRJ 2018 – junioři :Základní část |
Ledoborci NG 6 | ||||
24.2.2018 | 18:00 | Ledoborci NG 7 | dráha 1. | MČRJ 2018 – junioři :Základní část |
Sobi 6 | ||||
24.2.2018 | 11:30 | Kolibris 3 4 | dráha 3. | MČRJ 2018 – junioři :Základní část |
Ledoborci NG 7 | ||||
23.2.2018 | 18:00 | Ledoborci NG 11 | dráha 4. | MČRJ 2018 – junioři :Základní část |
Ledoborci Army 4 | ||||
23.2.2018 | 11:30 | Dion HJ 2 | dráha 2. | MČRJ 2018 – junioři :Základní část |
Ledoborci NG 10 | ||||
11.2.2018 | 15:30 | Loupežníci Jičín 5 | dráha A | Muži divize B :Základní část |
Ledoborci NG 9 | ||||
11.2.2018 | 8:30 | Ledoborci 3 12 | dráha B | Muži divize B :Základní část |
Ledoborci NG 2 | ||||
10.2.2018 | 15:30 | CC RIPER 5 | dráha B | Muži divize B :Základní část |
Ledoborci NG 10 | ||||
10.2.2018 | 8:30 | Liboc 2 4 | dráha B | Muži divize B :Základní část |
Ledoborci NG 5 | ||||
28.1.2018 | 18:50 | Ledoborci NG 10 | dráha 1. | Juniorská a žákovská liga – 2. turnaj :Finálové kolo |
Ledoborci Juniors 5 | ||||
28.1.2018 | 13:20 | Třešňovka D 6 | dráha A | Juniorská a žákovská liga – 2. turnaj :3. kolo |
Ledoborci NG 9 | ||||
27.1.2018 | 10:50 | Ledolamky 4 | dráha B | Juniorská a žákovská liga – 2. turnaj :Skupina B |
Ledoborci NG 6 | ||||
26.1.2018 | 17:00 | Ledoborci NG 7 | dráha A | Juniorská a žákovská liga – 2. turnaj :Skupina B |
Ledoborci Army 5 | ||||
3.12.2017 | 8:20 | Ledolamky 6 | dráha A | Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Skupina E |
Ledoborci NG 7 | ||||
2.12.2017 | 13:50 | Ledoborci NG 1 | dráha B | Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Skupina E |
Savona 6 8 | ||||
26.11.2017 | 10:50 | Savona 5 8 | dráha B | Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Skupina C |
Ledoborci NG 3 | ||||
26.11.2017 | 8:20 | Ledoborci NG 3 | dráha A | Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Skupina C |
Dion HJ 9 | ||||
19.11.2017 | 10:45 | Ledoborci NG 6 | dráha 4. | 3rd EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :EJCT Men |
Ledoborci Juniors 7 | ||||
18.11.2017 | 13:30 | CZE 1 7 | dráha 1. | 3rd EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :EJCT Men |
Ledoborci NG 3 | ||||
18.11.2017 | 8:00 | Ledoborci NG 6 | dráha 3. | 3rd EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :EJCT Men |
ITA 4 | ||||
17.11.2017 | 14:15 | Ledoborci NG 7 | dráha 1. | 3rd EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :EJCT Men |
HUN 1 8 | ||||
11.11.2017 | 20:15 | Ledoborci NG 4 | dráha 1. | Muži divize B :Základní část |
Kolibris 3 6 | ||||
11.11.2017 | 8:30 | Ledoborci NG 4 | dráha 3. | Muži divize B :Základní část |
Ledoborci 3 5 | ||||
28.10.2017 | 12:00 | Ledoborci Juniors 5 | dráha B | Muži divize B :Základní část |
Ledoborci NG 6 | ||||
15.10.2017 | 8:30 | Kamenný Újezd 2 | dráha A | Muži divize B :Základní část |
Ledoborci NG 13 | ||||
14.10.2017 | 15:30 | Ledoborci NG 3 | dráha B | Muži divize B :Základní část |
Zbraslav M 7 | ||||
