[x]
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Baudyšová Klára (CURLING BRNO)
datum | čas | zápas | dráha | soutěž |
---|---|---|---|---|
20.3.2021 | 15:30 | Citadela | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Dion XX | ||||
20.3.2021 | 9:00 | Savona I | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Dion XX | ||||
14.2.2021 | 15:30 | Letící kameny | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Dion XX | ||||
14.2.2021 | 9:00 | Dion XX | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Kolibris 1 | ||||
13.2.2021 | 15:30 | Dion XX | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Sokolky | ||||
13.2.2021 | 9:00 | Trutnov 2 | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Dion XX | ||||
13.12.2020 | 14:40 | Ledoletci 5 | dráha 2. | Star league – 1. turnaj :G5 |
Dion XX 8 | ||||
13.12.2020 | 8:20 | Dion XX 6 | dráha 1. | Star league – 1. turnaj :Group B |
Zbraslav Polární lišky 3 | ||||
12.12.2020 | 8:30 | Ledoborci NG 5 | dráha 2. | Star league – 1. turnaj :Group B |
Dion XX 4 | ||||
6.12.2020 | 15:30 | Dion XX | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Ledoborky 3 | ||||
6.12.2020 | 9:00 | Dion XX | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Letící kameny | ||||
5.12.2020 | 15:30 | Dion XX | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Savona I | ||||
5.12.2020 | 9:00 | Kolibris 1 | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Dion XX | ||||
11.10.2020 | 15:30 | Dion XX 0 | dráha 4. | 1.liga – ženy :Základní část |
Citadela 1 | ||||
11.10.2020 | 9:00 | Sokolky 1 | dráha 1. | 1.liga – ženy :Základní část |
Dion XX 0 | ||||
10.10.2020 | 15:30 | Dion XX 0 | dráha 3. | 1.liga – ženy :Základní část |
Trutnov 2 1 | ||||
10.10.2020 | 9:00 | Ledoborky 3 1 | dráha 2. | 1.liga – ženy :Základní část |
Dion XX 0 | ||||
20.9.2020 | 15:45 | Ledo 33 2 | dráha 3. | MČR mixed doubles 2020/21 :1. kvalifikační turnaj - Skupina C |
Savona 7 12 | ||||
20.9.2020 | 10:15 | Trutnov 9 | dráha 2. | MČR mixed doubles 2020/21 :1. kvalifikační turnaj - Skupina C |
Ledo 33 4 | ||||
19.9.2020 | 20:15 | Ledo 33 10 | dráha 2. | MČR mixed doubles 2020/21 :1. kvalifikační turnaj - Skupina C |
Ledomet 3 | ||||
19.9.2020 | 15:45 | Savona H 7 | dráha 4. | MČR mixed doubles 2020/21 :1. kvalifikační turnaj - Skupina C |
Ledo 33 5 | ||||
15.3.2020 | 18:30 | Dion XX | dráha 2. | Ženy divize :Nastavba (top 6) |
Ledoborky 3 | ||||
15.3.2020 | 11:30 | Kolibris 7 | dráha 3. | Ženy divize :Nastavba (top 6) |
Dion XX | ||||
14.3.2020 | 18:30 | Dion SG1 | dráha 2. | Ženy divize :Nastavba (top 6) |
Dion XX | ||||
8.3.2020 | 12:30 | Dion XX 6 | dráha 2. | MČRJ 2020 - juniorky (finálový turnaj) :Finále (na 2 výhry) |
Ledolamky 5 | ||||
