[x]
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Trampota František
datum | čas | zápas | dráha | soutěž |
---|---|---|---|---|
6.3.2004 | 14:10 | Trutnov 2 6 | dráha 3. | Turnaj talentované mládeže :5.hrací den sk.D |
1.CK Brno 2 5 | ||||
6.3.2004 | 9:00 | 1.CK Brno 2 8 | dráha 3. | Turnaj talentované mládeže :5.hrací den sk.D |
1.CK Brno 1 2 | ||||
11.1.2004 | 14:10 | Trutnov 1 4 | dráha 4. | Turnaj talentované mládeže :4.hrací den sk.B |
1.CK Brno 2 9 | ||||
11.1.2004 | 9:00 | Forma roste 4 | dráha 3. | Turnaj talentované mládeže :4.hrací den sk.B |
1.CK Brno 2 8 | ||||
13.12.2003 | 15:00 | Kolibris 3 9 | dráha 3. | Turnaj talentované mládeže :3.hrací den sk.D |
1.CK Brno 2 0 | ||||
13.12.2003 | 11:35 | 1.CK Brno 2 0 | dráha 1. | Turnaj talentované mládeže :3.hrací den sk.B |
Zlatá Praha Ž 9 | ||||
23.11.2003 | 16:30 | Trutnov 1 9 | dráha 2. | Turnaj talentované mládeže :1.a 2.hrací den sk.B |
1.CK Brno 2 5 | ||||
23.11.2003 | 11:30 | 1.CK Brno 2 0 | dráha 1. | Turnaj talentované mládeže :1.a 2.hrací den sk.B |
Aritma 3 14 | ||||
22.11.2003 | 14:00 | 1.CK Brno 2 1 | dráha 3. | Turnaj talentované mládeže :1.a 2.hrací den sk.B |
CC Savona F 14 | ||||
22.11.2003 | 9:00 | 1.CK Brno 2 3 | dráha 1. | Turnaj talentované mládeže :1.a 2.hrací den sk.B |
Kolibris 3 8 | ||||
15.12.2002 | 11:05 | Kolibris 2 7 | dráha 2. | Turnaj talentované mládeže :4.hrací den sk.D |
1.CK Brno 1 1 | ||||
9.11.2002 | 9:45 | 1.CK Brno 1 0 | dráha 1. | Turnaj talentované mládeže :3.hrací den sk.A |
Kolibris 1 9 | ||||
26.10.2002 | 16:00 | 1.CK Brno 1 0 | dráha 2. | Turnaj talentované mládeže :2.hrací den sk.A |
1.KCK Trutnov B 9 | ||||
26.10.2002 | 11:45 | 1.CK Brno 1 0 | dráha 3. | Turnaj talentované mládeže :2.hrací den sk.A |
Dion 1 11 | ||||
28.9.2002 | 16:00 | 1.CK Brno 1 2 | dráha 1. | Turnaj talentované mládeže :1.hrací den sk.A |
CC Aritma Ž 6 | ||||
28.9.2002 | 14:00 | 1.CK Brno 1 3 | dráha 3. | Turnaj talentované mládeže :1.hrací den sk.A |
Zlatá Praha Ž 4 | ||||
28.9.2002 | 9:45 | Savona 2 13 | dráha 1. | Turnaj talentované mládeže :1.hrací den sk.A |
1.CK Brno 1 3 | ||||
16.2.2002 | 18:10 | CC Dion TR 5 | dráha 1. | Pohár ČSC junioři 2001 :Pohár ČSC Junioři |
1.CK Brno M 3 | ||||
16.2.2002 | 14:00 | 1.CK Brno M 4 | dráha 4. | Pohár ČSC junioři 2001 :Pohár ČSC Junioři |
Kolibris 3Ž 3 | ||||
16.2.2002 | 11:00 | Trutnov 1 5 | dráha 2. | Pohár ČSC junioři 2001 :Pohár ČSC Junioři |
1.CK Brno M 4 | ||||
26.1.2002 | 14:00 | 1.CK Brno 1 2 | dráha 2. | Turnaj talentované mládeže :5.hrací den |
Savona 4 9 | ||||
16.12.2001 | 14:00 | CC Savona 3 11 | dráha 3. | Turnaj talentované mládeže :3.hrací den |
1.CK Brno 1 4 | ||||
16.12.2001 | 9:45 | Savona 4 6 | dráha 2. | Turnaj talentované mládeže :3.hrací den |
1.CK Brno 1 8 | ||||
27.10.2001 | 14:00 | 1.CK Brno 1 4 | dráha 4. | Turnaj talentované mládeže :2.hrací den |
Trutnov 2 6 | ||||
27.10.2001 | 9:45 | Savona 1 12 | dráha 2. | Turnaj talentované mládeže :2.hrací den |
1.CK Brno 1 0 | ||||
29.9.2001 | 16:00 | Zlatá Praha Ž 0 | dráha 4. | Turnaj talentované mládeže :1.hrací den |
1.CK Brno 1 9 | ||||
29.9.2001 | 11:45 | Trutnov 1 10 | dráha 1. | Turnaj talentované mládeže :1.hrací den |
1.CK Brno 1 1 | ||||