14.10.2017 | 8:30 | Ledoborci NG 9 | dráha A | Muži divize B :Základní část |
Loupežníci Jičín 8 | ||||
8.10.2017 | 15:00 | Ledoborci NG 4 | dráha A | Pohár ČSC junioři 2017 :Finále |
Ledolamky 7 | ||||
8.10.2017 | 8:30 | Ledoborci Army 7 | dráha B | Pohár ČSC junioři 2017 :Nadstavba |
Ledoborci NG 9 | ||||
7.10.2017 | 8:30 | Kolibris 3 9 | dráha A | Pohár ČSC junioři 2017 :Nadstavba |
Ledoborci NG 12 | ||||
30.9.2017 | 14:40 | Dion HJ 3 | dráha B | Pohár ČSC junioři 2017 :Junioři C |
Ledoborci NG 11 | ||||
30.9.2017 | 8:30 | Ledoborci NG 5 | dráha A | Pohár ČSC junioři 2017 :Junioři C |
Ledoborci Juniors 8 | ||||
30.4.2017 | 15:30 | Kolibris 3 3 | dráha 4. | MČRJ 2017 - junioři (finálový turnaj) :O 3. místo |
Ledoborci NG 11 | ||||
30.4.2017 | 10:00 | Dion YB 12 | dráha 2. | MČRJ 2017 - junioři (finálový turnaj) :Semifinále |
Ledoborci NG 6 | ||||
29.4.2017 | 16:00 | Ledoborci NG 7 | dráha 3. | MČRJ 2017 – junioři :Čtvrtfinále |
Ledoborci Juniors 5 | ||||
29.4.2017 | 8:55 | Ledoborci Army 9 | dráha 1. | MČRJ 2017 – junioři :Skupina A |
Ledoborci NG 11 | ||||
9.4.2017 | 11:55 | Ledoborci NG 6 | dráha B | Juniorská a žákovská liga – 4.turnaj :Nadstavba |
Ledoborci Army 8 | ||||
8.4.2017 | 19:10 | Dion HJ 4 | dráha A | Juniorská a žákovská liga – 4.turnaj :Juniorská liga A |
Ledoborci NG 6 | ||||
7.4.2017 | 18:10 | Ledoborci NG 2 | dráha A | Juniorská a žákovská liga – 4.turnaj :Juniorská liga A |
Savona 17 7 | ||||
26.3.2017 | 11:25 | Ledoborci NG 8 | dráha 4. | MČRJ 2017 – junioři :Skupina A |
Liboc 2 10 | ||||
25.3.2017 | 18:25 | Dion YB 7 | dráha 3. | MČRJ 2017 – junioři :Skupina A |
Ledoborci NG 2 | ||||
25.3.2017 | 11:25 | Ledoborci NG 14 | dráha 4. | MČRJ 2017 – junioři :Skupina A |
CC RIPER 2 3 | ||||
29.1.2017 | 12:10 | Ledolamky 6 | dráha A | Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Skupina J |
Ledoborci NG 5 | ||||
29.1.2017 | 8:00 | Ledoborci NG 8 | dráha B | Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Juniorská liga C |
PLC 1 1 | ||||
28.1.2017 | 15:10 | Třešňovka D 5 | dráha A | Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Juniorská liga C |
Ledoborci NG 6 | ||||
18.12.2016 | 18:30 | Ledoborci NG 9 | dráha 4. | Pohár ČSC junioři 2016 :O 3. místo |
Loupežníci Jičín 0 | ||||
18.12.2016 | 11:30 | Liboc 2 6 | dráha 1. | Pohár ČSC junioři 2016 :Junioři B |
Ledoborci NG 9 | ||||
17.12.2016 | 19:00 | Ledolamky 6 | dráha 2. | Pohár ČSC junioři 2016 :Junioři B |
Ledoborci NG 4 | ||||
17.12.2016 | 12:00 | Ledoborci NG 11 | dráha 4. | Pohár ČSC junioři 2016 :Junioři B |
Kolibris 3 5 | ||||
17.12.2016 | 8:30 | Ledoborci NG 10 | dráha 1. | Pohár ČSC junioři 2016 :Junioři B |
PLC 1 2 | ||||
6.11.2016 | 14:40 | Ledolamky 5 | dráha B | Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Juniorská liga B |
Ledoborci NG 4 | ||||
5.11.2016 | 19:10 | Ledoborci Army 6 | dráha B | Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Juniorská liga B |
Ledoborci NG 3 | ||||