8.3.2020 | 8:30 | Dion XX 10 | dráha 3. | MČRJ 2020 - juniorky (finálový turnaj) :Finále (na 2 výhry) |
Ledolamky 4 | ||||
7.3.2020 | 16:00 | Dion XX 10 | dráha 2. | MČRJ 2020 - juniorky (finálový turnaj) :Semifinále |
Zbraslav Polární lišky 4 | ||||
7.3.2020 | 8:30 | Dion XX 8 | dráha 4. | MČRJ 2020 – juniorky :Základní část |
Zbraslav Polární lišky 1 | ||||
23.2.2020 | 8:30 | Valící se šutráky 4 | dráha A | Ženy divize :Nastavba (top 6) |
Dion XX 12 | ||||
22.2.2020 | 11:30 | Dion 7D 4 | dráha B | Ženy divize :Nastavba (top 6) |
Dion XX 5 | ||||
9.2.2020 | 8:30 | Dion XX 6 | dráha 3. | MČRJ 2020 – juniorky :Základní část |
Kolibris 7 5 | ||||
8.2.2020 | 15:00 | Třešňovka D 6 | dráha 1. | MČRJ 2020 – juniorky :Základní část |
Dion XX 7 | ||||
8.2.2020 | 8:30 | Ledolamky 5 | dráha 2. | MČRJ 2020 – juniorky :Základní část |
Dion XX 3 | ||||
7.2.2020 | 15:00 | Dion XX 5 | dráha 2. | MČRJ 2020 – juniorky :Základní část |
PLC 2 6 | ||||
5.1.2020 | 19:00 | Dion WC 9 | dráha A | MČR mixed doubles juniorů 2019/20 :Finále |
Ledoborci 1 5 | ||||
5.1.2020 | 16:30 | Ledo Army 6 | dráha A | MČR mixed doubles juniorů 2019/20 :Semifinále |
Ledoborci 1 12 | ||||
5.1.2020 | 12:45 | Ledoborci 1 4 | dráha B | MČR mixed doubles juniorů 2019/20 :Skupina C (žlutá) |
PLC 1 6 | ||||
4.1.2020 | 20:30 | Ledoborci 3 0 | dráha A | MČR mixed doubles juniorů 2019/20 :Skupina C (žlutá) |
Ledoborci 1 1 | ||||
4.1.2020 | 12:45 | Ledoborci 1 9 | dráha A | MČR mixed doubles juniorů 2019/20 :Skupina C (žlutá) |
Ledo Juniors 5 | ||||
15.12.2019 | 18:00 | Tee Party 3 | dráha A | Ženy divize :Základní část |
Dion XX 7 | ||||
15.12.2019 | 11:30 | Dion XX 5 | dráha B | Ženy divize :Základní část |
Kolibris 7 6 | ||||
14.12.2019 | 15:00 | Dion SG1 3 | dráha A | Ženy divize :Základní část |
Dion XX 8 | ||||
14.12.2019 | 8:30 | Dion 7D 7 | dráha B | Ženy divize :Základní část |
Dion XX 6 | ||||
8.12.2019 | 18:30 | Dion XX 10 | dráha 1. | Ženy divize :Základní část |
Metla Kladno 4 | ||||
8.12.2019 | 11:30 | Dion XX 8 | dráha 4. | Ženy divize :Základní část |
Ledoborky 3 2 | ||||
17.11.2019 | 16:15 | Dion XX 2 | dráha 4. | Pohár ČSC junioři 2019 :Pohár ČSC junioři 2019 - SF |
Ledoborci Juniors 6 | ||||
17.11.2019 | 10:30 | Třešňovka D 5 | dráha 4. | Pohár ČSC junioři 2019 :Skupina B |
Dion XX 6 | ||||
16.11.2019 | 16:15 | Dion XX 10 | dráha 2. | Pohár ČSC junioři 2019 :Skupina B |
Savona 6 0 | ||||
16.11.2019 | 10:30 | Dion XX 7 | dráha 4. | Pohár ČSC junioři 2019 :Skupina B |
Loupežníci Jičín Juniors 6 | ||||
13.10.2019 | 15:00 | Valící se šutráky 9 | dráha A | Ženy divize :Základní část |
Dion XX 5 | ||||
13.10.2019 | 8:30 | PLC 2 4 | dráha B | Ženy divize :Základní část |
Dion XX 9 | ||||