4.2.2001 | 11:15 | Trutnov 1 13 | dráha 2. | MČRJ 2001 - junioři :MČRJ - junioři |
1.CK Brno M 1 | ||||
4.2.2001 | 8:00 | Savona 1 17 | dráha 1. | MČRJ 2001 - junioři :MČRJ - junioři |
1.CK Brno M 1 | ||||
3.2.2001 | 15:30 | Savona 2 13 | dráha 2. | MČRJ 2001 - junioři :MČRJ - junioři |
1.CK Brno M 3 | ||||
3.2.2001 | 12:30 | Trutnov 1 8 | dráha 1. | MČRJ 2001 - junioři :MČRJ - junioři |
1.CK Brno M 2 | ||||
13.1.2001 | 14:15 | 1.CK Brno 2 0 | dráha A | Turnaj talentované mládeže :4.hrací den |
Savona 1 14 | ||||
13.1.2001 | 12:00 | Savona 4 4 | dráha B | Turnaj talentované mládeže :4.hrací den |
1.CK Brno 2 2 | ||||
13.1.2001 | 9:45 | Savona 2 7 | dráha 3. | Turnaj talentované mládeže :4.hrací den |
1.CK Brno 2 1 | ||||
12.1.2001 | 16:00 | Kolibris 3Ž 2 | dráha 4. | Turnaj talentované mládeže :4.hrací den |
1.CK Brno 1 8 | ||||
12.1.2001 | 11:45 | CC Aritma Ž 1 | dráha 1. | Turnaj talentované mládeže :4.hrací den |
1.CK Brno 1 11 | ||||
10.12.2000 | 14:15 | Trutnov 1 8 | dráha A | Turnaj talentované mládeže :3.hrací den |
1.CK Brno 2 3 | ||||
10.12.2000 | 12:00 | CC Savona 3 7 | dráha 3. | Turnaj talentované mládeže :3.hrací den |
1.CK Brno 2 3 | ||||
10.12.2000 | 9:45 | Savona 4 15 | dráha 3. | Turnaj talentované mládeže :3.hrací den |
1.CK Brno 2 0 | ||||
28.10.2000 | 14:15 | 1.CK Brno 2 6 | dráha B | Turnaj talentované mládeže :2.hrací den |
Kolibris 3Ž 4 | ||||
28.10.2000 | 12:00 | 1.CK Brno 2 0 | dráha 1. | Turnaj talentované mládeže :2.hrací den |
Kolibris 1 2 | ||||
28.10.2000 | 9:45 | 1.CK Brno 2 4 | dráha A | Turnaj talentované mládeže :2.hrací den |
Zlatá Praha Ž 3 | ||||
30.9.2000 | 12:30 | Savona 2 0 | dráha 3. | Turnaj talentované mládeže :1.hrací den |
1.CK Brno 2 9 | ||||
30.9.2000 | 10:20 | 1.CK Brno 2 4 | dráha 4. | Turnaj talentované mládeže :1.hrací den |
CC Savona 3 10 | ||||
12.2.2000 | 14:20 | 1.CK Brno 6 3 | dráha 1. | Turnaj talentované mládeže :5.hrací den |
1.CK Brno 5 3 | ||||
12.2.2000 | 12:00 | 1.CK Brno 6 6 | dráha B | Turnaj talentované mládeže :5.hrací den |
1.CK Brno 1 4 | ||||
12.2.2000 | 9:40 | 1.CK Brno 6 1 | dráha 1. | Turnaj talentované mládeže :5.hrací den |
1.CK Brno 7 3 | ||||
15.1.2000 | 16:00 | 1.CK Brno 6 8 | dráha B | Turnaj talentované mládeže :4.hrací den |
1.CK Brno 4 1 | ||||
15.1.2000 | 9:40 | 1.CK Brno 1 4 | dráha B | Turnaj talentované mládeže :4.hrací den |
1.CK Brno 6 3 | ||||
20.11.1999 | 16:00 | 1.CK Brno 6 3 | dráha 1. | Turnaj talentované mládeže :3.hrací den |
1.CK Brno 4 2 | ||||
20.11.1999 | 9:40 | 1.CK Brno 1 2 | dráha 1. | Turnaj talentované mládeže :3.hrací den |
1.CK Brno 6 4 | ||||
30.10.1999 | 16:00 | 1.CK Brno 6 8 | dráha B | Turnaj talentované mládeže :2.hrací den |
Kolibris 2 4 | ||||
30.10.1999 | 13:50 | 1.CK Brno 2 3 | dráha 4. | Turnaj talentované mládeže :2.hrací den |
1.CK Brno 6 4 | ||||
30.10.1999 | 9:40 | Savona 2 10 | dráha 1. | Turnaj talentované mládeže :2.hrací den |
1.CK Brno 6 1 | ||||
16.10.1999 | 16:00 | Savona 2 9 | dráha 3. | Turnaj talentované mládeže :1.hrací den |
1.CK Brno 6 3 | ||||
16.10.1999 | 13:50 | 1.CK Brno 2 2 | dráha A | Turnaj talentované mládeže :1.hrací den |
1.CK Brno 6 6 | ||||
16.10.1999 | 9:40 | 1.CK Brno 6 2 | dráha 3. | Turnaj talentované mládeže :1.hrací den |
Kolibris 2 3 |