5.11.2016 | 12:10 | Ledoborci NG 6 | dráha A | Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Juniorská liga B |
Kolibris 3 3 | ||||
16.10.2016 | 18:50 | Ledoborci NG 6 | dráha B | Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Finále |
Ledoborci Juniors 7 | ||||
16.10.2016 | 13:20 | Ledoborci NG 8 | dráha A | Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Nadstavba |
Třešňovka D 3 | ||||
15.10.2016 | 18:50 | Ledoborci NG 9 | dráha A | Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Juniorská liga A |
Ledoborci Juniors 8 | ||||
15.10.2016 | 13:20 | Dion HJ 3 | dráha B | Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Juniorská liga A |
Ledoborci NG 11 | ||||
22.5.2016 | 18:00 | Savona 5 3 | dráha 2. | Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Juniorská liga - Finále |
Ledoborci Juniors 8 | ||||
22.5.2016 | 11:30 | Ledoborci Juniors 7 | dráha 4. | Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Juniorská liga - Semifinále |
Třešňovka D 4 | ||||
21.5.2016 | 17:30 | Ledoborci Juniors 4 | dráha 1. | Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Juniorská liga A |
Savona 16 7 | ||||
21.5.2016 | 11:30 | Kolibris 3 2 | dráha 3. | Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Juniorská liga A |
Ledoborci Juniors 13 | ||||
24.4.2016 | 15:30 | Dion YB 6 | dráha 3. | MČRJ 2016 - junioři (finálový turnaj) : |
Ledoborci Juniors 5 | ||||
24.4.2016 | 10:00 | Ledoborci Juniors 11 | dráha 2. | MČRJ 2016 - junioři (finálový turnaj) : |
Loupežníci Jičín 3 | ||||
23.4.2016 | 15:30 | Dion YB 10 | dráha 3. | MČRJ 2016 - junioři (finálový turnaj) : |
Ledoborci Juniors 6 | ||||
20.3.2016 | 11:25 | Ledoborci Juniors 6 | dráha 4. | MČRJ 2016 – junioři :Základní část |
Liboc 4 | ||||
19.3.2016 | 17:55 | Loupežníci Jičín 6 | dráha 1. | MČRJ 2016 – junioři :Základní část |
Ledoborci Juniors 7 | ||||
19.3.2016 | 11:25 | Ledoborci Juniors 8 | dráha 4. | MČRJ 2016 – junioři :Základní část |
Kolibris 3 4 | ||||
18.3.2016 | 18:20 | Dion YB 7 | dráha 3. | MČRJ 2016 – junioři :Základní část |
Ledoborci Juniors 2 | ||||
6.3.2016 | 8:30 | CZE 1 4 | dráha 2. | Olympic Hopes Prague 2016 : |
Füssen 10 | ||||
5.3.2016 | 14:30 | CZE 1 2 | dráha 1. | Olympic Hopes Prague 2016 : |
POL 9 | ||||
5.3.2016 | 11:00 | Oberstdorf 1 3 | dráha 2. | Olympic Hopes Prague 2016 :Group B |
CZE 1 8 | ||||
4.3.2016 | 16:00 | HUN 2 6 | dráha 3. | Olympic Hopes Prague 2016 :Group B |
CZE 1 5 | ||||
6.12.2015 | 16:30 | Ledoborci NG 4 | dráha A | Pohár ČSC žáci 2015 :Pohár ČSC žáci 2015 |
PLC 1 5 | ||||
6.12.2015 | 11:00 | PLC 1 6 | dráha A | Pohár ČSC žáci 2015 :Pohár ČSC žáci 2015 |
Ledoborci NG 13 | ||||
5.12.2015 | 16:30 | Ledoborci NG 12 | dráha A | Pohár ČSC žáci 2015 :Pohár ČSC žáci 2015 |
Dion HJ 2 | ||||
5.12.2015 | 11:00 | PLC 2 1 | dráha B | Pohár ČSC žáci 2015 :Pohár ČSC žáci 2015 |
Ledoborci NG 20 | ||||
Ledoborci Juniors 3 | dráha 2. | Pohár ČSC junioři 2019 :Pohár ČSC junioři 2019 - F | ||
Ledoborci NG 7 |