12.10.2019 | 18:00 | Dion XX 10 | dráha A | Ženy divize :Základní část |
RPK Brno 7 | ||||
12.10.2019 | 11:30 | Dion XX 10 | dráha A | Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha 3 | ||||
22.9.2019 | 13:20 | Dion XX 7 | dráha 3. | Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :5th place |
PLC 2 1 | ||||
22.9.2019 | 8:20 | Dion XX 1 | dráha 2. | Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Quarter Final |
Savona 6 10 | ||||
21.9.2019 | 16:50 | Dion XX 6 | dráha 3. | Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Juniors U22 (Group C) |
Dion XY 10 | ||||
21.9.2019 | 13:20 | Ledoletci 4 | dráha 1. | Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Juniors U22 (Group C) |
Dion XX 5 | ||||
12.5.2019 | 10:00 | Třešňovka D 13 | dráha 3. | MČRJ 2019 - juniorky (finálový turnaj) :Semifinále |
PLC 1 3 | ||||
11.5.2019 | 15:00 | Dion XX 5 | dráha 2. | MČRJ 2019 – juniorky :Základní část |
PLC 1 8 | ||||
6.4.2019 | 19:20 | PLC 1 10 | dráha 3. | Juniorská liga :Skupina C+D |
Kolibris 7 2 | ||||
6.4.2019 | 12:20 | PLC 1 1 | dráha 2. | Juniorská liga :Skupina C+D |
Ledoborci Juniors 8 | ||||
24.3.2019 | 19:20 | PLC 1 3 | dráha 1. | Juniorská liga :Skupina C+D |
Dion HJ 8 | ||||
24.3.2019 | 12:20 | Třešňovka D 8 | dráha 4. | Juniorská liga :Skupina C+D |
PLC 1 3 | ||||
23.3.2019 | 16:20 | Ledoborci Army 6 | dráha A | Juniorská liga :Skupina C+D |
PLC 1 3 | ||||
23.3.2019 | 10:50 | Kolibris 7 2 | dráha B | Juniorská liga :Skupina C+D |
PLC 1 9 | ||||
3.3.2019 | 15:00 | Třešňovka D 9 | dráha 3. | MČRJ 2019 – juniorky :Základní část |
PLC 1 3 | ||||
3.3.2019 | 8:30 | PLC 1 10 | dráha 3. | MČRJ 2019 – juniorky :Základní část |
Kolibris 7 3 | ||||
2.3.2019 | 8:30 | Ledolamky 5 | dráha 2. | MČRJ 2019 – juniorky :Základní část |
PLC 1 6 | ||||
1.3.2019 | 18:00 | PLC 1 9 | dráha 4. | MČRJ 2019 – juniorky :Základní část |
PLC 2 1 | ||||
20.1.2019 | 10:50 | PLC 1 2 | dráha 4. | Pohár ČSC junioři 2018 :Čtvrtfinále |
Ledolamky 7 | ||||
19.1.2019 | 16:50 | Ledoborci Juniors 5 | dráha 3. | Pohár ČSC junioři 2018 :Junioři A - 2. kolo |
PLC 1 2 | ||||
19.1.2019 | 10:50 | Loupežníci Jičín 4 | dráha 2. | Pohár ČSC junioři 2018 :Junioři A |
PLC 1 8 | ||||
11.11.2018 | 16:20 | PLC 1 2 | dráha A | Juniorská liga :Skupina C+D |
Ledolamky 9 | ||||
11.11.2018 | 10:50 | Hungary 0 | dráha B | Juniorská liga :Skupina C+D |
PLC 1 1 | ||||
10.11.2018 | 16:20 | Ledoborci Juniors 13 | dráha B | Juniorská liga :Skupina C+D |
PLC 1 1 | ||||
10.11.2018 | 10:50 | PLC 1 4 | dráha B | Juniorská liga :Skupina C+D |
Ledoborci Army 7 | ||||
CZE 4 | dráha 3. | Pohár ČSC junioři 2019 :Pohár ČSC junioři 2019 - F | ||
Dion XX 1 | ||||
Ledoletci | dráha 1. | Star league – 1. turnaj :G5 | ||
Dion XX |